>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga 2011

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
całkowicie zapomniałem, że dziś &#39;jedzie&#39; jeden mecz w najniższej klasie rozgrywkowej w Polsce (w tym wypadku na Ukrainie ???? ). I ku mojemu zaskoczeniu... Kurs bardzo zachęcający do grania. Wanda, która pokonała na wyjeździe faworyzowany Kolejarz Rawicz nie jest typowana na triumfatora spotkania!! Dziś jadąc na Równe/do Równych (niepotrzebne skreślić ???? ) z takimi asami Elite League w składzie jak Korneliussen i Larsen w moich oczach są mocniejsi, a Tobet daje kurs bagatela 2.45 !! Węgier Tabaka jeździł w Kaskadach, Pawlaszczyk i Ago dorzucą cenne oczka i wg mojego scenariusza przyjezdni zwyciężą. ⛔
Cofnijmy się w czasie niecały rok wstecz i przyjrzyjmy się ostatniemu występowi Kaskad..
http://speedwayresults.dkonto.pl/result.php?type=1925&amp;amp;season=2010
Szczegóły spotkania ze strony http://speedwayresults.dkonto.pl
jak widać trzon gospodarzy stanowili Kuciapa i Okoniewski, którzy teraz występują w Rzeszowie. Nasuwa się pytanie czy sprowadzeni w ich miejsce Świst, Stasiek Burza i Tomek Rempała zastąpią ich godnie? Nie wydaje mi się..
Składy na dziś:
Kaskad Równe:
Stanisław Burza
Jarosław Poljuchowicz
Tomasz Rempała Aleksandr Borodaj
Piotr Świst
Stanisław Ogorodnik
Denis Nosow
Wanda Kraków:
Kenni Larsen
Sławomir Pyszny
Patryk Pawlaszczyk
Jozsef Tabaka
Mads Korneliussen
Mariusz Konsek
Christian Ago
Początek spotkania o godzinie 16 polskiego czasu. Może nie najwyższą stawkę bym ryzykował, ale na pewno warto spróbować... ????

/bez komentarza, nie wiem jak mozna nie dojechac na mecz... ehh najbardziej szkoda, że przez taką głupotę... :/
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Zastanawiam się jaki kurs będzie dziś na Kolejarz. Myślę, pewnie koło ~2, bo to jednak wyjazd.
Wchodzę do Tobetu i co widzę? 3,00 :eek: A handicap ustawiony na poziomie 6,5.
Chyba nieźle.
Kolejarz bez Barkera, ale jak mówi Drozd: nie widzi powodów, by miałby wskoczyć do składu. Nie pojadą też Grajczonek oraz Sedgmen, więc na pozycji juniora Jan Holub. Nie pojedzie też Kling :?
W składzie Krosna na pewno nie zobaczymy Kanppa, który w obu poprzednich spotkaniach Kolejarza z Krosnem prezentował się bardzo dobrze (8 i 9 pkt). Nie pojedzie też Noergaard.
Składy dosyć wyrównane choć chyba z przewagą na Kolejarza. Gdyby jechali w pełnym składzie, na pewno kursy na Opole oscylowałyby w okolicach 1,50? Teraz jest 3,0, a handi wysokie 6,5 i chyba z tego handi skorzystam.
Mitko w Półfinale Złotego Kasku zaprezentował się na torze w Krośnie bardzo dobrze, spasował motor na dziś i może pociągnąć Opole do zwycięstwa. Michał jak na razie bardzo dobrze się spisuje w tym roku. W turnieju &quot;Jerzy Szczakiel zaprasza&quot; zajął 3 miejsce. W sparingach zawsze jeździł bardzo dobrze, a teraz do tego awans do finału Złotego Kasku. Czechowicz również walczył w tym turnieju, lecz zajął ostatnie miejsce. Miał jakieś problemy z motocyklem, ale mam nadzieję, że dziś będzie wszystko OK. Flege wygrał turniej &quot;Jerzy Szczakiel zaprasza&quot; z kompletem punktów, nie było na niego mocnych. Wygrywał starty, na dystansie odskakiwał niesamowicie od reszty. Na niego również się bardzo liczy. Kononov w tym turnieju zajął drugie miejsce. W sumie nie miał szans powalczyć z Flegerem, a z Michałem Mitko bili się w ostatnim biegu o drugie miejsce. Jędrzejewski na tym turnieju z 11pkt zajął miejsce 5. Też powinien dziś dać jakieś punkty Kolejarzowi. No i Janek Holub. Wielka szkoda, że nie pojedzie Grajczonek, który na wyspach bardzo dobrze się spisuje. Holub na pewno będzie się starał, ale na punkty z jego strony na obcym torze nie liczę. Jednak skład na papierze i po tym co widziałem na turnieju w Opolu uważam, że może powalczyć w Krośnie.
Dlatego decyduję się na typ:
KSM Krosno - Kolejarz Opole + 6.5 ⛔ @ 1,90 Tobet
Ze stawką nie będę oczywiście szalał, bo tak na prawdę wiele jest niewiadomych. Nie wiem jak pojadą chłopaki na obcym torze i najważniejsze, jak zaprezentuje się Krosno u siebie. Dla obu ekip to pierwszy mecz, więc zagadek jest sporo. Ja jednak liczę na Kolejarza ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
KMŻ Lublin - Kaskad Równe(+34) 2 @ 2,03 Tobet✅47:43
Dla mnie &quot;eksperci&quot; z Tobetu zrobili sobie jaja. Fakt, że Kaskad dzisiaj bez Borodaja i Śwista, którzy odnieśli kontuzję we wczorajszym meczu z Wandą. Jednak jest Tomek Rempała, który zna dobrze tor w Lublinie, gdyż reprezentował barwy KMŻ-u. Stasio Burza też powinien tam liderować kacapom. Reszta raczej nie powinna zrobić za dużej krzywdy gospodarzom. Ciekaw jestem jak zaprezentuję się Denis Nosow, który wczoraj zdobył 9 punktów dzięki wygranym pierwszym trzem biegom. Dla KMŻ-u to pierwsze ligowe spotkanie. Fakt, że jeździli jakieś tam sparingi z Rzeszowem i Krosnem ale nie wiem czy to nie za mało i za późno rozpoczęli sezon. Poza tym co innego sparingi, a co innego mecze o stawkę, gdzie jedzie się inaczej. Moim zdaniem handi naprawdę do spróbowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
akselek 552

akselek

Użytkownik
KMŻ Lublin - Kaskad Równe(+34) 2 @ 2,03 Tobet
Dla mnie &quot;eksperci&quot; z Tobetu zrobili sobie jaja. Fakt, że Kaskad dzisiaj bez Borodaja i Śwista, którzy odnieśli kontuzję we wczorajszym meczu z Wandą. Jednak jest Tomek Rempała, który zna dobrze tor w Lublinie, gdyż reprezentował barwy KMŻ-u. Stasio Burza też powinien tam liderować kacapom. Reszta raczej nie powinna zrobić za dużej krzywdy gospodarzom. Ciekaw jestem jak zaprezentuję się Denis Nosow, który wczoraj zdobył 9 punktów dzięki wygranym pierwszym trzem biegom. Dla KMŻ-u to pierwsze ligowe spotkanie. Fakt, że jeździli jakieś tam sparingi z Rzeszowem i Krosnem ale nie wiem czy to nie za mało i za późno rozpoczęli sezon. Poza tym co innego sparingi, a co innego mecze o stawkę, gdzie jedzie się inaczej. Moim zdaniem handi naprawdę do spróbowania.
Ja się nieco pośpieszyłem i wziąłem +32.5 bo bałem się, że handi pójdzie w dół. Ale miejmy nadzieję, że i tą linię dadzą radę obronić. Jeżeli Piszcz pojedzie na poziomie, który przyzwyczaił nas w tym sezonie, w występach w BEL oraz w sparingach powinno być dobrze ;).
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Opole - Piła +2,5 2 @ 1,80 Tobet
Dzisiaj chyba można z czystym sumieniem postawić na Piłę. Jadą Pawliccy, a oni motory mają na ekstraligę nie na II ligę. Razem powinni spokojnie 20-25 punktów zrobić. Już po pierwszych 3 biegach powinniśmy objąć 6 punktowe prowadzenie. Na juniorce Przemek i Cyprian więc 5-1 powinno spokojnie być. Jednak zdecyduję się na dodatnie handicap bo pazerny dwa razy traci a ta różnica kursowa między czystym winem a dodatnim handi jest minimalna.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Może bez specjalnego uzasadnienia ale mój typ na dziś:
Speedway Wanda Kraków - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin -2.5 2 @ 1,95 Tobet ⛔

Kraków dobrze pojechał w Rawiczu ale ma to swoje uzasadnienie, głównie takie że Alden nie wrócił do formy sprzed kontuzji, no i zawiedli Andersson i Gołubowski. Myśle że Rawicz na wyjeździe a Lublin u siebie to jednak niebo a ziemia i Kraków dostanie u siebie. Może niewiele ale z pewnością Lublin pokryje handikap minus 2.5 punkta.

Nie będe powtarzać typu kolegi powyżej bo to mega pewniak ???? O ile nie zawiedzie Korolew czy Rembasy czy Staszki to handikap będzie duży ???? ⛔

EDIT: Nie widze nigdzie w ofercie meczu mojej Ostrovii z Rawiczem, ale gdybym mógł to dałbym wysoki handikap na naszych. ZKS - Rawicz (+9.5) 1 (w chwili gdy pisze tego posta jest 8-4, ale to nieistotne) ⛔

EDIT2: ŻAL I KOMPROMITACJA... Roztrwonić 14punktową przewagę to się trzeba nazywać Mariusz Staszewski... Sporo czerwonych minusów dziś będzie.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie ma jeszcze kursów ale dam krótkie analizy.

Wanda Kraków - Ostrovia Ostrów Wlkp.
Jestem Ostrowianinem jednak rozum podpowiada żeby stawiać na Kraków. Podobno gotowy na ten mecz ma być Mads Korneliussen, podobnie jak Pawlaszczyk. Jedynie Tabaka stanowi niewiadomą, jednak jest jeszcze Christian Ago więc o juniorke można być spokojnym. W Ostrowie skutki kontuzji odczuwa Borodulin, który mimo znajomości krakowskiego toru chyba nie zrobi dwucyfrówki, a jeśli nie on to raczej czarno widze szanse biało-czerwonych. Gomólski zapewne zrobi, to jest chłopak na I ligę a nie na II. W poprzednim meczu obudził się Staszewski, no ale przeciwnik nie stawiał zbytnich oporów. Ciekawią mnie kursy, nie znalazłem wogóle na tą kolejke, nie wiem dlaczego ale myśle że Wanda pokona Ostrovię. ⛔

EDIT: Pojawiły się kursy na Tobet więc można pooperować nieco liczbami. Kurs na Wande @2.15 ⛔ kuszący i to bardzo, na Ostrovię @1.68 ✅ jednak wątpie by to podopieczni Jana Grabowskiego wywieźli z Krakowa 2 punkty. Już na pewno warto zagrać handicap na Wande +2.5 p. po @1.80 ⛔.

EDIT PO MECZU: A jednak serce wygrało z rozumem. Ale wielki pech Kenni&#39;ego Larsena, taśma i defekt na prowadzeniu myśle że wtedy mogłoby to inaczej wyglądać.

Kolejarz Rawicz - KSM Krosno
Swój tor zrobi swoje. Krosno jest jednym ze słabszych klubów, jak zwykle zresztą, więc wątpie by zdołała zagrozić Niedźwiadkom. Jest Alden, jest Gołubowskij, jest Andersson no i przyszedł jeszcze Szymon Kiełbasa który pewnie zastąpi beznadziejnego Dziatkowiaka. W Krośnie Hansen i długo długo nic.

EDIT: Niestety jako że kurs na Rawicz wynosi @1.07 ✅ to radze tutaj NO BET. Handicap wynoszący 14.5 p. to za duże ryzyko. No chyba że ktoś lubi dreszczyk emocji za @1.75 ✅ to proszę bardzo, ale ja odradzam ????

EDIT PO MECZU: No gdybym wiedział ze Hansena nie będzie w Rawiczu to jednak bym polecił ten bet ????

Jeszcze na koniec suchy typek na handicap Równe - Opole(+4.5) za @1.95 ⛔, ewentualnie czyste zwycięstwo Śwista, Burzy, Rempały i Ukraińców po @1.5. Myśle że na swoim torze pokażą że nie są chłopcami do bicia i pokażą lepszą jazde niż ostatnio zaprezentowali w Ostrowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Kolejarz Rawag Rawicz (-14.5)
- KSM Krosno 1 @1,70 ✅ zgodnie z planem, lanie.

Ako: 1,70

4/10 | Tobet

Wobec osłabień Wilków szykuje nam się małe lanie gości tym bardziej, że Niedźwiadki podrażnione nie najlepszym wejściem w rozgrywki zechcą dzisiaj na własnym torze dać swoim kibicom trochę radości. Jeszcze raz powtórzę - Krosno bez Noergaarda, Malka, Jarosa i w dodatku co wiadomo od niedawna także bez Hansena... Będzie lanie, kurs jeszcze przyzwoity ale długo tak dobrze nie będzie :smile:
Na potwierdzenie:
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/05/22/domanski-jako-gosc-w-ksm-krosno-wilki-w-rawiczu-bez-hansena/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 41,5K

bosky

Użytkownik
II liga, handicap 14,5 i dawać w ciemno? Ja wiem, że o typach bardzo łatwo się wypowiadać po ich odbyciu, ale takie obstawianie zawodników trzeciego zrzutu, lub dziadów, którzy starają sobie dorobić do emerytury za duże pieniądze to absolutne szaleństwo! Tym razem typ zatrybił i to zdecydowanie, ale jeśli przy następnym, podobnym meczu pojawi się przytoczona przez Ciebie linia -20,5 i wróci Larsen, to nie sądzę, aby typowanie takiego handicapu było dobrym pomysłem.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Larsen? Chyba Hansen.
Akurat to nie było szaleństwo moim zdaniem, gdyż bez Hansena ten klub nie istnieje. A już tym bardziej na wyjeździe. Ja w swoim poście napisałem że odradzam ale nie widziałem że KSM jedzie bez Hansena. Poza tym był handi 14,5 a nie 20,5 ????
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Ja tu też czegoś nie rozumiem.
bosky gdzie niby napisałem żeby dawać w ciemno i jakie 20.5 ? Zresztą chyba 4/10 wyjaśnia w tej kwestii wszystko. No chyba że wydarzyło się tu coś o czym nie wiem... I po co po meczu nad tym dywagować, tym bardziej że typ wszedł jak w masło.
Do usunięcia później.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Całe zamieszanie wynika z postu, który został w międzyczasie usunięty, w którym kolega pisał, że żałuje, że nie przeglądał oferty, bo ten kurs grałby w ciemno. Irytuje mnie po prostu dopowiadanie sobie dobrego trafiania wyników po ich rozegraniu. Tobie Unicaja mogę jedynie pogratulować trafionego kursu. Post oczywiście do usunięcia podobnie jak powyższe, ale jeśli można prosić chciałbym, aby jeszcze dłuższą chwilę pozostał, może niektóre osoby to zniechęci do takiego wychwalania się po rozegraniu meczu, a i mnie nieco &quot;wybieli&quot;. ????
Jw. również w kwestii handicapu 20.
I dokładnie chodziło mi o Hansena, gość nawet jechał w jednym meczu u nas, ale jedyne za co go zapamiętałem, to styl pokonywania łuków zaczerpnięty z Anglii i kompletnie nieadekwatny do polskich torów, wszyscy co wiraż drżeli, aby przypadkiem nie wpakował się w kredę dwoma kołami ???? stąd moja pomyłka, najzwyczajniej tą 2 ligę traktuję po macoszemu, co nie zmienia faktu, że atmosfera na meczach jest przednia i tego jako kibic ekstraligowej ekipy szczerze zazdroszczę.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Lubawa Litex Ostrów Wielkopolski vs. Kolejarz Opole

Poczekam na jutro na pojawienie się kursów ale analizę napisze sobie teraz. Faworytem są oczywiście gospodarze. Niedość że liderują w tabeli to jeszcze ostatnie dni są bardzo udane dla ostrowskiej ekipy. Wszystko przez podpisanie umowy ze sponsorem tytularnym - grupą Lubawa Litex. Na pewno pojawienie się sponsora wpłynie pozytywnie na zawodników dla których płynność finansowa klubu jest często priorytetowa. Tym bardziej teraz, przy nowych tłumikach. Myślę, że na własnym torze nikt nie urwie nam punktów, nawet Lublin czy Piła. Prym zapewne będą wiedli Adrian Gomólski i Mariusz Staszewski oraz para juniorska Łukasz Sówka i Wladimir Borodulin.
Osobiście liczę na przebudzenie Aloszy Charczenki, gdyż bardzo zawodzi oczekiwania kibiców i władz klubu. No i nie należy zapominać o Mariuszu Węgrzyku, którego jak najbardziej stać na dwucyfrową zdobycz punktową. Myślę że Opole nie ma takich rakiet aby zdobyć 2 punkty na Stadionie przy Paderewskiego.

Moje typy:

ŻKS Lubawa Litex Ostrów ✅
10/10
@1.17 Tobet

handi na Ostrów (-10.5) ✅
6/10
@1.7 Tobet

EDIT: Dodałem kursy. Ogólnie niezbyt zadowalające ale zagram, najwyżej wtopie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Polonia Piła 2 @ 3,80 Tobet ✅ 43-47
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin - Polonia Piła +8,5 2 @ 2,03 ✅ 43-47

Mam nadzieję że dzisiaj Przemo i Piotr poprowadzą po raz kolejny Pilską Polonie do zwycięstwa. Nie jedzie dzisiaj Staszek więc spore wzmocnienie Pilan. KMŻ słabo się spisuje w tym sezonie. Nie chce mi się nic więcej pisać, ale jedno jest pewne Piła dzisiaj wygrywa :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Pewne wcale nie jest, chociaż chciałbym gdyż zarówno postawiłem handi na Piłe ✅ jak i porażka Lublina przybliża mój Ostrów do awansu &gt;: D
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pewne wcale nie jest, chociaż chciałbym gdyż zarówno postawiłem handi na Piłe jak i porażka Lublina przybliża mój Ostrów do awansu &gt;: D
handi na miękko ci wchodzi ????
Mówiłem że wygrają, mówiłem :razz:
Jak zwykle Przemo i Piotr ????
Hej, hej Polonia !!!
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
No mówiłeś :p Na papierze jednak Lublin był faworytem, dobrze pojechał Franków i Digler no i Piła wygrała ???? Graty! Może wejdziecie z drugiego miejsca &gt;: D ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
No mówiłeś :p Na papierze jednak Lublin był faworytem, dobrze pojechał Franków i Digler no i Piła wygrała ???? Graty! Może wejdziecie z drugiego miejsca &gt;: D ;)
No co Ty, my z pierwszego awansujemy :razz:
Szkoda że z Wami jechaliśmy bez Pawlickich byłoby ciekawie, a tak nas zerżnęliście na inaugurację.
Chociaż Ostrów naprawdę mocny w tym sezonie, co by nie mówić w I lidze spokojnie byście sobie poradzili.
Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom