>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Runda eliminacji Ligi Europejskiej 05.07.2012 oraz rewanże 12.07.2012

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Dzisiaj w Szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie I rundy eliminacyjnej Ligi Europy. W losowaniu 1 rundy brała udział jedna Polska drużyna - Lech Poznań. Jednak o tym w innym temacie.
Zestaw wylosowanych par:
İnter Bakı PİK (AZE) v JK Trans Narva (EST)
FK Senica (SVK) v MTK Budapest (HUN)
KF Tirana (ALB) v CS Grevenmacher (LUX)
FC Torpedo Kutaisi (GEO) v FC Aktobe (KAZ)
FK Borac Banja Luka (BIH) v FK Čelik Nikšić (MNE)
Bakı FK (AZE) v NK Mura (SVN)
IF Elfsborg (SWE) v Floriana FC (MLT)
FK Renova (MKD) v AC Libertas (SMR)
FC Santa Coloma (AND) v NK Osijek (CRO)
FK Jagodina (SRB) v FC Ordabasy Shymkent (KAZ)
FC Differdange 03 (LUX) v NSÍ Runavík (FRO)
Rosenborg BK (NOR) v Crusaders FC (NIR)
Myllykosken Pallo-47 (FIN) v Cefn Druids AFC (WAL)
FC Šiauliai (LTU) v FC Levadia Tallinn (EST)
Bohemian FC (IRL) v Thór Akureyri (ISL)
FK Sarajevo (BIH) v Hibernians FC (MLT)
FC Twente (NED) v UE Santa Coloma (AND)
FK Rudar Pljevlja (MNE) v FC Shirak (ARM)
KS Flamurtari (ALB) v Budapest Honvéd FC (HUN)
FC Dacia Chişinău (MDA) v NK Celje (SVN)
FK Sūduva (LTU) v FC Daugava (LVA)
KuPS Kuopio (FIN) v Llanelli AFC (WAL)
Kalmar FF (SWE) v Cliftonville FC (NIR)
Vikingur (FRO) v FC Gomel (BLR)
FH Hafnarfjördur (ISL) v FC USV Eschen-Mauren (LIE)
Xäzär Länkäran FK (AZE) v JK Nõmme Kalju (EST)
Birkirkara FC (MLT) v FK Metalurg Skopje (MKD)
FK Zeta (MNE) v FC Pyunik (ARM)
KS Teuta (ALB) v FC Metalurgi Rustavi (GEO)
NK Olimpija Ljubljana (SVN) v AS Jeunesse Esch (LUX)
EB/Streymur (FRO) v FC Gandzasar Kapan (ARM)
Saint Patrick&#39;s Athletic FC (IRL) v ÍBV Vestmannaeyjar (ISL)
SK Liepājas Metalurgs (LVA) v SP La Fiorita (SMR)
JJK Jyväskylä (FIN) v Stabæk Fotball (NOR)
FC Zimbru Chişinău (MDA) v Bangor City FC (WAL)
FK Skendija 79 (MKD) v Portadown FC (NIR)

Zapraszam do dyskusji na temat spotkań, jak pojawi się oferta to zachęcam do podawania typów wraz z analizami.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Cefn Druids FC- MYPA 0:0 ⛔
Typ: 2

Kurs: 1,5
( bwin)
Gospodarze to II-ligowiec z Walii( podejrzewam więc, że klub to amatorski), który zagra w eliminacjach Ligi Europy dzięki dotarciu do finału Pucharu Walii( w którym przegrali z mistrzem Walii, TNS 0-2). Poza tym rozgrywki ligowe zakończyli w kwietniu( 20.04), więc przerwa dość spora.
MYPA w środku sezonu ligowego. Aktualnie plasuje się na 4. miejscu. W ostatniej kolejce rozbili Inter Turku 4-0. W pucharach nie są nowicjuszem. 2 lata temu grali w el. do LE, gdzie nie dawali żadnych szans podobnym do Cefn Druids drużyn poziomem:
- z Trans Narva( Estonia)- 7-0 w dwumeczu
- z Sant Julia( Andora)- 8-0 w dwumeczu
Moim zdaniem różnica klas jest tu dość znacząca, więc MYPA nie powinna mieć problemów z Walijczykami.
FH Hafnarfjordur- Eschen Mauren 2:1 ✅
Typ: 1

Kurs: 1,4
( bwin)
Eschen Mauren- klub amatorski z Liechtensteinu. Absolutny debiutant w pucharach. W eliminacjach do LE zagra dzięki wygraniu( po karnych) finału Pucharu Liechtensteinu z FC Vaduz.
Na co dzień zespół Eschen Mauren gra...na poziomie IV ligi szwajcarskiej( w ostatnim sezonie zajął 4. miejsce w gr.3).
Gospodarze to zespół obyty w eliminacjach europejskich pucharów. W zeszłym roku postawił się Nacionalowi Funchal( u siebie 1-1, na wyjeździe 0-2).
Poza tym są w rytmie meczowym- są aktualnym liderem ligi islandzkiej. Tu więc również stawiam na spokojne zwycięstwo bardziej doświadczonej drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Shkendija - Portadown
Typ: AHC Shkendija -1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 1 rundy eliminacji do Ligi Europejskiej w którym to zmierzą się Macedoński zespół Shkendija z Północno Irlandzkim Portadown. Gospodarze tego spotkania zakończyli sezon ligowy na 3 miejscu w tabeli z bardzo dobrym bilansem spotkań na własnym stadionie gdzie strzelili 31 bramek w 17 spotkaniach. Goście natomiast zakończyli sezon ligowy na 2 miejscu w tabeli tracąc po zakończeniu sezon najlepszego strzelca Matthew Tiptona który po zdobyciu 24 bramek przeniósł się do mistrza Irlandii Północnej Linfield. Portadown rozegrało w ostatnim czasie 2 pojedynki towarzyskie kolejno z Cliftonville 23 czerwca (3 zespół minionego sezonu) przegrany 3:1 oraz 29 czerwca z FC Crusaders (5 zespół minionego sezonu) przegrany 2:1. Pojedynki towarzyskie nie są żadną wykładnią lecz wyraźnie widać, że Portodown nie jest obecnie w najlepszej dyspozycji dlatego też osobiście pobieram tutaj handicap azjatycki w postaci Shkendija -1 a w przypadku wygranej dokładnie 1 bramką zwrot postawionej stawki.
0:0 ⛔
Spotkanie: F91 Dudelange – Tre Penne
Typ: AHC Dudelange -2
Kurs: 1.61
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 1 rundy eliminacji do Ligi Mistrzów w którym to zmierza się Mistrz Luksemburga ekipa F91 Dudelange z mistrzem San Marino zespołęm Tre Penne. Goście tego spotkania swoja przygodę z Europejską piłką rozpoczęli w sezonie 2010/2011 gdzie w 2 rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej przegrali w dwu meczu 13:3 z Bośniackim Zrinjski Mostar a w poprzednim sezonie również występowali w eliminacjach do Ligi Europejskiej lecz tym razem od 1 rundy gdzie przegrali w dwu meczu 9:1 z Serbskim FK Rad. Gospodarze natomiast to wielokrotny mistrz Luksemburga mający za sobą wiele występów w eliminacjach do Ligi Mistrzów czy Ligi Europejskiej nabierając przez to bezcennego doświadczenia co zaowocowało np. wygraną u siebie podczas eliminacji do Ligi Europejskiej w 1 rundzie z Duńskim FC Randers 2:1 i chodź w rewanżu przegrali 1:6 to jednak u siebie zaprezentowali się naprawdę dobrze. W minionym sezonie natomiast wyeliminowali w eliminacjach do Ligi Mistrzów w 1 rundzie mistrza Andory pokonując ich w dwu meczu 4:0. Powracając do tego pojedynku pobieram tutaj handicap azjatycki w postaci gospodarzy -2 a w przypadku wygranej dokładnie 2 bramkami zwrot postawionej stawki.
7:0 ✅
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Vikingur Gota - FC Gomel 0:6 ⛔
Typ: Vikingur +2 Azjan
Kurs: 1,47

Bet365
Dziś rozpoczną się zmagania w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej. W pierwszym spotkaniu zmierzy się zespół z Wysp Owczych Vikingur Gota z zespołem Białoruskim FC Gomel. Sporą zaletą dla piłkarzy Faronów jest to, że ostatni mecz ligowy zagrali 29 czerwca z B36 Torshavn wygrany 3-2, dwie kolejki wcześniej wygrali na wyjeździe z EB/Steymuor 1-0, a więc z zespołem, który obecnie prowadzi w lidze, Wikingowie są na 3 miejscu, lecz tracą tylko jeden punkt do lidera. Jest tam paru piłkarzy, którzy dotknęli piłki na wyższym poziomie takich jak Lasse Qvist czy Turi Tamas. Zespół ten dwa lata temu oczywiście nie przebrnął sita kwalifikacyjnego przegrywając wysoko 0-3 u siebie z Besiktasem Stambuł jednak zespoły z wyspy nie dostają zawsze w ryj przykład Steymouru, który w ostatnich latach u siebie zremisował z Quarabakiem 1-1 (ten zespół, który wyelminował Wisłe) remis z fińskim MYPA 1-1, porażki z zespołem Kalmar (Szwecja) 0-1 i z Manchesterem City 0-2. Zespół z Białorusi grał w eliminacjach LE z Legią Warszawa w sezonie 2008/2009 przegrywając dwumecz 1-4. Białorusini również dopiero zakończyli runde zespół radzi sobie nadzwyczaj dobrze traci tylko 6 punktów do Bate, lecz ma dwa spotkania zagrane mniej. Oczywiście do następnej rundy przejdą Białorusini to nie ulega wątpliwości ale tak daleka podróż sprawi, że pogromu na Wyspie Owczej nie będzie.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
LEVADIA TALLINA 2,30 stanleybet 7/10
PYUNIK 2,25 stanleybet 7/10
AKTOBE 5,80 stanleybet 3/10
STABAEK 3,45 stanleybet 3/10
ELFSBORG over 3,5 2,10 bwin 6/10
LA FIORITA over 3,5 2,60 bwin 4/10
BOHEMIANS -1,5 2,40 stanley 6/10
LECH POZNAN under 3,25 1,85 sbobet 4/10
BOHEMIANS-HAFANJDOUR- OLIMPIA LUBLJANA triplo quota 2,04 10/10 ako

Levadia za taki kurs u cebie ze taki slabi Siualai to zagrauem oczy zakmnienti tak samo Pyunik ze slabo Zeta,jezeli Stabaek nie myslec na liga to wygrac spokojini u Jjk.Aktobe za wysoki kurs,Elfsborg powinno wygrac wisoko tak samo jak Metalurg Ljepaia a Boheminians ze slabo Thor kto zagrac slabo druga liga Islandia powinno wygrac latwy.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Twente Enschede - UE Santa Coloma 6:0 ✅
typ:

5 goli lub więcej 1,72 BWIN
więcej niż 3,5 gola 1,34 BWIN

Gospodarzy przedstawiać nikomu nie trzeba, goście to dopiero 3 drużyna ligi andorskiej.
Wiadomo, że Holendrzy na każdej pozycji mają graczy o kilka klas lepszych od rywali.
Wczoraj mistrzowie Malty pokonali mistrzów Andory Lusitans aż 8-0, więc poziom tej ligi najlepiej to pokazuje.
Holendrzy wygrają ten mecz tylko czy uda im się strzelić minimum 4 bramki, to już będzie zależeć tylko od nich.

Elfsborg-Floriana 8:0 ✅
typ:

Elfsborg -1 1,35 BWIN
więcej niż 3,5 gola 1,83 BWIN

Gospodarze to aktualny lider szweckiej ekstraklasy, na 13 meczów wygrali aż 10, tylko 3 porażki, Floriana to 4 zespół maltańskiej ekstraklasy.
W rytmie meczowym na pewno są gospodarze, którzy nie powinni mieć problemów z pokonaniem gości, myślę, że wygrają kilkoma bramkami.

Lech Poznań-Zhetysu Taldykorgan
2:0 ✅
Lech -1
Kurs: 1,4
BWIN

Zhetysu przed ostatnie miejsce w kazachskiej ekstraklasie, wy zagrać w Poznaniu będą musieli pokonać 5-6 tysięcy kilometrów, zmienić czas klimat.
Poznaniacy pomimo początku sezonu muszą to wygrać nie ma innej możliwości.
Dla mnie wygrają minimum 3,4 bramkami, by w odległej Kazachskiej mieścinie, nie drżeć o wynik jak rok temu Jagiellonia.

Albo polecam zagranie kombinacji 4 meczów minimum 5 bramek w meczu, po kursach około 4-5, np. Twente, Elfsborg, Lech, Osijek.
Co o tym sądzicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Wiadomo grają drużyny mocne z przeciętnymi lub słabymi ale po co te eliminacje by były? Jakieś niespodzianki muszą być. Z tego co wiem od znajomego ze Szwecji trener Elfsborga skupia się na lidze rodzimej, możliwe, że da odpocząć podstawowej 11.Wiem, że uznacie mnie za chorego ale stawiam w tym meczu na remis lub wygraną Floriany. Ostatnio ta drużyna sprowadziła dwóch ciekawych piłkarzy co może na zespół wpłynąć mocno pozytywnie. Co do innych meczów polecam grać na Inter Baku, wiadomo klub z Azerbejdżanu szanuję estońskie ekipy, gdyż ostatnio w jakimś stopniu poszły do góry jednak dla mnie zwycięsca meczu jest tylko jeden. Warte rozważenia jest granie na Sienicę, NK Murę. Oczywiście podaję typy w miarę bez przesadyzmu ale sam zagram kilka dziwnych typów m.in. gra na Santa Coloma (AND) v NK Osijek, KF Tirana (ALB)[/b] v CS Grevenmacher (LUX).
 
A 0

atleti

Użytkownik
Ja zaś wczoraj późnym popołudniem szukałem i znalazłem takie kursy (nie pamiętam bukmacherów):
Elfsborg - Floriana -2.25 azjan po kursie uwaga 1.7 na gospodarzy !
Cliftonville - Kalmar -1 EH po 2.0 na gości (znowu Szwedzi ???? )
Crusaders - Rosenborg -1 EH po 1.85 na gości (tym razem znowu Irlandczycy z północy)
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Przeglądałem całą ofertę na jutrzejsze mecze i oprórcz tych co wcześniej zostały tutaj napisane,zainteresował mnie najbardziej mecz pomiędzy walijskim Bangorem a zespołem z Młodawii Zimbru.Kurs na gospodarzy a wiec na Bangor jeszcze wczoraj wynosił 3,25 dzisiaj jest to już 2,85 co dla mnie krótko mówiąc jest co najmniej dzwine,że w pierwszym wyjazdowym meczu w roli faworytów stawia się na gości ligi Młodawskiej,która według mnie poza Szeryfem Tiraspol nie ma jakiś wybitnych drużyn.Jak ktoś coś wie na temat tego meczu to czekam z niecierpliwością. ????
 
A 0

atleti

Użytkownik
Nie widz się aż tak bardzo, ligi - walijska, północnoirlandzka są amatorskie czy półzawodowe, a mołdawska jest ligą profesjonalną, bardzo przeciętną ale z przebłyskami (właśnie Sheriff). Te dwie brytyjskie ligi raczej przebłysków nie miewają. Po za tym Zimbru niemal zawsze 1 rundę pokonywał.
Wczoraj mistrz Irlandii Płn. Linfield tylko zremisował bezbramkowo z B36 z Wysp Owczych.

Przeglądałem całą ofertę na jutrzejsze mecze i oprórcz tych co wcześniej zostały tutaj napisane,zainteresował mnie najbardziej mecz pomiędzy walijskim Bangorem a zespołem z Młodawii Zimbru.Kurs na gospodarzy a wiec na Bangor jeszcze wczoraj wynosił 3,25 dzisiaj jest to już 2,85 co dla mnie krótko mówiąc jest co najmniej dzwine,że w pierwszym wyjazdowym meczu w roli faworytów stawia się na gości ligi Młodawskiej,która według mnie poza Szeryfem Tiraspol nie ma jakiś wybitnych drużyn.Jak ktoś coś wie na temat tego meczu to czekam z niecierpliwością. ????
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
FC Levadia Tallinn - FK Siauliai 1 @ 2.20 Bet365 ✅

Obie ekipy są w rytmie meczowym, bo ich ligi zaczęły się już dawno. Levadia Talllin zajmuje 3 miejsce w tabeli ze stratą 2 punktów do lidera(jeden rozegrany mecz mniej). Usilnie walczą o odzyskanie tytułu mistrzowskiego. Ostatnie dwa majstry padły łupem ich lokalnego rywala - Flory, jednak wcześniej 4 razy z rzędu to oni byli najlepszym zespołem ligi estońskiej. Na własnym obiekcie, w tym sezonie, zanotowali 5 zwycięstw i 4 remisy z bilansem bramkowym 16:3. Nie dane im było jeszcze poznać goryczy porażki. Poza wpadką, jaką niewątpliwie była strata punktów z 7 zespołem ligi - Tallinna Kalev, Levadia remisowała z samymi solidnymi zespołami. Po punkcie z ich stadionu wywiozły ekipy Kalju, Flory i Sillamäe Kalev czyli odpowiednio - 1, 2 i 4 zespół stawki! Siauliai to obecnie 5 zespół ligi litewskiej. Na wyjazdach radzą sobie bardzo miernie. Zanotowali 4 zwycięstwa, remis i 5 porażek. Ich ostatnie dwie wygrane poza własnym obiektem to pokonanie Atlantas i Banga czyli odpowiednio ostatniego i przedostatniego zespołu w tabeli. Szału nie ma. Gdy przychodzi zagrać z kimś lepszym wypada to o wiele gorzej. W sezonie 2010/2011 Siauliai w II rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europy dostało srogie baty od krakowskiej Wisły przegrywając dwumecz w stosunku 0-7. To by było na tyle, jeżeli chodzi o ich ogranie na arenie europejskiej. O wiele ciekawiej wygląda pod tym względem Levadia Tallin. Od sezonu 1999/2000 zaliczali oni 11 razy z rzędu epizod w pucharach. W tym czasie udało im się pokonać w kwalifikacjach takie firmy jak Bohemians Dublin(Puchar UEFA 04/05), Twente(Puchar UEFA 06/07) czy Wisła Kraków(Liga Mistrzów 09/10). Ogólnie Levadia wygląda na lepszy zespół. Podsumowując – forma, atut własnego stadionu, doświadczenie na arenie międzynarodowej są po stronie Estończyków. Wybieram Levadię. Kursy niestety już pospadały. 2.20 w Bet365 to obecnie najwyższa propozycja i wydaje mi się, że więcej już nie będzie. W niektórych bukach już kursy poniżej 2.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Co tu duzo pisac, spotkanie Dawida z Goliatem. Renova to profesjonalna druzyna z Macedonii, zajeli 4 miejsce w rodzimej lidze. Ostatnie wystepy to pogromy przeciwnikow - 7-1 z Ohrid na wyjezdzie, 5-0 z Zadarem u siebie, remis z mistrzem Vardarem, wygrana 1-0 z wicemistrzem. Renova miala kiepski poczatek sezonu w zeszlym roku dlatego tylko 4 miejsce, gdyby rozpoczeli sezon tak jak zaczeli walczyliby o mistrzostwo. W skladzie nie ma reprezentantow kraju jednak jest dwoch zawodnikow narodowej druzyny juniorskiej - Siljanovski i Asani.
Przeciwnicy to totalni amatorzy z ktorymi mysle walke nawiazalaby moja druzyna ktora zebralbym ze znajomymi. W PO San Marino przegrali dwumecz z Tre Penne to Tre Penne ktore wczoraj dostalo baty 7-0 od Dudelange. Zawodnikami druzyny sa piekarze, policjanci czy kelnerzy.
Porownujac druzyny mozna zauwazyc przepasc i moze nie skonczy sie to dwucyfrowka ale lekki pogrom musi tu byc.

Renova- 4 ; -4,5 - Libertas zwrot, przegrana 1/2 4-0
3.20
Bet365
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Podpisuje się obiema rękami pod tym co napisał Soltysiao na temat meczu Renova-Libertas. A teraz coś ode mnie:
FH Hafnarfjordur - USV Eschen/Mauren
Dość znaczącym faworytem tego spotkania są gospodarze (jak i dwumeczu).
Na pewno Islandczyków stać na wygraną co najmniej dwoma bramkami.
Przede wszystkim liga islandzka jest w tej chwili w trakcie sezonu co na pewno będzie dużym atutem. Ponadto grają u siebie. W lidze są aktualnie liderem. Również mają najlepszy bilans meczów domowych. To wszystko przemawia na korzyść gospodarzy.
Co można powiedzieć o gościach? Przede wszystkim muszą oni wybrać się w sporą podróż do czego nie są na pewno przyzwyczajeni. Ale i tak najważniejsze jest to, że zespół USV Eschen/Mauren na co dzień gra w... 4 lidze szwajcarskiej! Tak to nie pomyłka! Liga islandzka jaka jest, taka jest, ale na pewno jest silniejsza od 4 ligi szwajcarskiej. W poprzednim sezonie zespół z Liechtensteinu zajął 4 miejsce w trzeciej grupie 4 ligi szwajcarskiej. Do lidera 4 ligi (!) brakowało im 16 punktów.
Poza tym zespół z Islandii jest ograny na arenie międzynarodowej. W zeszłym sezonie sprawili sporo kłopotów portugalskiemu Nacional Funchal (u siebie zremisowali 1-1).
Wg mnie będzie to bardzo jednostronne spotkanie, a osobiście uważam, że FH wygra trzema, a może nawet czterema bramkami.
FH Hafnarfjordur 1,28 ✅
FH Hafnarfjordur (-1) 1,67 ⛔

Birkirara - FK Metalurg Skopje
Tutaj to kompletnie nie rozumiem rozkładu kursów. Gospodarze to 3 drużyna ligi maltańskiej, goście natomiast to wicemistrz Macedonii. Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że liga macedońska jest silniejsza od maltańskiej. O ile Valletta jeszcze jako tako radzi sobie na arenie międzynarodowej o tyle pozostałe kluby z tego kraju nie są w stanie, moim zdaniem, rywalizować z takimi zespołami jak Metalurg Skopje.
Birkirara od 4 lat regularnie występuje w eliminacjach do LE (bez 2010 roku). Zawsze odpadali w pierwszej rundzie przegrywając w dwumeczu z zespołami z Albanii i Chorwacji. Myślę, że ligi porównywalne a szanse na awans macedońskiego zespołu są bardzo duże.
FK Metalurg Skopje 1,65 ⛔ (chyba jednak Malta nie jest taka słaba ;])
FK Metalurg Skopje (-1) 2,70

La Fiorita - SK Liepajas Metalurgs
Tutaj mamy pojedynek zespołów z San Marino oraz Łotwy. Faworytem dwumeczu są Łotysze. Nie rozmawiajmy o sile zespołów z San Marino bo jest to zbędne. Przytoczę tylko wynik wtorkowego meczu zespołu z San Marino: Dudelange - Tre Penne 7:0. Nikt mi nie powie, że zespoły z Luksemburga są mocniejsze niż Łotewskie.
Liepajas to aktualnie 5 zespół ligi Łotewskiej. Ograny w europejskich pucharach. Ograny w takim znaczeniu, że prawie co rok gra w eliminacjach. Rzadko się zdarza, żeby awansowali do drugiej rundy, jednak nie trafiali na zespoły z San Marino. Nie ma tutaj innej opcji niż pewne zwycięstwo zespołu z Łotwy.
SK Liepajas Metalurgs 1,26 ✅
SK Liepajas Metalurgs (-1) 1,65 ✅
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
EDIT: odnośnie ekipy Hibernians Paola, zaszła pomyłka, typ wycofuję. Nie mają oni nic wspólnego ze szkockim Hibernian Edynburg o którym myślałem. Dziękuję za sprostowanie sytuacji.
Torpedo Kutaisi - FK Aktobe 1:1

Typ: obie strzelą
Kurs: 1.78


Drużynę FK Aktobe każdy miał okazję poznać w poprzednim roku gdy walczyła w Lidze Europejskiej. Przebojowa ekipa z Kazachstanu doszła aż do III Rundy eliminacji Ligi Europejskiej! Pokonali wtedy w lidze między innymi pogromcę Jagielloni - Irtysz Pawłodar aż 7:2 u siebie. Ale to dawne czasy.. Jeśli ktoś stawia ich na przegranej pozycji w starciu z Torpedo jest w dużym błędzie. Ich przeciwnikiem jest Torpedo Kutaisi ekipa z Gruzji, do której wbrew pozorom aż tak daleko nie mają. Działacze Aktobe niechętnie przyjęliby wyjazdy do europy zachodniej, co wiązałoby się ze sporymi kosztami. Torpedo to 3 drużyna ligi, więc siła w nich drzemie, natomiast przyjezdni drużyna Aktobe w 5 ostatnich meczach ligowych (liga Kazachstanu) za każdym razem przynajmniej 1 raz trafiali do siatki rywali. Wynik będzie overowy, bo obydwa zespoły graja ofensywną piłkę. Ostatni mecz sparingowy Torpedo przegrało z silnym Shakhtar Donetsk 1:2. Jeśli chodzi o Aktobe to są w pełni sezonu, na 5 ostatnich meczy 4 winy i 1 remis.. Warto pograć na nich lub typ obie strzelą. 3 dni po meczu w Lidze Europejskiej z Torpedo czeka ich ciężki ligowy mecz z wiceliderem FK Taraz. Mimo to myślę że oszczędzania nie będzie..

Na koniec mała uwaga odnośnie meczu Twente - UE Santa Coloma. Pragnę przypomnieć jak w poprzednim roku męczyła się z nią drużyna Paksi FC. Solidna ekipa z Węgier miała sprawić łatwe lanie piłkarzom Andory. Okazało się inaczej. Cudem wygrali na wyjeździe 0:1, a u siebie tylko 4:0. Więc jeśli spodziewacie się pogromu Twente typu 5:0, 6:0 to raczej jesteście w błędzie. Tym bardziej jeśli Twente zagra rezerwami..
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
1#

FK Renova v AC Libertas (goście nie strzelą) @ 1.90 || 9/10

kursy lecą na łeb na szyje. Buki najpierw wystawiły @ 2.00

Ja rozumiem wszystko i to że Renova to żadna rewelacja a przeciętna drużyna ligi Macedońskiej (4miejsce w obecnym sezonie) no ale żarty żartami , piłkarze San Marino których średnia wieku wynosi 33 lata mają im strzelić ? wolne żarty. Dla mnie mega promocja. Podobnie zresztą jak w dniu wczorajszym. Dodatkowo w u gospodarzy oprócz dwóch starszych obrońców dość młody skład , do tego GK jest bramkarzem reprezentacji , sztab medyczny również ten co w reprezentacji.

Obecnie można złapać już jedynie @ 1.50-1.60 ale dla mnie tak samo warto , jutro przed będzie @ 1.40

2#


FC Santa Colma - Osijek (gospodarze nie strzelą) : @ 1.83 || 9/10

Kolejne promo. Niby w Osjeku zle sie dzieje , trochę problemów w klubie , trochę podstawowych piłkarzy ma kontuzje , ale gdyby było aż tak zle to do pucharów by nie przystąpili. A zagrają tak żeby nie stracić , bo nie będą mieli nawet jak stracić , Santa Colma to taka sama amatorka jak San Marino. Bo jeżeli Maltańska Valetta wygrywa 8-0 z innym Andorskim zespołem nie tracąc gola to ma go stracić Chorwacki Osjek ? nie żartujmy sobie , Osjek grając składem C nawet by nie stracił , a jutro zagra sporo zdolnych młodych chłopaków z U19 którzy na pewno będą sie chcieli pokazać w obecnej sytuacji.

3#

Cefn Druids v Mypa Myllykoski

Mypa -1.5 @ 1.90 || 9/10
Mypa -2.5 @ 3.10 || 6/10
Cefn Druids nie strzeli @ 2.00 || 6/10

Kolejny mecz i kolejna promocja. Mecz zespołu z Walii i Finlandii. Tyle że w tym przypadku jest to zdecydowanie różnica klas. Drugoligowy zespół Walijski , zdobywca pucharu Walii podejmuje fińską Mype. Czemu różnica klas ? Wystarczy spojrzeć na składy i porównać zespoły personalnie. Drugoligowiec Walijski to amatorki zespół , który gra po prostu słabo i popełnia masę błędów.Gospodarze ostatni mecz o stawkę zagrali ponad miesiąc temu , przegrywając z TNS w Finale 2-0 i to własnie dzięki temu spotkaniu grają w Eliminacjach LE. Mypa w trakcie sezonu. Oto jaka kadra poleciała z zespołem do Walii :

Antti Kuismala, Ville Iiskola, Tommi Vesala, Niko Flowers, Patrcik O `Shaughnessy, Joni Vuorinen, Xhevdet Gela, Mr. Sihvola, Riley O` Neill, David Ramadingaye, Ville Oksanen, Antti Koskinen, Thomas Aho, Nosh A Lody, Pyry Soiri, Ville Saxman and Sasha Anttilainen.

na koniec współczynnik klubowy :

Team Ranking Cefn Druids 0.666

Team Ranking MyPa 2.551

I film z finałowego meczu o Puchar Walii :

http://www.youtube.com/watch?feature...=&amp;amp;v=3iQH_bnW0cc

proponuje obejrzeć cały skrót , a dla osób mało cierpliwych polecam zobaczyć jak padły bramki , 1.50 i 2.20. To powinno was już ostatecznie przekonać , że w jutrzejszym meczu jedynym 100% faworytem jest Fińska MyPa. Czy rozbiją rywala bardzo mocno ? Tego nie wiem ale jestem pewien że wygrają mecz co najmniej 3-4 golami przewagi.

4#

FH Hafnarfjordur - USV Eschen Mauren

FH Hafnarfjordur -1.5 @ 1.90 || 9/10
FH Hafnarfjordur -2.5 @ 2.80 || 7.10
USV Eschen Mauren nie strzeli @ 2.00 || 8/10

Kolejna peFFka. Czemu , a temu że gra ze sobą doświadczony zespół z Islandii , co roku występujący w LE z 4ligowym klubem grającym na codzień w Szwajcarii. Tak , dobrze słyszycie , 4 ligowym. Chłopaki w dziale co nieco już napisali.Gospodarze w środku sezonu , lider w tabeli.Rok temu nieudana przygoda z LE ale za sprawą tego że trafili dobrą Portugalską Maderę , której mimo wszystko sprawili dużo kłopotów. W LE czy LM grają praktycznie co roku. Kilka lat temu naprawdę dobre mecze z Legią , przegrane tylko 1-0.

Tak więc co tu dużo pisać ? Dla piłkarzy gości jest to na pewno niezapomniana wycieczka , którą będą wspominać przez długie lata, dla gospodarzy natomiast szansa na awans do 2rundy , w pewnym stylu i na pewno tak mocno zmobilizowani gospodarze tej szansy nie przepuszczą.

5#

LA Fiorita v FK Metalurgs Liepaja

Metalurgs Liepaja -1.5 @ 1.70 10/10
Metalurgs Liepaja -2.5 @ 3.25 || 6/10
LA Fiorita nie strzeli @ 2.00 || 7/10


Ten mecz oprócz względów bukmacherskich jest dla mnie ważny też z tego względu , że ze zwycięzcą tego spotkania zagramy (Legia Warszawa) w kolejnej rundzie LE. Ale przejdzmy do meczu

Co tu dużo pisać. Amatorzy z San Marino vs Łotewski Metalurg z Liepawy. Bukmacherzy dość dziwnie wystawiają kursy. Nie rozumiem tego , zespoły z San Marino są zespołami amatorskimi i buki powinny to dostrzegać , ale że tego nie robią lepiej dla nas. Dodatkowo dochodzi fakt że kilku piłkarzy Metalurga gra na codzień w reprezentacji. Tu nie może być innego wyniku jak pewna wygrana Metalurga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik
Przeglądałem całą ofertę na jutrzejsze mecze i oprórcz tych co wcześniej zostały tutaj napisane,zainteresował mnie najbardziej mecz pomiędzy walijskim Bangorem a zespołem z Młodawii Zimbru.Kurs na gospodarzy a wiec na Bangor jeszcze wczoraj wynosił 3,25 dzisiaj jest to już 2,85 co dla mnie krótko mówiąc jest co najmniej dzwine,że w pierwszym wyjazdowym meczu w roli faworytów stawia się na gości ligi Młodawskiej,która według mnie poza Szeryfem Tiraspol nie ma jakiś wybitnych drużyn.Jak ktoś coś wie na temat tego meczu to czekam z niecierpliwością. ????
Piłkarze Zimbru lubią kombinować, 3 lata temu w meczu z Okzhetpes Kokshetau, przegrali pierwszy mecz w dość dziwnych okolicznościach 1-2. Bramki stracili w `72 i `74 minucie. Kazachowie jak i Zimbru swoje na tym meczu zarobili i w rewanżu już nie było zadnych watpliwosci.
A z kursem na Bangor coś dziwnego się dzieje.
Dla mnie wszystko składa się do kupy dlatego:
Bangor @2.5
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Renova - Libertas
Jak to zwykle bywa w pierwszych rundach kwalifikacyjnych mamy bardzo bogatą ofertę ciekawych spotkań do grania, często pomiędzy zespołami jest ogromna różnica klas. Ja na dzisiaj wybrałem przede wszystkim dwa spotkania: pomiędzy Macedońskim zespołem Renova a zespołem z San Marino SP Libertas oraz pomiędzy Lechem Poznań i Żełtysu Tałdykorgan. Głównym typem jest to pierwsze spotkanie. Renova to czwarty zakończonego sezonu ligi Macedońskiej, który co prawda stracił dość dużo do kolejnych drużyn ale ich problemem były przede wszystkim mecze na wyjeździe gdzie mieli lekko ujemny bilans, u siebie spisywali się dobrze, mieli bilans 8 zwycięstw, 8 remisów i tylko jedna porażka, bilans bramkowy 27:11. Przeciwnicy to natomiast drugi zespół ligi San Marino, typowi amatorzy, którzy prócz normalnej pracy dodatkowo kopią piłkę. O sile ligi San Marino niech świadczy fakt że mistrz tego kraju przegrał przedwczoraj z Luksemburskim Dudelange 0:7... W tym meczu buki mocno sugerują się zeszłorocznym wynikiem pomiędzy dwiema innymi drużynami z tych dwóch państw, które zagrały ze sobą również w eliminacjach Ligi Europejskiej, wtedy po wygraniu na wyjeździe 1:0 ekipy Macedońskiej, u siebie wygrali tylko 3:0, a ostatnią bramkę zdobyli na początku drugiej połowy, myślę że po prostu już im się nie chciało. Sądzę, że dzisiaj jest to jednak nieco inna sytuacja, pierwszy mecz Macedończycy grają u siebie, więc powinni wygrać wysoko, wydaje się że Renova utrzymuje wysoką formę z końcówki sezonu kiedy to grali świetnie, tydzień temu w sparingu w roli gości z wicemistrzem kraju Matalurgiem Skopje zremisowali 1:1. W takich meczach uważam, że warto próbować wysokich handicapów w stronę ekip lepszych, zwłaszcza w sytuacji gdy mają pierwszy mecz u siebie, amatorzy z San Marino mogą się zajechać w drugiej połowie i choćby w ostatnim kwadransie stracić ze 3 bramki co ostatecznie może dać gospodarzom nawet i 6-bramkową wygraną, warto spróbować.
-2,5 1.70
-3/3,5 2.30
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Ciekawa oferta dzisiaj jest ????
dzisiaj biorę:
Cefn Druids AFC-MyPa 0:0 ⛔
MyPa (-1) 1,69 Betsson

Mecz został już opisany przez witek k więc ja sobie daruję, typ jak najbardziej prawdopodobny.
KuPS-Llanelli 2:1 ⛔
KuPS (-1) 1,68 Betsson

Faktem jest, że KuPS gra słabo w lidze i broni się przed spadkiem, ale myślę, że z takim rywalem powinni odnieść zwycięstwo dwubramkowe, jak już wspomniano wcześniej w tym dziale, liga walijska jest ligą amatorów, więc KuPS nie powinno mieć problemów dzisiaj.
Jagodina-Ordabasy 0:1 ⛔
Jagodina (-1) 1,85 Betsson

Kurs bardzo ciekawy, buki chyba popierają to tym, że Ordabasy są w trakcie rozgrywek, a Jagodina akurat w tej chwili ma przerwę. Ordabasy zajmują obecnie 6 miejsce w lidze kazachskiej, więc szału nie ma, Jagodina ma za sobą jak do tej pory tylko jeden mecz sparingowy (przynajmniej więcej nigdzie nie znalazłem), był to remis 0:0 z Loko.Plovdiv. Pomimo tego liczę dzisiaj na pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga europejska
Spotkanie: FK Baku - Mura (czyste konto)
Typ: FK Baku zachowa czyste konto
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj zaczynamy emocje związane z europejskimi pucharami. Do Baku przyjechała 3 ekipa poprzedniego sezonu w lidze słoweńskiej Mura 05. Spotkanie to zapowiada się ciekawie nie mniej jednak uważam, że zdecydowanym faworytem są tutaj gospodarze. Ekipa FK Baku mająca w kadrze takich zawodników jak:
* M.Verpakovskis (znany łotewski napastnik, w tym sezonie 19 meczy i 3 gole)
* Juninho (Brazylijczyk, który rozegrał ponad 50 meczy w słoweńskiej ekstraklasie, doskonale zna dzisiejszego rywala)
* D.Cesnauskis (Litwin mający za sobą grę m.in. w szkockim Hearts czy na greckich boiskach w barwach Ergotelis oraz Arisu. W tym sezonie 25 meczy i 7 goli)
* W.Parks (reprezentant Kostaryki, solidny napastnik)
* Koke (miał grać w Legii wybrał ligę azerską. W tym sezonie 10 meczy i 2 gole. Zawodnik ograny na boiskach Primera Division)
Jak widać potencjał ofensywny FK Baku jest spory, w obronie zagrają prawdopodobnie: Ivanovs (31/3), Ibrahim Kargbo (25/0, grał w Belgii i Holandii), N.Mammadov (23/0). W obwodzie pozostaje jeszcze Boliwijczyk zakupiony przed tym sezonem z Boliwar - Edemir Rodriguez (solidny obrońca, zdobył dwa mistrzostwa w swojej ojczyźnie także nie jest to przypadkowy zawodnik). Zakontraktowano także Gruzina Giorgiego Popkhhadze, który w ostatnim sezonie rozegrał 20 meczy w barwach austriackiego Sturmu Graz.
Po analizie kadrowego potencjału gospodarzy uważam, że jest to ciekawy zespół i dzisiaj na pewno będą chcieli pokonać swoich rywali. Mura w moim przekonaniu dysponuje słabszym składem, który jest oparty na zawodnikach młodych co dzisiaj może mieć kluczowe znaczenie. Baku oprócz zwycięstwa powinno także zachować dzisiaj czyste konto co im ułatwi drogę do kolejnej rundy. Typuję 2:0 dla Baku ????
Edit//
0:0 typ na ✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
W Cyfrowym Polsacie na kanale 1068 u mnie na kanale podpisanym ARM_1 trwa transmisja meczu PYUNIK YEREVAN - ZETA GOLUBOVCI, jest 0:0, ale nawet nie ma czasu wyświetlonego, ale zawsze to fajnie na żywo jakiś meczyk piłkarski popatrzeć. ????
Zaś w kanale 1160 podpisanym jako AZTV również transmitowany jest mecz FK BAKU - MURA 05. Tutaj jest wyświetlony wynik, jak i też czas.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom