>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II zlot Forum Bukmacherskie

K 1,2K

kukla

Forum VIP
coś czuje, że panowie jakieś alko zza wschodniej granicy przywiozą ????
u mnie dwa Nemiroffki się mrożą :cool:
pamiętaj, że nei dowieziesz :cool: ????

czas spać ;)
przez kolejnych kilkadziesiąt godizn może być o to ciężko ????
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Hmm, to ja już może pójdę spać, by mieć trochę siły ;). Do zobaczenia za parę godzin ????
a tam będziesz szedł spać :p ja sobie jeszcze meczyk Kuby obejrze :]


Wyjazd z Puław o 15 to będę na jakąś 17:30 na miejscu.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ja z nocnej zmiany dopiero wróciłem.4 h snu do 11 i o 13 meldujemy się z Mad Angel na Zachodnim.
 
zanziba 99

zanziba

Użytkownik
Jak z Zanzibą nie damy rady dojechać to przez te jego
nemiroffki ????
pozdro z zatłoczonego ale klimatyzowanego (specjalnie dla TheArta podstawili) pekaesu ;p

//kukla
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Zajebista impra w Przysuchej, wódka się leje, dziewczyny szaleją. Ekipa nie w kij pierdział. Żałujcie Ci, którzy nie przyjechali ????
Kanas, tradycyjnie pobija rekordy wypitych browarów, bodajże na 30 skonczył przez ostatnią dobę ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Kanas i Diuq85 do nich jak do tej pory należy najlepszy tekst imprezy:
(Kanas) - O kurde chłopaki ale motyw, poszedłem wieczorem na dupy, a rano się budzę w łóżku z facetem:]
(Diuq85) - No to sobie sprawdź czy czegoś nie masz w d... :cool:
A ogólnie super, Adwokat_typera skminił 2 laski - niestety gorące 15 :p w dodatku less :p haha
A domek nr 26 królestwo %%%) i kilka przygód nocnych z nadliczbową liczbą gości ;)
 
H 0

haz

Użytkownik
kurde Panowie stoje pod włodzimierzowem, pisze niby sulejów prosto ale zgupiałem. jak tam dojechać do was ? bo dziewczynki na tylnych siedzeniach juz sie niecierpliwią bo jedziemy od 14 h... HELP
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dopiero teraz przeczytałem twój post:
Jak jedziesz od Piotrkowa, kieruj się na Sulejów, Opoczno, Radom i dojedziesz do Przusuchej. Następnie w Przysuchej skręcasz na prawo, po ok. 800m masz rondo (3 zjazd), póxniej na skrzyżowaniu skręcasz w prawo na Końsko (czy jakoś tak) i po ok 1-2km po lewej stronie masz pensjonaty,
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Kanas i Diuq85 do nich jak do tej pory należy najlepszy tekst imprezy:
(Kanas) - O kurde chłopaki ale motyw, poszedłem wieczorem na dupy, a rano się budzę w łóżku z facetem:]
(Diuq85) - No to sobie sprawdź czy czegoś nie masz w d... :cool:
A ogólnie super, Adwokat_typera skminił 2 laski - niestety gorące 15 :p w dodatku less :p haha
A domek nr 26 królestwo %%%) i kilka przygód nocnych z nadliczbową liczbą gości ;)
Oj tam, teraz to wiesz... Żyjemy w czasach, że 13-stki po drobnej kosmetyce i puderingu wyglądają na 20-stki ???? Poza tym one miały 18 lat, a nie 15 :p
PS. Być może wolisz starsze :p
 
Do góry Bottom