>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II Runda kwalifikacji do Ligi Europy [16-17.09.2020]

Status
Zamknięty.
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Shamrock Rovers - AC Milan
Typ: Samu Castillejo strzeli gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Cześć Wszystkim.
Bardzo wielu kibiców odnotowało powrót AC Milan do europejskich pucharów, ale pewnie znacznie mniejsze grono sprawdziło, że od ostatniego meczu Rossonerich w Europie minęły aż 644 dni - w grudniu 2018 ich przygoda w LE zakończyła się na porażce w Grecji z Olympiakosem 3:1. Od tamtego czasu wiele uległo zmianie, przede wszystkim ekipa z Mediolanu jest o klasę lepszą drużyną od tej sprzed niemal dwóch lat. Trener Stefano Pioli ku ogólnemu zaskoczeniu poukładał wszystkie klocki, pod jego wodzą odżyli piłkarze o niewykorzystanym potencjale, jak Calhanoglu czy Kessi, a nowi zawodnicy (Hernandez, Bennacer, Ibrahimović, Rebić) wnieśli dodatkową jakość. Można śmiało powiedzieć, że po wspaniałej końcówce ubiegłego sezonu, Milan jest typowany w gronie faworytów do pierwszej 4. w Serie A oraz wysokiej pozycji w Lidze Europy. Zanim jednak zobaczymy poważne granie w wykonaniu Rossonerich trzeba będzie rozprawić się z pierwszą przeszkodą.
Z przyczyn obiektywnych nie jestem w stanie powiedzieć za dużo o Shamrock Rovers, więc skupię się w całości na gościach. Do Dublina przylatują oni osłabieni na kilku pozycjach, szczególnie jednak odczuwalne mogą być braki w ofensywie. Trener Stefano Pioli nie będzie mógł skorzystać z usług Ante Rebicia, Rafaela Leao i Lucasa Paquety, przez co przednia formacja będzie mocno okrojona. I tak oto awizowani przez dziennikarzy do gry od początku jako ofensywny kwartet w ustawieniu 1-4-2-3-1 są: Alexis Saelemaekers, Hakan Calhanoglu, Zlatan Ibrahimović i Samu Castillejo. Na ławce rezerwowych do rotacji pozostają właściwie jedynie Daniel Maldini, Brahim Diaz i Lorenzo Colombo. Ten ostatni jest naturalnym zmiennikiem Zlatana, Maldiniemu bliżej do gry na pozycji Hakana, a Diaz wchodząc z ławki zastąpiłby raczej młodego Belga. Jestem niemal przekonany, że w takiej sytuacji Castillejo zagra pełne 90 minut, Hiszpan ma fenomenalną wydolność i nie powinien mieć problemów z udźwignięciem całego meczu.
Takie zestawienie wyjściowej jedenastki pokazuj, że Milan poważnie będzie traktował rozgrywki w LE. Paolo Maldini już zapowiedział, że kolejne transfery do klubu uzależnione będą od uzyskania awansu do fazy grupowej. Nikt z sympatyków nie bierze innego scenariusza pod uwagę, ale w tej sytuacji można być dodatkowo pewnym, że piłkarze podejdą z pełną motywacją nawet do potyczki z takim rywalem.
Czemu stawiam akurat na Samu? Ponieważ Hiszpan, który stracił drugą połowę sezonu przez kontuzję, wrócił już do świetnej formy. W ostatnich dwóch sparingach zanotował 3 gole i 1 asystę, a gdyby miał więcej szczęścia to dorobek mógł być jeszcze bardziej okazały.
Gospodarze na pewno skupią się na neutralizowaniu najmocniejszego na papierze duetu Ibrahimović - Calhanoglu i będą starali się nie dopuścić do zawiązywania akcji środkiem. To może otworzyć przestrzeń Hiszpanowi na prawym skrzydle do jego ulubionych akcji, czyli dryblingu i zejścia do lewej nogi. Jeżeli Zlatan w polu karnym będzie miał kilku rywali na orbicie to prawoskrzydłowy znaczną część swoich akcji powinien finalizować bezpośrednim strzałem na bramkę. W moim odczuciu Samu stworzy sobie przynajmniej kilka okazji do trafienia i mam nadzieję, że jedną z nich wykorzysta.
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +142
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Honved B. - Malmo 2 @ 1.88 Fortuna


Pisałem o tym spotkaniu w " Typach Dnia" więc w skrócie powtórzę że dla mnie zdecydowanym faworytem do wygranej są Szwedzi. W starciu z Cracovią widzieliśmy że to solidny zespół , bardzo mocny fizycznie , umiejący grać w powietrzu , potrafiacy wykorzystywać stałe fragmenty gry , a nawet wrzuty z autu. Przy tym grają piłkę szybką , widać też że posiłkują się wytrenowanymi schematami. Są bardzo trudni do ogrania w sposób fizyczny , natomiast rywal nie jest tej klasy zespołem by rozklepał Malmo techniczną finezyjna grą. Zwycięstwo Węgrów w poprzedniej rundzie po dogrywce (2:1) z Interem Turku gdzie goście strzelili sobie swojaka wielkiego wrażenia na Szwedach raczej nie zrobi.


Piast - Hartberg 1 @ 2.05 Fortuna

Zaryzykuję wygraną Gliwiczan w regulaminowym czasie gry. Nie widzę specjalnej przepaści między obydwiema ekipami , natomiast atut własnego boiska po stronie gospodarzy. Piast zaskoczył mnie wygraną w Mińsku choć szczerze mówiąc Białorusini zagrali słabe spotkanie. Mimo że Piast nie gra jak na razie cudów w lidze to ma w moim odczuciu bardzo doświadczonego dobrego trenera jakim jest Fornalik oczywiście w ramach ligowych proporcji. Myślę że wymyśli odpowiednia taktykę na to spotkanie. Goście w poprzedniej rundzie nie grali i zaczynają zmagania od tego spotkania. W walce o LE na krajowym podwórku pokonali w finale play - off w dwumeczu Austrię Wiedeń ( 3:2 wyjazd ; 0:0 dom). Nie uważam jednak by dokonali czegoś wyjątkowego gdyż drużyna z Wiednia zdewaluowała się jakościowo bardzo mocno w ciągu ostatnich 2-3 lat.
Uważam że jest to wyrównana para i być może trochę na wyrost ale stawiam na naszych.


Kuopio PS - Slovan B. 2 @ 1.78 Fortuna

Po covidowych przygodach Słowaków w poprzedniej rundzie LM i poddaniu meczu walkowerem dzisiaj zagrają w miarę normalnym składem we Finlandii i są w moim odczuciu faworytem do wygranej. Gospodarze słabsi sportowo
i nie powinni stanowić większego problemu. KuPS w tej chwili jako wicelider słabej co by nie mówić ligi fińskiej za HJK, w Europie zagrało w kwal. LM przeciwko Molde w Norwegi zbierając srogie lanie 0:5. To mniej więcej pokazuje na jakim poziomie bazują dzisiejsi rywale gdyż Slovan porównałbym poziomem do Molde. Jeśli Słowacy rozegrają mecz na swoim poziomie to powinni spokojnie ograć rywala nawet na jego terenie.


Viking Stavanger - Aberdeen awans Viking @ 1.78 Fortuna

To najtrudniejsza z omawianych do tej pory par. Liga norweska jest mocniejsza od szkockiej co za tym idzie powinno mieć to przełożenie w dzisiejszym spotkaniu. Viking rozpoczyna zmagania od tej rundy , Aberdeen ograło wysoko 6:0 w domu Runavik z Wysp Owczych ale jest to kompletnie nieadekwatne do dzisiejszego rywala. Obydwa zespoły w niezłej formie , wygrywają swoje spotkania ligowe. Nie wykluczam w tym meczu dogrywki lub rzutów karnych dlatego podpieram się opcją na awans.


Osijek - Basel over 2.5 @ 1.78 Fortuna


Bardzo wyrównana para co widać już po kursach. Nie podejmę się rokowań co do awansu , natomiast sądzę że zobaczymy bramki w tym meczu. Chorwaci w domu powinni coś ustrzelić , Basel nie powinno pozostać dłużne i raczej tez trafi. Opcja w tym meczu BTTS /+2.5 obecnie z kursem @ 1.73 więc wybieram tę łatwiejszą z ciut wyższym kursem.


Mura - Aarhus over 2.5 @ 1.85 Fortuna


Początkowo miałem tutaj proponować awans Duńczyków @ 1.52 ale widząc dużo lepszy kurs na bramki zdecydowałem się na tę opcję gdyż wydaje mi się ona łatwiejszą . Obydwie ekipy strzeliły sporo bramek w poprzedniej rundzie. Słoweńcy na wyjeździe ograli estońskie Kajlu 4:0 a Duńczycy wygrali w domu z fińskim Honka 5:2. Dzisiaj przyjdzie zagrać obu ekipom przeciwko sobie na boisku w Słowenii. Lekkim faworytem do awansu jest Aarhus ale teren ciężki i tak do końca nie można przekreślać szans miejscowych. Myślę że over w tym meczu jest najlepszym rozwiązaniem na udany bet.


IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 2 @ 1.70 Fortuna


Kurs na Duńczyków leci w dół. Nie dziwi mnie to specjalnie gdyż Goeteborg ostatnio gra słabo w lidze. Co prawda wygrali wyjazdowy mecz z Falkenbergs 3:0 ale było to pierwsze zwycięstwo w ostatnich 9 -ciu spotkaniach. Goście rozpoczęli sezon od przegranej na wyjeździe z Odense 3:2 ale w konfrontacji z dzisiejszym przeciwnikiem są ekipą dużo bardziej doświadczona jeśli idzie o boje w ramach LM czy LE. Przecież w niedawnym turnieju Ligi Europy ( 10.08) przegrali w ćwierćfinałowym meczu dopiero po dogrywce i bramce z rzutu karnego z MU a więc nie byle kim. To doświadczenie powinno zaprocentować .
Stawiam ich w roli faworyta.


 
Otrzymane punkty reputacji: +143
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Ligo Europy, Tyś Królową lig i postrachem bukmacherów!
Jestem pozytywnie zadziwiony, że w temacie mamy duży ruch. Ale przede wszystkim sporo jest postów merytorycznych, z analiz wyciągnąć dużo pożytecznej wiedzy, szacunek chłopaki. Postanowiłem dorzucić zatem i trzy grosze od siebie, bo warto zainteresować się czystymi kontami faworytów w tej fazie rozgrywek. Tak, mam świadomość że w tym roku gramy jeden mecz i są dogrywki. Ale tutaj, w przypadku trzech zaproponowanych przeze mnie typów z dwóch spotkań, powinna być zdecydowana różnica klas. W poprzednich latach w przypadku takich betów niejednokrotnie trafiałem kursy 2+, gdzie "kopciuszek" nie oddał nawet strzału na bramkę. Także w tym początkowym słowie w sumie warto zaznaczyć, że mamy tu do czynienia (jak co roku z resztą) z sytuacją skonfrontowania w meczach o sporą stawkę profesjonalnych ekip z parę klas słabszymi. Liczę zatem na rygor defensywny "poważniejszych" drużyn i ich czyste konta, bo kursy na zwycięstwa nie są tak okazałe. Kursy początkowe (wystawione w poniedziałek i wtorek) na brak kapitulacji bramkarzy były jeszcze lepsze, ale trzeba się cieszyć tym co mamy, dopóki nie pospadały mocniej. To zamierzam uczynić i przechodzę do krótkich analiz i pokazania tego, co można jeszcze wycisnąć 😎

Łokomotiw Płowdiw - Tottenham Hotspur
Gospodarze poniżej 0.5 gola @ 1,82 Uni ❌
Handicap europejski (-4): Tottenham @ 11 (!) ❌

Najpierw szybko o gospodarzach - piąta drużyna minionego sezonu i zdobywca Pucharu i Superpucharu Bułgarii. Typowy średniak piłki bałkańskiej, rok temu też grali w el. LE i co prawda przeszli słowacką Trnawę, ale od RC Strasbourg dostali dwa razy po 0-1 i pożegnali się z rozgrywkami. Co do ich rywali, a więc ekipy Spurs, to Jose Mourinho jest mocno nastawiony na LE. Przybąkiwał nawet coś o zwycięstwie. Zabiera na ten mecz najmocniejszy skład. Moim zdaniem to może być tzw. "pokaz siły". Nawet jeśli nie wystawi najsilniejszej jedenastki, to z przodu mają wyjść Moura, Lamela i Kane. W obronie też ma być klasa, a nie młodzież. Jestem spokojny, bo Mourinho na pewno zadba o odpowiednią motywację. Aż wstyd nie pobrać najwyższego handicapu u mojego buka (wygrana więcej niż czterema bramkami). W ramach ciekawostki powiem, że na handicap (-6) jeden z buków daje kurs... 82 (!). Nie uważam, żeby to było aż tak mało prawdopodobne, chociaż aż takim szaleńcem to nie jestem.

FK Kukësi - VFL Wolfsburg
Gospodarze poniżej 0.5 gola @ 1,80 Uni ✅

Tutaj trochę mniejsza dysproporcja obu drużyn, ale tym razem liczę bardziej na grę obronną faworyta, niż tę z przodu. Kukesi to wicemistrz swojego kraju, może i ma duże ambicje, bo jest stałym bywalcem eliminacji do LE, przeszli też Bułgarów w poprzedniej rundzie, ale teraz zapora nie do przejścia. Wolfsburg rok temu doszedł aż do 1/8, gdzie musiał uznać wyższość Spartaka. Ale to nadal VFL - co prawda lata świetności z czasów zwycięstwa w Bundeslidze mają już za sobą, ale wciąż jest to klasa. Gospodarze mogą jedynie liczyć na szybkość swoich Nigeryjczyków, ale to wciąż zbyt mało, żeby strzelić gola gościom z Dolnej Saksonii. Podopieczni Olivera Glasnera powinni spokojnie sobie poradzić bez straty bramki.

Dodatkowo rozważałem czyste konta następujących ekip:
/kursy na dzień dzisiejszy są niesatysfakcjonujące - mocno pospadały/
Granada ✅, Riga ✅, Djurgarden ❌, Rangers ✅, AC Milan ✅, Standard Liège ✅ oraz perełka... Partizan ✅ (najbardziej skrajne spadki kursów to z 1,91 na 1,11!)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Nie dziwi Was, koledzy, tak wysoki kurs na Austriaków odnośnie zbliżającego się meczu Piasta? Około 3,70 wydaje się mocno przesacowany według mnie. Wiadomo, że jakimiś tuzami pokroju Salzburga nie są ale ostatnio potrafili wygrać z Austrią Wiedeń czy Mariborem.
Tymczasem co prezentuje ostatnio Piast? Najskromniej rzecz ujmując - niewiele. Nie potrafili wygrać nawet z moją Wartą. Czy aby nie warto pójść w stronę Hartberg? Chyba nawet Fornalik nie zasiądzie na ławce trenerskiej z powodu zarażenia wirusem. Szczerze to ja tu nie widzę awansu Gliwic. Chyba, że nagle, niczym wczoraj kolejorz, przebudzą się z marazmu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
No Panowie powiem Wam, ze Slovan B klase pokazal, 0 strzalow przez 90 min, takiej amatorskiej gry dawno nie widzialem...
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Bukmacherzy się nie pomylili ustalając kursy na mecz w Gliwicach.
Szczerze to pełne zaskoczenie. W lidze Lech i Piast bardzo przeciętnie, w eliminacjach do LE pozytywnie zaskakują.
Co by nie mówić czy pisać, bardzo się cieszę. Polskie kluby przebudziły się z letargu w najlepszym możliwym momencie. Mam nadzieję, że cała trójka zamelduje się za tydzień w fazie grupowej. Szansa jak nigdy. Oby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Camilla P. Camilla P. Powiedzmy szczerze, wiecej szczescia w losowaniu niz umniejetnosci, fakt ze szczescie trzeba miec w pilce, Lech przejdzie moze tych cypryjczykow bo cos tam jeszcze gra , ale ten mecz Piasta z Hartbergiem to kopali sie po czolach w obronie, slabo to wygladalo , mysle ze FC Kopenhaga wybije im pilke z glowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Bukmacherzy się nie pomylili ustalając kursy na mecz w Gliwicach.
Szczerze to pełne zaskoczenie. W lidze Lech i Piast bardzo przeciętnie, w eliminacjach do LE pozytywnie zaskakują.
Co by nie mówić czy pisać, bardzo się cieszę. Polskie kluby przebudziły się z letargu w najlepszym możliwym momencie. Mam nadzieję, że cała trójka zamelduje się za tydzień w fazie grupowej. Szansa jak nigdy. Oby.
Liga, a puchary to dwie różne bajki. Lech był w strefie spadkowej Ekstraklasy gdy bił Manchester City przy Bułgarskiej. W 2015 roku 16 w tabeli naszej Ligi - Lech, ograł na wyjeździe lidera włoskiej Serie A - Fiorentinę. Czy to oznacza, że mamy lepszą ligę niż włosi? No właśnie. Przy typowaniu meczów pucharowych wyniki w lidze nie mają absolutnie żadnego znaczenia - no chyba, że bierzesz pod uwagę wieloletni trend, a z niego wynikało, że Piast jest mocny. Dwa podia Ekstraklasy pod rząd chyba znaczą więcej niż kiepski początek sezonu, prawda? Wiesz czemu Piast ograł Dynamo Mińsk i Hertberg? Bo Piast ma styl i wie co chce grać - a to procentuje w pucharach. Ja zaskoczony nie jestem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Liga, a puchary to dwie różne bajki....Przy typowaniu meczów pucharowych wyniki w lidze nie mają absolutnie żadnego znaczenia - no chyba, że bierzesz pod uwagę wieloletni trend, a z niego wynikało, że Piast jest mocny...
Tak troszkę brzmisz jakbyś wyłączył obiektywizm. ;)
Oczywiście, zgodzę się, że (jak to się mówi) "puchary rządzą się swoimi prawami" ale bez przesady. Gdyby tak było LM wygrywałyby zespoły pokroju naszej ligi. Aktualna forma czy ostatnie mecze w ligach zawsze mają wpływ na postrzeganie szans i typowanie.
A tym bardziej biorąc pod uwagę "wieloletni trend" czyli degrengoladę naszych drużyn w pucharach.
Ostatnie lata były takie, że w ciemno można było obstawiać porażki naszych zespołów z amatorami z Islandii, Litwy czy Kazachstanu. Ciężko było oczekiwać awansu Piasta czy Lecha.
Dla mnie awans do kolejnej rundy to spore zaskoczenie in plus.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Tak troszkę brzmisz jakbyś wyłączył obiektywizm. ;)
Oczywiście, zgodzę się, że (jak to się mówi) "puchary rządzą się swoimi prawami" ale bez przesady. Gdyby tak było LM wygrywałyby zespoły pokroju naszej ligi. Aktualna forma czy ostatnie mecze w ligach zawsze mają wpływ na postrzeganie szans i typowanie.
A tym bardziej biorąc pod uwagę "wieloletni trend" czyli degrengoladę naszych drużyn w pucharach.
Ostatnie lata były takie, że w ciemno można było obstawiać porażki naszych zespołów z amatorami z Islandii, Litwy czy Kazachstanu. Ciężko było oczekiwać awansu Piasta czy Lecha.
Dla mnie awans do kolejnej rundy to spore zaskoczenie in plus.
O czym Ty w ogóle mówisz? Co mają wyniki w 3 ligowych kolejkach do sportowego potencjału drużyny? Dziwnym trafem nikt nie bierze pod uwagę bardzo dobrego meczu Piasta z Dynamem Mińsk. On się nie odbył czy jak? Tam też Piast miał odpaść, a pokazał jakość.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
O czym Ty w ogóle mówisz? Co mają wyniki w 3 ligowych kolejkach do sportowego potencjału drużyny?
Czytaj proszę ze zrozumieniem. Nie chodzi przecież o trzy kolejki. Mówimy o niespodziance. Ty jej nie dostrzegasz, ja owszem. Patrząc na ostatnie lata. A sam fakt, że Piast i Lech słabo zaczęły sezon, mogło jeszcze pogłębić negatywne wrażenie, że znowu nas odprawią z kwitkiem. Konia z rzędem temu kto przewidział, że trzy nasze drużyny zajdą do 3 rundy.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Nie, teraz będzie jeden mecz, a potem ewentualna IV runda i też pojedyncze spotkanie (w Lidze Mistrzów w IV rundzie będą dwumecze).
Tak, rozumiem. Napisałam, że dwa mecze w sensie, że do awansu. Początkowo mi się pokiełbasiło, sądziłam, że mecz za tydzień będzie decydował o awansie do fazy grupowej. A są przecież jeszcze dwa. Ale oczywiście jak piszesz - bez rewanżów.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Czytaj proszę ze zrozumieniem. Nie chodzi przecież o trzy kolejki. Mówimy o niespodziance. Ty jej nie dostrzegasz, ja owszem. Patrząc na ostatnie lata. A sam fakt, że Piast i Lech słabo zaczęły sezon, mogło jeszcze pogłębić negatywne wrażenie, że znowu nas odprawią z kwitkiem. Konia z rzędem temu kto przewidział, że trzy nasze drużyny zajdą do 3 rundy.
Zacznijmy od tego, że to Ty nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi i totalnie ją nadinterpretowałaś. Nigdzie nie napisałem, że zespoły z ligi naszego pokroju stać na zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Chciałem Ci tylko dać do zrozumienia, że "FORMA ZESPOŁU" to coś więcej niż 3 ligowe mecze, w których pechowo ugrali tylko 1 punkt. Pogoń oddała jeden celny strzał i wygrała ligowy mecz z Piastem. Warta Poznań w ogóle nie jest zainteresowana grą w piłkę - zamurowała na 0:0. Gdyby Piast wygrał oba te mecze, to pisałabyś w zupełnie innym tonie, a przecież byłby to dokładnie ten sam Piast, z tymi samymi zawodnikami, w tej samej formie. Różniłyby się tylko dwie cyferki. Wynki nie zawsze odzwierciedlają formę danego zespołu. Jedynie forma często (aczkolwiek nie zawsze!) ma przełożenie na wyniki. Wystarczy obejrzeć choć jeden mecz Piasta, by zobaczyć co sobą reprezentują. I mnie naprawdę nie interesuje czy przegrali z Pogonią, czy nie - skoro widzę, że wiedzą co chcą grać i im się to zazębia. I gwoli ścisłości - jeśli chcesz być konsekwentna i piszesz o formie.

22 sierpnia: Piast przegrał ze Śląskiem w kiepskim stylu - Twoim zdaniem to efekt słabej formy.

27 sierpnia: Piast rozgrywa świetny mecz w Mińsku - z jakiegoś powodu pominięty w twoich dywagacjach.

30 sierpnia do dziś po południu: Piast zdobywa tylko jeden punkt w lidze - Twoim zdaniem jest to dowód fatalnej dyspozycji Piasta

Więc moje pytanie. Dlaczego w swoich rozważaniach pominęłaś mecz z Dynamem Mińsk? Bo nie pasował pod tezę? A przecież powinien być najistotniejszy w typowaniu meczu pucharowego!!

Tymczasem co prezentuje ostatnio Piast? Najskromniej rzecz ujmując - niewiele. Nie potrafili wygrać nawet z moją Wartą.
Jeżeli dla Ciebie gładka wygrana w Mińsku to jest nic - to nie mamy o czym mówić. Pominęłaś absolutnie najistotniejszy fakt - bo tak. I jeszcze zarzucasz mi brak obiektywizmu.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
I isaacofuluru absolutnie nic Ci nie zarzucam ;) potraktuj naszą rozmowę w kategorii "punkt widzenia zależy od..." ;)
Przykre jest jedynie, że musimy się cieszyć z awansów w rundach przedwstępnych. Ale kto wie, może idzie na lepsze... Dobrej nocy.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Ciekawa dyskusja wg mnie Piast nie ma żadnych szans z Kopenhaga.
Myślę, że reszta czyli Lech i Legia przejdą dalej. Oby do fazy grupowej ;)
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Ciekawa dyskusja wg mnie Piast nie ma żadnych szans z Kopenhaga.
Myślę, że reszta czyli Lech i Legia przejdą dalej. Oby do fazy grupowej ;)
Oczywiście, że ma szanse. Faworytem nie będzie, ale szanse ma. I to większe niż miał Śląsk z Club Brugge w 2013. Większe niż miała Legia ze Spartakiem. Dobre 20-25%.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom