>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III Liga - [Sezon 2013/2014]

Status
Zamknięty.
seba6 533

seba6

Użytkownik
Typy na weekend:
Omega Stary Zamość - Hetman Zamość
Typ:2
Kurs:1.65
STS

Pierwszy mecz to liga Lubelsko-Podkarpacka . Głównie skłania mnie zagranie tego typu fakt , że w ostatnim meczu Stary Zamość &quot;zrezygnował z gry&quot; (źródło 90minut) , a na stronie klubowej wyczytałem , że 7 zawodników drużyny miało problemy zdrowotne . Poza tym Omega zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem tylko 2 pkt , Hetman 20 pkt.

Notecianka Pakość - Sokół Kleczew
Typ: 2
Kurs:1.5
STS

Mecz pomiędzy Notecianką i Sokołem , to spotkanie ostatniej druzyny ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej z obecnym liderem .
Typowanie 3 ligi , to glownie patrzenie na tabele i statystyki więc takie przywołam :
Notecianka:
13 pkt
Bilans bramek -34
Mecze wiosną (0-0-3) Bilans 2:13 (W ostatniej kolejce 0:7)
Sokół
44 pkt
Bilans bramek +24
Mecze wiosna (1-0-2) Bilans 4:5

Ciekawi mnie najbardziej ostatni wynik aż 0:7 Notecianki w meczu z 6 druzyną tabeli Startem Warlubie .
Jeśli Sokół chce awansować do 2 ligi , to po prostu musi takie mecze wygrywać .​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
SKRA Częstochowa- Piasta Gliwice II -----&gt; 1 @@ 1.60
Drużyna Częstochowy utrzymuje pierwsze miejsce w tabeli głównie zawdzięcza tę lokatę znakomitej grze na własnym terenie gdzie są niepokonani od 11 spotkań :!:.Do zespołu prowadzonego przez Jana Wosia wracają pauzujący za kartki Konrad Gerega i Piotr Mastalerz.Najlepszymi strzelcami zespołu są napastnik znany z występ w ekstraklasie Marcin Chmiest i obrońca Wołdan. Zespół jest dobrze poukładany widać to na meczach tego zespołu że są głodni awansu pieniążki się znalazły więc jest o co grać co prawda zmierzą się z Piastem jednak ich boisko jest ich atutem..
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Piast Strzelce Opolskie - Szczakowianka Jaworzno
Typ : 1
Kurs: 2.40. ✅ 4:1
STS


Mecz dwóch ostatnich drużyn w tabeli 3 ligi śląsko-opolskiej. Jesienią Piast dostawał z każdym jak leci po 3, 5, 7 bramek w jednym meczu. Drużyna ta w rundzie wiosennej widac, ze notuje zdecydowanie lepsze wyniki :
- Skra Częstochowa lider (wyjazd) 0:1 (jesienią 1:7)
- Szombierki Bytom 7 miejsce (dom) 1:1 (jesienią 0:5)
- Górnik Wesoła 2 miejsce (wyjazd) 1:1 (jesienią 0:2)

Wzmocnienia , których dokonali zimą widocznie skutkują lepszą grą .

Szczakowianka wiosną podobne wyniki jak jesienia , czyli dotychczas 3 mecze i 3 porażki , bilans 3:9.
Idę tutaj w stronę gospodarzy tego meczu , widać że zdecydowanie zaczeli lepiej grać i zdobywaja przede wszystkim punkty , które jesienią zebrali zaledwie 3 i to wygrywajac wlasnie z druzyną z Jaworzna 1:0. Myślę że pójdą za ciosem i bedą chcieli kontynuować dobrą passe .
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
17.05.2014; 16.00
Pilica Białobrzegi - Żyrardowianka Żyrardów
Białobrzegi to win @ 2.25 etoto ⛔ 1-1, goście wyrównali w 67 minucie


Mecz lada chwila, więc z mojej strony bardzo szybko. Gospodarze na wiosnę szalenie skuteczni. Na sześc ostatnich gier wygrali cztery, a dwukrotnie podzielili się punktami. Ostatnia ich porażka miała miejsce z Mechanikiem 12 kwietnia w ramach 27 serii gier. Ich dzisiejsi rywale są w strefie spadkowej i do bezpiecznego miejsca i wyprzedzenia Sokoła brakuje im dwóch punktów. Ostatnie wyniki też nie napawają optymizmem - dwie porażki (z Mechanikiem i rezerwami Legii), wcześniej bezbramkowe remisy ze Rzgowem i Zawiszą. Ogólnie od siedmiu kolejek bez wygranej, i dzisiaj powinno być podobnie. Fakt, są konsekwentni w obronie, i dużo bramek nie tracą, ale na 1-0 powinno stać gospodarzy dzisiejszego meczu.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
U których bukmacherów można postawiać III ligę kujawsko-pomorską-wielkopolską?
Interesuje mnie mecz do postawienia w singlu. Ofertę ma STS, ale tam są wymogi, że minimum 3 mecze muszą być na kuponie.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
UP@ etoto ma często, tyle że się czasami z ofertą ociąga :]

28.05.2014; 17.00
Mechanik Radomsko - Widzew II Łódź
Widzew to win @ 1.91 etoto

Na trzy kolejki przed końcem sezonu sytuacja rezerw łódzkiego klubu nie wygląda zbyt różowo, bo nadal jest możliwość podzielenia losu pierwszej drużyny i spadku z ligi. Jak wiadomo wczorajsze spotkanie z Piastem skończyło się po niespełna kwadransie, więc do Radomska pojedzie naprawdę mocny skład. Rezerwom brakuje punktu do wyjścia ze strefy spadkowej i będzie wielka motywacja do pokonania outsaidera ligi z Radomska. Przegrał dwa ostatnie spotkania i w lidze raczej nie pozostanie. Boję się tylko o gości z Łodzi, którzy ostatnio także nie spełniali pokładanych w nich nadziei. Niemniej jednak z pomocą szrotu z pierwszej drużyny nie powinni mieć problemów z wywiezieniem kompletu punktów.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Przeciez Widzew dzisiaj dokonacza swoj mecz o 20:30 wznawiajac spotkanie od 12 minuty wiec 1 szrot nie wspomoze 2 szrotu Łódzkiego Widzewa.
 
huta 21

huta

Użytkownik
Legia II Warszawa- Broń Radom 1 @1,70 obecnie sts
Legia chce awansować do II ligi ma być parę osób z I drużyny żeby pomóc w walce.
WKS Wieluń - Mazur Karczew 1 @1,35
Karczew z 3 bramkarzem i okrojonym składem drużyna już dawno spadła z ligi ale nie dziwne bo skład mają bardzo słaby WKS walczy o utrzymanie i ten mecz wygrają.
analiza na szybko bo zaraz Legia zaczyna.
Legia + Wieluń Ako 2,29 polecam
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
UP@ etoto ma często, tyle że się czasami z ofertą ociąga :]

28.05.2014; 17.00
Mechanik Radomsko - Widzew II Łódź
Widzew to win @ 1.91 etoto

Na trzy kolejki przed końcem sezonu sytuacja rezerw łódzkiego klubu nie wygląda zbyt różowo, bo nadal jest możliwość podzielenia losu pierwszej drużyny i spadku z ligi. Jak wiadomo wczorajsze spotkanie z Piastem skończyło się po niespełna kwadransie, więc do Radomska pojedzie naprawdę mocny skład. Rezerwom brakuje punktu do wyjścia ze strefy spadkowej i będzie wielka motywacja do pokonania outsaidera ligi z Radomska. Przegrał dwa ostatnie spotkania i w lidze raczej nie pozostanie. Boję się tylko o gości z Łodzi, którzy ostatnio także nie spełniali pokładanych w nich nadziei. Niemniej jednak z pomocą szrotu z pierwszej drużyny nie powinni mieć problemów z wywiezieniem kompletu punktów.
no i co w związku z tym ? ???? przecież Widzew gra dziś swój mecz,po co piszesz takie bajeczki sugerując grającym że tak ktoś z pierwszego składu zagra

Legia II Warszawa- Broń Radom 1 @1,70 obecnie sts
Legia chce awansować do II ligi ma być parę osób z I drużyny żeby pomóc w walce.
WKS Wieluń - Mazur Karczew 1 @1,35
Karczew z 3 bramkarzem i okrojonym składem drużyna już dawno spadła z ligi ale nie dziwne bo skład mają bardzo słaby WKS walczy o utrzymanie i ten mecz wygrają.
analiza na szybko bo zaraz Legia zaczyna.

Legia + Wieluń Ako 2,29 polecam
tak tak tak, zdajcie sobie sprawę że nikt z ekipy tak naprwdę jeszcze nie wytrzezwiał po zdobyciu i mistrzowskiej zabawie ????, faktycznie mega zajebiste wzmocnienie.

Skład Legii :

Skaba - Alan, Wieteska, Misiak, Rozmus, Bajdur, Kopczyński, Kalinkowski, Moneta, Tomasiewicz, Efir.

faktycznie, kilku z pierwszego składu... ????



kur.wa ludzie zastanówcie sie czasem co piszecie, naprawdę.
 
huta 21

huta

Użytkownik
tak tak tak, zdajcie sobie sprawę że nikt z ekipy tak naprwdę jeszcze nie wytrzezwiał po zdobyciu i mistrzowskiej zabawie ????, faktycznie mega zajebiste wzmocnienie.

Skład Legii :

Skaba - Alan, Wieteska, Misiak, Rozmus, Bajdur, Kopczyński, Kalinkowski, Moneta, Tomasiewicz, Efir.

faktycznie, kilku z pierwszego składu... ????



kur.wa ludzie zastanówcie sie czasem co piszecie, naprawdę.[/quote]

Człowieku Prezes Legii wypowiadał się ze zależy mu na awansie do II ligi sam był na meczu, a po tym co mówił myślałem, że ktoś zejdzie z jedynki. Niestety nie moja wina, że Legia nie potrafiła wygrać chociaż prowadzili już 2:0. A Ty jesteś mądry i krytykujesz znając wynik. Nikt Ci nie każe grać tego co podaje . pozdro
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Człowieku Prezes Legii wypowiadał się ze zależy mu na awansie do II ligi sam był na meczu, a po tym co mówił myślałem, że ktoś zejdzie z jedynki. Niestety nie moja wina, że Legia nie potrafiła wygrać chociaż prowadzili już 2:0. A Ty jesteś mądry i krytykujesz znając wynik. Nikt Ci nie każe grać tego co podaje . pozdro
pisząc to nie wiedziałem że już grają jak chcesz wiedzieć ???? ja sie pytam gdzie te wzmocnienia z pierwszej drużyny hehehe ?

a co do Bogusia,to daruj sobie,jest praktycznie na każdym meczu czy treningu. Mówisz że nikt nie każe grać,ja sie po prostu zapytałem po co wprowadzasz ludzi w błąd

E :
Jak to nie wiedziałeś? Przecież ty wszystko wiesz ????
Idealnie uciekasz od odpowiedzi trzeba przyznać :] oczywiście przy okazji wprowadzając przy tym ludzi w błąd, pogratulować tylko.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Notecianka Pakość-Włocławia Włocławek 2 1,9 4/10
Nic nie przemawia za Notecianką ,Włocławia w ostanich meczach pokazała że potrafi grać po zaległych pieniądzach obudzili się troszkę.W Pakości mogą spokojnie wygrać i tym meczem zapewnić sobie utrzymanie w 3 lidze kuj-pom-wlkp.

Nielba Węgrowiec-Start Warlubie 2 2,89 1/10
Nielba przeciętnie gra w tym sezonie ,nie mają aż tak silnego składu ale na 1-wszą ósemkę tak.Start lepiej gra u siebie ,ale mają doświadczonych graczy i lepszy skład od gospodarzy i jest rywalizacja w składzie Warlubian o króla strzelców 3 ligi po miedzy Kuralem a Sulejem.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Swarzędz-Centra 1 1,8 sts 4/10
Tzw .lokata na weekend ,gospodarze wygrają bo tylko zwyciestwo daje im realne szanse na pozostanie w 3lidze .Ostatnio poskromili na wyjezdzie 5-1 Mogilno .Centra o nic nie gra i jest wielce prawdopdobne ze odpusci
Polonia Środa-Elana Toruń 2 1,8 1/10
Elana to prawdziwy kat w tej rundzie i objawienie .Mają nóż na gardle i możliwe że wygrają to spotkanie.Gracze ze Środy o nic nie grają ,ale myślę że może być to zacięte spotkanie .Możliwe że Polonia wyjdzie troszkę rezerwowym składem ,ale tu bym uważał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marecki23 12

marecki23

Użytkownik
Liga: III Liga Lubelsko - Podkarpacka
09.08 2014 r. (sobota) godzina 17:00
Spotkanie: Stal Rzeszów - Sokół Sieniawa
Typ: Stal Rzeszów


W pierwszej kolejce nowego sezonu III ligi lubelsko - podkarpackiej w Rzeszowie na stadionie przy ulicy Hetmańskiej zmierzą się ze sobą drużyny miejscowej Stali i Sokoła Sieniawa. Dla piłkarzy i kibiców gospodarzy będzie to powrót do rozgrywek III ligowych po 5 latach gry w II lidze. W poprzednim sezonie stalowcy zakończyli ligę na 11 miejscu, które ze względu na reformę rozgrywek oznaczało spadek. Drużyna z Sieniawy w ubiegłym sezonie była beniaminkiem na III ligowych boiskach i spisywała się bardzo dobrze. W 32 meczach Sokół zgromadził 51 punktów z bilansem gier 14-9-9. Jeśli chodzi o przygotowania do nowego sezony piłkarze Stali zagrali 7 sparingów (5-1-1) oraz mecz PP z Concordia wygrany 5-0. Sokół natomiast rozegrał 6 gier kontrolnych (3-1-2). Co ciekawe 24.07 w bezpośredniej potyczce górą byli piłkarze z Rzeszowa ,którzy po bramkach Prędoty, Brockiego oraz Wójcika pokonali gości z Sieniawy 3-0. Uważam,że w dniu 9.08.2014 znów górą będą gospodarze,którzy od początku sezonu powinni walczyć o powrót na boiska II Ligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom