>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokejowa Liga Mistrzów - Champions Hockey League 2021

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To próbujemy rozruszac temat CHL.
Liga mistrzów zawsze miała to do siebie , ze rózne zespoły róznie podchodziły do tych rozgrywek bez wzgledu na nacje.
Ja na poczatek wzialem na tapete dwa spotkania. Sa to spotkania wyjazdowe zespołów najlepszych niemieckich , choć w poprzednim sezonie nie udało sie zadnej z tych ekip awanspwac do finału rozgrywek mimo, ze dyspobowały na papierze najmocniejszymi składami.
Obie ekipy zachowały trzon składu i dodatkwo sie wzmocniły. I obie sa kadrowo silniejsze od swoich rywali. Jeżeli tylko podejdą odpowiednio do meczu to mysle ze ogrja nizej notowanych rywali

Sonderskje - Munchen typ 2
Cardiff - Mannheim typ 2
kurs ako 2,07 fortuna ✅ Wysokie wygrane gości

Proponuję tez zwrócic mocno uwage na ekipy Szwajcarskie, każda doinwestowana ale z zachowanym kregosłupem z poprzedniego sezonu i nawet mimo to że graja z wyzej notowanymi rywalami to nie stoja na straconej pozycji. I dzis z pewnoscią któraś urwie punkty wyzej notowanym rywalom. Ciekawy jestem tez poczatku sezonu Frolundy, czterokrotny zwiciezca tej edycji poczatki czesto miewal słabsze i dzis solidna Mlada moze sie postawic, poza tym grupa w której graja obie ekipy jest bardzo mocna bo gra tez tam ekipa Zurichu i Helsinek, wiec trzeba punktów szukac przede wszystkim u siebie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +356
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
ZSC vs HIFK
Typ 1
Kurs 2.2 fortuna

Nie będę się dużo rozpisywał tylko podam główy argumenty którym się kierowałem. Zdecydowanie mniej ruchów kadrowych po stronie Szwajcarów co na tym etapie będzie decydujące. Mają za sobą 4 sparingi i wyglądali w nich przyzwoicie. Z kolei Finowie mocno przebudowani... nie jestem specjalistą z SM ale wydaje mi się że nawet osłabieni do poprzedniego roku. Sporo sparingow co też pokazuje że potrzebowali zgrania. Wyniki średnie. Biorąc pod uwagę że w Szwajcarii naprawdę gra sie ciężko to uważam że Miejscowi to wezmą.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W nawiazaniu do ekip ze Szwajcarii spróbuje takiego dubla.

Rogle-ZUG typ X2
Zurich - Helsinki typ 1x
kurs ako 2,35 ⛔ Niestety nie doceniłem ekip ze Skandynawii

Rogle mocne w poprzednim sezonie , zobaczymy jak ułozy sie ten ale po stronie zysków i strat to bardziej minus niz plus, oczywiscie mlodzi zawodnicy sie rozwijaja ale dzis przeciwnik zgrany i mocny. ZUG zawsze dobrze prezentował sie w tych rozgrywkach.
Druga pare juz troche opiał kolega wyzej i tez sklaniam sie ku lepiej na ten moment wygladajacemu zespołowu z Zurichu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj może przeceniłem ekipy ze Szwajcarii, choc Lozanna zagrała dobry mecz, ZUG też nie zagrał żle, tylko zdarzały sie bledy w obronie i głupie faule. O meczu w Zurich na ten moment nie wiem zbyt wiele poza statystykami.
Dzis ide w kierunku druzyn ze Skandynawii
Najpierw Leksand , które straciło przed sezonem słowackich liderów ale uzupełniono ten ubytek posiłkami z KHL w osobach Kloosa i Rouhomaa. Do obrony dodano dwoch kanadyjczykow, jednego co zna realia skandynawsie a drugiego z pochlebnymi opiniami farmy Tampy, zmienil sie tez bramkarz. Poza tym trzon zespołu pozostał. Rywalem jest Sloban Bratysława i mimo całej solidności i zapowiedzi gry o wysokie cele w CHL wydaje mi sie ze dzis punktu nie zdobedą
Do dubla biore TPS Turku. Momo odejscia lidersa Kestnera do Władywostoku, to mysle ze ekipa przynajmniej sie nie osłabila. Sa nowi gracze ale wszystko wymaga czasu. Rywal z Niemiec osłabiony bo słoweńskie trio , które napedza atak Bremerhaven jest aktualnie w Norwegii na turnieju kwalifikacyjnym, mysle ze to spore osłabienie a poza tym finowie to bardziej klasowy zespół.

Dubel Leksand ✅ + TPS Turku ⛔kurs ako 2,2 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
M 15K

mijon

Użytkownik
Ja dzisiaj zagram dwóch strzelców nowy nabytek Ruohomme z Leksnads po kursie 3.00 k warty zagrania oraz Nurmi Markusa z TPS Turku po kursie 2.4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Patrzyłem w roster Eisbaren i Tappary i mimo spadajach kursów na Niemców ja widze wicej atutów po stronie ekipy Tappary. Zachowano główny sklad zespołu i doszli ciekawi gracze, szczególnie na niebieskiej powinno byc duzo lepiej i w destrukcji. Eisbaren bedzie groźne u siebie ale ja ide w kierunku ekipy z Finlandii.

Eisbaren - Tappara typ 2
kurs 2,22 fortuna ✅ ✅


Jeżeli miałbym zaproponowac strzelca z tego meczu to postawiłbym na Brady Austina. Kanadyjski defensor rok temu swietnie grał w Torpedo NN w presezon gola juz strzelił, bedzie przydatny w PP
kurs 6,5 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro startuja drugie mecze w kilku grupach. Ja gram przeciwko ekipom, które sa najsłabsze w swoich grupach, czyli Sonderskje i Cardiff, gdyz mierza sie z rywalami o conajmniej półke wyższą. Czyli gram ekipy Lozanny i Zug do tego gram ekipe z Helsinek, która swietnie zagrała w Zurichu i stawia sobie wysokie cele w CHL. Do tego ma naprawde solidnych grajków. Mysle ze Mlada bedzie miała ciezko

Sonderskje - ZUG typ 2 ✅
Cardiff - Lozanna typ 2⛔ Niestety Lozanna dostosowała sie do poziomu gry rywala
Mlada-Helsinki typ X2✅

kurs ako 2,23 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Mlada vs HIFK
Typ over 5.5
Kurs 2.3 fortuna
Dla mnie fajna opcja.... Czesi zagrali bardzo przyzwoicie z Frolunda i stwarzali sobie sytuację strzeleckie... wpadło tylko raz ale to nie znaczy że dzisiaj będzie podobnie. Z kolei HIFK niespodzianka przeciwko Szwajcarom... mecz był trochę dziwny ale trzeba oddać że Finowie w większości dominowali. Niemniej ZSC miał szansę na bramki co pokazuje że fińska defensywa nie jest monolitem. Dzisiaj dla Mlady mecz o wszystko bo przy 2 porażkach na własny lodzie praktycznie są poza CHL. Nie mówię że weszli z dużymi oczekiwaniami w ten turniej ale dzisiaj moim zdaniem spróbują w nim pozostać.
 
Ostatnia edycja:
M 15K

mijon

Użytkownik
Dzisiaj również zaproponuje dwóch strzelców tym razem bede szedł w kierunku drużyn które prawdopodobnie strzelą kilka bramek bo rywale teoretycznie nie są groźni... czyli duński Sonderjyske podejmujący na własnej tafli szwajcarski Zug ekipa kadrowo dużo lepsza pod każdym względem która musi punktować z takim rywalem jeśli myśli o awansie do dalszej fazy.Drugim meczem będzie angielski Cardiff który raczej nie bedzie bił sie o awans i brutalnie mówiąc bedzie jedynie dostarczycielem punktów, dzisiaj podejmują Lausanne moim skromnym zdaniem jednych z faworytów do wygrania CHL.

1.Anton Lander strzeli gola TAK 2.3 k ( Zug) nowy nabytek 30 letni szwed wcześniej grający na taflach KHL w Jarosławiu z dobrymi statystykami 14 bramek i 18 asyst, ostatnio debiut i bramka przeciw Rogle, dzisiaj wierze że ponownie strzeli a rywal dużo słabszy.

2.Jiri Sekac strzeli gola TAK 2.50 k ( Lausanne) również nowy nabytek szwajcarów 29 letni czech który, grywał za oceanem wcześniej grajacy w Omsku, ostatnio bez bramki, ale rywal dzisiaj idealny żeby to zmienić wiec ide w jego strone.

10 bramek a Lander nic no cóż..
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś daje dubel, Fribourg, Vaxio
Mistrz Szwecji powinien sobie poradzić z niemieckim Bremerhaven. Niemcy w Finlandii osiagneli lepszy wynik niżby wskazywała na to ich gra , sadze, że drugi raz ten numer nie przejdzie z całym szacunkiem dla nich.
Solidny Fribourg zagra ze słowacki Slovanem. Szwajcarzy maja wszystko po swojej stronie plus swoją tafle. I licze ze pokonaja Słowaków

Fribourg RT + Vaxio RT kurs ako 2 fortuna ✅

Z pozostałych meczy licze na zwyciestwa ekip Tappary ✅ i Skeleftea,✅ obie mimo wszystko mocniejsze. Szwedom wybitnie nie wyszedł mecz w Szwajcarii i teraz licze na rehabilitacje, łatwo nie bedzie ale skład lepszy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +533
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dziś prócz KHL gra też liga mistrzów.
W Lozannie dojdzie do ciekawego spotkania gdzie gospodarze beda goscic mistrza Finlandii. Finowie słabo wystartowali w tych rozgrywkach i w pierwszym meczu przegrali z dzisiejszym rywalem, w kolejnym nie dali szans mocnemu Mannheim .
Lozanna po zwyciestwie z Lukko zagrała dziwny mecz w Cardiff gdzie ulegla gospodarzom
Dzis liczę na rewanz Finów bo widac , że złapali juz rytm a sklad maja mocny, łarwo nie bedzie ale stawiam ze wygraja

Lukko ml kurs 1,87 fortuna 💚

Z innych meczy myslę, że Frolunda wygra z Mladą. W mecz w Mladzie załatwili wszystko w pierwszej tercji, drugi mecz przegrali w Zurichu, gdzie dali sie zdominować gospodarzom, dzis rehabilitacja . Do tego mezna dołozyc Mannheim , które musi sie podnieść po laniu w Finlandii

Frolunda RT+Mannheim RT kurs ako 1,78 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +422
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Trzyniec vs Fribourg
Typ zwycięstwo gości
Kurs 2.15 fortuna
Analiza: Czesi ponieśli spore straty w letnim okienku. Z magicznego trio Gernat-Stransky-Ruzicka został tylko ten ostatni. Cała trójka strzeliła łącznie 65 bramek. O asystach nie będę już wspominał... Analizowałem występy Czechów w ostatnich latach w CHL. Schemat, gdzie przegrywali 2 pierwsze wyjazdowe spotkania, powtarzał się często. Później nastąpił powrót do siebie, na nieco mniejsze lodowisko i odrabiali straty. Dzisiaj jednak nie spodziewam się tego. Przede wszystkim przyjeżdża ekipa poukładana, wzmocniona vs ubiegły sezon i bez większych rewolucji kadrowych. Zaczynają również ligę kilka dni wcześniej... może mieć to małe znaczenie, biorąc pod uwagę całość przygotowań. Dodatkowo moim zdaniem... oczywiście subiektywnym, ale może inni z działu potwierdzą ten wątek... ekipy, gdzie trzon stanowią nieco wiekowi zawodnicy, wchodzę w sezon nieco później. Wspominam o tym choćby w kontekście Ruzicki, który ma już swoje lata i na pewno w obecnej chwili nie jest w optymalnej formie. Wydaje mi się, że Szwajcarzy będą wstanie wywieźć punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +560
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
ZUG vs Rogle
Typ 1
Kurs 2.35 fortuna
Analiza: Rewanż za ubiegły tydzień... Szwajcarzy po dobrym meczu, zeszli jednak z tafli bez punktów. Dzisiaj Rogle czeka trudne zadanie, bo ZUG u siebie jest mega groźny. Dodatkowo ruchy kadrowe podczas przerwy letniej zdecydowanie po stronie Szwajcarów. Przede wszystkim utrzymano trzon ( mocny trzon). Z odejść trzeba odnotować Hofmanna, który przeniósł się za ocean. W jego miejsce zakontraktowano Landera, który przeniósł się do Szwajcarii po 4 kapitalnych sezonach w KHL. Z kolei Rogle, straciło Ryforsa, Gelinasa, Seidera i przede wszystkim Zaara. Nowe twarze zdecydowanie nie zrekompensują odejść. Moim zdaniem ZUG kadrowo wygląda naprawdę super i biorąc pod uwagę tak głębokie roszady w szeregach przyjezdnych, są dla mnie zdecydowanym faworytem.
 
Ostatnia edycja:
M 15K

mijon

Użytkownik
Ja oczywiście idę w strone strzelców z ekip niemieckich, jakoś nie przemawiają do mnie małe kursy na faworytów typu Manheim,Munchen a bramek powinniśmy dzisiaj zobaczyć sporo więc licze że ukłuje jakiś zawodnik.

1.Frederik Tiffels strzeli gola TAK 2.30 k (Munchen) miał swoje okazje tym razem tylko asysta

Nowy nabytek Munchen grający wcześniej w Koln bardzo dobrze wszedł w zespół z Monachium, na ten moment w dwóch meczach CHL strzelił już 2 bramki właśnie z Sonderjyske oraz Rogle, dzisiaj własna tafla więc tym bardziej dobra okazja a rywal jak wiadomo nie z najwyżej półki tracący sporo bramek bo aż 15 w dwóch spotkaniach.

Można też spróbować Parkesa (1.90 k)

2.Nigel Dawes strzeli GOLA TAK 2.30 k (Mannheim) chyba już nie chce mu sie strzelać bo znowu asysty

Doświadczony bramkostrzelny 36 letni Kazach którego nie trzeba przedstawiać grającego wiele lat w KHL.Miałem dylemat czy Schwarz czy bramkostrzelny Chorwat Rendulic obaj zaliczyli już bramki w nowych barwach więc pora teraz na Nigela który czeka na pierwszą bramke w nowym klubie, póki co asystuje ale dzisiaj okazja dobra własna tafla, choć Cardiff dość nieprzewidywalny zespół co pokazali chociażby z Lausanne ale myśle, że kilka bramek zobaczymy co za tym idzie bramka Dawesa.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro sporo meczy w CHL. Ja wybieram trzy
W Bremerhaven dojdzie do rewanżu za mecz w Turku, który Fińska ekipa przegrała bedąc zespołem lepszym, jednak jeszcze w tym pierwszym meczu nie wszystko wychodziło tak jak powinno. Jutro licze na rewanż bo v-ca mistrz Finlandii jest zespołem lepszym

Turku RT kurs 2,35 fortuna

W dwóch pozostałych meczach tez ide w kierunku ekip ze Skandynawi. Do Skeleftea zawita szwajcarskie Lugano, ktore sprawiło szwedom lanie w pierwszym meczu, jednak wynik nie oddaje przebiegu gry, paradoksalnie mozna by powiedziec ze wiecej z niej mieli Szwedzi. Jutro licze na rewanż

Skeleftea RT kurs 1,77 fortuna

W trzeci meczu w Tamperre zmierza sie gospodarze i berlinskie Eisbaren. W pierwszym meczu wygrali finowie i licze ze jutro to powtórza, bo jakby nie patrzec roster maja lepszy

Tappara RT kurs 1,45 fortuna
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Na dzisiaj coś takiego...

Sparta vs Vaxjo
Typ Sparta zwycięstwo
Kurs 1.89 fortuna

Czesi zagrali dobry road trip i dzisiaj wracają do własnej hali, w której są bardzo mocni. O vaxjo i zmianach kadrowych już wspominałem. Moim zdaniem są do ugryzienia.

Bremerhaven vs TPS
Typ TPS over 2.5 gola
Kurs 1.86 fortuna

Finowie w ostatnich 4 meczach nie strzelali więcej niż dwa gole...trochę mało jak na taką siłę ofensywnym. Idę trochę na przełamanie tego trendu. Niemcy lepsza zdobycz punktowa niż gra. W pierwszych 2 meczach brakowało 3 że Słowenii... dzisiaj najprawdopodobniej zagrają co zwiększy siłę ognia. Wydaje mi się że mecz może być overowy.

Tappara vs Eisbaren
Typ goście over 1.5 gola
Kurs 1.6 fortuna

Mecz do dubla ale wydaje mi się warty uwagi. Niedźwiedzie wyglądali słabiutko w tamtym tygodniu a i tak zdołali strzelić właśnie Taparze i Skelleftea. Dzisiaj paradoksalnie będzie to trudniejszy mec dla Finow bo wiadomo jak wychodzi się na lód po 1:6.... i nie kupuje argumentu że są to profesjonaliści i podejdą skoncentrowani itp. Eisbaren będzie chciał coś udowodnić i 2 bramki mogą strzelić.

Ostatni mecz wrzucam tutaj ale dotyczy sparingowych...

Farjestads vs Djurgsrden
Typ gospodarze over 3.5 bramki
Kurs 2.19 fortuna . Mecz od którego dzisiaj kupon zacząłem...

Miejscowi zaczynają wyglądać w sparingach... siła ofensywnym ogromną i w starciu z przeciętna defensywa Djutgarden bramki na pewno będą wpadać.

Dzisiaj krótko z telefonu... pozdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +380
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
HIFK vs Mlada
Typ Over 5.5
Kurs 2.28 fortuna
Finowie porażka z ZSC skomplikowali sobie nieco sytuację w walce o wyjście z grupy. Wszystko na to wskazuje że będzie decydował mecz przeciwko Frolundzie. Dzisiaj jednak trzeba wygrać. Mlada niby najsłabsza ale walczy dzielnie. Dzisiaj liczę na gole z obu stron. HIFK oddaje sporo strzałów ale jakoś nie wchodzi.... Mecz w Czechach również obfitowal w sytuację a wiemy jaki był wynik. Dzisiaj liczę na poprawę skuteczności u miejscowych i z kolei na bezkompromisową grę przyjezdnych którzy zagrają bez obciążeń i kompleksów.

Sparta vs TPS
Typ 1
Kurs 1.83 fortuna

Sparta zagrała kapitalnie wczoraj... Do szczęścia brakło zwycięstwa za 3 oczka. Niemniej pokazują w dotychczasowych meczach że są w gazie. Z kolei TPS wybrał się na to tourne z niezłym obciążeniem w nogach. Wczoraj tak słaby występ w Niemczech zaskoczył wszystkich. To trochę pokazuje nastawienie przyjezdnych do CHL....
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Jutro kolejna kolejka Hokejowej Ligi Mistrzów. Przeglądając sytuację w tabelach widzimy, że niektórzy zagrają o przysłowiową pietruchę, inni będą sie bić...jednym słowem sporo będzie się działo. Ja tak w dwóch zdaniach proponuję jutro kierunki Szwedzkie:

Skelleftea - Tappara - 1 ML - 1.71 - fortuna ✅

TPS - Vaxjo - 2 ML - 1.65 - fortuna ⛔

Sytuacja w grupie Tappary bardzo ciekawa. Trzy drużyny wciąż w grze. Jutro Szwedzi podejmą Tappare. Skelle ostatnio podkręciła tempo. Bardzo dobrze broni Lindvall. Drużyna lubi grać w domu i w Kraft Arena są groźni dla każdego. Jutro rywal trudny, ale nie będący w optymalnej formie. Podczas pisania o Liiga cały czas podkreślam, że atak Toporów jest świetny i ma dużą głębie, ale to nie do końca przekłada sie na wyniki. Skelle dwa ostatnie spotkania na zero w tym imponujące zwycięstwo nad Farjestad. Według mnie gospodarz będący w takiej formie ma większe szanse na wygraną jutro.

W drugim spotkaniu zagrają liderzy swoich lig. W CHL jest już zgoła inaczej. TPS bez wygranej. Vaxjo na drugiej pozycji. Gospodarze jutrzejszego spotkania mogą zagrać tylko dla kibiców. Chociaż trudno będzie wykrzesać z siebie energię i walczyć. Zresztą ustawienie na tafli też trochę mówi o podejściu TPSu do CHL. Szwedzi walczą i będą walczyć o awans. Ostatnie dwie wyjazdowe porażki trochę skomplikowały sytuację, ale jutro zagrają o komplet punktów. W ciągu ostatniego miesiąca forma Vaxjo poszła do góry, a że mają kim grać, to wiemy ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
sza 73,3K

sza

Użytkownik
CHL
Skelleftea - Tappara
Typ: Skelleftea ML 6:1 ✅
Kurs: 1.65 Fortuna

Sytuacja w grupie E jest dość ciekawa gdyż o awans nadal w grze są trzy zespoły Tappara którzy z 10pkt plasują się na 1 miejscu, Lugano z 7pkt oraz właśnie Szwedzi którzy mają 6pkt które zdobyli przeciwko Eisbaren. Dzisiejsi Gospodarze od początku istnienia CHL traktują ten turniej poważnie i za każdym razem wychodzą z grupy. AIK przed sezonem zmienili trenera, spore zmiany kadrowe które można ocenić pozytywnie, powodują że z każdym tygodniem ten zespół wygląda coraz lepiej. W SHL w 6 spotkaniach stracili ledwie 7 bramek i z 12pkt zajmują 3 miejsce. Topory w tym sezonie prezentują zdecydowanie poniżej swoich możliwości może i w grupie CHL prowadza ale przyszła liga i tutaj wyników brak po 9 kolejkach ledwie 12pkt w tabeli 10 miejsce w ostatnich 5 spotkaniach 2zw/3p. Topory w grupie mają sytuacje bezpieczna i ewentualna porażka nie zmieni nic natomiast AIK potrzebuje tutaj zwycięstwa. Skelleftea na tym etapie sezonu to zupełnie inny zespół niż przed miesiącem i uważam że komplet punktów zostanie w Kraft Arenie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom