>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

HT/FT Dutching | emoboy .

wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Brawo kolego!!!!chciało by się rzec &quot;...a nie mówiłem..&quot; jednak tego nie zrobię bo widzę że jesteś kompletnie nowy i zielony w bukmacherce czego dowody dałeś nawet w tym temacie.....więc z utęsknieniem czekam na jakiś kolejny twój jakże SENSOWNY pomysł no i nowy temat...
P.S
Tylko następnym razem jak to się wyrażasz &quot;obczai&quot; na czym polega zdarzenie które grasz
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Jeśli kolega @emboy pozwoli to chciałbym powrzucać tu trochę typów bo nie chcę zakładać nowego tematu a to co chciałbym sprawdzić pasuje tutaj
Będę grał dwie oddzielne progresję na HT/FT według oscylatora przedstawionego tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f57/szkola-gry-807.html
Dania Superliga 19:00
1
Esbjerg-Nordsjaelland 2:1(1:0,1:1)|

x/1
kurs 6,00
stawka 5j

--------------------
⛔5j
stan⛔ 5j
x/x
kurs 5,50
stawka 5j

-------------------------
⛔5j
stan⛔ 5j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
dobrze wudek :mrgreen:
Dzięki:grin:,pewnie jak zwykle nic z tego nie wyjdzie;),aczkolwiek od jakiegoś czasu za drobne próbuje w realu tyle że płaską stawką i lekki plus jest
Gram tylko X/1 i nie raz na 8 meczy wchodzą 3 ale nie raz na 10 nie wchodzi żaden....
Jedyne kryterium doboru meczów to wyrównane kursy choć oczywiście wiemy że one nie świadczą o tym że drużyny prezentują podobną klasę...jednak innego pomysłu nie mam bo statystyki nie wiele tu pomogą...
Na razie na 50 meczów zagranych 16 trafionych po kursie min 5,50 samego X/1 a parę jeszcze się trafiło X/X...
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
No cóż pierwszy typ już po pierwszej połowie nie trafiony,jedziemy dalej...
Tym razem jednak w stronę gości..
Francja Ligue 2 20:30
2
Creiteil-Lens 2:3(1:1,1:2)
x/2
kurs 6,50
stawka 10j

------------------------
✅65j
stan✅ 50j
X/X
kurs 5,50
stawka 10j

------------------------
⛔10j
stan⛔15j
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Nie zgodzę się z tym iż statystyki niewiele pomogą, gdyż jak dobrze popatrzysz są drużyny które mają tendencje do pewnych wyników. Przykład pierwszy z brzegu Podbeskidzie na 12 meczy u siebie 5 razy X/X i 3 razy X/1... Zawisza na 11 meczy na wyjeździe 5 razy X/X i 3 razy X/1. Chyba jednak takie statystyki nie są bez znaczenia, czyż nie ?? ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
I teraz naprawdę nie wiem co robić??? czy grać według założeń??? czy grać wszystko od początku???bo po dwóch typach jesteśmy do przodu...czekam na opinie...
A póki co gram następny typ za stawki takie jak powinny być z oscylatora
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Nie zgodzę się z tym iż statystyki niewiele pomogą, gdyż jak dobrze popatrzysz są drużyny które mają tendencje do pewnych wyników. Przykład pierwszy z brzegu Podbeskidzie na 12 meczy u siebie 5 razy X/X i 3 razy X/1... Zawisza na 11 meczy na wyjeździe 5 razy X/X i 3 razy X/1. Chyba jednak takie statystyki nie są bez znaczenia, czyż nie ?? ????
skoro weszłeś na Zawisze
ostanie pięć meczy u siebie
2/X
1/1
1/1
X/1
2/1
....a dzisiaj z Lechią 2/2 ...i o tym mówię..mając na myśli statystyki..
Wiem że pisałeś o meczach wyjazdowych Zawiszy, a ja podałem przykład z meczów u siebie...
Zobaczymy czy w następnej kolejce statystyki okażą się pomocne
bo Zawisza będzie grał w Lubinie i według statystyk z ostatnich pięciu (bo więcej niema sensu)meczów
Zawisza na wyjeździe:
X/2
X/X
X/X
X/X
X/1
Czyli według statystyk remis do przerwy pewny:grin:,że nie wspomnę o wielce prawdopodobnym X/1....bo gospodarze zawsze mają łatwiej ,a pewnie będzie 1/1....
To tylko test to specjalnie dla ciebie jak mi nie umknie ten mecz to go wstawię,na chwilę obecną według kursów to X/1 z kursem @5,50 X/X @4,50
P.S
Nie zrozum nie źle,nie mam nic przeciwko statystykom ale że ktoś na 12 meczy osiągnął 5 razy X/X to nic dla mnie nie znaczy,bo następne x ..meczy może być X/1...
A co do statystyk...czyż nie są bez znaczenia pytasz?
Uważam że są bez znaczenia,w temacie w którym poległem &quot;przeciw faworytom&quot; w ostatnich czterech typach kierowałem się tylko statystykami i wahaniami kursów i skończyłem jak skończyłem...
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Kolumbia Torneo Postbon 02:00
3
Union Magdalena-America De Cali 1:0(0:0,1:0)
X/2
kurs 5,00
stawka 5j

---------------------------
⛔5j
stan✅45j
X/X
kurs 4,75
stawka 15j

------------------------------
⛔15j
stan⛔30j

Edit...0:0 do przerwy..połowa roboty wykonana...zobaczymy co dalej...idę spać :)
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Masz racje że statystyki nie są niezawodne bo też się wiele razy na nich przejechałem i bardzo możliwe że kolejny mecz Zawiszy skończy się np. 1/1 ale moim zdaniem jeżeli 8 z 11 kończyli w wyżej wymieniony sposób to jest większe prawdopodobieństwo iż będzie tak i tym razem. A poza tym to chyba fajna drużyna do progresji bo uśredniony kurs 2.5 i częste występowanie pożądanego wyniku.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Masz racje że statystyki nie są niezawodne bo też się wiele razy na nich przejechałem i bardzo możliwe że kolejny mecz Zawiszy skończy się np. 1/1 ale moim zdaniem jeżeli 8 z 11 kończyli w wyżej wymieniony sposób to jest większe prawdopodobieństwo iż będzie tak i tym razem. A poza tym to chyba fajna drużyna do progresji bo uśredniony kurs 2.5 i częste występowanie pożądanego wyniku.
Przez dwadzieścia lat przechodzę co dziennie rano przez to samo przejście dla pieszych(a jeżdżą jak wariaty:grin ???? ....oblicz mi prawdopodobieństwo ile lat jeszcze będę przechodził przez to przejście?
Dzień ,miesiąc ,rok,....możliwe że już jutro nic nie napiszę..
Masz wszystko,kurs @150 że będę żywy,kurs@100 że będę kaleką,kurs@50 że będę mógł z wami pisać......
no i kurs@1,01236 że znowu przejdę przez ulicę...
Masz swoje prawdopodobieństwo....
Co zagrasz??????
10x1,01=1,10x1000j=1100j czyli 100j na czysto ze nikogo z 10 osób nie pierdolnie jutro na przejściu,,,założysz się o to????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Sorry za poprzedni wpis -jestem sfrustrowany,oczywiście chodziło mi o prawdopodobieństwo,a nie o porównywanie przejścia dla pieszych z piłką nożną.....
aczkolwiek tu i tam dwie wyrównane drużyny....ty i samochód....jak jesteś szybki i w formie to kurs około @1,60(według buka)-samochód @4,50
Chodzi mi o to że ty zawsze jesteś świetny na swoim przejściu....tylko nigdy nie wiesz jaki samochód nadjedzie i kto nim będzie kierował...
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Węgry League Cup 16:00
4
Vasas-Puskas Academy 2:0(1:0,1:0)
X/2
kurs 6,00
stawka 10j

--------------------------------
⛔10j
stan✅ 35j
X/X
kurs 6,00
stawka 20j

-----------------------------------
⛔20j
stan⛔ 50j
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
No dobra ja nadal wierze że dzięki staystykom ht/ft można coś ugrać i postaram się to udowodnić. A Tobie życzę powodzenia w testowaniu ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Liga Mistrzów AFC 18:00
5
Al Jaish-Foolad 0:0
X/1
kurs 5,50
stawka 15j

----------------------------
⛔15j
stan✅ 20j
X/X
kurs 4,75
stawka 25j

-----------------------------
✅118,75j
stan✅ 43,75j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Anglia League One 20:45
6
Swindon-Crewley Town 1:1(0:0,1:1)
X/1
kurs 6,00
stawka 20j

------------------------
⛔20j
stan 0j
X/X
kurs 5,00
stawka 5j

-------------------------
✅25j
stan✅ 63,75j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Brazylia Copa Nordeste 00:30
7
CSA-Sport Recife 1:0(1:0-gol w 45+4min,0:0)
X/1
kurs 5,50
stawka 25j

---------------------------
⛔25j
stan⛔25j

X/X
kurs 5,00
stawka 5j

------------------------------
⛔5j
stan✅ 58,75j
 
Do góry Bottom