>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

II Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (Rewanże) 19-20 lipca 2011

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Pierwsza runda , i pierwsze mecze II rundy już za nami. Nie ma czasu na odpoczynek, bo już we wtorek i środę runda rewanżowa. Warto dodać , że ekipy które awansują do III rundy , mają w razie porażki w III rundzie zapewniony start w fazie Play-Off LE. Tak więc , szczególnie dla tych słabszych ekip co LM jest nierealna , dobra motywacja aby powalczyć. Kursy prezentują się tak: wg BWIN



Zachęcam do dyskusji ;)
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dziwi mnie troche kurs na Rosenborg. Norwegowie są o klasę lepszym zespołem co udowodnili w pierwszym meczu wysoko wygrywajac aż 5:0. Liga Islandska jest slabsza od Norweskiej i nie mu co tu duzo dyskutowac o szansach. Można powiedziec ze taka duza zaliczka może dać spokoj Norwegom, ale ja mysle ze i w rewanzu odniosią sukces, może juz nie tak okazaly 1:0 , 2:1 jest w ich zasiegu. Rosenborg to znana firma, i z takim zespołem jak Breidablik powinni dac radę.
Mój typ: 2⛔
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Dwa mecze jakie wpadły mi w oko to spotkania Flora - Shamrock i Ekranas - Valletta.
W pierwszym meczu doskonały kurs na gospodarzy którzy u siebie będą chcieli odrobić stray z pierwszego meczu(Shamrock wygrał 1-0) i myślę że są w stanie tego dokonać.1x dla ostroznych.A jeśli chodzi o drugi mecz to już w pierwszym meczu stawiałem 2 po kursie 2,40 więc myślę że i u siebie Ekranas sobie poradzispokojnie.
 
Z 653,3K
Mysle ze wisla sobie poradzi w rewanzu i odn iesie przekonywujace zwyciestwo nad slabym przeciwnikiem.Wieksze problemy bedzie miala z Litexem,jednak jak chce grac w lidze mistrzow to takiego przeciwnika niepowinna sie obawiac.Inna sprawa ze w tym skladzie to wtym sezonie bedzie bardzo ciezko przebrnac trzecia runde,a zycze im bo kibicuje temu zespolowi.Troche niepodoba siemi ich polityka transferowa bo zespol ten nieprzypomina tej Wisly z dawnych lat gdzie rzadzili i bardzo dobrze grali wychowankowie klubu.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Shkendija – Partizan



Typ:2
Kurs:1.40

W meczu rewanżowym drugiej rundy kwalifikacji do ligi mistrzów spotkają się Shkendija z Macedonii z Partizanem z Serbii. W tym pojedynku jedna z drużyn jest o niebo lepsza od drugiej co najlepiej pokazał pierwszy mecz, który zakończył się wygraną Partizana 4:0 co już praktycznie przesądziło tą rywalizacje i drugie spotkanie jest tylko formalnością i dlatego bukmacherzy wystawili nieco wyższy kurs na to spotkanie ale moim zdaniem nawet gdy trener wystawi trochę rezerwowy skład to zmiennicy będą nadal o wiele lepsi od przeciwników i bez większych problemów odniosą drugie zwycięstwo, które wbrew pozorą jest dość ważne ponieważ daje punkty drużynie i krajowi do rankingu dzięki, któremu można dostać teoretycznie łatwiejszych przeciwników.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; Borac Banja Luka - M. Haifa


Typ:2
Kurs:1.40

I jeszcze jeden typ z drugiej rundy eliminacji do ligi mistrzów i bardzo podobny kurs. Również i w meczu pomiędzy Borac Banja Luka a M. Haifa jedna z drużyn jest o wiele lepsza od drugiej i już w pierwszym meczu zapewniła sobie praktycznie awans mówie tu oczywiście o Maccabi Hajfa, która wygrała pierwsze spotkanie aż 4:1. Wiadomo, że liga Izraelska nie należy do gigantów ale ostatnio drużyny z tej ligi dobrze się spisują i potrafią się złapać do ligi mistrzów w przeciwieństwie do polskich drużyn. Dzisiejsi gospodarze grają na co dzień w lidze Bośni i Hercegowiny, która jest bardzo słabiutką ligą. Myślę, że nawet bez najlepszych zawodników, którym trener z pewnością da odpocząć, goście będą dalej prowadzić grę i strzelać gole dzięki czemu odniosą drugie zwycięstwo.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Czy jutro melikson zagra od 1 minut?
Melikson jest gotowy do gry od 1 minuty, ale czy zagra to wie tylko Robert Maaskant.
&quot;- Maor został odwieziony do szpitala, po niemiłym starciu, ale okazało się, że to nic poważnego. Następnego dnia normalnie wyszedł z nami na trening. Teraz jest chyba nawet silniejszy, bo pracował więcej i ciężej. Trzeba sobie też powiedzieć, że były to pierwsze 90 minut Maora w nowym sezonie i to było widać, bo pod koniec meczu wyraźnie opadł z sił. Pracuje jednak nadal nad swoją formą - powiedział trener Wisły. - Mamy bardzo dobrą drużynę. W tym momencie jest mi łatwiej robić jakiekolwiek zmiany, każdy musi walczyć o miejsce w podstawowej jedenastce. Mamy szeroki skład i nigdy nie wiadomo kto zagra - dodał. &quot;


Flora Tallin - Shamrock
Typ: 1x
Kurs: 1.50
Drużyny z Estonii i Irlandii prezentują podobny poziom. W pierwszym meczu wygrał Shamrock 1-0. W rewanżu znów powinien być wyrównany mecz. Flora w lidze estońskiej jeszcze nie przegrała, u siebie ma bilans 5-3-0. Shamrock natomiast na wyjazdach w swojej lidze legitymuje się bilansem 5-4-3. Statystki nie zagrają, ale moim zdaniem warto zagrać dość bezpieczne 1x na gospodarzy, którzy są mocni na własnym stadionie. Dodatkowo będą na pewno wspierani przez swoich fanów.
Co do meczu Wisły. Jestem ciekaw, czy Skonto zaatakuję i będzie chciało odrobić straty. Jeśli tak się stanie to gracze z Łotwy powinni dostać ostre lanie. Ja myślę jednak, że nastawią się znów na kontry i postawią &quot;autobus&quot; w bramce. Wisła nic nie musi, Skonto może, ale pewnie się nie zdecyduje. Coś czuję, że to będzie kopanina.
 
jasmin_bogow 5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Trener Skonto wypowiadął się ostatnio, że szykują się do gry na kontrę:grin: Przy przegranym pierwszym meczu brzmi to jak plan szalonego geniusza...
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
KURS NA UNDER 2,5 W MECZU WISŁY 2,25 ✅ ✅????? Toż to jakiś żart. Wiślacy strzelają bramki tylko kiedy muszą, a teraz jedynie mogą. Wynik 1:0 w pierwszym meczu sugeruje, że Wiślacy będą się bronić z jakimiś tam próbami strzelenia bramki, że Skonto gola nie strzeli piszecie sami, więc taki kurs to bajeczka.
Wisła - Skonto under 2,5 gola ✅
Bet365
 
S 381

szczurek

Użytkownik
vs.

II runda eliminacji Chapions League
Wisła Kraków - Skonto Ryga

Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Champions League
Spotkanie: Wisła Kraków - Skonto Ryga
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W rewanżowym meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów, Wisła podejmie na swoim stadionie Skonto Ryga. Pierwszy mecz wygrała 1:0, teraz, myślę że będzie to wyższe zwycięstwo.
Wszyscy wspominają ostatnie wpadki Wisły. Levadię Tallin i Karabach Agdam. Zwrócę uwagę jednak na pewien fakt. Obu tych meczy, Wisła nie rozegrała na swoim stadionie. Levadię podejmowała w Sosnowcu, a Karabach na stadionie Hutnika. Teraz grają już na swoim stadionie przy ulicy Reymonta, gdzie 20 tysięcy gardeł będzie ich wspierać. Piłkarze Skonto nie są przyzwyczajeni do gry w takim hałasie, który będzie im na pewno przeszkadzał (wypowiedź bramkarza Skonto, Germansa Malinsa)
To jest najważniejszy argument. O przewadze sportowej Wisły nie ma co się rozpisywać, bo każdy wie, kto jest faworytem. Słaby występ w pierwszym meczu był według mnie spowodowany dopiero zaczętym okresem przygotowawczym. Weźmy choćby Małeckiego, facet wyglądał jakby dopiero wyszedł z siłowni, po trzygodzinnym treningu... Duża masa mięśniowa, i mizerna kondycja. Dobrą wiadomością dla Wisły jest to, że już od pierwszej minuty będzie mógł zagrać Maor Melikson, najlepszy zawodnik Białej Gwiazdy w pierwszym meczu.
Piłkarze Wisły obawiają się kompromitacji. Nic w tym dziwnego. Dlatego sądze, że od pierwszej minuty zaatakują, postarają się zaaplikować rywalom chociaż jednego gola, który praktycznie przypieczętuje ich awans, a potem spokojnie dowieźć prowadzenie do końca, być może strzelając jeszcze coś. Stawiam na spokojny mecz Wisły, kontrolowany od pierwszej do ostatniej minuty.
Pozdrawiam.
Wisła (4-2-3-1):
Pareiko - Paljić, Chavez, Jaliens, Lamey - Wilk, Sobolewski - Iliev, Melikson, Małecki - Genkov
 
M 59

mixon

Użytkownik
Od siebie dam kilka propozycji na mecze rewanżowe II rundy kwalifikacyjnej LM.

BATE - Linfield

Typ: 1 (HC -1.5)
Kurs: 1.35
Buk: Expekt
W pierwszym meczu, rozegranym w Irlandii Północnej czołowa drużyna Białorusi sprawiła niemiłą niespodziankę swoim kibicom jak i pewnie wielu typerom zaledwie remisując z gospodarzami 1:1. Była to największa niespodzianka spośród rozegranych meczy kwalifikacyjnych.
Jedyną bramkę BATE strzeliło po rzucie karnym. Jak wynika z opisu spotkania piłkarze Linfield po szybko strzelonym golu, skupili się głównie na obronie, murując bramkę i ograniczając poczynania Białorusinów do strzałów z dystansu. W drugiej połowie przy wyniku 1:1 BATE kontrolowało mecz, jednak nie udało im się strzelić zwycięskiego gola.
Mimo nie najgorszego wyniku u siebie nie daje piłkarzom z Irlandi Płn. większych szans na ugranie czegoś na Białorusi. Przede wszystkim wynik 0:0 daje awans BATE, więc murowanie własnej bramki przez wyspiarzy nie ma większego sensu (choć i tak pewnie będą to robić), więc gospodarze muszą zagrać choć trochę bardziej otwartą piłkę, a to nie wróży im nic dobrego. Ale i bez tego BATE, które jest już ograne w europejskich pucharach powinno zaaplikować przyjezdnym kilka bramek i spokojnie awansować do następnej rundy.



Flora - Shamrock

Typ: 1
Kurs: 2.75
Buk: Expekt
Nie ukrywam, że jest to typ mocno ryzykowny i raczej nie polecam grać tego za grubsza kasę. Ta para eliminacyjna jest jedną z bardziej wyrównanych i po pierwszym meczu nic nie jest przesądzone. Na własnym stadionie drużyna z Irlandii wygrała 1:0, choć losy meczu mogły potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby piłkarz Flory wykorzystał rzut karny chwilę wcześniej. W statystykach pomeczowych zdecydowanie lepiej wyglądają gospodarze, jednak nie udokumentowali tego większą liczbą bramek, co może mieć decydujące znaczenie w dwumeczu.
Myślę, że w rewanżu drużynie Shamrock nie będzie się grało łatwo na terenie rywala. Drużyna ze stolicy Estonii jest w stanie sprawić niespodziankę i awansować, jeśli zagrają mądrze oraz pokażą lepszą skuteczność niż w pierwszym meczu.




Torshavn - Malmö

Typ: 2
Kurs: 1.28
Buk: Expekt
W pierwszym meczu rozegranym w Szwecji, drużyna z Wysp Owczych była skazywana na pożarcie i przegraną kilkoma bramkami. Jednak porządnie ustawiony autobus przed własną bramką, sprawił, że piłkarze Malmö nie potrafili długo zdobyć bramki. Pierwsza bramka padła dopiero w 58 minucie meczu, a mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0. W pomeczowych statystykach Malmö ma ogromną przewagę 22-2 w strzałach. Dziś rewanż w Torshavn, gdzie gospodarzom powinno być łatwiej, ale czy tak będzie? Farerzy zapewne znów postawią autobus, inaczej dostali by srogie lanie. Ze względu na rozmiary wygranej na własnym terenie Szwedzi nie powinni olać tego meczu i szybko strzelić bramkę co już definitywnie przesądziło by sprawę awansu. Wiadomo, że nawet taka słaba drużyna z Wysp Owczych może coś przypadkiem ustrzelić i mecz zamienił by się w nerwówkę, a goście na pewno tego nie chcą.


Z pozostałych meczy można jeszcze grać Pilzno po 1.2. Choć w pierwszym meczu Czesi wygrali wysoko przesądzając sprawę awansu, to nie wierze aby nie chcieli wygrać przed własną publicznością, a rywal bardzo słaby, więc te 1:0 czy 2:0 powinno spokojnie być.
Helsinki i Litex też powinni bez problemu wygrać swoje mecze, przez fakt grania u siebie, a do tego Litex jeszcze nie może być pewien awansu. Jednak kursy na te mecze niskie -poniżej 1.2, ale do jakiejś taśmy można spokojnie dorzucić.
Odradzam granie Wisły po tym co pokazali w poprzednim meczu. Ten mecz może się naprawdę różnie potoczyć, Wiślacy mogą odnieść wysokie zwycięstwo, ale nie zdziwię się jak będziemy świadkami prawdziwej nerwówki. Oby piłkarze z Krakowa szybko strzelili bramkę, a wtedy powinni spokojnie kontrolować mecz i podwyższać prowadzenie.
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Dziwi mnie troche kurs na Rosenborg. Norwegowie są o klasę lepszym zespołem co udowodnili w pierwszym meczu wysoko wygrywajac aż 5:0. Liga Islandska jest slabsza od Norweskiej i nie mu co tu duzo dyskutowac o szansach. Można powiedziec ze taka duza zaliczka może dać spokoj Norwegom, ale ja mysle ze i w rewanzu odniosią sukces, może juz nie tak okazaly 1:0 , 2:1 jest w ich zasiegu. Rosenborg to znana firma, i z takim zespołem jak Breidablik powinni dac radę.
Mój typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bwin
Problem może być jeden: Rosenborg jest w trakcie sezonu i 24-go mają kolejny, ciężki mecz ligowy (obecnie plasują się w środku tabeli) dlatego - mając zaliczkę 5-cio bramkową - mogą pojechać drugim składem, a wtedy mogą się dziać różne rzeczy. Branie ich na wyjeździe po 1.50 przy takim prowadzeniu w dwumeczu to chyba nie najlepszy pomysł...
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Bułgarzy wszedzie piszą że Mogren ma przyjechać na mecz z Liteksem juniorami a ich trener odpuszcza po porazce w pierwszym meczu. Liteks ponoc pierwszym składem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 18

szymek1547

Użytkownik
Piłka nożna
Wisła-Skonto
Typ:2-3 gole
Kurs;1,83
Gamebookers

We wtorek odbędzie się rewanżowe spotkanie II rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy krakowską Wisłą i Skonto Ryga.

Skonto to mistrz Łotwy z poprzedniego sezonu. Po kilku gorszych latach stołeczna ekipa powróciła na szczyt. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej rozpoznawanych ekip z tego kraju, choć ostatnich lat na arenie międzynarodowej do udanych zaliczyć nie może. Dość powiedzieć, że ostatnio odpadała w pierwszych rundach eliminacji do Ligi Europy ulegając takim ekipom jak Portadawn (0:1, 1:1) oraz oraz Derry City (1:1, 0:1). Porażki z tymi rywalami pokazują, że jest to rywal, z którym mistrzowie Polski powinni spokojnie sobie poradzić.
Warto zaznaczyć jednak, że obecnie sezon na Łotwie jest w pełni. Dzięki systemowi rozgrywek wiosna-jesień Skonto jest zapewne dobrze przygotowane i znajduje się w trybie meczowym. Czy to będzie miało znaczenie, przekonamy się niebawem. Warto jednak zaznaczyć, iż w bieżącym sezonie o wywalczenie tytułu łatwo nie będzie, ekipa z Rygi po szesnastu kolejkach znajduje się na miejscu czwartym, z trzema punktami straty do lidera.
Skład Wisły nie ulegnie w kontekście pierwszego meczu większej zmianie. Biała Gwiazda będzie mogła zagrać więc w teoretycznie najmocniejszym zestawieniu. Zabraknie jedynie kontuzjowanego Andraża Kirma. Ważną informacją jest fakt, iż gotowy do gry jest Maor Melikson. Po stronie rywali zabraknie ukaranego przed tygodniem czerwoną kartką Jurisa Laizansa. Warto z kolei odnotować fakt obecności najlepszego strzelca łotewskiej drużyny Nathana Juniora.
Zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa są Krakowianie. W pierwszym spotkaniu pokazali, że są zespołem znacznie lepszym i z awansem problemu mieć nie powinni. Skonto jednak na pewno zaryzykuje i zagra odważniej niż w pierwszej konfrontacji. Zapowiada się więc interesująca rozgrywka, w której możemy być świadkami kilku bramek i otwartej gry, szczególnie ze strony rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xavy 386

xavy

Użytkownik
Wisła Kraków - Skonto Ryga powyżej 2,5 gola 1,74 2/5
Pinnaclesports
Co tu dużo gadać- Wisła to zespół o dwie klasy lepszy od swojego rywala, co było widać już w pierwszym meczu. Gdyby nie głupi błąd Jaliensa i fatalne wybicia piłki przez Chaveza ( wyglądało to katastrofalnie...) to Skonto nie zagroziłoby ani razu bramce Wisły. Ponadto był to pierwszy mecz w sezonie dla Białej Gwiazdy i gra w ofensywie nie układała się jeszcze tak jak to będzie wyglądało w dalszej części sezonu- jestem przekonany,że tak kreatywni piłkarze jak Iliev, Małecki i przede wszystkim kapitalny Melikson rozmontują dziś kilka razy słabą defensywę Skonto Ryga.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Juz za 30minut rewanzowy mecz Wisły Kraków z mistrzem Łotwy.
Piłkarze oraz trener zapowiadają ze postaraja się jak najszybciej zdobyć bramkę a także odnieść okazale zwycięstwo wśród swoich kibiców. Trudno wybrać coś w miarę pewnego z dobrym kursem na te spotkanie. Nie mam zabardzo zaufania do naszych zespołów. Jednak w najczarniejszym scenariuszu nie przewiduje w tym meczu aby Wisła nie zdołała odnieśc tutaj zwyciestwa. Trudno powiedziec czy to bedzie 1-0 czy moze wyzej. Po 1 meczu w Rydze Wisła nic szczególnego nie pokazała a tym bardziej jej przeciwnicy. Skonto dzis zapowiada walkę z kontry jednak wątpie aby udało im sie zdobyć jakąs bramkę. Mecz prawdopodobnie bedzie toczył sie na połowie przeciwnika i Wiślacy którąś z okazji mam nadzieję wykorzystają i nie popełnia jakiś głupich błędów w obronie.
Mój typ na dzisiejsze spotaknie
Wisła wygra do 0 @ 1,7✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom