>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

HT/FT Dutching | emoboy .

wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Brawo kolego!!!!chciało by się rzec &quot;...a nie mówiłem..&quot; jednak tego nie zrobię bo widzę że jesteś kompletnie nowy i zielony w bukmacherce czego dowody dałeś nawet w tym temacie.....więc z utęsknieniem czekam na jakiś kolejny twój jakże SENSOWNY pomysł no i nowy temat...
P.S
Tylko następnym razem jak to się wyrażasz &quot;obczai&quot; na czym polega zdarzenie które grasz
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Jeśli kolega @emboy pozwoli to chciałbym powrzucać tu trochę typów bo nie chcę zakładać nowego tematu a to co chciałbym sprawdzić pasuje tutaj
Będę grał dwie oddzielne progresję na HT/FT według oscylatora przedstawionego tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f57/szkola-gry-807.html
Dania Superliga 19:00
1
Esbjerg-Nordsjaelland 2:1(1:0,1:1)|

x/1
kurs 6,00
stawka 5j

--------------------
⛔5j
stan⛔ 5j
x/x
kurs 5,50
stawka 5j

-------------------------
⛔5j
stan⛔ 5j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
dobrze wudek :mrgreen:
Dzięki:grin:,pewnie jak zwykle nic z tego nie wyjdzie;),aczkolwiek od jakiegoś czasu za drobne próbuje w realu tyle że płaską stawką i lekki plus jest
Gram tylko X/1 i nie raz na 8 meczy wchodzą 3 ale nie raz na 10 nie wchodzi żaden....
Jedyne kryterium doboru meczów to wyrównane kursy choć oczywiście wiemy że one nie świadczą o tym że drużyny prezentują podobną klasę...jednak innego pomysłu nie mam bo statystyki nie wiele tu pomogą...
Na razie na 50 meczów zagranych 16 trafionych po kursie min 5,50 samego X/1 a parę jeszcze się trafiło X/X...
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
No cóż pierwszy typ już po pierwszej połowie nie trafiony,jedziemy dalej...
Tym razem jednak w stronę gości..
Francja Ligue 2 20:30
2
Creiteil-Lens 2:3(1:1,1:2)
x/2
kurs 6,50
stawka 10j

------------------------
✅65j
stan✅ 50j
X/X
kurs 5,50
stawka 10j

------------------------
⛔10j
stan⛔15j
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Nie zgodzę się z tym iż statystyki niewiele pomogą, gdyż jak dobrze popatrzysz są drużyny które mają tendencje do pewnych wyników. Przykład pierwszy z brzegu Podbeskidzie na 12 meczy u siebie 5 razy X/X i 3 razy X/1... Zawisza na 11 meczy na wyjeździe 5 razy X/X i 3 razy X/1. Chyba jednak takie statystyki nie są bez znaczenia, czyż nie ?? ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
I teraz naprawdę nie wiem co robić??? czy grać według założeń??? czy grać wszystko od początku???bo po dwóch typach jesteśmy do przodu...czekam na opinie...
A póki co gram następny typ za stawki takie jak powinny być z oscylatora
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Nie zgodzę się z tym iż statystyki niewiele pomogą, gdyż jak dobrze popatrzysz są drużyny które mają tendencje do pewnych wyników. Przykład pierwszy z brzegu Podbeskidzie na 12 meczy u siebie 5 razy X/X i 3 razy X/1... Zawisza na 11 meczy na wyjeździe 5 razy X/X i 3 razy X/1. Chyba jednak takie statystyki nie są bez znaczenia, czyż nie ?? ????
skoro weszłeś na Zawisze
ostanie pięć meczy u siebie
2/X
1/1
1/1
X/1
2/1
....a dzisiaj z Lechią 2/2 ...i o tym mówię..mając na myśli statystyki..
Wiem że pisałeś o meczach wyjazdowych Zawiszy, a ja podałem przykład z meczów u siebie...
Zobaczymy czy w następnej kolejce statystyki okażą się pomocne
bo Zawisza będzie grał w Lubinie i według statystyk z ostatnich pięciu (bo więcej niema sensu)meczów
Zawisza na wyjeździe:
X/2
X/X
X/X
X/X
X/1
Czyli według statystyk remis do przerwy pewny:grin:,że nie wspomnę o wielce prawdopodobnym X/1....bo gospodarze zawsze mają łatwiej ,a pewnie będzie 1/1....
To tylko test to specjalnie dla ciebie jak mi nie umknie ten mecz to go wstawię,na chwilę obecną według kursów to X/1 z kursem @5,50 X/X @4,50
P.S
Nie zrozum nie źle,nie mam nic przeciwko statystykom ale że ktoś na 12 meczy osiągnął 5 razy X/X to nic dla mnie nie znaczy,bo następne x ..meczy może być X/1...
A co do statystyk...czyż nie są bez znaczenia pytasz?
Uważam że są bez znaczenia,w temacie w którym poległem &quot;przeciw faworytom&quot; w ostatnich czterech typach kierowałem się tylko statystykami i wahaniami kursów i skończyłem jak skończyłem...
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Kolumbia Torneo Postbon 02:00
3
Union Magdalena-America De Cali 1:0(0:0,1:0)
X/2
kurs 5,00
stawka 5j

---------------------------
⛔5j
stan✅45j
X/X
kurs 4,75
stawka 15j

------------------------------
⛔15j
stan⛔30j

Edit...0:0 do przerwy..połowa roboty wykonana...zobaczymy co dalej...idę spać :)
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Masz racje że statystyki nie są niezawodne bo też się wiele razy na nich przejechałem i bardzo możliwe że kolejny mecz Zawiszy skończy się np. 1/1 ale moim zdaniem jeżeli 8 z 11 kończyli w wyżej wymieniony sposób to jest większe prawdopodobieństwo iż będzie tak i tym razem. A poza tym to chyba fajna drużyna do progresji bo uśredniony kurs 2.5 i częste występowanie pożądanego wyniku.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Masz racje że statystyki nie są niezawodne bo też się wiele razy na nich przejechałem i bardzo możliwe że kolejny mecz Zawiszy skończy się np. 1/1 ale moim zdaniem jeżeli 8 z 11 kończyli w wyżej wymieniony sposób to jest większe prawdopodobieństwo iż będzie tak i tym razem. A poza tym to chyba fajna drużyna do progresji bo uśredniony kurs 2.5 i częste występowanie pożądanego wyniku.
Przez dwadzieścia lat przechodzę co dziennie rano przez to samo przejście dla pieszych(a jeżdżą jak wariaty:grin ???? ....oblicz mi prawdopodobieństwo ile lat jeszcze będę przechodził przez to przejście?
Dzień ,miesiąc ,rok,....możliwe że już jutro nic nie napiszę..
Masz wszystko,kurs @150 że będę żywy,kurs@100 że będę kaleką,kurs@50 że będę mógł z wami pisać......
no i kurs@1,01236 że znowu przejdę przez ulicę...
Masz swoje prawdopodobieństwo....
Co zagrasz??????
10x1,01=1,10x1000j=1100j czyli 100j na czysto ze nikogo z 10 osób nie pierdolnie jutro na przejściu,,,założysz się o to????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Sorry za poprzedni wpis -jestem sfrustrowany,oczywiście chodziło mi o prawdopodobieństwo,a nie o porównywanie przejścia dla pieszych z piłką nożną.....
aczkolwiek tu i tam dwie wyrównane drużyny....ty i samochód....jak jesteś szybki i w formie to kurs około @1,60(według buka)-samochód @4,50
Chodzi mi o to że ty zawsze jesteś świetny na swoim przejściu....tylko nigdy nie wiesz jaki samochód nadjedzie i kto nim będzie kierował...
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Węgry League Cup 16:00
4
Vasas-Puskas Academy 2:0(1:0,1:0)
X/2
kurs 6,00
stawka 10j

--------------------------------
⛔10j
stan✅ 35j
X/X
kurs 6,00
stawka 20j

-----------------------------------
⛔20j
stan⛔ 50j
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
No dobra ja nadal wierze że dzięki staystykom ht/ft można coś ugrać i postaram się to udowodnić. A Tobie życzę powodzenia w testowaniu ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Liga Mistrzów AFC 18:00
5
Al Jaish-Foolad 0:0
X/1
kurs 5,50
stawka 15j

----------------------------
⛔15j
stan✅ 20j
X/X
kurs 4,75
stawka 25j

-----------------------------
✅118,75j
stan✅ 43,75j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Anglia League One 20:45
6
Swindon-Crewley Town 1:1(0:0,1:1)
X/1
kurs 6,00
stawka 20j

------------------------
⛔20j
stan 0j
X/X
kurs 5,00
stawka 5j

-------------------------
✅25j
stan✅ 63,75j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Brazylia Copa Nordeste 00:30
7
CSA-Sport Recife 1:0(1:0-gol w 45+4min,0:0)
X/1
kurs 5,50
stawka 25j

---------------------------
⛔25j
stan⛔25j

X/X
kurs 5,00
stawka 5j

------------------------------
⛔5j
stan✅ 58,75j
 
Do góry Bottom