>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II Runda kwalifikacji do Ligi Europy [16-17.09.2020]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ma ktoś info co do kursów na Malmo? Bardzo zawyżone, bo Honved o mały włos nie odpadł w poprzedniej fazie ze słabymi Finami. A tu na awans 50/50 heh. Wiem, ze jakoś tydzień temu kontuzji doznał Duńczyk ze środka pomocy, No i Malmo po przerwie na kadrę rozegrali dwa mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Ma ktoś info co do kursów na Malmo? Bardzo zawyżone, bo Honved o mały włos nie odpadł w poprzedniej fazie ze słabymi Finami. A tu na awans 50/50 heh. Wiem, ze jakoś tydzień temu kontuzji doznał Duńczyk ze środka pomocy, No i Malmo po przerwie na kadrę rozegrali dwa mecze.
Nie mam info, ale dobrze Cię widzieć tutaj znowu, bo pamiętam, że co roku świetnie Ci idzie w eliminacjach :)
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Awans Slovan
Awans Hajduk
Bodo/Glimt wygra
Dunajska-Jablonec pow 1.5 gola
Ako: 2.98 @totalbet



Nie mam za bardzo pomysłu na Lige Europy, więc zagram bezpieczną taśme, gdzie moim zdaniem wszystko powinno w tych meczach rozstrzygnąć się ze sporym zapasem.

Slovan trafił do eliminacji Ligii Europy tylko dlatego, że „podobno” jeden z fizjoterapeutów uzyskał na Wyspach Owczych pozytywny wynik na Covid. Zespół gospodarzy dostał walkowera i Slovan bez zagrania meczu odpadł z eliminacji Ligii Mistrzów. Swoja drogą zrobiła się z tego mała afera bo podobno wynik tego fizjoterapeuty był negatywny, nieważne- Slovan gra w eliminacjach Ligii Europy i powinnien tutaj bez problemu ogarnąć zespół z Finlandii, gdzie poziom jest co najmniej klase nizej od ligii Slowackiej. Slovan w tamtym sezonie ładnie zaprezentował się w Lidze Europy, tutaj dla nich awans do fazy grupowej to jest minimum, gram bezpiecznie sam awans.

Hajduk to solidny Chorwacki zespół, tutaj gram rowniez bezpiecznie tylko awans. Naprzeciwko zespół z Macedonii, który „rozpadł się” po zeszłym sezonie. Odeszło sporo graczy, zresztą wystarczy spojrzeć na tabele- liga Macedońska, miejsce w strefie spadkowej, zaledwie 5 pkt w 5 meczach. Tutaj do Hajduka nie będą mieli podjazdu.

Bodo/Glimt szkoda, że w nastepnej rundzie trafi na Milan bo to fajnie grający zespół, a pewnie odpadną z Włochami. Norwegowie każdego u siebie leje i to Z handicapami. Juz w poprzedniej rundzie przyleciał tutaj inny zespół z Litwy i dostał 6:1, Zalgiris to poziom ten sam, zresztą w ligowej tabeli są sąsiadami, ja tu osobiscie gram też z handi wygraną Norwegów. Do taśmy spokojnie samo zwycięstwo Bodo.

Dunajska to bardzo overowa drużyna- 6 meczy w tym seoznie i 26 bramek! Jablonec to solidnyy Czeski zespół, a liga dosyć overowa. Te 2 gole to minimum w tym spotkaniu, a kurs fajny do ako.

Osobiście polecam również:
Bodo - 1.5 handi 1.60 S sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
B36 - TNS
Typ: TNS 3.10 iforbet
TNS awans 2.25 STS
Myślę że kurs warty spróbowania. Co prawda w obecnej kampanii LE spotkały się ze sobą zespoły z tych krajów i Runavik z kwitkiem odprawił Barry Town ale tutaj mamy TNS czyli najlepszą walijską drużynę ostatnich lat. Do tego goście w poprzednim meczu wyeliminowali dość niespodziewanie Słowacką Żylinę. Oba zespoły spotkały się ze sobą kilka lat temu w kwalifikacjach LM i TNS na luzie wyeliminował jutrzejszych rywali.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Pewnie wielu uzna mnie za głupiego, ale wierzę w Lecha, bo to jedyna ekipa według mnie poza Legią, która ma jakiekolwiek zaplecze do grania w Lidze Europy. Przeciwnik powiedzmy sobie szczerze - jak najbardziej w zasięgu Poznaniaków, a nawet powiedziałbym, że polska ekipa jest mocniejsza, może niewiele, ale jednak. Na pewno na niekorzyść Kolejorza jest to, że muszą grać na wyjeździe i nie ma dwumeczu, a w takich rozstrzygnięciach nie jest aż tak prosto, o czym się wczoraj boleśnie przekonała Benfica w kwalifikacjach do LM.
Lech znalazł godnego następce Gytkjaera, a przynajmniej na ten moment na to wskazują statystyki - ściągnęli Ishaka z niemieckiego Nurnberga i jak na razie Szwed pokazuje, że był to bardzo dobry ruch - do tej pory strzelił cztery bramki w Ekstraklasie w trzech meczach oraz w pierwszym meczu eliminacji do LE zmieścił piłkę dwa razy do bramki. Są to dość imponujące statystyki jak na polskie warunki. Na pewno Lech stracił sporo na odejściu Kamila Jóźwiaka, który już jest oficjalnie ogłoszony nowym zawodnikiem Derby (4,3 € wg transfermarkt), ale trener Dariusz Żuraw ma innych zdolnych, którzy może nie są aż tak mocni jak Kamil, ale na pewno dadzą z siebie wszystko, żeby tą dziurę po nim załatać.
Haamarby po raz ostatni wygrało szwedzką ligę w 2001 roku, a w poprzednim sezonie zajęli 3 miejsce. Natomiast obecny sezon już nie jest aż tak udany, bo po 20 kolejkach zajmują dopiero 7 miejsce. Na pewno będą groźni na własnym obiekcie, na którym czują się dobrze, ale myślę, że Lech powinien pokazać jednak wyższą klasę i awansować dalej.

Lech Poznań awans @1.90 Fortuna

TNS, a więc Mistrz Kraju przeciwko Wice-Mistrzowi. Ja w takim subiektywnym rankingu bardziej cenię ligę Walijską od tej z Wysp Owczych i myślę, że tutaj B36 powinno zakończyć swoją przygodę z kwalifikacjami do rundy grupowej. Patrzyłem na poprzednie mecze gospodarzy to mam wrażenie, że oni nie powinni się znaleźć w tej fazie tych kwalifikacji. Byli zespołem znacznie słabszym w statystykach od swoich rywali, ale jakoś udawało im się przejść dalej. Dzisiaj dostają jeszcze mocniejszy zespół na swojej drodze i myślę, że TNS powinno pokazać swoje niewielkie, ale jednak doświadczenie i awansować dalej. W roku 2015 obie ekipy spotkały się już ze sobą w ramach kwalifikacji do LE, gdzie w dwumeczu dzisiejsi goście wygrali 6:2, a na obiekcie B36 wygrali mecz 2:1.

TNS awans @1.98 Fortuna 122 minuta dogrywki i TNS traci gola na 2:2.. ehh
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Meczu druzyny z Wysp Owczych z TNSem nie obstawiam, ale chcialem zauwazyc, ze walijskie druzyny w poprzednim sezonie przegrywaly z rywalami z San Marino. Ten sezon jest jednak bardzo dziwny, wiec w takich niszowych ligach wiele sie moze zdarzyc.

Ode mnie: (iforbet)
Olimpija Ljubljana - Mostar X2 1.96
Banja Luka - Rio Ave awans 1 3.25

Olimpija co roku gra w pucharach i co roku gra w nich tragicznie. Drugi sezon z rzedu trafili na ekipe z Islandii (mieszkam tutaj, wiec moge powiedziec, ze lokalna liga jest bardzo bardzo slaba) i pomimo czerwonej kartki dla Vikinguru w 6. minucie potrzebowali u siebie dogrywki, aby awansowac. Nie bez znaczenia jest fakt, ze byly tam covidowe problemy przed tym meczem i w zasadzie zawodnicy odbyli jeden trening. Mostar to tez nie jest jakis potentat, ale biorac pod uwage zamilowanie miejscowych do remisow wyczuwam tutaj po prostu wyrownany mecz.

Co do Rio Ave - liga portugalska jest bardzo charakterystyczna. Porto, Benfica - przerwa - Braga, Sporting na przyzwoitym poziomie - przerwa - reszta druzyn. Rio Ave najczesciej lapie sie do europejskich pucharow i jako faworyt przystepuje do meczow, ktore potem przegrywa. Mialy okazje sobie lekko podreperowac swoj budzet na nich takze i polskie kluby w ostatnich latach. Kolejna sprawa - Bosniacy systematycznie graja swoja lige, co w obecnych czasach okazuje sie bardzo istotne, natomiast portugalczycy ostatni mecz o stawke rozegrali... 25.07.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Olimpija Ljubljana - Mostar X2 1.96
Zgadzam się. Olimpija to klub mem. W tamtym roku mając przeklepanego majstra, oddali w końcówce, co wykorzystał nie Maribor, który był równie słaby, a Celje. Co ciekawe z pół składu zostało wymienione. Ostatni mecz z Murą, pokazał że są bardzo słabi pod względem umiejętności. Dużo walczą, ambitni, ale na tle wspomnianej Mury, która mogłaby strzelić z 3-4 gole, gdyby mieli więcej spokoju w wyprowadzanych kontrach i skuteczność nie zawodziła. Zrinjski też ma swoje problemy, ale to kurs, który na pewno warto pobrać, bo mecz jest 50/50, a nawet przewagę widzę w drużynie Bośni.

Nie zgodzę się natomiast w kontekście Boracu. To ekipa, która bronić się nie będzie. Wyszli z kłopotów finansowych, teraz cieszą się piłką i są jednym ze zdrowszych klubów w Bośni. Bośniacy systematycznie grają ligę? Ligę przerwano i zdecydowano, że po 22 kolejkach (normalnie są 33 kolejki) każdy grał mecz i rewanż i będzie to sprawiedliwe rozwiązanie, by zakończyć sezon. W Portugalii grano do końca, a sezon zaczyna się później, bo taki mają terminarz. Tak jak Hiszpania, Francja, Niemcy, Anglia, także Portugalczycy zaczynają sezon nieco później. Wszystko w tym zakresie jest rozgrywane prawidłowo, więc obalam ten argument.
Tak się złożyło, że akurat oglądałem końcówkę sezonu ligi portugalskiej i pościg Rio Ave za Famalicao, które w swoim czasie byli rewelacją sezonu, ale nie potrafili dobrze zakończyć sezonu. Rio Ave za to może nie zachwycili, ale na pewno zaskoczyli dobrą postawą, a ich radość po końcowym gwizdku w ostatnim meczu sezonu dała mi do zrozumienia, że bardzo chcieli osiągnąć awans do europejskich pucharów. No i mówimy o ekipie, która zaliczyła tylko stratę 5 oczek do wspomnianych Bragi i Sportingu.
Na minus na pewno strata najlepszego strzelca na rzecz FC Porto - Taremi (18br). Niemniej mówimy tutaj o innym meczu niż PAOK - Benfika, w którym Orły miały swe okazje i ich nie wykorzystali, a PAOK zagrał jak typowy stereotypowy grecki zespół i zrobili świetną robotę. Borac gra ofensywnie, więc nie widzę możliwości powtórki z wczoraj, a Rio Ave powinni pokonać ich technicznie i taktycznie. Jestem nawet skłonny zagrać gości z handicapem.

Rio Ave wins @1.65 uni
RIo Ave -1EH @2.85 uni
Rio Ave -2 EH @6.00 uni

Jeśli szukamy dogów:



Astana - Buducnost

Stricte statystycznie, bo nie patrzyłem czy w jakieś z ekip zakażony jest jakiś piłkarz.
Dla mnie kursy z tego zdarzenia od razu rzuciły się w oczy. Mamy Astanę, która była fatalnie przygotowana w meczu z Dynamo Brześć i zostali rozjechani jak walec, tracąc aż 6 bramek. W lidze za bardzo im się nie układa, bo do największego rywala tracą już 7 punktów, mając zaległy mecz. Ale jest kwestia, która sprawia, że Astana nie jest na tyle mocnym faworytem, żeby stawiać kursy na równi z Bodo - Żalgiris, gdzie mamy norwegów, którzy przejeżdżają walcem każdego kogo napotkają, a Astanę, która męczy bułę z mistrzem Czarnogóry. Stadion. W lidze kazachskiej zdecydowano, że przeniosą rozgrywki na konkretne stadiony, by zmniejszyć ryzyko zakażeń. Astana w ten sposób nie gra na swoim obiekcie ze sztuczną nawierzchnią, co było sporym atutem dla przyjezdnych. Ciężki klimat + sztuczna murawa, to coś czego polskie drużyny obawiają się najbardziej. Mecz odbędzie się na stadionie Kairatu w Ałmatach.
Buducnost pomimo odpadnięcia z Ludogorets, napsuł im trochę krwi. Co prawda Bułgarzy również pod formą, ale obecnie Astana to dla mnie ekipa, która jest do przejścia w jednym spotkaniu, stawiając na szczelną defensywę.
Z ciekawostek to Astana ma trenera tymczasowego.

Awans Buducnost @7 b365 - @4.5 na fortunie
Buducnost +1.5 Handi @2.12 uni


Pewnie wielu uzna mnie za głupiego, ale wierzę w Lecha
A ja też nie mam nic przeciwko. Pójdę na łatwiznę i napiszę, że awansuje ten zespół, który popełni mniej błędów, bo tych u jednej jak i u drugiej drużyny co mecz można zrobić highlightsy. Lech ma potencjał na ten awans, ale muszą zagrać skutecznie w ofensywie, co raczej nie jest ich mankamentem, ale swoje strzelić trzeba. Rywal w ubiegłym sezonie grał dobrze w piłkę, mieli szanse wygrać ligę szwedzką, a ich motorem napędowym w dużej mierze byli kibice, których w czasach pandemii brakuje na trybunach. Kibice niekoniecznie byli w obecnym Lechu 12-tym zawodnikiem, bo miało się wrażenie, że młodzi piłkarze stresują się grając u siebie, co powodowało częstą stratę punktów w łatwy sposób. Brak Jóźwiaka to zła wiadomość, ale taktyka się nie zmienia. Obie drużyny będą chciały grać w piłkę, więc bramki paść powinny. Ile, oraz kto strzeli ich więcej - zadecyduje dyspozycja dnia. Dla mnie piłkarsko Lech przewyższa Hammarby, ale ci mają swoje atuty, prócz gry na sztucznej murawie, to SFG, których Lechici bronić nie potrafią.
Jak iść w Lecha, to szukajmy value.

Lech wygra, a meczu padnie o2,5 bramek @3.05 uni (jeszcze jak grałem , to po kursie @4.10 na fortunie)

* nie sprawdziłem obecnych kursów, i byłem przekonany, że cały czas się kręci wokół @4, więc obecnie nie jest to dużo atrakcyjniejszy kurs niż samo zwycięstwo.

Post automatycznie złączony:

Warto wspomnieć, że Hammarby w poprzedniej rundzie pokonali Puskas Akademia 3-0, ale ten mecz w ogóle nie powinien być brany pod uwagę, bowiem Węgrzy z powodu koronawirusa, zagrali w tym meczu, zespołem juniorów wymieszaną z kilkoma rezerwowymi.
Już wiem, skąd taki spadek na mój typ. Po prostu na Lecha już tylko 2.10. Rano jeszcze było tak jak pisałem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +492
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Rzucę coś jeszcze.

Dla zwolenników overów: (o2.5/o3,5 do gry)

Backa - FCSB.

Serbowie grają w każdym meczu bardzo ofensywnie, co niekoniecznie dobrze wpływa na ich bilans punktowy i bramkowy. Tracą dużo bramek nawet z dużo niżej notowanymi rywalami.

Mura - Aarhus

Słoweńcy grają miłą dla oka piłkę i powinni nawet powalczyć o awans w meczu z Duńczykami, którzy grali mecz, ku memu zdumieniu - w poniedziałek.
Aarhus w eLE zagrał spotkanie z Fińską Honką i bramki się posypały. Mura sądzę, że to rywal silniejszy z potencjałem.

Honved - Malmo

No nie doczekałem się info w sprawie Malmo i tego kursu, bo najprawdopodobniej była to wpadka bukmacherów. Wystawić 2.5 na wygraną, a 1.80 na awans to była duża wtopa. Teraz 1.80 możemy łapać na zwycięstwo. Liczę na bramki, bo Honved zmienił swój styl gry po ubiegłorocznym sezonie, w którym trener (został zmieniony) preferował defensywny styl z kontrami i w ten sposób ugrał Puchar Węgier, dzięki czemu mogą rywalizować w Europie. Malmo ostatnio gra dużo meczów, mają lekką przewagę w lidze, ale na pewno będą chcieli to jakoś pogodzić, by w meczu ligowym zagrać równie optymalnym składem i dalej iść po mistrzostwo. Tak więc liczę na objęcie wygraną Malmo, ale też delikatne rozluźnienie jak z Cracovią, oraz być może stratę jakieś bramki, choć Malmo jest w stanie sami strzelić 3 gole.

Maccabi Hajfa - Kairat

No mam nadzieję, że Maccabi z Hajfy nie zagra jak imiennik z Tel Avivu, bardzo asekuracyjnie w związku z czym nie zrobili zakładanego przeze mnie overa. Obie drużyny ofensywne, nie mam zbyt wiele do dodania. Ostatnie mecze w Europie również ze słabszymi rywalami i gole potracone. W zespole gości doświadczony Vagner Love. Tak, jeszcze żyje.

Mogę dodać jeszcze mecze Borac - Rio Ave, mecze gdzie jest mocny faworyt, ale to niskie kursy, więc nie warto.

Brak BTS w kilku meczach jak Granada, Partizan, Tbilisi, Ryga, Rangers.

Handicapy

Bodo,
Rangers,
Milan,

Bodo i Rangers
to maszyny i powinny zgnębić swoich rywali. Milan ma wyjść mocnym składem, ale tu już do zera bym nie grał, bo Shamrock gra bardzo ofensywnie i może być to dla nich taki show match i coś ustrzelić, ale zapewne Milan trochę nastrzela goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Rzucę coś jeszcze.

Dla zwolenników overów: (o2.5/o3,5 do gry)

Backa - FCSB.

Serbowie grają w każdym meczu bardzo ofensywnie, co niekoniecznie dobrze wpływa na ich bilans punktowy i bramkowy. Tracą dużo bramek nawet z dużo niżej notowanymi rywalami.

Mura - Aarhus

Słoweńcy grają miłą dla oka piłkę i powinni nawet powalczyć o awans w meczu z Duńczykami, którzy grali mecz, ku memu zdumieniu - w poniedziałek.
Aarhus w eLE zagrał spotkanie z Fińską Honką i bramki się posypały. Mura sądzę, że to rywal silniejszy z potencjałem.

Honved - Malmo

No nie doczekałem się info w sprawie Malmo i tego kursu, bo najprawdopodobniej była to wpadka bukmacherów. Wystawić 2.5 na wygraną, a 1.80 na awans to była duża wtopa. Teraz 1.80 możemy łapać na zwycięstwo. Liczę na bramki, bo Honved zmienił swój styl gry po ubiegłorocznym sezonie, w którym trener (został zmieniony) preferował defensywny styl z kontrami i w ten sposób ugrał Puchar Węgier, dzięki czemu mogą rywalizować w Europie. Malmo ostatnio gra dużo meczów, mają lekką przewagę w lidze, ale na pewno będą chcieli to jakoś pogodzić, by w meczu ligowym zagrać równie optymalnym składem i dalej iść po mistrzostwo. Tak więc liczę na objęcie wygraną Malmo, ale też delikatne rozluźnienie jak z Cracovią, oraz być może stratę jakieś bramki, choć Malmo jest w stanie sami strzelić 3 gole.

Maccabi Hajfa - Kairat

No mam nadzieję, że Maccabi z Hajfy nie zagra jak imiennik z Tel Avivu, bardzo asekuracyjnie w związku z czym nie zrobili zakładanego przeze mnie overa. Obie drużyny ofensywne, nie mam zbyt wiele do dodania. Ostatnie mecze w Europie również ze słabszymi rywalami i gole potracone. W zespole gości doświadczony Vagner Love. Tak, jeszcze żyje.

Mogę dodać jeszcze mecze Borac - Rio Ave, mecze gdzie jest mocny faworyt, ale to niskie kursy, więc nie warto.

Brak BTS w kilku meczach jak Granada, Partizan, Tbilisi, Ryga, Rangers.

Handicapy

Bodo,
Rangers,
Milan,

Bodo i Rangers
to maszyny i powinny zgnębić swoich rywali. Milan ma wyjść mocnym składem, ale tu już do zera bym nie grał, bo Shamrock gra bardzo ofensywnie i może być to dla nich taki show match i coś ustrzelić, ale zapewne Milan trochę nastrzela goli.
Chciałbym dodać, że w drużynie FCBS jest covid- zarażony podstawowy defensor + cały sztab, w tym trener. Jutro będą kolejne testy i możliwe, że kolejni gracze będą zakazeni. Dodatkowo na ten moment w drużynie FCBS jest dostępny tylko jeden środkowy obrońca!
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Chciałbym dodać, że w drużynie FCBS jest covid- zarażony podstawowy defensor + cały sztab, w tym trener. Jutro będą kolejne testy i możliwe, że kolejni gracze będą zakazeni. Dodatkowo na ten moment w drużynie FCBS jest dostępny tylko jeden środkowy obrońca!
4 zawodników jest zarażonych tj. 3 podstawowych obrońców i Tanase ze środka pola. Do tego wg rumuńskich gazet na stoperze awizowany jest 18latek, który jeszcze w tym sezonie nie grał.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
4 zawodników jest zarażonych tj. 3 podstawowych obrońców i Tanase ze środka pola. Do tego wg rumuńskich gazet na stoperze awizowany jest 18latek, który jeszcze w tym sezonie nie grał.
To się widocznie zmieniło, na oficjalnej stronie klubu nadal informacja z dzisiaj o jednym obrońcu i całym sztabie
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Mnie natomiast ciekawią spady na Piasta z 2,30 na 1,83 to jest mocny zjazd. A jak wiadomo Piast wydał oświadczenie że dwie osoby są zarażone wirusem. Do tego nie wiem jak wygląda sytuacja z kontuzjowanymi Swieczokiem i Kirkeskovem którzy z Wartą nie grali. A to spora strata by była. Szukałem informacji po stronie austraiackiej ale tam chyba nie ma żadnego dymu z powodu corony. Wiadomo też że nie jest to klasowy zespół tylko dość nieczowkiwanie sięgnął miejsca dającego puchary. Ale znowu nie przesadzajmy w drugą stronę że Piast ma taki niski kurs jakby nie wiem z Płockiem grali. Jak to widzicie?
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Grac45 - rzeczywiscie podejrzane , sprawdzilem sobie trend z ciekawosci i jest nawalnica na Piasta, dlatego takie mocne spadki, nie wiem dlaczego, dziwne bo dla mnie Austriacka liga jest silniejsza niz Polska, spadki na Piasta do 1,80 a teraz odbicie, nie wiem moze gdzies na jakims zagranicznym forum ktos puscil "kaczke" - poprostu najlepiej obrac taktyke na Live i tak na Awans jest cos od 2,20 nawet do 2,60 na Austriakow , zobaczyc z 15 do 20 minut kto jaka bedzie mial przewage, nawet jezeli austraicy beda miec znaczaca przewage to i tak spadnie do 2,0 i wtedy za atakowac, poniewaz ja na Piasta bym nie postawil, wiec jedynie Live zostaje.

Ale zeby tak biednie nie bylo to cos od siebie dodam rowniez:

O to taki Triple Bet 1.20 x 1.28 x 1,44 = 2.21 @ Bet365 (Fortunie jest prawie taki sam kurs)

Lok. Plovdiv (Bul) - Tottenham (Eng) [email protected] (1-2)


Powiedzmy sobie szczerze Tottenham powinien wygrac ten mecz juniorami i to bez problemow lub wystawic jakis Line-up u21, prawdopodobnie wystawia rezerwe ktora nie powinna miec problemow. Bulgarzy Plovidiv? o czym my tu mamy pisac o lidze Bulgarskiej. Plovdiv w poprzednim meczu europejskich pucharow grali na wyjedzie z nie jaka ISKRA z montenegro liga ktora jest daleko w dole lig europejskich(50 m-ce), strasznie sie meczyli, tamci dotrzymywali im kroku, odziwo! , wyobrazcie sobie ze Bulgarzy oddali jeden celny strzal na 13 prob, mecz wyrownany co bylo dla mnie zaskoczeniem, dla mnie jakikolwiek inny wynik niz wygrana TOTT bedzie niespodzianka, tymbardziej ze mamy jeden mecz, grac dogrywke z bulgarami to chyba tylko wtdey jakby ich zlekcewazyli ale z tego co teraz wyczytalem to ma polowa pierwszego skladu zagrac i nie zamierzaja lekcewarzyc rywala.

Borac Banja Luka (Bih) - Rio Ave (POR) Rio Ave awans (0-2)

Tutaj jak kolega wyzej napisal i o czym mamy mowic Bosniacka liga, to o jeden poziom nizej niz Polska liga , juz typowalem jeden mecz przeciwko druzynie bosniackiej na Bialorusinow a na Portugalska druzyne bym nie postawil, Rio Ave swietnie wyszkolona technicznie druzyna porownujac z lige Bosniacka i Borac ? , wyzebral usiebie mecz 1-0 z druzyna Montenegro(50 m-ce -ligi) ,Sutjeska ktora odziwo miala wiecej celnych strzalow bo az 3! a Borac 2 , - typowa kopanina i wiecej banialuk niema co wymyslac , bezpieczny awans za 1,27

Honved (Hun) - Malmo FF (Swe) Malmo Awans (0-2)

Wegierska druzyna to piata druzyna poprzedniego sezonu a obecnie przegrali dwa z trzech meczy w tym jeden usiebie , oni wogole nie blyszcza usiebie ,w poprzednim sezonie zajeli 11 miejsce biorac mecze tylko usiebie gdzie przegrali 7 meczy, wydawalo by sie ze moglo by sie cos zmienic po sezonie ale tam dalej jest chyba problem z wygrywaniem usiebie, jezeli druzyna z Finladni przyjezdza i gra jak rowny z rownym oddajac 14 strzalow i wymeczony awans Honved po dogrywce to ile Malmo odda strzalow, druzyna ktora jest ofensywna a w ostatnich dwoch meczach na wyjezdzie oddali 44 strzaly z druzynami z 11 i 10 miejsca, tak jak kolega Vidal napisal sadze ze cos wpakuja 2 moze 3 gole , jezeli finowie tyle strzalow oddali a to jest 43 liga w europie to Szwedzi beda nie lada wyzwaniem dla Honvedu dlatego postawie tutaj na awans bezpiecznie 1,44.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Grac45- Ja też zdecydowanie wole zagrać awans Austriaków po 2.40 niż iść w strone drużyny z Polski. Piast w 3 ligowych meczach nie zdobył nawet bramki, tak jak wspomniałeś jest tam covid, nie wiem którzy piłkarze są zarazeni i nie wystąpią dzisiaj. Parzyszek jest bez formy, Świerczok i Badia dzisiaj napewno nie zagra. Do tego kolejne badania w dniu meczu, możliwe, że kolejni gracze opuszczą spotkanie.
Austriacy to solidny zespół, zresztą napewno ich liga jest silniejsza od naszej, wystarczy spojrzeć na Salzburg, Austrie Wiedeń czy LASK. Hartberg ma dobrego sponsora + doświadczonego trenera, grają zresztą jak to w austrii bardzo wysoko, duży presing, masa strzałów co mecz.
Za drobne napewno warto:
Awans Hartberg 2.40 @totalbet⛔


Analize na swoje mecze napisałem już pare postów wyżej, kurs na Bodo bardzo spadł i już nie opłacalne, napisze jeszcze pare info/ przemyślenia na które warto dziś zwrócic uwage:


Apoel awans✅
Drita x2✅
Ako: 2.40 E efortuna ✅


Napewno Apoel można pograć, to doświadczona drużyna na europejskim podwórku. Tutaj grają z kazachami, którzy w swojej lidze obecnie zajmują 4 miejsce, będzie to ich pierwszy mecz w Lidze Europy. Apoel tak jak wspomniałem regularnie gra w eliminacjach badz w fazie grupowej, w poprzedniej rundzie pewnie wyeliminował zespół z Kosowa, który jak dla mnie ten sam poziom co dzisiejsi rywale. Dodatkowo mecz będzie rozgrywany na neutralnym terenie- w Shymketh to jest oddalone około 500 km od domowego stadiony „gospodarzy”.



Jeszcze rzucił mi się mecz Sileks- Drita. Liga macedońska vs liga kosowa. Sileks znalazł się tutaj tylko dlatego bo mistrz kraju z poprzedniego seoznu nie dostał licencji na gre w europejskich pucharach. Dodatkowo Drita to solidny zespół jak na warunki Kosowa, którego lige troszke wyżej cenie niż Macedońską. Drita grała w eliminacjach do Ligii Mistrzow, ale tam przed meczem wykryto covid i odpadli walkowerem, nie grając nawet meczu. Dla mnie kursy powinny być wystawione odwrotnie więc X2 pobieram, do tego mecz rozgrywany 100 km od domowego stadionu Macedończyków- w Skopje.

Awans Drita 2.06 E efortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Europy UEFA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Riga FC - Tre Fiori
Typ: Riga FC -3 (Handicap 0:3)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Totolotek


Długo przeglądałem oferty bukmacherów na dzisiejsze mecze Ligi Europy w poszukiwaniu promocyjnego kursu - i wydaje mi się, że w końcu taki znalazłem. Wybrałem spotkanie pomiędzy Rigą FC, a sanmaryńskim Tre Fiori. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego starcia u bukmacherów, a mimo to uważam, że zostali mocno niedocenieni. Najpierw kilka słów o zespole Tre Fiori. Piłka nożna w San Marino stoi w miejscu i trzeba niestety uczciwie powiedzieć, że to najsłabszy piłkarsko kraj w Europie. Nawet takie federacje jak Andora czy Malta sprawiają czasem sensacje. Powalczyć jest w stanie też Gibraltar, ale nie San Marino - oni po prostu dostają lanie od każdego i nie zanosi się na to, by dzisiaj miało być inaczej. FC Riga to łotewski hegemon. Co prawda swoją przygodę z kwalifikacjami do Ligi Mistrzów skończyli bardzo szybko, bo już w pierwszej rundzie odpadli z Maccabi Tel-Awiw, ale jak się później okazało Maccabi dotarło aż do 4 rundy bez straty gola! Zatem aby realnie ocenić potencjał mistrzów Łotwy, trzeba wziąć pod uwagę szerszy kontekst, czyli wyniki z ubiegłego sezonu - a te były po prostu bardzo dobre. Riga wyeliminowała Piasta Gliwice, HJK Helsinki i była bliska awansu z FC Kopenhagą. Takie wyniki robią wrażenie i nie są dziełem przypadku. W Rydze są pieniądze i całkiem przyzwoici piłkarze. Grający tam w zeszłym sezonie Kamil Biliński przyznał wprost, że płacą tam lepiej niż w średniakach Ekstraklasy. W związku z systemem kwalifikacji do Ligi Europy, w stolicy Łotwy naprawdę są spore nadzieje na awans do fazy grupowej. Już rok temu było blisko, więc teraz także będzie walka na całego. Wobec tego spodziewam się, że piłkarze FC Rigi wyjdą na boisko by robić swojego rywala i pewnie awansować dalej. Różnica klas jaka dzieli oba zespoły powinna wyjść na boisku i nie wykluczam, że pęknie granica 5 goli po stronie gospodarzy. Taki kurs na trzybramkowy handicap to wręcz promocja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Awans Backa
1.84 E efortuna


Jeszcze tak na szybko, bo warto. Kazdy buk wycofał to z oferty, a fortuna śpi. Regulamin mowi jasno- mecz się odbędzie w planowanym terminie to zakład jest rozliczany, dlatego każdy anulował to spotkanie.
Na ten moment w drużynie Rumunii jest zdolnych do gry 14 graczy, zarazonych jest az 8 podstawowych graczy!! Miron, Cristea, Vina, Olaru, Bus, Tanasa, Pandele i Adrei Vlad. Tutaj najwyzej będzie zwrot, ale jak mecz się odbędzie to zespół z Rumunii bedzie grał rezrwami, więc warto.


Jeszcze za drobne warto:

FOLA X2 2.05 E efortuna✅

Ormianie grają tragicznie! Wszystkie mecze przegrywają, w lidze 3 mecze - 2 pkt. Mają nowego trenera od paru spotkan i w wypowiedziach przyznaje, ze pilkarze maja problem w glowach, sytuacja nie jest dobra. W ostatnim meczu przed tym meczem przegrali z zespolem, ktory byl zdziesiatkowany przez covid. Fola to druzyna z Luksemburgu, ktory zrobil mega postepy, oddaje sporo strzalow co mecz, maja reprezentantow kraju w druzynie, a przypominam, ze ostatnio zdominowali Czarnogore i wygrali z Azerbejzdzanem.

Może jeszcze jakies handi -2 w strone Rygi ? Dotarłem do informacji, że podobno w druzynie San Marino na bramce ma wystapic chlopak z kadry u21. Do tego problemy z miesniem ma podstawowy pomocnik Lunardini, a za czerwona kartke pauzuje Pracucci. Ryga leje kazdego na swoim podworku, takie handi oplacalne moim zdaniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom