>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

I i II Runda eliminacji Ligi Mistrzów (2012/2013)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
NK Dinamo Zagreb - FK Ludogorets
Typ: Dinamo Zagrzeb
Kurs: 1,55
bet-at-home
Dzisiaj drugi dzień meczy eliminacyjnych do elitarnej Ligi Mistrzów. Punktualnie o godzinie dwudziestej czterdzieści pięć (czyli o tej samej porze co zaczynają się grupowe zmagania) ekipa Dinama Zagrzem podejmie na swoim obiekcie drużynę Ludogorec Razgrad. Dla mnie faworyt tej potyczki jest tylko jeden, gospodarze. Przed tygodniem pierwszy mecz tych ekip zakończył się remisem jeden do jednego. Gola dla bułgarskiego mistrza kraju zdobył wtedy doświadczony brazylijski Napastnik Marcelinho. Natomiast wyrównał nie mniej doświadczony Ante Rukavina. Chorwaci rozpoczęli już swoje zmagania ligowe i ekipa z Zagrzebia jest po pierwszym spotkaniu które to zremisowała z Inkerem Zapresic jeden do jednego. Bramkę strzelił brazylijski pomocnik Jorge Sammir który to już od sezonu 2008/2009 występuje w niebieskiej koszulce Dynama. W Bułgarii sezon rozpocznie się dopiero w sierpniu i gracze gości są w trakcie przygotowań co może być atutem Zagrzebian.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
NK Dinamo Zagreb - FK Ludogorets
Typ: Dinamo Zagrzeb
Kurs: 1,55
bet-at-home
Dzisiaj drugi dzień meczy eliminacyjnych do elitarnej Ligi Mistrzów. Punktualnie o godzinie dwudziestej czterdzieści pięć (czyli o tej samej porze co zaczynają się grupowe zmagania) ekipa Dinama Zagrzem podejmie na swoim obiekcie drużynę Ludogorec Razgrad. Dla mnie faworyt tej potyczki jest tylko jeden, gospodarze. Przed tygodniem pierwszy mecz tych ekip zakończył się remisem jeden do jednego. Gola dla bułgarskiego mistrza kraju zdobył wtedy doświadczony brazylijski Napastnik Marcelinho. Natomiast wyrównał nie mniej doświadczony Ante Rukavina. Chorwaci rozpoczęli już swoje zmagania ligowe i ekipa z Zagrzebia jest po pierwszym spotkaniu które to zremisowała z Inkerem Zapresic jeden do jednego. Bramkę strzelił brazylijski pomocnik Jorge Sammir który to już od sezonu 2008/2009 występuje w niebieskiej koszulce Dynama. W Bułgarii sezon rozpocznie się dopiero w sierpniu i gracze gości są w trakcie przygotowań co może być atutem Zagrzebian.
Ja w tej analizie nie widzę żadnych argumentów po stronie gospodarzy. Co więcej oglądałem pierwszy mecz tych zespołów i u siebie Ludogorets zdecydowanie cisnął i tam powinno być przynajmniej z 3-0 dla Bułgarów. Dinamo grało zupełne nic przez 93 minuty, a mimo to udało im się strzelić przypadkową bramkę. Być może Dinamo to drużyna własnego boiska, ale po takim kursie i wrażeniu z pierwszego meczu nie opłaca się stawiać na gospodarzy natomiast można coś popróbować w stronę gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Ja w tej analizie nie widzę żadnych argumentów po stronie gospodarzy. Co więcej oglądałem pierwszy mecz tych zespołów i u siebie Ludogorets zdecydowanie cisnął i tam powinno być przynajmniej z 3-0 dla Bułgarów. Dinamo grało zupełne nic przez 93 minuty, a mimo to udało im się strzelić przypadkową bramkę. Być może Dinamo to drużyna własnego boiska, ale po takim kursie i wrażeniu z pierwszego meczu nie opłaca się stawiać na gospodarzy natomiast można coś popróbować w stronę gości.
Uważam, że nie ma sensu inwestować w gości, nawet jeśli w pierwszym meczu grali jak Barcelona. Pamiętajmy, że bułgarskie zespoły słyną z tego, że u siebie są bardzo groźne a na wyjazdach tracą wszystkie atuty. Daleko szukać przykładów? Dwumecz Litexu z Wisłą? Bułgarzy w pierwszym meczu cisnęli niesamowicie a przegrali po kontrach. W Krakowie nie istnieli zupełnie. Uważam, że tu będzie podobnie. Dinamo ma fanatycznych kibiców, którzy tłumnie przychodzą na stadion, więc siłą rzeczy jest to zespół przede wszystkim własnego boiska. Przy takim dopingu muszą grać o pełną pulę. Dlatego przewiduje łatwe zwycięstwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Uważam, że nie ma sensu inwestować w gości, nawet jeśli w pierwszym meczu grali jak Barcelona. Pamiętajmy, że bułgarskie zespoły słyną z tego, że u siebie są bardzo groźne a na wyjazdach tracą wszystkie atuty. Daleko szukać przykładów? Dwumecz Litexu z Wisłą? Bułgarzy w pierwszym meczu cisnęli niesamowicie a przegrali po kontrach. W Krakowie nie istnieli zupełnie. Uważam, że tu będzie podobnie. Dinamo ma fanatycznych kibiców, którzy tłumnie przychodzą na stadion, więc siłą rzeczy jest to zespół przede wszystkim własnego boiska. Przy takim dopingu muszą grać o pełną pulę. Dlatego przewiduje łatwe zwycięstwo gospodarzy.
Na łatwe zwycięstwo w formie jaką zaprezentowali w Bułgarii czy w meczu z Zapresiciem bym nie liczył. Za Dynamem niewątpliwie przemawia większe doświadczenie, które w przypadku gości jest zerowe. Są to eliminacje LM i tu nie ma łatwych zwycięstw, zwłaszcza w sytuacji, gdzie szanse są wyrównane (nie ma dużej różnicy w umiejętnościach jeśli chodzi o te dwa kluby). Być może Dynamo to wygra, jednak kurs wystawiony na nich nie ma żadnego value. Zdobyli bramkę na wyjeździe, mamy stan pojedynku 1-1 i sytuacja jest taka że to Ludogorets musi zdobyć bramkę, aby myśleć o awansie. Chorwaci są w uprzywilejowanej pozycji, bo to Bułgarzy muszą atakować, a oni mogą nastawić się na kontry. Zdobyte doświadczenie w pucharach podobnie jak w pierwszym meczu, powinno tu zaprocentować; jednak jeżeli to Bułgarzy zdobędą jako pierwsi bramkę, to może zrobić się nerwowo i nie wiem czy nie skończy się dogrywką. Piłkarsko zespoły oceniam na równi, przewaga doświadczenia jest po stronie Dynama i jak pokazał mecz Bate-Vardar może być ono kluczowe. Kurs na Ludogorets +1 [AH] na bet365 spadł już do 1.70, średnio opłaca się teraz go grać, jednak granie na Dynamo po 1,60 jest absolutnie nieopłacalne - niezależnie od tego jaki padnie wynik - ponieważ są to puchary i tu nie ma łatwych zwycięstw, a po drugie dyspozycja Dynama w Bułgarii i w meczu z Zapresiciem (BTW, na którym była garstka fanów, przy czym teraz będzie inaczej, co także ma znaczenie w kontekście tego meczu) nie jest tak optymistyczna jak kurs na ich zwycięstwo. Jak już próbować, to AW +1 azjana, więcej niż jedną bramką zwycięstwa Chorwatów się nie spodziewam. Over/under czysta loteria, zależne od tego jak się ułoży mecz, tzn czy zobaczymy szybko bramkę i jak wcześnie któryś z zespołów będzie się musiał otworzyć.
FT: 3-2
ale fart, 8 minuta doliczonego czasu :/ sędzie przedłużył o 5 bodajże
 
pilka_radom 39,5K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Miejcie na uwadze również to, że Dinamo zagra dzisiaj bez zawieszonego Leko. Nie wystąpią też dwaj defensorzy Simunić i Pivarić oraz napastnik Krstanović. Ktoś powie, że większość z nich była niedostępna już w pierwszym spotkaniu... może i tak. Ale bez nich ekipa Cacica traci sporo na wartości. Pokazał to pierwszy mecz w Bułagarii + &quot;tylko&quot; remis na inaugurację sezonu w domowym meczu z Interem Zapresic.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Vardar - Bate 1 3,75
Vardar - Bate hc 0:1 1 8,50
Dużo do meczu Vardaru było już powiedziane, dziś nie zagra Radenko Bojovic, ale z tego co widzę w pierwszym meczu też nie grał, Bate wiadomo bez Aleksandra Gutora, Andreya Shcherbakova, Egora Filipenko, Denisa Polyakova, Dmitrija Bagi i Renana Bressana. Straty ogromne. Z Vardaru odszedł najlepszy strzelec Filip Ivanovski do Astany ale w jego miejsce ściągnięto Borce Manevskiego z Rabotnicki, który nie miał problemu z strzelaniem bramek w poprzednim sezonie no i podobno talent Dragana Gjorgieva z Horizont Turnovo, który szlify zbierał w Niemczech. Bilety sprzedane w ciągu 2 dni, do tego w tej chwili widzę temperatura w Skopje jakieś 34 stopnie do meczu pewnie trochę spadnie ale i tak będzie parno więc dodatkowy atut po stronie gospodarzy. Value na gospodarzy do pobrania jak najbardziej.
 
kombajn 247,2K

kombajn

Użytkownik
Miejcie na uwadze również to, że Dinamo zagra dzisiaj bez zawieszonego Leko. Nie wystąpią też dwaj defensorzy Simunić i Pivarić oraz napastnik Krstanović. Ktoś powie, że większość z nich była niedostępna już w pierwszym spotkaniu... może i tak. Ale bez nich ekipa Cacica traci sporo na wartości. Pokazał to pierwszy mecz w Bułagarii + &quot;tylko&quot; remis na inaugurację sezonu w domowym meczu z Interem Zapresic.
Czyli OVER 2.5 gola po kursie &gt;2 chyba do gry??? Ludogorets w pierwszym meczu stworzyl sobie mase sytuacji, tylko ich nie potrafil wykorzystac... Chorwaci tez nie powinni ryzykowac i i bronic skromnego 1:1 na wyjezdzie... Mam nadzieje, ze rusza do ataku od poczatku ;)
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Vardar Skopje-BATE Borisov - 1 (3,84)

W pierwszym meczu typowałem zwycięstwo BATE, jednak okoliczności w jakich zostało osiągnięte, ubytki kadrowe oraz kurs wystawiony na Vardara (3,84 w Fortunie), skłania mnie do przychylenia sie ku tej opcji.
Pamiętam Vardara z meczów sprzed dekady z Legią i sądzę,że nadal jest to drużyna bezbarwna, słabsza i mniej doświadczona niż Białoruskie BATE,jednak w każdym miejscu na bałkanach gra się ciężko.Pogoda plus cokolwiek by nie powiedzieć dobry wynik z pierwszego meczu sprawiają, że Vardar nawiąże walke.
Wg mnie będzie to bardzo wyrównany mecz z wynikiem &quot;na styku&quot;, nie patrząc na kursy powiedziałbym BATE jednak 3,84&gt;1,85 i za drobne może być warto.
A już na pewno warto w połączeniu z drugim &quot;wyrównanym&quot; meczem Slask W.-Bud.Podgorica 2 (10,7).
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Vardar Skopje-BATE Borisov - 1 (3,84)
Zobaczymy jak poradzą sobie z presją Macedończycy. Jak pokazał pierwszy mecz, mam wątpliwości, czy wytrzymają ciśnienie związane z tym meczem. Sądzę, że kolejny raz zaważy doświadczenie. W Macedonii gra się ciężko, jednak większe doświadczenie BATE daje im sporą przewagę psychiczną. Im wystarczy remis, Macedończycy będą dążyć do zdobycia bramki, jednak wydaje mi się, że nie wytrzymają presji. Stawka jest wysoka i BATE nie da się rozstrzelać gospodarzom. Bardziej skłaniałbym się tu ku remisowi, BATE bez formy i osłabione, dlatego o zwycięstwo będzie im ciężko. Remis jednak w zupełnośći wystarcza. Macedończycy mieli ich w pierwszym meczu jak na talerzu, sądzę, że i w tym meczu nie wytrzymają ciśnienia i oczekiwań kibiców wobec nich i skończy się na remisie. Ogranie w pucharach w przypadku tego meczu jest bardzo istotne. Kurs na Vardar (+0.5) 2.00 miał value, teraz spadł do 1.60
FT: 0-0
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Helsingborg - TNS (czyste konto)
Typ: Helsingborg TAK
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze dzisiaj stoją przed szansą awansu do kolejnej fazy eliminacyjnej gdzie prawdopodobnie spotkają się z naszym Śląskiem Wrocław.
Pierwsze spotkanie zakończone remisem 0:0 i dzisiaj także typuję, że ekipa z Walii bramki nie strzeli. Gospodarze ruszą do ofensywy od początku tak aby szybko zdobyć bramki i na spokojnie dograć ten mecz do końca. W pierwszym meczu Helsingborg zagrał w składzie:
Hansson - Edman, C.Andersson, Hanstveit, Atta - Bouaouzan (46 Nordmark), Gashi, Mahlangu, Sadiku - Sorum (78 Sundin), A.Finnbogason
Solidna linia obronna dzisiaj powinna dopilnować 0 z tyłu. Cztery dni po meczu z TNS ekipa Helsingborga zagrała kolejny mecz wyjazdowy, tym razem w lidze z Syrianską wygrywając na ich terenie 3:1. Jak widzimy forma jest na dobrym poziomie (ostatnie 5 spotkań to 3 wygrane i 2 remisy). Norweski trener Helsingborga Hareide dał odpocząć w tym meczu między innymi Edmanowi (cały mecz na ławce) i Attcie (wszedł na 30 minut). W ich miejsce zagrali młodzi - Baffo oraz Uronen. W meczu z Syrianską bramki zdobyli napastnicy Sundin oraz Brazylijczyk Alvaro Santos, trzecią bramkę dołożył Nordmark.
Dzisiaj Helsingborg jest zdecydowanym faworytem i atuty wszystkie są po ich stronie, jeśli nie zlekceważą ekipy TNS to powinni ten mecz wygrać co najmniej 3:0.
Ja po raz kolejny stawiam na ich solidność w linii defensywy i na to, że bramki nie stracą.
Edit//
3:0 ✅
trafiony typ na czyste konto, no i dokładny wynik w analizie ????
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Linfield - AEL Limassol | 0:2 lub 0:3 | 4,92 (3j) [ 0:2 | 7,6 (1,94j) + 0:3 | 14 (1,06j) - zakład rozbity]
Przed tygodniem stawiałem na Cypryjczyków, i się nie zawiodłem. AEL wygrał u siebie 3:0 i praktycznie przypieczętował awans do trzeciej rundy kwalifikacji, gdzie czeka na niego już Partizan. Pisałem już jaka przepaść dzieli ligi, raz jeszcze przypomnę, że potencjał AEL-u jest szacowany na 11,3 mln €, a ekipy z Irlandii Północnej zaledwie na 0,55 mln €, to trzykrotnie mniej niż wartość najsłabszej, grającej w ekstraklasie drużyny cypryjskiej - AO Agia Napa. Przepaść była widoczna w pierwszym meczu, ekipa z Cypru strzeliła więcej niż trzy bramki, ale tylko tyle zostało uznanyc. Natomiast w swojej defensywie przez całe spotkanie nie było ani razu poważnego zagrożenia, ekipa z Linfieldu miała ogromny problem z przedarciem się w pole karne gości, a o oddawaniu celnych strzałów już nie wspomnę. Trener gospodarzy na konferencji prasowej mówił w samych superlatywach o rywalu, podkreślił że rywalizacja jest praktycznie zakończona i wyzwaniem dla jego drużyny będzie strzelenie bramki. Dodatkowo widocznie szykował grunt pod rozgrywki ligowe. Myślę, że AEL nie straci bramki z tak słabym rywalem, praktycznie drużyną amatorską. A o ich silnej defensywie świadczy również statystyka, gdyż drużyna z Limassolu straciła zaledwie 10 bramek na 32 spotkania ligowe, jest to ponad dwukrotnie lepszy wynik od Omonii, APOEL-u, czy Anorthosisu. Reasumując, będący przed sezonem AEL nie ma interesu w tym, by ten mecz zlekceważyć. Zagrają trochę słabiej, trochę bardziej na luzie, co powinno wystarczyć do strzelenia dwóch, lub trzech bramek. Wybrałem taki wariant, ale mniej odważnym polecam zagrać na czyste konto, lub zwycięstwo do zera ekipy z Cypru. Raz jeszcze zaryzykuje, bowiem różnica w kursie jest zdecydowanie bardziej korzystna w stosunku do podejmowanego ryzyka.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
NK Dinamo Zagreb - FK Ludogorets

Dinamo nie grało zbyt dobrze w pierwszym spotkaniu, natomiast Bułgarzy przestrzelili kilka bardzo dogodnych sytuacji. Kontrolowali spotkanie, jednakże Chorwatom wystarczył jeden przypadkowy celny strzał w doliczonym czasie gry, gdzie mógł być faul na bramkarzu Bułgarów. Goście najprawdopodobniej nie będą zmieniali swojej taktyki. Zagadką jest, czy gospodarze zagrają lepiej niż w poprzednim spotkaniu. Mecz bardzo wyrównany, a co za tym idzie stawiam na stronę słabszą według bukmacherów. Umiejętności podobne, tak więc:

NK Dinamo Zagreb - FK Ludogorets X2 @ 2.30 bwin ⛔
NK Dinamo Zagreb - FK Ludogorets | FK Ludogorets awans @ 3.55 bwin ⛔

98minuta...nie mam pytań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom