>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

I runda eliminacji Ligi Europy (02.07.2015)

Status
Zamknięty.
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
To co napisał bykuwodzu większość z wypowiadających się na tym forum graczy powinna wydrukować i powiesić sobie nad łóżkiem. Jedna z sensowniejszych wypowiedzi na tym forum od dawien dawna. Szczególnie te zdania tyczące się spadków kursowych.
Całe bałkany to podejrzane tereny ( mam tu na myśli ustawianie spotkań ). Zarówno Chorwacja , Serbia, Bośnia jak i Czarnogóra to jedna wielka pralnia brudnych pieniędzy. Poziom rozgrywek w tych krajach jest coraz niższy a do tego żadna z ekip z tego regionu Europy jeszcze nie rozpoczęła ligi. Hajdik 1,14 na wyjeździe? Crvena 1,4 u siebie...Jaga 1,2..Naprawdę warto? Później napiszę co gram...Widzę sprawę podobnie jak Gałgan23
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Randers leci młodzieżą do UE Sant Julia? Czyste konto Duńczyków poszło do góry z 1.50 do 1.90 - ktoś kumaty jest w składach na ten mecz?
Jestem zdany dzisiaj tylko na komórkę - więc nie sam nie zaspokoję swojej ciekawości :cool:
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Alashkert (Arm) - St. Johnstone (Sco)
Remis 4.25


Alashkert średnio wypadło w ligowej rozgrywce plasując się na 4 pozycji dającą awans do rozgrywek europejskich ale dziś podchodzą do tego spotkania z odnowionym składem, wiele nowych twarzy wzmocniło szeregi drużyny i ogólnie patrząc na ostatni progres armeńskiej ligi spodziewam się wyrównanego spotkania. Szkoci bardziej doświadczony zespół, ale boisko, klimat i wyczerpująca podróż na pewno da się we znaki.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
http://www.randersfc.dk/index.php?side=9754

Kadra Randers na ten mecz. Z tego co na szybko sprawdziłem to jest podstawowy bramkarz jest 3 podstawowych obrońców, są środkowi pomocnicy. Nie ma najlepszego strzelca Ishaka. Jest też pozyskany z Dortmundu Amini. Ja osobiście ten mecz mam tylko na taśmie. Rzeczywiście dziwne te wzrosty kursów. Na pewno Randers nie jest w jakiejś super formie, bo oni ligę zaczynają dopiero 18 lipca chyba. Jeszcze końcówka wypowiedzi jakiego typka przetłumaczona przez google:

To nie było trudne do przygotowania, bo tak naprawdę nie wiemy, co sprowadza się do. Jednakże, jest podporządkowane, bo wiemy, co wymaga od nas. To wymaga profesjonalnego wysiłku, a my jesteśmy świadomi i gotowi do świadczenia. Walka przychodzi trochę za wcześnie w naszym rozruchu, więc chyba nie są do końca, gdzie musimy być endnu.Men na pewno będziemy tam i zapewniają profesjonalną i dobrą wysiłku.

Tyle ode mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Generalna zasada jest taka co do duzych spadkow.
Jesli to sa spadki olbrzymie w ostatnich minutach, godzinach przed meczem, trzeba grac na spadajacy kurs bo to ewidentnie ktos gra zwiazany z klubem w azjatyckich bukmacherach, gdzie najwieksze limity sa przed samym meczem lub w jego trakcie. Tak czyni systematycznie Granitas Klajpeda, wlascwie to jest nie klub ale przedsiebiorstwo do gry w Azji.
Jesli spadki kursow sa na dlugo przed meczem, dzien przed itp i jakis oszolom krzyczy ze spada, najczesciej jest to manipulacja zeby lemingi rzucily sie na &#39;okazje taniej nie bedzie&#39; a oni sami zlapali lepsze kursy na te strone ktora wygra albo ma duze szanse wygrac. W tej sytuacji warto grac ten kurs co rosnie.
I zdaje sie ze ztym drugim przypadkie mmamy do czynienia z Kruoja-Jagiellonia zgadza sie?
Co do spekulacji mecz ustawiony/czy nie i reakcja bukmacherow na to.
1. Jesli mecz jest ustawiony i bukmacher o tym wie to ZDEJMUJE MECZ Z OFERTY.
2. W zadnym wypadku jak bukmacher sie dowiaduje ze mecz jest ustawiony nie zmienia kursow! Bo i tak bedzie przeciez tracil, ci co graja na ustawke maja dalej czysty zysk, mieliby tylko po mniejszym przeliczniku.
3. Jesli sa tylko zmiany kursow to oznacza to: ludzie graja jakas wersje, nie znaczy to ze jest ustawka, ale rzucenie sie na masowke, ktora
* nic nie wiadomo bukmacherowi zeby byla
* bukmacher wie ze bedzie inaczej wiec niech laduja sieroty.
Mamy tutaj trzy podmioty:
A. klub i osoby zwiazane z nim, ktore beda chcialy dorobic na meczu: Granitas, Kalloni, ogolnie zespoly z bylej Jugoslawii, Estonii, Litwy, Lotwy. Do tych klubow z pewnoscia zalicza sie dzis Crvena Zvezda!
Wiadomo ze zarobia, ale B bedzie sie bronil, wiec to moze byc tylko kosztem C
B. Bukmacher, ktory chce zarobic, ale wiadomo ze nie zarobi od grupy A wiec bedzie chcial zarobic na C
C. Cizba czyli my wszyscy - chcemy zarobic kosztem B, zakladamy ze A sa uczciwi, jestesmy celem osob i A i B
Osoby A rozpuszczaja jakies plotki najlepiej na dlugo przed meczem, a sami laduja odwrotnie, bukmacher jest tylko przekaznikiem, on tez moze byc ofiara.
Stad jest taka masa nie trafionych typow zagranych na duzo wczesniej niz w dzien meczu. Ja mam chyba 0% trafionych takich typow.
Wnioski
1. Jagiellonia -1,5 idzie do kosza
2. Kruoja + 1,5 2,30 Marathonbet, mozna + 1,75
3. Jagiellonia wygra dokladnie jednym golem kurs okolo 4 to bardzo ciekawy typ.
4. Crvena Zvezda - Kairat 2 7,42 Pinnacle

Crvena to sa rasowi ustawkowicze, jedna z najwiekszych plag w sporcie, zdecydowanie dzis poluje na ustawke, zobaczcie sobie wyniki kilka lat wstecz serbskich zespolow
http://www.betexplorer.com/soccer/europe/europa-league-2012-2013/matchdetails.php?matchid=UmWWAw9o
http://www.betexplorer.com/soccer/europe/europa-league-2014-2015/matchdetails.php?matchid=6TyUAwGM
http://www.betexplorer.com/soccer/europe/europa-league-2013-2014/matchdetails.php?matchid=McogzNE4
Jak jest jakis smrod i wysoki kurs wchodzi to na 100% jest w to zamieszana druzyna z bylej Jugoslawii gdzie nie ukrywajmy rzadzi mafia.
Liga serbska to olbrzymia patologia, kluby dostaja rozkazy zeby sie podlozyc albo sa deale typu &#39;jak przegracie z tymi to inni wam oddadza punkty za tydzien&#39; liga jest za duza, ale nikt nie ma odwagi zmniejszyc, rozrosli sie kacykowie lokalni. Top 2 czyli Crvena i Partizan co chwile sa wstrzasane skandalami, wlasciwie Cukaricki to jedyny normalny tam klub na przestrzeni ostatnich dwoch lat
Z typowaniem rzekomo ustawianych meczy jest tak, że &quot;na dwoje babka wróżyła&quot;. Czy mecz jest ustawiony i co jest ustawione i tak się nie dowiemy i moim zdaniem jeśli mecz i kursy wyglądają podejrzanie to po prostu najlepiej odpuścić, chyba że mamy info o ustawieniu meczu, a nie oszukujmy się: takich informacji np. na forum nie ma.
Poza tym kursy kreuje rynek, a on nie zawsze jest w pełni logiczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Z reguły jest tak ze jak sa jakies domysly na forach, to zawsze bedzie odwrotnie. Dzis były domysly ze Kuroja ma przegrac wysoko. A po HT widac ze tam zadnego pogromu nie bedzie i raczej mecz na x
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
I runda i do tego LE to zwykle występy mocno egzotycznych ekip, dlatego ja zalecam powściągliwość w stawkach.
Glenavon (Nir) - Shakhtyor Soligorsk (Blr)
Ekipa gospodarzy jest to zbiór dość surowo grających kopaczy. Grają typową angielką piłkę preferując grę siłową oraz mnóstwo w rzutek w pole karne. Ekipa z Białorusi to dość stabilna drużyna choć praktycznie bez żadnych gwiazd. Myślę że na graczy z Irlandii Połnocnej wystarczy
Sh.Soligorsk kurs 1,50
wynik 1:2

Differdange (Lux) - Bala (Wal)
To że ekipy z Luksemburga zrobiły ostatnimi czasy postęp nie podlega dyskusji. Nie sa to ekipy na fazę grupową LE, ale z pewnością na takie ekipy jak ekipa z Walii ich umiejętności powinny wystarczyć
Differdange kurs 1,55 STS
wynik 3:1

Do tego dwa suchary:
Go Ahead Eagles - Ferencvaros
Ferencvaros kurs 2,0 STS wynik 0:0
oraz Kl Almaty strzeli kurs 1,55 STS wynik 0:2
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom