>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie co tu piszą o tym, że Zielonka zawsze dobrze jeździ na Motoarenie to chyba żadnego meczu Torunia w zeszłym sezonie nie oglądali. Ten tor w zeszłym sezonie wyglądał zupełnie inaczej, trudno określić, jak będzie wyglądał teraz, ale z tego co czytałem to kibice Torunia mocno narzekają, że nie jest tak atrakcyjny jak kiedyś.
Post automatycznie złączony:

Równie dobrze moze byc taktyczna za niego wcześniej
Może, ale IMO tam pierwszy do zmieniania jest Karczmarz, więc Woźniak te 4 raczej pojedzie
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
+16.5 już ściągnięte odnośnie meczu Leszno-Gorzów ;) w sumie żeby nie spamować podam swoje typy ostatecznie za które pograłem dość grubo ..
Rybnik-Krosno 1 handi -8.5
Torun-Falubaz 2 handi 10.5
Leszni-Gorzów 2 handi +16.5
wydsje się dość pozytywnie, aczkolwiek pierwsze kolejki i falubaz może rozstrzygać się do ostatniego biegu te handi .. wielkie niewiadome, a już na pewno no bet z parami. Na livie coś ruszę ;) zdrowych spokojnych świat, Zieloności panowie. Trzeba ograć buki w tym roku
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Pisane z tel więc przepraszam za styl.

Podziwiam Wasz entuzjazm do grania czegokolwiek na ZG. I z moje strony gram Toruń -10 po 2.00 w STS.
I tu krótko
1 Zg nie na żadnych juniorów,
2. pisanie o winnej krwi Protasa to slogan który już powoli przemija i myślę że ten sezon będzie ostatnim na najwyższym szczeblu.
3. Pisanie że fricke zna Moto arenę bo wygrał rundę gp to duże nadużycie. Tory na takie zawody są różne a poza tym Torunia rok nie było gdzie z tego co wiem owal się zmienił.
4. Zagar to chimeryk. Tym bardziej że wolno wchodzi w sezon nie jest gwarantem. Zg lidera na jednego Dudka, który też nie jest automatem jak Zmarzilk czy Emil to inny kaliber.
Zg po stracie Vaculika tego lidera nie na.
5 najważniejsze - zg nie ma juniorów
6. Toruń ma kewlar z u24 gdzie będzie jechał Robert Lambert do tego bracia i mamy 3 równych zawodników z jednym juniorem plus mieszkaniem który coś tam jeszcze jedzi.

Jak dla mnie wygrania Torunia powyżej 10 pkt jest dziś bardziej realna niż pogrom w Lesznie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
paga 28K

paga

Użytkownik
Ten, kto wystawiał te handicapy to upadł na głowę i kto pograł w stronę Stali jest na plus. Nie wiem czy po tej dzisiejszej flaszce bym lepiej nie pojechał od juniorów Unii. Porażka totalna.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dla mnie to byl pewniak nieskromnie powiem😉o 10.5 sie modlilem po cichu,a dostalem 12.5😊po super kursie😊takze dla mnie miód to samo jak totalnie z kosmosu byly kursy na bieg juniorski z tego meczu...o czym wspominalem dzis
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
1,15 dołożone na podbitkę wtopi kupon.
Niby człowiek wiedział że Leszno bez juniorów nie będzie takie mocne, a jednak postawił...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom