>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ekstraliga.jpg
Pora na inaugurację najlepszej żużlowej ligi na świecie. Po zeszłorocznym bardzo specyficznym sezonie w tym liczymy na odrobinę normalności, choć zabraknie jej już w pierwszej kolejce, gdyż z powodu zakażeń koronawirusem spotkania Grudziądza z Wrocławiem oraz Lublina z Częstochową zostały przełożone.
W tym temacie dzielimy się typami oraz dzielimy przemyśleniami na pierwszą kolejkę. Zapraszam do merytorycznej dyskusji.


4.04.2021
eWinner Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra, godz. 16.30
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów, godz. 19.15
 
Ostatnia edycja:
C 407

cekaem

Użytkownik
No to może zacznę bo pojawiła się pierwsza oferta na Fortunie.
Leszno -8,5 1.78
Spodziewam się tutaj dość łatwej przeprawy dla aktualnych mistrzów Polski. Na każdej pozycji według mnie są mocniejsi od Stali. Pozycje juniorskie trochę wyżej cenie leszczyńską młodzież. Pozycja u24 to w ogóle przepaść na korzyść Unii. Pozostałe pozycje seniorskie również na korzyść mistrza Polski. Zmarzlik i Vaculik będą trzymać wynik, jeśli ktoś z dwójki Thomsen , Woźniak zakręci się w okolicach 9 pkt to może przegrają około 10 pkt. W Lesznie każdy senior może spokojnie na torze w Lesznie objeżdżać nawet Zmarzlika. Sparingi Stali pokazały, że ich forma oprócz mistrza świata póki co nie jest idealna. Stawiam na pewną wygraną leszczynian 52:38.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
No to może zacznę bo pojawiła się pierwsza oferta na Fortunie.
Leszno -8,5 1.78
Spodziewam się tutaj dość łatwej przeprawy dla aktualnych mistrzów Polski. Na każdej pozycji według mnie są mocniejsi od Stali. Pozycje juniorskie trochę wyżej cenie leszczyńską młodzież. Pozycja u24 to w ogóle przepaść na korzyść Unii. Pozostałe pozycje seniorskie również na korzyść mistrza Polski. Zmarzlik i Vaculik będą trzymać wynik, jeśli ktoś z dwójki Thomsen , Woźniak zakręci się w okolicach 9 pkt to może przegrają około 10 pkt. W Lesznie każdy senior może spokojnie na torze w Lesznie objeżdżać nawet Zmarzlika. Sparingi Stali pokazały, że ich forma oprócz mistrza świata póki co nie jest idealna. Stawiam na pewną wygraną leszczynian 52:38.
Proszę pamiętać, ze to pierwsza kolejka, a Gorzów lubi jeździć w Lesznie. 4 lata temu bodajże, przybyli i wygrywali :))

ja bym celował w zielonke. +10 pkt dość sporo, zwłaszcza, ze falubaz zawsze tam jeździł dobrze. Dość ważny mecz w przeciągu całego sezonu. Jeżeli przegrają więcej niż 10cioma to nie zdobędą bonusa , a z kim jak nie z Toruniem? Dudek myśle, ze będzie filarem tego zespołu, jeżeli jeszcze dojdzie komandos i fricke to jestem pewny ze 42 pkt ugraja :)
 
G 12

gruby9510

Użytkownik
Witam wszystkich fanów czarnego sportu!;D

W niedziele dwa pierwsze mecze nowego sezonu, poniżej moje przemyślenia, oczywiście jak wiemy to pierwsza kolejka, więc może zdarzyć się wszystko no ale gram tak:

EWINNER APATOR Toruń - MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra 2 (+8,5) 1,85 eWINNER

Mecz, który rozpocznie sezon 2021 w Ekstralidze. Zielona dobrze radzi sobie na Motoarenie i jak dobrze pamiętam ich wyniki oscylowały w okolicach 40pkt. W tym roku moim zdaniem Zielonka ma kim postraszyć i jak było widać na treningach czy sparingach jest w gazie. Dudek po "koronie", ale jak sam stwierdził nie odczuł choroby, więc liczę, że jutro będzie liderem. PePe ma już swoje lata ale jak wiemy on jest jak wino czym starszy, tym lepszy. Wyniki Protasa na motoarenie oscylują w granicach 8-10 pkt. Do tej dwójki dochodzi Max Fricke, przypominam wygrał on ostatnią rundę Grand Prix w sezonie 2020 właśnie w Toruniu, oraz Matej Zagar, który od kilku sezonów trzyma równą formę. Jeśli chodzi o skład Torunia, osobiście nie przekonuje mnie. Wiadomo swoją moc pokażą bracia Cholderowie, ale co dalej? Paweł Przedpełski dobrze pokazał się w meczu sparingowym, ale w lidze nie jest gwarantem punktów 10-12, tylko 6-8. Według mnie ekipie z Torunia brakuje dobrze punktującej drugiej linii. Pomocą dla Aniołów będzie atut własnego toru i to ich uratuje, myślę, że wynik końcowy będzie brzmiał 48:42.

Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów
1 (-8,5) 1,45 eWINNER

Co tu dużo pisać, Unia po raz kolejny zamelduje się w finale rozgrywek, ale złota nie zdobędzie...;) Z reszta wystarczy spojrzeć na sam skład i gołym okiem widać, że jedyną nie wiadomą jest formacja juniorska. Cała reszta wygląda baaaardzo dobrze: Kołodziej, Emil, Pawlicki, Lidsey, Doyle... ich piątka wystarczy, aby zamknąć mecz wygraną. Z drugiej strony Gorzów ze Zmarzlikiem, Woźniakiem, Thomsenem i Vaculikiem. Moim skromnym zdaniem może być to za mało na rozpędzone i stabilne byki. No i najważniejsze od paru sezonów formacja juniorska, zdecydowanie lepsze zestawienie po stronie Leszna, Pludra już w zeszłym sezonie pokazał, że może wygrywać z seniorami drużyn przeciwnych. Myślę, że Leszno spokojnie wygra 55:35.

P.s: powyższe typy gram w ako z 1 ligą, aby skorzystać z bonusu:)
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Witam wszystkich fanów czarnego sportu!;D

W niedziele dwa pierwsze mecze nowego sezonu, poniżej moje przemyślenia, oczywiście jak wiemy to pierwsza kolejka, więc może zdarzyć się wszystko no ale gram tak:

EWINNER APATOR Toruń - MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra 2 (+8,5) 1,85 eWINNER

Mecz, który rozpocznie sezon 2021 w Ekstralidze. Zielona dobrze radzi sobie na Motoarenie i jak dobrze pamiętam ich wyniki oscylowały w okolicach 40pkt. W tym roku moim zdaniem Zielonka ma kim postraszyć i jak było widać na treningach czy sparingach jest w gazie. Dudek po "koronie", ale jak sam stwierdził nie odczuł choroby, więc liczę, że jutro będzie liderem. PePe ma już swoje lata ale jak wiemy on jest jak wino czym starszy, tym lepszy. Wyniki Protasa na motoarenie oscylują w granicach 8-10 pkt. Do tej dwójki dochodzi Max Fricke, przypominam wygrał on ostatnią rundę Grand Prix w sezonie 2020 właśnie w Toruniu, oraz Matej Zagar, który od kilku sezonów trzyma równą formę. Jeśli chodzi o skład Torunia, osobiście nie przekonuje mnie. Wiadomo swoją moc pokażą bracia Cholderowie, ale co dalej? Paweł Przedpełski dobrze pokazał się w meczu sparingowym, ale w lidze nie jest gwarantem punktów 10-12, tylko 6-8. Według mnie ekipie z Torunia brakuje dobrze punktującej drugiej linii. Pomocą dla Aniołów będzie atut własnego toru i to ich uratuje, myślę, że wynik końcowy będzie brzmiał 48:42.

Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 1 (-8,5) 1,45 eWINNER

Co tu dużo pisać, Unia po raz kolejny zamelduje się w finale rozgrywek, ale złota nie zdobędzie...;) Z reszta wystarczy spojrzeć na sam skład i gołym okiem widać, że jedyną nie wiadomą jest formacja juniorska. Cała reszta wygląda baaaardzo dobrze: Kołodziej, Emil, Pawlicki, Lidsey, Doyle... ich piątka wystarczy, aby zamknąć mecz wygraną. Z drugiej strony Gorzów ze Zmarzlikiem, Woźniakiem, Thomsenem i Vaculikiem. Moim skromnym zdaniem może być to za mało na rozpędzone i stabilne byki. No i najważniejsze od paru sezonów formacja juniorska, zdecydowanie lepsze zestawienie po stronie Leszna, Pludra już w zeszłym sezonie pokazał, że może wygrywać z seniorami drużyn przeciwnych. Myślę, że Leszno spokojnie wygra 55:35.

P.s: powyższe typy gram w ako z 1 ligą, aby skorzystać z bonusu:)
Nie zapominaj , ze w Toruniu jest jeszcze Lambert ktorego stac na >10. Osobiscie uwazam , ze wiecej niewiadomych jest w ekipie Falubazu. Torunu u siebie z Lambertem , holderami , Pawelkiem ktory w sparingu czul sie dobrze, Zupinski , ktory cokolwiek pokazal wiecej niz inni juniorzy w skladzie meczowym jutro.
W ekipie Falubazu przeslanki sa o dobrej formie Dudka ale inni z Zagarem na czele przede wszystkim nie sa dla mnie pewniakami.
Subiektywnie -8.5 w tym meczu ale te pierwsze mecze moga mocno zadziwic :)
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Nie zapominaj , ze w Toruniu jest jeszcze Lambert ktorego stac na >10. Osobiscie uwazam , ze wiecej niewiadomych jest w ekipie Falubazu. Torunu u siebie z Lambertem , Cholderami , Pawelkiem ktory w sparingu czul sie dobrze, Zupinski , ktory cokolwiek pokazal wiecej niz inni juniorzy w skladzie meczowym jutro.
W ekipie Falubazu przeslanki sa o dobrej formie Dudka ale inni z Zagarem na czele przede wszystkim nie sa dla mnie pewniakami.
Subiektywnie -8.5 w tym meczu ale te pierwsze mecze moga mocno zadziwic :)
Masz racje, ale ten mecz dość ważny dla Falubazu, Dudek, fricke, zagar potrafią tam jeździć i nie zapominajmy ze Protas lubi tam jeździć !! Jak będą przegrywać 6cioma pójdą od razu taktyczne. Myśle, ze Rybnik jest bardziej pewny żeby wygraj powyżej 10cioma z Krosnem. Krosno beniaminek, Row bardzo solidny, Ljung jezdzi tragedie ..
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
w końcu panowie ruszamy czas na mocne zarobki w tym sezonie będę staw kował 5/10 i 10/10 dla mnie to 500 albo tysiak - zobaczymy jak zamkniemy rok .
Niestety mój Gkm będzie w tym roku często typowany do porażek i underów zawodników ktore najczęściej gram.... dużo live na mojm darmowym kanale - zapraszam .
Do rzeczy
1 mecz szacuje 48-42 Toruń więc jednak bede szedł w Under Chrisa linia pewnie 8.5

ale na razie znalazłem u ruska perełkę miałem grac spokojnie 1 kolejke ale idzie grubas... jak sie typy pojawia podam coś jeszcze jak będzie możliwość bo święta... powodzenia - czas zaczadź skubanie bukow

8053. Żużel Mistrzostwa Polski. Ekstraliga

Unia Leszno - Stal Gorzów Handicap Handicap 1 -6.5 1.55

triper Rybnik Leszno Toruń kur pewnie 1.85 też wyglada na podwojenie a 1 kolejka nie powinna przynieść wygranych gości
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Bet dnia na dzis
Leszno(-3.5)-Gorzów 2 kurs .1.52 Sts
Kurs mierny ale do dubla idealny,tu chyba jakas pomylka zaszla...az tak Pludra i Sadurski sa mocni?Nowacki i Jasinski sa w stanie nawet ten bieg wygrac....zjadają rywali doswiadczeniem
Bieg juniorski oczywiscie
GŁADKO😊
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Czekalem i liczylem na 10.5 handi....jest 12.5 po naprawde zacnym kursie wiec trzeba atakowac
Ogolnie masówka na Leszno ostra idzie mimo handi nawet 8.5....no coz to 1 kolejka i moim zdaniem buki zapomnialy ze Leszno juz nie ma Kubery i Szlauderbacha na juniorce tylko Pludre i Sadurskiego ktorzy w ekstralidze zaliczyli bodaj 1 bieg😉co prawda wygrany😉 i staż w Rawiczu,ale to nie sa zawodnicy ktorzy beda kasąć seniorow gosci...nie twierdze ze Stal wygra ten mecz ale spokojnie moze taktycznymi ten mecz bronic bardzo dlugo...
Unia L.(-12.5)-Stal 2 kurs 1.84 Sts,wejde w to grubo zobaczymy z jakim skutkiem
LEKKO😀
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
Woźniak poniżej 6,5 pkt @ 1.84 Sts

Jakoś nigdy ten zawodnik do mnie nie przemawiał , turniej w bydgoszczy średni a dziś musi zmierzyć się ze znacznie mocniejszymi rywalami na ich torze. Co do swoich biegów 9 i 11 jedzie z tuzami , nie wiem czy zdobędzie chocby 1 pkt .
Pierwsze dwa biegi trochę łatwiejsze , jeżeli nie pojedzie w nominowanych to typ na + bo nie widze jego 7 pkt w 4 biegach naprawdę max mu daje 5/6 pkt. Dlatego idę w under . Dla porównania ewinner ma linie 5,5 pkt .
Powodzenia wszystkim i do wieczora !
 
Ostatnia edycja:
B 35,1K

bosky

Użytkownik
Woźniak poniżej 6,5 pkt @ 1.84 Sts

Jakoś nigdy ten zawodnik do mnie nie przemawiał , turniej w bydgoszczy średni a dziś musi zmierzyć się ze znacznie mocniejszymi rywalami na ich torze. Co do swoich biegów 9 i 11 jedzie z tuzami , nie wiem czy zdobędzie chocby 1 pkt .
Pierwsze dwa biegi trochę łatwiejsze , jeżeli nie pojedzie w nominowanych to typ na + bo nie widze jego 7 pkt w 4 biegach naprawdę max mu daje 5/6 pkt. Dlatego idę w under . Dla porównania ewinner ma linie 5,5 pkt .
Powodzenia wszystkim i do wieczora !
Nie ma kto jechać w Stali w biegach nominowanych za Woźniaka. Pojedzie on, Thomsen, Zmarzlik i Vaculik
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Zmarzlik over 10pkt @1.60. Bet365
Po sparingach widac ze u Bartka powinno wszystko grac juz od pierwszego meczu.
Biegi nie ma jakies mega trudne bo jedzie z 3 juniorami, 2x Karczmarzem , Wozniakiem ,Kolodziejem.
Dodajac fakt ze pewnie pojedzie w tym meczu 6 razy ,to ten typ wydaje sie bardzo pewny.
 
Ostatnia edycja:
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Zauważyłem Promocje w Totalbet, chyba nie rozeznali sytuacji zakład

Drużyna, która jako pierwsza zdobędzie 10 punktów w meczu

Typ: Apator Toruń kurs 2.15

W awizowanym Marciniec i Chlupac za których wskoczą Miedziński, Lambert. Juniorzy na początku sezonu na plus gospodarzy więc typ do grania po dobrym kursie. Jest także zakład kto pierwszy zdobędzie 20 punktów tutaj także dobry kurs na Apator 1,80
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Zauważyłem Promocje w Totalbet, chyba nie rozeznali sytuacji zakład

Drużyna, która jako pierwsza zdobędzie 10 punktów w meczu

Typ: Apator Toruń kurs 2.15

W awizowanym Marciniec i Chlupac za których wskoczą Miedziński, Lambert. Juniorzy na początku sezonu na plus gospodarzy więc typ do grania po dobrym kursie. Jest także zakład kto pierwszy zdobędzie 20 punktów tutaj także dobry kurs na Apator 1,80
Bardzo dobry tylko go nie moge znalezc😉
Po takim kursie napewno sam tez zagram jesli go znajde😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom