>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

macio106 163,3K

macio106

Znawca - MMA
Typ na Wikęd jak najbardziej do gry. Wikęd obecnie spada z II Ligi ponieważ do 3 Ligi gr. 2 spadają rezerwy Lecha II, jednak licencji nie otrzymają Radunia i Olimpia Elbląg. Co spowoduje spadek tych drużyn odpowiednio do IV Ligi, więc rezerwy Lecha się utrzymają i z grupy 2 III Ligi spadną tylko 3 zespoły, więc Luzino dzisiaj musi wygrać poprostu musi nie ma innej opcji, wtedy jak Stolem przegra bądź zremisuej z Elaną to Wikęd ich przeskoczy w tabeli ponieważ w dwóch meczach bezpośrednich to Wikęd był górą odpowiednio 5-2 1-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +550
Psychosocial 938K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Warta Sieradz-Mławianka Mława TYP 1 kurs 2,80 4/10 g.17.00 0:2 BOX

PS: To mój już drugi typ na dzisiaj po tym:


Kursy w tym spotkaniu latają jak głupie. Niedawno był 3,75 na Wartę by teraz od 2,10 do 2,80.

W tym spotkaniu chodzi o to że podobnie jak w Białymstoku Mławianka musi "teoretycznie" wygrać by być spokojna o utrzymanie. Remis nic jej nie daje bo przy zwycięstwie Olimpii (Zambrów jest lepszy w bezpośrednim dwumeczu), Jagi i Wikielca lecą do 4 ligi.

Ja czekałem spokojnie na info i na teraz już wiem że Warta tego meczu na pewno nie odpuści i tyle tylko mogę napisać. A że ma formę stawiam na gospodarzy natomiast boisko jak zwykle zweryfikuje ten typ.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 628K

jozzy22

Użytkownik
W sezonie 2024/2025 Na mocy zapowiedzianej dzisiaj przez PZPN reformy rozgrywek od kolejnego sezonu trzecioligowcy uzyskają większą szansę na promocję do 2 ligi.

Jak się bowiem okazuje - bezpośredni awans do II ligi uzyskają wprawdzie wciąż tylko zwycięzcy każdej z grup trzecioligowych zmagań, ale zespoły z drugich miejsc (ze wszystkich czterech grup III ligi) zagrają w dodatkowej rywalizacji barażowej.

Półfinał baraży to rywalizacja wiceliderów grup (jeden mecz), a finał to gra (mecz i rewanż) z zespołami, które na koniec sezonu 2024/2025 zajmą w II lidze miejsca 13. i 14.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1930
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W sezonie 2024/2025 Na mocy zapowiedzianej dzisiaj przez PZPN reformy rozgrywek od kolejnego sezonu trzecioligowcy uzyskają większą szansę na promocję do 2 ligi.

Jak się bowiem okazuje - bezpośredni awans do II ligi uzyskają wprawdzie wciąż tylko zwycięzcy każdej z grup trzecioligowych zmagań, ale zespoły z drugich miejsc (ze wszystkich czterech grup III ligi) zagrają w dodatkowej rywalizacji barażowej.

Półfinał baraży to rywalizacja wiceliderów grup (jeden mecz), a finał to gra (mecz i rewanż) z zespołami, które na koniec sezonu 2024/2025 zajmą w II lidze miejsca 13. i 14.
Fajnie, że PZPN w końcu poszło po rozum do głowy i dodali, że drużyny z drugich miejsc zagrają w barażach.
 
Do góry Bottom