>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami IEM KATOWICE 2023

Status
Zamknięty.
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Jak dla mnie dziś zakończy się zwycięski marsz Liquid w Katowicach. G2 powinno sobie z nimi poradzić.
Wczoraj świetnie spotkanie. Jak przewidywalem zobaczylismy bardzo dobre spotkanie już od 1 mapy z wielkim comebackiem po stronie ct w wykonaniu Liquid. Jednak G2 jest mocarne i nie wierzę w ich porażkę. 10 spotkań bez porażki, dziś będzie 11.

Drugie spotkanie moim zdaniem zobaczymy 3 mapy i nie zdziwię się jeśli będzie jakaś dogrywka. Heroic czy powstrzyma Ukraińców? Chyba nie i widzę wygrana NaVi w 3 mapach.
Do zobaczenia wieczorem
 
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
G2 - Liquid
YEKINDAR poniżej 38.5 eliminacji (1 i 2 mapa) @1.85 Betfan
(38 fragów)
Dzisiaj spróbuję trochę ryzykowanie, bo underowo. Uważam, że faworyt do zwycięstwa w całym turnieju - zespół G2 dojdzie do finału wygrywając kolejny mecz w stosunku 2-0. Zespół G2 rozegrał na tym turnieju 3 mecze i o żadnym z tych meczów nie można powiedzieć, że był wyrównany (no chyba że pojedyncze mapy jak Nuke vs Faze 16-14), bo G2 po prostu niszczy rywali. W żadnym z tych meczów, zawodnik grający w drużynie przeciwnej nie przekroczył linii 38 zdobytych fragów. Przykładowo gdy G2 grało z NaVi, to najlepszy s1mple zdobył tylko 28 fragów (a warto dodać, że NaVi wygrało z Liquid 2-0). YEKINDAR w ostatnim, wygranym meczu przeciwko Vitality zdobył 51 eliminacji, ale był to długi mecz (3 mapy i łącznie 87 rozegranych rund). Dziś liczę na pewne zwycięstwo G2, a wtedy YEKINDAR może mieć ciężko o wykręcenie dużych liczb.
 
Ostatnia edycja:
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
G2 vs Team Liquid
G2 win 2:0 @1.9 totalbet


Wyżej rozpisali się na ten temat mądrzejsi typerzy. Generalnie Liquid już powinno tu nie być, ale jakimś cudem wrócili na 1 mapie co było must winem dla nich, ponieważ Mirage mają moim zdaniem mocniejsza od Vita, a i tak kto wie jakby się to potoczyło gdyby nie ugrywane close rundy w pierwszej połowie i ten kill w ostatniej sekundzie Nafa. G2-0 jedzie dalej wg. mnie i melduje się w finale. W tym momencie są nie do zatrzymania no i ciężko będzie Liquid coś tu zdziałać. G2 takiego Overpassa by nie wypuściło.

Heroic vs Navi
Heroic win 2:0 @2.98 totalbet


Tutaj wszystko wskazuje na to, że powinny być 3 mapy, ale ja idę w drugą stronę. Z tego co na wywiadach mówił B1ad3 pickują ciągle to Inferno, bo mają z nowym graczem dość ograniczony map pool i chcą zrobić z tej mapy swoją domową, ale jak już pisałem wcześniej w kwestii Heroic chyba przy meczu z OG, że dla Duńczyków ta mapa nie jest obca i potrafią na niej grać. Jeszcze jakiś czas temu sami ją pickowali z tego co pamiętam i wygrywali dużo więcej niż wskazuje aktualny winrate na poziomie 38%. Jeśli Navi picknie Inferno widzę tu potencjał na 2-0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +493
'Corek 195,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Znajdę czas to dorzucę parę słów, ale kurs na Heroic przesadzony. Jedyne ekipa, która nie schodzi poniżej pewnego poziomu. G2 tutaj zgniatalo każdego, ale teraz moim zdaniem odbiją się od muru.

Heroic @ 2,75 ewinner
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Heroic WIN @2.93
GG.BET


Bukmacherzy przed dzisiejszym finałem w roli dość wyraźnego faworyta stawiają zespół G2. Według mnie te szanse są dużo bardziej wyrównane i duński skład ma spore szanse na przełamanie serii oponentów

G2 oczywiście idzie jak burza ma długą serię zwycięstw i na tym turnieju również spisuje się bardzo dobrze pokonując bez straty mapy kolejno: BIG, Faze, Navi, Liquid
Heroic również wygrało wszystkie mecze, tracąc w pierwszym meczu mapę z Complexity, by pokonać pewnie OG, a następnie zmiażdżyć Vitality i Navi.

W czym upatruje szanse Heroic? Heroic się rozkręca, we wczorajszym meczu z Navi przez cały mecz wyglądali bardzo pewnie. Wszystkie ich wybory taktyczne były bardzo dobre i tutaj widzę ich przewagę nad G2. Każdy z graczy również wydaje się być w formie a Jabbi jeśli Heroic wygra ten mecz prawdopodobnie zostanie MVP turnieju.

G2 ok, są bardzo mocni i indywidualnie mają w tym momencie najmocniejszą pakę. Natomiast uważam, że jeszcze nie zagrali z tak silną drużyną na tym turnieju w formie jaką niewątpliwie są Duńczycy i czeka ich dzisiaj poważny sprawdzian.
Wczoraj G2 podejmowało kilka błędnych decyzji. Team Liquid nie potrafił z tego skorzystać, a jestem przekonany, że gdyby na ich miejscu było Heroic to skończyłoby się strata mapy przez Niko i spółkę.

Sfera mentalna również powinna być mocniejsza stroną HERO. Ostatnie dwa bezpośrednie starcia wygrali a wiemy jak G2 w przeszłości wyglądało w finałach.

Tak jak pisałem na początku: dla mnie G2 może i słusznie jest faworytem tego meczu, ale nie aż takim jak wskazują na to kursy. 2.93 na zwycięstwo Heroic to dla mnie value a ja mam czutkę że duńczycy wezmą ten finał
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
G2 - Heroic
NiKo powyżej 42.5 eliminacji (1 i 2 mapa) @1.75 Betfan

No i mamy wielki finał. Wszystko wskazuje na to, że w końcu nie będzie to jednostronny mecz z udziałem zespołu G2. Heroic gra tutaj również świetnie, 3 ostatnie mecze wygrane bez straty mapy. Wczoraj w drużynie G2 świetne zawody rozegrał huNter, zdobywając aż 49 eliminacji. Chcąc zwyciężyć w wielkim finale, wydaje mi się, że dziś NiKo będzie musiał pokazać najlepszego CS'a na jakiego go stać, a jak wiadomo on potrafi poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Chociażby mecze przeciwko NaVi na blascie to pokazują, gdzie zdobywał 53 oraz 62 eliminacje (przy 2 mapach). Dziś liczę na wyrównane starcie, wiele rund oraz sporo eliminacji ze strony Bośniaka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom