>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IASBET Freebet 17$

konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Co do typu długoterminowego najkrócej na roztrzygnięcie trzeba czekać chyba na zwycięzcę Australian A League jak już wspomniał mase.
Aby wam przybliżyć trochę to 6 lutego jest pierwszy półfinał, rewanż 13. Finał jest 28 lutego.
Pary półfinałowe:
Central Coast Mariners - FC Queensland Roar FC
Adelaide United - FC Melbourne Victory FC
A to czołówka tabeli po rundzie zasadniczej.
1. FC Melbourne Victory FC 38pkt
2. Adelaide United 38pkt
3. FC Queensland Roar FC 36pkt
4. Central Coast Mariners 28pkt
To tak aby wam trochę przybliżyć ;)
PS Sorry za zboczenie z tematu...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Mi się nie chciało czekać miesiąc na rozliczenie to walnąłem na koniec na jutrzejszy wyścig. Poszło na najmniejszy kurs jaki był(3.30) - wejdzie to fajnie bo będzie 40$ i na ręczną pójdzie, nie to trudno, łatwo przyszło - łatwo poszło
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Mi się nie chciało czekać miesiąc na rozliczenie to walnąłem na koniec na jutrzejszy wyścig. Poszło na najmniejszy kurs jaki był(3.30) - wejdzie to fajnie bo będzie 40$ i na ręczną pójdzie, nie to trudno, łatwo przyszło - łatwo poszło
dokłanie tak samo.nie ma co sie jeb... i czekac dwa miesiace albo dluzej
 
D 0

darkog

Użytkownik
  1. Free bets will be entered into your account within 24 hours of entering the
  2. Promo Code: B25 on the My Account page of the website and must be selected from the Free Bet Menu.
  3. If successful, your winnings (excluding the initial stake) will be credited to your betting account following settlement.
  4. If successful, your free bet winnings must be turned over two (2) times completely within 90 days and the events must be settled. If these turnover requirements have not been met prior to withdrawal, or within the specified timeframe, the bonus winnings will be revoked from the account (i.e. removed from the account).
  5. Free bets not placed by Sunday, 1 February 2009 will be revoked (i.e. removed from the account).
  6. This offer is by invitation only.
  7. Standard IASbet.com rules and conditions apply
 
T 0

treliusz

Użytkownik

  • A propo ktoś coś wie o tym buku lub o tym canbet co niby tez jest od nich?
    chodzi mi czy wypłacalny, bo szczerze to pierwszy raz o nim słysze


  • Canbet to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherow na swiecie, wiec dziwie sie ze ktos mogl o nim nie slyszec ;) . Mają ranking SBR A- wiec to mowi wszystko. Swiatowy lider w ofercie pilki noznej na live (wiecej zdarzen niz 188bet, bwin nie ma sie co rownac), wysokie kursy, kursy na 12 są okolo 1.96 - 1.96 wiec bardzo mala marża, w europie jest to przewaznie 1.85-1.85. Wyplaty bardzo szybkie praktycznie na wszystkie mozliwe sposoby, limity po kilka tysiecy euro. Bardzo dobry bukmacher.
 
Do góry Bottom