>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami I runda 2. Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 457,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Po wczorajszych emocjach w Ekstralidze pora na start 2. Ekstraligi, która niejednokrotnie wzbudzała nawet więcej emocji niż ta pierwsza. Przed nami bardzo ekscytujący sezon bez wyraźnego faworyta do awansu, a ubiegłe lata i awanse Krosna, czy Ostrowa pokazują, że na zapleczu może wydarzyć się wszystko. Pora na pierwsza odsłonę tego sezonu!

W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o pierwszej rundzie 2. Ekstraligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +213
A 349,5K

adams235

Znawca - Żużel
Thungate over 7.5 kurs 1.75 STS
Uważam że taka linia to żart na początku,wystawiłbym około 9 więc trzeba korzystać
Nicki over 10.5 kurs 1.57 STS do dubla idealnie
Nicki na tym torze powinien zamiatać oby bez wykluczeń, to tak na szybko bo zaraz linie zmienią...
Reszta później jak się kursy ustabilizują hehe,ale te dwa zdarzenia trzeba było łapać od razu😉😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4028
A 349,5K

adams235

Znawca - Żużel
M.Bartkowiak over 3.5 kurs 1.74 STS
Liczę ewidentnie na extraligowe doświadczenie Bartkowiak,myślę że rozkład biegów też jest okej a może i 4 biegi pojedzie ,na swoich seniorach też coś może urwać😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
Ja dziś idę w dość łatwe/pewne typy z 2 Ekstraligi:

Bieg juniorski Rzeszów - Łódź(+0,5) 2 1,57

Kogoś na głowę powaliło z tym zdarzeniem. Buki nie wiedzą, że nie jedzie w tym meczu podstawowy junior Rzeszowa- a zastępuje go totalne beztalencie Bartosz Curzytek, mlodszy brat Michała?W barwach Orła jest na juniorce Mateusz Bartkowiak, który potrafił wygrywac biegi w E-lidze w barwach Stali Gorzów + solidny Grygolec. Obaj zawodnicy są poza zasięgiem Curzytka. Tutaj będzie 5:1 lub 4:2 dla Orła lub w najgorszym wypadku jak cos sie odwali z defektem/wykluczeniem to 3:3. Handicap na Łódź przy braku Poczty w barwach Rzeszowa to jest jakiś totalny błąd buka. Szansa na powodzenie tego typu bez literek, czyli defektu, wykluczeń to na moje z 95 %.

Do tego dorzucam:

Jamróg (Rybnik) 7.5 over 1.57 (sts)

Jamróg to zawodnik na 8-10 punktów na mecz. Daje na taki typ, bo linia niska patrząc na rozpiskę biegów z udziałem Jamroga:
1) Tungate - Szlauderbach, Dul
5) Bloedern - Dul, Douglas
8) Bloedern - Łoktajew,Teska
13)Kurtz - Jensen, Łoktajew

Pierwsze trzy serie startów są bardzo korzystne dla Jamroga,gdzie powinien solidnie zapunktować (w okolicach: 2,2/3 i 2). Przed rokiem wbarwach Orła Jamrog dobrze pojechal w Poznaniu i dobrze się czuł na tym torze. Liczę, że przy takim ułożeniu biegów zdobędzie połowę możliwych punktów, czyli minimum 8.

AKO tego dubla 2.46

Powodzenia!
 
shingayi 4,3K

shingayi

Użytkownik
Obydwaj zawodnicy zdobędą co najmniej 8 punktów:

A. Łoktajew + M. Jepsen - Jensen @ 1.50 (Betclic)

Co prawda na Duńczyka po jego zeszłorocznych 'popisach' w Gdańsku nie chce mi się nawet patrzeć, ale początki sezonów ma zazwyczaj dobre, na jakiejś podstawie też Skóra wziął go składu zamiast Nielsena więc liczę, że sobie poradzi. Łoktajew wiadomo - lider Poznania, 8 punktów u siebie to powinien robić bez żadnych problemów.

Kurs oczywiście nie powala, ale do jakiegoś dubelka myślę , że śmiało można pobierać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2027
A 349,5K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Generalnie kusi mnie zagrać under Walaska 8.5 kurs 1.6 Fortuna,kurs nie powala ale chcę sprawdzić jak Grzesiu poradzi sobie sprzętowo bez wsparcia Pana Garcarka lub w mniejszym stopniu bo chyba nadal są na stopie przyjacielskiej więc to zagram napewno
Polis under 8.5 kurs 1.52 STS
Typ bardziej pod głowę Polisa który często nie trzyma ciśnienia ale gość ma potencjał więc ciężko wyczuć jak mu zagra...
N.Bloedern over 3.5 kurs 1.75 STS złapałem to był bet dnia dla mnie,teraz wisi 4.5 tu już mniej pewne ale do dubla sobie też pobrałem 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3234
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Z moich typów na razie gram dubelka:

Tak jak pisał A adams235 ja również gram:
Walasek Under 8,5 @1,65 etoto
Edit: Grzesiu 0 (0,0,0,-). Po 3 zerach zastąpiony Trześniewskim w 12 biegu. Przykro się na to patrzy, że nie był w stanie zdobyć ani jednego punktu w 3 biegach a rezerwowy junior wchodzący w mecz w 12 biegu zdobywa ich 2.
oraz
Berntzon under 8,5 @1,75 etoto
Niestety. Pojechał jeszcze taktyczną, łącznie 10 pkt.


Kilka słów na temat typów:
Walasek w pierwszym biegu ma Kurtza i Łoktajewa, czyli liderów obu drużyn + Douglasa który też potrafi. W drugim biegu Łoktajew i bardzo szybki Tungate. W 3 Szlauderbach, Tungate, Jepsen Jensen. Tutaj może być różnie ale Szymon czasami potrafi odpalić, Jepsen Jensen też - zobaczymy jak będą się spisywać pola startowa. W 13 jedzie z Dulem, Borowiakiem i Grzelakiem więc tutaj typuje 3 punkty, ale zarówno Borowiak jak i Grzelak potrafi w ekstralidze przywozić punkty więc a nuż może i tu się uda. Liczę też, że za Dula może pojechać taktyczna jeśli Rybnik będzie prowadził. Z tych moich wyliczeń wynika, że powinien mieć około 6 punktów a co za tym idzie w nominowanym musiałby wygrać, żeby kurs nie wszedł. Do tego nie wiedziałem o tym co napisał Adams, że Garcarek już tak mocno nie sponsoruje Grzesia więc może nie mieć tak dobrego sprzętu.

Przy Berntoznie nie będę się tak bardzo rozpisywał, ale też po rozpisce biegów liczę, że będzie maksymalnie około 8 punktów. Zobaczymy jak to wszystko zweryfikuje tor.

Przy okazji co myślicie o tym typie na Berntzona?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1098
maniek81 330K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Berntzon [poniżej 8.5 pkt.] 1.75 etoto
Taki kupon mi zamykał i jak na złość, jakieś olśnienie w 13 biegu

Szwed mnie nie przekonuje. W tygodniu w Danii pojechał kompletny piach. Zobaczymy, jak to się przełoży na ligę polską, ale dzisiaj ma na kim tracić punkty, więc te 9 punktów zdobyć nie będzie prostą sprawą. Liczę, że dzisiejszy maks u Szweda, to będzie 8 punktów.
 
Ostatnia edycja:
M 6,9K

murej

Użytkownik
Becker -9,5 forbet 1,72 (wszystkie biegi)
W Anglii słabo jeżdzi,grałem go już w tym sezonie 2 razy po underze 7,5-8,5 i wchodziło.
Rywal Rzeszów więc jest na kogo przegrywać.

Jensen -9,5 forbet 1,8 (wszystkie biegi)

Tutaj ryzykownie,początkowo powinien pozdobywać punkty,a pozniej będzie tylko gorzej licze właśnie że na 9 się zatrzyma :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2600
K 153

knax

Użytkownik
Generalnie kusi mnie zagrać under Walaska 8.5 kurs 1.6 Fortuna ,kurs nie powala ale chcę sprawdzić jak Grzesiu poradzi sobie sprzętowo bez wsparcia Pana Garcarka lub w mniejszym stopniu bo chyba nadal są na stopie przyjacielskiej więc to zagram napewno
Polis under 8.5 kurs 1.52 STS
Typ bardziej pod głowę Polisa który często nie trzyma ciśnienia ale gość ma potencjał więc ciężko wyczuć jak mu zagra...
N.Bloedern over 3.5 kurs 1.75 STS złapałem to był bet dnia dla mnie,teraz wisi 4.5 tu już mniej pewne ale do dubla sobie też pobrałem 😉
hej, na fortunie za under Walaska będzie na zielono, czy zwrot jeśli tylko 3 biegi pojechał ?
 
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
Ja atakuje teraz na live Grygolca (Łódź) z Rafalskim (Rzeszów) po kursie 7.30 w 2 biegu na live!

Grygolec objezdzony w 1 lidze, ma dobre starty. Rafalski debiutuje przed wlasna publicznoscia, jest wypozyczony z Grudziadza. Szanse Grygolca są wieksze niż wskazuje na to kurs i za rozsądną stawkę żal tego nie spróbować
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Ja atakuje teraz na live Grygolca (Łódź) z Rafalskim (Rzeszów) po kursie 7.30 w 2 biegu na live!

Grygolec objezdzony w 1 lidze, ma dobre starty. Rafalski debiutuje przed wlasna publicznoscia, jest wypozyczony z Grudziadza. Szanse Grygolca są wieksze niż wskazuje na to kurs i za rozsądną stawkę żal tego nie spróbować
Mało brakowało a kurs piękny
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Ja dziś idę w dość łatwe/pewne typy z 2 Ekstraligi:

Bieg juniorski Rzeszów - Łódź(+0,5) 2 1,57

Kogoś na głowę powaliło z tym zdarzeniem. Buki nie wiedzą, że nie jedzie w tym meczu podstawowy junior Rzeszowa- a zastępuje go totalne beztalencie Bartosz Curzytek, mlodszy brat Michała?W barwach Orła jest na juniorce Mateusz Bartkowiak, który potrafił wygrywac biegi w E-lidze w barwach Stali Gorzów + solidny Grygolec. Obaj zawodnicy są poza zasięgiem Curzytka. Tutaj będzie 5:1 lub 4:2 dla Orła lub w najgorszym wypadku jak cos sie odwali z defektem/wykluczeniem to 3:3. Handicap na Łódź przy braku Poczty w barwach Rzeszowa to jest jakiś totalny błąd buka. Szansa na powodzenie tego typu bez literek, czyli defektu, wykluczeń to na moje z 95 %.

Do tego dorzucam:

Jamróg (Rybnik) 7.5 over 1.57 (sts)

Jamróg to zawodnik na 8-10 punktów na mecz. Daje na taki typ, bo linia niska patrząc na rozpiskę biegów z udziałem Jamroga:
1) Tungate - Szlauderbach, Dul
5) Bloedern - Dul, Douglas
8) Bloedern - Łoktajew,Teska
13)Kurtz - Jensen, Łoktajew

Pierwsze trzy serie startów są bardzo korzystne dla Jamroga,gdzie powinien solidnie zapunktować (w okolicach: 2,2/3 i 2). Przed rokiem wbarwach Orła Jamrog dobrze pojechal w Poznaniu i dobrze się czuł na tym torze. Liczę, że przy takim ułożeniu biegów zdobędzie połowę możliwych punktów, czyli minimum 8.

AKO tego dubla 2.46

Powodzenia!
Ile jeszcze razy ten mitoma nabije ludzi w butelkę? Czemu moderatorzy na to pozwalają?
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Dzisiaj gram takie typy wszystko sts

Jakobsen wiecej 5.5 kurs 1.70 Fredrik przyszedl do Ostrowa z Grudziadza zeby byc jednym z liderow ekipy dzisaj biegi ma sredni w 12 jedzie na 2 juniorow w swoim 1 starcie na Sorensena w biegu 6 na juniora tylko 9 bieg ma ciezki ale te 6 pkt na lidera ostrowa ktory jezdzil w ekstralidze rok temu to musi przywiez

Jasinski wiecej 4.5 kurs 1.70 kolejny zawodnik z ekstraligi dobrze Wiktor zrobil ze zszedl pzoiom nizej dzisiaj biegi slabe pierwszy bieg 2 juniorow i Kai powinna byc 2 kolejny bieg na Sorensena wiec 1 poziej znow junior i Sorensen wiec te 5 pkt to jest mus dzisiaj Wiktora jak on 5 pkt nie przywiózł to ja nie wiem dwa razy wykluczony z juniorem , niech sie nauczy utrzymywać na motocyklu

Szczepaniak weicej 5.5 kurs 1.57 kolejny lider ekipy Bydgoskiej 1 bieg ma bardzo ciezki ale pozniej juz latwiej jeszcze w parze Sorensen co nie powinien Mateuszowi odebirac punktow i bieg 12 z dwoma juniorami

Bandur mniej 3.5 kurs 1.60 junior z krosna ktory mnie nie przekonuje ciezko o 4 pkt w swoim 1 biegu z 4 pola ciezko bedzie zeby wygral jadac jeszcze z Wysockim i Swierczem pierwszy bieg zadecydował szkoda bo tam przyjechał pierwszy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +573
A 349,5K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Typy główne ;
Ostrovia +6.5 kurs 1.55 Fortuna oraz +4.5 kurs 1.8 Fortuna
To.Musielak under 8.5 kurs 1.84
F.Jacobsen over 5.5 kurs 1.7 STS Bet dnia dla mnie
K.Huckenbeack under 10.5 kurs 1.84 Fortuna
K.Kasprzak over 8.5 kurs 1.74 Fortuna
Typy dodatkowe na luzie:
M.Tonder under 5.5 kurs 1.75 Fortuna
D.Berge under 8.5 kurs 1.62 STS
No.Krakowiak over 8.5 kurs 1.57 STS
Narazie typy na sucho bo kursy uciekną ,analizę krótka napisze że godzinę jeśli można 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +910
A 52,1K

a.kondrat

Użytkownik
Klindt over 9.5 @1.9 betclik ✅

Lider Gdańska wraca po kontuzji, bez tego faktu linia byłaby dwa oczka wyżej ale mecze na wyspach pokazały że Klindt wraca do dyspozycji.
Pierwszy bieg bardzo łatwy co powinno nakręcić,
tor w Gdańsku po dziwnych naprawach więc tak doświadczony zawodnik powinien szybciej złapać różnice
Dziś w Gdańsku bardzo wietrznie i sucho, to też powinno mu pomóc
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1341
A 349,5K

adams235

Znawca - Żużel
W dużym skrócie uważam że kursy na Polonię są mocno przesadzone ,Ostrów miał najwięcej jazdy ze wszystkich i to również na wyjeździe,sparingi ,turnieje ,Anglia, zawodnicy są rozjezdzeni jak nigdy ,powiem szczerze że dawno nie widziałem tak mocnych przygotowań i poważnego podejścia jak w Ostrowie....na drugim biegunie Bydgoszcz z 2 poobijanymi zawodnikami,te sparingi nie do końca wyszły im....
To 1 mecz,presja i itd często jakieś literki ale poszedłem w stronę Ostrowa, do tego w poszukiwaniu fajnego kursu zagrałem X2 po kursie 2.67 STS ,osobiście dałbym max 2.2 a już wogole tego rosnącego kursu nie rozumiem z 2.67 na 3.27 bodaj ale może się nie znam😉
Under Kaia pod upadek,Under Musielaka po trudne biegi,over Jacobsena bo linia niska,
Mecz w Gdańsku kompletnie rzucenie moneta,nie wiadomo jak się będzie tor sprawować ,zakładam że się może rozsypać dlatego pograłem Over Krakowiaka bo mocny był w sparingach,over Kasprzaka ze względu na jego starty i under Tondera który miał zawsze problemy techniczne i kondycyjne....gdzieś tam jeszcze wleciał Berge bo ma trudne 3 biegi a linia 8,5 na styk
Wrzuciłem rano grubo na kupon równiez Czhugunowa ale linia była 7,5 i tę bym polecił ale teraz podskoczyła i szczerze mówiąc wyższych bym się nie odważył...
Co do Klindta hmmm ciężko coś powiedzieć ,ale mam przeczucie że dziś będzie miał problemy dlatego zagrałem jego under ale to za drobne w sumie za punkty😉 typ tylko na przeczuciu 😉😉😉
Tak to widzę....trochę się rozpisywałem😉więc pewnie wyjdzie lipa hehe...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1014
M 6,9K

murej

Użytkownik
Ja idę w h2h
Kto lepszy w 5 startach
Krakowiak vs Kasprzak- betfan 2,25 na Krakowiaka Zaczęło się od 5:1 po 2 startach dla Krakowiaka a skończyło na 9:10 dla Kasprzaka :(

Jasiński 4,5 + betclic 1,75 Cały Jasiński-jedna trójka,jedyna,zero i wykluczenia.Liczyłem na bardziej regularne i spokojnie jezdzenie po zejściu niżej.Nie skreślam jeszcze,ale nie wyglądało to tak obiecująco jak w sparingach.

W 2 meczu ciężko coś znaleźć aby można nazwać pewniakiem
Najbardziej pasuje mi ten over Czugonowa,ale staram się zawsze omijać tego zawodnika
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom