>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (rewanże) 2016/2017 [05-07.07.2016]

Status
Zamknięty.
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Jutro jest spotkanie Folgore (San Marino) AEK Larnaca (Cypr).
W Pierwszym spotkaniu obie ekipy naklepały 20 rzutów rożnych!
Czekałem na wystawienie linii rożnych i jest! Over 9.5 po 1.85 Bet365 Toż to lokata z czystym zyskiem.
Z drużynami z San Marinio czy to z reprezentacją nie gram na bramki tylko na liczbę rożnych. I tych rogów pada dość dużo.
A nie obawiasz sie ze Cypryjczycy przejda obok tego spotkania ? Zaliczka 3:0 jest dla nich wystarczajaca, po co maja sie szarpac z amatorami w rewanzu ? Tym bardziej jesli szybko cos ustrzelą tempo spotkania spadnie juz w ogole a to nie wrozy dobrze dla rożnych...
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
A nie obawiasz sie ze Cypryjczycy przejda obok tego spotkania ? Zaliczka 3:0 jest dla nich wystarczajaca, po co maja sie szarpac z amatorami w rewanzu ? Tym bardziej jesli szybko cos ustrzelą tempo spotkania spadnie juz w ogole a to nie wrozy dobrze dla rożnych...
Nawet jak przejdą obok to jakieś ataki przeprowadzą, a zawodnicy San Marino strasznie często wyrzucają na rożne.
Na szybko dodam jeszcze.

Beitar Jerusalem (Isr) - Sloboda (Bih)✅ 1-0
Typ: 1 @1.55 bet-at-home.

Pierwsze spotkanie 0-0, Sloboda w sparingach forma straszna dostali 6-1 od Domżale! Sloboda to jeden z gorszych zespołów tych kwalifikacji. Tylko Kostic i Stjepanović mają doświadczenie międzynarodowe. Tak to zespól strasznie młody i nie doświadczony. Beitar na samym papierze ma już przewagę bo ma znane dobre nazwiska takie jak: Kleyman, Dan Mori, Itay Shechter i solidny defensywny Brazylijczyk Claudemir. Do tego doświadczony trener Ran Ben Shimon. Już o tym że grają u siebie nie wspominam.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Osobiscie nie jest przekonany do tego typu, San Marino ugrało 4 RR na wyjezdzie (16 zrobił u siebie AEK) a ze rewanz to formalnosc to nie bedzie napinki ze strony AEKu takze kto by miał te RR nabijac w rewanzu ... ot moje zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 47

szymonex0

Użytkownik
Jak myslicie,Aberdeen może odpuścić trochę,a Fola Esch lubi urywac pkt faworytom.Myslę,że będzie koło remisu.Ogólnie myślę,żeby pograć coś w stronę underdogów,co grają u siebie,jakieś handi.
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Osobiscie nie jest przekonany do tego typu, San Marino ugrało 4 RR na wyjezdzie (16 zrobił u siebie AEK) a ze rewanz to formalnosc to nie bedzie napinki ze strony AEKu takze kto by miał te RR nabijac w rewanzu ... ot moje zdanie.
Wiesz każdy ma mieć prawo do swojego zdania i Ja je szanuję. Jednak proszę pamiętać że Sanmaryńczycy to są amatorzy, oni nie mają wyszkolenia i oni lubią sobie wybić na róg, aby uspokoić grę i nie było nerwów, a sami bramkarze też lubią odbijać zamiast łapać. Popatrz na ostatnie mecze i ilość rożnych:
http://www.flashscore.pl/mecz/lUWwyi6e/#statystyki-meczu;0
http://www.flashscore.pl/mecz/lUh9jW5r/#statystyki-meczu;0
http://www.flashscore.pl/mecz/AZHye834/#statystyki-meczu;0
http://www.flashscore.pl/mecz/lE2sxF0e/#statystyki-meczu;0
http://www.flashscore.pl/mecz/t282hkCQ/#statystyki-meczu;0
Jeszcze przejrzałem wcześniejsze mecze Folgoru czy ta ilość rogów to nie jednorazowy wybryk, ale w LM rok temu grali 2 mecze i padło 14 i 17 rogów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 47

szymonex0

Użytkownik
Wiecie może czy drużyny pewne awansu praktycznie,wychodzą rezerwami? Chodzi mi o Goeteborg,Aik itd.Słyszałem,że Goeteborg wychodzi rezerwami.
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Proszę rozwiń myśl o MTK.
Aktobe w pierwszym meczu ponad możliwości. Z pewnością powera dało im 8tysięcy kibiców na trybunach co w tym sezonie zdarzyło się jedynie w meczu z Astaną (0-1). Ogólnie mecz pokazał ile wart jest Aktobe. Starali się, ale umiejętności bardzo słabe. Obecnie nie ma co porównywać ich z zespołem z poprzednich lat, bo obecnie w kadrze jest 1-2 zawodników z zeszłego sezonu. Klub łata dziury jakimś &#39;szrotem&#39;. Mecz na słabym poziomie, MTK jak i wszystkie węgierskie kluby u siebie z pewnością mają więcej do zaoferowania. Podróż też miała jakieś znaczenie.
Swoją drogą gol, który strzelili to mega nieporozumienie. Rzut karny, który dostali w prezencie od sędziego to przykry żart.
Nie jestem zwolennikiem grania w chwili obecnej na MTK, ale mam ich awans (po lepszym kursie niż obecnie na ich zwycięstwo) i jestem niemal przekonany, że przejdą do kolejnej fazy.
MTK - przecietniak ligi wegierskiej, od konca kwietnia legitymujacy sie bilansem 1-1-4. Czyli lekko w dolku. W pierwszym meczu spotkanie bylo mimo wszystko wyrownane, 1. polowa bardziej dla Aktobe, 2. polowa jednak dla MTK, ktore kontrolowalo co sie dzieje. Meczu nie ogladalem, jednak poczytalem sobie po rosyjsku. Jedyne co widze to sklad MTK. Furory nie ma. Kilku mlodych, ale ogolnie doswiadczony i zgrany mocno sklad. Gwiazda jest Sandor Torghelle. Umowmy sie szczerze - to taki nasz Reiss. Reisik mial raczej lepsza skutecznosc, ale obecna forma Sandora robi wrazenie. Jaka gwiazda - taka druzyna. Aktobe takze absolutnie bez rewelacji. Remis 0-0 daje awans Wegrom. Ja nie skreslam Kazachow, to dosc nieobliczalne ekipy w pucharach. Potrafiace zagrac fajny mecz w momencie, gdy nikt na nich nie stawia. Od tej strony Aktobe nie znam, ale swego czasu Ordabasy, Karaganda i Astana mialy swoje 5 minut. Poziom lig (moze to brutalnie zabrzmi) jest dosc porownywalny. Videoton i Ferencvaros placa najlepiej, w MTK az tak super to nie ma. Poza tym tutaj mocny argument. Wegrzy prezentuja od 3 lat kupe w pucharach. Nie wazne, czy graja z Maltanczykami, czy z kims tam. Jest slabo. Widzialem sporo ich meczow z poszczegolnymi druzynami i momentami bylo zastanawiajaco groznie. Ktokolwiek nie przyjezdza na Wegry, to czuje sie dosc pewnie i widzi swoje szanse.
Kilka ciekawych przykladow:
ostatni sezon(!!)
Ferencvaros - Zeljeznicar 0-3, 0-1
MTK - Vojvodina 0-0, 1-3
Videoton - Lech 0-1, 0-3
14/15
Gyor - Goteborg 0-3, 1-0
Diosgyor - Litex 1-2, 2-0
Diosgyor - Krasnodar 1-5, 0-3
Ferencvaros - Sliema 2-1, 1-1
Ferencvaros - Rijeka 1-2, 0-1
13/14
Debrecen - Stromsgodset 0-3, 2-2
Videoton - Mladost 1-0, pd 2-1 i out, 0-1
Honved - Celik Niksic 9-0, 4-1
Honved - Vojvodina 1-3, 0-2Kompromitacjana calej linii. Wstyd. Powazna choroba trawi w pucharach naszych bratankow. Nawet, gdy klub wydaje sie ustabilizowany finansowo, to pozniej wychodzi szydlo z worka i staje sie bankrutem jak Gyor. Volkswagen w nich inwestuje, maja piekny stadion, ale niestety. Nie wszystko wygladalo tam dobrze. Stawianie wiec na WEGIERSKA DRUZYNE W PUCHARACH PO KURSIE 1.40 Z KIMKOLWIEK BY NIE GRALI, CZY ZE SLIEMA, CZY Z COLLEGE EUROPA A ZWLASZCZA Z AKTOBE TO SPORE RYZYKO. Moze i wygraja ten mecz, jednak w zaden sposob mnie to nie przekonuje. Brak gwiazd, slaby styl, slabo z kasa, no i ogolna padaka, niestety.
Amunike świetnie opisał sytuację zespołów z Czarnogóry. Czarnogóra to taki bardzo ubogi krewny Chorwacji. Tylko tyle że z gorszą infrastrukturą, z mniejszą kasą, z bardziej ubogą ludnością i pewnymi że tak to ujmę lekko komunistyczną mentalnością ( a przynajmniej część społeczeństwa ). Krótko mówiąc aż prosi się aby zrobić przekręt...
Amunike czy przypadkiem na ich ( Budnocostu ) stadionie nie ma być rozgrywany ten mecz?
Oni graja na stadionie Sutjeski Niksic. Tym lepiej, kameralnie ???? .
Chlopaki - jeszcze w sprawie roznych. Czesto jest tak, ze jak dwumecz jest rozstrzygniety po 1. meczu, to w rewanzu faworyt az tak mocno nie cisnie. Overy kornerow maja to do siebie, ze przeciwnik tez fajnie, gdyby robil kornery. A tacy Sanmarinczycy wielce prawdopodobne, ze zrobia maksymalnie 1.
 
mukumuku 2

mukumuku

Użytkownik
Dzięki za mecz Kukesi. Śledziłem go na żywo i od początku śmierdział ustawką. Cały czas wahające się kursy skaczące z początkowych 4,5 na nawet 3.25 przy bezbramkowym remisie malejące co nie jest normalne przy nie prowadzeniu gry przez Kukesi (wpływ rynków azjatyckich wiedzących co się święci?) Kulminacja czerwona kartka dla Kukeksi w 65min. i powoli rosnący kurs do 7,50 (taki był w 72min. i taki pograłem) i strzelenie bramki w 79min. przy kursie 10. Ale nie to jest najlepsze. Otóż jest to niewykorzystany karny w 92min. przez sprzedajnych Czarnogórców. Ciekawe jak go przestrzelił ???? Żałuje, że nie pograłem tego grubiej ale na wakacje jest. Trochę miałem obawy ale jednak to co rok temu zrobiła Crvena Zvezda już nie pamiętam z kim przy kursie 9 na przeciwnika leszcze to i w tym roku czekam na jej powtórkę bo jednak sprzedają te mecze jak leci! Pozdro
Dzięki dla Amunike ????
 
M 38

miguel22

Użytkownik
A Cracovia do przerwy 0-1. Wstyd, hańba, żenada. Po co się pchali do pucharów jak z takimi leszczami przegrywają. Pierwszy eurowpierdol zaliczony bo 4 bramek już raczej nie strzelą!
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
za taki wystep Cracovia powinna miec zablokowany start w pucharach na minimum jeden sezon. Po co pasozytow pchac kluby powinny byc karane zakazem starru w pucharach na sezon lub dwa odechcialoby sie podchodzic niepowaznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
za taki wystep Cracovia powinna miec zablokowany start w pucharach na minimum jeden sezon. Po co pasozytow pchac kluby powinny byc karane zakazem starru w pucharach na sezon lub dwa odechcialoby sie podchodzic niepowaznie
Jestem tego samego zdania. Pamiętam wywiad trenera Zielińskiego z wiosny, kiedy wykręcał się, że Cracovia nie ma drużyny na puchary, że jeszcze nie są gotowi, itp. Już wtedy wiele osób zauważyło, że robi sobie wymówkę do szybkiego odpadnięcia. I stało się dokładnie tak, jak się spodziewano. Jak widać te puchary były dla nich za karę. Jak dla mnie to PZPN powinien ustawiać im minimalny pułap, na który muszą awansować, a jak się nie uda to karać finansowo. Szybko odechce im się takich numerów. Jak trener nie osiąga jakiegoś założonego wyniku to jest z reguły zwalniany. Krótka piłka. To samo powinno być z klubami. Ile lat z rzędu mogą kompromitować naszą piłkę? Reprezentacja się podniosła, a kluby to nadal piłkarski zaścianek. Z takim nastawieniem nigdy nie wyjdziemy z tego bagna, w którym jesteśmy, jeżeli chodzi o nasze kluby.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Nie cala wina jest po stronie klubow. Kto to widzial zeby eliminacje startowaly jak dopiero co sezon sie skonczyl, niktore druzyny na 3 miesiace przed innymi. Teraz jest zupelnie inna faza sezonu, cyklu przygotowan.
Wszystkie kluby powinny startowac w tym samym momencie, a nie co niektore ofd 4-5 rundy, jeszcze iinnee od wiosny. W tenisie Federer czy Djokovic nie zaczynaja od polfinalow.
Jak takiej Sevilli sie nie chce grac od lipca w pucharach, niech odpada. Ciekawe czy by wygrywali jakby startowali od czerwca tez tak seryjnie

Ten system co jest to tez kpina nigdy te biedne kluby sie nie wydobeda
Mozna smialo zmniejszyc liczbe druzyn wystepujacych w pucharach o polowe, nawet z bogatych lig tam graja za kare i moznaby skrocic, ewentualnie zrobic jak w Ameryce Poludniowej jesienia gra tylko Liga Europy, wiosna tylko Liga Mistrzow i kluby mialyby pol sezonu zeby skupic sie na lidze minimum, i wiecej jesli pojdzie dobrze
Kluby ktore cieniowalyby w tabeli moglyby cala energie rzucic na Lige Mistrzow zeby uratowac sezon i rozgrywki mialyby niesamowita intensywnosc. A te biedniejsze jesli nic by nie ugraly w europejskiej, moglyby sie skupic na rodzinych ligach i nie byloby wymowek ze zmeczenie itp
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Kluby z mocnych lig nie startują od pierwszych rund. Przez lata sobie zasłużyliśmy na tak niskie rozstawienie. Takich Szwajcarów, Rumunów czy Turków tu nie ma.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
Wiesz każdy ma mieć prawo do swojego zdania i Ja je szanuję. Jednak proszę pamiętać że Sanmaryńczycy to są amatorzy, oni nie mają wyszkolenia i oni lubią sobie wybić na róg, aby uspokoić grę i nie było nerwów, a sami bramkarze też lubią odbijać zamiast łapać. Popatrz na ostatnie mecze i ilość rożnych:

http://www.flashscore.pl/mecz/lUWwyi6e/#statystyki-meczu;0
http://www.flashscore.pl/mecz/lUh9jW5r/#statystyki-meczu;0
http://www.flashscore.pl/mecz/AZHye834/#statystyki-meczu;0
http://www.flashscore.pl/mecz/lE2sxF0e/#statystyki-meczu;0
http://www.flashscore.pl/mecz/t282hkCQ/#statystyki-meczu;0

Jeszcze przejrzałem wcześniejsze mecze Folgoru czy ta ilość rogów to nie jednorazowy wybryk, ale w LM rok temu grali 2 mecze i padło 14 i 17 rogów.
koniec meczu, 9 roznych
ehh
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Kluby z mocnych lig nie startują od pierwszych rund. Przez lata sobie zasłużyliśmy na tak niskie rozstawienie. Takich Szwajcarów, Rumunów czy Turków tu nie ma.
No ale to bledne kolo. Zasluzylismy bo wczesnie musimy startowac. Marne wyniki tez sa tego skutkiem. Gdyby te kluby startowaly we wrzesniu, pazdzierniku napewno by nie bylo takiej siary przynajmniej w czesci

Nie mozna nierowno traktowac uczestnikow rozgrywek, to wypacza sens rywalizacji, zanim taki biedak dojdzie do czwartej rundy niezle sie wykrwawi. Jakie ma szanse z wypoczetymi byczkami tylko czekajacymi w blokach

Wszyscy powinni startowac w tym samym momencie jak dla mnie
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
No ale to bledne kolo. Zasluzylismy bo wczesnie musimy startowac. Marne wyniki tez sa tego skutkiem. Gdyby te kluby startowaly we wrzesniu, pazdzierniku napewno by nie bylo takiej siary przynajmniej w czesci
Nie mozna nierowno traktowac uczestnikow rozgrywek, to wypacza sens rywalizacji, zanim taki biedak dojdzie do czwartej rundy niezle sie wykrwawi. Jakie ma szanse z wypoczetymi byczkami tylko czekajacymi w blokach
Wszyscy powinni startowac w tym samym momencie jak dla mnie
Nasza liga rusza za tydzień, więc teoretycznie powinni być już przygotowani, przynajmniej fizycznie. I nie mów, że zasłużyliśmy sobie na takie rozstawienie, bo wcześnie zaczynamy, bo to nieprawda. Przegrywamy z ogórami, którzy też zaczynają tak wcześnie. Gdybyśmy zaczęli z Anglikami, Niemcami, Hiszpanami czy Włochami to przez następne 20 lat nie przeszlibyśmy 1 rundy.
Odnośnie błędnego koła to jest ono takie, że kluby przez cały sezon zarzynają się, aby awansować do pucharów i później je odpuszczają, aby w spokoju skupić się na lidze i znów cały sezon się zarzynać o puchary. Paradoks polskiej piłki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom