>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023 (21.06-2.07.2023)

malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
kursy z STS

Kopeć top3 na 100m? Tak 1.57

Poprzedni weekend Kopeć, który na fajnym poziomie jest już długo osiągał w warunkach zwyczajnych 10.06 i 10.05 a chwilę wcześniej pod wiatr też świetny bieg

Jest forma, startuje w 🇵🇱 a 4 zawodnik na listach sezonu ma czas zaledwie 10.12 - to wszytko powoduje, że nasz powinien podium zrobić a pewnie myśli o czymś więcej.

inne ciekawe zakłady:

przede wszystkim Świderski top8? Nie 1.94

Szacunek za to co robił dla dyscypliny przez lata ale zjazd już jest wyraźny i obecnie powoływanie go na zawody pokazuje przede wszystkim w jaki dołek ta dyscyplina wpadła w 🇵🇱

Analizując skład niby aż tal daleko ósemki nie jest ale tu nie ma zasadniczo z czego zrobić coś pro - zapewne będzie to bardzo przeciętny wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +635
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piłka nożna plażowa

Typy długoterminowe Fortuna:

Portugalia 1-3
1,50
Szkoda ale na własne życzenie nie zdobyli tego 3 miejsca, jak się tak strzela rzuty karne w półfinale i w meczu o 3 miejsce to raczej nie ma czego szukać.
Szwajcaria 1-3 2,25

AKO: 3,38

Uważam, że jest to genialne AKO!
Portugalia, Hiszpania, Szwajcaria potem są Włosi i Ukraińcy, którzy według mnie mają największe szanse.
Szwajcaria jest w grupie z Włochami, Ukrainą i Mołdawią - Mołdawię skreślam na dzień dobry. Pozostaje 3ójka jednak według mnie to Szwajcaria spokojnie wyjdzie z tej grupy najprawopodobnie z 1 miejsca ale nawet jeśli z 2 to i tak nie ma źle. Po grupowych meczach mamy od razu półfinały i w razie wu mecz o 3 miejsce.
Portugalia i Hiszpania z tej grupy powinna wyjść - jest jeszcze Polska i trzymam za nich kciuki jednak nie uważam aby zagrozić mogła.
Portugalia według mnie i Szwajcaria mają najlepsze kadry na tym turnieju.

Na 1 kolejkę:

Portugalia - Hiszpania 7:5

Portugalia
1,66
powyżej 6,5 1,70
Hiszpania powyżej 2,5 1,65 STS

Przed nami bardzo fajny turniej na tych Europejskich Igrzyskach, Piłka nożna plażowa. W 1 kolejce mecz, 2óch "faworytów" bukmacherskich do wygrania całego turnieju.
Według mnie to Portugalia na tym turnieju jest dużo mocniejsza jednak nie przekreślam Hiszpanów, którzy potrafią grać.
W Portugalii zobaczymy takie gwiazdy jak Leo Martins, Be Martins czyli 2óch bliźniaków, którzy na ten moment są jednymi z lepszych piłkarzy na świecie na plaży Jordan, Andrade, Bruno Torres - w sumie można by tak wymienić cały skład Portugalii. Hiszpania również ma swoje gwiazdy jak Dona, Antonio, Chicky, David czy Mejias.
Osobiście uważam, że bukmacherzy w 1 kolejce dali zdecydowanie za niskie overy, co najmniej o 1 może o 2 gole. 7 bramek w meczu na plaży jest bardzo łatwo strzelić a kurs mamy bardzo fajny - polecam.

Włochy - Ukraina 5:6

Kurs na Włochów strasznie zaniżony, nie przekreślam Ukrainy, która jest bardzo solidna na plaży i często sprawia niespodzianki. Włosi często mecze kończą z dużą ilością bramek, Ukraina znowu jest mocna w obronie jednak z tymi drużynami słabszymi.
Mecze bezpośrednie pokazują, że w ich meczach często pada 8 lub więcej bramek.

powyżej 6,5 1,85
Ukraina powyżej 3,5 2,10 STS

Mołdawia - Szwajcaria 4:9

Tutaj faworyt jest tylko 1 i jest nim Szwajcaria widać to po kursach, dlatego idę w over meczowy. Szwajcarzy to dal mnie drużyna najbardziej overowa strzelają bardzo dużo bramek ale także i bardzo często tracą te gole. Mołdawia jest zespołem bardzo słabym, który potrafi przegrać nawet 3:13 z Portugalią w 2019 roku.
Sama Szwajcaria może tutaj dobić do 10 bramek nie zdziwię się ale liczę, że i Mołdawia swoje dorzuci - wiadomo, że na plaży często padają bramki "z dupy" nawet te słabsze ekipy.

powyżej 7,5 1,60
Szwajcaria powyżej 6,5 1,95 STS

Azerbejdżan - Polska 2:7

Tutaj także uważam, że kurs na Polaków jest strasznie zaniżony, Azerbejdżan potrafi grać i nie zdziwi mnie tutaj wyrównany mecz a nawet jeśli by Azerowie wygrali tutaj. Ostatni ich mecz to porażka Polaków aż 2:6 z kolei wcześniejszy mecz to wygrana aż 13:3 ale to było 4 lata temu. Tutaj również over jest strasznie niski a Polacy grają wesoły piłkę plażową i często te ich wyniki są bardzo wysokie.

powyżej 6,5 1,85
Azerbejdżan powyżej 3,5 2,00 STS
Wszystkie kursy na over są z Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1449
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
1 dzień za nami świetny! Lecimy z 2gim dniem ale już gdzie nie gdzie bukmacherzy się zrehabilitowali ale nadal możemy wyszukać bardzo fajnych opcji.

Włochy - Mołdawia 6:4

Włosi po porażce z Ukrainą 5:6 mocno utrudnili sobie awans z tej grupy, dziś trzeba po prostu wygrać i czekać już na mecz ze Szwajcarią. Mecz Włochów z Ukrainą był dość wyrównany i tam spokojnie mogli wygrać, zremisować no ale na koniec jednak przegrali.
Mołdawia została rozbita 4:9 przez Szwajcarię ale oglądając ten mecz uważam, że Szwajcaria rozluźniona była w tym meczu dlatego stracili te 4 gole jednak mocny plus dla Mołdawii właśnie za te bramki. Włosi są tutaj zdecydowanym faworytem i liczę, że Włosi do tego meczu podejdą w pełni skoncentrowani.

Włochy -3,5 1,70
powyżej 10,5 2,70
można lekko spróbować

Portugalia - Azerbejdżan 5:2

Tutaj mamy spore value w Betfan! Portugalia jest faworytem całego turnieju, zagrali mecz z Hiszpanią gdzie wygrali 7:5, początek mieli piorunujący ale już przy prowadzeniu 3:0 4:1 odpuścili i Hiszpanie to wykorzystali. Azerbejdżan przegrał aż 2:7 z Polską a bukmacher daje nam linię -2,5 ?!?! Według mnie jest to mocna promocja - oby nie spartolili tego bo przed meczem wygląda to doskonale - piłkarsko są o 3 półki wyżej (dla porównania STS daje nam linię -5,5 po 1,85).

Portugalia -2,5 1,70 !
powyżej 7,5 1,70
Portugalia + powyżej 7,5 1,95

Szwajcaria - Ukraina 4:2

W pierwszej kolejce Szwajcaria zgodnie z planem rozbiła Mołdawię 9:4. Szwajcarzy z przebiegu meczu nieco rozluźnili się gdy już prowadzili 3:0 i Mołdawia to wykorzystała jednak nie było żadnego zagrożenia w ciągu całego spotkania. Ukraina wygrała z Włochami 6:5 czym bardzo zbliżyła się do półfinałów bo przed nimi jeszcze mecz z Mołdawią. Dziś mecz ze Szwajcarią gdzie na pewno nie są faworytami jednak liczę na dobrą grę z obu stron.
Szwajcarzy mają swojego kapitalnego Stankovica, który strzelił az 7 bramek w meczu z Mołdawią ale prócz niego są jeszcze Hodel, Ott świetny bramkarz Eliot i ogólnie Szwajcaria jest mocną drużyną. Ukraina na pewno jest solidna ale po takim kursie aż żal nie spróbować! Bramki powinny wpaść a Betfan znowu proponuje nam niską linię jak na plażówkę.
Kurs na sam over także jest genialny!

powyżej 7,5 1,85 !
Szwajcaria + powyżej 7,5 2,75

Polska - Hiszpania 1:6

Hiszpania na pewno nie jest tutaj najlepszym składem i w najlepszej formie co jest dla nas dużą szansą bo umówmy się nie często mamy szansę grać w półfinale na takich turniejach a dziś wystarczy wygrać i mamy to no ale nie będzie łatwo w końcu jest to Hiszpania, która co by nie mówić coś tam pokazała z Portugalią i nie wyglądało to tak słabo cały mecz jak kiepski mieli początek. Polacy mimo, że jako pierwsi stracili gola to wygrali bardzo pewnie aż 7:2 co było dla mnie lekkim zaskoczeniem.

Polska +2,5 2,03
powyżej 7,5 1,60

 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Mołdawia 6:8

Przed nami "półfinał" o mecz o 5 miejsce. Mołdawia to najsłabsza drużyna na całym turnieju ale pokazuje pazur i na pewno mogą być zadowoleni z gry, może nie z wyników bo w końcu przegrali 3 mecze ale ambitnie grali i strzelili sporo bramek. Nawet strzelili więcej bramek niż Polacy.
Mecz już bez emocji więc teoretycznie łatwiej o bramki, over jest moim zdaniem za niski patrząc na wyniki przede wszystkim Mołdawii ale i Polacy także grać potrafią i strzelać również, może nie pokazali tego w meczu z Portugalią i Hiszpanią ale już mecz z Azerbejdżanem strzelili aż 7 bramek.
Reasumując uważam, że obie drużyny strzelą co najmniej 8 bramek.

Ukraina - Azerbejdżan 6:6

Ukraina może czuć duży zawód i sami sobie są winni, że nie grają dziś w późniejszej godzinie w półfinale. Reasumując ta grupa była tak wyrównana, że 1 gola zaważył o rozmieszczeniu pierwszej trójki. Mimo wszystko poziom gry jest ich wysoki dużo wyższy niż Azerbejdżanu ale... tak jak wspomniałem nie jest to mecz półfinałowy tylko mecz o 5 miejsce i wydaje mi się, że obie drużyny zagrają luźniej przede wszystkim Ukraina bo Azerbejdżan jako drużyna słabsza na pewno będzie chciała wygrać. Liczę na gole w tym meczu. W meczach Ukrainy padało bardzo dużo goli.

Polska - Mołdawia powyżej 7,5 1,71 (już spadł lekko kurs)
Ukraina - Azerbejdżan powyżej 7,5 1,81

totalbet

Polska strzeli powyżej 4,5 1,70
Ukraina - Azerbejdżan powyżej 6,5 1,42

STS

Portugalia - Szwajcaria 4:4

Mecz półfinałowy gdzie osobiście uważam, że obie drużyny znajdą się ale w finale i taki właśnie finał zobaczymy niestety Szwajcarzy z Włochami przegrali - trzeba powiedzieć jasno zagrali słabo i dziś jeśli chcą powalczyć to muszą zagrać dużo lepiej. Mecze bezpośrednie pokazują, że w ich meczach bardzo często pada mnóstwo bramek i według mnie nie zmieni to nawet fakt, że to jest półfinał. Liczę na kapitalne widowisko - faworytem jest Portugalia ale Szwajcarii nie przekreślam jeśli zagrają na swoim najwyższym poziomie to mogą nawet wygrać ten mecz.

Hiszpania Włochy 5:5

Jedno można powiedzieć obie drużyny na pewno nie grają na tym turnieju wszystkimi swoimi najlepszymi zawodnikami. Włosi zagrali świetnie ze Szwajcarią i wygrali słusznie jednak ich poprzednie mecze z Mołdawią i Ukrainą pokazały, że ich poziom nie zawsze jest wysoki. Hiszpania zaczęła odp porażki z Portugalią ale już w 2óch następnych meczach przejechali się po swoich rywalach. Lekkim faworytem jest teoretycznie Hiszpania na pewno ich przewaga to bramkarz, mają świetnego bramkarza Done.

Portugalia - Szwajcaria powyżej 7,5 1,70
Hiszpania - Włochy Hiszpania lub remis 1,35

Betfan

Szwajcaria strzeli powyżej 2,5 1,60
Polska - Mołdawia Polska 1,35

STS
Na dziś takie mam kupony - stawki różne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +767
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś ostatni dzień tego turnieju więc wchodzimy mocniej oby znowu z Fartem!

Polska - Ukraina 2:3

Mecz o 7 miejsce a przegrany zajmie ostatnie miejsce na tym turnieju kto by nie zajął będzie to duże rozczarowanie ponieważ na tym turnieju teoretycznie Mołdawia jak i Azerbejdżan to drużyny słabsze od tych zespołów.
Mimo wszystko mecz o nic tak naprawdę dlatego wchodzę w bramki, teoretycznie Ukraina jest faworytem i fajny jest kurs na nich dlatego spróbuję.

Ukraina 1,80
powyżej 7,5 1,50
powyżej 8,5 1,85

Mołdawia - Azerbejdżan 2:4

Mecz o 5 miejsce dla obu zespołów będzie to jakiś tam sukces.
W meczach Mołdawii padało na tym turnieju najwięcej bramek a spotykają się ze sobą drużyny, które nie mają obrony.
Kursy są bardzo rozbieżne i zastanawiam się czy nie zagrać singla na Mołdawię dla emocji.
Jednak główny typ to bramki.
Nie ma aż takiej różnicy poziomu, żeby dawać taki kurs a widać, że Mołdawia gra ambitnie ale czy to wystarczy? Każdy niech sobie sam oceni :)

Mołdawia 3,45
powyżej 7,5 1,42
powyżej 8,5 1,72

Hiszpania - Portugalia 5:5

Mecz o 3 miejsce, ja osobiście w meczach o 3 miejsce wchodzę w overy nie ważne jaka dyscyplina oczywiście nie zawsze to wchodzi ale często. Na początku turnieju zagrałem kupon, że na podium będą Szwajcaria i Portugalia. Szwajcaria wejdzie i pozostała mi Portugalia więc nie gram na zwycięstwo Portugalii bo już ich mam.
Portugalia jest zespołem lepszym i to pokazali w 1 meczu ale także padło aż 12 bramek.

powyżej 7,5 1,40
powyżej 8,5 1,70


Niech każdy sobie wybierze co chce i co mu bardziej pasuje :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +913
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szwajcaria - Włochy 5:2

Przed nami finał, o ile Szwajcarów widziałem w finale natomiast Włochów już nie. W grupie Włosi wygrali ze Szwajcarią więc idę, że dziś Szwajcaria zrewanżuje się. Musi tylko zagrać dużo lepiej. Teoretycznie dla mnie Szwajcaria ma mocniejszy skład a kurs na nich jest wysoki. Czy padnie sporo bramek w finale? Uważam, że z 8 może paść bo obie drużyny potrafią strzelać.
Przed turniejem Szwajcaria była większym faworytem do złota aniżeli Włosi a i w grupie i teraz to Włosi są faworytem, dlaczego? Nie za bardzo rozumiem. Okey Włosi to mocna drużyna na plaży jednak Szwajcaria nie jest gorsza na pewno. Mają w swoim składzie świetnego bramkarza Eliota a w polu jest Stankovic jeden z lepszych piłkarzy na świecie, Ott, Hodel a reszta zawodników to bardzo dobrzy gracze. W półfinale Szwajcaria mimo, że kilka krotnie przegrywała z Portugalią to potrafiła wyrównać a w rzutach karnych okazali się lepsi.
Jeśli chodzi o Włochy to na pewno warto zwrócić uwagę na kapitana zespołu Zurlo - na pewno jest to gracz każdemu znany, kto choć trochę interesuje się plażówką. W półfinale pokonali Hiszpanię mimo, że tam też większość meczu przegrywali, nawet już przegrywali 2:5 a mimo to zdołali wyrównać, w dogrywce już okazali się lepsi ale tam grali 4 na 3 bo Hiszpański gracz dostał czerwoną kartkę na 15 sekund przed końcem meczu i 1:45 dogrywki grali w przewadze i wykorzystali to.
Reasumując uważam, że mecz może pójść na stronę Szwajcarów, którzy mają według mnie szerszą kadrę i lepszych graczy.

Szwajcaria 2,50 Fortuna

po za typem dnia dodaję inne typy do tego spotkania:
Szwajcaria powyżej 3,5 1,70
powyżej 6,5 1,35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1246
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
1. Szwajcaria
2. Włochy
3. Hiszpania
4. Portugalia
5. Azerbejdżan
6. Mołdawia
7. Ukraina
8. Polska

No i mamy zwycięzcę Szwajcarów! Mocno wierzyłem w nich jeszcze przed rozpoczęciem turnieju jak wspominałem od początku. Szkoda, że Portugalia nie zdobyła medalu no ale fatalnie wykonane rzuty karne w półfinale i jeszcze gorzej w meczu o 3 miejsce gdzie nie strzelili nawet bramki z rzutu karnego, prowadzili w meczu z Hiszpanią ale niefartowny gol sprawił, że Hiszpania wyrównała tuż przed końcem meczu - trudno taka jest piłka na plaży za to ją tak naprawdę kochamy :)
Dzięki za w miarę udany turniej, szkoda dzisiejszego początku dnia ale już końcówka była świetna.
Powodzenia w innych dyscyplinach i widzimy się tutaj w grudniu bo chyba w grudniu będą odbywać się Mistrzostwa Świata.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1246
Do góry Bottom