>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 2016/2017 [19-20.07.2016] REWANZE

Status
Zamknięty.
matiee 407

matiee

Użytkownik
SJK - BATE 1X @1.83 BET365

Argumenty za:
1. Przegrana w pierwszym meczu 0:2 zmusza SJK do szukania szansy w
rewanżu, a do tego potrzebne są bramki. Jeśli jedną strzelą, a myślę, że
to jest w ich zasięgu, wówczas o drugą na pewno powalczą, a czy się uda?... .
2. Myslę, że BATE zagra dziś minimalistycznie i nie będzie najpierw szukało
gola, tylko starało się przede wszystkim zachować zero z tyłu-2 gole
zaliczki to sporo.
3. BATE traci dużo bramek w lidze na wyjeździe ,nawet z drużynami z końca
tabeli, to dlaczego nie mieliby stracić 1 czy 2 z mistrzem Finlandii.
4. Przewaga własnego stadionu to duży handicap w tym przypadku.

Awans pozostaje sprawą otwartą. Dla odważniejsych SJK [email protected].

Dzięki za uwagę
Wysokich wygranych
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś...

1
Oglądałeś pierwszy mecz? SJK to poziom 2 ligi Polskiej i to piszę całkiem szczerze. Chcieć bramkę to mogą sobie chcieć, pytanie czy są w stanie i mają możliwości by tą bramkę strzelić. W pierwszym meczu oddali 1 (słownie: jeden) celny strzał. Nie wiem co by się musiało stać...

2
BATE może zagrać minimalistycznie. To znaczy strzeli jedną bramkę i spokojnie dociągnie do końca.

3
BATE to ma dosłownie wy.ebane na tą ligę. Chcą to wygrywają, jak nie muszą to nie. Gdyby BATE się spinało na każdy mecz to nie wiem czy by mieli jakąkolwiek porażkę w sezonie. (przypominam BATE od 2006 roku nieprzerwanie wygrywa ligę).

4
A co to oni grają na Santiago Bernabeu albo Old Traford, że to ma być jakaś wielka przewaga gospodarzy? Ile przyjdzie ludzi? Tysiąc?

Nie piszę tego złośliwie, ale po prostu trochę przekolorowałeś całą sytuację. A już z tym awansem teamu z Finlandii to poleciałeś po całości. Szczególnie, gdy dodałeś na koniec: &quot;Awans pozostaje sprawą otwartą&quot;.

Stawiam, że BATE ani minuty nie będzie musiało się martwić o awans. Wg.mnie jedno lub dwubramkowa wygrana Bate. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oracle45 1,4K

oracle45

Użytkownik
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś...

1
Oglądałeś pierwszy mecz? SJK to poziom 2 ligi Polskiej i to piszę całkiem szczerze. Chcieć bramkę to mogą sobie chcieć, pytanie czy są w stanie i mają możliwości by tą bramkę strzelić. W pierwszym meczu oddali 1 (słownie: jeden) celny strzał. Nie wiem co by się musiało stać...

2
BATE może zagrać minimalistycznie. To znaczy strzeli jedną bramkę i spokojnie dociągnie do końca.

3
BATE to ma dosłownie wy.ebane na tą ligę. Chcą to wygrywają, jak nie muszą to nie. Gdyby BATE się spinało na każdy mecz to nie wiem czy by mieli jakąkolwiek porażkę w sezonie. (przypominam BATE od 2006 roku nieprzerwanie wygrywa ligę).

4
A co to oni grają na Santiago Bernabeu albo Old Traford, że to ma być jakaś wielka przewaga gospodarzy? Ile przyjdzie ludzi? Tysiąc?

Nie piszę tego złośliwie, ale po prostu trochę przekolorowałeś całą sytuację. A już z tym awansem teamu z Finlandii to poleciałeś po całości. Szczególnie, gdy dodałeś na koniec: &quot;Awans pozostaje sprawą otwartą&quot;.

Stawiam, że BATE ani minuty nie będzie musiało się martwić o awans. Wg.mnie jedno lub dwubramkowa wygrana Bate. Pozdrawiam ????
Nie napisałem w mojej analizie ani nie podałem typu, że awansuje team z Finlandii, tylko, że awans pozostaje sprawą otwartą, a to mniej więcej znaczy, że dopóki piłka w grze.... lub piłka jest okrągła, a bramki są dwie itp. itp.
A Ty potraktowałeś moją analizę jak największą herezję futbolową, a przecież wiele z niej się sprawdziło, łącznie z wytypowanym prawidłowo głównym typem, a za podrzędny mam zwrot.
Nie piszę tego złośliwie, ale proponuję na przyszłość mniej piany, a więcej logicznego myślenia.
Pozdrawiam i życzę Ci, aby z Twojej ręki i głowy zbankrutowały wszystkie buki na tej planecie.
Dasz buk!!!
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Astana - Zalgiris @ 1,30
Ferencvaros -
Partizani @ 1,33
AKO: 1,73 bet365
Astana bardzo mocna na własnym obiekcie. W tym roku w lidze tylko raz stracili punkty przed własną publicznością. Nawet w poprzedniej edycji LM nikt nie zdołał zwyciężyć w Kazachstanie,a przecież grały tu m.in Atletico czy Benfica. Trzon zespołu pozostał praktycznie bez zmian. Astana w rytmie meczowym, a Zalgiris dopiero w weekend zaczyna ligę. Astana jest drużyną lepszą piłkarsko oraz mającą większe doświadczenie. Mecz rozgrywany na sztucznej nawierzchni,a więc kolejny atut po stronie gospodarzy.
Ferencvaros trochę w podobnej sytuacji co Legia. Kilku graczy wróciło z EURO, więc rytm przygotowań na pewno nie był optymalny. Węgrzy przywieźli korzystny wynik z Albanii,ale w rewanżu trzeba będzie postawić &quot;kropkę nad i&quot;. Na pewno z meczu na mecz gra mistrza Węgier powinna wyglądać lepiej. W weekend udana inauguracja ligi. Potencjał w kadrze jest spory. Jak wspomniałem kilku reprezentantów Węgier,m.in. znany z Lecha Lovrencsics. Doszedł też Djuricin z Salzburga. Pierwsze spotkanie na remis,ale jutro Ferencvaros powinien potwierdzić wyższość nad drużyną z Albanii.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 19:15
Spotkanie: Norrkoping - Rosenborg
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wydaje się najpewniejszy typ w dzisiejszej lidze mistrzów. Dwie overowe drużyny spotykają się na przeciw siebie po raz drugi. W pierwszym meczu drużyna z Norwegi wygrała u siebie 3:1 i dzisiaj gospodarze ruszą od pierwszej minuty do ataku aby spróbować odrobić straty z pierwszego meczu. Co za tym idzie będzie to doskonała okazja dla gości aby wykorzystać chociaż 1 kontrę.
Obie ekipy są w czołówce swoich lig, Norrkoping zajmuje 2 miejsce tuż za Malmo a Rosenborg zajmuje pozycję lidera. Bardzo dużo goli jest w meczach tych drużyn, w meczach gdzie gra Norrkoping średnio na mecz pada 3,3 gola a w w meczach Rosenborg pada średnio 2,6 gola na mecz.
Jeśli chodzi o składy to nie słyszałem o żadnych osłabieniach w żadnej z drużyn więc wyjdą najmocniejsze 11 jakie są. Przed nami mecz pełen emocji i z dużą ilością bramek dlatego typ obie strzelą wydaje się być bardzo bardzo prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja na dziś proponuję rzuty rożne w meczu Celtiku. Niestety kursy ma chyba tylko Betano. Linie są tylko na obie drużyny, a fajnie jakby dali tylko na gospodarzy, ale to marzenie ściętej głowy. Nie zdziwię się jak Szkoci dziś się trochę pomęczą. Amatorzy z Gibraltaru pewnie zamurują się na własnej połowie, więc będzie klepanie po skrzydłach i szukanie stałych fragmentów. Goście jakimś cudem też mogą dorzucić 1-2 rożne i będzie na styk. Czym dłużej będzie utrzymywał się bezbramkowy wynik tym lepiej, bo presja na Celtiku będzie rosła z każdą minutą. Pamiętajmy, że oni muszą zdobyć jedną bramkę by wyrównać wynik dwumeczu, a szkoda gadać co się stanie, jak goście też trafią do siatki. Miodzio wyglądają te rożne. Na moje to gospodarze sami pokryją całą linię.
Celtic - Lincoln
Powyżej 11,5 rzutów rożnych 1,87 Betano ✅ 15
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emty13 79

emty13

Użytkownik
Ferencvaros (Hun) - Partizani (Alb)
Typ: Ferencvaros over 1,5
Kurs: 1,66 Bet365​

Jeśli Ferencvaros chce awansować dalej mecz musi wygrać, czyli strzelać bramki. Mistrz Węgier nie będzie miał chyba problemów, aby na własnym boisku strzelić dwie bramki Partizanowi, który znalazł się przypadkowo w eliminacjach do LM. W poprzednim sezonie strzelili u siebie 41 bramek w 17 spotkaniach.

Pozostałe typy:
Trencin - O. Ljubljana - BTS 1,66 Bet365

AKO: 2,75
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Ferencvaros (Hun) - Partizani (Alb)
Ferencavors (-1.5) @ 1.95

Drużyna z Węgier była lepszą drużyną już w pierwszym spotkaniu, lecz zdołali tylko zremisować, oglądałem skrót z tego spotkania na węgierkich portalach i dziś jestem pewny zwycięstwa gospodarzy. Tak jak ktoś powyżej napisał Partizani znalazło się w tych kwalifikacjach przypadkowo. Dziś awans gospodarzy i myślę że powinna być to wygrana co najmniej 2 bramkami. Pozdrawiam.
 
groovy 0

groovy

Użytkownik
|| AKO: 1,85 [1,80] || Bet365 ||
Celtic - Lincoln Red Imps (zakwalifikuje się) 1 @1,071
Norrkoping - Rosenborg (zakwalifikuje się) 2 @1,10 [LIVE 1,071]
Ferencvaros - Partizani 1 @1,29
D. Zagreb - Vardar 1 @1,22


Można śmiało grać, Rosenborg spora zaliczka po pierwszym spotkaniu, Celtic nóż na gardle. Dynamo i panowie z Węgier powinni potwierdzić swój awans. Tak na krótko, ponieważ jeden mecz już trwa, ale można grać live ????
 
M 176

michal93

Użytkownik
Trencin - Olimpia Ljubljana
Typ 1 Połowa Olimpia+0,5 kurs 1.60 Bet 365 ✅ jakoś wlazło ,bo nie powiem że weszło dziwny mecz przez 35 minut Olimpia jak amatorzy ,może ktoś zarobił ,ja nie bo pózniej zagrałem 3 gol dla Trencina ,2-2 do przerwy
Dzisiaj wziąłem pod lupę spotkanie mistrzów Słowacji i Słowenii. Dzisiejszy mecz wyłoni rywala Legii w III rundzie Eliminacji LM. W pierwszym meczu gospodarze ze Słowenii doznali szoku bo po 32 minutach było już ... 0:4 dla mistrzów Słowacji.Liczę na to i wydaje się to oczywiste ,że pomni tych przykrych doświadczeń uszczelnią obronę w 1 części meczu. Mają co prawda 2 bramki do odrobienia ale liczę że 1 połowa będzie jedynie badaniem się obu zespołów ,goście przejmą inicjatywę ale nie rzucą wszystkiego na jedną szalę - jeśli będzie 0-0 można próbować jakiś over w 2 połowie.
Polecam bo uważam ,że typ jest przemyślany i duża szansa wejścia , Początek 20:15
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
pierwszym meczu gospodarze ze Słowenii doznali szoku bo po 32 minutach było już ... 0:4 dla mistrzów Słowacji.Liczę na to i wydaje się to oczywiste ,że pomni tych przykrych doświadczeń uszczelnią obronę w 1 części meczu. Mają co prawda 2 bramki do odrobienia ale liczę że 1 połowa będzie jedynie badaniem się obu zespołów ,goście przejmą inicjatywę ale nie rzucą wszystkiego na jedną szalę - jeśli będzie 0-0 można próbować jakiś over w 2 połowie.
ale co tu badac? maja do odrobienia spore straty i tylko 90 minut, musza od razu ruszyc do przodu a Trenczynowi w to graj, oni ich zjedza z kontry majac szybkich, mocnych fizycznie i dobrze wyszkolonych technicznie nigeryjczykow szczegolnie lewa strona bedzie szedl atak za atakiem, sorry ale obrona Olimpii to zlepek gowniarzy bez doswiadczenia z 30-sto paro latkami bez osiagniec ktorzy szybkosciowo odpadna w tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom