>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [2.08.2018 REWANŻE]

Status
Zamknięty.
freez. 127

freez.

Użytkownik
SPARTA - SUBOTICA
Typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych
@1.57 Forbet✅
Typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych
@1.90 Forbet✅

Według mnie oba typy powinny wejść gładko. W pierwszym meczu suma rzutów rożnych obu zespołów wyniosła; 21, dlaczego tak dużo? Dlatego,że Sparta goniła wynik, w 8 minucie stracili gola poczym otworzyli się i ciągle napierali na przeciwnika o czym świadczy ilość strzałów oddanych przez ten zespół (23). Jeśli ktoś mecz oglądał to widział jak to mniej więcej wyglądało, czeski zespół był po prostu nieskuteczny i nabijał bardzo dużo tych rzutów rożnych. Teraz zmierzą się na własnym stadionie i po prostu muszą rzucić się do ataku od pierwszych minut by prowadzić grę, natomiast po dobrym wyniku serbski zespół będzie bronił i wychodził z kontry ponieważ gol na wyjeździe dla nich jest niczym złoto i bardzo ich przybliży do ewentualnego awansu. Nie oszukujmy się Sparta jest o klase lepszym zespołem i dlatego też na koniec dodam typ awansu który według mnie jest ryzykowniejszy i trzeba z nim uważać.
Typ: awansuje - Sparta
@1.90⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
L 1

lukk81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
Spotkanie: AEK Larnaca v Dundalk
Asteras v Hibernian
Atromitos v Dinamo Brześć
Typ: 1
Kurs: 5.33 (AKO)
Buk: fortuna
Godz: 17:30, 19:15, 20:00

Zastanawiam się nad meczami AEK Larnaca v Dundalk i greckich drużyn u siebie (Atromitos v Dinamo Brest, Asteras v Hibernian). Myślę o postawieniu na gospodarzy.
Wiadomo jak wygląda granie na Cyprze. Dzisiaj ma być w Larnace 35 stopni, a Irlandczycy będą po długiej podróży. AEK bez wątpienia ma lepszych piłkarzy i jest lepiej przystosowany do warunków pogodowych. Jedynym zmartwieniem może być fakt, że nie zaczęli jeszcze sezonu, a Dundalk walczy o krajowy tytuł z Cork City i jest w rytmie meczowym. Irlandczycy najpewniej się zamurują i będą liczyć na kontry i stałe fragmenty.
Grecy również nie zaczęli jeszcze ligi, ale w mojej ocenie prezentują wyższą jakość niż ich rywale. Asteras i Atromitos przegrały pierwsze mecze, ale tylko jedną bramką, jednocześnie strzelając na wyjeździe odpowiednio 2 i 3 gole swoim rywalom.
Asteras uległo Hibernian 2:3, mimo dwubramkowego prowadzenia do przerwy. Mecz kończyli w &quot;10&quot;, a ostatnią bramkę stracili w doliczonym czasie gry. Oba zespoły nie zaczęły jeszcze ligi, a swój typ opieram głównie na założeniu, że szkockie drużyny grają znacznie gorzej na wyjazdach niż u siebie. Ich liga jest słabsza niż grecka. Nie licząc Celticu, to pewnie poziom dolnej połowy angielskiej Championship.
Atromitos przegrało na Białorusi z Dinamem Brześć 3:4. Sytuacja Greków była już dramatyczna, bo przegrywali 0:4, ale w ostatnim kwadransie wyciągnęli wynik na całkiem niezły, biorąc pod uwagę specyfikę pucharów. Zespół gości zajmuje miejsce w środku tabeli ligi białoruskiej. Wydaje mi się, że został w pierwszym meczu nieco zlekceważony przez Greków, stąd taki wynik. Na swoim, gorącym terenie Atromitos powinno sobie poradzić.
Macie jakieś przemyślenia na temat powyższych meczów? Warto to grać czy lepiej nie ruszać?
 
P 1

pavel45

Użytkownik
Atromitos oraz Asteras jak najbardziej do gry w pierwszym meczu pokazali wolę walki strzelając przeciwnikom bramki na wyjeździe a wszyscy wiemy jak one są cenne ;) grecki teren zawsze był trudny do zdobycia. W kolejnym meczu szedłbym w awans Cypryjczyków wywieźli remis z Irlandii i będą chcieli jak najszybciej strzelić bramkę a potem &#39;&#39;zabiegać&#39;&#39; Irlandczyków w ich jakże rześkiej pogodzie :sun:
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europu, kwalifikacje
Godzina: 17:30
Spotkanie: AEK Larnaca - Dundalk FC
Typ: 1
Kurs: 1,68
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zgadzam się z kolegą wyżej. W Dundalk około 20 stopni a w Larnace będzie ponad 30 stopni w czasie meczu. Ciężkie warunki do gry dla irlandzkiego zespołu, do tego długa podróż i to, że po prostu kadrowo zespół gospodarzy na papierze wygląda na dużo mocniejszą ekipę. Owszem Dundalk imponuje grą w defensywie i jest w wysokiej formie, bo od 15 meczy z rzędu nie przegrali notując w tym czasie 14 zwycięstw i 1 remis ! Bardzo imponujący bilans i nie spodziewam się, że dla AEK będzie to spacerek. Raczej Dundalk będzie się bronił całą jedenastką na swojej połowie czając się na kontry i pozwalając rozgrywać piłkę przeciwnikowi ale w tych warunkach myślę, że czym więcej czasu upłynie tym więcej błędów będzie po stronie gości i wkońcu Larnaca strzeli gola a później może kolejnego.
✅ 4-0
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europu, kwalifikacje
Godzina: 19:15
Spotkanie: Atromitos - Dynamo Brześć
Typ: 1
Kurs: 1,69
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj również zgadzam się z lukk81. W pierwszym meczu Atromitos na Białorusi został mocno zaskoczony i przegrywał już 0-4. Według mnie wpływ na to mogło mieć to, że liga białoruska jest w pełni sezonu, Dynamo Brześć w cyklu meczowym natomiast Atromitos dopiero wznawia sezon, liga grecka jeszcze nie wystartowała i to mógł być bardzo ważny powód tego, że grecki zespół tak łatwo przegrywał. Jednak zdołali się spiąć i strzelić jeszcze 3 gole i dla nich ten mecz z beznadziejnego przerodził się w spotkanie z którego wywieźli sporą zaliczkę bramkową. Teraz u siebie wystarczy strzelić gola i goście z Białorusi będą musieli się otworzyć a ich gra w obronie pozostawia wiele do życzenia. Teraz po tygodniu Atromitos powinien być lepiej przygotowany niż do tego pierwszego starcia i myślę, że tutaj sobie da radę, wygra spotkanie i awansuje dalej. Więcej jakości jest po stronie gospodarzy i na papierze zespół wygląda na silniejszy i powinni wykorzystać atut własnego boiska. Skład w greckim zespole uległ nieco zmianie w porównaniu z tamtym sezonem, bo odeszli dwaj najlepsi strzelcy drużyny czyli Nigeryjczyk Dauda, który poszedł do tureckiego Giresunspor i Francuz Diguiny, który odszedł do greckiego Arisu Saloniki, więc to też miało wpływ na porażkę na Białorusi, bo zespół w przodzie nie jest jeszcze ze sobą tak zgrany ale tutaj u siebie myślę, że już lepiej to będzie funkcjonowało.
⛔ 1-1
Dyscyplina:
Piłka nożna - Liga Europu, kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie: Slovan Bratysłava - Balzan FC
Typ: 1
Kurs: 1,15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj bez większej analizy, Slovan po nieoczekiwanej porażce na wyjeździe na Malcie 1-2 teraz musi u siebie wygrać aby awansować dalej. Nie wyobrażam sobie aby gospodarze u siebie nie dali rady tej drużynie. Zespołem dużo mocniejszym jest Slovan i myślę, że to idealny typ na podwyższenie sobie AKO.
✅ 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
islandski 905

islandski

Użytkownik
Unibet
⚽ Trencin - Górnik Zabrze Typ: Górnik strzeli @1,49
⚽ Lech Poznań - Shaktyor Soligorsk Typ: Lech @1,42
@2,12
Powiem tak, Trencin w ostatnim meczu na własnym stadionie grając w składzie bardzo zbliżonym do tego z Górnikiem stracił 4 bramki. Jeśli Górnik Zabrze nie wciśnie im ani jednej bramki w dwumeczu, będzie to dla mnie blamaż. Wiadomo, że w europejskich pucharach nie ma skali na kompromitacje polskich drużyn, natomiast jednego gola są w stanie Zabrzanie strzelić. Mieli sporo okazji w pierwszym meczu, tutaj po prostu nie mają wyjścia. Co do meczu Lecha, to w pierwszym spotkaniu byli drużyną lepszą, tylko mniej skuteczną. Soligorsk grał słabo, strzelił bramkę, którą zawalił Burić dostając piłkę w krótki róg. U siebie powinni to spokojnie wygrać, jeśli potraktują mecz poważnie. Wynik 1-1 z pierwszego spotkania nie gwarantuje nic konkretnego, więc tutaj nie ma co kalkulować tylko wyjść i wygrać ten mecz.
Unibet
⚽ Rio Ave - Jagiellonia Białystok
Typ: Rio Ave powyżej 1.5 @1,92

W tym spotkaniu za to nie widzę dużych szans dla polskiej drużyny. Każdy kto orientuje się w polskiej piłce wie, że Jagiellonia w Białymstoku to zupełnie inna drużyna niż na wyjazdach. Szczególnie, jeśli trzeba leciec na drugi koniec kontynentu. Pierwszy mecz miał specyficzne warunki (ulewa) i w rewanżu nie widzę opcji, że Jaga to powtórzy. Portugalczycy przewyższali naszych technicznie i szybkościowo. Jaga nadrobiła walecznością i sercem i dużą ilością szczęścia. Na to w Portugalii nie ma co liczyć i lepsi piłkarze powinni im tutaj wsadzić spokojnie dwie bramki. Nie odbieram Polakom szans na awans, dlatego gram, że stracą dwie bramki. Chociaż ciężko sobie wyobrazić mecz w stylu 2:2.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Typuje nie neguje, ale zauważ, że trzy bramki były stracone, kiedy Trencin musiał grać 9vs11
Masz rację, nie sprawdziłem tego. Więc miało to na pewno największy wpływ na taki pogrom.
W dalszym ciągu jednak, Trencin w ostatnich 10 meczach bramki nie stracił tylko w meczu z Górnikiem i Budocnostem. Jeśli nie strzeli się im ani jednej bramki w ciągu 180 minut to jest to, że tak powiem występ poniżej krytyki.
Jednak biorę pod uwagę, że to polska drużyna w pucharach dlatego oczywiście stawka lekka ????
 
imperial-fox 95

imperial-fox

Użytkownik
Rio Ave - Jagiellonia Białystok | powyżej 3,5 ŻK | 1,53 (Fortuna) ✅
W pierwszym spotkaniu, rozgrywanym w bardzo ciężkich warunkach, sędzia trzykrotnie wyciągał żółty kartonik. Dzisiaj z pewnością piłkarze Rio Ave będą mieli zdecydowanie łatwiej. Warunki pogodowe optymalne, nie zanosi się na ulewne deszcze jak tydzień temu w Białymstoku. Technicznie, szybko grający piłkarze z Portugalii najprawdopodobniej będą celem wielu ataków ze strony broniącej się Jagiellonii, która będzie starała się utrzymać jednobramkową zaliczkę z I meczu. Linia niska, kurs w sam raz to dubla. Zanosi się na dużo walki. Determinacji obu drużynom nie zabraknie a im bliżej końca spotkania tym bardziej desperackie będą próby przerywania ataków rywali.
Ed: 4 żółte kartki
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
EUROPA: Liga Europy - Kwalifikacje
AEK Larnaca (Cyp)-Dundalk (Irl) TYP Dundalk strzeli gola kurs 1,90 3/10 g.17.30 4:0 BOX
PS: Tak wiem będzie gorąco ble, ble ale ja wierzę w zespół z mojej ligi. To mega walczaki i nie na darmo mają przydomek Drwale. Dzisiaj muszą strzelić gola żeby marzyć o awansie (mogą jeszcze zremisować 0:0 i awansować po dogrywce). Poczytałem trochę na temat tego meczu w irlandzkiej prasie. Meritum jest jedno. Będą pluli krwią i zostawią serce. W pierwszym meczu było 0:0 a spotkanie było bardzo wyrównane. Dzisiaj nie zagrają tylko długoterminowi czyli dwóch Stefanów, Folan i O&#39;Donnell. Wykuruje się może na mecz Sean Gannon.
Larnaca bez kapitana Davida Catali i jeszcze bez 4 graczy. Tak przynajmniej napisane jest na paru stronach bo na oficjalnej stronie AEK nic na razie nie jest napisane na temat tego rewanżu.
Przypomnę jeszcze że liga cypryjska rusza 25 sierpnia. Patrząc na sparingi cypryjskiego zespołu tracą bardzo mało goli ja jednak zaryzykuję. Nie strzelił im gola Lech ani Wisła Płock, może strzeli w drugim meczu Dundalk ? Chyba dobrym typem jest jeszcze idąc moją drogą BTS za 2,35.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rio Ave - Jagiellonia Białystok 4:4
Rio Ave 1,66
Przed nami mecz rewanżowy pomiędzy Rio Ave a Jagiellonia Białystok. W Białymstoku mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Jagi po dużym błędzie Rio, który wykorzystał sam na sam Machaj. Z gry to Rio Ave miało więcej sytuacji podbramkowych, więcej okazji na strzelenie bramki. Do tego teraz dochodzi własny stadion i myślę, że (niestety) gospodarze dzisiejszego spotkania wykorzystają to. Oby Jagiellonia strzeliła gola bo to może dać im awans do dalszej rundy ale to Rio dziś powinni wygrać mecz.​
Trenczyn - Górnik Zabrze 4:1
Trenczyn
1,82
Trenczyn i powyżej 2,5 2,63
Trenczyn pokazał już w Zabrzu, że z tej pary to Oni przechodzą dalej teraz &quot;u siebie&quot; tylko to potwierdzą. Stawiam także na powyżej 2,5 gola w meczu bo Trenczyn jest drużyna overową i nie zdziwił bym się gdyby wpadło tutaj trochę bramek - Górnik nie ma już czego bronić.
FC Valletta - Zrinjski 1:2
Zrinjski (A)
1,84
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem dość niespodziewanym bo tylko remis 1:1. Teraz do awansu trzeba wygrać bądź zremisować wyżej niż 1:1 - 1:1 dogrywka.
Zespół z Bośni jest drużyną lepszą i w pierwszym meczu tak to wyglądało zabrakło skuteczności. Dziś myślę, że udowodnią swoją wyższość i awansują dalej, kurs zachęca.
Dynamo Mińsk - Dun. Streda 4:1
obie strzelą
1,79
Streda uległa u siebie 1:3 grając w 10 już od 39 minuty i mimo porażki do pokazali się z dobrej strony, walczyli o jak najlepszy wynik, niestety sił wystarczyło na prawie 80 minut. Mimo grania w 10 mieli sporo sytuacji bramkowych, myślę, że nie mając nic do stracenia dziś także zaatakują i strzelą gola. Gospodarz także powinien wcisnąć.
Lillestrom - LASK Linz 1:2
obie strzelą
1,68
Pierwszy mecz Linz wygrali aż 4:0 i awans mają w kieszeni. Lillestrom nie ma nic do stracenia i będzie chciał zmazać plamę chociaż po części. Liga Norweska jak i Austriacka jest overova więc i tutaj widzę bramki z obu stron.
Hacken - Leipzig 1:1
obie strzelą
1,58
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,86
Lipsk wygrał u siebie 4:0 i jest pewny awansu. Można powiedzieć, że identyczna sytuacja jak w meczu wyżej... Liczę tutaj na bramki z obu stron.
Admira - CSKA Sofia 1:3
CSKA Sofia
2,12
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:0. Admira od 5 meczu z samymi porażkami widać, że słabo tam to wszystko wygląda. Stawiam, że CSKA Sofia pójdzie za ciosem i mimo dużej przewagi wygrają i na wyjeździe.
FCSB - Rudar 3:0
FCSB -1 1,58
Steaua bo o nich mowa wygrali na wyjeździe 2:0 i u siebie przypieczętują awans do następnej rundy. Rudar w fatalnej dyspozycji, 2 mecze w lidze i 2 wysokie porażki 0:5 z Maribor i 1:3 z Domzale do tego dochodzi porażka z FCSB 0:2 i w ciągu 3 meczy 10 bramek stracili.
Stawiam, że zespół z Rumuni pokona minimum 2 bramkami.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Typuje nie neguje, ale zauważ, że trzy bramki były stracone, kiedy Trencin musiał grać 9vs11
Legia musi ich nauczyc jak sie gra w 9.Tak na powaznie to lepiej grubo nie grac na te II r el, zobaczcie ile czerwonych daja, nic tutaj nie jest pewne.
Jezeli mowimy o meczach naszych zespolow..
Trenczyn - Gornik, pamietajmy ze obecny Gornik to glownie chlopaki z lawki plus chlopaki z rezerw maja sklad na poziomie I ligi i to nawet nie czolowki w zimie napewno sie wzmocnia , ale na ta chwile podejscia do ogranego w el LE Trencina nie maja, a w lidze tym skladem beda w ogonie Typ 1
Lech - Soligorsk , przed pierwszym meczem spotalem sie z opiniami, ze soligorsk to juz poziom Bate, ale ogladalem pierwszy mecz i zdecydowanie nie, Lech powinien to wygrac o ile Putnocky lub Buric nie zaczna pajacowac Typ 1
Rio - Jaga, tutaj moze byc roznie, napewno portugalczycy mocno tam przycisna,ale Jaga ma na desancie kilku bardzo szybklch gosci i powinna cos strzelic, nie wiem czy to wystarczy do awansu,ale ten mecz zapowiada sie najciekawiej z udzialem naszych druzyn.Typ 1X
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Rożne w Sparcie, Rangersach, Valurze. Oczywiście najlepsza sytuacja do trzaskania rogów Pradze.
Wygrana u siebie Larnaki, Asterasu i Rio Ave.
Awans Trakai @13, Osijek @5,00 i Żrijnski 1,9
Partizan nic nie grał bądź nie gra, do wyboru. 1 połowa to po 1 celnym z obu stron. Gdyby nie kretyńska czerwona kartka (druga żółta) i samobójczy to Partizan jechałby na Litwę bez żadnej zaliczki. Od momentu czerwonej mieli 1,5 setki. A mając prowadzenie mecz u siebie i 1-0 powinni a nawet byli zobowiązani by strzelić choć tą drugą bramkę. Troki to 3 siła na Litwe sporo ustępująca Żalgirisowi i Sudavię, ale nie takie rzeczy w eLE były. Kurs fajny, a do odrobienia zaledwie 1 bramka.
Szkotów tradycyjnie pod granie przeciwko. Osijek rok temu lepiej wyglądał, ale nie zdziwi mnie nic co jest związane ze szkockim futbolem.
Asteras to lepszy wybór jak Atromitos. Asteras ustabilizowany skład w przeciwieństwie do dwóch top scorerów Atromitosu którzy zmienili klub. I chyba Brest to lepszy poziom jak Hibernian. Grecy powinni wyjaśnić na swoim terenie Szkotów. Generalnie oba mecze cudo. Asteras miał 2-0 ht przegrał 3-2. Atromitos dostawał już 4-0 w dupe i zrobili 4-3. Ale warto wiedzieć, że pierwszy gol Atromitosu to fatalny błąd bramkarza i wtedy ruszyli.
Rio lepsze i tyle. Kursy w granicach @2 na otwarcie trzeba było postawić.
St. Gallen wygrał grając cały mecz w osłabieniu i przegrywając od 5 minuty. W lidze widziałem, że zrobili parę zmian. Na logikę - jeśli wygrali grając jednego mniej to dzisiaj zaczynając po równo powinni potwierdzić że są lepszym zespołem. Na wyniki w lidze nie ma co patrzeć. I wygrana z Basel (robili zmiany przed wyjazdem do Grecji) i przegrana ze Sionem (St.G. robił zmiany) nic nie mówi. Sarpsborg fajna ekipka, pierwszy raz grają w LE. Fajnie rozj..ali Islandczyków, ale na więcej ich już po prostu nie stać.
St.Gallen +0,25 @2
Jeszcze rożne w Sarajevo-Atalanta i Trencin - Górnik dobrze wyglądają i dodałbym jeszcze Drita-Dudelange.
e:
Jeśli faktycznie wypada Lawrence w Trencinie to jest niezła lipa. Kapitan i jakby to powiedzieć... &quot;ostoja&quot; w defensywie. Tam i tak jest niezły dym gdy on gra, ale teraz bez niego to mogą wyjść niezłe jaja. Mecz w Myjavie ale to chyba większość wie.
e2:
Uff Lawrence jednak gra..pomyliłem się z kapitanem bo faktycznie w Zabrzu przypomniało mi się że inny zawodnik podbił do sędziów. Nie mniej podpora defensywy to jest na pewno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Wszystko powyżej popieram oprócz:
Żrijnski może i awansuje, ale nie wygra. Awans po bramkowym remisie może być, chociaż Valetta to nie jakieś super leszcze do bicia.
St.Gallen dużo traci bramek. Wg mnie remis lub St.Gallen w pape dostanie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wszystko powyżej popieram oprócz:
Żrijnski może i awansuje, ale nie wygra. Awans po bramkowym remisie może być, chociaż Valetta to nie jakieś super leszcze do bicia.
St.Gallen dużo traci bramek. Wg mnie remis lub St.Gallen w pape dostanie.
Żrijnski to jest trochę egzotyka że ich gram. Bo dwa gołodupce z Sarajeva już w zeszłym roku dały ciała, i jestem sporo uprzedzony już co do Bośnii, ale Żrijnski jeszcze jako tako się trzyma. Są kolejny rok niepodzielnym mistrzem, nie rozprzedali składu, grają ładnie u siebie. Z Trnavą pechowo odpadli, czerwona wszystko zawaliła w pierwszy meczu. Z Valettą u siebie mieli pełno okazji, aż w końcu udało się na 1-0, ale najgorsze dla nich nadeszło później. Była okazja na 2 i 3 zero, nie wykorzystali i kara musi być. 1-1 w 90 minucie. W Vallecie nie zagra dwóch zawieszonych, w Żrijnkim jeden ofensywny skrzydłowy, ale nie najważniejszy. Gość że środka pola w Valecie to będzie strata. Valetta w eLM też remis na wyjeździe a później dostali bramkowy remis z Kukesi, a nie wydaje mi się by Żrijnski był słabszy do Albańczyków. Kwestia jednej bramki, strzelą i są już chociażby gotowi na dogrywkę.
Co do St.Gellen zgadza się, tam może być wesołe granie.
e; jednak cała trójka gra tych &quot;zawieszonych&quot; to już urwa nie wiem jak oni liczą te kartki
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Rożne w Sparcie, Rangersach, Valurze. Oczywiście najlepsza sytuacja do trzaskania rogów Pradze.
Wygrana u siebie Larnaki, Asterasu i Rio Ave.
Awans Trakai @13, Osijek @5,00 i Żrijnski 1,9
Partizan nic nie grał bądź nie gra, do wyboru. 1 połowa to po 1 celnym z obu stron. Gdyby nie kretyńska czerwona kartka (druga żółta) i samobójczy to Partizan jechałby na Litwę bez żadnej zaliczki. Od momentu czerwonej mieli 1,5 setki. A mając prowadzenie mecz u siebie i 1-0 powinni a nawet byli zobowiązani by strzelić choć tą drugą bramkę. Troki to 3 siła na Litwe sporo ustępująca Żalgirisowi i Sudavię, ale nie takie rzeczy w eLE były. Kurs fajny, a do odrobienia zaledwie 1 bramka.
Szkotów tradycyjnie pod granie przeciwko. Osijek rok temu lepiej wyglądał, ale nie zdziwi mnie nic co jest związane ze szkockim futbolem.
Asteras to lepszy wybór jak Atromitos. Asteras ustabilizowany skład w przeciwieństwie do dwóch top scorerów Atromitosu którzy zmienili klub. I chyba Brest to lepszy poziom jak Hibernian. Grecy powinni wyjaśnić na swoim terenie Szkotów. Generalnie oba mecze cudo. Asteras miał 2-0 ht przegrał 3-2. Atromitos dostawał już 4-0 w dupe i zrobili 4-3. Ale warto wiedzieć, że pierwszy gol Atromitosu to fatalny błąd bramkarza i wtedy ruszyli.
Rio lepsze i tyle. Kursy w granicach @2 na otwarcie trzeba było postawić.
St. Gallen wygrał grając cały mecz w osłabieniu i przegrywając od 5 minuty. W lidze widziałem, że zrobili parę zmian. Na logikę - jeśli wygrali grając jednego mniej to dzisiaj zaczynając po równo powinni potwierdzić że są lepszym zespołem. Na wyniki w lidze nie ma co patrzeć. I wygrana z Basel (robili zmiany przed wyjazdem do Grecji) i przegrana ze Sionem (St.G. robił zmiany) nic nie mówi. Sarpsborg fajna ekipka, pierwszy raz grają w LE. Fajnie rozj..ali Islandczyków, ale na więcej ich już po prostu nie stać.
St.Gallen +0,25 @2
Jeszcze rożne w Sarajevo-Atalanta i Trencin - Górnik dobrze wyglądają i dodałbym jeszcze Drita-Dudelange.
e:
Jeśli faktycznie wypada Lawrence w Trencinie to jest niezła lipa. Kapitan i jakby to powiedzieć... &quot;ostoja&quot; w defensywie. Tam i tak jest niezły dym gdy on gra, ale teraz bez niego to mogą wyjść niezłe jaja. Mecz w Myjavie ale to chyba większość wie.
e2:
Uff Lawrence jednak gra..pomyliłem się z kapitanem bo faktycznie w Zabrzu przypomniało mi się że inny zawodnik podbił do sędziów. Nie mniej podpora defensywy to jest na pewno.
Kursy na Asteras poszly w polsce nieco w gore od rana z ok 1.65 na ok 1.9 .mozna atakowac
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Wszystko powyżej popieram oprócz:
Żrijnski może i awansuje, ale nie wygra. Awans po bramkowym remisie może być, chociaż Valetta to nie jakieś super leszcze do bicia.
St.Gallen dużo traci bramek. Wg mnie remis lub St.Gallen w pape dostanie.
Tez bym nie gral na tych z Bosni, moga poleciec czerwone jak mecz im sie nie bedzie ukladal, juz mecz na Slowacji mogli spokojnie konczyc w 9.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Kursy na Asteras poszly w polsce nieco w gore od rana z ok 1.65 na ok 1.9 .mozna atakowac
Były spadki od dwóch dni, teraz rośnie. Musi być coś spowodowane ze składem, jakaś kontuzja/absencja itp. Nie mniej na przełomie tygodnia trudno by klub się rozje..ł a takie historie jak Slovan Liberec rok temu jak się zarazili żarciem po wyjeździe do Azerbejdżanu raczej nie mają miejsca.
Atromitos musi rosnąć bo 1,6 to był strasznie naiwny kurs na ich wygraną, Asteras z kolei nie wiem czemu rośnie podobnie jak Larnaka.
 
T 13

talesz

Użytkownik
⚽ Rio Ave - Jagiellonia Białystok
Typ: Rio Ave powyżej 1.5 @1,92

W tym spotkaniu za to nie widzę dużych szans dla polskiej drużyny. Każdy kto orientuje się w polskiej piłce wie, że Jagiellonia w Białymstoku to zupełnie inna drużyna niż na wyjazdach. Szczególnie, jeśli trzeba leciec na drugi koniec kontynentu.
Skoro Ty tak dobrze orientujesz się w polskiej piłce to rozumiem, że zdajesz sobie sprawę, że Jagiellonia tym składem i z tym trenerem w poprzednim sezonie była zdecydowanie najlepiej punktującą drużyną na wyjazdach w naszej lidze? Pamiętam także nie tak dawny mecz w pucharach z greckim Arisem gdzie po przegranej u siebie Jaga pojechała właśnie na drugi koniec kontynentu, na gorący i trudny teren gdzie zagrała świetny mecz przeciw grekom .Przy dużej pomocy sędziego do dalszej rundy przeszedł wtedy jednak Aris.
Wspomnieć trzeba także o świetnym zestawieniu obrony białostoczan wedle mnie najlepszym w naszej lidze.
Podsumowując, przewiduję, że Jagiellonia dziś nie przegra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom