>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Fajnie Pingwiny dzisiaj pogrywają. Póki co podobają mi się o wiele bardziej od lotników na lodzie :)
Edit po 1 tercji
Szybkie dwa gole stracone 4 na 5 przez Pingwiny. Cóż, nic tylko się cieszyć, bo przedmeczowo Philly na kuponie i fajnie jak docisną.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Co się stało z tym Sibirem, co był w poprzednim sezonie to nie wiem. Już nie zważając na to, że przegrywają teraz z Kunlun, to od dłuższego czasu występują tam jacyś przebierańcy. Szkoda, bo polubiłem tę ekipę, gdyby nie Covid mogliby życiowy sukces osiągnąć rok temu, w sumie tak jak Saławat Jułajew
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Dzisiaj to nawet nie jest kwestia braku szczęścia w ataku, bo za bardzo nawet sytuacji nie mają z których gole mogłyby paść
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ogląda ktoś spotkanie w Jarosławiu? Jak wygląda CSKA?
mecz jest wyrównany. CSKA jednak jakby uśpione brakuje błysku ale mam wrażenie że w drugiej tercji będzie inaczej
Post automatycznie złączony:

Mam nadzieję że Loko już tego nie puści i w końcu pokonamy CSKA ale jeszcze daleko pupa oka
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Słabe dziś CSKA Moskwa brakuje gracza który by pociągnął ekipę. Mam nadzieję że ta trzecia tercja wyjdzie Lokomotywie
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Fun fact: 5 ostatnich dogrywek rozgrywanych pomiędzy Czerepami, a Mińskiem kończyło się wygraną Czerepów. Biorę Dynamo po @1.85 (Live napisane w przerwie przed dogrywką) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Detroit chyba nie zamierzają poprzestać na jednym golu. Widać, że zależy im na zwiększeniu prowadzenia i mają sporo niebezpiecznych sytuacji. Korpisalo bardzo dobrze sobie radzi, ale długo pod takim naporem nie wytrzyma, a kurs na bramkę Detroit w II tercji bardzo dobry.

Detroit strzeli w drugiej tercji @1,85 Unibet (w przerwie)
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ten mecz to mi przypomina raczej KHL niż NHL..

Edit: No i CBJ przycisnęło w 3 tercji i są efekty. 2-1 i Detroit musi odrabiać, może w końcu zacznie się mecz.
Edit2: Wpis, akcja, gol, wprawdzie nie dla Detroit, ale zawsze ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom