>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

http://www.sports-1.com/ 20$ no deposit

R 125

roger12

Użytkownik
nie wiem gdzie znalazłeś to MB, bo ja widzę tylko 2 możliwości wypłaty i MB tam nie ma, według mnie nie warto zawracać sobie głowy tym bukiem:-D
ktos pisał ze wypłata na MB to jest to samo pewnie co 24sports czy jakos tak :zoltakartka:
 
B 0

bojan

Użytkownik
z tego co czytałem to masz rację, są jakieś 2 metody wypłat, chyba na jakieś konta i na coś w stylu mb... u was też sypie błędami stronka jak wybieracie wyświetlanie kursów z amerykańskich na nasze ?
mi też wyskakiwały błędy ale kursy były zmienione na decimal, ale po paru chwilach kursy znowu zmieniły się na amerykańskie i tak już postawiłem:kwasny4565:
 
K 0

krzyhoo83

Użytkownik
Your $20.00 free Play will be credited in your account in the next hour during office hours 10AM ET to 11PM ET, so you may start testing our service.

o co kaman???????????????? dostalem to o 11 i czekam juz troszke i nic, mysle, ze moze chodzi o to, ze dostane kase ale w tygodniu jak pracuja yrzedy czyli w poniedzialek? ale jakim cudem inni dostli dzisd??
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Your $20.00 free Play will be credited in your account in the next hour during office hours 10AM ET to 11PM ET, so you may start testing our service.



o co kaman???????????????? dostalem to o 11 i czekam juz troszke i nic, mysle, ze moze chodzi o to, ze dostane kase ale w tygodniu jak pracuja yrzedy czyli w poniedzialek? ale jakim cudem inni dostli dzisd??
tam pisze że za godzinę kaska zostanie dodana !
 
K 0

krzyhoo83

Użytkownik
Endriu, ale ja sie rejestrowalem o 10:57 wiec juz minela ta godzina i nietylko ta! ja piernicze, zeby chociaz napisali, ze dodadza za 24h albo nawet 12345h, a nie......
 
S 0

szafir18

Użytkownik
Error in your request
It seems that there was an error with your registration.
We apologize for the inconvenience.
Please try again or reach member services.
We will be happy to assist you.

wywala mi taki blad jak wciskam SUBMIT INFO podczas proby zarejestrowania ;/ co robic ;/ ??
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
To co najwazniejsze czyli jak wyplacic i czy potrzebny depozyt. Zapis czatu:

Isaias Sanchez: Hi, how can i help you?
me: Hi, I`ve just signed up with code FP20. I`ve got 20$ free money and question that is it possible to withdrawal this money without deposit?
me: and what are the withdrawal methods?
Isaias Sanchez: what is your account number?
me: ........
me: I know that I have to play 8 times this money etc.
Isaias Sanchez: ok, its call a 8x roll over and you can withdraw your initial deposit using western union or money gram
Isaias Sanchez: this process takes 24 hrs
me: Don`t I need to make deposit before withdrawal?
Isaias Sanchez: yes
me: I`ll roll over 8 times and I`ll have for example 300$ and I can withdrawal this money without making the deposit?
Isaias Sanchez: yes
me: ok, thank you ????
me: have a nice day
me: bye

czyli z tego co mowia, robimy obrot i mozna kaske wyplacic bez obrotu na Moneygram, albo przez Western Union.
Moze i ten buk faktycznie nie wyglada zbyt profesjonalnie, ale moze komus sie uda jednak wypalcic, ja sprobuje, to nic nie kosztuje:p
 
D 0

dj_eska

Użytkownik
No dobra obrót 8 razy ale po jakim kursie?

Możecie mi wytłumaczyć jak oni liczą wygranę?
Postawiłem 10 $ na Celtic, wygrana wyniosła ... 7.01$
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
No dobra obrót 8 razy ale po jakim kursie?

Możecie mi wytłumaczyć jak oni liczą wygranę?
Postawiłem 10 $ na Celtic, wygrana wyniosła ... 7.01$
czyli jesli celtic wygra z zakladu bedziesz mial 17.01$ 10$wklad+7.01$wygrana

co do kursu to wlasnie moglby sie ktos dowiedziec, ja zawsze stawiam kupony ponad 2.0 kurs, wiec mysle ze bedzie ok, ale moglby sie teraz ktos inny odezwac do niech na czacie i zapytac.
 
Do góry Bottom