>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 - Reprezentacja Polski

Status
Zamknięty.
S 26,6K

sobolekk

Użytkownik
Ale to nie jest mityng tylko IO. Może się mylę, ale w tego typu imprezach biega się raczej wolniej troszkę. Nie spodziewam się by na 800m zeszli poniżej 1,43.

W sumie Londyn się trochę nie wpisuje w tą teorię ;) Musiałbym poszukać dalej jak to wyglądało.

Jeżeli ktoś spełnił wymagania kwalifikacyjne to czemu miałby nie pojechać ? Nie rozumiem Twojego toku rozumowania. To nie oni ustalają zasady kwalifikacji tylko związki i PKOl.
Gdy zawodnicy sa na rownym poziomie to biegi nie sa szybkie, ale Rudisha jest o poziom wyzej i jemu sie nie oplaca ryzykowac bo przy wolnym biegu roznie by moglo byc
 
J 19

jajo

Użytkownik
BZDURA ! Bardzo wymagająca trasa jak na taką imprezę, górale i inne Kwiatki powinni się liczyć
&quot;To naprawdę długa i ciężka trasa. W końcówce jest ośmiokilometrowy podjazd z 14-15-procentowym nachyleniem, potem krótki zjazd, znów dwa i pół kilometra wspinaczki na podjeździe o nachyleniu 4-5 procent. To nie będzie taktyczna rozgrywka, wygra najsilniejszy - powiedział Michał Kwiatkowski w wywiadzie dla stacji Sky Sport. &quot;
ja sie nie zgodze z Wami dwoma. Trasa jest niestety najgorsza z mozliwych chyba dla naszych.

Chyba zbyt trudna dla Kwiato, zeby wytrzymal te podjazdy w głownej grupie. Natomiast Majka wytrzyma na pewno, tylko że od szczytu mamy zjazd i 16,5km. Jak Rafał wygladał w sprincie na płaskim widzielismy w tdf. Szkoda, ze nie konczy sie podjazdem.

Beda sie liczyli mocni w gorach, ale umiejacy zaatakowac tez na prostym: np. Valverde, Nibali, Rodriguez, Heesjedal.

Jesli Kwiato by sie utrzymal w glownej grupie to ma szanse medalowe.

Dla Majki szanse widze tylko w jakiejs szalonej waskiej bardzo ucieczce o co bedzie niezwykle trudno.


Natomiast dziwia mnei wasze eksperckie rozwazania na temat ilosci medali ogolem. Jak ktos sie zna na lekkoatletyce to niemozliwe, zeby jednoczesnie ogarnial szermierkę i żeglarstwo np. Nie sposób znać wszystkie dyscypliny.

Najlepiej jak ktoś opisywał Brayzlijczyków i skupił sie na pilce noznej, recznej, kolarstwie itp. te impezy sa gowno warte. mozna z nich wyciagnac mikroskopijna ilosc medali w porownaniu do np. judo.

Nie mniej spytam tez tutaj: czy wiecie gdzie mozna postawic gdzies wieksza ilosc medali PL po wiekszym kursie? lub ilosc zlotych? czy ew top 10 klasyfikacji medalowej czy cos takiego?*

*Nie, nie zaprzeczam sobie. To ma byc czysty gambol na podkrecenie emocji a nie przemyslany typ po fachowej analizie.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
ja sie nie zgodze z Wami dwoma. Natomiast dziwia mnei wasze eksperckie rozwazania na temat ilosci medali ogolem. Jak ktos sie zna na lekkoatletyce to niemozliwe, zeby jednoczesnie ogarnial szermierkę i żeglarstwo np. Nie sposób znać wszystkie dyscypliny. Najlepiej jak ktoś opisywał Brayzlijczyków i skupił sie na pilce noznej, recznej, kolarstwie itp. te impezy sa gowno warte. mozna z nich wyciagnac mikroskopijna ilosc medali w porownaniu do np. judo.
1. pisałem tylko i wyłącznie o tym, że będą się liczyć górale i inne Kwiatki, a nie sprinterzy...
2.Eksperckie ? Za ekspertów/znafców robią tu inni.
Jeśli chcesz to spokojnie możemy pogadać o nożnej, siatce, ręcznej, koszu, lekkiej, coś o tenisie, kolarstwie... Jeśli ktoś żyje bukmacherką to coś wie niemal o wszystkim, te +-8h/dobę robią swoje ;)
W ziemniakach naszych masz różne o/u na Polaków
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
ja sie nie zgodze z Wami dwoma. Trasa jest niestety najgorsza z mozliwych chyba dla naszych.
Chyba zbyt trudna dla Kwiato, zeby wytrzymal te podjazdy w głownej grupie. Natomiast Majka wytrzyma na pewno, tylko że od szczytu mamy zjazd i 16,5km. Jak Rafał wygladał w sprincie na płaskim widzielismy w tdf. Szkoda, ze nie konczy sie podjazdem.
Beda sie liczyli mocni w gorach, ale umiejacy zaatakowac tez na prostym: np. Valverde, Nibali, Rodriguez, Heesjedal.
Jesli Kwiato by sie utrzymal w glownej grupie to ma szanse medalowe.
Dla Majki szanse widze tylko w jakiejs szalonej waskiej bardzo ucieczce o co bedzie niezwykle trudno..
Od kiedy Hesjedal dobrze finiszuje? Co więcej na 100% nie zdobędzie tutaj medalu, bo nawet nie startuje.
Pisząc, że Majka na pewno wytrzyma podjazdy to strzelasz sobie w kolano i pokazujesz, że nie rozumiesz specyfiki takich wyścigów. Rafał wcale nie musi przyjechać w pierwszej grupie. Tutaj trzeba dobrze czytać ataki i mieć przy okazji nogę, aby ruszyć. Prześpisz moment i nie będziesz się już liczył w walce o medal.
Ja uważam, że trasa idealnie skrojona pod Michała Kwiatkowskiego. Jakby był w formie to moim zdaniem jeden z głównych kandydatów do medalu. Jednak od dwóch sezonów jest bez formy i ciężko będzie tutaj walczyć o dobre miejsce. Medal dla Polaków to będzie na pewno niespodzianka, bo większych przesłanek do tego nie ma obecnie. To nie jest trasa dla Rafała o czym pisałem w temacie odnośnie wyścigu kolarskiego na IO.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
w kategorii 94kg bukmacher betfred daje 19.00 na win Adriana Zielińskiego.
trzeba patrzeć co wystawią za kursy na podium Polaka skoro jest tak niedoceniany.
na papierze oczywiście z Moradim szans nie ma, ale to złoto, jeśli chodzi o medal to szanse są bardzo realne.
w Mistrzostwach Polski Adrian pokazał się z bardzo dobrej strony (choć nie zrobił wtedy wagi), jednak 188kg w rwaniu i 221kg w podrzucie pokazują że forma rośnie i będzie mocny. Dużo zależy od rwania, tam musi wypracować sporą przewagę, nie można sobie pozwolić na błąd.
trzeba patrzeć też na pary h2h jak się pojawią, może będzie coś do grania.
przy okazji ciekawostka:
http://www.polska-sztanga.pl/modules.php?name=News&amp;amp;file=article&amp;amp;sid=20371
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Rywalizacji sportowa schodzi jednak dzisiaj na dalszy plan po informacjach odnośnie Tomasza Zielińskiego. Polak musi opuścić wioskę olimpijską, ponieważ najprawdopodobniej został złapany na stosowaniu niedozwolonych środków. Zieliński miał reprezentować Polskę w podnoszeniu ciężarów.
przy okazji kolejny tragiczny dzień w wykonaniu Polaków. w wielu dyscyplinach jak statyści, daleko od rekordów życiowych itd. słabiutko.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Rywalizacji sportowa schodzi jednak dzisiaj na dalszy plan po informacjach odnośnie Tomasza Zielińskiego. Polak musi opuścić wioskę olimpijską, ponieważ najprawdopodobniej został złapany na stosowaniu niedozwolonych środków. Zieliński miał reprezentować Polskę w podnoszeniu ciężarów.

przy okazji kolejny tragiczny dzień w wykonaniu Polaków. w wielu dyscyplinach jak statyści, daleko od rekordów życiowych itd. słabiutko.

Można powiedzieć stabilnie jak co 4 lata, słabo to wygląda do tej pory, wiadomo jeszcze wielu pewniaków przed nami ale często zastanawiam sie po co brać az tylu zawodników na te IO skoro lwia część nie ma najmniejszych szans na jakikolwiek sukces tj top10.
Co do ciężarowca, myślał że wszystko skupiło sie na Ruskich a tu klops. Jeszcze nie jednego złapią, jednak niesmak pozostanie na długo.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Co do ciężarowca, myślał że wszystko skupiło sie na Ruskich a tu klops. Jeszcze nie jednego złapią, jednak niesmak pozostanie na długo.
coś było na rzeczy z tym koksowaniem tego zawodnika bo prezes PZPC przed MP już groził mu wykluczeniem z kadry
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
coś było na rzeczy z tym koksowaniem tego zawodnika bo prezes PZPC przed MP już groził mu wykluczeniem z kadry
Tak jak mówie miał nadzieje że sprawa Rosjan pozwoli mu jakoś tam się wymknąć ale skoro mówisz że już wczesniej mu grożono wykluczeniem to świadczy o totalnym braku jakiegokolwiek pomyślunku że jednak koksował. A tak w ogóle to myślę ze jakby dobrze przebadać tych ciężarowców to tam lwia część coś ma na sumieniu ;)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
przed rozpoczęciem rywalizacji:
Według żeglarskich ekspertów, Małgorzata Białecka jest faworytką do zdobycia medalu na igrzyskach w Brazylii. Polka jest aktualną mistrzynią świata. Żeglarka ma ambitne plany, otwarcie twierdzi, że jej celem jest krążek.
po 1/4 rywalizacji:
Małgorzata Białecka w trzecim, ostatnim w poniedziałek, wyścigu zajęła 13. miejsce i łącznie sklasyfikowana jest na 15. pozycji. Podobnie jak u mężczyzn, zostanie rozegranych 12 wyścigów plus dodatkowy medalowy (podwójnie punktowany).
i tak prawie non stop.
 
S 26,6K

sobolekk

Użytkownik
Ale co ty sie dziwisz? Ja pogralem grubo w undery, to wszyscy mnie hejtowali, ale tak jest co 4 lata, taka polska mentalnosc, polacy nigdy nic nie osiągną. Jak my tu ugramy 10 medali to bedzie dobrze.
 
S 17

strzelec13

Użytkownik
Tak jak mówie miał nadzieje że sprawa Rosjan pozwoli mu jakoś tam się wymknąć ale skoro mówisz że już wczesniej mu grożono wykluczeniem to świadczy o totalnym braku jakiegokolwiek pomyślunku że jednak koksował. A tak w ogóle to myślę ze jakby dobrze przebadać tych ciężarowców to tam lwia część coś ma na sumieniu ;)
Zawsze w takich przypadkach dziwi mnie branie koksu. Mistrz Europy, w Polsce w zawodach wygrywał jak chciał od dłuższego czasu... wczoraj oglądałam z nim krótki wywiad i byłbym w stanie mu uwierzyć, że nie brał. Już złożył sprawę do sądu ale wiadomo, że wyrok będzie dopiero za jakiś czas, wiec IO ma z głowy... Podobno wykryto środek, który zostaje w organizmie przez 1,5 roku. Byłby na tyle głupi, żeby wziąć go dzień lub dwa temu???
 
S 26,6K

sobolekk

Użytkownik
kursy juz nie te same ale dalej polecam wchodzic w undery. Podejrzewam ze w zeglarstwie skonczymy bez medalu. w lekkiej mamy tak naprawde 3 medale (Malachowski Fajdek Wlodarczyk) o ile nikt z nich nie spali . W wioslach ugramy pewnie jeden i w kajakach 1-2. Nie widze nikogo jeszcze kto moglby zdobyc medal. Wchodzic grubo! na under 7.5 jest kurs kosmosu okolo 6@ jak dla mnie promocja, a under 10.5 to juz jest mega pewniak a kurs tez powyzej 2
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Również uważam ze z tą aferą dopingową u Zielińskiego może być niezła farsa. Brat mistrz olimpijski, obaj to na pewno pełni profesjonaliści doskonale zdający sobie sprawe z nagonki jaka jest ostatnio na podnoszenie ciężarów. Do dej pory był czysty a tu nagle wykrywają jakiś starodawny środek, łatwy do wykrycia i długo utrzymujący się w organizmie. Do tego brak wyjaśnien ze strony kontrolującej. Nie znam kulisów ale Zieliński miał tam z kimś na pieńku, dopiero po interwencji prezesa PZPC Kołeckiego był w kadrze.
Nie zdziwiłbym sie jakby komuś wyżej zależało na tej dyskwalifikacji, układy układziki i cała ta akcja.

Co do medali polaków to można to jeszcze gdzieś obstawiać ? Maraton ma kilka opcji na kilka krajów ale nie ma Polaków. Po udanych ME w LA napompowano balonik na IO i mówiono o 13-14 medalach. Moim zdaniem aby ten wynik osiągnąć trzeba sporo pozytywnych zaskoczeń takich jak np Majka. Na ogół jednak u nas słyszy sie o negatywnych zaskoczeniach że ktoś miał szanse ale nie wyszło. Mamy kilka &quot;pewniaków&quot; którzy nie powinni zawieść ale niewiele tego. Tak jak zagłosowałem w ankiecie myślę że powtórzenie wyniku z ostatnich igrzysk będzie bardzo dobrym rezultatem.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Co do medali polaków to można to jeszcze gdzieś obstawiać ? Maraton ma kilka opcji na kilka krajów ale nie ma Polaków. Po udanych ME w LA napompowano balonik na IO i mówiono o 13-14 medalach
spacer do ziemniaka.
Mad, ale te ME nie miały wpływu na wzrost przewidywań... 3medale w rzutach, ew.Kszczot i jakaś mini niespodzianka (tyczka itd), tak miało być i się u3mało ;)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
kursy juz nie te same ale dalej polecam wchodzic w undery. Podejrzewam ze w zeglarstwie skonczymy bez medalu. w lekkiej mamy tak naprawde 3 medale (Malachowski Fajdek Wlodarczyk) o ile nikt z nich nie spali . W wioslach ugramy pewnie jeden i w kajakach 1-2. Nie widze nikogo jeszcze kto moglby zdobyc medal. Wchodzic grubo! na under 7.5 jest kurs kosmosu okolo 6@ jak dla mnie promocja, a under 10.5 to juz jest mega pewniak a kurs tez powyzej 2
Myszki nie można skreślać, wg mnie on akurat ma spore szanse na medal.
w lekkoatletyce 3 medale pewne, jednak widząc formę naszych stawiam na 4 medale, jeszcze Kszczot.
jak coś ma nas uratować na tych IO to właśnie wioślarstwo i kajakarstwo.
martwi mnie ta ilość osób która kompletnie zawiodła i tu już nie chodzi o medal, ale mają się bić o miejsce w dziesiątce a są od tego dalecy, tak samo jeśli chodzi o same wyniki, przeważnie są bardzo dalekie od rekordów życiowych.

Co do medali polaków to można to jeszcze gdzieś obstawiać ? Maraton ma kilka opcji na kilka krajów ale nie ma Polaków. Po udanych ME w LA napompowano balonik na IO i mówiono o 13-14 medalach. Moim zdaniem aby ten wynik osiągnąć trzeba sporo pozytywnych zaskoczeń takich jak np Majka. Na ogół jednak u nas słyszy sie o negatywnych zaskoczeniach że ktoś miał szanse ale nie wyszło. Mamy kilka &quot;pewniaków&quot; którzy nie powinni zawieść ale niewiele tego. Tak jak zagłosowałem w ankiecie myślę że powtórzenie wyniku z ostatnich igrzysk będzie bardzo dobrym rezultatem.
to najbardziej irytuje u nas, bezsensowne pompowanie balonika zdecydowanie ponad stan, zero realizmu.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ja również zalecam spokój. Dycha pęknie. Ciągle mamy szanse jak poniżej z wyłączeniem Polaczyka i pływaków. A doszedł już Majka i nie ma na tej liście np. Włoszczowskiej czy tyczkarzy.


•Anita Włodarczyk (lekkoatletyka – rzut młotem)
•Paweł Fajdek (lekkoatletyka – rzut młotem)
•Piotr Małachowski (lekkoatletyka – rzut dyskiem)
Srebrne:

Reprezentacja Polski (siatkówka – turniej mężczyzn)
Polska (kajakarstwo – K4 500 m)
•Marta Walczykiewicz (kajakarstwo – K1 200 m)
•Karolina Naja/Beata Mikołajczyk (kajakarstwo – K2 500 m)
•Mateusz Polaczyk (kajakarstwo górskie – K1)
Polska (wioślarstwo – dwójka podwójna kobiet)
Brązowe:

•Kamila Lićwinko (lekkoatletyka – skok wzwyż)
•Robert Urbanek (lekkoatletyka – rzut dyskiem)
•Konrad Czerniak (pływanie – 100 m stylem motylkowym)
•Radosław Kawęcki (pływanie – 200 m stylem grzbietowym)
•Iwona Matkowska (zapasy – 48 kg)
•Ewelina Wojnarowska (kajakarstwo – K1 500 m)
Polska (wioślarstwo – czwórka podwójna kobiet
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Również uważam ze z tą aferą dopingową u Zielińskiego może być niezła farsa. Brat mistrz olimpijski, obaj to na pewno pełni profesjonaliści doskonale zdający sobie sprawe z nagonki jaka jest ostatnio na podnoszenie ciężarów. Do dej pory był czysty a tu nagle wykrywają jakiś starodawny środek, łatwy do wykrycia i długo utrzymujący się w organizmie. Do tego brak wyjaśnien ze strony kontrolującej. Nie znam kulisów ale Zieliński miał tam z kimś na pieńku, dopiero po interwencji prezesa PZPC Kołeckiego był w kadrze.
Nie zdziwiłbym sie jakby komuś wyżej zależało na tej dyskwalifikacji, układy układziki i cała ta akcja.
nie do końca rozumiesz sytuację, tu jest opisana dokładnie

http://www.polska-sztanga.pl/modules.php?name=News&amp;amp;file=article&amp;amp;sid=20340

ja nie chcę zabierać głosu i oceniać tego, za daleko jestem od tego, nie znam dokładnie sytuacji.

o tym że Tomasz Zieliński nie jest czysty sporo się słyszało, więc ta decyzja Kołeckiego z końca czerwca z okolic MP... hmmm coś na rzeczy może jest, nie wiem.

chcę wierzyć zawodnikowi, oby to się skończyło dobrze, jednak z drugiej strony ilu to już twierdziło że nie brało a brało

próbka B to z tego co się orietnuje w 99,9% potwierdza próbkę A.

sytuacja mocno nie jasna, tutaj dokładnie opisana sytuacja

http://www.polska-sztanga.pl/modules.php?name=News&amp;amp;file=article&amp;amp;sid=20381
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom