>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I runda eliminacji Ligi Europy (02.07.2015)

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
To oznacza, że drużyna nie wygra żądnej z połów w meczu, tak?
Nie to oznacza, że jeśli nie strzeli w 1 połowie, to nie może w drugiej połowie strzelić.
Jeśli strzeli jedną, to w drugiej też musi jedną, bo inaczej zakład będzie przegrany.
Dobre typy. Szczególnie ten na West Ham to &#39;lokata&#39; 40% hehe ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
interista18 773

interista18

Użytkownik
To oznacza, że drużyna nie wygra żądnej z połów w meczu, tak?
Nie, to oznacze że ich wynik bramkowy w pierwszej połowie będzie taki sam jak w drugiej, tzn. 0 goli w I połowie i 0 goli w II połowie, 1 gol w I połowie i 1 gol w II połowie itd.

e: spóźniłem się :razz:
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jak myślicie? Kursy na to, że dana drużyna nie zdobędzie gola będą podobne? Bo ja czekam aż mi betano wystawi kursy, bo akurat u nich mam teraz najwięcej sianka. Nie gracie jakieś tasiemki na awanse? Ja muszę się chyba skleić i dość mocno zaatakować, bo niektóre kursy wydają się fantastyczne.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
No to kurwunia - Panowie :cool:
Pograne te opcje w meczach: West Ham + Randers + Brondby = 2.96 Bet365 ▶ Dziękuję bardzo za pomoc i liczę na czyste konta ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Differdange - Bala Town 3:1 ✅
Typ: BTS - TAK
Kurs: brak jeszcze w ofertach :;/:

Fajnie wygląda BTS w meczu Differdange (Lux) - Bala Town (Wal). Tutaj kalkulacji nie będzie. Kto zdobędzie więcej bramek, przejdzie dalej. Prosta taktyka jak drut, dlatego będzie to jeden z ciekawszych pojedynków i jest to jedna z ciekawszych par. Ekipa z Luksemburga u siebie potrafi być groźna i przekonała się o tym w poprzednim sezonie drużyna z Litwy - Atlantas Kłajpeda. Pierwszy mecz wygrali piłkarze z Luksemburga 1:0. Natomiast w rewanżu padł wynik 3:1 dla Atlantas i to oni przeszli dalej. Differdange więcej szczęścia mieli w sezonie 2013/2014 gdzie przebrnęli nawet pierwszą rundę pokonując dwukrotnie Albański KF Laci. Jednak prawdziwy szał był po przejściu holenderskiego Utrecht. Ci co interesują się Ligą Europejską, pamiętają jaka to była wtedy sensacja. Baaa, jakby tego było mało w 3 rundzie byli o krok od wyeliminowania Tromsø IL. Dopiero w karnych zwyciężyła norweska drużyna. To tak w ramach przypomnienia jakby ktoś nie kojarzył Differdange. Bala Town patrząc na ich ligowe spotkania to pokrywają overy. Od 8 kolejnych spotkań w każdym padają minimum 3 trafienia. To świadczy o dziurawej obronie Walijczyków i ofensywnym nastawieniu. To samo można powiedzieć o Differdange. Jeśli Bala Town nie zdobędzie gola na wyjeździe to.. może mieć ciężko awansować z tej pary.
ciekawostka
Stadion Differdange jest używany zamiennie przez dwa miejscowe kluby – CS Oberkorn oraz FC Differdange 03. Powstała po południowej stronie boiska trybuna z okazałym dachem oferuje 1800 miejsc, a w sumie mecze na głównym boisku może oglądać do 2400 widzów. Jest to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej zadbanych obiektów w Luksemburgu.
Jeśli jest ktoś ciekawy jak wygląda ten obiekt --&gt; KLIK
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 224

dboniem

Użytkownik
West Ham - Lusitanos
drużyna gości - połowa z najwyższym wynikiem - remis @1,40

Saint Julia - Randers
drużyna gospodarzy - połowa z najwyższym wynikiem - remis @1,44

Brodby - Juvenes/Dogana
drużyna gości - połowa z najwyższym wynikiem - remis @1,44

Silmae Kalev - Hajduk Split
drużyna gospodarzy - połowa z najwyższym wynikiem - remis @1,61

College Europa - Slovan Bratysława
drużyna gospodarzy - połowa z najwyższym wynikiem - remis @1,72

Fiorita - Vaduz
drużyna gospodarzy - połowa z najwyższym wynikiem - remis @1,50


wszystko B365
Czyli tutaj jeśli słabsze drużyny nie strzelą żadnej bramki to typ wygrywamy, nie ma żadnych haczyków ?

Teoretycznie, jeśli strzelą np. po jednej bramce w obu połowach to też zakład będzie udany.

Osobiście najchętniej zagrałbym mecz Brondby oraz Slovan Bratysława, kursy bardzo zachęcające
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Mocno zaskakuje mnie faworyzowanie Shiraka. Ze słabym Tre Penne dwa lata temu grali słabo,
Zrinjski jest wg mnie lepszym zespołem i zwłaszcza u siebie to udowodni.

Poza tym Odd nie stoi na straconej pozycji z pojedynku z Sheriffem,
dlatego Zrinjski awans oraz Odd awans singlami tą warte gry.

Z pozostałych par Newton, Apollon, Beroe na wygrane i awanse.
Większości ekip widziałem w ostatnich lat i nie ma co owijać w bawełnę.

Kilka fajnych typów już jest w temacie, więc nie powtarzam.

Reszta live, jak ktoś poza uni da ofertę na TQ to coś jeszcze wrzucę.

Er Rafik strzeli, tylko znowu nie ma tego w ofercie hehe

✅ Newton, Beroe i Apollon wygrały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Buki się mega ociągają z handicapami na LE, ale w Bet365 się europejskie właśnie pojawiły i myślę, że te trzy opcje naprawdę godne rozważenia. nawet jeżeli lekki spadek kursów będzie w tych typach to nadal raczej będzie to do grania.

Debrecen - Sutjeska
Debrecen -1 EH @ 2.20 bet365 ✅ 3-0 e: heh, buki się trochę zgubiły chyba w tym meczu. 2.20 --&gt; 2.50 po czym w miarę upływu czasu spadki na 1.80 ;)
IMO perełka! Debrecen to o wiele lepsza ekipa pod wieloma względami od zespołu z Czarnogóry, naprawdę spodziewałem się o wiele niższego kursu na tej linii, zadanie dla Debrecen brzmi nie &quot;wygrać&quot; a &quot;wygrać jak najwyżej&quot;, by zwyczajnie mieć większy luz w rewanżowym meczu. Motywacja do pokrycia tego handicapu będzie na pewno i to już samo w sobie jest dobre dla naszego typu. Nie wyobrażam ich w tym starciu męczących się z drużyną, która co prawda w swojej lidze ma ostatnio sukcesy ale europejskie puchary miały już okazję zweryfikować ich poziom, o czym wspomniał w pierwszym poście tematu Groven. Kurs według mnie spadnie bankowo.

Strömsgodset - Partizani
Stroemsgodset -1 EH @ 1.94 Unibet (-1.5 AH @ 1.99 marathon) (-1 EH @ 1.91 bet365) ✅ 3-1
Strømsgodset to całkiem solidna marka, czwarty zespół poprzedniego sezonu w Norwegii. Obecnie są na 7 miejscu w lidze po 13 spotkaniach 2015 Tippeligaen, ale ze stratą tylko 3 punktów do podium. Są na pewno zmotywowani by zapewnić sobie co najmniej 2 bramkową zaliczkę przed rewanżem w Albanii. Partizani trzeci zespół poprzedniego sezonu w Albanii, ale jakościowo są na pewno o wiele gorsi od norweskiego zespołu. Dodatkowo od kolegi zza granicy będącego w temacie mniej znanych lig dowiedziałem się, że dwóch ważnych zawodników poprzedniego sezonu drużyny Partizani zostało usuniętych z kadry poprzez decyzję trenera. Kurs trochę lepiej wystawiony niż na Debrecen, ale według mnie do gry i można się spodziewać tu jeszcze spadków.

Kruoja - Jagiellonia Białystok
Jagiellonia -1.5 AH @ 1.96 Marathonbet ⛔ 0-1
Niestety ani Unibet, ani bet365 nie wystawili linii na -1 i najprawdopodobniej czekają na ruchy innych i pojawi się ona po ~1.8, może nawet i taka opcja jest warta gry... Ten kurs w marathonie jest świetny i jak najbardziej do pobrania, Kruoja obecnie jest w rozsypce, 8 miejsce na 10 drużyn, sporo problemów, tragiczna atmosfera. O motywację do pokrycia handi przez polski zespół nie obawiałbym się, na pewno jeżeli zobaczą, że dominują w tym spotkaniu zrobią wszystko by zapewnić sobie bezpieczny awans już teraz. Nie ma tutaj w typowaniu co najmniej 2 bramkowej wygranej Jagielonii ani trochę &quot;polskiego życzeniowego myślenia&quot;, warto grać bo są ku temu podstawy.
__________________
Analiza się przydała? Kliknij &#39;dzięki&#39;!
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Jagiellonia -1EH + Shirak u1.5 gola @3.30 3j Bet365
⛔
Tak jak pisałem w moim temacie. Poluję na handi Jagi, bo kurs z 1.75 spadł do nawet 1.33, więc lipton dogrywać po czymś takim. Lepiej zagrać z handi, bo różnica klas bardzo duża, więc Jaga powinna wygrać pewnie już w pierwszym meczu.
Zrinjski czyste konto to @4.50 i to zagrałem, ale do dubla w sam raz, że Shirak jednak coś tam strzeli, wszak grają u siebie. Na więcej niż 1 gola nie liczę, choć i z nim myślę że mogą mieć problem. Zrinjski niezła defensywa jak na ten poziom rozgrywek. Prezentują podobny poziom do Zeljeznicaru.

Debrecen - Sutjeska Debrecen -1 EH @ 2.20 Bet365 IMO perełka! Debrecen to o wiele lepsza ekipa pod wieloma względami od zespołu z Czarnogóry, naprawdę spodziewałem się o wiele niższego kursu na tej linii, zadanie dla Debrecen brzmi nie &quot;wygrać&quot; a &quot;wygrać jak najwyżej&quot;, by zwyczajnie mieć większy luz w rewanżowym meczu. Motywacja do pokrycia tego handicapu będzie na pewno i to już samo w sobie jest dobre dla naszego typu. Nie wyobrażam ich w tym starciu męczących się z drużyną, która co prawda w swojej lidze ma ostatnio sukcesy ale europejskie puchary miały już okazję zweryfikować ich poziom, o czym wspomniał w pierwszym poście tematu Groven. Kurs według mnie spadnie bankowo.
Niby mam Debreczyn na kuponie, ale się trochę boję, bo ich sparingi bardzo słabe w ich wykonaniu. Oby pokonali Sutjeskę.

Poza tym Odd nie stoi na straconej pozycji z pojedynku z Sheriffem, dlatego Zrinjski awans oraz Odd awans singlami tą warte gry.
Odd ma o tyle dobrze, że rewanż u siebie, lecz ani Norwedzy, ani Mołdawianie nie grają dobrze na wyjazdach. Sheriff bardzo solidnie gra na własnym obiekcie, więc dużo zależeć będzie o tego kto lepiej wypadnie na wyjeździe.
Albańczycy to bardzo słabi na wyjazdach, więc Stromsgodset powinni ich rozjechać. Za to nieźle prezentują się na własnych śmieciach i to jest ich główny atut, choć tutaj jak każda drużyna z Bałkanów.
Zrinjski zabity awans z 3.20, ale w sumie można jeszcze dołożyć. Niemniej jak ktoś nie chce mrozić, to powinien grać u1.5 Shiraka w czwartkowym meczu i ma z głowy. Kurs niższy, ale coś za coś. ;)
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Ja bym się skupił na overach w spotkaniach, gdzie grają drużyny ze słabszych lig gdzie pada dużo bramek.
Np. pierwsze co mi wpada w oczy to:

Differdange vs. Bala Town over 2.5 za 1.70 ✅

Newtown vs. Valetta over 2,5 za 1.60 ✅

Linfield vs. Runavik over 2.5 za 1.70 ⛔

Patrzę na te spotkania i widzę drużyny grające w swoich ligach wesoły futbol, z dużymi ilościami bramek. Patrzyłem na H2H, drużyny strzelają dużo goli a jadąc czasami duże odległości są zmęczone i pozwalają sobie na strzeleckie zabawy.

Czekam aż dadzą że dana drużyna strzeli gola - tutaj w innych spotkaniach, gdzie będą grały &quot;ogórki&quot; będzie można próbować grać np. w
- gol Jelgavy - 1.61 ✅
- gol Sillamae Kalev 1.90 ✅
- gol Glentoran 1.83 ✅
- gol Glenavon(!) 1.66 ✅
- gol Vikingur Reykjavik(!) 1.57 ⛔

Na ostatnie spotkania radziłbym zwrócić uwagę. Glenavon dobrze gra u siebie, dużo zwycięstw i strzelają bramki. Soligorsk natomiast ostatnio w kratkę. Przeszkodzą może być to że Soligorsk jest w trakcie sezonu a Glenavon tylko towarzyskie, jednak liczę że gospodarze będą chcieli się pokazać i powalczyć. Zresztą Białorusini mając rewanż u siebie mogą lekceważąco podejść do meczu.
Próbowałbym nawet:
1X za 2.75 a nawet Glenavon DNB 4.50 ⛔
Czyste konto Soligorsk NIE 1.66
✅
Co do meczu na Islandii to po prostu przeczucie. Jako wielki fan piłki na Islandii mam nadzieję że gospodarze sprawią niespodziankę. U siebie grają nawet niezłą piłkę a goście do najlepszych nie należą. Kopry w ostatnich meczach na wyjazdach grały żenująco a wyjazd na Islandię pewnie jest dla nich problemem. Na Islandii już wiele drużyn miało problemy, czy to kluby czy reprezentacje. Gra się tam na specyficznych stadionach, warunki pogodowe czasem nie sprzyjają(wiatry, deszcz).
Koper na ostatnie 10 meczów na wyjeździe tylko jedna wygrana. Vikingur u siebie nawet nieźle, gole strzelają co najważniejsze.

Vikingur 1X za 2.62 ⛔
Koper czyste konto NIE za 1.57 ⛔

Ogólnie nawet nieźle poszło, Walijczycy się spisali zawiedli natomiast północcy Irlandczycy :-(

Rewanże zapowiadają się ciekawie, kilka perełek będzie można znaleźć.
 
L 0

larsson70

Użytkownik
Ciekawe informacje znalazłem na twitter dotyczace meczu Jagi z Kruoje. Dziennikarz C+ Krzysztof Marciniak pisze tak :
Krzysztof Marciniak ‏@Marciniak_k 10 min.10 minut temu
Ciekawe wieści o Kruoje: klub jest zamieszany w ustawianie meczów, tajemnicą Poliszynela jest skręcenie meczu z Suduvą. Ich ZPN milczy. 1/2Krzysztof Marciniak ‏@Marciniak_k 13 min.13 minut temu
2/2 dobrze zorientowani w realiach klubu ludzie sądzą, że Litwini mogą celowo wysoko przegrać z Jagą wcześniej obstawiając to u buka
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Ciekawe informacje znalazłem na twitter dotyczace meczu Jagi z Kruoje. Dziennikarz C+ Krzysztof Marciniak pisze tak :
Krzysztof Marciniak ‏@Marciniak_k 10 min.10 minut temu
Ciekawe wieści o Kruoje: klub jest zamieszany w ustawianie meczów, tajemnicą Poliszynela jest skręcenie meczu z Suduvą. Ich ZPN milczy. 1/2Krzysztof Marciniak ‏@Marciniak_k 13 min.13 minut temu
2/2 dobrze zorientowani w realiach klubu ludzie sądzą, że Litwini mogą celowo wysoko przegrać z Jagą wcześniej obstawiając to u buka
Bardzo interesujące. Coś może w tym być, ponieważ kiedy piłkarze nie mają wypłacanych od jakiegoś czasu pensji to się podkładają. Pytanie czy to jest dogadane z Jagiellonią czy nie, bo jeśli litewska ekipa liczy, że Polacy strzelą im kilka bramek to mogą się bardzo pomylić, bo wiemy jak w sezonie ogórkowym one grają. Podchodzę do tej informacji z pewną rezerwą, ponieważ mogło to zostać podane specjalnie, by ludzie wtopili kasę.
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
smierdzi na odległośc kantem, zreszta wystarczy zobaczyc jakie sa kursy na Jagę....parę dni temu były w okolicach 1.60 co było ogromnym value, a teraz poleciało w dół aż do 1.18.

Ja i tak zagram -2.5 handi spokojnie, szkoda tylko że po znacząco niższym kursie
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
College Europa vs. Slovan Bratysława
Typ: Slovan Bratysława - 1.18/WH
Osobiście jak dla mnie jest to lokata 18%. Kursik można było łapać gdzieś koło 1.23 ale zapomniałem i teraz mam 1.18. Osobiście twierdzę jednak, że zespół z Gibraltaru nie będzie wstanie zagrozić Slovanowi w żadnym stopniu. Co prawda poziom Europejskiej piłki nie ma już takiej przepaści między zespołami z San Marino czy właśnie Gibraltaru a chociażby drużynami ze Słowacji jak to miało kiedyś jednak ja nadal nie widzę opcji na to aby drużyna z ligi Gibraltarskiej była wstanie strzelić gola drużynie z dużo silniejszej ligi. Jak wiadomo Slovan to firma, która od lat przewija się przez eliminację zaś drużyna gospodarzy jutrzejszego spotkania w zeszłym roku przegrała 4-0 w dwumeczu z zespołem z Lichtensteinu. Jak dla mnie mecz skończy się wygraną drużyny ze stolicy Słowacji i to pewnie bez straty gola.

Aktobe vs. Nomme Kalju
Typ: Aktobe - 1.30/WH

Aktobe czyli moim zdaniem zespół, który może się przebić do 4 rundy i tam także namieszać. Są strasznie silni a wiadomo, że u Kazachów się strasznie ciężko gra. W zeszłym roku dowiedziała się o tym Legia Warszawa, która co prawda pokonała Aktobe w dwumeczu 3-0 jednak nie była to łatwa przeprawa. W szczególności 1-0 na Kazachskiej ziemi wtedy było bardzo ważne. Nie mniej jednak drużyna z Estonii będzie walczyła nie tylko z rywalami na boisku a także z pogodą, która będzie zapewne strasznie wysoka. Warto także wspomnieć, że FK Aktobe prowadzi w swojej lidze gdzie nie przegrała jeszcze spotkania! 10 wygranych oraz 8 remisów robi spore wrażenie. Zaś drużyna z Estonii gra strasznie w kratkę choć nadal utrzymuję się w czubie swojej ligi. 11 wygranych oraz 5 porażek. Warto także zanotować, że Estończycy przegrali dwa swoje ostatnie spotkania w lidze. Za drużyną gospodarzy przemawia także doświadczenie w europejskich pucharach bo z tego co wiem to wystąpią oni już 9 rok z rzędu w eliminacjach do europejskich pucharów. Nie wydaję mi się jednak aby mieli skończyć oni te zmagania w 1 rundzie eliminacji także potrzebne jest zwycięstwo w jutrzejszym spotkaniu.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Zgadzam się z powyższym typem jeśli chodzi o Aktobe. Od kilku lat śledzę poczynania tej ekipy i muszę przyznać, że radzi sobie całkiem dobrze na arenie rozgrywek klubowych. U siebie są bardzo mocni. Dość duża ilość remisów bierze się z tego, że często eksperymentują ze składem, więc nie należy ich ligowych rezultatów odbierać negatywnie. Od siebie dodam, że prowadzą bardzo dobrą politykę transferową. Polskie kluby powinny się od nich uczyć. Skład w większości nie został zmieniony względem poprzedniego sezonu, ba nawet udało się utrzymać kluczowych piłkarzy takich jak Danilo Neco i Marcos Pizzelli. Dodatkowo sprowadzeni zostali brazylijski napastnik Danilo, który w krótkim czasie pokazał, że potrafi szybko się zaaklimatyzować i strzelać gole oraz rumuński pomocnik Ciprian Deac. Skład jest zgrany i patrząc na to, że nie ma w nim większych ubytków, sprowadzeni zostali ciekawi gracze Aktobe i w tym sezonie dobrze się zaprezentuje.
Typy:
Aktobe over 1,5 bramki w pierwszej połowie - totomix - 2,55
over 2,5 bramki - totomix - kurs: 1,75
Osobiście przewiduję wynik 3:0, ale znając ekipę z Kazachstanu i ich grę zdaję sobie sprawę, że ciągle atakując mogą gola stracić. Dwa rozstrzygnięcia chodzą mi po głowie 3:0, albo 2:1. Delikatnie pewnie też je zagram. Znacznie mocniejsi są w ofensywie niż w defensyfie, która trochę kuleje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 47

rosso

Użytkownik
Coś mi śmierdzi mecz Buducnost: Sprataks. Co ciekawe nie tak dawno były wysokie kursy na wygraną gospodarzy a na gości niskie teraz jest zupełnie na odwrót. Zauważyłem że bywa tak że jak podwyższą buki kursy na drużynę na którą były wcześniej zaniżone to ona wygrywa mecz. Zastanawiam się czy to nie taktyczna zmyła dla graczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Generalna zasada jest taka co do duzych spadkow.

Jesli to sa spadki olbrzymie w ostatnich minutach, godzinach przed meczem, trzeba grac na spadajacy kurs bo to ewidentnie ktos gra zwiazany z klubem w azjatyckich bukmacherach, gdzie najwieksze limity sa przed samym meczem lub w jego trakcie. Tak czyni systematycznie Granitas Klajpeda, wlascwie to jest nie klub ale przedsiebiorstwo do gry w Azji.

Jesli spadki kursow sa na dlugo przed meczem, dzien przed itp i jakis oszolom krzyczy ze spada, najczesciej jest to manipulacja zeby lemingi rzucily sie na &#39;okazje taniej nie bedzie&#39; a oni sami zlapali lepsze kursy na te strone ktora wygra albo ma duze szanse wygrac. W tej sytuacji warto grac ten kurs co rosnie.

I zdaje sie ze ztym drugim przypadkie mmamy do czynienia z Kruoja-Jagiellonia zgadza sie?

Co do spekulacji mecz ustawiony/czy nie i reakcja bukmacherow na to.

1. Jesli mecz jest ustawiony i bukmacher o tym wie to ZDEJMUJE MECZ Z OFERTY.

2. W zadnym wypadku jak bukmacher sie dowiaduje ze mecz jest ustawiony nie zmienia kursow! Bo i tak bedzie przeciez tracil, ci co graja na ustawke maja dalej czysty zysk, mieliby tylko po mniejszym przeliczniku.

3. Jesli sa tylko zmiany kursow to oznacza to: ludzie graja jakas wersje, nie znaczy to ze jest ustawka, ale rzucenie sie na masowke, ktora

* nic nie wiadomo bukmacherowi zeby byla
* bukmacher wie ze bedzie inaczej wiec niech laduja sieroty.

Mamy tutaj trzy podmioty:

A. klub i osoby zwiazane z nim, ktore beda chcialy dorobic na meczu: Granitas, Kalloni, ogolnie zespoly z bylej Jugoslawii, Estonii, Litwy, Lotwy. Do tych klubow z pewnoscia zalicza sie dzis Crvena Zvezda!

Wiadomo ze zarobia, ale B bedzie sie bronil, wiec to moze byc tylko kosztem C

B. Bukmacher, ktory chce zarobic, ale wiadomo ze nie zarobi od grupy A wiec bedzie chcial zarobic na C

C. Cizba czyli my wszyscy - chcemy zarobic kosztem B, zakladamy ze A sa uczciwi, jestesmy celem osob i A i B

Osoby A rozpuszczaja jakies plotki najlepiej na dlugo przed meczem, a sami laduja odwrotnie, bukmacher jest tylko przekaznikiem, on tez moze byc ofiara.

Stad jest taka masa nie trafionych typow zagranych na duzo wczesniej niz w dzien meczu. Ja mam chyba 0% trafionych takich typow.

Wnioski

1. Jagiellonia -1,5 idzie do kosza
2. Kruoja + 1,5 2,30 Marathonbet, mozna + 1,75
3. Jagiellonia wygra dokladnie jednym golem kurs okolo 4 to bardzo ciekawy typ.
4. Crvena Zvezda - Kairat 2 7,42 Pinnacle


Crvena to sa rasowi ustawkowicze, jedna z najwiekszych plag w sporcie, zdecydowanie dzis poluje na ustawke, zobaczcie sobie wyniki kilka lat wstecz serbskich zespolow

http://www.betexplorer.com/soccer/europe/europa-league-2012-2013/matchdetails.php?matchid=UmWWAw9o
http://www.betexplorer.com/soccer/europe/europa-league-2014-2015/matchdetails.php?matchid=6TyUAwGM
http://www.betexplorer.com/soccer/europe/europa-league-2013-2014/matchdetails.php?matchid=McogzNE4

Jak jest jakis smrod i wysoki kurs wchodzi to na 100% jest w to zamieszana druzyna z bylej Jugoslawii gdzie nie ukrywajmy rzadzi mafia.

Liga serbska to olbrzymia patologia, kluby dostaja rozkazy zeby sie podlozyc albo sa deale typu &#39;jak przegracie z tymi to inni wam oddadza punkty za tydzien&#39; liga jest za duza, ale nikt nie ma odwagi zmniejszyc, rozrosli sie kacykowie lokalni. Top 2 czyli Crvena i Partizan co chwile sa wstrzasane skandalami, wlasciwie Cukaricki to jedyny normalny tam klub na przestrzeni ostatnich dwoch lat
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
macio106 155,5K

macio106

Znawca - MMA

Atlantas – Beroe – 2 1,67 MarathonBet

Do tego nie wiadomo czy w drużynie z Kłajpedy wystąpi ich najlepszy napastnik i aktualnie najlepszy strzelec ligi – Rosjanin Panyukov, któremu 30.06 kończy się wypożyczenie z drugiego zespołu Dynama Moskwa, a nie znalazłem info czy będzie dalej wypożyczony.
Według transfermarkt.de Andrei Panyukov odszedł i z Atlantasu i z Dynama dzięki czemu jest wolnym zawodnikiem. Litwini na bank to odczują bo 17 bramek w 15 meczach robi swoje.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Może ktoś mogłby poradzić?
Jak w miarę szybki sposób anializując mecze pucharowe sprawdzic wystepy druzyn z danego kraju w poperzdnich latach (nie mam tu na mysli przeszukiwania livesports)?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Moje przemyślenia na I rundę eliminacji.


Aktobe - Kalju
Aktobe @ 1.26
Aktobe (-1.5) @ 1.90


Nie widzę tutaj szans dla zespołu z Estonii.
Obie drużyny grają obecnie rozgrywki ligowe, zespół Aktobe jest obecnie liderem ligi Kazachskiej, Kalju zajmuję 3 miejsce w Estonii.
Portal transfermarkt wycenił te zespół obecnie na:
FK Aktobe na 10.58 MLN €
FC Kalju na 4.08 MLN €


Tak więc różnica jest bardzo duża.
▶ Do tego dochodzi bardzo długa podróż, bo odległość między miastami to aż 2900 km.
Kazachstan jest bardzo trudnym terenem dla drużyn europejskich.
▶ Obecnie w mieście Aktobe, temperatura powietrza wynosi 30 stopni, a wilgotność 21%.
▶Dla porównania W Kalju temperatura 20 stopni a wilgotność 60. Jest to bardzo duża różnica którą zawodnicy z Estonii na pewno szybko odczują i według mnie po pierwszych 45-ciu minutach będą oddychać rękawami.

Crvena Zvezda - K.Almaty
Crvena Zvezda @ 1.50


Tutaj podróż z Kazachstanu do stolicy Serbii, która lubi być bardzo gorąca, szczególnie pod względem kibicowskim.
▶ Bardzo długą podróż musieli odbyć zawodnicy z Kazachstanu bo odległość między miastami to 6 tyś km! (ponad 9 godzin lotu samolotem). Więc zawodnicy na pewno będą odczuwać tą odległość.
Ekipa z Belgradu jest bardzo doświadczona jeśli chodzi o europejskie rozgrywki i wiedzą że po prostu dziś to spotkanie trzeba wygrać, bo spotkanie wyjazdowe będzie dużo trudniejsze. Na pewno w zwycięstwie pomogą im dziś kibice, którzy należą do jednych z najbardziej fanatycznych w Europie.
Dla porównania wartość obu drużyn:
Zvezda 19.18 MLN €
Kairat Almaty 10.90 MLN €

Debrecen - Sutjeska
Debrecen @ 1.48


Podobna sytuacja do tej powyżej. Węgrzy to spotkanie po prostu muszą wygrać, grają przed własną publicznością, są drużyną dużo bardziej doświadczoną w pucharach niż goście, a zespół jest trzykrotnie więcej wart.
Nie widzę tutaj innego rezultatu jak zwycięstwo gospodarzy po fajnym kursie.

Strömsgodset - Partizani
Strömsgodset @ 1.30
Strömsgodset (-1.5) @ 1.70


W tym spotkaniu również ważną rolę będzie odgrywał klimat, a raczej różnica i odległość - prawie 3 tysiące km.
Różnica pomiędzy wartością zespołów też jest wysoka, bo wynosi ok 9 mln euro.
Poza tym ekipa Strömsgodset jest obecnie w trakcie sezonu, a ich bilans przed własną publicznością do tej pory to 4-2-0.
Zupełnie nie widzę dziś Albańczyków w tym spotkaniu, wrócą do domu z porażką, bo są zdecydowanie słabszą drużyną.

College - Slovan
Wynik do przerwy / Koniec meczu - Slovan/Slovan @ 1.44
Slovan wygra i gospodarze nie zdobędą gola @ 1.66


Ładny prezencik, aż tak wysokiego kursu na ten typ się nie spodziewałem, przecież to tak jakby grała reprezentacja Gibraltaru ze Słowacją. Pewnie że większość zagrałaby ten typ. I ja również dziś go zagram, bo spodziewam się od początku spotkania totalnej dominacji, przecież pomiędzy tymi zespołami jest różnica kilku klas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom