>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Obserwuje ktoś Del? dawno nie w temacie byłem z tą ligą , czy Dzikie Skrzydła mogą o coś zawalczyć w starciu z Mannheim , sledzi ktoś lige niemiecką i jest w stanie cos powiedziec nt dzisiejszego pojedynk u?
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Obserwuje ktoś Del? dawno nie w temacie byłem z tą ligą , czy Dzikie Skrzydła mogą o coś zawalczyć w starciu z Mannheim , sledzi ktoś lige niemiecką i jest w stanie cos powiedziec nt dzisiejszego pojedynk u?
Obie bez porażki ale skład po stronie Mannheim no i własny lód więc grałbym gospodarzy rt
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Jeżeli Mińsk przegra ten mecz (a wszystko na to wskazuje) to przez beznadziejną postawę w PP. Problemy z założeniem zamka, o klarownych sytuacjach nie wspominając.

Już 8 przewag.. Moskwa im rękę podaje jak może.

A jak łapią 9 przewagę, to zaraz sami faulują i 4 na 4..

A teraz 10 przewaga.. (i tradycyjnie, nie potrafią zawiązać ataku)

I w przewadze Furch gra krążkiem poza dozwoloną strefą.. faktycznie masakra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 268

krzysztof_77

Użytkownik
Dawno w hokeju nie widziałem żeby nie wykorzystać 12 przewag! Rzadkie zjawiskio.
Post automatycznie złączony:

Przepraszam żadnej z 10 przewag :-(
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ostatnio Mińsk, a dzisiaj w Jekaterunburgu zapomnieli jak się gra w przewadze. Przecież to powinni być jakieś 3:3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
No i MG od początku pokazuje jak należy grać kiedy obsada bramki przeciwnika jest jaka jest.. z dystansu, dystansu i jeszcze raz dystansu. Niech Jokerit sobie potem obejrzy z odtworzenia.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Tak się przypatruje ostatnio grze Hrubeca i Bobkova i można stwierdzić fakt, że Bob Hartley ma spory ból głowy, co do obsady bramki. Co mecz jakiś babol, a bez mocnej 1 nici z Gagarina. Może forma przyjdzie na najważniejsze starcia, ale na ten moment kaplica, nie pomagają swojej drużynie.
Post automatycznie złączony:

Kochetkov też ładnie trzyma Torpedo w grze, kilka bardzo dobrych interwencji, pozytywnie zaskoczony jestem z jego występu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom