>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Bramka na 2-0 wyszedł Avangard z kontrą nieszczęśliwe interweniował Yudin. Bramka na 3-0 Pokka przymierzył. Kazań przez dłuższy czas kontrolował krążek, ale Hrubec i jeszcze raz Hrubec.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ufa dzisiaj trochę okrojonym składem. Może być ciężej niż się spodziewałem, ale możliwe, że nastawiają się właśnie na punkt bez zbędnego wysiłku skoro zagrają tylko trzema trójkami napastników i siedmioma obrońcami. Ciekawe, ciekawe...
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Obrońcy Philip Larsen, Evgeny Biryukov, Alexey Semyonov, napastnicy Ilya Baranov, Vladislav Kartaev i Danil Alalykin, nie zagrają bo w wynikach badań nie mieli wystarczającej ilości przeciwciał.
Nikt nie poinformował kierownictwa Ufy wcześniej o takich wymogach
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Obrońcy Philip Larsen, Evgeny Biryukov, Alexey Semyonov, napastnicy Ilya Baranov, Vladislav Kartaev i Danil Alalykin, nie zagrają bo w wynikach badań nie mieli wystarczającej ilości przeciwciał.
Nikt nie poinformował kierownictwa Ufy wcześniej o takich wymogach
No to trochę nie ładnie się zachowali.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
No dobrze, przenieśmy się tym razem do VHL (chyba w moim przypadku po raz pierwszy na tym forum :))
Yermak - Lada
Lada dnb @1.76 2-2 po trzeciej tercji
(Przy stanie 1-1)


Przyznam, że miła odmiana, bo na ogół oglądam tylko NHL i KHL, a to jednak poziom inny. Zobaczymy :) o 11:30 odpalam Sybir - Loko. Prematch skłaniam się jednak w kierunku gospodarzy z podpórkami, ale zaczekam Live
*Edit*
ehhh, atakowali, atakowali i dostali w czajnik na 1-2 😡
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
No dobrze, przenieśmy się tym razem do VHL (chyba w moim przypadku po raz pierwszy na tym forum :))
Yermak - Lada
Lada dnb @1.76
(Przy stanie 1-1)


Przyznam, że miła odmiana, bo na ogół oglądam tylko NHL i KHL, a to jednak poziom inny. Zobaczymy :) o 11:30 odpalam Sybir - Loko. Prematch skłaniam się jednak w kierunku gospodarzy z podpórkami, ale zaczekam Live
*Edit*
ehhh, atakowali, atakowali i dostali w czajnik na 1-2 😡
powodzenia, tak off top, gra Twój klub z avataru w 1/8 Azjatyckiej Lidze Mistrzów i nie oglądasz? :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
powodzenia, tak off top, gra Twój klub z avataru w 1/8 Azjatyckiej Lidze Mistrzów i nie oglądasz? :D
oglądałem kilka meczy tego AFC i nie mam nerwów. Bardzo lubię i oglądam chińską ligę (moje top 1 z nożnej) oraz Australię 1 i Japonię 1. Ale jak te drużyny zaczynaja grać między sobą to już zaczyna się robić nieprzewidywalne bagno 😂 także mimo, że bardzo lubię Guoan i życzę im jak najlepiej, to występów w AFC oglądać już raczej nie będę

*EDIT*
Sunxl miałem na myśli oczywiście CSL 😂pomylił mi się skrót z pewnymi uprawnieniami, które zdobywam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Barys niestety taki nijaki. Ciężko będzie odrobić dwa gole... Pewnie zepsują kuponik chociaż jeszcze 20 minut i jak nie stracą trzeciej bramki to jest nadzieja.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Barys bardzo cienki mecz, 2 razy pod rząd mieć 5 vs 3 i dopiero pod koniec wykorzystać, weszło po dobitce i Nikita pięknie :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Wiadomo coś, czy na dniach zostanie zwolniony Peters? Chyba innej możliwości nie ma i ciekawy jestem czy stanie się to przed meczem w Bałaszycha, obserwując wczorajsze widowisko w Kazaniu, ciężko się to oglądało w wykonaniu Avto.. jeżeli tak to kto na jego miejsce?
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Wiadomo coś, czy na dniach zostanie zwolniony Peters? Chyba innej możliwości nie ma i ciekawy jestem czy stanie się to przed meczem w Bałaszycha, obserwując wczorajsze widowisko w Kazaniu, ciężko się to oglądało w wykonaniu Avto.. jeżeli tak to kto na jego miejsce?
Narazie sie nie zanosi, kierownictwo planuje go zostawic przynajmniej na po przerwie swiatecznej a sami zawodnicy wygladali lpeiej juz w meczu z kazaniem, wg musza sie dogadac bo to nie pierwszy i nie oststni kanadyjski trener , który bazuje na solidnym przygotowaniu fizycznym ale musi tez poznac zaowdnikow i realia KHL. Hartley to rozumial Keenan tez , Peters musi wg mnie isc na kompromis bo głosu zawodnikow tez musi słuchac i brac pod uwage
 
Do góry Bottom