>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

HOT promocja w WilliamHill - 25e+10e freebet + wygraj Iphone 5s, Asus HD7...

D 224

dboniem

Użytkownik
i w obu nasza wygrana z darmowego zakładu to:
całkowity zysk - stawka darmowego zakładu ?
czyli prościej mówiąc stawka darmowego zakładu nie wlicza się do naszej wygranej ?
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Witam,
Pokusiłem się na tę promocję i... nie wiem jak postawić darmowy zakład! Wszystko zrobiłem jak należy, kod PL25, kasa większa niż 10e, a dokładnie wpłaciłem 100e , postawiłem 4 kupony po 25e, więc obrót wykonany... albo jestem ślepy i nie widzę tego gdzie się zaznacza że chcę żeby to był freebet albo czegoś jeszcze nie dopełniłem?
Pozdrawiam
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Jak napisałem post to od razu pojawiła się lista z wyborem darmowego zakładu pod kuponem ???? Widocznie musiało rozliczyć pierwsze wygrane 25e bo jedno nie weszło...
Dzięki
 
B 0

bziummuzib

Użytkownik
Nie, nie można rozbijać darmowych zakładów.
Dostajesz freebet na 25e i taką stawkę stawiasz.
kurcze, bo wlasnie postawiłem dwa takie zakłady za 17,5 euro , rozumiem ze straciles freebet (jeden wygrałem, a drugi wlasnie przegrałem)?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
kurcze, bo wlasnie postawiłem dwa takie zakłady za 17,5 euro , rozumiem ze straciles freebet (jeden wygrałem, a drugi wlasnie przegrałem)?
Nie wiem dokładnie o co Ci chodziło.
Jeśli Twój pierwszy zakład w WilliamHill był za 17,5 euro to otrzymasz freebet w wysokości 17,5 euro oraz dodatkowy 10 euro.
Spróbuj na innej przeglądarce.
Jaki czas oczekiwania na tego freebeta od Was? Pozdrawiam
Oficjalnie na początku maja. Może uda mi się załatwić freebety przed weekendem.
Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!
 
B 0

bziummuzib

Użytkownik
Nie wiem dokładnie o co Ci chodziło.
Jeśli Twój pierwszy zakład w WilliamHill był za 17,5 euro to otrzymasz freebet w wysokości 17,5 euro oraz dodatkowy 10 euro.
Marcinie, otoz wpłaciłem 35 euro, postawiłem dwa zakłady po 17,5 euro.
Jeden wygrałem, drugi przegrałem.
Czyli teraz mam czekac na zwrot freebetu 17,5 euro za przegrany i 10 euro?
Wiadomo po jakim czasie otrzymam?
 
D 224

dboniem

Użytkownik
A można dostać potwierdzenie jacy użytkownicy będą mieli zagwarantowany już darmowy zakład 10 euro ? by potem, jak przeczytałem kiedy w maju będzie dostępny ten freebet, nie było wątpliwości dlaczego dane osoby, które wysłali maila nie mają przyznanego bonusa.
 
S 0

slodkoslodka

Użytkownik
Czesc, ja mam takie pytanie. Mój narzeczony zalogował się z mojego komputera i na waszym forum i na stronie bukmachera williamhill. Ja chciałabym założyć konto dla siebie i skorzystać z dość ciekawej promocji. Czy nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu?
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
Mam pytanie czy w takiej sytuacji jak przedstawię, znajoma (tak! znajoma) bierze udział w konkursie i darmowym freebecie.
Zarejestrowała się na forum, po tym zarejestrowała się na williamhillu z promocyjnego linku. Wpłaciła 10 euro, postawiła 1 zakład za 10 euro i wygrała, postawiła freebeta którego przegrała i postawiła jeszcze jeden zakład za 5 euro i jej nie wszedł - zweryfikowała konto i wypłaciła to co wpłaciła. Wysłała zgłoszenie na podany e-mail. Wszystko tak jak powinno być.
Problem w tym, że na forum nie ma aktywnego konta (e-mail aktywacyjny nie przyszedł, nie ma go też w spamie) więc nie może nawet napisać postu na forum.
Wszystko będzie w porządku? Kwalifikuje się?
 
Do góry Bottom