>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja I Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2023/2024

F 392

fredryk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, I liga
Godzina: 12:40
Spotkanie: Wisła Kraków : Arka Gdynia
Typ: rzut karny
Kurs: 2.70
Bukmacher:
ETOTO

Spodziewam się sporo po tym spotkaniu , z jednej strony Wisła która jest w kryzysie i atmosfera jest fatalna nie tylko w samym klubie ale i wśród fanów którzy wymagają dużo więcej a z drugiej strony Arka która jakby trochę się pozbierała i zaczęła wygrywać , patrzą na wcześniejsze mecze w wykonaniu obu drużyn kiedy się razeem spotykały to pod względem dyscplinarnym był super bo i sporo żółtek , czerwień i karny w tych spotkaniach sędziowie również byli odpowiedni co do typów dyscyplinarnych a dziś mamy kolejnego pana który lubi pokazywać kartki ale i bardzo częśto wskazuje na magiczny punkt 11 metrów , w 1 lidze pan Piotr Lasyk bo o nim tutaj mowa pokazał w 70 meczach które sędiował na tym stponiu rozgrywek 315 żółtek 8 czewonych i aż 30 razy wskazał na wapno i stąd ta moja pokusa aby iść w karnego .
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Zgadzam się z typem na kartki w meczu Wisła - Arka Gdynia. Sam wziąłem over 7.5 w Superbecie po kursie 3,80 Arka nie dojechała, Lasyk też ze 2 kartki odpuścił ewidentne.

Wszystkie argumenty prawidłowe. Lasyk dobrze wszedł w sezon w Ekstaklasie, poza tym często nie panuje nad spotkaniami (jak chociażby Raków - Legia w Superpucharze). Ostatnie dwa mecze między tymi drużynami były żniwa (w tym raz nawet 2 czerwone Arki) - wcześniej też jakoś wybitnie spokojnie nie było. Dodatkowo Wisła Kraków złapała na razie najwięcej upomnień w lidze po Podbeskidziu (20 żółtych, w tym jedna czerwona), a i Arka nie jest w tym względzie słaba - 16 kartek w tym jedna czerwona. Rok temu w pierwszym gwizdanym przez siebie meczu w I lidze sędzia Lasyk pokazał 9 napomnień (tak więc nie ma problemu z przestawieniem się ligę niżej). Dodatkowym argumentem jest fakt, że Wisła Kraków fatalnie zaczęła sezon i z jednego z faworytów póki co wygląda na pośmiewisko ligi, co winno skutkować jeszcze bardziej agresywną grą. Arka Gdynia też nie zaczęła najlepiej, dopiero ostatnie 2 mecze wygrała, choć z Tychami do czasu gry 11 na 11 raczej patrzyła, jak przeciwnik gra w piłkę. Przewiduję tu więc raczej wyrównane spotkanie, z racji formy obu zespołów, choć na korzyść typu działa także to, że w meczach między tymi drużynami, nawet kiedy wynik wydawał się już rozstrzygnięty (przy 1-3) potrafiły dalej wpadać kartki, w ilości 3 żółtych. Ostatni argument - mecz telewizyjny, sędzia na widelcu (choć z tym bywa różnie).
 
Ostatnia edycja:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Stal Rzeszów - Chrobry Głogów Typ: 1 połowa: Remis Kurs: 2:38

NIe zgodzę się z przedmówcą na temat tego meczu. Stal nie ma mocnego składu. Wręcz przeciwnie. W porównaniu z ubiegłym sezonem, ze Stali odeszło kilku wartościowych graczy a ich miejsce zajęli nieograni w wyższych ligach zawodnicy z 4 ligowego Cosmosu Nowotaniec. Do tego zmiana trenera i mamy taki start sezonu jak widać. W Stali nie ma zgrania, pomysłu ani żadnych schematów. Jedynie co broni Rzeszowski zespół to dość ciężki terminarz na początku sezonu. Dziś naprzeciwko staje też słabiutki Chrobry. Według mnie mecz 50 na 50, a że Stal jest gospodarzem to kursy powinny być około 2,30 Stal 2,60 Chrobry. Jeśli szukać value to tylko w kierunku gry na przyjezdnych. Zmorą Rzeszowian jest tracenie bramek w początkowych fazach meczu. Myślę więc, że dzisiaj 1 połowę oba zespoły zagrają z rozwagą a o wyniku zdecyduje 2 część spotkania. Stąd typ na remis w pierwszych 45 minutach.
 
R 622,1K

rr62dga

Użytkownik
Stal Rzeszów - Chrobry Głogów Typ: 1 połowa: Remis Kurs: 2:38

NIe zgodzę się z przedmówcą na temat tego meczu. Stal nie ma mocnego składu. Wręcz przeciwnie. W porównaniu z ubiegłym sezonem, ze Stali odeszło kilku wartościowych graczy a ich miejsce zajęli nieograni w wyższych ligach zawodnicy z 4 ligowego Cosmosu Nowotaniec. Do tego zmiana trenera i mamy taki start sezonu jak widać. W Stali nie ma zgrania, pomysłu ani żadnych schematów. Jedynie co broni Rzeszowski zespół to dość ciężki terminarz na początku sezonu. Dziś naprzeciwko staje też słabiutki Chrobry. Według mnie mecz 50 na 50, a że Stal jest gospodarzem to kursy powinny być około 2,30 Stal 2,60 Chrobry. Jeśli szukać value to tylko w kierunku gry na przyjezdnych. Zmorą Rzeszowian jest tracenie bramek w początkowych fazach meczu. Myślę więc, że dzisiaj 1 połowę oba zespoły zagrają z rozwagą a o wyniku zdecyduje 2 część spotkania. Stąd typ na remis w pierwszych 45 minutach.
Ok, ale Oleksy, Kościelny, Danielewicz, Poczobut, Prokic, Sadłocha, Wrabel to zawodnicy z przeszłością ekstraklasową czy choćby Góra, Piątek, Wachowiak... też nie amatorzy. Z ważnych ubytków tylko Patryk Małecki, Olejarka i Marczuk...ale jak się nie awansuje, to taka kolej rzeczy. Skład nadal jest dość solidny na czołowkę a nie ogon tabeli.
 
sza 78,8K

sza

Użytkownik
Ok, ale Oleksy, Kościelny, Danielewicz, Poczobut, Prokic, Sadłocha, Wrabel to zawodnicy z przeszłością ekstraklasową czy choćby Góra, Piątek, Wachowiak... też nie amatorzy. Z ważnych ubytków tylko Patryk Małecki, Olejarka i Marczuk...ale jak się nie awansuje, to taka kolej rzeczy. Skład nadal jest dość solidny na czołowkę a nie ogon tabeli.
Kolego dość mocno odleciałeś.. Stal została całkowicie rozmontowana przed sezonem i aktualnie miejsce odwiercie dla stan kadry. A co do ubytków chyba zapomniałeś Wolskim, Głowackim, Michalik, Pęksa, Pajnowski, Bąkowskim i Mustafajewie... przecież to byli podstawowi zawodnicy w zeszłym sezonie których już niema..
 
R 622,1K

rr62dga

Użytkownik
Kolego dość mocno odleciałeś.. Stal została całkowicie rozmontowana przed sezonem i aktualnie miejsce odwiercie dla stan kadry. A co do ubytków chyba zapomniałeś Wolskim, Głowackim, Michalik, Pęksa, Pajnowski, Bąkowskim i Mustafajewie... przecież to byli podstawowi zawodnicy w zeszłym sezonie których już niema..
tak niestety dzieje się w klubach, które zawodzą właściciela- przegrany baraż, brak awansu i częściowa zmiana składu. Nie pisałem, że Stal ma mocny skład tylko dość mocny a to delikatna różnica a nazwiska, które pozostały są raczej na czołówkę a nie ogon tabeli. Z mojej strony kropka- zobaczymy dzisiejszy mecz ...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Oglądałem dzisiejsze spotkanie Wisła - Arka. I z całym szacunkiem do drużyny przyjezdnej ale przyjechali za karę grać w Krakowie?. Zero konkretów z przodu jak i z tyłu. Wyglądało to tak, że 90 minut i do domu. Zero ambicji czy walki o ligowe punkty. Bardzo słabo..
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Oglądałem dzisiejsze spotkanie Wisła - Arka. I z całym szacunkiem do drużyny przyjezdnej ale przyjechali za karę grać w Krakowie?. Zero konkretów z przodu jak i z tyłu. Wyglądało to tak, że 90 minut i do domu. Zero ambicji czy walki o ligowe punkty. Bardzo słabo..
To prawda. W ogóle nie biegali nawet. Ale nie oni pierwsi w futbolu. Wisła traciła tyle goli, miała ogromne problemy z kreowaniem ataków i wykorzystywaniem sytuacji, a tu sobie gładko 5-1 zrobiła. Nic się na to nie poradzi.
 
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Odra Opole (handicap -1)
Bukmacher Betlic
Kurs: 3,50
Analiza:

Odra to jedna z tych drużyn, która bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Czyżby mieli chrapkę aby dostać się w przyszłym sezonie do ekstraklasy? Zobaczymy. Zagłębie to przedostatnia drużyna w tym sezonie w 1 lidze. Dotychczas udało im się strzelić tylko 4 bramki w pięciu meczach, gdzie Odra, rozgrywając tyle samo meczy ma już na koncie 12 bramek. Także ja idę w kierunku Odry a nawet dokładam dziś handicap na gospodarzy. Zagłębie jest w tym sezonie nieporadne i bezbarwne. Liczę, na wynik 2:0 dla Odry. Jak będzie? Zobaczymy a ja życzę wszystkim zieloności oraz wysokich wygranych. Pozdrawiam :>
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
tak niestety dzieje się w klubach, które zawodzą właściciela- przegrany baraż, brak awansu i częściowa zmiana składu. Nie pisałem, że Stal ma mocny skład tylko dość mocny a to delikatna różnica a nazwiska, które pozostały są raczej na czołówkę a nie ogon tabeli. Z mojej strony kropka- zobaczymy dzisiejszy mecz ...
Zacznę od gratulacji, gdyż twój typ wszedł i za to się one należą. Jednak i w tym względzie nie masz racji. Stal zrobiła wynik ponad stan w ubiegłym sezonie i przegrany baraż nie był przyczyną tak dużych zmian kadrowych, patrz ; zwolnienie trenera na kilka kolejek przed końcem sezonu. Tym bardziej nie chodzi o zawód prezesa końcowym wynikiem. W Rzeszowie do władzy doszli niekompetentni ludzie, którzy nie dogadali się z trenerem a za trenerem z zespołu poszli zawodnicy. Ogólnie temat ma drugie dno, ale to raczej nie jest miejsce do rozwodzenia się na ten temat. W każdym razie Stal została mocno osłabiona i to już nie jest ta drużyna z ubiegłego sezonu. Trzeba to brać pod uwagę przy typowaniu. Kończę i nie zaśmiecam tematu. Pozdro!
 
R 622,1K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, I liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Odra - Zagłębie
Typ: mecz/liczba goli: remis i powyżej 1,5 gola
Kurs: 4,40
Analiza: Poniedziałkowy mecz zamykający szóstą kolejkę. Opolska Odra znakomicie weszła w tegoroczny sezon wygrywając aż cztery z pięciu rozegranych spotkań. wysokie wygrane z rzeszowskimi drużynami Stalą 5:2 oraz Resovią 3:0. Potem przegrana z ówczesnym liderem GKS Tychy ale dwie kolejne wygrane z Podbeskidziem w Opolu i Wisłą w Krakowie pozwalają w drużynie trenera Adama Noconia upatrywać faworyta tego meczu. W Krakowie wprawdzie Wisła grała większość meczu w dziesiątkę ale nie umniejsza to sukcesu. Zagłębie pod koniec poprzedniego sezonu prowadzone przez Marcina Malinowskiego potrafiło wygrać z Ruchem i Wisłą ale w tym sezonie niczym nie przypomina tamtej walecznej drużyny. Bilans jest fatalny- zaledwie jeden zdobyty punkcik a czary goryczy przelał przegrany mecz w Sosnowcu z Resovią. Na ławkę trenerską powrócił po siedmiu latach Artur Derbin i dzisiejszy typ upatruje właśnie w tym. Nowa miotła, jakiś
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Odra Opole + powyżej 2,5 gola + powyżej 9,5RR
@ 4.78 FORTUNA


Kurs na gospodarzy leci cały czas w dół i trudno się temu dziwić. Odra wygrała 4 z 5 rozegranych spotkań w 1. lidze i przed końcem 6-stej kolejki zajmuje 5. miejsce (bilans bramkowy 12:5). Do pierwszej Miedzi Legnica tracą zaledwie 2 pkt a wszyscy rywale będący przed nimi rozegrali już swoje spotkania. Jeśli więc gospodarze wygrają to wskoczą na foteli lidera 1. ligi! Gości z kolei plasują się na drugim biegunie tabeli. Zajmują przedostatnią pozycję w lidze, wyprzedzając Chrobry Głogów, który nie zdobył nawet jeszcze ani jednego pkt (6 porażek). Zagłębie prezentuje się niewiele lepiej, bowiem przegrali oni 4 z 5 pojedynków (1 remis) i bilans bramkowy 4:8. Odra pokrzepiona wyjazdowym zwycięstwem na Wisłą Kraków (1:3) powinna dziś pójść za ciosem i udowodnić wyższość na swoimi rywalami.
 
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wisła Płock - Polonia Warszawa
Typ: Polonia Warszawa strzeli w obu połowach
@5.10 Fuksiarz

Awans do pierwszej ligi z pewnością dobrze wpływa na morale piłkarzy z Warszawy, jednak mało kto spodziewał się, że będą grać overowo jak żadna inna ekipa w lidze. Po 6 kolejkach bilans bramek 13-13, co daje nie przymierzając 4,33 gola na mecz. Czy Czarne Koszule są w stanie strzelić po jednej bramce w każdej z obydwu połów przeciwko Wiśle Płock? Uważam, że są na to szanse. Płocczanie po 6 kolejkach mają 6 punktów, co daje im daleką, 14. pozycję w tabeli ligowej. Tracą punkty i bramki niemal w każdym meczu, w którym są faworytem - czy to przeciwko Zagłębiu Sosnowiec, czy też Lechii Gdańsk. Polonia z kolei wygrała z Arką, a po trzy bramki wbiła Arce, "Miedziowym", czy Chrobremu Głogów. Przegrali z Motorem Lublin, ale jedna z ich bramek została nieuznana. Uważam, że nie najmocniej grającej Wiśle również będą w stanie strzelić bramki, a kurs 5.10 to, że nastąpi to co najmniej po jednym razie w każdej z obydwu połów, uznaję za warty świeczki.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Miedź Legnica vs Wisła Kraków
Typ: Rzut karny
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fuksiarz
Tekst w dziale:
Analiza:


Dzisiaj w 1. Lidze odbędzie się hit, a więc starcie Miedzi Legnica z Wisłą Kraków. Gospodarze to naturalnie spadkowicz z Ekstraklasy, który w nowej kampanii spisuje się całkiem przyzwoicie, zajmując aktualnie pozycję lidera. O Wiśle słyszeliśmy ostatnio wiele negatywnego, ale udało się przełamać w poprzedni weekend, pokonując wysoko Arkę Gdynia 5:1. Czekają nas z pewnością spore emocje w Legnicy i na to starcie powołany został Szymon Marciniak. Nasz eksportowy sędzia imponuje z ilością przyznawanych karnych. Do tej pory wraz z Superpucharem Polski, Ekstraklasą oraz Ligą Mistrzów prowadził łącznie 7 meczów i w 5 z nich wskazał na wapno. Dodatkowo w starciu Piasta Gliwice z Ruchem Chorzów powinien odgwizdać 11, bo Chrapek był wyraźnie faulowany przez Starzyńskiego. To kontrowersja, ale doskonale wiemy, że do Szymona kleją się karne nie od dzisiaj.

Jeżeli zerkniemy sobie jeszcze na bezpośrednie rywalizacje Miedzi z Wisłą to było ich łącznie 3 i łącznie podyktowano w nich aż 5 karnych! Ta statystyka robi wrażenie. Gospodarze niedawno w Warszawie sprokurowali dwie 11, a goście w swoich meczach nie widzieli jeszcze karnego. Ekipa spod Wawelu posiada jednak wielu Hiszpanów w składzie, którzy mogą wykorzystać nieudolność rywali. Myślę, że kurs 3.10 jest całkiem przyjemny, bo wiele rzeczy się zgadza w tym spotkaniu. Oby Szymon i piłkarze ponownie nie zawiedli!
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 815,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Miedź Legnica vs Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków suma kartek ( czerwona=2 ) - Powyżej 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: ETOTO

Chciałem da,c typ na karnego ale zapóżno się zabrałem i kolega już podał , wiadomo sędzią jest mój ulubiony Szymon Marciniak i możemy liczyć na wiele , karny zajęty to pójdę w kartki , czerwona raczej nie wchodzi w grę chociaż kto ale żółtka mogą się pojawić w reku pana Szymona , mecz lidera z Wisłą która ostatnio rozgromiła Arkę ale wiadomo jedna jaskółka wiosny nie czyni i dziś będą mogli się sporo napocić aby ugrać punkty , Wisła praktycznie w każdym meczu łapie karteczki i nie tylko tu mowa o żółtych le i czerwień się też pojawiła , dziś jak pisałem będa mieli spory orzech do zgryzienie i fauli z ich strony spodziewam się sporo a że mamy pana Szymona to ten gościu lubi gaśić zapedy nie jednej drużyny i żeby nie dopuszczać do bardzo ostrej gry karze aby uspokoić temeramenty zawodników , pyskówki też nie toleruje tak więc za tylko 3 kartoniki dla wisły uważam że kurs dosyć wysoki to i też gram .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1793
F 392

fredryk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Miedź Legnica vs Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków suma kartek ( czerwona=2 ) - Powyżej 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: ETOTO


Chciałem da,c typ na karnego ale zapóżno się zabrałem i kolega już podał , wiadomo sędzią jest mój ulubiony Szymon Marciniak i możemy liczyć na wiele , karny zajęty to pójdę w kartki , czerwona raczej nie wchodzi w grę chociaż kto ale żółtka mogą się pojawić w reku pana Szymona , mecz lidera z Wisłą która ostatnio rozgromiła Arkę ale wiadomo jedna jaskółka wiosny nie czyni i dziś będą mogli się sporo napocić aby ugrać punkty , Wisła praktycznie w każdym meczu łapie karteczki i nie tylko tu mowa o żółtych le i czerwień się też pojawiła , dziś jak pisałem będa mieli spory orzech do zgryzienie i fauli z ich strony spodziewam się sporo a że mamy pana Szymona to ten gościu lubi gaśić zapedy nie jednej drużyny i żeby nie dopuszczać do bardzo ostrej gry karze aby uspokoić temeramenty zawodników , pyskówki też nie toleruje tak więc za tylko 3 kartoniki dla wisły uważam że kurs dosyć wysoki to i też gram .
Dziś w Płocku Wisła podejmuje Polonię Warszawa. Myślę że mecz będzie obfitował w sporą ilość żółtych kartek. Wiślacy bezwzględnie będą chcieli wygrać na nowym stadionie i nie będą zrażać na środki. Polonia zaś zechce zmazac plamę po ostatnim meczu. Więc walka na całego z obu stron i kartki
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Motor Lublin - Stał Rzeszów
Typ: Motor Lublin + poniżej 3,5 gola
@3.10 FORTUNA

Motor Lublin bardzo dobrze rozpoczął sezon. Aktualnie zajmują 5. lokatę lecz zespoły będące przed Motorem rozegrały już swoje spotkania. Będąca na pierwszym miejscu Odra Opole ma 3 pkt przewagi nad Motorem, więc w przypadku zwycięstwa gospodarzy w dzisiejszym meczu mogą oni awansować na fotel lidera. Klub z Lublina stracił do tej pory zaledwie 4 bramki. Ogólnie posiadają bilans: 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Stal Rzeszów z kolei plasuje się na drugim biegunie tabeli - w strefie spadkowej. Zgromadziła ona do tej pory zaledwie 4 pkt i wyprzedza tylko Chrobrego Głogów i Zagłębie Sosnowiec. Stal dla porównania starciła już aż 13 goli a ich bilans to: 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki. Stawiam dziś na gospodarzy, którzy na początku sezonu są w bardzo dobrej formie, w zespole panują wysokie morale a to przekłada się na pewność w grze i zwycięstwa. Stal nie powinna rzucić się od samego początku meczu do ofensywy. Dla nich każdy jest obecnie na wagę złota aby móc się wydostać, ze strefy spadkowej. Do bezpiecznego miejsca tracą zaledwie 2 pkt także nie jest to jakaś wielka strata. Motor po wygranej na wyjeździe w poprzedni weekend z Polonią Warszawa 0:1 powinien pójść za ciosem i wygrać kolejne spotkanie aby utrzymać się przez jak najdłuższy czas w ścisłej czołówce.
 
Ostatnia edycja:
R 622,1K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - I liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Podbeskidzie - GKS Katowice
Typ: GKS
Kurs: 3,10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Podopieczni trenera Góraka przegrali na inaugurację tegorocznego sezonu z Miedzią w Legnicy ale od tego czasu było już tylko lepiej. Efektowne wygrane z Chrobrym, Wisłą Płock, Zniczem oraz ostatnie z Resovią i w międzyczasie remis z Motorem w Lublinie usadowiły katowicki zespół wysoko w tabeli. Drużyna z solidnym Kudlą w bramce, dobrze grająca obrona z Jędrychem i Rogalą ( tylko 4 stracone bramki) a przede wszystkim skuteczni w ofensywie ( aż 13 strzelonych goli) Adrian Błąd i nowy nabytek Mateusz Mak. Podbeskidzie spisuje się znacznie gorzej bowiem w tabeli zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową ale w Bielsku Białej nie przegrało jeszcze meczu - wygrana z Zagłębiem oraz remisy ze Zniczem i Wisłą Płock. Ostatni mecz Bielszczan to przegrana 0:3 z Lechią w Gdańsku. W poprzednim sezonie mecz między tymi drużynami wygrało Podbeskidzie ale teraz faworytem- nie bukmacherów- jest będący na fali zespół z Katowic. GKS w przypadku wygranej awansuje na pozycje lidera tabeli, co może być dodatkową motywacją dla tej doświadczonej i skutecznie grającej drużyny.
 
krzysiek74 123,3K

krzysiek74

Użytkownik
GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Lvbet


Dziś zajmę się spotkaniem w Fortuna 1 Liga pomiędzy GKS Katowice a Zagłębiem Sosnowiec.
Ten sezon dobrze zaczęli gracze miejscowi, co pokazuje tabela i wysokie, piąte miejsce podopiecznych trenera Rafała Goraka.
GKS to obecnie obok Termaliki najskuteczniejszy zespół ligi, ze zdobytymi 14 golami w 7 dotychczasowych meczach.
Gracze tacy jak Mak,Arak czy Błąd to doświadczeni ligowcy potrafiący wykorzystywać błędy rywali.
Zagłębie kolejny sezon bez rewelacji i z zaledwie 5 punktami okupują miejsce w strefie spadkowej.
Mój typ to wygrana Katowic.
 
neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice powyżej 2,5 goli @3,40 Fuksiarz


Sytuację obu drużyn nakreślił kolega powyżej. Ja troche poszerzę i zagram odważniej, bo over 2,5 gola gospodarzy tego meczu.
Gieksa z kompletem domowych zwycięstw i aż 10 strzelonymi golami 3 razy pokonując golkiperów Resovii i Chrobrego oraz czterokrotnie oszukali defensywę Wisły Płock.
Co ciekawe i bardzo optymistyczne gole dla Katowic strzelało już w tym sezonie aż 8 zawodników, co zawsze jest zaletą, bo oznacza, że drużyna nie jest od nikogo zależna oraz ma wiele opcji rozgrywania akcji ofensywnych.
Na drugim biegunie goście. Zagłębie na trzecim miejscu od końca i zaledwie 5 strzelonymi golami.
W składzie gospodarzy praktycznie sami Polacy, którzy już próbowali Ekstraklasy z większym lub mniejszym powodzeniem. Teraz to wszystko fajnie spiął trener Górak i GKS po starcie rozgrywek już jest typowany do ścisłej czołówki ligi na koniec rozgywek.
Gole to jedno. Zespół z Katowic strzela aż tyle bramke dzięki akcjom, które potrafi sobie wykreować. W trzech domowych meczach dzisiejski gospodarze oddali aż 36 celnych strzałów, co jest liczbą szaloną i myślę, że nawet w skali Europy nie byłoby wiele drużyn, które aż tak często atakują bramkę rywali.
Niedawna wygrana Zagłębia wydaje mi się, że trochę podniosła dziś kursy na "jedynkę", ale patrząc na kadrę, dyspozycję z pierwszych meczów oraz spokój, który wprowadza do swojego zespołu szkoleniowiec Gieksy wcale nie będę zdziwiony, jeśli dziś trubuny w Katowicach przynajmniej trzy razy będą się cieszyć z goli swoich ulubieńców.
 
Do góry Bottom