>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

I Runda eliminacji Ligi Europejskiej 05.07.2012 oraz rewanże 12.07.2012

Status
Zamknięty.
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecze jeszcze nieopisane to warto wspomnieć o spotkaniach drużyn z Irlandii Północnej z zespołami skandynawskimi. Konkretnie chodzi tu o Cliftonville FC - Kalmar FF i Crusaders - Rosenborg. Oceniając mecze LE głównie kierowałem się portalem transfermarkt.de i było mi to pomocne na tyle, że wsród jeden i drugiej irlandzkiej drużyny nie zobaczyłem żadnej znanej twarzy, a prawie wszyscy zawodnicy nie mają nawet przypisanej wartości rynkowej. Kilku piłkarzy ma pojedyncze występy w reprezentacji Irlandii Płn. ale nic poza tym. Widać, że są to drużyny półamatorskie. Z kolei ich rywale czyli Kalmar i Rosenborg to jedne z najbardziej znanych drużyn w tej fazie Ligi Europa. Szwedzi w swoim składzie mają piłkarzy, którzy grali albo w młodzieżowych, albo w seniorskich reprezentacjach swoich krajów np. Nenad Djordjević, mający za sobą wystepy na mistrzostwach świata w barwach Serbii i Czarnogóry. Ogólnie piłkarze Kalmar to nie ogórki, a jak na tę fazę rozgrywek jedna z najsilniejszych drużyn. To samo tyczy się Rosenborga Trondheim, czyli drużyny, która niejednokrotnie wystepowała w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Wartość rynkowa ich zawodników wynosi ponad 17mln Euro, więc więcej niż przedstawiciela Polski w tych rozgrywkach Lecha Poznań. Są reprezentanci Norwegii dorośli jak i młodzieżowi, jest także doświadczony Szwed Rade Prica. Analiza składów, doświadczenia i ogólnego poziomu zawodników każe zdecydować się na postawienie na gości. Wyjazdy niezbyt długie, klimat znany Skandynawom, myślę, że Kalmar i Rosenborg zapewnią sobie spokojną przewagę przed rewanżami.
Cliftonville FC - Kalmar FF [2] 1,28
Crusaders - Rosenborg [2] 1,26
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Wiadomo grają drużyny mocne z przeciętnymi lub słabymi ale po co te eliminacje by były? Jakieś niespodzianki muszą być. Z tego co wiem od znajomego ze Szwecji trener Elfsborga skupia się na lidze rodzimej, możliwe, że da odpocząć podstawowej 11.Wiem, że uznacie mnie za chorego ale stawiam w tym meczu na remis lub wygraną Floriany. Ostatnio ta drużyna sprowadziła dwóch ciekawych piłkarzy co może na zespół wpłynąć mocno pozytywnie. Co do innych meczów polecam grać na Inter Baku, wiadomo klub z Azerbejdżanu szanuję estońskie ekipy, gdyż ostatnio w jakimś stopniu poszły do góry jednak dla mnie zwycięsca meczu jest tylko jeden. Warte rozważenia jest granie na Sienicę, NK Murę. Oczywiście podaję typy w miarę bez przesadyzmu ale sam zagram kilka dziwnych typów m.in. gra na Santa Coloma (AND) v NK Osijek, KF Tirana (ALB)[/b] v CS Grevenmacher (LUX).
Inter Baku rozbił rywala 5-0 więc ten mecz zaliczam na +.
Chłopaki z NK Mura zagrali bardzo dobre spotkanie zwłaszcza w defensywie, niestety sędzia drukarz nie podyktował im ewidentnego karnego, zresztą jego decyzje były ewidentnie w stronę FK Baku, zobaczyć minę Azerów po tym remisie, bezcenne, pisałem, że warto zagrać ten mecz i można było trochę dorobić. Pozostałe nieodbyte mecze opiszę potem.
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Inter Baku rozbił rywala 5-0 więc ten mecz zaliczam na +.
Chłopaki z NK Mura zagrali bardzo dobre spotkanie zwłaszcza w defensywie, niestety sędzia drukarz nie podyktował im ewidentnego karnego, zresztą jego decyzje były ewidentnie w stronę FK Baku, zobaczyć minę Azerów po tym remisie, bezcenne, pisałem, że warto zagrać ten mecz i można było trochę dorobić. Pozostałe nieodbyte mecze opiszę potem.
Samych Azerów to tam za dużo nie było;). Zgadzam się, że NK Mura zagrała bardzo dobrze w defensywie, myślałem że w II połówce spuchną, ale oni dobrze się trzymali do końca. Warto podkreślić, że mimo zdecydowanej przewagi w posiadaniu piłki, to jednak gospodarze nie stworzyli za dużo bardzo dobrych sytuacji do strzelenia bramki. To tym bardziej dziwne patrząc na potencjał azerskiego klubu. Wiał silny wiatr, to też miało na pewno jakiś wpływ na ofensywę Baku, choć mimo wszystko ekipa mnie dzisiaj zawiodła i nie można ich tym usprawiedliwiać.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
MTK Budapest vs Senica 1-1. Jednak nie o wyniku tego meczu chciałbym pisać, tylko o jego kuriozalnym przebiegu. MTK strzela gola w pierwszej połowie przez co ją wygrywa. Jednak to co zobaczyłem w drugiej części spotkania to jakaś kpina, czerwona kartka dla gracza MTK, po czy szybko gola strzelają zawodnicy Senicy. Nie byłoby w tym nic dziwnego ale drużyna, która gra z przewagą jednego zawodnika i po zaaplikowaniu rywalowi gola, cały czas się cofa, nie odbiera rywalowi piłki. Oba kluby grały tak jakby 1-1 ich zadowalało co dla mnie ma znamiona ustawki, wiadome jest, że grając z przewagą zawodnika można cisnąć rywala i jakiś gol powinien paść ale grę prowadziła drużyna, która grała w 10. Jeszcze za uwagę zasługuje karny dla MTK. Sytuacja tak śmieszna, że aż żenująca, podanie ze środka pola, do bramki Senicy biegnie napastnik MTK i za nim obrońca Senicy, zawodnik węgierskiej drużyny pada w polu karnym jak rażony piorunem i co robi sędzia? Dyktuje niesłuszną jedenastkę ponieważ zawodnik Senicy był 2 metry od zawodnika MTK i o kontakcie, zaczepce nie ma mowy. Karny przestrzelony nie zmienia to faktu, że mam mocne wrażenie, że to była ustawka, ostatnie 30 minut meczu to gra bezstresowa, zawodnicy się nie aatakowali, podania do rywali z obu stron. Jeśli ktoś też oglądał ten mecz niech się wypowie na jego temat jak to widzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 30

boher

Użytkownik
Wszystko możliwe, już nawet UEFA łapała za ustawianie meczów we wczesnych fazach eliminacji Ligi Mistrzów i dawnego Pucharu UEFA. Słowacy i Węgrzy nie są bogatymi klubami, mogli się dogadać bądź ktoś z nimi się dogadał. Myślę, że korupcja lub po prostu ustawki były, są i będą zawsze.
@diegoforlan1, cytujesz siebie, że trafiłeś Inter Baku, ale ośmieszyłeś się rzekomo grając na Florianę. Przypomnę dostali 0-8... Tak samo Grevenmacher i FC Santa Coloma... Nie ma co na siłę szukać niespodzianek tam gdzie ich nie może być. Akurat na Andorczyków z Osijekiem warto było zagrać z handicapem, ale nie na zwycięstwo...
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Wczoraj Interu Baku nie dało się nie trafić, UEFA powinna zając się tym meczem ;)
over 4,5 kurs 1,66 po kilku minutach meczu na live był ????
 
S 5

srebny21

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; Co sadzicie o tych typach
ZIMBRU (Mołdawia)-BANGOR (Walia) typ 1 w pierwszym meczu bramek nie zobaczyliśmy moim zdaniem zespół zimbru jest o klasę lepszy od zespołu bangor i sadze ze to udowodnia na swoim boisku
SENICA (Słowacja)-MTK BUDAPESZT (Węgry) typ 1.2 tu słyszałem ze wegrzy którzy awansowali z 2 ligi do pierwszej grali przyzwoicie tylko jak zwykle sedza pomógł zespołowi senice moim zdaniem faworyta brak najlepiej obstawić wygrany wygrany
MYPA (Finlandia)-N.CEFN DRIUD (Walia) typ 1 zespół z finladni w pierwszym meczu zawiód kazdego sadziłem ze gładko pokona zesół z wali myślę ze u siebie wygra bez problemu
THOR (Islandia)-BOHEMIANS (Irlandia) typ 1.2 ciekawy mecz sadze ze nie ma tu pewnego typu lepiej obsawic wygrany wygrany
HONVED (Węgry)-FLAMURTARI (Albania) typ 1 w pierwszym meczu padł wynik 1-0 sadze ze zespół węgierski pokusi się o jeszcze kilka bramek u siebie
LLANELLI (Walia)-KUOPIO (Finlandia) typ x2 mecz sie zakonczył wynikiem 1-2 ten mecz będą kontrolowali goście dla niech remis będzie i tak dobrym wynikiem nie sadze ze mecz będzie ciekawy
VESTMANNAEYJAR (Islania)-ST.PATRICKS (Irlandia) typ x2 sadze ze ST.PATRICKS będzie kontrolował mecz i dla nich remis będzie sukcesem oraz awansem do drugiej rundy
STABAEK (Norwegia)-JYVASKYLA (Finlandia) typ1.2 sadze ze stabaek będzie gonił wynik z pierwszego meczy a zespół z finladni bedzie grał z kontry obstawiam wygrany wygrany
RUNAVIK (W.Owcze)-DIFFERDANGE (Luksemburg) typ x2 mam przeczucie ze tu może paść remis zesół z luksemburga jest juz jedna noga w 2 rundie i nie sadze żeby się rzucił na przeciwnika i jeszcze go dobił u siebie
ESCHEN MAUREN (Liecht.)-HAFNARFJORDUR (Islandia) typ 2 wynik z pierwszego meczy 1-2 moim zdaniem HAFNARFJORDUR zaatakuje od poczatku meczu bo jeśli zespól ESCHEN MAUREN strzeli bramkę to islandzki zespól będzie za burtą wiec typ 2 jest odpowiedni do tego meczu
KALMAR (Szwecja)-CLIFTONVILLE (Irl.Płn.) typ1 szwedi w pierwszym meczu zawiedli grajac u siebie muszą wygrać zęby awansować do 2 rundy szadze ze to im się uda
ROSENBORG (Norwegia)-CRUSADERS (Irl.Płn.) typ1 kazdy zna ROSENBORG i nie ma co się rozpisywać o tym meczy gładka wygrana gospodarzy
JEUNESSE ESCH (Luks.)-OL.LJUBLJANA (Słowenia) typx2 Słowenia juz napewno sie cieszy ze jest w 2 rundzie na pewno będą kontrolować spotkanie wiec typ x2 można brać spokojnie
 
B 0

bah-bonus

Użytkownik
ESCHEN MAUREN (Liecht.)-HAFNARFJORDUR (Islandia) tego meczu bym nie ruszał na pewno jeśli chodzi o granie na 2. Od kiedy pamiętam zawsze grałem w pucharach przeciwko islandczykom, a w szczególności przeciwko Hafnar. Co prawda patrząc na statystyki z pierwszego spotkania tych zespołów to Hafnarfjordur miał przewagę, ale grał u siebie z nowicjuszem jeśli chodzi o europejskie puchary. Eschen? Wszyscy piszą 4 liga szwajcarska i grają przeciwko nim, no ale pokonali w pucharze Vaduz, który to co roku reprezentował Lichtenstein w Europie i nie raz robił dobre wyniki. Jak dla mnie 1X jak najbardziej do pobrania po kursie +-2,0

ZIMBRU (Mołdawia)-BANGOR (Walia) bardzo fajny kurs na Zimbru - 1,5. Walijczycy to amatorzy totalni, rok temu z HJK pewnie wiekszość pamięta co było 0:10 z wyjazdu, więc nie ma o czym mówić nawet. Zimbru przyzwoity zespół co roku gra w pucharach, jak dla mnie tak ze 3:0 powinni pyknąć na luzie. Zimbru-1,5 po kursie +-2,1(tak myślę bo jeszcze nie widzę nigdzie na to kursu)

MYPA (Finlandia)-N.CEFN DRIUD (Walia)
tu spoko MyPa wygrywa bez dwóch zdań, no ale kurs lekko mówiąc nieatrakcyjny. Jedyny argument, który zachęca do grania to wynik pierwszego meczu 0:0. Z handi też raczej marnie z kursem.

KALMAR (Szwecja)-CLIFTONVILLE (Irl.Płn.) tu to samo, kurs minimalnie wyższy i z handi też lepiej. Jak Kalmar tego nie wygra i jakby nie przeszedł tych amatorów to chyba byłaby to jednak z największych sensacji I rundy. Ale takie na pewno nie będzie i podrażnieni Szwedzi zjadą to clifton wysoko.

SIAULAI (Litwa)-Levadia (Estonia) potencjał obu zespołów można porównać na przykładzie meczy z Wsłą. Levadia wyrzuciła krakowian z ligi mistrzów pare lat temu,no a Szawle też coś z rok czy dwa lata temu spotkały na drodze Wisłę i dostali lekcję piłki przegrywając wyraźnie. Co prawda to było już dość dawno i sytuacja obu zespołów na pewno się zmieniła, ale jak dla mnie awans Levadii pewny, tak samo jak X2, czy wygrają po kursie +-3,2 to nie wiem, ale warto spróbować. Fajna opcja też Levadia DNB.

hmm co jeszcze?

Portadown (Irl Płn)-Szkendija (Macednia) macedończycy przejdą tu nie mam wątpliwości. Kursiwo fajne tak samo jak na 2 czy 2DNB. Oba zespoły dzieli przepaść i nie ma nawet o czy mówić. Pierwszy mecz w Macedonii niby 0:0, ale bramki nie stracili tak więc w kontekście dwumeczu wynik przyzwoity.

na tę chwile ciężko znaleźć jeszcze coś fajnego, pierwsza runda dopiero więc na razie nie ma co grać nie wiadomo ile, od II rundy na pewno się rozkręci
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Mimo, że pierwszy mecz zakończył się pogromem 8-0 na korzyść Elfsborga to jutro stawiam na piłkarzy z Malty. Skłoniło mnie do tego kilka czynników. Pierwszy najważniejszy, podróż oraz temperatura odegra swoje na zawodnikach Elfsborga. Kolejnym jest to, iż trener bierze mocne rezerwy na ten mecz co możemy przeczytać na stronie oficjalnej klubu http://www.elfsborg.se/nyheter/a-laget/38-infoer/2790-helt-ny-startelva-infoer-returen-mot-floriana-fc . Zakładając, że Ci zawodnicy nie są za bardzo zgrani ponieważ jutro na plac gry wybiegnie kilku młodziaków i to, że nie muszą tego meczu wygrać ponieważ awans mają w kieszeni. Mecz zapewne potraktują jako sparing, ale jedno jest pewne zakładając przedstawiony wariant można grać undery, na czystą wygraną Floriany oraz podpierając to remisem. Dla mniej odważnych polecam typ, że Floriana strzeli gola, może im to się udać gdyż, nie zagra pierwszy bramkarz szwedzkiej drużyny.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mimo, że pierwszy mecz zakończył się pogromem 8-0 na korzyść Elfsborga to jutro stawiam na piłkarzy z Malty. Skłoniło mnie do tego kilka czynników. Pierwszy najważniejszy, podróż oraz temperatura odegra swoje na zawodnikach Elfsborga. Kolejnym jest to, iż trener bierze mocne rezerwy na ten mecz co możemy przeczytać na stronie oficjalnej klubu http://www.elfsborg.se/nyheter/a-lag...ot-floriana-fc . Zakładając, że Ci zawodnicy nie są za bardzo zgrani ponieważ jutro na plac gry wybiegnie kilku młodziaków i to, że nie muszą tego meczu wygrać ponieważ awans mają w kieszeni. Mecz zapewne potraktują jako sparing, ale jedno jest pewne zakładając przedstawiony wariant można grać undery, na czystą wygraną Floriany oraz podpierając to remisem. Dla mniej odważnych polecam typ, że Floriana strzeli gola, może im to się udać gdyż, nie zagra pierwszy bramkarz szwedzkiej drużyny.
Dokladnie, Szwecja gra teraz lige wiec nikt nie ma nawet w glowie rewanzu z kelnerami. Jada tam bo musza a walkowera dac nie wypada z szacunku dla przeciwnika. Zagraja zapewne rezerwy ale i one powinny chciec sie pokazac i rozklepac amatorow jednak o takim pogromie mowy juz byc nie moze ;). dla mnie no bet
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Oto pełny zestaw meczy na dni 10-12 lipiec:
Rewanże 1 rundy Ligi Europejskiej:
Kursy wystawione przez bukmachera


Z ważniejszych informacji dla polskich kibiców: Azerski Chazar Lenkoran zremisował z estońskim Noemme Kalju 2:2, a lepszy z tej pary może trafić na Lech Poznań, który w czwartek wygrał z kazachskim Żetysu Tałdykorgan 2:0. Z kolei rywala Ruchu Chorzów wyłoni dwumecz maltańskiej ekipy Birkirkara z Metalurgiem Skopje. W pierwszym spotkaniu było 2:2 i faworytem rewanżu jest zespół z Macedonii.
Rewanże 1. rundy zaplanowano na 12 lipca, a tydzień później rozegrane zostaną pierwsze spotkania kolejnej fazy, już z udziałem Ruchu - wicemistrza kraju i Legii - zdobywcy Pucharu Polski.

 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Dokladnie, Szwecja gra teraz lige wiec nikt nie ma nawet w glowie rewanzu z kelnerami. Jada tam bo musza a walkowera dac nie wypada z szacunku dla przeciwnika. Zagraja zapewne rezerwy ale i one powinny chciec sie pokazac i rozklepac amatorow jednak o takim pogromie mowy juz byc nie moze .
Całe przytoczone słowa, wynik pierwszego meczu, skład, ranga spotkania i wiele innych wskazują mi tutaj na under. W żadnym wypadku nie zdziwi mnie tutaj 0:0, ale dla świętego spokoju gram under 2,5 po kursie 2,90 (a można znaleźć i wyższe). Trochę się dziwię że nikt jeszcze tego typu nie podał.. ???? Przy 1. spotkaniach postawiłem na under Santa Colomy i się nie zawiodłem,0:1 z Osijekiem. Okoliczności niemal identyczne, a nawet lepsze dla undera.

under 1,5 5,50 ⛔
under 2,5 2,90 ⛔

Milenium.
 
J 23

jro

Użytkownik
KALMAR (Szwecja)-CLIFTONVILLE (Irl.Płn.) tu to samo, kurs minimalnie wyższy i z handi też lepiej. Jak Kalmar tego nie wygra i jakby nie przeszedł tych amatorów to chyba byłaby to jednak z największych sensacji I rundy. Ale takie na pewno nie będzie i podrażnieni Szwedzi zjadą to clifton wysoko.
na tę chwile ciężko znaleźć jeszcze coś fajnego, pierwsza runda dopiero więc na razie nie ma co grać nie wiadomo ile, od II rundy na pewno się rozkręci
Kolego reszty tych propozycji nie widziałem i nawet nie sprawdzałem jeszcze , ale właśnie zainteresowałem się drużynami kalmar i cliftonville widziałem najważniejsze akcje z tego meczu w tym gol i staty i składy,występy w lidze europejskiej i powiem właśnie na odwrót cliftonville może doprowadzić do dogrywki przegrywając tylko 1-0 albo zremisować , bo chyba nie wygrają ale bym się nie zdziwił ,, najlepiej to bym postawił handicap + 1,5 cliftonville badż poniżej 2,5
PORTADOWN stawiałem na win wczoraj i jak chcesz zobacz se na youtubie mecz Bangor city - zimbrui sprawdz składy staty itd i dopiero pisz i więcej meczów nie będe sprawdzał bo co za dużo to niezdrowo bez sprawdzania bez niczego lech poznan under 3,5 w meczu bym sieknoł po kursie 1,40
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Proszę o komentarz:
FK Metalurg Skopje - Birkirkara FC - Birkirkara FC under 1,5 goals (1,22)
Macedończycy zremisowali 2:2 w pierwszym meczu z zespołem z Malty. Zagrali poniżej oczekiwań i wynik jest &quot;na styku&quot;. Wydaje mi się że nie będą za wszelką cene starać się zdobyć bramki, bardziej będą skupiać się na tym, aby jej nie stracić, bo może być gorąco. Myśle ze 1 bramka to max, co mogą stracić gospodarze.
Metallurg Rustavi - KS Teuta Durres - KS Teuta Durres under 1,5 goals (1,19)
Gruzini w pierwszym meczu wygrali 3:0 na wyjeździe z albańczykami. Czyli dość pewnie. Strata jest duża, i pewnie goście będą starali się coś strzelić, ale mysle że 1 bramka to max co im się uda i gruzini z Metallurga nie pozwola na więcej na własnym terenie, kontrolując przebieg meczu.
FC Daugava - FK Suduva Marijampol - FK Suduva Marijampol under 1,5 goals (1,32)
Łotewska Daugava na wyjeździe wygrała z Litewską Suduvą 1:0. Teraz u siebie muszą bronić wyniku. Obydwa zespoły są w środku sezonu. Daugava na 1 miejscu, Suduva na 5. Myśle że gospodarze pozwolą na strate max 1 bramki w tym spotkaniu.
Inter Baku - Narva JK Trans - Narva JK Trans under 1,5 goals (1,08)
Azerzy wygrali gładko z estończykami na wyjeździe 5:0. W Azejberdżanie będzie gorąc, nie będzie to sprzyjać estończykom w strzelaniu bramek. Prawdopodobnie nie strzelą ani jednej, ale na wszelki wypadek zabezpiecze się 1 klopsem, jakby czasem wpadł jakiś ziemniak.
Budapeszt Honved - Flamurtari Vlore - Flamurtari Vlore no goal (1,92)
Węgierski Honved wygrał na wyjeździe 1:0 z albańczykami. Węgierski zespół jest z pewnością dużo lepszy i solidniejszy. Zaliczka mała, z pewnością w pierwszej kolejności nie będą chcieli jej stracić i będą czekać na kontry otwierających się gości. Myśle że z tyłu gospodarze zagrają na zero.
AC Libertas - FK Renova - AC Libertas under 1,5 goals (1,16)
Gospodarze z San Marino ulegli macedończykom na wyjeździe 0:4. Różnica klas jest zbyt duża, i myśle ze 1 bramka na pocieszenie to max na co pozwoli w tym meczu lepsza dużo ekipa z Macedonii
Rosenborg BK - Crusaders Belfast - Crusaders Belfast no goal (1,56)
Norweski Rosenborg to marka znana na świecie, są w trakcie sezonu, i po kryzysie radzą sobie coraz lepiej. Na wyjeździe wygrali 3:0. Nie wiem czy wyjdą najmocniejszym składem, nie sądze, ale wątpie aby zespół z Irlandii Północnej, który jest jeszcze przed sezonem, zdołał w Norwegii coś strzelić.
Kalmar FF - Cliftonville FC - Cliftonville FC no goal (1,74)
Zespół z Irlandii Północnej sprawił nie lada niespodzianke wygrywając w pierwszym meczu u siebie 1:0 ze szwedzkim Kalmar FF. Teraz czas na rewanż, szwedzi będą atakować, goście się bronić. Nie sądze aby coś udało się im strzelić, nawet gdy Kalmar strzeli z 3 bramki, gdyż mają nauczke z pierwszego spotkania aby ich nei lekceważyć.
Zimbru Kiszyniów - Bangor City - Bangor City under 1,5 (1,21)
Pierwsze spotkanie mołdawianie zremisowali 0:0. Teraz muszą zaatakować aby wyeliminować walijski zespół. Bangor z pewnością nastawi się defensywnie licząc na kontry. Wydaje mi się ze mołdawianie dowiozą czyste konto do końca, asami skromnie wygrają. Zabezpiecze się 1 bramką na wypadek jakiegoś kartofla ze strony Bangoru.
SK Liepajas Metalurgs - SP La Fiorita - SP La Fiorita no goal (1,60)
Łotysze wygrali w San Marino skromnie bo skromnie ale 2:0. Są w trakcie sezonu, aktualnie na 5 miejscu, w 15 spotkaniach stracili 12 bramek. Myśle że piekarze i kelnerzy sami nie będą w stanie czegoś strzelić, licze też na to że gospodarze na otarcie łez też im nie pozwolą wrzucić do sieci czegoś w 90 minucie, bo wynik z pierwszego meczu jest nie za wysoki.
Jeunesse Esch - NK Olimpija Ljubljana - Jeunesse Esch under 1,5 goals (1,37)

Pierwsze spotkanie gracze Luxemburga przegrali na Słowenii 0:3. Przed własną publicznością będą starali się pokazać z jak najlepszej strony. Licze jednak że na więcej niż jedna zdobyta bramka, Słoweńcy którzy są o 2 klasy lepsi nie pozwolą.

AKO: 33,19
Wg mnie do gry, jak myślicie ?
 
E 0

eis

Użytkownik
Myślicie, że można brać jutro na Lecha ? Przeciwnik przegrał 1:5 ostatni mecz, więc forma nijaka . Nigdy nie miałem szczęścia do polaczków w kwalifikacjach ; /
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
AKO: 33,19 Wg mnie do gry, jak myślicie ?
11 spotkań, a Ty chcesz żeby wszystko weszło. Bez głębszego analizowania typów, bo wyglądają zdroworozsądkowo, wybierz sobie max połowę i wtedy graj, bo możesz mieć ból jeśli jeden typ nie wejdzie.

Ja osobiście gram under 1,5 bramki w meczu Lecha, analiza wydaje mi się zbędna, bo już wszystko na ten temat powiedziano. Lech powinien starać się nie stracić bramki i do tego będzie zapewne dążył. Podróż długa, może nie męcząca, ale z pewnością będą się czuli tam nieswojo. Spodziewam się dziurawego boiska i wiele przypadkowości, którą niwelować można spokojną obroną.
 
P 6

patrykut

Użytkownik
Radziłbym zainteresować się jutrzejszym spotkaniem drużyny z Kazachstanu &quot;Ordabasy&quot; grającej u siebie z serbską &quot;Jagodiną&quot;. Nie mogę wiele powiedzieć o kadrze tych drużyn, ale w kazachskiej drużynie grają tacy piłkarze jak Gueye Mansour, który dołączył w tym roku do drużyny kazachskiej (14 meczy i 2 gole). Z tego co widziałem, zawodnik jak na taką ligę jest dosyć dobry i ma spory potencjał. Warto też zwrócić uwagę na Andrieja Karpovicha - defensywnego pomocnika. Praktycznie oprócz przygód z ligą rosyjską (jeden rok w drużynie &quot;Rostov&quot; oraz rok w Dynamie Moskwa) grał w rodzimej lidze, gdzie jest bardzo doświadczony, gra praktycznie w każdym meczu, a od 2001 roku występuje w reprezentacji Kazachstanu. Warto też zwrócić uwagę na gracza z Ugandy - Andrewa Mwesigwa grającego na pozycji obrońcy. Również gra w reprezentacji swojego kraju, gdzie strzelił 3 bramki w 36 meczach i jest wystawiany praktycznie w każdym ich meczu, a w Ordabasach w 41 meczach trafiał do siatki 4 razy. Ogólnie w kazachskiej drużynie znajdziemy kilku reprezentantów kraju, którzy grają w niej ładnych kilka lat.
Jeżeli chodzi o kadrę Jagodiny, tworzą ją w większości gracze młodzi, gracze z Szymkent będą musieli zwrócić uwagę na gracza zwącego się Milos Stojanović - doświadczony w serbskiej lidze napastnik, swój najlepszy sezon miał w drużynie FK Novi Pazar, gdzie w 33 meczach zdobył 11 goli. Dla obu zespołów jest to debiut w europejskich pucharach. Ordabasy nie grały w pierwszym meczu jakoś super, zdobyli bramkę w bodajże 84&#39; minucie meczu po strzale właśnie wspomnianego na początku Gueye&#39;a. Zespół jest naprawdę zgrany i myślę, że to oni bez problemu awansują do następnej rundy po skromnej wygranej u siebie (1-0 bądź 2-0). Jagodinę bowiem czeka ciężka przeprawa - z tego miasta do kazachskiego Szymkentu jest około 5500 km! To na pewno da się we znaki podczas meczu. Aha, warto też wspomnieć, że Ordabasy u siebie w lidze mają bilans bardzo korzystny - 6 zwycięstw, 0 remisów i porażek, strzelili 13 bramek a stracili tylko 3. Gram ten mecz jako singiel 10/10 po kursie 2.20 złapanym wczoraj (z tego co widzę, to gwałtownie spadł w tym tygodniu).
Oprócz tego gram jeszcze w ako:
AKTOBE-TORPEDO [email protected] - Aktobe ogólnie bardziej doświadczony klub, od sezonu 2006/07 regularnie co roku grają w eliminacjach do ligi europejskiej, gdzie 3 razy doszli do trzeciej rundy, a 2 razy grali nawet w play-offach! To naprawdę dobry wynik na drużynę ze słabszej ligi w Europie, nie oszukujmy się, drużyna FC Torpedo Kutaisi zalicza właśnie swój debiut w europejskich pucharach, ale raczej jutro skończy się przygoda. Nie można powiedzieć nic o ich składzie, wszyscy to Gruzini, żaden bardziej znany piłkarz. Odległość pomiędzy miastami - około 2000 km, więc również dosyć dużo.
ZIMBRU-BANGOR [email protected] - Moim zdaniem kurs promocja, Zimbru w pucharach bardzo doświadczone - grali w lidze mistrzów, gdzie potrafili dojść nawet do 3-iej rundy eliminacji (tak, wiem, że było to kilka dobrych lat temu...), w pucharze UEFA również grali bardzo długo - najlepszy wynik to druga runda. Większość graczy z Mołdawii. Również nie wróżę im korzystnego wyniku w tegorocznej Lidze Europejskiej (góra 3-cia runda), ale z drużyną Bangor na 100% sobie poradzą - pamiętamy chyba przecież zeszłoroczną kompromitację z HJK Helsinki - 10-0 na wyjeździe. A HJK to nie jest przecież europejski gigant, tylko drużyna z fińskiej ligi, nie odznaczającej się niczym wielkim.
HONVED-FLAMURTARI [email protected] - Honved wygrał w pierwszym meczu 1-0 ze słabszą albańską drużyną, u siebie to oni będą prowadzić grę i pewnie już w 1-szej połowie strzelą ze dwie bramki i zamkną mecz. W europejskich pucharach baaardzo doświadczona drużyna. Jeżeli chodzi o te aktualniejsze występy, to od sezonu 2004-05 zawsze dochodzili przynajmniej do drugiej rundy eliminacji. Flamurtari również może poszczycić się długimi występami w europejskich pucharach, ale ich największym sukcesem to awans do 3-iej rundy w sezonie 1987-88. Najczęściej odpadali w pierwszych rundach, i jutro też tak być powinno.
Chcę jeszcze zagrać coś na mecz MyPa - N.C. Druids - coś typu handi 0:2 na drużynę fińską - u siebie dobre występy w lidze, a nieporozumieniem by było żeby drugoligowiec walijski awansował dalej. Jednak coś mi podpowiada, że może tu być też mały pogrom do zera...
Cóż, trochę się rozpisałem, analizowałem te mecze od poniedziałku. Mam nadzieję, że wejdzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom