>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (rewanże) 2016/2017 [05-07.07.2016]

Status
Zamknięty.
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Nawet jak przejdą obok to jakieś ataki przeprowadzą, a zawodnicy San Marino strasznie często wyrzucają na rożne.
Na szybko dodam jeszcze.
Do 35 min kiedy padł gol dla San Marino nie było ani jednego RR, tak jak mówilem, AEK przeszedl obok meczu, dopiero jak stracili bramke wzieli sie do roboty i do połowy ustrzelili 4 RR ... ale potem znowu wszystko siadło ... no i zabrakło tego jednego. San Marino 1 RR przez całe spotkanie ????
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
panowie, patrząc na te rozgoryczenie, to chyba nie stawialiście na Cracovię(bo patrząc na to co nasze kluby wyprawiają w pucharach to ja bym na nie nie postawił złamanego grosza) ???? ? mi Cracovia tym kursem 4.33 nieco zniwelowała straty ????
ogólnie kilku faworytów wyraźnie odpuściło, trochę żałuję, że tego lepiej nie przeanalizowałem (chociażby pod kątem remisów, bo z 6 spotkań które mi nie weszły, teoretycznie, albo za pieniądze to 5 było remisowych o_O). chociażby tego Aberdeen, bo, że sobie dali strzelić bramę to normalnie siara ????
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Wrócę jeszcze na chwilkę do meczu Rudar - Kukesi. Znalazłem link w sieci do gola z tego meczu jak i z kilku niewykorzystanych sytuacji z tego spotkania. Czy ktoś może znalazł sfilmowany ten przestrzelony rzut karny z 92 minuty?
 
mukumuku 2

mukumuku

Użytkownik
Baltazar Gąbka też bym go z chęcią zobaczył ale nigdzie nie mogę znaleźć tego zacnego strzału, może było tak: (chciałem dać link ale jeszcze nie mogę brak 10 postów) ale dla zainteresowanych mecz pomiędzy bulldogs vs tar heels (wystarczy wpisać w google). Teraz pora na Crvene Zvezde w LM ale myślę, że z Valettą jeszcze dupy nie da.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom