>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 - Reprezentacja Polski

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przed igrzyskami polskie pompowanie balonika, a po 3 dniach polskie marudzenie i tak od skrajności w skrajność ????
Na razie oprócz Radwańskiej chyba nikt z prognozowanych faworytów do medali nie odpadł. No chyba że ktoś liczył na pływaków czy na szablistki ???? Myszka pokazał już, że powalczy o medal, Z Białecką może być trochę gorzej. Dopiero zaczną się finały w wioślarstwie, gdzie Polacy na spokojnie przechodzą do finałów. Jeszcze przed nami lekkoatletyka, kajakarstwo, może coś wpadnie z kolarstwa torowego. Większość dyscyplin, gdzie mamy większe szanse jeszcze się nie rozpoczęło ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Przed igrzyskami polskie pompowanie balonika, a po 3 dniach polskie marudzenie i tak od skrajności w skrajność ????
Na razie oprócz Radwańskiej chyba nikt z prognozowanych faworytów do medali nie odpadł. No chyba że ktoś liczył na pływaków czy na szablistki ???? Myszka pokazał już, że powalczy o medal, Z Białecką może być trochę gorzej. Dopiero zaczną się finały w wioślarstwie, gdzie Polacy na spokojnie przechodzą do finałów. Jeszcze przed nami lekkoatletyka, kajakarstwo, może coś wpadnie z kolarstwa torowego. Większość dyscyplin, gdzie mamy większe szanse jeszcze się nie rozpoczęło ????
próbuję tłumaczyć że nie chodzi mi o same medale, wiadomo wiele przed nami. Jednak po co to pompowanie balonika, nie lubię tego.
włączasz portal który jest &quot;sportowym&quot; a tam zaczyna się np. od tego że Bogacka ma szansę na medal tak jak to miało miejsce 1 dnia itd. to samo było przed IO.
a ogólnie chodzi mi o występy naszych sportowców, nie o same medale, tylko że jadą i statystują osiągając bardzo słabe wyniki.
chodzi o to co pokazali nasi w strzelcy, tenisiści, tenisiści stołowi, szablistki (poza Kozaczuk), pływacy no naprawdę mierne te występy.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Zapamietajcie podstawowa rzecz, jesli wedlug rankingow biorac pod uwage wystepy w tym roku spodziewamy sie 15 medali to zdobedziemy ich z 8. I juz na drugich igrzyskach z rzedu zarabiam na underach,a i w Pekinie mozna bylo na tym sporo zarobic.Wynika to z prostej kwestii: Wszyscy przygotowuja sie glownie na IO, a do tego dochodzi polska mentalnosci i minimalizm. Poki co nie liczac wioslarzy i kolarzy to wszyscy sie po prostu kompromitują. Switkowski moze nie byl faworytem do medalu ale spokojnie mogl walczyc o miejsca w okolicach 5 a final to byl jego zasrany obowiazek. Trzy szablistki wygraly w sumie jeden mecz... a nasza reprezentantka Judo wystepowala na igrzyskach kilka minut podobnie jak nasz bokser.
W lekkiej Malachowski Wlodarczyk Fajdek wiadomo medale. Ale na nic wiecej bym nie liczyl. Kszczot nie wytrzyma szybkiego tempa, jesli juz mialbym upatrywac czwartej szansy to juz predzej Lićwinko chociaz tez wątpie, bardziej miejsca 4-5.
Jesli chodzi o wiosła mysle ze nasza dwojka napewno zdobedzie medal ale jesli chodzi o inne nadzieje to mam watpliwosci. Moze cos powalczyc czworka kobiet ale raczej bym stawial na 4 miejsce.
Kajaki- tam bardzo realne 2 medale.
Regaty- Myszce dam 50/50 na medal. Holender i Dempsey raczej poza zasiegiem, o braz mozna powalczyc.
No i to by bylo na tyle... Siatkarze realnie dotrą do cwiercfinalu (oby nie bo bardzo ich cenie) ale niestety to juz nie ta druzyna co 2 lata temu. Reczni graja okropnie slabo. Nasi plazowi sa moze i solidni ale w starciach z druzynami o lepszych warunkach fizycznych po prostu nie maja zadnych szans, brak sily fizycznej jest widoczny golym okiem, sama technika igrzysk sie nie wygra.
Kto jeszcze moze cos zdobyc? w sumie to nie widze juz nikogo. Kawęcki po tym co pokazal na 100m... mam watpliwosci.. Wloszczowska? chyba juz nie te lata
No to podsumowując: Majka, Malachowski, Fajdek, 1 w wioslach i 2 w kajakach zakladam ze te medale zdobedziemy to mamy ich 6.
No i jakies tam szanse powalczenia mają : Myszka, czworka w wioslach , wlosczowska, kszczot, licwinko , siatkarze, Zieliński.
Under 11,5 kurs 2,15. Musialoby z tych niepewnych wejsc 6 zeby nie pokryć tego, to jest nie mozliwe.
a Under 14,5 po 1.40 to juz jest typowa lokata, gdzie oni widza te medale?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
włączasz portal który jest &quot;sportowym&quot; a tam zaczyna się np. od tego że Bogacka ma szansę na medal tak jak to miało miejsce 1 dnia itd. to samo było przed IO.
Gdyby było że ma szansę na awans do finału to by nikt nie klikał, a o to chodzi. Co do polityki wysyłania zawodników i ogólnie przygotowań do igrzysk to niestety zależy dużo od poszczególnych związków sportowych. Są takie, które mają długoterminowe plany i je konsekwentnie realizują (najlepszym przykładem związek kolarski), a są takie, które olewają to totalnie od lat (np. pływanie) i potem jak przychodzi do kwalifikacji to wysyłają kogo mają, bo jak nie wyślą to sami jako działacze nie pojadą.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Zapamietajcie podstawowa rzecz, jesli wedlug rankingow biorac pod uwage wystepy w tym roku spodziewamy sie 15 medali to zdobedziemy ich z 8. I juz na drugich igrzyskach z rzedu zarabiam na underach,a i w Pekinie mozna bylo na tym sporo zarobic.Wynika to z prostej kwestii: Wszyscy przygotowuja sie glownie na IO, a do tego dochodzi polska mentalnosci i minimalizm. Poki co nie liczac wioslarzy i kolarzy to wszyscy sie po prostu kompromitują. Switkowski moze nie byl faworytem do medalu ale spokojnie mogl walczyc o miejsca w okolicach 5 a final to byl jego zasrany obowiazek. Trzy szablistki wygraly w sumie jeden mecz... a nasza reprezentantka Judo wystepowala na igrzyskach kilka minut podobnie jak nasz bokser.
W lekkiej Malachowski Wlodarczyk Fajdek wiadomo medale. Ale na nic wiecej bym nie liczyl. Kszczot nie wytrzyma szybkiego tempa, jesli juz mialbym upatrywac czwartej szansy to juz predzej Lićwinko chociaz tez wątpie, bardziej miejsca 4-5.
Jesli chodzi o wiosła mysle ze nasza dwojka napewno zdobedzie medal ale jesli chodzi o inne nadzieje to mam watpliwosci. Moze cos powalczyc czworka kobiet ale raczej bym stawial na 4 miejsce.
Kajaki- tam bardzo realne 2 medale.
Regaty- Myszce dam 50/50 na medal. Holender i Dempsey raczej poza zasiegiem, o braz mozna powalczyc.
No i to by bylo na tyle... Siatkarze realnie dotrą do cwiercfinalu (oby nie bo bardzo ich cenie) ale niestety to juz nie ta druzyna co 2 lata temu. Reczni graja okropnie slabo. Nasi plazowi sa moze i solidni ale w starciach z druzynami o lepszych warunkach fizycznych po prostu nie maja zadnych szans, brak sily fizycznej jest widoczny golym okiem, sama technika igrzysk sie nie wygra.
Kto jeszcze moze cos zdobyc? w sumie to nie widze juz nikogo. Kawęcki po tym co pokazal na 100m... mam watpliwosci.. Wloszczowska? chyba juz nie te lata
No to podsumowując: Majka, Malachowski, Fajdek, 1 w wioslach i 2 w kajakach zakladam ze te medale zdobedziemy to mamy ich 6.
No i jakies tam szanse powalczenia mają : Myszka, czworka w wioslach , wlosczowska, kszczot, licwinko , siatkarze, Zieliński.
Under 11,5 kurs 2,15. Musialoby z tych niepewnych wejsc 6 zeby nie pokryć tego, to jest nie mozliwe.
a Under 14,5 po 1.40 to juz jest typowa lokata, gdzie oni widza te medale?
oczywiście 15 medali nie będzie ale też nie zapędzaj się za daleko w drugą stronę, więcej obiektywizmu
nie no Kszczot właśnie dobrze przez buków jest oceniany na medal, ma formę taką że bardziej realne jest że ten medal będzie niż go nie będzie.
w kajakach bardziej realne 3 medale niż 2.
Włoszczowska z jakimiś szansami też jest, na MŚ byłaby druga gdyby nie upadek http://eurosport.onet.pl/kolarstwo/ms-w-kolarstwie-gorskim-dramat-mai-wloszczowskiej-polka-stracila-pewny-medal/jvrb9d no właśnie te jej upadki, ona jest przygotowana na medal tylko bardzo często miewa takie przygody, dużo częściej od innych tych topowych, jednak tam szansa jest i value w kursie na podium, a zwłaszcza h2h
w podsumowaniu medali zgubiłeś choćby Włodarczyk
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dziwne to. Podobno Kołecki nie chciał ich dopuścić do igrzysk, bo trenowali gdzieś po klubach zamiast z reprezentacją ale został przegłosowany w związku. Jak wyszło że w sumie miał rację to podaje się do dymisji.
no właśnie o co tam chodzi...
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dorzucę swoje trzy grosze w temacie polskich szans medalowych.
Lekkoatletyka:
Paweł Fajdek, Anita Włodarczyk - tylko katastrofa zabierze nam złota w młocie - kursy na to zdarzenie to 1,04 i 1,05
Paweł Małachowski - złoto 50/50 czyli walka ze starszym Hartingiem, medalu nie powinien wypuścić z rąk
W królowej sportu widzę też kilka szans:
Adam Kszczot - to tylko szansa. Wszystko zależy od biegu, Rudisha będzie cisnął ile wlezie ale on złoto ugra - zależy jak dostosuje się reszta.
Karolina Lićwinko - w skoku wzwyż jest ścisk duży. Wiele zależy od dyspozycji dnia i nie psuciu głupich prób, bo na medal na pewno Karolinę stać.
Wojciech Nowicki - o tej szansie mało się mówi, a po cichu liczę tu na medal. Nowicki w rzucie młotem poza Fajdkiem może wygrać z każdym. Rok temu brąz na MŚ, ostatnio brąz na ME. Forma jest, może się udać.
Jakieś nadzieje:
Angelika Cichocka - wygrana w wielkim stylu na Mistrzostwach Europy. Forma wysoka, finisz niesamowity. Przy szybkim tempie nie ma szans z Afrykankami. Ale przy wolnych 1110 metrach kto wie? W kursach jest na miejscu 6., przy dwóch wyraźnych faworytkach (kursy ponad 2) i reszcie raczej wyrównanych (trzecia zawodniczka 12, Cichocka 21)
Paweł Wojciechowski - podobno forma byłego Mistrza Świata jest. Jeżeli taka jak w 2011 roku to nadzieje mogą nie być złudne
Robert Urbanek - rzut młotem, brąz na MŚ rok temu, teraz 5. w kursach u buków.
= myślę, że lekkoatletyka może nam przynieść 4-6 medali
Sporty wodne:
Fularczyk/Naja - dwójka podwójna w wioślarstwie w eliminacjach i półfinale pewne wygrane. Kandydatki nawet do złota
Wioślarska czwórka podwójna kobiet - a nóż, wyglądały nieźle na razie
Piotr Myszka - zajmie najpewniej miejsce 3-5, może się zakręci na podium dzięki wielkiemu doświadczeniu
Marta Walczykiewicz K1 200m - druga u buków, na MŚ już 5 razy druga
K2 500m, K4 500m - Polska dwa razy u buków trzeci po kursach, chociaż jeden powinno wpaść
Radosław Kawęcki - może mu się uda w swojej koronnej 200 grzbietem, choć forma chyba nie ta
= 3-4 medale
Reszta:
Maja Włoszczowska - klasa jak zawsze. Ma coś do udowodnienia po Londynie, a raczej jego braku. Jest cały czas w czołówce, jednak tu jest kilka zawodniczek na równym poziomie
Siatkarze/Piłkarze Ręczni - pierwsi jak dotychczas nieźle, tych drugich bym jeszcze nie skreślał. Mam nadzieję na jeden medal w sportach drużynowych.
Adrian Zieliński - w Londynie złoty jednak do 85kg. Do 94kg na razie złoto ME 2014, rok temu srebro MŚ. Spore nadzieje, u buków 4.
Monika Brzostek/Kinga Kołosińska - nasze siatkarki plażowe grają super jak na razie, kto wie?
= 2-3 medale

OPTYMALNIE: 9-13 medali

Wychodzi jak zwykle. Przekroczenie 10 medali realne, jednak nawet 11 to będzie wbrew opinii publicznej dobry wynik w moim mniemaniu.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Dobry wynik? porownaj sobie nasz wynik medalowy do innych krajow ktorzy maja podobna ilosc mieszkancow. Patrzac na Europe , ktory kraj bedzie miec mniej medali od nas? prozno szukac chetnych. Niewiele znaczymy w sporcie.

Co do twojego podsumowania co do Myszki zmieniam zdanie mysle ze na bank zdobedzie medal, rozkreca się. Dempsey juz ma jedna odrzutke jak skopie jeden bieg to straci mnostwo punktow, widze tu nawet szanse na wiecej niz braz. Wczoraj 2,2,3.

Co do Cichockiej , u niektorych bukow (np STS ) jest nawet 3 z kursem 12@. Ale wydaje mi sie jednak troche przeszacowana. Dzis trzymajmy kciuki za czworke, realne szanse na braz. A i panowie moze powalcza w koncu awansowali bezposrednio.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Brat tego ciezarowca co zostal zlapany sam powinien zrezygnowac ze startu, nawet jesli nie ma przepisu wyrzucajacego wszystkich zawodnikow danego kraju z danej konkurencji, a juz w szczegolnosci czlonkow rodziny.
Prosta sprawa jak sa bracmi napewno jeden wie co robi drugi
To ze nie rezygnuje i brnie do konca swiadczy o tym zze bawia sie za nasze pieniadze i beda chapac ile sie da
Jaki smak bedzie mial chocby wywalczony przez niego zloty medal ?I tak bedzie smrod, mi to by nie smakowalo, wolalbym i kazdy uczciwy czlowiek mysle zrezygnowac i gdzies sie zaszyc z tekstem &#39;mnie tez oszukal, nie wiem co o tym myslec ide sie napic&#39;
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Brat tego ciezarowca co zostal zlapany sam powinien zrezygnowac ze startu, nawet jesli nie ma przepisu wyrzucajacego wszystkich zawodnikow danego kraju z danej konkurencji, a juz w szczegolnosci czlonkow rodziny.
Prosta sprawa jak sa bracmi napewno jeden wie co robi drugi
To ze nie rezygnuje i brnie do konca swiadczy o tym zze bawia sie za nasze pieniadze i beda chapac ile sie da
Jaki smak bedzie mial chocby wywalczony przez niego zloty medal ?I tak bedzie smrod, mi to by nie smakowalo, wolalbym i kazdy uczciwy czlowiek mysle zrezygnowac i gdzies sie zaszyc z tekstem &#39;mnie tez oszukal, nie wiem co o tym myslec ide sie napic&#39;
Slucham? sam nie bral wiec o co chodzi? Jego brat to zycie jego brata. Logiczne ze go nie wsypie, ale skoro sam nie bral to nie widze problemu
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Nie bral? Raczej nie wpadl. Oni dobrze wiedza jeden o drugim.
Wez np startujesz na zawodach i wpada twoj brat? Co normalnie robisz? Jesli sport nie jest chory to sam rezygnujesz ale panowie jada na panstwowych pieniadzach dlugie lata wiec nie zrezygnuje
Wyobraz sobie ze zdobywasz medal. I co myslisz bedziesz podziwiany? Kazdy bedzie cie kojarzyl z afera dopingowa a nie medalem a to ze nie wpadles nie ma zadnego znaczenia, widocznie zachameciles tak ze nie wpadles - taka bedzie powszechna percepcja.
Dlatego dla unikniecia podejrzen ktore sie beda ciagnely zawsze lepiej jest zrezygnowac. Ale tu niekt o tym nie mowi bo panowie podlaczyli sie do panstwowego zrodelka i hura
A jesli jestes uczciwy to powinienes go sam pilnowac, byc odpowiedzialnym, opiekunczym podwojnie , a jak wykreci cos takiego to za....ic ;) wczesniej mu zapowiadajac &#39;jeden numer i polamie ci kosci&#39;. Bo jego wyczyny poloza sie cieniem na twojej reputacji czy tego chcesz czy nie
Ale tutaj nie ma nic z tych rzeczy miejsca reka raczke myje, ewidentnie widac
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Nie masz zadnych dowodow na to ze Adrian Zielinski bral doping wiec prosze mi nie wyjezdzac z takimi tekstami. Kazdy odpowiada tylko za siebie, moze wykluczmy od razu cala kadre sztangistow bo jeden bral? A co tam niech wszyscy za to odpowiadaja
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Oni dobrze wiedza jeden o drugim.
Wez np startujesz na zawodach i wpada twoj brat? Co normalnie robisz? Jesli sport nie jest chory to sam rezygnujesz
Podoba mi się Twój tok myślenia, przedstawie jednak troche inna sytuację. Na poprzednim koncie na forum bukuwodzu czy jakoś tak miałeś bana. Dobrze o tym wiesz. Mimo to dalej siedzisz tutaj na drugim koncie wypisując różnorakie historie często podchodzące pod słabe kino sci-fi. Pytanie, co normalnie robisz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
V 1,1K

viren

Użytkownik
Raz ze nie jeden a dwoch.
Tak zawodnik wpadajacy na dopingu sciaga hanbe na coonajmniej cala rodzine, zreszta nie ukrywa ze sa w dobrych stosunkach i razem trenuja. W takiej sytuacji standardem powinno byc wycofanie sie jego brata, nie mowie ze wymuszone przepisami, ale przyzwoitym zachowaniem.
Wyobraz sobie ze brat zdobedzie zloto i co myslisz ze ten smrod sie ciagnacy za rodzinka nie bedzie wiekszy niz rozglos z pozytywnego osiagniecia? Jako kibic gdzies mam takie medale, jako zawodnik tez bym mial
PS ten belt powyzej mojego to do wywalenia tu jest temat o kadrze olimpijskiej
Jezeli naprawde chcemy sie wziac za walke z dopingiem moznaby dopisac przepis o karaniu z automatu rodziny skazanego, przeciez wiadomo ze jak jeden siedzi to wszyscy, to by sprawilo ze pilnowaliby sie zeby nikt nie bral a nie jak teraz strojenie glupich min do kamer, sianko pobrane i niezwrocone i dalej bawimy sie w kotka i myszke
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Życiówki nie odgrywają kompletnie żadnej roli na takich imprezach. Weźmy takiego Pierre Ambroise Bosse&#39;a. Typ ma super życiówkę, a kompletnie nic nie osiągnął bo ma psychikę dziecka. Idealny na zawody Diamentowej Ligi, ale jak przychodzi wielka impreza to nawet na ME ma problemy się załapać na podium, a co dopiero na IO. Według mnie Kszczot będzie walczył o brąz, ale o nic więcej. Rudisha, Aman i pewnie Amos to główni faworyci, a kto wie kto jeszcze może wyskoczyć
Alez oczywiscie ze odgrywaja role, i zyciowki bo wiesz mniej wiecej jaka jest granica danego zawodnika, a jeszcze bardziej rezultaty w tym roku. Kszczot ZAWSZE wygrywa biegi slimacze lub wolne, gdy bieg jest szybki to on tego najprosciej w swiecie nie wytrzymuje. I wszystko sie potwierdzilo, a kursy ze Kszczot nie zdobedzie medalu byly smiesznie wysokie. Z reszta wszystko co mowilem o mentalnosci Polakow, o kompromitacjach co igrzyska sie sprawdza. Under 10,5 z tego co pamietam jak gralem przed igrzyskami to mialem kurs z kosmosu. Chociaz przyznaje bez bicia ze takiej kompromitacji polskiej kadry to nawet ja sie nie spodziewalem.
Teraz juz underow grac oczywiscie nie polecam bo kursy polecialy masakrycznie w dol a Wlodarczyk i Fajdek to jakby na to nie spojrzec medale zdobędą. Do tego 2 w kajakach i koniec, najgorsze igrzyska od lat.
Przynajmniej moje typy ze Plywacy ponizej 2 medali, ze Kawecki nie zdobedzie, ze Kszczot nie zdobedzie itp daly sporo zarobic. Smutne to ale po obserwacji Aten i Pekinu, wiem ze igrzyska na graniu przeciwko Polakom to jest sposob na dobrą kasę, w Londynie zarobilem, tu zarobilem jeszcze wiecej wiec czekam na Tokio!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom