>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

II runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 2016/2017 [12-13.07.2016]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mecz ogólnie stał na bardzo niskim poziomie. Drużyna z Gibraltaru prezentowała się i tak nieźle na tle Celticu.

Faktycznie ciężko to wytłumaczyć, dlaczego Szkoci nie podeszli do tego spotkania poważnie, bo nie widzę innej możliwości.
Celticowi pozostaje oczywiście jeszcze mecz u siebie i tutaj muszą pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy. Chciałbym, aby Gibraltarczycy utarli nosa Szkotom, byłaby to już pierwsza poważna niespodzianka.
Poniżej bramka, którą zdobyła ekipa z Gibraltaru. Jak widać gracz Celticu nie pokazał wielkiego zaangażowania przy tej akcji.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ja oglądałem mecz. Sporo kasy zamroziłem.
Wyglądało to tak, jakby mocno rezerwowym składem wyszli. Piłka się nie kleiła, zero zimnej krwi, obrona straszna kupa, mało brakowało a byłoby w końcówce 2:0
Posiadanie piłki 75% dla celticu...

P.S. - ktoś wie w ogóle, czy nie grali oni rezerwowym składem?

p.s. 2 - gdzie można sprawdzać składy drużyn , czy przypadkiem mocno okrojonych nie wystawiają? Na oficjalnych stronkach klubów pewnie?
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
obecnie wszystkie druzyny w europie zarowno reprezentacje jak i kluby trzymaja &quot;rowny&quot; poziom jezeli tak to mozna nazwac. i nie jest juz tak latwo faworytom wygrac jak kilka lat temu . za pare lat bedzie jeszcze ciezej. dlatego kursy wystawianie przez bukmacherow w stylu 14.50 6.25. 1.19 (przyklad wczorajszy, valletta - crvena zvezda) to nieporozumienie. na ten mecz kursy powinny byc wystawione : 3.2 3.2 2.2
ja sam w moim temacie kupony ze statystykami zagralem czyste zwyciestwo valletty po kursie 11 + remis legi. nie wiele brakowalo bo valletta prowadzila po pierwszej polowie 1-0 ale nie dowiezli zwyciestwa. pozniej plulem sobie w brode bo moglem zagrac podwojna szanse 1-1 (zaklad wygrany jak druzyna wygra I polowe badz caly mecz) z kursem cos kolo 8 ale juz przepadlo.
to samo dotyczy legii i mojego czystego remisu. zobrazuje wam sytuacje jak to wyglada w meczu:
legia strzela 0-1. ok fajnie wszyscy sie ciesza kibice, ci co obstawiali, pilkarze, trener, sztab szkoleniowy etc. dobra.
pare minut pozniej 1-1. kibice smutni, ci co obstawiali na zwyciestwo legi zli, ale trener, sztab szkoleniowy, pilkarze dalej zadowoleni. mysla sobie &quot;eeee tam, nic sie nie stalo, jest dobrze, jest remis, po co mamy sie meczyc i tutaj wygrywac, przeciez strzelilismy bramke na wyjeździe mamy 2 gole zaliczki, wygramy badz zremiusujemy u siebie 0;0 i przechodzimy dalej&quot;
czujecie ten sarkazm?
na dzien dzisiejszy fajny mecz do obstawienia.
ljubljana - trencin typ 2 kurs 2.8
trencin zdominowal lige slowacka, w porownaniu do slowenskiej liga jest x2 mocniejsza. kursy na awans trencinu mizerne, w meczu rewanzowym beda jeszcze nizsze. dlatego ja dzisiaj atakuje ten mecz i gram czysta 2.
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
dedi
To samo myślałem zagrać na dziś. Postawić na Rosenborg i Trencin bez remisu, bo jednak to mecz wyjazdowy i mogą grać jak Legia - remis na wyjeździe i o awans walczymy u siebie. Trencin zdominował ligę słowacką, pozostawiając z tyłu solidne firmy - Slovan i Żilinę. Olimpija niby mistrz Słowenii, ale tam raczej Maribor przegrał mistrza zaliczając wpadkę za wpadką, no i liga słoweńska stoi na niższym poziomie niż słowacka.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Oglądał może ktoś spotkanie Celticu ?. Przyznam szczerze że mocno przecierałem oczy ze zdumienia jak można przegrać z tak słabym zespołem, widocznie można. Możliwe że Celtic w tym roku skupia się na lidze :razz: bo są Rangersi. Nie mam pojęcia jak to tłumaczyć. Jednak rewanż zapowiada się niezwykle ciekawie.
Celtowie powinni wygrać 3-4 bramkami. Byli bardzo nieskuteczni, brakło efektywnego ostatniego strzału. Inna sprawa, że bramkarz Lincolnu rozegrał mecz źycia. Bronił wszystko. W rewanźu Lincoln wydaje się bez szans, cięźko wyobrazić sobie dwa kolejne mecze na megafarcie.
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
dedi przepraszam cię ale piszesz bzdury i sobie zaprzeczasz. Najpierw piszesz że poziom się wyrównał po czym piszesz że liga słowacka jest 2x lepsza od słoweńskiej...no to w takim razie liga hiszpańska czy angielska z10 więc gdzie ten wyrównany poziom??
Piszesz o Legii że im 1-1 pasowało....przecież tam było 35 topni,a i tak cudem bramkarz Mostaru obronił meczową na 1-2 głowę Nikolica.
chwila... przeciez ja w moim poscie odnosilem sie do kursow wystawianych 1.19 6.50 14.50 i dlatego dalem &quot;rowny&quot; w cudzyslowiu i mialem na mysli ze underdog gryzie trawe i walczy z faworytem. i nie ma juz tych zwyciestw 4-0 5-0 bo poziom staje sie coraz bardziej rowniejszy. czasem chaotycznie pisze i mozna zle zrozumiec co mialem na mysli... ale na pewno nie chodzilo mi o wszystkie zespoly na swiecie sa coraz rowniejsze tylko podalem ten konkretny przyklad.

a w meczu ljubjana trencin kursy powinny byc wystawione
4 3.4 1.8 dlatego napisalem x2 wyzszy poziom
 
M 7

marbetwell

Użytkownik
Witam, jestem tu nowy, ale śledzę Was od dawna. Mam nadzieję, że dyskusja z Wami pozwoli wyeliminować błędne typy.
na dzisiaj w tym temacie proponuję 2 typy
Olimpija - Trencin x2 obecnie 1,31 kurs (był sporo wyższy). Trencin uważam za sporo lepszą ekipę od gospodarzy, natomiast jak to bywa w 1 meczu nawet przy remisie 1-1 mogą być zadowoleni z wyniku,
Dundalk-HF over 2,5 obecnie 2.09, AKO 2,74.
Tutaj kurs nieco wyższy. Wiadomo z tymi bramkami różnie bywa, ale obydwie drużyny wolą grać &quot;do przodu&quot;. Sądzę, że będzie to dosyć otwarte spotkanie i możemy spodziewać się bramek. pozdrawiam
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
Witam, jestem tu nowy, ale śledzę Was od dawna. Mam nadzieję, że dyskusja z Wami pozwoli wyeliminować błędne typy.
na dzisiaj w tym temacie proponuję 2 typy
Olimpija - Trencin x2 obecnie 1,31 kurs (był sporo wyższy). Trencin uważam za sporo lepszą ekipę od gospodarzy, natomiast jak to bywa w 1 meczu nawet przy remisie 1-1 mogą być zadowoleni z wyniku,
Dundalk-HF over 2,5 obecnie 2.09, AKO 2,74.
Tutaj kurs nieco wyższy. Wiadomo z tymi bramkami różnie bywa, ale obydwie drużyny wolą grać &quot;do przodu&quot;. Sądzę, że będzie to dosyć otwarte spotkanie i możemy spodziewać się bramek. pozdrawiam
ja zalapalem rano trencin za 2.8 teraz juz 2.1
wg mnie zamiast tego overa lepiej zagrac x2 na hafnarfjordur za 2
edit.
jak ktos bylby zainteresowany moimi osobistymi odczuciami na temat innych typow to zagralem cos takiego:
VPS - PK-35 Vantaa - typ 1 kurs 1.87
zalgris - fc astana - typ X kurs 3.2
crusaders - fc kopenhaga typ 1X kurs 3.25
ljubljana - trencin typ 2(wygrana po I polowie, lub na koniec spotkania) kurs 1.72
dundalk - hafnarfjordur typ X2 kurs 2.05
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja oglądałem mecz. Sporo kasy zamroziłem.
Wyglądało to tak, jakby mocno rezerwowym składem wyszli. Piłka się nie kleiła, zero zimnej krwi, obrona straszna kupa, mało brakowało a byłoby w końcówce 2:0
Posiadanie piłki 75% dla celticu...
P.S. - ktoś wie w ogóle, czy nie grali oni rezerwowym składem?
p.s. 2 - gdzie można sprawdzać składy drużyn , czy przypadkiem mocno okrojonych nie wystawiają? Na oficjalnych stronkach klubów pewnie?
Ad 1) Nie grali rezerwowym składem.
Dembele, Griffiths, Rogic, Brown, Janko, Ambrose, Tierney, Gordon - może brakowało 2 podstawowych graczy, ale na pewno nie wystawili rezerwowego składu. Cały okres przygotowawczy ostro przykładali się do treningów, o czym mówił sam Rodgers.
Spójrz jeszcze na ławkę rezerwowych:
McGregor rozpoczął mecz na ławce, ale brak jednego zawodnika to nie powód, aby przegrywać w takim stylu.
Ad 2) Na oficjalnych stronach klubów, nawet na Live - masz podane składy przedmeczowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 0

daniels56

Użytkownik
Witam nierozumiem kompletnie tej masówki na trenczyn i raczej obstawiłbym w strone czystej jedynki na gospodarzy za 3,25 lub ewentualnie BTS po kursie 1,95 na papierze to raczej gospodarze wygladają na solidniejszą drużyne
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Witam, jestem tu nowy, ale śledzę Was od dawna. Mam nadzieję, że dyskusja z Wami pozwoli wyeliminować błędne typy.
na dzisiaj w tym temacie proponuję 2 typy
Olimpija - Trencin x2 obecnie 1,31 kurs (był sporo wyższy). Trencin uważam za sporo lepszą ekipę od gospodarzy, natomiast jak to bywa w 1 meczu nawet przy remisie 1-1 mogą być zadowoleni z wyniku,
Ja osobiście zagrałem na ekipę gospodarzy po kursie 4.20 (przynajmniej taki kurs był rano na Bet365). Teraz widziałem, że spadło na 3.75.
Nie mam tutaj żadnej pewności, że gospodarze wygrają - kursy nawet mówią same za siebie. Przedsezonowe sparingi jednak nie wyglądały najgorzej i zdecydowałem się zaryzykować czystą 1 ? Dlaczego ? Wczoraj na Celtic stawiali wszyscy, a tymczasem taka niespodzianka ???? .
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Moim zdaniem żadna z tych dzisiejszych ekip ( łącznie z Astaną ) nie ma realnych szans na to aby zagrać w fazie grupowej LM. Z tego względu nie szalałbym ze stawkami oraz podchodziłbym do nich z daleko idącą ostrożnością.
W mojej opinii zarówno dla Trencina jak i dla Astany remisy w tych dzisiejszych spotkaniach nie byłyby złym rozwiązaniem. Mała ciekawostka...W meczu Trencina to Lubjana była faworytem rano...a kursy na Trencin tak pospadały , że to on jest obecnie faworytem. Ja delikatnie poszedłem w tych spotkaniach w kierunku gospodarzy...

Ljuljana - Trencin 1x + Zalgiris Astana 1x - kurs łączny 2,92 STS
wynik 3:4 wynik 0:0
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
dietmar 248

dietmar

Użytkownik
Grałem na Trencin X2, w pierwszej połowie było juź 2-4 dla Słowaków, grali solidnie w lidze, mam nadzieję źe dojdą do kolejnej rundy
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
na dzien dzisiejszy fajny mecz do obstawienia.
ljubljana - trencin typ 2 kurs 2.8
trencin zdominowal lige slowacka, w porownaniu do slowenskiej liga jest x2 mocniejsza. kursy na awans trencinu mizerne, w meczu rewanzowym beda jeszcze nizsze. dlatego ja dzisiaj atakuje ten mecz i gram czysta 2.
✅
a w meczu ljubjana trencin kursy powinny byc wystawione
4 3.4 1.8 dlatego napisalem x2 wyzszy poziom
✅ kiedy rano pisalem ten post byly 2.6 3 2.8 wiec bukmacherzy mnie wysluchali haha
wg mnie zamiast tego overa lepiej zagrac x2 na hafnarfjordur za 2 ✅
edit.
jak ktos bylby zainteresowany moimi osobistymi odczuciami na temat innych typow to zagralem cos takiego:
VPS - PK-35 Vantaa - typ 1 kurs 1.87✅
zalgris - fc astana - typ X kurs 3.2✅
crusaders - fc kopenhaga typ 1X kurs 3.25⛔
ljubljana - trencin typ 2(wygrana po I polowie, lub na koniec spotkania) kurs 1.72✅
dundalk - hafnarfjordur typ X2 kurs 2.05✅
nie wiedzialem ze crusaders zagra bez obroncow ;o
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Szkoda, szkoda, bo świetnie wszystko przewidziałeś.
Życzę trafienia podobnego ako jutro w LE ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom