>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
U mnie też plan minimum wykonany! Szkoda poprzeczki Wild chwilę przed końcem. Bramka była praktycznie pusta. No i te irytujące karne w Chicago :sick:
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Mi się nawet dzisiejszej nocy udało trafić coś po swojemu; CBJ - Stars obie over 1.5 bramki po 1.8 kursiku u ruskiego
a do tego dorzucone od chłopaków Montreal ML + moje Oilers 3.5 ale to w dziale każdy w to poszedł :)
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Po krótkiej przerwie oglądam KHL - Avto z AKBars. Gospodarze z tercji na tercję grają co raz gorzej. Szkoda, bo liczyłem na jakieś 1/X dzisiaj

Avto mnie osłabia. 5 na 3 na dobrą sprawę nawet realnie nie zagrozili gościom i stracili gola po dwóch minutach jak zawodnicy gości wrócili do gry :) śmiechu warte co grają w trzeciej tercji, a taki prezent dostali od Zaripova
 
Ostatnia edycja:
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Rzadko się udzielam ponieważ niedługo egzaminy
Ale takie luźne spostrzeżenie to świetna dyspozycja Dynamo Moskwa. Jakby spojrzeć to przez ostatnie dwa miesiące chyba jedna z bardziej równiejszych ekip w KHL. Fajne PO się zapowiadają na zachodzie ( takie Dynamo 3-0 z ska w RS) a jeszcze Loko Ska , Jokerit. Fajne mają te dwa ataki. Widać ze Lindberg-Paajarvi zaczyna się rozkręcać. Jaskin z rekordem. Po cichu licze ze Dynamo albo Loko wygrają zachód.
Swoją drogą ktoś wie co się dzieje z Spartakiem ? Nie wygląda to kolorowo a w zeszłorocznych krótkich PO ich seria obok ufy z omskiem wyglądała super..
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
No i zdaje się Spartak popsuje mi kupon z przedziałem bramek tym początkiem trzeciej tercji.. no ale dało się lekko skontrować.

Heh.. i zaraz Kunlun wyrówna i popsuje mi drugi.. druga kontra :D
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
Rzadko się udzielam ponieważ niedługo egzaminy
Ale takie luźne spostrzeżenie to świetna dyspozycja Dynamo Moskwa. Jakby spojrzeć to przez ostatnie dwa miesiące chyba jedna z bardziej równiejszych ekip w KHL. Fajne PO się zapowiadają na zachodzie ( takie Dynamo 3-0 z ska w RS) a jeszcze Loko Ska , Jokerit. Fajne mają te dwa ataki. Widać ze Lindberg-Paajarvi zaczyna się rozkręcać. Jaskin z rekordem. Po cichu licze ze Dynamo albo Loko wygrają zachód.
Swoją drogą ktoś wie co się dzieje z Spartakiem ? Nie wygląda to kolorowo a w zeszłorocznych krótkich PO ich seria obok ufy z omskiem wyglądała super..
Dynamo już raczej nie weźmie zachodu a Loko nawet nie wspomnę. Sezon się kończy i nie dają rady 🙂 Choć nie ukrywam że grają super ostatniego czasu 🙂
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
adel610 co tam dzisiaj z tym Avto? Oglądałeś cały meczyk? Co sądzisz o Avto i jak to widzisz w najbliższym czasie? Sorki, że tak wywołuje do tablicy, ale avatar taki, a nie inny :)
 
adel610 20

adel610

Użytkownik
Ten mecz i ostatni z Kazaniem kilka dni temu jest trochę inny. W poprzednim Dawes zapewne chciał pokazać że dalej jest dobrym graczem stąd też jego bramka i asysta. W tym, nie mam pojęcia u czemu go zabrakło, ale nie zabrakło da Costy, który również jest z Jeka i tak jak on zbobyl bramkę i asyste. Kto lepiej wie jak pokonać Kovara jak nie oni? 😄Ostatnie dni były ciężkie dla nich bo mecze ciężkie (Kazań, Magnitka, Ska) a Jeka bez Dawesa który ciągnął ta grę już nie będzie takie samo. Przed nimi 7 meczy i myślę że 3-4 jeszcze wygraja ale w PO raczej odpadną w pierwszej rundzie.
 
Do góry Bottom