>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga 2011

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Speedway Miszkolc:
Seniorzy:
Siergiej Darkin (Rosja) - 6,50
Jordan Frampton (Wielka Brytania) - 6,50
Martin Gavenda (Czechy) - 6,50
Manuel Hauzinger (Austria) - 6,50
Danił Iwanow (Rosja) - 6,50
Samo Kukovica (Słowenia) - 6,50
Milen Manev (Bułgaria) - 6,50
Filip Sitera (Czechy) - 6,50
Siemen Własow (Rosja) - 6,50
Robert Nagy (Węgry) - 3,20
Zsolt Bencze (Węgry) - 2,50
Atilla Stefani (Węgry) - 2,50
Mate Szegedi (Węgry) - 2,50
Sandor Tihanyi (Węgry) - 2,50
Juniorzy:
Siergiej Karaczincew (Rosja) - 6,50
Siergiej Polinok (Rosja) - 6,50
Roland Benko (Węgry) - 2,50
Atilla Lorincz (Węgry) - 2,50
Patrik Nagy (Węgry) - 2,50
Trener:
Przyszli:
Siergiej Darkin (Lublin), Martin Gavenda (Czechy), Jordan Frampton (Wielka Brytania), Siemen Własow (Kraków), Danił Iwanow (Kraków), Filip Sitera (Lublin), Siergiej Polinok (Rosja), Manuel Hauzinger (Lublin)
Odeszli:
Justin Sedgmen (Opole), Aleksander Conda (Krosno), Jozsef Tabaka (Kraków), Laszlo Szatmari (Krosno), Ales Dryml (Łódź), James Wright (Łódź), Scott Nicholls (Gniezno), Norbert Magosi (Poznań)
Lubelski Węgiel KMŻ:
Seniorzy:
Mariusz Puszakowski - 9,50
Karol Baran - 9,42
Paweł Miesiąc - 6,68
Tyron Proctor (Australia) - 6,50
Simon Stead (Wielka Brytania) - 6,50
Tomasz Piszcz - 2,50
Zbigniew Suchecki - 2,50
Juniorzy:
Pontus Aspgren (Szwecja) - 6,50
Josh Auty (Wielka Brytania) - 6,50
Richard Sweetman (Australia) - 6,50
Mateusz Łukaszewski - 2,50
Kontrakty bez aneksu finansowego (warszawskie):
Arkadiusz Jendrej - 2,50
Lubos Tomicek (Czechy) - 6,50
Trener:
Rafał Wilk
Przyszli:
Paweł Miesiąc (Daugavpils), Simon Stead (Piła), Mateusz Łukaszewski (Leszno), Zbigniew Suchecki (Gorzów), Josh Auty (Gdańsk), Tyron Proctor (Poznań), Lubos Tomicek (Poznań)
Odeszli:
Tomasz Rempała (Równe), Alexander Edberg (Kraków), Michael Hadek (Krosno)
ŻKS Ostrovia Ostrów:
Seniorzy:
Aleksiej Charczenko - 8,27
Mariusz Staszewski - 7,94
Cory Gathercole (Australia) - 6,50
Charlie Gjedde (Dania) - 6,50
Tobias Kroner (Niemcy) - 6,50
Mariusz Węgrzyk - 6,32
Zbigniew Czerwiński - 5,85
Sebastian Brucheiser - 2,50
Emil Idziorek - 2,50
Juniorzy:
Witalij Biełousow (Rosja) - 6,50
Władimir Borodulin (Rosja) - 6,50
Kasper Lykke Nielsen (Dania) - 6,50
Łukasz Sówka - 2,50
Kontrakty bez aneksu finansowego (warszawskie):
Thomas Stange (Niemcy) - 6,50
Trener:
Jan Grabowski
Przyszli:
Kasper Lykke Nielsen (Dania), Tobias Kroner (Gdańsk), Jan Grabowski, Cory Gathercole (Piła), Emil Idziorek (Łódź), Władimir Borodulin (Kraków), Łukasz Sówka (Zielona Góra), Mariusz Węgrzyk (Rybnik), Aleksiej Charczenko (Piła), Charlie Gjedde (Daugavpils), Thomas Stange (Niemcy)
Odeszli:
Daniel Pytel (Rybnik), Marcel Kajzer (Częstochowa)
Kolejarz Rawicz:
Seniorzy:
Sebastian Alden (Szwecja) - 8,80
Eric Andersson (Szwecja) - 7,25
Wiktor Gołubowskij (Rosja) - 7,18
Claus Vissing (Dania) - 6,50
Simon Walker (Wielka Brytania) - 6,50
Alan Marcinkowski 6,18
Marcin Nowaczyk - 5,56
Piotr Dziatkowiak - 4,50
Marcin Sekula - 2,50
Juniorzy:
Andre Hertzberg (Szwecja) - 6,50
Simon Nielsen (Dania) - 6,50
Aleksander Schaaf (Austria) - 6,50
Lukas Simon (Austria) - 6,50
Anton Rosen (Szwecja) - 6,11
Marek Łozowicki - 2,50
Adrian Wojewoda - 2,50
Trener:
Piotr Żyto
Przyszli:
Claus Vissing (Łódź), Piotr Dziatkowiak (Piła), Piotr Żyto (Zielona Góra), Simon Nielsen (Dania), Andre Hertzberg (Szwecja), Adrian Wojewoda (Zielona Góra)
Odeszli:
Polonia Piła:
Seniorzy:
Max Dilger (Niemcy) - 6,50
Jason Doyle (Australia) - 6,50
Jack Hargraves (Wielka Brytania) - 6,50
Hynek Stichauer (Czechy) - 6,50
Piotr Rembas - 5,33
Marcin Kozdraś - 2,50
Juniorzy:
Oliver Bernzton (Szwecja) - 6,50
Anders Mellgren (Szwecja) - 6,50
Patryk Dolny - 2,50
Radosław Małuch - 2,50
Marcin Wawrzyniak - 2,50
Dawid Wiwatowski - 2,50
Kontrakty bez aneksu finansowego (warszawskie):
Andriej Korolew - 7,80
Paweł Staszek - 7,52
Mariusz Franków - 2,50
Michał Łopaczewski - 2,50
Trener:
Przyszli:
Marcin Wawrzyniak (Gniezno), Hynek Stichauer (Kraków), Max Dilger (Opole), Jack Hargraves (Wielka Brytania), Oliver Bernzton (Szwecja), Anders Mellgren (Szwecja), Paweł Staszek (Krosno), Jason Doyle (Gniezno)
Odeszli:
Cory Gathercole (Ostrów), Simon Stead (Lublin), Piotr Dziatkowiak (Rawicz), Aleksiej Charczenko (Ostrów), Piotr Świst (Równe)
Kolejarz Opole:
Seniorzy:
Marcin Jędrzejwski - 7,86
Ben Barker (Wielka Brytania) - 6,50
Ricky Kling (Szwecja) - 6,50
Travis McGowan (Australia) - 6,50
Igor Kononow (Rosja) - 5,87
Michał Mitko - 5,68
Rafał Fleger - 3,80
Adam Czechowicz - 2,50
Juniorzy:
Josh Grajczonek (Australia) - 6,50
Jan Holub (Czechy) - 6,50
Justin Sedgmen (Australia) - 6,50
Łukasz Bojarski - 2,50
Piotr Czerwiński - 2,50
Kamil Lisoń - 2,50
Trener:
Andrzej Maroszek
Przyszli:
Rafał Fleger (Rybnik), Justin Sedgmen (Miszkolc), Travis McGowan, Marcin Jędrzejwski (Łódź)
Odeszli:
Christian Ago (Kraków), Max Dilger (Piła)
KSM Krosno:
Seniorzy:
Kenneth Hansen (Dania) - 6,50
Krister Jacobsen (Dania) - 6,50
Jan Jaros (Czechy) - 6,50
Martin Malek (Czechy) - 6,50
Patrick Noergaard (Dania) - 6,50
Zdenek Simota (Czechy) - 6,50
Grzegorz Knapp - 6,12
Laszlo Szatmari (Węgry) - 3,52
Damian Celmer - 3,38
Borys Miturski - 2,50
Juniorzy:
Roman Cejka (Czechy) - 6,50
Michael Hadek (Czechy) - 6,50
Pavol Pucko (Czechy) - 6,50
Aleksander Conda (Słowenia) - 3,05
Dawid Bąk - 2,50
Mateusz Wieczorek - 2,50
Kontrakty bez aneksu finansowego (warszawskie):
Henning Bager (Dania) - 6,50
Michaił Oneszko (Ukraina) - 6,50
Mateusz Szostek - 2,50
Trener:
Ireneusz Kwieciński
Przyszli:
Damian Celmer (Poznań), Borys Miturski (Częstochowa), Zdenek Simota (Łódź), Aleksander Conda (Miszkolc), Pavol Pucko (Poznań), Roman Cejka (Czechy), Dawid Bąk (Ostrów), Laszlo Szatmari (Miszkolc), Michael Hadek (Lublin), Henning Bager (Piła), Michaił Oneszko (Ukraina)
Odeszli:
Mads Korneliussen (Kraków), Adrian Osmólski (Łódź), Krzysztof Stojanowski (Gdańsk)
Speedway Wanda Kraków:
Seniorzy:
Patryk Pawlaszczyk - 6,79
Oleg Bieszczastnow (Rosja) - 6,50
Tobias Busch (Niemcy) - 6,50
Roberto Haupt (Niemcy) - 6,50
Mads Korneliussen (Dania) - 6,50
Kenni Larsen (Dania) - 6,50
Claes Nedermark (Dania) - 6,50
Peter Papp (Węgry) - 6,50
Jewgienij Sidorin (Rosja) - 6,50
Jozsef Tabaka (Węgry) - 6,25
Sławomir Pyszny - 4,56
Bartosz Szymura - 4,05
Janusz Baniak - 2,50
Juniorzy:
Christian Ago (Szwecja) - 6,50
Alexander Edberg (Szwecja) - 6,50
Marcel Helfer (Niemcy) - 6,50
Michael Thoernblom (Szwecja) - 6,50
Trener:
Przyszli:
Sławomir Pyszny (Rybnik), Mads Korneliussen (Krosno), Jozsef Tabaka (Miszkolc), Kenni Larsen (Dania), Michael Thoernblom (Szwecja), Christian Ago (Opole), Alexander Edberg (Lublin), Marcel Helfer (Niemcy), Tobias Busch (Tarnów), Peter Papp (Węgry), Oleg Bieszczastnow (Lublin), Jewgienij Sidorin, Roberto Haupt (Piła)
Odeszli:
Andriej Kudriaszow (Grudziądz), Władimir Borodulin (Ostrów), Roman Chromik (Rybnik), Hynek Stichauer (Piła)

Kaskad Równe:
Seniorzy:
Piotr Świst (Polska) - 8,93
Stanisław Burza (Polska) - 8,17
Tomasz Rempała (Polska) - 7,84
Mariusz Fierlej (Polska) - 6,50
Ilja Bondarenko (Rosja) - 6,50
Aleksandr Borodaj (Ukraina) - 2,50
Władimir Kołodij jr (Ukraina) - 2,50
Władiimir Omeljan (Ukraina) - 2,50
Jarosław Poljuchowicz (Ukraina) - 2,50
Juniorzy:
Denis Nosow (Rosja) - 6,50
Siergiej Juzepczuk (Ukraina) - 2,50
Paweł Kondratiuk (Ukraina) - 2,50
Jewgienij Krawczuk (Ukraina) - 2,50
Witalij Łysak (Ukraina) - 2,50
Stanisław Mielinczuk (Ukraina) - 2,50
Stanisław Ogorodnik (Ukraina) - 2,50
Trener:
Przyszli:
Tomasz Rempała (Lublin), Stanisław Burza (Łódź), Denis Nosow (Rosja), Ilja Bondarenko (Opole), Mariusz Fierlej, Piotr Świst (Piła)
Odeszli:
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Pomimo że jestem z Ostrowa i chciałbym aby Ostrovia wygrała lige to musze przyznać że faworytem ligi jesteście Wy tj Lublin. Całe szczęście że awansują dwie drużyny.
Ciekawie wygląda skład Opola, ale wydaje się że braknie pieniążków, tak jak ładnie wyglądał skład Wandy w zeszłym sezonie
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Ciekawie wygląda skład Opola, ale wydaje się że braknie pieniążków, tak jak ładnie wyglądał skład Wandy w zeszłym sezonie
No niestety, Ja jako kibic Kolejarza muszę się niestety z Tobą zgodzić. To, że kasy braknie i to szybko braknie jest pewniakiem. W kilku meczach Kolejarz może zachwycić, lecz tka poza tym będzie pewnie średnio jak to było w zeszłym sezonie. Też miała być walka o awans a sezon skończył się dla nas bardzo słabo. Oby teraz było inaczej i kontuzje omijały.

Pozdrawiam ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wszystko jak zwykle będzie zależało od pieniędzy. Wydaje mi się że wiele kontraktów zostało podpisanych na wirtualne pieniądze, i to nie tylko w Opolu czy Pile (tam to już wogóle cyrki) ale w Ostrowie i Lublinie raczej też. Cieszy fakt KSMu bo liga się wyrówna i może nie będzie wyników 60:30, oczywiście o ile Miszkolc nie zrobi jaj jak rok temu ale raczej w to wątpie.
Jak dla mnie kolejność będzie taka ale wszystko zweryfikuje tor i czas:
1. Lublin
2. Ostrów
3. Rawicz
4. Opole
5. Krosno
6. Równe
7. Kraków

* Piły nie uwzględniam bo póki co do startu im dalej niż bliżej.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Czy żużel będzie w Pile czy nie zależy głównie od tego czy Henryk Stokłosa będzie wybrany w wyborach do senatu. Jeśli tak się stanie obiecał w tym roku na rozwój żużla w Pile ok. 1.5 miliona złotych. Jest to bardzo dużo jak na warunki w jakich funkcjonował klub w poprzednich latach. Tylko że warunkiem jest również to iż chce mieć w zarządzie &quot;swoich ludzi&quot; na co klub nie chce przystać, bo wiadomo wtedy nie będą mogli kraść. Patrząc na obecną kadrę zawodników (była ona tworzona na możliwości finansowe jakie klub będzie miał bez pomocy Stokłosy) mamy marne szanse oby zająć wyższe miejsce niż 7-8. Na swoim torze jesteśmy silną drużyną i może to da jakieś nadzieje na lepsze miejsce. Napewno ogromną stratą jest odejście do Równe Piotra Śwista, oraz do Ostrowa Charczenko. Ale nie można mieć w składzie zawodników na których klub poprostu nie stać. Obecnie kadra jest następująca:
Seniorzy: Max Dilger, Jason Doyle, Jack Hargraves, Hynek Stichauer, Piotr Rembas i Marcin Kozdraś.
Juniorzy: Oliver Bernzton, Anders Mellgren, Patryk Dolny, Radosław Małuch, Marcin Wawrzyniak i Dawid Wiwatowski.
Gdyby udało się znaleźć pieniądze na kontrakty dla zawodników którzy mają podpisane u nas kontrakty warszawskie to możemy solidnie namieszać w II lidze. Bo tacy zawodnicy jak Andriej Korolew, Paweł Staszek, Mariusz Franków, Michał Łopaczewski dali by odpowiednią jakość tej drużynie.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dość niespodziewana wiadomość napłynęła z szeregów jedynego przedstawiciela Podkarpacia w rozgrywkach ekstraligi. Tylko do końca lutego Jacek Ziółkowski będzie pracował w roli kierownika sekcji żużlowej PGE Marmy Rzeszów.
- Odbyłem rozmowę z prezes Martą Półtorak i przyznałem szczerze, że odchodzę, ponieważ po sześciu latach pobytu poza domem czuje się bardzo zmęczony. Moje postanowienie zostało przyjęte ze zrozumieniem - powiedział Jacek Ziółkowski.
Na razie nie wiadomo, kto będzie jego zastępcą w rzeszowskim klubie. Wiadomo natomiast, że sam Ziółkowski podejmie się pracy w klubie ze swojego rodzinnego miasta, czyli KMŻ Lubelski Węgiel Lublin.
(sportowefakty.pl)
Niewątpliwie kolejne wzmocnienie... No ale Bogdanka daje, to korzystają...
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Na początku przyszłego tygodnia, a nie jak pierwotnie planowano w piątek dojdzie do spotkania działaczy Startu Gniezno i ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Jaki jest jego cel?

- Będziemy rozmawiać z prezesem Arkadiuszem Rusieckim na temat startów trójki zawodników gnieźnieńskiego klubu w naszych barwach w sezonie 2011 - wyjaśnia Artur Bieliński, p.o.prezesa ostrowskiego klubu.

Jak wiadomo ci żużlowcy to Adrian Gomólski, Wojciech Lisiecki i Adrian Gała, którzy mogą do drugoligowca trafić na zasadzie wypożyczenia. Przedstawiciele obu klubów między sobą ustalą na jakich warunkach może się to odbyć.

sportowefakty.pl
Adrian Gomólski byłby sporym wzmocnieniem dla każdej druzyny II ligi. Ciekawe czy przyjdzie do Ostrovii, ponoć jeden ze sponsorów nie chce Adika w Ostrowie, z kolei są też pogłoski że Adik jazdą w Ostrowie miałby spłacić zaległość za busa wobec J.A. Garcarków. Były też ponoć prowadzone rozmowy z Marcinem Rempałą.
 
M 3

molq

Użytkownik
Sprawa z Adikiem wyglada tak jakby byl podpisywany aneks za samo nazwisko. W poprzednim sezonie Adik nic nie jechal, wiec trzeba zadac sobie pytanie czy jest on potrzebny w klubie.
Osobiscie nigdy nie bylem za Gomólskim, takie pseudo asiorstwo jak w wiekszosci &quot;rodzinek&quot; zuzlowych. Jeden sezon mu u nas wyszedl i tyle, a napewno zadania finansowe nie sa skromne i klub powinien sie zastanowic, bo podpisywanie wirtualnych kontraktow to ja dziekuje za takie cos, juz raz taka sytuacja sprowadzila nas do parteru i nikt praktycznie nie poniosl konsekwencji pana chomika $.
Co do 1 miejsca to lepiej poczekajmy na poczatek sezonu, ja licze na dobre wyrownane mecze i oby bez kontuzji dla zawodnikow ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Czy żużel będzie w Pile czy nie zależy głównie od tego czy Henryk Stokłosa będzie wybrany w wyborach do senatu.
A więc chyba żużel w Pile został ocalony :
&quot;Według nieoficjalnych informacji dziennikarzy radia RMF Henryk Stokłosa wygrał wybory uzupełniające do senatu w okręgu pilskim. Przed wyborami Stokłosa obiecał pomoc pilskim klubom sportowym.
Henryk Stokłosa w przeszłości był już senatorem. Przed tegorocznymi wyborami zapowiedział, że jeżeli zostanie wybrany, to przekaże 1,5 miliona złotych na pomoc pilskim klubom sportowym. Znaczną część tej kwoty ma otrzymać Speedway Polonia Piła. &quot;
(sportowefakty.pl)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
:jupi:
Będzie u nas żużel ;)
Z nieoficjalnych informacji, trwają rozmowy o zakontraktowanie pozostających w tym sezonie bez klubów Czecha Lukas Drymla i reprezentanta Wielkiej Brytanii Edwarda Kennetta. Jak Stokłosa spełni swoje obietnice to będzie kasa na sprzęt, skład z tymi dwoma zawodnikami będzie dość mocny więc będzie ciekawie w 2 lidze.
Może jeszcze Pawlickich niech wezmą ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Haha, z Pawlickimi to się uśmiałem ????

Ciesze się że pieniądze na Wasz klub jednak się znajdą jednak narazie trzeba spokojnie czekać na spełnienie obietnicy. Nie siedze w temacie tak bardzo ale z tego co słyszałem to ma dać 1,5 mln złotych na podział między klubami z okręgu pilskiego. Popraw mnie jesli się myle.

Nie moge doczekać się sezonu ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Haha, z Pawlickimi to się uśmiałem ????
Ciesze się że pieniądze na Wasz klub jednak się znajdą jednak narazie trzeba spokojnie czekać na spełnienie obietnicy. Nie siedze w temacie tak bardzo ale z tego co słyszałem to ma dać 1,5 mln złotych na podział między klubami z okręgu pilskiego. Popraw mnie jesli się myle.
Nie moge doczekać się sezonu ????
Wstępnie 1.5 mln na podział ale jak będzie potrzeba to mówił że na sam żużel tyle da (tylko że jeszcze klub ma zobowiązania wobec Śwista i Szymko), obecnie do podziału są PTPS Piła i dwa kluby piłkarskie z 4 ligi. Zobaczymy jak to będzie nie ma co szaleć tylko spokojnie powalczyć w II lidze. Gdyby nie było jego pieniędzy byłaby walka o to by nie być ostatnim, a teraz to wielki huraoptymizm. Na SF ostatnio było że Klecha ma niby przyjść, ciekawe ile jest w tym prawdy.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jeśli chodzi o Kleche to wydaje mi się że przyjdzie jeśli będzie 100%-owa pewność startów Piły w rozgrywkach. Nie oszukujmy się, Klecha nie ma najmniejszych szans na przebicie się w Poznaniu. A w dodatku jest wychowankiem więc z pewnością będzie chciał wrócić na pilski tor.
 
czilout 38

czilout

Użytkownik
Z nieoficjalnych informacji, trwają rozmowy o zakontraktowanie pozostających w tym sezonie bez klubów Czecha Lukas Drymla
Z Drymlem to jest chory pomysł,jeśli rzeczywiście mieliscie takie plany... Wydyma was na kase i tak to sięskończy...

Wg. mnie awansuje Motor i Ostrów a Rawicz moze zamieszać...
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Drabik chyba zostaje z najlepszych do wzięcia. Sam powiedział że Lublin i Równe odpadają, więc albo pójdzie do Ostrowa, Rawicza, być może Piła albo będzie walczyć o skład pod Jasną Górą.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kto wygra II ligę? Lubelski Węgiel KMŻ Lublin @ 2,00
Lublin jest faworytem rozgrywek 2 ligi. Głównym kandydatem do awansu i wygrania ligi będzie Ostrów oraz.. Piła. Nie, nie to nie są żarty w Pile zbudowano ciekawy zespół są pieniądze więc walka na torze powinna również być zażarta. Ostatni sparing to tylko potwierdza że u siebie będziemy mocni. Co można powiedzieć o Ostrovie. Skład równie mocny do zespołu przybył Charczenko który powinien solidnie punktować. Jest wracający do startów po kontuzji Gjedde. Węgrzyk, Staszewski wygląda to naprawdę dobrze. Jednak moim zdaniem większy potencjał ma ekipa z Lublina. Tak nietypowo piszę bo zacząłem od głównych rywali nie skupiając się na ekipie na którą stawiam. W Lublinie zbudowano bardzo fajny zespół którym będzie dowodził Rafał Wilk. Puszakowski, Baran, Miesiąc, Proctor, Stead, Piszcz, Suchecki wygląda fajnie ale ciężki orzech do zgryzienia będzie miał trener bo wszyscy Ci zawodnicy mogą w każdym meczu solidnie punktować. Co tu więcej pisać na papierze wyglądają najlepiej i forma narazie jest dobra więc trzeba im zaufać.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co do typu to nie będę pisał czy się zgadzam czy nie, bo KMŻ jest jednym z faworytów do awansu, jednak chciałbym też napisać, że warto pograć na Kolejarza Rawicz. Wszyscy się zastanawiają czy KMŻ czy Ostrovia, a może Polonia Piła. Ale przecież Kolejarz ma całkiem ciekawy skład i jest w stanie zagrozić wszystkim tym ekipom i awansować do I ligi. Wiktor Gołubowskij oraz Sebastian Alden(jeśli nie będzie miał kontuzji) powinni być liderami zespołu. Do tego dochodzi dobra druga linia w postaci kolejnych Szwedów: juniora Antona Rosena i Erica Anderssona oraz Polaków, którzy u siebie powinni robić trochę punktów czyli Marcin Nowaczyk i Piotr Dziatkowiak.
Co do składu Lublina. Niby wszystko fajnie ale z tego co pamiętam to tam są problemy z górną granicą KSM-u, gdyż Baran i Puszakowski już we dwóch mają chyba coś koło 19. Stead też powinien mieć niemały. W Lublinie może również być problem z juniorami. Z Polaków jest jedynie Mateusz Łukaszewski ale o nim ciężko mi cokolwiek powiedzieć, gdyż nie widziałem tego zawodnika nigdy w akcji. Pontus Aspergren to na niego nie ma co liczyć zbytnio. Richard Sweetman niby ładnie jeździł w poprzednim sezonie ale jak przyszło pojechać dobrze w dwóch najważniejszych meczach sezonu w Łodzi i Rybniku to zawalił oba i to również przez niego nie udało się awansować do I - ligi i teraz też jakoś nie mam przekonania co do tego jeźdźca.
O Ostrovii nie będę pisał, bo już to zrobił mój poprzednik więc nie ma sensu. Ciekawy skład w Krakowie. Liderami zapewne będą Jozsef Tabaka i Mads Korneliussen. Węgier w ostatnią niedziele wygrał turniej właśnie na stadionie Wandy, a Duńczyk powinien stanowić silny punkt drużyny. Są wychowankowie klubu z Rybnika: Pawlaszczyk i Pyszny, którzy jednak jakoś się rozmienili na drobne i jest też Kenni Larsen ale o nim jakoś mało wiem więc się nie wypowiadam.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W Tobecie mamy już ofertę na spotkania II ligi i wygląda ona tak:
Kolejarz Rawicz - Wanda Kraków 1,20 - 18,00 - 4,25
Kolejarz(-10,5) 1,85 - 1,85
Polonia Piła - Ostrovia 2,90 - 16,00 - 1,40
Polonia(+4,5) 1,90 - 1,80

No już opisałem ekipy z Rawicza i Krakowa i sądzę, że w dzisiejszym spotkaniu to gospodarze są zdecydowanym faworytem. Linia ustawiona nie zbyt wysoko i ja bym się spodziewał pokrycia tego i zwycięstwa przynajmniej 51:39. Tak więc spróbować na pewno można pograć na gospodarzy.
Drugi mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Polonia jedzie u siebie co prawda, ale jak patrzę na skład to nie zachwyca mnie tutaj praktycznie nikt. Wiadomo na dobrym poziomie powinien pojechać Andrzej Korolew. Paweł Staszek to wielka niewiadoma dla mnie podobnie jak Mariusz Franków, który jak widziałem w sparingach spisywał się całkiem dobrze. Para juniorska w Polonii jest na dobrym poziomie, gdyż Cyprian Szymko i Marcin Wawrzyniak powinni być jedną z lepszych par w II lidze. Polonia jednak wygląda o wiele słabiej, aniżeli rok temu. Nie ma Śwista, Charczenki, Steada czy Bagera. Ten drugi przeszedł właśnie do Ostrovii i dzisiaj na pewno będzie stanowił o sile gości, gdyż powinien znać najlepiej tor w Pile. Staszewski i Węgrzyk to dwaj kolejni jeźdźcy, którzy powinni liderować w zespole. W miejsce Zbigniewa Czerwińskiego, który był w awizowanym składzie pojedzie Adrian Gomólski, który przekonał trenera Grabowskiego w meczu z Falubazem. Para juniorska w Ostrowie wygląda już kapitalnie. Powracający po nie udanej przygodzie z Falubazem, Łukasz Sówka na którego wielu liczy, że będzie zdobywał wiele punktów, bo to wciąż bardzo utalentowany jeździec, a ma dopiero 18 lat. Również z Krakowa ściągnięto Władymira Borodulina, który nie raz był liderem Wandy i teraz też wydaję się, że ten 19 latek powinien stanowić o sile na pozycji juniora w Ostrowie.
Podsumowując faworytem dla mnie są goście i jestem w stanie przychylić się do handicapu na nich i spróbować takiego cuda.
Moje typy:
Ostrovia @ 1,40 Tobet✅39:51
Ostrovia(-4,5) @ 1,80✅
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Polonia Piła +4,5 - Holdikom Ostrovia Ostrów @ 1,90 tobet Tego typu proszę nie brać na poważnie by później nie mieć pretensji. Z moich wcześniejszych postów wyraźnie widać komu kibicuję w 2 lidze. Faworytem bukmacherów jest Ostrów, jednak moim zdaniem Piła tego meczu łatwo nie odda. Szczególnie na własnym torze Polonia musi zbierać punkty. Skład mamy dobry, nieco słabszy niż dzisiejsi rywale. Ale sporym handicapem będzie własny tor. Gdzie przed kilkoma dniami odprawiliśmy 1 ligowy Grudziądz. Mimo iż był to sparing to już zobrazowało delikatnie że u siebie jeździ nam się dobrze. Dodatkowo zabezpieczam się handicapem i myślę że Piła spokojnie go pokryje.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
A jednak wtopa kolego ????
Z całym szacunkiem dla osiągnięć Piły ale moim zdaniem pochopnie zalicza się ten zespół jako tego trzeciego. Przepraszam, z kim? Z Rembasem? Diglerem?
Uważam że skład zmontowany na ostatnią chwilę, kiedy jeszcze nie był pewny ligowy byt Polonii, nie da Wam awansu. Chociaż chciałbym, chciałbym żeby z pierwszego awansowała Ostrovia a z drugiego Polonia ale niestety nie w tym sezonie. Obyście za dwa lata w 1 lidze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom