>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [ 24-25.07.2018]

Status
Zamknięty.
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Dziwi mnie trochę dlaczego nikt nie wspomina o &quot;obie strzelą&quot; w meczu Legii, na co kurs jest ok 2,4-2,45.
Przy tym 3-5-2 co teraz grają, dziury w defensywie są straszne. Do tego pewnie nie zagrają Wieteska, Remy i nie wiadomo co z reprezentantami... Słowacy spokojnie mogą coś tu strzelić.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Napastnik Astany - &quot;Despotović&quot; odszedł wczoraj z klubu. Mimo sztucznego boiska uważałbym dziś na Astanę.
Brak takze Juniora Kabanangi czolowego snajpera(transfer do Nasr za 2mln E),widac to bylo ostatnio jak sie meczyli.nalezaloby sie zapoznac jak dzis z Twumasi.akurat nic mi nie wiadomo o Despotocic zeby odszedl,maja na fensywie zdolnego wegra z Bremy,dobry zawodnik.Do tego jeden napadzior z Rijeki.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
A co w tym zaskakującego? Nowy trener - wuefista, do tego 10 nowych piłkarzy.
To, ze Zydzi sa slabi na wyjazdach, kazdy wie ze ich kluby praktycznie tylko u siebie punkty robia,a Zagrzeb to cholernie goracy teren,do tego po wpadce rok temu z albanczykami beda zmobilizowani na maksa,moze doszlo 10, ale nie wszyscy do podstawowego skladu odrazu.Wcale sie nie zdziwie jak Dynamo pojedzie ich latwiej niz Legia slowakow.
 
P 48

plafon

Użytkownik
witam

- Legia to dobry typ na dzisiaj. Ma zawodników o klasę lepszych no i po porażce z Zagłębiem muszą udowodnić, że wato było oszczędzać pół składu. Na wyjeździe to co innego ale u siebie wygrają.
- podobnie sprawa się ma z D Zagrzeb. To dużo lepsza drużyna od izraelskiej. Grają agresywnie, a obawiać się tylko można trenera. Jest nim Nenad Bjelica ???? ... nie no chyba i tak wygrają.
- na Cluj postawię bo Szwedzi się ich przestraszą. Słabo im idzie w lidze i grają tą samą jedenastką co 3 dni ostatnio. Nie dadzą rady Rumunom którzy są o wiele bardziej zadziorni.
CFR Cluj - Malmoe 2.30
Din. Zagrzeb - Hap. Beer Sheva 1.95
Legia
- Sp. Trnava 1.40
--------------------------------------------
iloczyn 6.28

- chciałbym ostrzec przed stawianiem beztroskim na Basel. Sprawdziłem i mają straszną plagę kontuzji (5 zawodników!) no i ktoś tu jeszcze pisał, że sprzedali 3 bardzo dobrych grajków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Brak takze Juniora Kabanangi czolowego snajpera(transfer do Nasr za 2mln E),widac to bylo ostatnio jak sie meczyli.nalezaloby sie zapoznac jak dzis z Twumasi.akurat nic mi nie wiadomo o Despotocic zeby odszedl,maja na fensywie zdolnego wegra z Bremy,dobry zawodnik.Do tego jeden napadzior z Rijeki.
Tak ale także warto wspomnieć, że do klubu dołączyli tacy piłkarze jak: A. Rukavina z Villarreal, Richard z Qarabach, L. Kleinheisler z Werderu, M. Tomasov z Rijeki, R. Janga z Gent więc to przy odejściu z klubu J. Kabananga i P. Henrique to wzmocnienia naprawdę solidne i mocne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Legia Warszawa - Spartak Trnava BTS
21:00
@ 2.37 bet365

Ostatnie działania Legii idealnie pasują mi dziś pod BTS w tym spotkaniu. Oszczędzany Carlitos, powinien dziś po raz pierwszy pojawić się na murawie od 1&#39; spotkania. Co prawda brakuje Kucharczyka, ale niezależnie od tego czy partnerem/-ami Carlitosa będą Radovic, Kante czy Hamalainen, to widzę duży potencjał w ofensywie Mistrza Polski. Z tyłu też mamy &quot;niezłą&quot; sytuację, nie zagra Remy, po kontuzji prawdopodobnie wróci Wieteska, więc trójkę stworzy najpewniej Astiz, Wieteska i Pazdan. Pazdan który wraca do poważnego grania po MŚ, co prawda trenował z drużyną, ale nie zagrał jeszcze żadnego meczu w tym sezonie, przez co zakładam że linia obrony niekoniecznie będzie zgrana i Trnava przynajmniej raz ukłuje Legię. Poza tym dotychczasowe mecze Legii kończyły się wynikami gdzie obie z drużyn zdobywały gole.
Jeśli chodzi o Trnavę, klasyczna sytuacja z meczem pucharowym na wyjeździe. Będą dążyć do zdobycia przewagi, więc co najmniej powinni nastawić się na kontrę, żeby zdobyć gola który da przewagę/nadzieję w meczu u siebie. Jest to bardzo realne, biorąc pod uwagę, że Legia jako zespół ogólnie lepszy piłkarsko powinien dominować w spotkaniu i dłużej grać piłką.
⛔
 
adrianabch 2,2K

adrianabch

Użytkownik
Dinamo Zagrzeb vs Hapoel Beer Sheva✅
Dinamo moim zdaniem faworytem. Bramkarz młody, utalentowany Livakovic.. prawa obrona mają trzech ale nie mam pojęcia kto bedzie gra, lewa za to odszedł 20latek a doszedl doswiadczony Leovac i tu dla mnie jest zmiana na plus bo taki grajek moze wiecej zaoferowac niz młody wilk.. srodek obrony mają 4 dobrych graczy choć wydaje mi sie ze Dilaver tam nie pogra ale kto wie...Srodek pola to chyba najsłabsza pozycja w klubie.. ale czuje ze Ademi, Doumbia ogarna defesywe a z ofesywnych śp fiolic da rade.. skrzydła? Dani Olmo kot na pozycji lewego.. czuje ze ten albo nastepny sezon spedzi juz w swojej ojczyźnie w Celcie bądź Betisie.. ogólnie atak i skrzydla mają mocno obsadzonych.. Graja takze u siebie co daje kolejny plus.. Trener Bjelica? Dla mnie bardzo dobry trener, który lubi pogadać głuopty ale szczerze ktory trener nie palnął cos glupiego.. czuję pewną 1 moze i nawet z handi.. 2.06 kurs
Cluj vs Malmo 1 2.3(hit dnia 2.4) fortuna⛔
Tutaj nie chce mi sie opisywać składu ale Cluj ma bardzo stary zespoł... doswiadczenie, forma zawodników zdecydowanie na plus.. Malmo od paru lat niby cos gra a jednak szybko odpadają, w lidze takze słabo im idzie..
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Ja proponuję coś takiego:
Crevna Zvezda - Suduva 1/+2,5 gola 1,81 fortuna ✅
No dobra, Litwini sobie pohasali z Cypryjczykami, ale na tym ich przygoda z Ligą Mistrzów dobiegnie końca. Serbowie w cuglach wygrali jelen superleague, a ich dominacja nie podlegała żadnej dyskusji. Jestem ciekaw, jak w Crvenej Zvezdzie będzie się spisywał Ebecilio, który w Anży i Apoelu był podstawowym zawodnikiem. Siłą Czerwonej Gwiazdy jest szeroki skład, w ligowych rozgrywkach w 1 kolejce grało w przeważającej większości inne zestawienie piłkarzy niż w rewanżu przeciwko Jumali. Nie sądzę, żeby Litwini, wśród których jest jeden wartościowy zawodnik - bramkostrzelny Cicilia, zdołali poważnie zagrozić bramce serbskiej. W ramach ciekawostki należy odnotować, iż w pierwszym składzie Suduvy gra obrońca Leimonas, znany z występów w polskiej lidze w barwach GKS Katowice czy Jagielloni. Wygrana Czerwonej Gwiazdy przy min. 3 golach strzelonych w meczu jest jak najbardziej możliwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jozzy22 581,1K

jozzy22

Użytkownik
FC Astana - Midtjylland
Typ: over 2.5 goli ✅
Kurs: 2.31
1xbet


Ja jednak spróbuje pocelować w over w tym spotkaniu. Wszystko w sumie zależy tu od gospodarzy.Wiadomo,że bezbramkowy remis Duńczykom jest na rękę ale liczę tu na odpowiednią postawę Astany. Jeśli uda im się coś ustrzelić to wówczas Duńczycy będą musieli walczyć o korzystny rezultat,a to będzie prosta droga do overka.
Obie ekipy lubią i potrafią strzelać co nieraz udowodniły choć ostatnio szału z bramkami nie ma w ich wykonaniu tak więc może dziś?!
Kurs fajny więc myślę,że można spokojnie zaryzykować.
Wynik: 2:1
e: fartownie ale siedzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Co myślicie o meczu Ajaxu ze Sturmem Graz, początkowo miałem grać Ajax, ale mam obawy co do tego meczu, liga holenderska nie jest już tak mocna jak kiedyś, Ajax stawia przede wszystkim na młode talenty nie ma tam wielkich gwiazd, ostatni większy transfer to David Neres chyba za 20 mln, a jesli chodzi o Sturm Graz to nie za bardzo śledzę ligę Austriacką, ale fakt ze Sturm potrafil powalczyc z Salzburgiem, swiadczy ze słabi nie są, kursy chyba troche zaniżone na Ajax...Mimo wszystko na papierze Ajax wyglada lepiej, na dodatek ciekawe transfery, wraca Blind, przychodzi Tadic i Labyad, ale ostatnie wyniki w sparingach przeciętne...i kurs troche nieadekwatny do ryzyka
No właśnie widać, że chcą to zmienić. Fajnie wychowywać młode talenty i kosić gruby hajs, ale co z tego jak od kilku lat a konkretnie pięciu nie są wstanie sięgnąć choćby po jedno mistrzostwo Holandii. Transfery Blinda i Tadicia pokazują jasno jaki obierają kierunek.
Austriacka liga jest strasznie słaba i nie widać specjalnie przesłanek by miało być lepiej, przywoływanie że Strum walczył czy &quot;powalczył&quot; z Salzburgiem mając koniec końców 13 punktów straty mówi wiele. Salzburg z racji zaawansowanego grania w Lidze Europy ligę robił grając na 70% możliwości, jak nie mniej. Kluby z Wiednia to już padlina totalna. Red Bull jakby tylko mógł to by już z 3 lata temu awansował rezerwami do najwyższej klasy rozgrywkowej a tak muszą ich stopować na kilka kolejek przed końcem by nie podpaść przepisom.
Jeszcze co do samego Strumu, najlepszy napastnik z 20 bramkami poszedł do Rapidu, podobnie jak podstawowy obrońca. Wyróżniający ofensywny pomocnik z udziałem przy 15 bramek do...2 Bundesligi. Jedyny transfer gotówkowy do klubu to 300 tysięcy za 29 letniego Austriaka z Unionu, który przez 2 lata strzelił 8 bramek a wcześniej odbił się od pierwszej drużyny Kolonii.
Ajax na pewno najlepszy do grania jeśli chodzi o wszystkich pozostałych faworytów.
---------------------
Basel zastosowało 2 lata temu system w/w Ajaxu. Czyli promowanie ile i jak się da młodych zawodników. Skutki w postaci mistrzostwa YBB natychmiastowo pokazują, że samymi młodymi na dłuższą metę nie da się wszystkiego pogodzić. Wymienili cały sztab łącznie z trenerem. Generalnie to jest Basel tylko ze starej nazwy. Chociaż dobrego występu w LM im nie odbieram, ale wyjść z grupy mając CSKA i w straszliwej formie Benfikę, też nie ma co wyolbrzymiać.
----------------------
Bałkany to też już przeszłość. Crvena rozprzedała kluczowych zawodników, Dinamo ściąga zawodników grających w Polsce, tego jeszcze nie grali. Minęła wielkość tych drużyn już w momencie jak Zagłębie Lubin potrafiło wyeliminować Partizan. Hajduk też żadna firma. Crvena mając w świadomości, że Apoel udupił z Litwinami podejdzie zapewne z trochę poważniejszym podejściem, więc tą rundę jeszcze zrobią. Ale z Legią to ja tu widzę spokojnie 50 do 50.
----------------------
Dzisiejszy przeciwnik Legii to tylko Trnava ze Słowacji, nie dajmy się też zwariować. Ściągają jako letnie wzmocnienie Erika Grendela (Grendla?) z Górnika, który grał ogony. Trener co zrobił im mistrzostwo już został wychwycony przez CSKA Sofię. Jakby tylko Legia miała ogarniętego trenera tudzież człowieka, który mógłby w najprostszych słowach opisać taktykę grania, żeby cokolwiek zrozumieli to to jest zespół powiedziałbym jeden z lepszych w tej fazie rozgrywek. Kibice im nie wybaczą braku dwumeczu z Crveną.
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
FC Astana (Kaz) - Midtjylland (Den) 1
Astana z roku na rok pokazuje jaki ma potencjał roszady w składzie z sezonu na sezon są małe, a braki uzupełniane wartościowymi zawodnikami, sztuczna murawa i Duńczycy, którzy patrząc na wyniki w lidze chyba nie trafili z formą.
Legia Warszawa (Pol) - Trnava (Svk) 1
Co by nie było Trnava to zlepek Słowaków i ludzi którzy grali w dennych klubach naszej ligi albo nie łapali się do składów tych lepszych drużyn. U siebie Legia ich bierze lekko.
BATE (Blr) - HJK (Fin) 1
Tutaj patrzę na ogólny poziom ligi fińskiej, która jest bardzo słaba, a HJK w europejskich pucharach zawsze przeceniane i stosunkowo niskie kursy są na nich wystawiane. BATE jest drużyną lepszą piłkarsko do tego własny stadion dla mnie 1.
Ludogorets (Bul) - MOL Vidi (Hun) 1
Gdzie tu porównywać &quot;brazylijski&quot; Ludogorets do Węgrów którzy się męczą z mistrzami Luksemburgu.
Ajax (Ned) - Sturm Graz (Aut) 1
Kolejny mecz z wyraźną różnicą klas. Austriackie kluby są solidne (wyłączając Salzburg, który się wybija ponad cały poziom ligi ), jednak na Ajax bycie solidnym nie starczy. Finał LE rok temu pokazał na co ich stać. Ponadto gwiazdy zostały i do tego jeszcze zakupili Tadicia, który ciągnął grę Southampton i reprezentacji.
Celtic (Sco) - Rosenborg (Nor) 1
Dembele, Sinclair i Edouard. Kontra norwedzy z drewnianym Bendtnerem na czele, którzy ledwo uporali się z Islandczykami. Zwycięzca może być tylko jeden.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Panowie nie bądźcie śmieszni jeden drugi i trzeci i ktokolwiek ma jeszcze problem, forum jest po to aby każdy wyraził swoją opinie, napisał to co mu się podoba i wyraził swoje zdanie. Moje typy są kontrowersyjne? może i racja, czesto nie wchodzą ? może i to też prawda, ale mam tutaj argumenty za tym że nie interesuje mnie wasze zdanie , bowiem : Po 1 . Nikt z Was nie musi grać moich typów, nikogo nie zmuszam, nie polecam swoich typów nie musicie czytać analiz, po prostu jak widzicie typ i moją analizę to ją po prostu omijacie z daleka. Po 2. Nie biorę pieniędzy za swoje typy , wchodzę na forum i poświęcam swój cenny czas tak jak Wy, nie mam 18 lat i kupe wolnego czasu żeby się rozpisywać i szukać nowości, mój schemat jest praktycznie taki sam, ale na forum jest mnóstwo ludzi , tylko kilka osób ma z tym problemy. Po 3. Jestem na tym forum już długo , idzie mi 10 rok tak więc kolego , który napisałaś 6 postów zastanów się zanim coś napiszesz, bo jeszcze Ci trochę czasu musi upłynąć żebyś miał tyle napisanych postów , polubień, reputacji co ja ( nie chwalę się , stwierdzam fakt) to samo reszta chłopaków , którzy mają znikomą ilość postów a na forum tylko czytają i hejtują, sami nic nie wnoszą ale przecież tak najłatwiej. Po 4. Za reputację którą dostaje nie kupię sobie nic, nie przyznaje jej sobie sam i zazwyczaj nie dostaje za typy nietrafione więc trochę musiało być tych typów, które ludzie docenili. Po 5. ( Ostatnie ) Nie raz byłem na tym forum krytykowany a później po kilku trafionych dobrych typach i dobrych kursach ludzie zmieniali zdanie, poza tym w ciągu ostatnich 3 dni trafiłem wygrane Lechii, oraz Lubina po kursach 4 z hakiem i ponad 5 , więc sami pomyslcie chwilę, bo takie kursy nie trafiają się codziennie. Pozdrawiam. Miłej nocki :tohand:
Punkty 1 i 2 pomine bo kiedys podobna argumentacje stosowal tu na forum Aka Shakal ????
Ad.3 i 4.Moj pradziad ma 93lata i gdyby od wieku zalezala pozycja to pewnie moglby byc papiezem ???? podobnie ze stazem na forum,polubieniami i reputacja.
Latwo sobie wyobrazic uzytkownika forum ktory przez 10lat poda 3650 typow po kursie 1.9.Statystycznie polowa mu wejdzie i nalapie kupe pkt reputacji choc bedzie mnostwo kasy do tylu.
Juz dawno temu pisalem ze na forum procz reputacji kazdy uzytkownik powinien dostawac w osobnej rubryce negatywy.Wtedy inni mogli by ocenic latwo co gosc wart.Wspomniany Aka Shakal reputacji ma 17000 i co? ????
Ad5.Nie chwal sie kilkoma typami ktore weszly( bo taki&#39;&#39;sukces&#39;&#39;kazdy parajacy sie bukmacherka zaliczal nie raz)tylko podaj yield za ostatnie 100 czy 200 typow.Bo to sie liczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Kupon na dzis:
FK Astana - Midtjylland ✅2:1
mecz / 2. runda wstępna / 1. spotk.
1 1.85
-- --
Legia W. - Trnava ⛔0:2 dno....
mecz / live TVP 1, TVP Sport / 2. runda wstępna / 1. spotk.
1 1.45
-- --


Dynamo Z
. - H.Beer Sheva ✅ 5:0
spotkanie bez remisu
1 1.42
-- --
Całkowity kurs: 3.81
Stawka : 100 zł
 
N 100

narodowy

Użytkownik
FC Astana (Kaz) - Midtjylland (Den) 1
Astana z roku na rok pokazuje jaki ma potencjał roszady w składzie z sezonu na sezon są małe, a braki uzupełniane wartościowymi zawodnikami, sztuczna murawa i Duńczycy, którzy patrząc na wyniki w lidze chyba nie trafili z formą.
Legia Warszawa (Pol) - Trnava (Svk) 1
Co by nie było Trnava to zlepek Słowaków i ludzi którzy grali w dennych klubach naszej ligi albo nie łapali się do składów tych lepszych drużyn. U siebie Legia ich bierze lekko.
BATE (Blr) - HJK (Fin) 1
Tutaj patrzę na ogólny poziom ligi fińskiej, która jest bardzo słaba, a HJK w europejskich pucharach zawsze przeceniane i stosunkowo niskie kursy są na nich wystawiane. BATE jest drużyną lepszą piłkarsko do tego własny stadion dla mnie 1.
Ludogorets (Bul) - MOL Vidi (Hun) 1
Gdzie tu porównywać &quot;brazylijski&quot; Ludogorets do Węgrów którzy się męczą z mistrzami Luksemburgu.
Ajax (Ned) - Sturm Graz (Aut) 1
Kolejny mecz z wyraźną różnicą klas. Austriackie kluby są solidne (wyłączając Salzburg, który się wybija ponad cały poziom ligi ), jednak na Ajax bycie solidnym nie starczy. Finał LE rok temu pokazał na co ich stać. Ponadto gwiazdy zostały i do tego jeszcze zakupili Tadicia, który ciągnął grę Southampton i reprezentacji.
Celtic (Sco) - Rosenborg (Nor) 1
Dembele, Sinclair i Edouard. Kontra norwedzy z drewnianym Bendtnerem na czele, którzy ledwo uporali się z Islandczykami. Zwycięzca może być tylko jeden.
Nie chce mi się wierzyć i nie wierze w to, że w tych wszystkich meczach gospodarz wygra. Statystycznie jest to mało możliwe.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Nie ma Badibangi, nie ma Twumasiego dwóch dzików z najlepszych występów Astany w Europie. Czy nawet chociażby solidnego Richarda z środka pola z Karabachu i Despotovicia na dziewiątce.
Midjuland X2 po atrakcyjnym 2.00 prawie tyle co miał DNB na otwarcie
Reszta niech gra Astane po 1.8 kompletnie nie adekwatnym do ryzyka
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Nie ma Badibangi, nie ma Twumasiego dwóch dzików z najlepszych występów Astany w Europie. Czy nawet chociażby solidnego Richarda z środka pola z Karabachu i Despotovicia na dziewiątce.
Midjuland X2 po atrakcyjnym 2.00 prawie tyle co miał DNB na otwarcie
Reszta niech gra Astane po 1.8 kompletnie nie adekwatnym do ryzyka
Tez mysle ze Midtjylland nie stoi na straconej pozycji, liga duńska wg. mnie jest silniejsza od tej z Kazachstanu, fakt ze Midtjylland wyprzedził Broendby, Nordsjelland i Fc Kopenhage o czymś swiadczy to nie przypadek, Myśle że w dwumeczu Midtjylland będzie górą, a w pierwszym meczu nie przegra co już by było duzym handicapem do awansu
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie udzielałem się jeszcze na forum, ale jestem jego użytkownikiem od dłuższego już czasu. Postanowiłem jednak zareagować, bo szlag mnie trafia. Masz oczywiście rację- ten gość prawie codziennie klepie takie posty według szablonu. Już jakiś czas temu pewien doświadczony forumowicz zwrócił mu na to uwagę, że każdy post jest taki sam właściwie. A najsmutniejsze jest to, ile ten użytkownik ma polubień i reputacji, mimo iż nic absolutnie nie wnosi do merytorycznej dyskusji. Może wreszcie moderatorzy przyjrzeliby się tej sprawie i jakoś zareagowali, bo nie powinno tak być. PS Jest jeszcze taki sam użytkownik, bodajże o nicku &#39;Świdnica&#39;.
Dla mnie co do zasady PIERWSZY POST forumowicza nie powinien krytykować kogokolwiek innego tylko być merytoryczny i coś wnosić... Forum dzieli się na 2 grupy - ludzi którzy podają posty i analizy, dyskutują, nawet się kłócą, ale COŚ ROBIĄ i grupę &quot;pasożytów&quot; tylko po cichutku czytających i korzystających z czasu i pracy innych. Więc mnie szlag trafia jak ktoś w pierwszym swoim poście nie pisze nic merytorycznego tylko krytykuje innego forumowicza... Co Ci jakiś kupon nie wszedł bo zagrałeś to co podał Baku i czekałeś na dogodną chwilę ???
Co do kolegi Baku no cóż ma swój styl ???? Czyli szukanie wysokich kursów. Dla wszystkich nowicjuszy wbijcie sobie do głowy, że ilość pkt reputacji, polubień i postów, a także ranga czy ktoś jest modem, znawcą itd nie ma żadnego znaczenia odnośnie tego czy ktoś jest dobrym czy słabym typerem, czy sobie robi przysłowiowe jaja (pozdrawiam Wawo ???? ). Miałem bolesną lekcję na początku mojej przygody z forum i bukmacherką w ogóle kiedy przez parę miesięcy nawet prowadziłem własną ligę typerów stąd ???? i okazało się, że ci najlepsi wcale nie mają ogromnej ilości pkt reputacji (wtedy jeszcze nie było polubień), a moderatorzy w bardzo dużej ilości, oczywiście jako typerzy zawodzili... Tu nie ma nic podane na tacy... Nawet świetny dotąd typer mający dobry yield przez 2 lata może raptem cały rok mieć kryzys...
Forum służy do wymiany poglądów i od czasu do czasu ktoś wpada na genialny pomysł który jest oczywisty, ale inni tego nie zauważyli i można wtedy grubo przyłożyć... ZAWSZE JEDNAK GRAMY TYLKO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, a jak typer pisze w naszym odczuciu głupoty, pisze analizę nie popartą typem itd to zamiast hejtować go jak to Ty zrobiłeś wnieś coś od siebie lepszego, podaj fajny typ, a nie atakuj kogoś innego. Oczywiście jak nie zgadzasz się z typem lub/i analizą dyskutuj, ale merytorycznie. Napisz np. dlaczego x/1 ma nie wejść zaproponuj 1/1 jak uważasz, że Legia sobie szybko poradzi, ale nie pisz jaki to zły jest Baku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Adamo80 i inni obrońcy. Zdaję się, że nie rozumiecie &quot;zarzutów&quot;.
To niech Baku napisze dlaczego x/1 ma &quot;wejść&quot; skoro taki typ podaje, a nie ktoś inny ma go kontrować.
Podaję typ X, a zaraz potem jakby argumentował typ przeciwny - Y.
Jaką taki wpis ma wartość? Po co takie codzienne &quot;lanie wody&quot;?
Samo X/1 na Legię jest dla mnie bardzo fajnym typem.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dlaczego typ x/1 ma wejśc? ano właśnie dlatego że moim zdaniem legia dopiero na drugą połowe rzuci się do mocniejszych ataków , do 45 minuty będzie grała swoje jak coś wpadnie to wpadnie jak nie to nie , ale Trnava jest zespołem , który miał już wielki problemy w poprzednim spotkaniu z Zrinskim, a w drugiej połowie spotkanie było znacznie bardziej otwarte niż w pierwszej , dlatego też moim zdaniem worek z bramkami może rozsypać się w drugiej połowie. Poza tym chłopaki.. Jakich zarzutów? co to jest są ostateczny? czy forum i wymiana zdań ? Napisz argument przeciwny mojemu typowi a nie obrażaj innego użytkownika. Spójrz na moje posty przez tyle lat i zobacz czy kiedykolwiek na kogoś coś napisałem jeśli on pierwszy nie zaczął, nawet jak grubą kasę utopiłem na czyichś typach nie odezwałem się ani słowem. To była moja kasa i ja postawiłem zakład, mogłem analizowac samemu a nie liczyć na innych polecam, czytać , ale do Was zawsze ma należeć decydujące zdanie odnośnie stawianych typów, z resztą nie daje kursów po 1.10 i mowię że to pewniaki, bo tak też bym móggł i byłbym uwielbiany bo mam 95% skuteczności. Sam gram wysokie kursy i takie stawiam na forum. Nikogo nie namawiam do grania swoich typów .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom