>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja II Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2022/2023

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-07-15 o 17.23.48.png

Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200_forumbuk.jpg


PZPN ma przyjemność poinformować, że rozgrywki eWinner 2. Ligi przez dwa najbliższe sezony będą transmitowane w WP Pilot, pierwszej TV online w Polsce. Jeden mecz każdej kolejki będzie również tradycyjnie pokazywany w TVP Sport, która ma prawo pierwszego wyboru.
 
B 901

beat-a-bookies

Użytkownik
Lech II Poznań - Siarka Tarnobrzeg
Typ: Lech II Poznań

Pierwsza drużyna Lecha przełożyła asekuracyjnie swój mecz w ekstraklasie i teraz tego żałuje. Po pierwszym meczu z Batumi sprawa awansu do kolejnej rundy eliminacji jest rozstrzygnięta. W związku z powyższym dziś w drużynie "rezerw" wystąpi spora grupa zawodników z kadry ekstraklasy. Na przeciwko staje beniaminek 2 ligi czyli drużyna Siarki Tarnobrzeg, która mimo iż w pierwszej kolejce zaprezentowała się solidnie to jednak nie będzie drużyna wiodącą prym w tejże lidze. Biorąc pod uwagę potencjał obu zespołów oraz fakt, że zespół z Poznania będzie solidnie wzmocniony, wynik tego spotkania powinien być tylko jeden. Dla mnie to łatwa wygrana gospodarzy różnicą co najmniej 2 goli.
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
betcris_baner_pakiet1400_ludzik_komiks_aff_forumbuk_1000x200_new.jpg
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg
Obie strzelą i powyżej 2.5 goli @2.42 betcris 2-1

Od kilku dni chodził mi po głowie ten zakład, więc podzielę się nim dzisiaj nim być może kursy zostaną lekko skorygowane. W Kołobrzegu duże ciśnienie na I ligę, a nawet przebąkiwane są ambicje ekstraklasowe. Transfery to pokazują i poziom jaki "Kotwa" prezentuje w sumie też. Nie będzie to jednak takie proste w wykonaniu i ostatnia seria to jasno pokazała. Ekipa znad morza przewodzi w tabeli co jest rzadkością jeśli chodzi o ligowych beniaminków. Tureckie obozy, duże transfery, dobry marketing, sparingi z mocnymi drużynami. To wszystko sugeruje, że już niedługo Kołobrzeg znajdzie się na zapleczu Ekstraklasy. Ja jednak troszkę chłodzę nastroje, bo od początku rundy rewanżowej zauważyłem, że lider zaczyna mieć problemy w obronie, byłem na meczu z Lechem i mimo wygranej 3-1 goście mieli naprawdę wiele okazji do zdobycia gola, a o wyniku zdecydowały sytuacje dość przypadkowe.
Jutro rywalem niebiesko-białych będzie Wisła Puławy, siódma siła ligi, która oba mecze na "wiosnę" zremisowała bezbramkowo i może to być lekki pstryczek ku moim przewidywaniom. W Puławach jednak pora na pierwsze gole w rundzie. Typuję, że strzelą je obie drużyny i padnie ich minimum trzy i posiłkuję się tu słabą dyspozycją gości w tyłach i również ich dużą siłą ofensywną.
Co do statystyk, które tylko mnie potwierdziły do tego betu. Obie ekipy spotykały się ze sobą pięć razy, a w tych meczach padały następujące wyniki: 2-1, 0-0, 2-2, 3-2, 3-1. Jak widać w czterech na pięć przypadków było overowo i bttsowo. Ostatnie pięć spotkań Wisły u siebie to trzy razy +2.5 i BTS, a lider z Kołobrzegu w rundzie rewanżowej dwukrotnie 3-1, wygrana z Lechem i porażka ze Zniczem.
Stawiam jutro na 3-4 gole i przewiduję, iż Kotwica może mieć problem, aby w Puławach zwyciężyć, choć nie wykluczam ich końcowego tryumfu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2160
F 392

fredryk

Użytkownik
betcris_baner_pakiet1400_ludzik_komiks_aff_forumbuk_1000x200_new.jpg
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg
Obie strzelą i powyżej 2.5 goli @2.42 betcris

Od kilku dni chodził mi po głowie ten zakład, więc podzielę się nim dzisiaj nim być może kursy zostaną lekko skorygowane. W Kołobrzegu duże ciśnienie na I ligę, a nawet przebąkiwane są ambicje ekstraklasowe. Transfery to pokazują i poziom jaki "Kotwa" prezentuje w sumie też. Nie będzie to jednak takie proste w wykonaniu i ostatnia seria to jasno pokazała. Ekipa znad morza przewodzi w tabeli co jest rzadkością jeśli chodzi o ligowych beniaminków. Tureckie obozy, duże transfery, dobry marketing, sparingi z mocnymi drużynami. To wszystko sugeruje, że już niedługo Kołobrzeg znajdzie się na zapleczu Ekstraklasy. Ja jednak troszkę chłodzę nastroje, bo od początku rundy rewanżowej zauważyłem, że lider zaczyna mieć problemy w obronie, byłem na meczu z Lechem i mimo wygranej 3-1 goście mieli naprawdę wiele okazji do zdobycia gola, a o wyniku zdecydowały sytuacje dość przypadkowe.
Jutro rywalem niebiesko-białych będzie Wisła Puławy, siódma siła ligi, która oba mecze na "wiosnę" zremisowała bezbramkowo i może to być lekki pstryczek ku moim przewidywaniom. W Puławach jednak pora na pierwsze gole w rundzie. Typuję, że strzelą je obie drużyny i padnie ich minimum trzy i posiłkuję się tu słabą dyspozycją gości w tyłach i również ich dużą siłą ofensywną.
Co do statystyk, które tylko mnie potwierdziły do tego betu. Obie ekipy spotykały się ze sobą pięć razy, a w tych meczach padały następujące wyniki: 2-1, 0-0, 2-2, 3-2, 3-1. Jak widać w czterech na pięć przypadków było overowo i bttsowo. Ostatnie pięć spotkań Wisły u siebie to trzy razy +2.5 i BTS, a lider z Kołobrzegu w rundzie rewanżowej dwukrotnie 3-1, wygrana z Lechem i porażka ze Zniczem.
Stawiam jutro na 3-4 gole i przewiduję, iż Kotwica może mieć problem, aby w Puławach zwyciężyć, choć nie wykluczam ich końcowego tryumfu.
Trenerem Wisły jest były zawodnik Polonii Warszawa, tak więc wiadomo pod kogo będą grać.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Typu nie neguje , ale napisze swoje przemyślenia .
W Puławach trener Pawlak mówił przed runda wiosenna , ze cel to pierwsza szóstka w tabeli . Dokonano wzmocnień , przyszło 3-4 zawodników z doświadczeniem pierwszoligowym .
Sponsorem tytularnym została Grupa Azoty i zmodyfikowano nazwę na Wisła Grupa Azoty Puławy , a w tym roku jest 100 lecie klubu i po cichu każdy liczy na drugi awans w historii do 1- ligi .

A co do overa dziś … na meczu z Siarka byłem, zawody do zapomnienia .
Wisła miała ze dwie szanse na zdobycie bramki przez cały mecz , goście kompletnie nic . Jeden z najnudniejszych meczy , które oglądałem na żywo w swojej historii ( super tęcza pojawiła się w drugiej połowie meczu )

Mecz z Radunia , oglądałem skrót i tam raczej tez nic się nie działo oprócz anulowanego gola w 93 minucie .

I na koniec puławski Jarosław Kret.
Zimno , mróz , śnieg i wieje wiatr .
Czuje 1/0 dla Puławek , jednak bez overa …
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Typu nie neguje , ale napisze swoje przemyślenia .
W Puławach trener Pawlak mówił przed runda wiosenna , ze cel to pierwsza szóstka w tabeli . Dokonano wzmocnień , przyszło 3-4 zawodników z doświadczeniem pierwszoligowym .
Sponsorem tytularnym została Grupa Azoty i zmodyfikowano nazwę na Wisła Grupa Azoty Puławy , a w tym roku jest 100 lecie klubu i po cichu każdy liczy na drugi awans w historii do 1- ligi .

A co do overa dziś … na meczu z Siarka byłem, zawody do zapomnienia .
Wisła miała ze dwie szanse na zdobycie bramki przez cały mecz , goście kompletnie nic . Jeden z najnudniejszych meczy , które oglądałem na żywo w swojej historii ( super tęcza pojawiła się w drugiej połowie meczu )

Mecz z Radunia , oglądałem skrót i tam raczej tez nic się nie działo oprócz anulowanego gola w 93 minucie .

I na koniec puławski Jarosław Kret.
Zimno , mróz , śnieg i wieje wiatr .
Czuje 1/0 dla Puławek , jednak bez overa …
Szanuję, dlatego też opieram typ na Kotwicy na której meczach bywam i naprawdę ostatnio tam była jechanka w dwie strony trochę jak w niższych ligach. Do tego ciśnienie na awans, więc myślę że lider nie będzie czekał będzie chciał strzelać, a z drugiej właśnie strony widzę, że Wisła również trzyma poziom. Ja stawiam 2-1/1-2, jak będzie zobaczymy.
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
pakiet_powitalny_800zl_main_forumbetx_1000x200.jpg
Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg
Do przerwy/koniec meczu i liczba goli - Kotwica/Kotwica i powyżej 2.5 gola @5.80 Betx

W zeszłej kolejce idealnie udało mi się wstrzelić w rezultat Kotwicy z Wisłą Puławy. Tym razem również mam jakieś przemyślenia i idące za nimi wnioski.
W Kołobrzegu awans ucieka, pierwszy raz od dawien dawna kołobrzeżanie rozegrają mecz nie będąc liderem. Liczę, że to bardziej im pomoże niż zaszkodzi, a porażka w Puławach podziała jak zimny prysznic.
Piraci z Kołobrzegu udali się na Podkarpacie już w czwartek, czyli na dwa dnia przed meczem, co na tym poziomie jest rzeczą absolutnie niespotykaną, to już pokazuje, że jednak im na tym awansie zależy i nie są to tylko puste słowa. Według mnie to dobra decyzja, bo podróż daleka i na pewno jeden dzień dłużej pobytu w miejscu rozegrania meczu podziała pozytywnie na zespół. Jeśli klub na to stać to wydaje mi się, że grzechem byłoby takiej decyzji nie podjąć.
Kolejna sprawa - rywal. Siarka to obecnie półka niżej niż Puławy. W Tarnobrzegu raczej ciężko będzie utrzymać II ligę, co pokazuje start rundy wiosennej. Oglądałem mecz Kotwy z Wisłą z ubiegłego tygodnia i o dziwo Kotwica nie zasłużyła tam na porażkę, a o wyniku meczu zdecydowała akcja gospodarzy w doliczonym czasie gry. Wierzę, że ta porażka podziałała na podopiecznych trenera Płuski, jak płachta na byka i dziś sobie ją odbiją wysoko przy Alei Niepodległości w Tarnobrzegu.
Liczę dziś na czyste konto gości, bo to co ostatnio wyczyniają w tyłach nie przystoi drużynie z topu ligi, a przecież defensywa niebiesko-białych na poczatku sezonu słynęła ze swojej szczelności. Z resztą efekty widzimy do teraz, bo nadal to zespół z najmniejszą liczbą straconych goli pomimo, iż ostatnio tracą je nagminnie.
Podsumowując typuję dziś dużą mobilizację wicelidera rozgrywek i choć oba zespoły zanotowały słabe wejście w rundę wiosenną to jednak jakość jest po stronie Kotwicy i uważam, że dziś to sobie odbiją. Szukając odpowiednego zakładu prowadzenie do przerwy i końcowa wygrana gości wydaje mi się dobra do gry, do tego dorzucam over bramkowy faworyta, co daje w sumie bardzo przyjemny kurs u bukmacher betx. Dodam, że taki zakład np. w totalbet mamy po kursie 3.80, więc według mniej warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +397
G 66,4K

GoldenRetriever

Użytkownik
Polonia Warszawa
1,95


Zaczynamy od faktów: dziś w Krakowie zmierzy się najlepsza z najsłabszą drużyną ligi. Polonia Warszawa w tych rozgrywkach częściej wygrywa, niż nie wygrywa. Garbarnia częściej przegrywa, niż nie przegrywa. Polonia Warszawa - lider zmierzający do kolejnego rok po roku awansu - tym razem na zaplecze ekstraklasy. Najmocniejsza kadra, najlepsze wyniki, najlepiej poukłada gra. Już samo to, w normalnych okolicznościach, skłaniałoby nas do gry w kierunku gości, choć nie byłoby to oczywiste value, ale..

Przechodzimy do mocnego argumentu, który przekonał mnie do inwestycji w zwycięstwo przyjezdnych:

W Garbarnii nie zagra dziś żaden podstawowy obrońca ‼‼

66E26CD7-44C9-4799-AD24-AA56F4AD3FA0.jpeg


Uwaga, to nie jest pomyłka. Powtarzam: Wypadła cała czwórka obrońców. Do dyspozycji trenera, z całej kadry zostaje dwóch nominalnych obrońców. Najlepszy zawodnik, kapitan, środkowy obrońca Donatan Nacrocius pauzuje za nadmiar żółtych kartek. I to jaki nadmiar… gagatek złapał w ostatnim meczu… 12 (słownie: dwunastą żółtą kartkę) i odpocznie od piłki w dwóch kolejnych widowiskach. Pauzę za kartkę ma również Bartków, partner do środka obrony Donatana oraz Tymosiak. Do tego koniec sezonu dla Kardasa - zerwane wiązadła krzyżowe.

Garbarnia ze wszystkich drużyn drugoligowych dysponuje najsłabszą i najmniej liczną kadrą. Gdyby w Motorze, Polonii czy Kotwicy wypadło czterech zawodników - powiem szczerzenie byłoby to niezauważalne. Mocne, liczące ponad 20 piłkarzy na solidnym poziomie, kadry budowane z myślą o awansie wyglądają zgoła odmiennie niż te stanowiące o sile zespołów w których się nie przelewa i każda złotówka oglądana jest z dwóch stron. Przypomnę, że w porównaniu do poprzedniego sezonu w którym do Garbarnia radziła sobie bardzo dobrze, do klubów z wyższych lig odeszło siedmiu podstawowych piłkarzy: Frątczak (Wisła Kraków), Duda (Wisła Kraków), Szywacz (Wiała Kraków), Klec (Odra Opole), Morys (Resovia), Feliks (Radomiak Radom), Kuczera (Odra). Z pierwszego składu z poprzedniego sezonu został tak naprawdę: Brat Dudy, Nacrocius, Bartkow, Słomka.. z całej tej grupy ubytków, kontuzji bądź zawieszeń z kartki dziś zagra jedynie… Słomka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1002
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Dla mnie nie ma nic zdrożnego w tym, że któraś ekipa motywuje pieniędzmi, piwem, kiełbasą inną ekipę ku temu aby sprężyli się w danym meczu. Problem jest gdy czyni takie podchody wobec ekipy z którą ma zagrać czyli gdyby teraz Kotwica podjechała do Siedlec z ciężarówką i proponowałaby im skrzynki alko czy też szkatuły ze złotym. Motywowanie kogoś chyba nie jest zabronione a na codzień każdy z nas czyni to niemal regularnie Czy nie motywujesz dziecka kasą, komórką, laptopem, wakacjami etc. do tego aby lepiej uczyło się i miało dobre świadectwo? Aby posprzątało, umyło samochód, zrobiło to czy owo? Czy nie motywujesz męża czy żony do tego aby zrobił/a zrobiła to czy tamto? Także nie widzę tutaj potrzeby powoływania jakiejś komisji i napychania im kabzy.
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
z tym ze Kotwa nie zapłaciłą 100 tys Świtowi za urwanie punktowi Olimpii z zeszłego sezonu, gdzie to Kotwa awansowała:) więc obiecać a dotrzymać słowo to drugie :)
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
z tym ze Kotwa nie zapłaciłą 100 tys Świtowi za urwanie punktowi Olimpii z zeszłego sezonu, gdzie to Kotwa awansowała:) więc obiecać a dotrzymać słowo to drugie :)
No to już inny temat wchodzi na rozkminkę. Wiarygodność oferenta. Na pewno takie info o tym co piszesz jest znane w środowisku więc Siedlce czy inni z pewnością brali je pod rozwagę. Przecież nie możemy tutaj wymagać aby PZPN czy Sąd Administracyjny czy też inny ukarał Kołobrzeg za to, że nie dotrzymał nieformalnej umowy zawartej z innym podmiotem. Po prostu była to umowa dżentelmeńska a nie pisemna.
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Stomil wygra baraże o 1 ligę @ 4,25 @ Fortuna

Taki lużny pomysł. Nie siedzę zbyt dużo w tej lidzę, więc pewnie dużo nie wiem. Ale moja koncepcja jest taka, że Kotwica była zbyt blisko awansu bezpośredniego, żeby starczyło im morale na wygranie baraży. W Motorze z kolei jest zbyt duże ciśnienie na awans i piłkarzom może związać nogi (duże nakłady na klub, trener agresor :D ). Zostaje Stomil i Wisła Puławy. Stomil gra pierwszy mecz u siebie, więc sądzę, że jest faworytem półfinału. I w finale może być w lepszej sytuacji psychologiczno-sportowej ze względów które opisałem wyżej. Kurs warty delikatnego spróbowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom