>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II kolejka PGE Ekstraligi (12.04-14.04)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


2. kolejka

MRGARDEN GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa (piątek 12 kwietnia, Eleven)

Cash Broker Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin (piątek 12 kwietnia, Eleven)

Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (niedziela 14 kwietnia, nSport+)

Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno (niedziela 14 kwietnia, nSport+)
 
power30 18K

power30

Forum VIP


Zagar under 8,5 @ 1,80 sts ✅ 7pkt



Słoweńskiemu "Komandosowi" tor w Grudziądzu nigdy nie leżał i zazwyczaj wykręcał dość słabe wyniki - odpowiednio 5,8,2 w ostatnich trzech sezonach. Co prawda jedzie w parze z juniorami, ale Grudziądz ma dość silną kadrę seniorską. Nie sądzę, aby Shamek ponownie tak zawlił mecz. Do tego ma dość ciężki 13 bieg, gdzie pojedzie w parze z Lindgrenem na Buczka oraz Lindbaeck'a.



Bjerre over 9,5 @ 1,75 sts ⛔ 8 pkt Wraca syndrom UT nr 13



Duńczyk pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu z Lublinem. W nagrodę pojedzie w parze z juniorami, na których nie powinien tracić punktów. Do tego ma dość prosty 11 biegu (na Miedziaka i Pawełka - o ile nie będzie taktyków) w parze z Lindbaeckiem. Bjerre powinien w 4 biegu wygrać bieg z przeciętnym Zagarem. O ile Madsen powinien być poza zasięgiem, to z Lindgrenem przy Hallera jest w stanie powalczyć.



Gorzów - Lublin - bieg juniorski 2 @ 3,7 Forbet. ✅ 1-5



Po takim kursie żal nie spróbować. Bartkowiak dopiero co objeżdza się w Elidze i ciężko oczekiwać od niego zdobyczy punktowej. Zresztą w meczu w Lublinie było to widać. Zarówno Trofimow, jak i Lampart są w stanie wygrać z Karczmarzem, któremu zdarają się słabsze pierwsze starty.



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik


Podbijam typ powera na Lublin w biegu juniorskim, kurs to jakieś nieporozumienie.



Ciężkie mecze do typowania. Gorzów postawił się Częstochowie, u siebie niby powinien być mocniejszy, ale KK czy Kildemand nie zachwycali. Lublin wygrał z Grudziądzem, ale jednak jadącym w 3 (Przemek był kevlarem, a i Tonio od połowy zawodów już tylko zawodził) i u siebie. Jak Miesiąc i Lampart zaprezentują się na wyjeździe? Patrząc na postawę juniorów nie jestem przekonany też czy ten powrót AJ to na pewno takie wzmocnienie, mam w pamięci kilka jego bardzo średnich sezonów w Ekstralidze.



Nie mam pojęcia co myśleć o Grudziądzu. Niby u siebie, niby Turowski miał przebłyski, Rolnicki powinien coś zacząć jechać, niby Przemek nie powinien drugi raz zawalić... no właśnie. Z drugiej strony nie wierzę w drugi tak słaby mecz Miedziaka, ale dochodzi ten nieszczęsny Zagar na grudziądzkim torze...



Wożniak under 10 @1,83 Forbet ⛔ Zawiódł Thomsen na początku zawodów. Jednak mój błąd, Szymek będzie ciągnął te sanki, linia wystawiona dobrze.



Nie rozumiem tej linii. Thomsen fantastyczne zawody w Częstochowie, tutaj też może zabrać punkty Szymkowi, który nie jest zawodnikiem na komplety. Widzę tu jakieś 8+2 maksymalnie po fazie zasadniczej. Żeby typ był nieudany musiałby przywieźć przynajmniej 3 w nominowanym. Według mnie na tym etapie nie da rady.



Gorzów (-18,5) - Lublin 2 @1,85 Totalbet ✅ Na luziku, buki przeszarżowały

Gorzów - Lublin 2 @16 Totalbet (za drobne) ⛔ Zabrakło punktów AJ, tak jak pisałem wyżej. Szkoda też tego biegu na 5-1 i przerwanego niepotrzebnie przez sędziego przy 3-3, było blisko



No nie przekonuje mnie to zestawienie Gorzowa, nawet u siebie. Zakładam, że AJ i Mikkelsen jednak zrobią swoje. Wystarczy, że wystrzeli ktoś z trójki Miesiąc/Lampart/Lambert i przy nieźle punktujących juniorach i RT są spokojnie w stanie trzymać wynik w okolicach -12/-14.



Bjerre over 9,5 @1,78 Totalbet

Madsen over 12 @1,82 Forbet



Nie będę się silił na wielką argumentację - obu zawodnikom po prostu żre, moc pod czterema literami się zgadza i nie ma za bardzo co kombinować. Bjerre w Lublinie imponował, tu dostał biegi z juniorami. Jak wyżej - poza Madsenem nie za bardzo ma z kim przegrywać. Leon z kolei tu może przegrać tylko z samym sobą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 56

mazinhooo

Użytkownik


Widzę jedną  perełkę na dziś 9,5/10



Karczmarz - W.Lampart KL 2 2.10 (milenium) - nizszy kurs jest w stsie.



Byłem wczoraj na treningu i tam rozleciał się tam najlepszy silnik Karczmarzowi. Chlopak za bardzo nie ma na czym jechac, do tego dochodzi uraz odniesiony na Memoriale i nienajlepsza forma zawodnika od poczatku sezonu. Do tego trener Chomski prawdopodobnie nie wpusci go więcej niż 3 razy w meczu. Natomiast Wiktor Lampart powinien w tym meczu wystąpić 4 lub 5 razy, do tego ma łatwiejszy układ startów m.in. w 12 biegu trafi na Bartkowiaka. Wiktor Lampart spokojnie powinien zrobić wiecej punktów.



Michelsen over 7,5 7,5/10 1.90



Michelsen jest w parze z juniorem, za niego bedzie wchodził albo Lambert, albo Trofimow/W.Lampart. Do tego ma start w 12 biegu na dwóch juniorów i Woźniaka. Wystarczy, że bedzie robil punkty na swoim, wyprzedzi Thomsena/Kildemanda i w miare OK wypadnie w 12 biegu i 8-9 punktów powinien lider gości spokojnie uciułać.



Dla nieco odważniejszych:

Kildemand - Lambert 2 1.90 3,5/10



Kildemand 3 biego pojedzie w parze ze Zmarzlikiem. o tego trafia w 11 biegu na Kasprzaka i nie wiadomo czy wystapi w biegu nominowanym. Lambert bedzie wchodził w dowolnym momencie meczu i na pewno wystąpi w 5 biegach.



Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 56

mazinhooo

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 09:42 przez power30


Gorzów - Lublin - bieg juniorski 2 @ 3,7 Forbet.



Po takim kursie żal nie spróbować. Bartkowiak dopiero co objeżdza się w Elidze i ciężko oczekiwać od niego zdobyczy punktowej. Zresztą w meczu w Lublinie było to widać. Zarówno Trofimow, jak i Lampart są w stanie wygrać z Karczmarzem, któremu zdarają się słabsze pierwsze starty.



Tak jak pisałem Karczmarz poobijany i bez najlepszego silnika. Dla Bartkowiaka będziew to debiut w E-lidze na swoim torze. Kurs, perełka. A w naziemnych można gdzies grać wynik biegu juniorskiego?



 



 



 
 
power30 18K

power30

Forum VIP
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:03 przez mazinhooo
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 09:42 przez power30


Gorzów - Lublin - bieg juniorski 2 @ 3,7 Forbet.



Po takim kursie żal nie spróbować. Bartkowiak dopiero co objeżdza się w Elidze i ciężko oczekiwać od niego zdobyczy punktowej. Zresztą w meczu w Lublinie było to widać. Zarówno Trofimow, jak i Lampart są w stanie wygrać z Karczmarzem, któremu zdarają się słabsze pierwsze starty.



Tak jak pisałem Karczmarz poobijany i bez najlepszego silnika. Dla Bartkowiaka będziew to debiut w E-lidze na swoim torze. Kurs, perełka. A w naziemnych można gdzies grać wynik biegu juniorskiego?



 



 



 


W zeszłym sezonie było w sts'ie, tyle że zakład dwudrogowy. Szkoda, że wycofwali, tak jak zakłady na podwójne zwycięstwa.



BTW. Lambert nie może wskoczyć z rezerwy za juniora.




 
 
M 56

mazinhooo

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:05 przez power30
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:03 przez mazinhooo
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 09:42 przez power30


Gorzów - Lublin - bieg juniorski 2 @ 3,7 Forbet.



Po takim kursie żal nie spróbować. Bartkowiak dopiero co objeżdza się w Elidze i ciężko oczekiwać od niego zdobyczy punktowej. Zresztą w meczu w Lublinie było to widać. Zarówno Trofimow, jak i Lampart są w stanie wygrać z Karczmarzem, któremu zdarają się słabsze pierwsze starty.



Tak jak pisałem Karczmarz poobijany i bez najlepszego silnika. Dla Bartkowiaka będziew to debiut w E-lidze na swoim torze. Kurs, perełka. A w naziemnych można gdzies grać wynik biegu juniorskiego?



 



 



 


W zeszłym sezonie było w sts'ie, tyle że zakład dwudrogowy. Szkoda, że wycofwali, tak jak zakłady na podwójne zwycięstwa.



BTW. Lambert nie może wskoczyć z rezerwy za juniora.




 



Chodziło mi, że Lambert może wskoczyć za Gosika (junior pod numererem 2). Zapewne będzie "żonglowany" i łatał dziury i wchodził za Gosika/Miesiąca/Dawida Lamparta.  Oczywiscie Lambert Wiktora i Trofimowa nie może zastąpić.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:05 przez power30
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:03 przez mazinhooo
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 09:42 przez power30


Gorzów - Lublin - bieg juniorski 2 @ 3,7 Forbet.



Po takim kursie żal nie spróbować. Bartkowiak dopiero co objeżdza się w Elidze i ciężko oczekiwać od niego zdobyczy punktowej. Zresztą w meczu w Lublinie było to widać. Zarówno Trofimow, jak i Lampart są w stanie wygrać z Karczmarzem, któremu zdarają się słabsze pierwsze starty.



Tak jak pisałem Karczmarz poobijany i bez najlepszego silnika. Dla Bartkowiaka będziew to debiut w E-lidze na swoim torze. Kurs, perełka. A w naziemnych można gdzies grać wynik biegu juniorskiego?



 



 



 


W zeszłym sezonie było w sts'ie, tyle że zakład dwudrogowy. Szkoda, że wycofwali, tak jak zakłady na podwójne zwycięstwa.



BTW. Lambert nie może wskoczyć z rezerwy za juniora.




 



Kolega miał pewnie na myśli Gosika ;)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 11:50 przez mazinhooo


Widzę jedną  perełkę na dziś 9,5/10



Karczmarz - W.Lampart KL 2 2.10 (milenium) - nizszy kurs jest w stsie.



Byłem wczoraj na treningu i tam rozleciał się tam najlepszy silnik Karczmarzowi. Chlopak za bardzo nie ma na czym jechac, do tego dochodzi uraz odniesiony na Memoriale i nienajlepsza forma zawodnika od poczatku sezonu. Do tego trener Chomski prawdopodobnie nie wpusci go więcej niż 3 razy w meczu. Natomiast Wiktor Lampart powinien w tym meczu wystąpić 4 lub 5 razy, do tego ma łatwiejszy układ startów m.in. w 12 biegu trafi na Bartkowiaka. Wiktor Lampart spokojnie powinien zrobić wiecej punktów.



 



Nie jestem specem od sprzętu, ale należy pamiętać, że Karczmarz jest bardzo wysoki, więc kwestia pożyczania silnika od kolegów też może być wbrew pozorom dość problematyczna.
 
power30 18K

power30

Forum VIP


Zmarzlik over 12,5 @ 1,84 Totalbet ✅ 13 pkt - sędzia pomógł ;)



Buk nieco zaskoczył  mnie z dość szeroką ofertą na żużel. W parze tym razem z Kildemandem, który od kilku lat nie może się przełamać, tak więc Pająk nie powinien odbierać pkt. Zmarzlik na Jancarzu po prostu wymiata. Oczywiście może się zdarzyć jakiś defekt czy wykluczenie. W normalnych okolicznościach nie powinien tracić punktów. Rywale z Lublina, zwłaszcza na wyjeździe, to półka niżej dla Bartka. Sądzę, iż F16 zakręci koło kompletu, a kurs dość atrakcyjny w porównaniu do konurencyjnych buków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 56

mazinhooo

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:47 przez power30


Zmarzlik over 12,5 @ 1,84 Totalbet



Buk nieco zaskoczył  mnie z dość szeroką ofertą na żużel. W parze tym razem z Kildemandem, który od kilku lat nie może się przełamać, tak więc Pająk nie powinien odbierać pkt. Zmarzlik na Jancarzu po prostu wymiata. Oczywiście może się zdarzyć jakiś defekt czy wykluczenie. W normalnych okolicznościach nie powinien tracić punktów. Rywale z Lublina, zwłaszcza na wyjeździe, to półka niżej dla Bartka. Sądzę, iż F16 zakręci koło kompletu, a kurs dość atrakcyjny w porównaniu do konurencyjnych buków.



Bardziej od zagrożenia defektem, czy wykluczeniem obawiałbym się tego, że Gorzów będzie wysoko prowadził i np. w 15 biegu Zmarzlika zastąpi którys z gorzowskich juniorów.
 
W 17

wirazowy

Użytkownik


Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum, jednak jestem tu (niezalogowany) już bardzo długo ;)



Od siebie polecam zakład: Miesiąc powyżej 4.5 pkt (sts) - 1,84



Miesiac jak każdy widzial w 1 meczu jak i w 1 czy nawet wczesniej w 2 lidze jest fenomenalnym walczakiem, już w 1 biegu w meczu z Grudziądzem potrafił przebić sie z ostatniej na 1 pozycje - zaden bieg nie jest dla niego stracony. Linia 4.5 jest moim zdaniem bardzo niska, jedzie on w parze z Lampartem, który również pokazał się z bardzo dobrej strony w 1 meczu - dziś jednak nie wydaje mi się żeby już jechał na tak dobrym poziomie.



Rozkład par w jakich jedzie Miesiąc:



Bieg 3:



Woźniak, Thomsen, Lampart, Miesiąc



Bieg 6



Kasprzak, Bartkowiak, Lampart, Miesiąc



Bieg 9



Kildemand, Zmarzlik, Lampart, Miesiąc



Bieg 12



Thomsen, Zmarzlik, Jonson, Miesiąc



+ ewentualnie nominowany bieg



Jak widzimy w 1 biegu jedzie z Woźniakiem i Thomsenem - co do tej pary to mogą równie dobrze wygrac 5-1 jak i przegrać 5-1, Thomsen w 1 spotkaniu niespodzianka - bardzo dobry występ, jednak tak jak Lampart nie wydaje mi się że powtórzy ten wyczyn, Woźniak podobnie, nie jest pewniakiem, może wygrać jak i być ostatni i nie bedzie to żadne zaskoczenie, przewiduje tu wynik 3:3 gdzie Miesiac zamelduje się na 2 miejscu (2pkt).



6 bieg - tutaj podobna sytuacja, Lublin nie przegra tego biegu, a jeśli chce łapać punkty to musi w tym biegu starac się o wygraną. Podobnie licze tu na walczaka Miesiąca, jeśli nie zaśpi na starcie to na pewno powalczy - również przewiduje tu minimum 2-3 pkt.



Bieg 9



Zmarzlik raczej nieosiągalny, aczkolwiek punkty na Lamparcie oraz Kildemandzie bardzo mozliwe.



Bieg 12



Podobnie jak w 9 biegu, jest szansa na urwanie punktów Thomsenowi lub Lapartowi



Reasumując linia 4.5 moim zdaniem jest naprawde niska, jak dobrze wyjdzie to Miesiąc moze już ją pokryć po swoim 2 biegu. 



Polecam również jak moi przedmówcy zakład na wygraną lubelskich juniorów, handicap +18.5 pkt, Woźniak poniżej 10 pkt oraz z meczu Grudziądz-Częstochowa - miedziński poniżej 5.5



 
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:50 przez mazinhooo
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:47 przez power30


Zmarzlik over 12,5 @ 1,84 Totalbet



Buk nieco zaskoczył  mnie z dość szeroką ofertą na żużel. W parze tym razem z Kildemandem, który od kilku lat nie może się przełamać, tak więc Pająk nie powinien odbierać pkt. Zmarzlik na Jancarzu po prostu wymiata. Oczywiście może się zdarzyć jakiś defekt czy wykluczenie. W normalnych okolicznościach nie powinien tracić punktów. Rywale z Lublina, zwłaszcza na wyjeździe, to półka niżej dla Bartka. Sądzę, iż F16 zakręci koło kompletu, a kurs dość atrakcyjny w porównaniu do konurencyjnych buków.



Bardziej od zagrożenia defektem, czy wykluczeniem obawiałbym się tego, że Gorzów będzie wysoko prowadził i np. w 15 biegu Zmarzlika zastąpi którys z gorzowskich juniorów.



Nie wierzę w żadne zastępowanie tu jest walka o bonusa, więc Zmarzlika może ukarać od kompletu jakaś taśma czy defekt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
power30 18K

power30

Forum VIP
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:50 przez mazinhooo
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:47 przez power30


Zmarzlik over 12,5 @ 1,84 Totalbet



Buk nieco zaskoczył  mnie z dość szeroką ofertą na żużel. W parze tym razem z Kildemandem, który od kilku lat nie może się przełamać, tak więc Pająk nie powinien odbierać pkt. Zmarzlik na Jancarzu po prostu wymiata. Oczywiście może się zdarzyć jakiś defekt czy wykluczenie. W normalnych okolicznościach nie powinien tracić punktów. Rywale z Lublina, zwłaszcza na wyjeździe, to półka niżej dla Bartka. Sądzę, iż F16 zakręci koło kompletu, a kurs dość atrakcyjny w porównaniu do konurencyjnych buków.



Bardziej od zagrożenia defektem, czy wykluczeniem obawiałbym się tego, że Gorzów będzie wysoko prowadził i np. w 15 biegu Zmarzlika zastąpi którys z gorzowskich juniorów.



Tutaj jest walka o ewentualny punkt bonusowy. W 13 kolejce będzie już do dyspozycji Łaguta oraz Zengota (o ile nie wykluczą jakieś kontuzje). W rundzie rewanżowej przy stabilnym wyniku, Chomski może sobie pozwolić na takie roszady.
 
dzimi-pif-paf 7

dzimi-pif-paf

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:50 przez mazinhooo
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:47 przez power30


Zmarzlik over 12,5 @ 1,84 Totalbet



Buk nieco zaskoczył  mnie z dość szeroką ofertą na żużel. W parze tym razem z Kildemandem, który od kilku lat nie może się przełamać, tak więc Pająk nie powinien odbierać pkt. Zmarzlik na Jancarzu po prostu wymiata. Oczywiście może się zdarzyć jakiś defekt czy wykluczenie. W normalnych okolicznościach nie powinien tracić punktów. Rywale z Lublina, zwłaszcza na wyjeździe, to półka niżej dla Bartka. Sądzę, iż F16 zakręci koło kompletu, a kurs dość atrakcyjny w porównaniu do konurencyjnych buków.



Bardziej od zagrożenia defektem, czy wykluczeniem obawiałbym się tego, że Gorzów będzie wysoko prowadził i np. w 15 biegu Zmarzlika zastąpi którys z gorzowskich juniorów.



Co jak co ale ale takie rzeczy Zimnemu się nie zdarzają, zawsze jedzie wszystkie biegi, także o to był bym spokojny i dzisiaj faktycznie komplet powininien być na miękko u niego, o ile nie bedzie zdarzeń losowych.takze podpisuje się pod typem na over.



Dodaje coś od siebie żeby nie było nie na temat:



Miesiąc under4,5 1.84 fortuna.      3pkt.✅



Łełek nie od dziś wiadomo że starty ma tragiczne, na trasie waleczny ale w Gorzowie nie sądzę by po słabym starcie poradził sobie z kimkolwiek, w parze że starym Lampartem który też pkt mu nie odda, do tego Lambert z rezerwy który może za niego wchodzić. Że dwa starty pewnie dostanie i później pewnie zjazd do bazy.



 
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 12:53 przez wirazowy


Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum, jednak jestem tu (niezalogowany) już bardzo długo ;)



Od siebie polecam zakład: Miesiąc powyżej 4.5 pkt (sts) - 1,84



Miesiac jak każdy widzial w 1 meczu jak i w 1 czy nawet wczesniej w 2 lidze jest fenomenalnym walczakiem, już w 1 biegu w meczu z Grudziądzem potrafił przebić sie z ostatniej na 1 pozycje - zaden bieg nie jest dla niego stracony. Linia 4.5 jest moim zdaniem bardzo niska, jedzie on w parze z Lampartem, który również pokazał się z bardzo dobrej strony w 1 meczu - dziś jednak nie wydaje mi się żeby już jechał na tak dobrym poziomie.



Rozkład par w jakich jedzie Miesiąc:



Bieg 3:



Woźniak, Thomsen, Lampart, Miesiąc



Bieg 6



Kasprzak, Bartkowiak, Lampart, Miesiąc



Bieg 9



Kildemand, Zmarzlik, Lampart, Miesiąc



Bieg 12



Thomsen, Zmarzlik, Jonson, Miesiąc



+ ewentualnie nominowany bieg



Jak widzimy w 1 biegu jedzie z Woźniakiem i Thomsenem - co do tej pary to mogą równie dobrze wygrac 5-1 jak i przegrać 5-1, Thomsen w 1 spotkaniu niespodzianka - bardzo dobry występ, jednak tak jak Lampart nie wydaje mi się że powtórzy ten wyczyn, Woźniak podobnie, nie jest pewniakiem, może wygrać jak i być ostatni i nie bedzie to żadne zaskoczenie, przewiduje tu wynik 3:3 gdzie Miesiac zamelduje się na 2 miejscu (2pkt).



6 bieg - tutaj podobna sytuacja, Lublin nie przegra tego biegu, a jeśli chce łapać punkty to musi w tym biegu starac się o wygraną. Podobnie licze tu na walczaka Miesiąca, jeśli nie zaśpi na starcie to na pewno powalczy - również przewiduje tu minimum 2-3 pkt.



Bieg 9



Zmarzlik raczej nieosiągalny, aczkolwiek punkty na Lamparcie oraz Kildemandzie bardzo mozliwe.



Bieg 12



Podobnie jak w 9 biegu, jest szansa na urwanie punktów Thomsenowi lub Lapartowi



Reasumując linia 4.5 moim zdaniem jest naprawde niska, jak dobrze wyjdzie to Miesiąc moze już ją pokryć po swoim 2 biegu. 



Polecam również jak moi przedmówcy zakład na wygraną lubelskich juniorów, handicap +18.5 pkt, Woźniak poniżej 10 pkt oraz z meczu Grudziądz-Częstochowa - miedziński poniżej 5.5



 



Bardzo pozytywnie liczysz tego Miesiąca. W żadnym biegu nie liczysz, że przegra z Lampartem. A tu równie dobrze może mieć jakieś 2+1 po dwóch biegach i więcej już nie pojechać, bo dobrze pojadą juniorzy, albo będzie już RT. Linia chyba dobrze wystawiona, nie ma co jej ruszać.



A co do samego Miesiąca - w niższych ligach go nie widziałem, ale w tym pierwszym meczu wydał mi się strasznie chaotyczny. Bardzo odważna jazda, ale nie zawsze panował nad motocyklem, takie mam wrażenie. Trochę podobny do Miedziaka. Moim zdaniem gorzowski tor błędów nie wybacza i Miesiąc może mieć ciężko, chyba że rzeczywiście jego sprzęt na ten sezon jest tak dobry jak twierdzi.
 
castiel34 0

castiel34

Użytkownik


WItam dzis pierwsza odsłona 2 kolejki Ekstraligi.



Koledzy wyżej juz podali sporo typów a ja wrzucę dwa nktóre sam zagrałem i jestm nardzo ciekawy czy mialem nosa.



KENNETH BJERRE +1HC - FREDRIK LINDGREN - TYP BJERRE  KURS 1.85 



Bjerre startowiec jezdzi u siebie na ciezkim technicznie torze i licze na jego atomowe starty i szybki sprzet ktory ma od pocztaku sezonu,Lindgren walczak ale w Grudziadzu zeby wyprzedzac trzeba tam chociaz jeden sezon pojezdzic wedlug mnie.Dla mnie  typ 8/10   ale wiadomo zuzel to defekty upadki tasmy wiec stawkowac z glową.



BUKMACHER:   FORTUNA 



 



Drugi typ to juz z meczu w Gorzowie na który bardzo niecierpliwie czekam,tor gorzowski jest specyficzny czasami zdarzaja sie piekne biegi ale ogolnie start liczy sie tutaj najbardziej,nawet Zmarzlik ma czasem problem by minac kogos tam na dystansie wiec jak dla mnie sugestia do toromistrzow i dzialaczy by w koncu ogladac widowiska jak na Motoarenie czy w Czestochowie w zeszlym roku.



 



ROBERT LAMBERT UNDER 6.5 PKT  kurs 1.7 



BUKMACHER:FORTUNA 



Lambert nieoszlifowany brytyjski talent,w pierwszym meczu w Lublinie w sumie mnie zawiodl nic specjalnego nie pokazal.Dzis max daje mu 5-6 pkt chyba ze wyprowadzi z parku maszyn jakas rakiete w co nie wierze i bedzie wychodzil spod tasmy jak kiedys Hans Nielsen ;)  typ 7/10 



 



Pamiętajcie o jednym w speedwayu nie ma pewwniakow nie bedzie nigdy typu 10/10 z dobrym kursem kolo 2.0 no chyba ze ktos zna zawodnikow trenerow :p



EDIT:  OBYDWA TYPY NA MINUS 



Lambert 7 pkt zabraklo oczka mniej moze gdyby Kasprzak jezdzil na swoim poziomie to by nie zrobil,ogolnie Gorzow mizeria w tym meczu.



Z kolei drugi typ juz po 2 biegach wiedzialem ze moze byc ciezko,tor idealny pod Lindgrena ataki szeroką start nie byl taki wazny az sie zdziwilem ze Grudziadz taki dobry tor przygotowal jak kiedys jak jezdzil T,Gollob i orbitowal



 



Reasumujac zycie taki jest zuzel raz na wozie raz pod.W niedziele mam nadzieje odbije sobie.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik


cześć dawno nie podawałem typów ale sprubuje w tym sezonie się z wami pobawić:)



1) Grudziądz 1.75 patriotycznie i na przeczucie 48 42 gram efortuna i toto



2) Buczkowski (-1.5) zagar Typ 1 kurs 1.85  obawiam sie jedynie ze Krzysiek jezdzi dla druzyny a Przemek pewnie dzisiaj bedzie latal by zmazac plame



3) tak jak specjaliści wyżej az takiego pogromu nie przewiduje liga wyrownana poczatek seoznu niema zawodnikow co kreca koplety chyba ze dzisiaj Bartek.. Handi 18.5 dodatni na Lublin kurs 1.85



5) dubel miesiac over 4.5 1.8 + win Grudziadz 1.8 
 
8 12

86-300

Użytkownik


Biorę wszystko w stronę BUCZKOWSKIEGO, może i trochę życzeniowo, bo to mój ulubieniec, ale i też poparte faktami. Krzysiek wygląda świetnie na początku sezonu, swoje prawdopodobnie zrobiło zrzucenie zimą kilku kilogramów, forma fizyczna jest świetna. Widziałem Krzyśka na większości tegorocznych treningów, które odbył w Grudziądzu w tym roku - widać ogromny luz w porównaniu do poprzednich sezonów, zarówno w zachowaniu jak i na torze. Krzysiek ma duży komfort dzięki silnikom od Rysia. Można powiedzieć, że wreszcie, bo w poprzednich latach bywało różnie.



Interesujące są kursy na Buczka(+0,5) w parze z Bjerre (2,03) ✅ oraz powyżej 11pkt. we wszystkich startach (1,70) ⛔ . Osobiście też lekko pogram, że Buczek będzie najlepiej punktującym zawodnikiem meczu po 6,50 ⛔



 



Bieg juniorski GKM vs. Włókniarz dla GKM-u 3,05  ✅



Kurs bardzo atrakcyjny i trochę przesadzony, jak dla mnie zestawienie par w biegu juniorskim na torze w Grudziądzu 50/50. Bieg juniorski w Częstochowie zaskoczył chyba wszystkich, bo spodziewano się trójki Gruchalskiego i może jakiegoś punktu Miśkowiaka na Bartkowiaku. Mieliśmu zupełnie inne rozwiązanie, podobnie jak w przypadku pary grudziądzkiej w Lublinie. Jeśli chodzi o juniorów GKM-u - Turowski chyba wszystkich zaskoczył w Lublinie, do tego sam przyznaje, że ma świetne silniki od Rysia z Torunia. Rolnicki w Lublinie spalił się psychicznie, przed sezonem wszystko wyglądało dobrze, więc o ile uporządkował wszystko w głowie to dziś powinno być dużo lepiej niż w niedzielę! 



 



Bieg juniorski Stal vs. Motor dla MOTORU  2,75 ✅



Koledzy powyżej napisali już sporo, obaj juniorzy Motoru to dopiero przyszłość speedwaya, a już w niedzielę pokazali się z bardzo dobrej strony. Ja dodam tylko, że typ bardziej przeciwko Stali. Wiadomo jakie problemy ma na początku sezonu Karczmarz, zaś Bartkowiak to ten sam poziom co młodzież z Lublina. 



 



Do tego bez analizy:



Thomsen więcej niż Kildemand 1,55 ✅



Lindback więcej niż Pawlicki 1,75 ⛔



 



Wszystkie kursy FORBET! Udanych typów! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom