>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II zlot Forum Bukmacherskie

kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Optymistyczne wieści ????
Jak patrzę na pogodę to będzie 26-28 stopni i pełne słoneczko ???? ????
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Może to skromnie nie zabrzmi, ale ja już na samym początku tematu deklarowałem ze interesuje mnie przyjazd, i słowa dotrzymuje. Mam nadzieje, że grupa tzw &quot;starej paczki&quot; przyjmie forumowego &quot;świerzaka&quot; jak swojego. Mimo iż jestem nowym użytkownikiem i za często głosu w dyskusji nie zabieram, to liczę na Waszą akceptacje ????
Z drugiej strony zawsze byłem ciekaw kto kryje się pod danym kryptonimem. Jak wygląda ten czy owy krzykacz forumowy ???? He he, fajna impreza się szykuje. Brawo dla organizatorów.
Ps: słyszałem że nawet pogoda na przyszły weekend będzie bardzo dobra :cool:
 
P 0

pogromca-z-lbn

Użytkownik
Hymm ja się zastanawiam czy dojedziemy z Diuqiem i Unicają. Ostatnio dałem Siostrze samochód (NIGDY NIE DAWAĆ KOBIECIE AUTA????) i przejechała 150 km z zablokowanym hamulcem ręcznym :razz:. Ale auto chyba przeżyło katorgę, więc jestem optymistycznej myśli;).
Do zobaczenia na zlocie
Pozdrawiam
 
P 0

pogromca-z-lbn

Użytkownik
Hmm, po prostu hamulce się zapiekły więc może nie do końca Jej wina, ale dziwne, że się nie zorientowała :razz:. Aczkolwiek ciągle się zastanawiam jakim cudem zeszła ze spalaniem około 1.5 litry na 100 mniej ode mnie? Ale dobra koniec tematu mojej siostry:razz:.
Pozdrawiam
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kumpla matka tez ma/miala taki zwyczaj jak Twoja siostra, to po prostu reczny prawie nie hamuje :p Wiec nie ma co sie specjalnie przejmowac :p
 
P 0

pogromca-z-lbn

Użytkownik
Hah ja to mam szczęście, właśnie rozbierałem to koło, zapiekło cały hamulec który nie odbija w dodatku wycieka tam płyn hamulcowy (albo jakaś inna maź) w dodatku genialny kolega włączył samochód na biegu kiedy ten był na podnośniku :razz:. Ale i tak dojadę w końcu Fiat to niezawodne auto!:mrgreen:
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Mistrzu, Ty mnie w zawał nie wpędzaj :cool:
Mam nadzieję że problemy zostaną mimo wszystko ogarnięte i dotrzemy na miejsce bez większych kłopotów tym bardziej że zapasy już gotowe :roll:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
z Krakowa moge po drodze kogos zabrać przypominam, mam miejsce bo kilka osób się mi wystawiło
 
P 0

pogromca-z-lbn

Użytkownik
Mistrzu, Ty mnie w zawał nie wpędzaj :cool:
Mam nadzieję że problemy zostaną mimo wszystko ogarnięte i dotrzemy na miejsce bez większych kłopotów tym bardziej że zapasy już gotowe :roll:
Coś wymyślę, samemu nie dałem rady zrobić, bo wszystko zapieczone i nie mogę żadnej śruby odkręcić, a nie chcę niczego pogorszyć. Zabieram go dzisiaj do serwisu i poproszę o &quot;w miarę ekspresową do Czwartkową obsługę&quot;. Dam Ci znać wieczorem na priv co się stało.
W razie pomysłu, że robię Cię w wała to zapraszam do siebie do obejrzenia samochodziku z zapieczonymi tylnymi hamulcami :razz:.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja mogę wziąć 1-2 osoby (zależy od bagażu, bo jak się spakuje ktoś jak rozpieszczona damulka) z dworca PKP/PKS z Kielc lub Skarżyska-Kamiennej. (Lepiej Skarland bo bliżej)
 
Do góry Bottom