>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (Rewanże) 19-20 lipca 2011

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jak dla mnie to się prawie nic nie zmieniło, tam tylko żydu z Ilievem mają jakikolwiek pomysł na kombinacyjną akcję. Ta reszta to tylko podaje między sobą bez przekonania &quot;piłeczka chodzi&quot;. Ja bym chciał, żeby chodziła chodziła i nagle przyspieszenie, klepa, klepa i strzał. Niestety nic takiego nie oglądamy, środek jest wyłącznie niebieski, mimo tego, że były okazje do pogrania środkiem. Nie wiem też po kij oni tych Łotyszy tak po nogach kopią. Któryś z tych wolnych się skończy bramką.

Oby sobie Łotysze coś wbili bo będą nerwy


edit: no na szczęście te indywidualności
 
V 256

vernix

Użytkownik
Mecz ogólnie nudny, bardzo nudny. Wisła co prawda cisnęła, ale nie przekładało się to na bramki - podania między sobą i na tym się kończyło. Z taką grą to będzie im ciężko przejść Litex.
Jeszcze pytanie mam na koniec: czemu tak mało osób było na meczu (zwłaszcza na tej trybunie na przeciw kamery)? Czyżby wyśrubowane ceny biletów?
 
duda 380

duda

Użytkownik
Na gorąco, po meczu Wisły.
Było lepiej niż tydzień temu, ba, zdecydowanie lepiej. Ale niestety nadal kiepsko. Awans jest, gra na plus, zawodnicy ruszają się już nieco żwawiej, było więcej wymiany, więcej podań, jednak to jest tylko kropla w morzu. Oglądałem większą część spotkania, i ciągle towarzyszy mi wrażenie, że gdyby Wisła grała z drużyną o większej sile rażenia (jaką niewątpliwie posiada Litex), to nie byłoby 2:0, tylko 0:3.
Od bardzo kiepskiego spotkania w Rydze minął tydzień, za kilkanaście dni spotkanie w III rundzie, miejmy nadzieję że forma będzie szła w górę i kolejne spotkanie będzie już płynniejsze, ciekawsze, lepsze.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Na gorąco, po meczu Wisły.
Było lepiej niż tydzień temu, ba, zdecydowanie lepiej. Ale niestety nadal kiepsko. Awans jest, gra na plus, zawodnicy ruszają się już nieco żwawiej, było więcej wymiany, więcej podań, jednak to jest tylko kropla w morzu. Oglądałem większą część spotkania, i ciągle towarzyszy mi wrażenie, że gdyby Wisła grała z drużyną o większej sile rażenia (jaką niewątpliwie posiada Litex), to nie byłoby 2:0, tylko 0:3.
Tak, tak... Litex to nie Barcelona, spokojnie. Nie ma co gdybać, bo jak wiadomo &quot;gdyby babcia miała wąsy...&quot;. Z meczu na mecz Wisła gra coraz lepiej. Iliev z Meliksonem będą stanowić o sile tego zespołu. Ciężko się gra przeciwko skomasowanej obronie taką jak dziś zaprezentowało Skonto. Widać było, że Wisła cierpliwie budowała akcję, będąc uważnym w tyłach. Trudno żeby się odkrywała skoro miała 0:1 z pierwszego meczu - uważam, że bardzo mądra taktyka. Szkoda tylko, że Maaskant tak późno robi te zmiany i nie daje się ogrywać nowym. Mecz z Litexem będzie starciem dwóch drużyn o podobnym potencjale, ale uważam, że Wisła awansuję, Maor z Ilievem o to zadbają ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jeszcze pytanie mam na koniec: czemu tak mało osób było na meczu (zwłaszcza na tej trybunie na przeciw kamery)? Czyżby wyśrubowane ceny biletów?
tam akurat bilety są najdroższe, a na trybunie za bramką to nie wiem czemu widziałeś mało? Za jedną jest młyn i był full, po drugiej stronie ten wolny obszar to sektor dla kibiców gości.
Co do samego meczu to było widać że jak jest trochę miejsca to Wisła gra, Skonto cały dwumecz prezentowało antyfutbol, siedzieli całą drużyną na 30 metrze nie mogąc wyprowadzić ataku.
Po bramce bardziej już się rozluźniło a Wisła cierpliwie utrzymywała się przy korzystnym rezultacie (po co się mieli pchać na Skonto, skoro każdy atak był banalnie rozbijali z daleka od bramki? Wyszli by bardziej to by dostali kontre)
Mecz z Litexem będzie miał zupełnie inne oblicze, na pewno będzie więcej miejsca do gry.
Litexu to większość z was na oczy nie widziała a ferujecie już wyroki :cool:
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Postanowiłem także dodać swoje dwa grosze. Oglądałem dwa mecze i przynajmniej Wisła moim zdaniem zagrała dobrze. Przed tygodniem zaprezentowali się dobrze przez 60minut jednak co najważniejsze wygrali. Wczoraj zagrali już bardzo dobrze. Widać było kilkaa bardzo kominacyjnych akcji. Można mieć sporo uwag do Małeckiego ponieważ ten zawodnik zamiast podać piłkę to lubi sam atakowac bramkę rywala. Jednak przynioslo to skutek i strzelić bramkę jednak na mocniejszego rywala będzie to bardzo złe rozwiązanie. Jednak widac, że transfery jakie Wisła dokonała są bardzo dobre. Iliev, Melikson czy Genkov prezentują się bardzo dobrze.
Można powiedzieć Wisła wygrała 2-0. Jednak z ciekawością patrzyłem jest Skonto jest ustawione. Bronili się strefami aż dziewiecioma zawodnikami!! I to nawet jak przegrywali nic się nie zmieniło. więc chyba każdy dobrze wie jak przeciw takiemu zespołowi ciężko się gra.
Co do Litexa. TO uważam, że mecze z tym zespołem będą już duzo inne. I jeżeli Wisła zaprezentuje się podobnie jak we wczorjaszym meczu może powalczyć o awans do kolejnej rundy.
 
martinbm 0

martinbm

Użytkownik
No akurat według mnie Genkov, to oprócz Paljicia jest największym rozczarowaniem. Bułgar miał dwie okazje, ale wynikało to ze świetnych dograń kolegów. Tak, to był ciągle niewidoczny, nie wychodził na pozycje, czekał tylko aż piłka spadnie mu pod nogi w polu karnym - wiosną w lidze grał zupełnie inaczej.
Mnie natomiast zastanawia, co robił ten Iliev, że kariery większej nie zrobił. Bo gościa z taką techniką i spokojem dawno w polskim klubie nie wiedziałem. Każde jego zagranie jest przemyślane, zero przypadku.
Odnosząc się do Litexa - to jeśli Wisła myśli o grze w fazie grupowej, to takich rywali musi trzaskać bez problemów.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Brawo dla mateusza który napisałże bronili się całą drużyną byłem na meczu i tylko jak Wisła atakowała szukałem napastnika ze Skonto na naszej połowie... i się nie dopatrzyłem. Jeśli ma się ekipe przed sobą która wiedząc żeby awansować musi strzelić a broni się CAŁĄ drużyną to Wisła miała utrudnione zadanie a i tak znalazła dwa razy drogę do siatki. Ogólnie dużo akcji kilka ładnych strzałów. Jednak tak jak mówie te zasieki były bardzo szczelne i jeśli gra się 5 obrońcami 2 defensywnymi pomocnikami to trudno jest ekipie któa atakuje coś zrobić. Jako minus dodam że kilka razy piłkarze Wisły mieli okazje żeby uderzyć z 16 metra jednak chyba za bardzo chcieli im wjechać do bramki. Litex już tak nie będzie sie bronił więc Wisła będzie mogła zastosować swoją broń nr.1 czyli kontratak. Szybki Melikson czy Małecki gwarantują że może być dobrze. W tym sparingu który grali obie drużyny grała w podstawowych składach, a Wisła tam cisnęła nie miłosiernie i dwie albo trzy akcje mieli Bułgarzy a bramkę strzelili po fatalnym błędzie obrońcy. Do meczu tydzien jest czas żeby wkręcić Bitona i reszta do składu. Z Bułgarii wywiezienie 1:0 będzie dobrym wynikiem bo w Krakowie przy ponad 20tys kibiców Bułgarzy chyba się lekko przestraszą.

Ja jeszcze tak ogólnie. Cieszy mnie nie tylko awans ale i zwycięstwo. Ta wygrana dała nam jako Polsce pewność że Wisła zagra jeszcze w 4 meczach w Europie. Ważne jest że zdobyła max ilość punktów do rankingu. Ja stawiałem sobie taki cel dla Wisły aby przeszła do 4 rundy bo wtedy nawet w przypadku przegranej tam 6 meczy będzie w LE. Mam nadzieje że Jaga to była pierwsza i ostatnia wpadka Polaków w tym sezonie pucharowym. Śląsk ma awans na tacy mi się marzy tam ich remis i awans i te punkty bardzo nam pomogą. Trzeba pamiętać że Legia i Śląsk w III rundzie mają średnie drużyny.

Ogólnie to licze że Wisła spokojnie przejdzie Litex i zagra jeszcze w kilku spotkaniach w Europie. Realnie patrząc to chyba na 4 rundzie się zakończy aczkolwiek kto wie dopóki piłka w grze..
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
BEZ OBRAZY ALE POPROSTU ŁOTYSZE IM NA TO POZWOLILI ZOBACZYCIE CO BEDZIE W 2 MECZU JAK ICH LITEX PRZYCISNIE WIŚLACY BEDĄ POPELNIAC BŁEDY POPROSTU łotysze nie mieli nic do zaoferwania grali tragicznie w 1 meczu wisła się nie popisała wygrała fartem
Tak, tylko żeby przycisnąć Wisłę to trzeba przejść do ofensywy a nie zagęszczać własną połowę zawodnikami, a mając trochę miejsca taki Iliev, Melikson i mam nadzieje Małecki mogą stwarzać groźne akcje ofensywnę a nie jak to miało miejsce ze Skonto dośrodkowania na 10 Łotyszy w polu karnym.
Mecz z Litexem będzie przyjemniejszy dla oka bo każda drużyna zna swoją wartość i chce awansować (nie będzie srania pod własną bramką)
Maaskant trenował zespół na kilka systemów, więc w meczu z Litexem nie będzie wyrachowanego przesuwania się na pole karne przeciwnika, jak miało to miejsce w Rydze i wczoraj.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
marcinglg A co ja napisałem?? Napisałem że Wisła przeważala przez całe spotkanie. Byli drużyną zdecydowanie mocniejszą. Skonto broniła się dokładnie 9 zawodnikami: nie licząc bramkarza i jednego napastnika. Zaś Wisła przez duża cześc meczu grała nawet 2 obrońców. Na pewno mecz z Litexem będzie już dużo inny. Bowiem obie drużyny będa chciały awansowac do kolejnej rundy. Będąc tutaj obiektywnym jestem przekonany, że stac jest Wisłę na awans do czwartej rundy. Maja bardzo ciekawych piłkarzy. I jeżeli popraiw się komunikacja pomięzy obrońcami powinni być bardzo groźni.
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Wisła Wisłą ale dziś jeszcze 5 meczy i trzeba się na tym skupić ;-)
APOEL - Skenderbeu Korca
Na pierwszy ogień mistrz Cypru i mistrz Albanii. Pierwszy mecz dość łatwy dla cypryjczyków, wygrany 2-0 na wyjeździe. Dziś mecz u siebie i jakby nie patrzeć zapowiada się kolejny wysoki wynik.
APOEL to ogromne nadzieje. Klub w dużej mierze tworzą obcokrajowcy: kilku brazylijczyków i portugalczyków robi niezłą robotę. Do tego Serbski szkoleniowiec ma być receptą na grupową walkę w LM.
Mistrz Albanii to całkowity outsider europejski. Zespół złożony głównie z tubylców gra w lidze pół amatorskiej i wyniki z ligi nie przekładają się na mecze w europie.
Na ten mecz można polecić 2 zakłady o podobnych kursach:
APOEL -1.5 @ ~1.50
APOEL czyste konto @ ~1.60
 
duo 303

duo

Użytkownik
Spróbowałem poszukać sensowny typ na każde z dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów i wybrałem takie coś:
APOEL - Skenderbeu (0-1.5) typ:1 @1.40✅✅✅
Apoel pokonał Albańczyków na wyjeździe jednak było to zwycięstwo 2:0 co jeszcze 100% pewności awansu nie daje tak więc dziś zapewne będą chcieli tenże awans przypieczętować. Skenderbeu na wyjeździe gra gorzej niż na własnym boisku poza tym po takim rezultacie osiągniętym u siebie wyjdą na boisko raczej bez wiary w cokolwiek. Myślę, że APOEL nie zawiedzie swoich kibiców i wygra przynajmniej 2 bramkami.

Dacia KIszyniów - FC Zestafoni typ: under 1.5 w I połowie @1.40✅✅✅
Zestafoni broni zaliczki z meczu u siebie (3:0), więc raczej nie będzie jakichś nadzwyczajnych ataków z ich strony tylko solidna obrona. Wątpię aby Dacia dała radę się przez to przebić i coś strzelić, a już napewno gradu bramek nie spodziewałbym się do przerwy. Wczoraj w 10 meczach rewanżowych do przerwy utrzymał się wynik under 1.5. Myślę, że dziś będzie podobnie i zespoły broniące wyniku na wyjeździe zanotują wyniku underowe.

Videoton - Sturm Graz typ: under 1.5 w I połowie @1.35⛔⛔⛔
Sytuacja podobna jak powyżej. Sturm broni zaliczki 2:0 z pierwszego meczu tak więc raczej gradu goli tu nie będzie.

Borac Banja Luka - Maccabi typ: Borac strzeli @1.57✅✅✅ 9 minuta i gol :spokodfhgfh:
Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się wynikiem 5:1 dla Maccabi. Teraz czas na mecz w Bośni. Na awans Borac bym nie liczył, jednak przed własną publicznością zapewne będą chcieli pożegnać się godnie z Europą. Poza tym nie mają nic do stracenia. Zespół z Izraela może podejść do meczu lekko rozluźniony i jakaś bramka dla Bośniaków powinna wpaść.

Breidablik - Rosenborg typ: under 3.5 @1.60✅✅✅
Rosenborg w trakcie sezonu, gdzie musi walczyć o powrót do czołówki więc raczej nie będzie się za bardzo męczyć w Islandii. Breidablik to jak dla mnie zespół za słaby aby coś wstrzelić Rosenborgowi, jednak nawet jeżeli już tak by się stało to Norwegowie nie mają powodu aby ruszyć z szybkim atakiem gdyż maja 5 bramek zaliczki. Myślę, że mecz może być podobny do wczorajszych meczy Dynama i Partizana gdzie padły wyniki odpowiednio 0:0 i 0:1.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Borac Banja Luka - Maccabi Hajfa under 1,5 1 połowa @ 1,57⛔
Breidablik - Rosenborg under 1,5 1 połowa @ 1,61✅

Dzisiejsi goście obu meczy uzyskali dużą zaliczkę w 1 meczu.
Maccabi wygrało 5-1(1-1) zaś Rosenborg 5-0(1-0) i zadne gwiazdy na niebie nie przewiduja innego scenariusza niz awans zwyciezców.
Bosniacy jak i Islandczycy beda starali sie juz nie wpuscić tylu bramek i wątpie aby rzucili się do szaleńczych ataków -dla nich remis bedzie zadawalajacy aby pozegnac sie z LM( a w tym przypadku bedzię łatwiej gdyz graja na własnym boisku). Goscie zaś jak najmniejszym nakładem sił będą starali sie przejsc przez te mecze gdyż za tydzień już następna runda a dodatkowo Rosenborg jest w trakcie zmagań ligowych. Rzadko także bywa aby oba spotkania rywalizujących zespołów kończyły się podobnymi wysokimi wynikami
A kursy na oba spotkania na under 1,5 w 1 połowie w miarę wysokie

Ako: 2,52⛔
 
homel 918

homel

Użytkownik
A ja widze w Wisle wszczepiona inna kulture gre, trzymanie sie przy pilce, ma to rece i nogi, wiaodmo nie jest idealnie, ale na taki litex powinno wystarczyc. Ja podchodze , jak co roku bardzo optymistycznie do tematu jakim jest polska druzyna w LM. Jedyne co by sie przydalo w Wisle to grac 2 napastnikami, ale nie tak latwo sie nowemu graczowi wkomponowac w sklad
kursiwa na I mecz
&lt;table class=&quot;result-table lmbzero&quot; id=&quot;umatch&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;first-row&quot;&gt;&lt;th class=&quot;first-cell&quot;&gt;
&lt;/th&gt;&lt;td class=&quot;tv&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odds&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odds&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odds&quot;&gt;Litex Lovech - Wisla 1.91 3.11 3.12
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
homel 918

homel

Użytkownik
Troszkę jestem zdziwiony, że aż 3.12...Spodziewałem się 2,50 max 2,70.
ja sie 3 wlasnie spodziewalem, nasi wierni fani na pewna beda swoj fanatyzm na buki przekladac, wiec na pewno kursy spadna bo cos mysle ze cisnac beda rodacy, ja odpuszczam , byc moze tak ze Wisła przegra 2-1 na wyjezdzie a u siebie czysto 1-0 wiec nie bawim sie. Jedynie awans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom