>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokejowa Liga Mistrzów - Champions Hockey League 2021

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Kilka zdań ode mnie co do tej kolejki CHL
Sporo ekip juz na aucie , w słabszych grupach sytuacja klarowna , ale w grupach smierci nadal emcje.
Ja dzis zaglądam do Madej Bolesław i Helsinek.
Gospodarze z miasta samochodów słobo zaczeli sezon w CHL, a szkoda bo przy lepszym starcie mogli sporo wiecej namieszać. Dzis goszcza Zurich by skonczyć w Zurichu. beda grali na luzie ale czy nie zabraknie motywacji?,
Z kolei goscie ( ekipa doswiadczona w tych rozgrywkach) nie przespali poczatku i prezentuja sie swietnie zarówno w CHL jak i lidze NL.
Skład tez bardzo mocny , patrzac na warunki europejskie .
Do spokojnego awansu potrzebne jest 5 pkt , przy dobrych wiatrach moze starczyc 4. Mysle ze w Zurichu maja swiadomosc sytuacji w grupie , dziś jest potrzeba zdobycia przynajmniej 2 punktow i mysle ze to moze sie udac. ZSC ma solidny sklad i jak dla mnie lepszy od Mladej

Drugi mecz w tej grupie odbedzie sie w Helsinkach, gdzie przyjezdza mistrz z Frolundy. Oba zespoły maja po 8 pkt i dwa bezposrednie pojedynki i z duzym prawdopodobienstwem mozna przypuszczac ze ktorejs z tych ekip moze zabraknac w PO CHL. Ekipa HIFK solidnie wzmociona ale i Frolunda wyciagneła wnioski z poprzedniego sezonu, szykuje nam sie zaciete spotkanie ja ide w kierunku gości bo dla mnie to ekipa solidniejsza

ZSC ml + Frolunda z x kurs ako 2,13 STS ✅ Obie wygrały w RT

W typach kolegi suomi suomi tez widze powodzenie i zagram to w dublu z x

Vaxio z x + Skeleftea z x kurs ako 1,85 STS ⛔ Ileż to Vaxio w przeszłości zepsuło mi kuponów, koszmar wrócił

Z innych meczy mysle, ze kurs na Fribourg jest przeszacxowany. Szwajcarzy sa w niesamowitym gazie a sklad maja mocny. Co prawda awans juz jest ale oni zawsze mieli wysokie cele. Leksand mi sie podoba ale dzis beda mieli trudne zadanie.
Tu szedłbym w strone Fribourga✅
Inni z zespołów szwajcarkich Lugano tez moze pokusic sie o czysty win, bo Eisbaren ma niewielkie szanse na awans i dwumecz, ze Szwajcarami. Nie sądzę by wygrali z Lugano na ich terenie i to za 3 pkt⛔ No to Lugano bardzo oddaliło sie od PO


Post automatycznie złączony:

CHL
Skelleftea - Tappara
Typ: Skelleftea ML
Kurs: 1.65 Fortuna

Topory w grupie mają sytuacje bezpieczna i ewentualna porażka nie zmieni nic natomiast AIK potrzebuje tutaj zwycięstwa. Skelleftea na tym etapie sezonu to zupełnie inny zespół niż przed miesiącem i uważam że komplet punktów zostanie w Kraft Arenie.
Tu bym sie nie do końca zgodził że sytuacja Toporów jest bezpieczna. Maja dwumecz ze Skele, które musi cisnąć i jezeli dziś szwedzi wygraja to sa tylko punkt za finami. Na plecach im siedzi Lugano, które mimo ze ma solidnego rywala to jednak najmniej zmotywowanego i Szwajcarom 5 pkt wystarczy do awansu bez ogladania sie na parę szwedzo-fińska, Wowczas Tappara musi wygrać u siebie przynajmniej za 2 pkt ze Szwedami co wcale moze nie być takie proste. Cenie roster Toporow ale dwumecz ze Szwedami trudny.
Typu nie neguje ale sytuacja w tabeli wcale nie jest komfortowa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +553
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Patrząc na składy w Jastrzębiu warto pograć zwycięstwo w czasie regulaminowym JKH w TOTALBET po kursie 2.37. Wiele młodzieży po stronie Norwegów, do tego tylko 3 piątki, widać, że trener gości nieco odpuszcza ten mecz. Inaczej zapewne u Roberta Kalabera, który przy wsparciu kibiców będzie chciał sięgnąć po pierwsze zwycięstwo. Taki kurs to value, które można spróbować.

JKH GKS vs Frisk/Asker: 1 RT @2.37 TOTALBET (Totalhit) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jakieś propozycje na dzisiejszą LM? Ja spróbuje dubelka:

Lukko vs Cardiff: 1/+4.5 @1.47✅
Sparta Praga vs Bremerhaven: każda drużyna zdobędzie 2+ bramek @1.80✅
AKO @2.65 Fortuna✅


Niby przed Lukko łatwe zadanie, bo dwumecz z Cardiff, ale nie można nikogo lekceważyć. Goście sprawili przecież niespodziankę zatrzymując Lausanne, ale to było na własnych śmieciach. Mam nadzieje, że faworyt podejdzie od początku skoncentrowany i wypunktuje przeciwnika. Goście pewnie od siebie też coś dołożą. Co do spotkania w Czechach liczę na gole. Sprawa tutaj też jest otwarta, co do awansu. Sparta strzela sporo goli, ale je też traci. Dziwi mnie trochę, że niemiecka ekipa jest aż tak uważana za underdoga, myślę, że powalczą i swoje kilka groszy też dołożą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +216
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
A mnie od samego rana chodzi po głowie Mannheim. Mecz nie jest łatwy ale ekipa niemiecka jak dla mnie ma lepszych grajków i wiecej potencjału niz zespoł ze Szwajcarii

Mannheim ml kurs 1,9 ✅

Drugi mecz to Klagenfurt . Ekipa z Austrii wyglada lepiej niz ekipa z Ukrainy. Nie bedzie łatwo bo teren trudny ale licze ze dzis przypieczętuja awans

Klagenfurt ml kurs 1,7✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +436
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Lausanne - Mannheim
Typ: over4.5 2:5 ✅
Kurs: 1.76 Fortuna

Sądzę że w tym spotkaniu zobaczymy od pierwszych minut ofensywny hokej szczególnie z strony Gospodarzy którzy aby liczyć się w grze o awans potrzebują zwycięstwa. Lausanne musi zaryzykować bo zamknięcie się liczenie na cud przeciwko tak grającym Orła będzie samobójstwem. Tutaj trzeba napierać i gnębić defensywe Mannheim na czele z Bruckmannem, a Goście gdy nadarzy się okazja swoje wykorzystają. Umiejętności, kadra po stronie Gości dlatego Lausanne musi postawić na agresje i dominacje, a to powinno spowodować kary, błędy itp.. Linia do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +599
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Bremerhaven - Sparta
Typ: Bremerhaven 1X 1:3 (n)
Kurs: 1.60 Fortuna

Sytuacja w grupie napięta gdyż walce o awans nadal pozostają 3 drużyny najlepiej wygląda w tym zestawieniu Sparta która z 10 pkt tak naprawdę aby nie patrzeć się na nikogo musi zdobyć punkt. Bremerhaven potrzebuje zwycięstwa obojętnie czy to w reg. czy w doliczonym czasie gry i również wtedy nie musi patrzeć się wynik Vaxjo. Obydwie ekipy zmierzyły się tydzień temu w Prage i wtedy okazali lepsi się Gospodarze wygrywając 5:2. W ten weekend obydwie drużyny wygrały swoje spotkania Sparta ograła u siebie 8:4 Karlowe Wary natomiast Bremerhaven 4:3 w derbach północy Wolfsburg 4:3 co napewno podpuduje mentalnie zespół. Dzisiaj u gospodarzy zabraknie A.Friesen ( 8m/2g/4a ) zastąpi go młody reprezentant kadry U20 Niemiec F.Reisnecker który akutalnie był wypożyczony do Crimmitschau ( 4m/1g/3 ), Filip w tym sezonie rozegrał też 4 spotkania w Bremerhaven ( 4m/0g/1a ). Goście wybiali się do Niemiec osłabieni o kilku graczy : E.Thoreli ( 11m/5g/15a ) , D.Vitouch ( 11m/3g/0a) , V.Sobotka ( 10m/1g/3a ) oraz głównego bramkarza A.Salaka ( 9m/2.64gaa ) natomiast zastąpią ich wypożyczeni z drugoligowego Banika Sokolov : bramkarz O.Cichon ( 6m/2.40gaa) , P.Hasek ( 9m/2g/0a ) , T.Jandus ( 9m/0g/1a) oraz obrońca R.Jerabek który w tym sezonie rozegrał już ( 5m/0g/0a ) w Sparcie. Goście na wyjazdach w CHL przegrali z Vaxjo 2:1 oraz wygrali po karnych z TPS 2:3 natomiast Gospodarze u siebie 2 zwycięstwa z Vaxjo 2:1 oraz TPS 3:0. Biorąc pod uwagę braki kadrowe, dyspozycje gości na wyjazdach oraz fakt że Bremerhaven u siebie są bardzo niewygodni i rzadko przegrywają, stawiam na 1X w strone Gospodarzy gdyż nawet remis przy dobrym wyniku w Szwecji może pozwolić obydwóm drużyna na awans.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja do CHL wybieram taki dubel

Vaxio RT ✅ +Skeleftea z x⛔ kurs ako 1,97 fortuna⛔

Vaxio nie maj juz niczego w swoich rekach, musi ogladac sie na Bremer i Sparte ale sami musza wygrac za 3 pkt. Tydzien temu nie zdobyli punktu w Turku bedac strona dominujaca czym awans bardzo sie oddalił. Na dzis plan minimum to wygana
Skeleftea musi zdobyc conajmniej dwa punky chcac awansowac , zasoby sa Tappara z awansem wiec mniej motywacji
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Też ponownie spróbuję swoich sił w CHL:

Bremerhaven vs Sparta: obie 2+ bramek @1.60⛔
Frisk Asker vs JKH: obie 2+ bramek @1.44✅
AKO @2.30 Fortuna ⛔


W Niemczech ten sam zakład co tydzień temu. Obie ekipy walcza o awans, spodziewam się trochę nerwów PP, może nieco gospodarskich gwizdków, ale obie ekipy bardzo skuteczne w ofensywie w ostatnim czasie, nieco gorzej w defensywie i w portowym niemieckim mieście liczę na bramki. Co do meczu polskiego klubu to jest to już trochę sparingowy klimat. Norwedzy znacznie lepszy skład niż w Jastrzębiu, można spodziewać się wymiany ciosów, gdy gra się praktycznie o nic, może o chwałę i przypisania sobie wygranej w Lidze Mistrzów.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Słabo wczoraj w CHL. Dzis tak na dobra sprawe widze jeden mecz do grania

Lugano podejmuje Eisbaren. Wczoraj pomocną dłoń dzisiejsi gospodarze dostali od Skeleftea ktora nie wywiozła nawet punktu z Tampere i tym samym Lugano ma wszystko w swoich rekach. Na pewno sa w stanie pokonac Niemcow za 3 pkt bez niepewnosci i loterii w dogrywce lub karnych. Dzis mobilizacja w Lugano

Lugano RT fortuna
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro wraca hokejowa liga mistrzów. Mamy juz faze pucharową , gdzie o awansie do drugiej rundy decyduje wynik dwumeczu.
Ja mam trzy propozycje na jutro i połącze je w jeden kupon

Klagenfurt - Leksand 2 RT ⛔
Bolzano - Lukko 2 RT✅
Skeleftea - Sparta Praga 1RT⛔
ako 4,92 fortuna

W pierwszych dwóch parach mamy w zasadzie przynajmniej dwie roznice klas. Szwedzi z Leksand swietnie spisuja sie w tym sezonie i moga byc czarnym koniem SHL. Mistrz z Finlandii mimo ze na krajowym podworku nie spisuje sie najlepiej ( bo jednak skład wg słabszy niz rok temu) to jednak bardzo gozna druzyna z solidnymi grajkami i mysle ze na ekipe z Bolzano wystarczy
Skeleftea to rowiez mocny zespoł z czołówki SHL, u siebie bardzo grożni. Rywal z Pragi mimo potencjału nie gra na miare oczekiwan, ale nawet z tym wszystko po stronie Skele. Wszystkie trzy ekipy stawiaja sobie wysokie cele w tegorocznej CHL i licze na to ze dobrze rozpoczną PO.
Pamietajcie też , że nie ma od fazy pucharowej dogrywek ani rzutow karnych ( chyba , że w meczu rewanzowym przy rownej roznicy bramek) wiec pozostaje granie RT lub z podpórką.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ciężkie i wyrównane te mecze w lidze mistrzów. Ja stawiam jeszcze dubla na ekipy turniejowe i które lubią się rozpędzić w trakcie rozgrywek.
Frolunda jedzie do Mannheim o mimo że skład Niemców bardzo silny to mam wrażenie że dominator tych rozgrywek weźmie dziś wsjo.
Do dubla Munchen bo mimo że różnie ostatnio bywało to jednak wg to kadrowo mocniejsza ekipa niż Szwajcarzy

Frolunda Rt + Munchen z x kurs ako 2,48 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Hejka.

Patrząc na kursy w kierunku Leksand, widzę że buki bardzo mocno doceniły Szwedów :D . Tak trochę nie wiadomo co z tym zrobić. Zwycięstwo RT, minus 1,5, nie do gry. Z kolei nie jestem pewien, czy Leksand wygra minimum 3 bramkami. Klagenfurt nie ma podjazdu do Leksand, które jest w formie, ale obecnie Leksand jest w takiej formie, że ostatni raz wygrali 1 listopada. W Austrii goście atakowali, ale Dahm łapał wszystko. Leksand mieli dzień odpoczynku więcej i grają w domu, ale mimo wszystko szanse awansu są mocno ograniczone.
Spróbuję coś takiego

Leksand przedział goli 2-3 - 2.84 - fortuna ⭕

Przeważnie nie gram takich głupot, ale jeden kolega z KHL mnie zainspirował :D



Z rzeczy zupełnie na serio idę w kierunku Skelle

Sparta - Skelleftea - 2 RT - 2.28 - fortuna ✅

Wynik pierwszego spotkania nie do końca oddaje przebieg meczu. Skelle nie zagrała na miare swoich możliwości i gracze dobrze o tym wiedzą. Poza tym Mann nie łapał tego co powinien łapać. Dzisiaj w bramce Szwedów powinniśmy zobaczyć Lindavalla. Poza tym Skelle dzień więcej na regeneracje. Cztery bardzo mocne, równe formacje i przewaga w bramce. Sparta dwa bardzo mocne linki i dwa takie sobie ( na uzupełnienie ). Moller, Lindstrom ( jeden, czy drugi ), Kuhnhackl, Karlsson ( jeden, czy drugi ) , Hugg, czy Havryluk, to jednak troche więcej niż Thorell, Repik, Kase, Chlapik, czy Horak. Nie wiem, czy Skelle uda sie awansować. Dwie bramki w hokeju to nic takiego, ale bardziej realne wydaje mi sie zwycięstwo ekipy z SHL, dlatego spróbuję tego kierunku.

Bajecznie zapowiada sie spotkanie w Tampere. Mam tu lekkiego faworyta, ale przeciwko "swoim" nie gram ;) . Do obejrzenia


🏒
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +274
luken7 121

luken7

Użytkownik
Też mnie kusi ten typ na Skelle albo over 2,5 bramki po 1,87 . Nie wiem jak to ugryźć po w przypadku wyniku np. 3;2 do Skelle pewnie będą grać z pusta bramka i może być wtedy remis ...

Kusi mnie bardzo zwycięstwo RT Rogle. Szwedzi piekielnie mocni u siebie . Grają z Zurichem który ma sezon średni i grają w kratkę . Pierwsze spotkanie wygrali Szwedzi 4;3 i myślę że dziś też powinni wygrać tymbardziej że Zurich musi się otworzyć i atakować.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Noo koledzy z zakładki KHL potrafia czasem człowieka zainspirować ;)
Tez sobie mysle o tych dwóch meczach wyzej. W ich pierwszych potyczkach stawiałem na wygrane Leksand i Skeleftea w czasie regulaminowym ale nie poszło nic po mojej mysli, Leksand z kontuzjami i lekki dołkiem nie dalo rady w Austrii , do tego doszła słabsza dyspozycja goie i mielismy mocna porazke, dodatkowo po drugiej stronie Duńczyk Dahm , który lubi tego typu mecze zaprezentowal sie wybornie. Dzis mysle ze zobaczymy całkiem inne obie ekipy Leksand juz troche sie oswoilo z brakiem dwóch solidnych grajkow, własna hala plus licze na lepsza dyspozycje , czy awans jest w zasiegu? Oczywiscie ze jest a kurs 3,5 smaczny na to zdarzenie.
Teraz Skelleftea . Jak kolega słusznie zauwazył sam zespoł silniejszy od czeskiej Sparty, jednak młody drugi bramkarz nie wyłapał wszystkiego, ale mysle tez ze przerwa na reprezentacje lekko ogla wybic szwedów z uderzenia i odwrotnie pomogla Sparcie, która długo była w dole. Dzis licze na lepszy roster szwedów z pierwszym bramkarzem i mysle ze wszystko nawet awans jest mozliwe bo przewaga dwoch goli to żadna przewaga w hokeju. Bedzie gorąco w Pradze ale Szwedzi są w stanie wyjechać z tarczą. Ja by nie dublowac wygranej w RT Skele daje takie typy

Skelleftea z x + Leksand handi minus 1,5 kurs ako 1,95 STS ✅
Skelleftea awans kurs 3,27 fortuna⛔
Leksand awans kurs 3,5 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +346
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
A co panowie myślicie o tym Rogle ?
Myślę że powinno znowu pokonać Zurich .
Zurichu bym nie lekcewazył. Skład maja bardzo dobry , jest kim grac. Potrafili pokonać Frolunde u siebie a w Szwecji zremisować i wygrać w mocnych Helsinkach. U siebie mieli troche pecha z Rogle bo mecz powinien sie skonczyc remisem a moze i wygrana ZSC bo były okazje. Szwajcarzy to solidna firma pozycja w tabeli NL ma sie nijak do tego czym dysponują. Rogle mocne, szczegolnie u siebie ale ja tego meczu nie zagram bo mysle, że nawet kwestia awansu nie jest jeszcze jasna.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Dzięki za opinie .
To chyba uderzę w jakiś typ na Skelle ale nie wiem czy postawić czysta 2ke , X2 czy może over 2,5gola
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
I zostało nam 8 druzyn w CHL. Dzis pierwsze mecze
Ciekawie zapowiada sie pojedynek szwedzki gdzie dominator tych rozgrywek Frolunda zmierzy sie z debiutantem z Leksand. Nie od dzis wiadomo jak wazne sa to rozgrywki dla ekipy z Geteborga i nie od dzis wiadomo ze Frolunda potrafi podporzadkaowac albo rzkłbym poswiecic na ten moment lige by dobrze wypasc w tych pojedynkach i wierze ze tak jest i tym razem. Kluczowi gracze sa zdrowi i mysle ze jutro bedzie sie działo w Leksand . Gospodarze to rewelacja rozgrywek bo nieweile osob spodziewało sie tak dobrej ich gry w tym sezonie ale mysle ze CHL to ciut inna bajka. Mocniejszym rosterem dysponuje ekipa Frolundy i to w ich kierunku ide sadze, że beda chcieli sobie wypracowac zaliczke przed rewanzem

Frolunda RT kurs 2,64✅

Ostatnio stawiałem na ekipy szwedzkie ale czegos im zabrakło. W pojedynkach Sparty z Rogle i Lukko z Munchen nie jestem pewnien dominacji ekip skandynawskich. Zarówno Sparta jak i Munchen maja doswiadczonych graczy, którzy przydaja sie bo z niejednego pieca chleb jedli, same ekipy zarowno Sparty jak i Munchen maja doswiadczenie na tym etapie i chłodne głowy graczy tez moga sie tu przydac a kto wie czy nie bedzie to miało kluczowego znaczenia dla losów dwumeczu

Sparta z x kurs 1,72 ⛔
Munchen z x kurs 1,66✅

W pojedynku Tappary nie widze innej mozliwosci niz przekonywujace zwyciestwo tej ekipy bo Rouen z całym szacunkiem odstaje od pozostałych cwiercfinalistów

Tappara handi minus 2,5 kurs 2,08⛔
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro rewanze w CHL
Czy ktoś może być pewny awansu? Ano w sporcie różnie bywa a w hokeju to i trzy gole można szybko odrobić. Najbliżej awansu są Frolunda i Rogle. Ale w zasadzie z każdego spotkania można coś sensownego wybrać do grania.
Ja najbardziej skupiam się na spotkaniach ekip z Finlandii. Konkretnie jestem zainteresowany meczem w Monachium , gdzie gospodarze podejmowac beda mistrza Finlandii. W poprzedniej kolejce stawiałem na ekipe z Niemiec i faktycznie sie udało bo wywiezli cenny remis ale sytuacja obu druzyn była troche inna. Zespoł Lukko po Covid i kwarantannie, rozegral tylko trzy mecze, nie grali w pełnym składzie . Zespół z Niemiec ma w swoich szeregach wielu doswiadczonych graczy , równiez na tym etapie rozgrywek . Jednak ogladajac ten mecz trzeba jasno stwierdzic ze to Finowie mieli wiecej z gry i ten remis był dość szczesliwy. Teraz sytuacja Finów jest inna by nie powiedziec lepsza. Skład juz jest prawie kompletny, czucie lodu jest i mysle ze forma nie najgorsza. W sobote ograli silny zespoł Kookoo na ich terenie czego osobiscie sie nie spodziewałem a jednak mistrz pokazał dobry hokej. Ekipa z Munchen byc mize odpusciła troche ostatni mecz ligowy bo wczoraj przegrali u siebie z Koln. jednak myslac o jutrzejszym meczu i majac w pamieci pierwszy mecz tych ekip sadze ze mimo wszystko ekipa mistrza Finlandii jest w stanie pokonac mocnych Niemców na wyjezdzie. Lukko potrafi sie spiąć i mimo ubytkow przed sezonowych maja sporo jakosci w rosterze. Stawiam jutro na Lukko

Lukko RT kurs 3,25 STS⛔

Przyznam szczerze że ostatnio zawiodłem się na Tapparze o pewnie wiele kuponów położyła tydzień temu. Co zrobili w drugiej tercji to tylko oni sami wiedzą i jada na rewanz rowniez z wynikiem remisowym . Jednak mysle ze majac troche noz na gardle Finowie pokaza zupełnie inny hokej i pewnie wygraja bo sa ekipa lepsza o kilka klas. Znów im zaufam

Tappara RT+ Lukko z x kurs 2,75 STS✅
Tappara handi minus 1,5 kurs 1,72 STS✅

Mysle tez ze wygra ekipa Frolundy bo po to odpuscili mecz z Brynas by po raz trzeci w przeciągu tygodnia pokonac Leksand, kurs do dubla mysle ze dobry. To wazne dla nich rozgrywki w których maja najwiecej tytułów.

Frolunda RT kurs 1,7 STS ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +626
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Rouen vs Tappara: zostanie zdobyty gol do pustej bramki @3.21 Fortuna✅

Mnie zaciekawił jeden mecz i interesujacy zakład. Stawiam na to, że padnie gol do pustej bramki, dlaczego? Przede wszystkim wynik jest nieco krzywdzący dla Tappary, który był zdecydowanie lepszy u siebie w Tampere. Druga tercja zdecydowała o remisie i ich brak awansu z Rouren będzie uznane za spora niespodziankę. Dzisiaj powinni pokazać swoją klasę. Myślałem o sporym handi, ale wydaje się, że lepiej postawic na gola przy empty net. Nawet jak Rouren będzie przegrywać 2-3 bramkami to wycofa swojego bramkarza 3-4 minuty przed końcem. Otworzy się szansa na trafienie do pustej bramki. Zagrożeniem może być remis w końcówce lub prowadzenie faworytów 4 czy większą ilość trafien. Co ciekawe Siekierki w ostatnich dwóch ligowych starciach popisały się golem przy empty net. Czekam na powtórkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +303
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom