>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokej na lodzie

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Szwecja - Finlandia - Findlandia win ⛔ 3:0
kurs: 2,57 tobet

Z pewnością ten pojedynek będzie bardzo wyrównany i zacięty. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasowe spotkania obu ekip zdecydowałem się postawić na Finów. Pokonali Niemców 5:0, a Białoruś 5:1. Z kolei Szwedzi strzelili Niemcom tylko dwie bramki, zaś z Białorusią zwyciężyli 4:2. Moim zdaniem lepiej prezentują się Finowie, stąd typ na nich. Ewentualnie można spróbować X2 lub Fin ML.

Pozostałe pojedynki odpuszczam, jednak jeżeli Kanada i Rosja nie wygrają swoich spotkań, to będzie duża niespodzianka. Oba teamy mają na swoim koncie wtopy, które powinny podziałać na nich mobilizująco.

E: Szkoda, ale Szwedzi byli lepsi. Dobra skuteczność w PP zrobiła swoje. Brawa dla D. Sedina za asystę przy drugiej bramie i brawa dla Loui Erikssona za trzeci gol. Pitkanena na koniec trochę poniosło
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Kanada - USA
Typ: 1
kurs: 1.6

Kanada dzisiaj wygrać musi i zrobią wszystko, aby nie trzeba było grać dodatkowego meczu o ćwierćfinał. Wprawdzie zapewnić im to może remis, ale kalkulacji na pewno nie będzie. Dlaczego Kanada? Bilans ostatnich meczów między tymi drużynami przemawia zdecydowanie na korzyść Kanady. W ostatnich 8 meczach między tymi zespołami - 8 zwycięstw Kanady. Można powiedzieć, że Amerykanie mają kompleks sąsiadów, tak samo jak Słowacy mają kompleks Czechów. Nic w tym dziwnego, gdyż to Kanada miała w historii hokeja najsłynniejszych graczy, to Kanada jest najbardziej utytułowaną drużyną w historii hokeja, wreszcie przechodząc do teraźniejszości to Kanada ma Crosby&#39;ego i Heatley&#39;a, którzy powinni dzisiaj być liderami. Na pewno USA dysponuje słabszymi piątkami, będzie miała przeciwko sobie kanadyjską publiczność, ale ma Millera w bramce i to oni zaprezentowali się korzystniej jak dotychczas. &quot;Klonowy Liść&quot; nieoczekiwanie zremisował ze Szwajcarią prezentując się słabo. Dzisiaj ma być roszada, Richards idzie do 1 piątki, dzięki temu Nash będzie mógł grać na swoim prawym skrzydle. Na ile przyniesie to korzyść, zobaczymy.
Co ty piszesz jaki remis może zapewnić Kanadzie 1 miejsce ? Przy remisie jest dogrywka w której Kanada jak wygra to zajmie 1 miejsce, ale jak przegra to zajmie 2 miejsce. Dlatego dziś zagrają na 101% bo na pewno chcą zachować siły na następną rundę a nie walczyć w jakiś barażach, a w czasie takiej przerwy można popracować na treningach nad pewnymi rzeczami, które później mogą zaowocować.

Na jakim kanale będzie mecz Kanada - USA ? bo wiem że na TVP Sport i Eurosport ma być łyżwiarstwo figurowe. Zostaje więc TVP 1, na którym też ma być transmisja na żywo tylko nie pisze z czego ? A niestety po naszej telewizji można się spodziewać tego że nawet takiego meczu nie puszczą.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Na jakim kanale będzie mecz Kanada - USA ? bo wiem że na TVP Sport i Eurosport ma być łyżwiarstwo figurowe. Zostaje więc TVP 1, na którym też ma być transmisja na żywo tylko nie pisze z czego ? A niestety po naszej telewizji można się spodziewać tego że nawet takiego meczu nie puszczą.
Teraz w Sporcie na TVP1 poinformował Kurowski że Canada-USA LIVE na TVP1 więc trzeba obejrzec. WKońcu pokażą mecz na otwartej tv a nie na tvp sport;)
Oj będzei się dzialo tej nocy na tafli :cool:
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
robson United xD dobra i zła wiadomość.

Dobra bo świetny mecz się szykuje.

Zła bo się w takim razie wyspałem.

Ale ZIO są raz na 4 lata, a taki mecz trzeba oglądnąć tym bardziej że mi brakuje w rozpisie z dużą wygraną.

KANADA WIN

Robson// Sam zamierzam zarwac nocke dla takiego meczu, po raz pierwszy podczas tych igrzysk warto, bo wcześniej na TVP1 nic godnego do zarywania nocek nie pokazywali nawet... Go Go Canada ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Robson// Sam zamierzam zarwac nocke dla takiego meczu, po raz pierwszy podczas tych igrzysk warto, bo wcześniej na TVP1 nic godnego do zarywania nocek nie pokazywali nawet... Go Go Canada ;)
To się wspólnie pośmiejemy dzisiaj ze Szpakowskiego ???? BTW. ja dziś jak zwykle kibicować będę nie-faworytom, czyli USA, Czechom i Finlandii ????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Co ty piszesz jaki remis może zapewnić Kanadzie 1 miejsce ?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania :p. Zakładam również, że znasz regulamin :p. Napisałem, że remis może zapewnić Kanadzie brak baraży, nawet przegrana po dogrywce da im 6 pkt. W takiej sytuacji Kanada z uwagi na b.dobry bilans bramkowy powinna zająć 4 miejsce premiowane awansem do ćwierćfinału (warunek, Szwecja - Finlandia -&gt;brak remisu).
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Kanada bez komentarza - DNO ale znając życie po trupach i tak wygrają fuksem jakimś złoty medal. Ale mam nadzieję że tak się nie stanie i po złoto sięgnie USA w ostateczności Rosja.
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Over 5,5 był dobrym rozwiązaniem ???? (sam go zagrałem).
Nadal uważam, że Kanada wygra te igrzyska ???? Chociaż z Ruskimi będzie im bardzo bardzo ciężko bo Niemców na 99,9% przejdą.
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Co Wy w ogóle piszecie jakie DNO ?
Wstali zobaczyli wyniki i komentarz od razu na forum marny piszą hehe. Podejrzewam ze to płacz po przegraniu kilku złotych Was do tego zmusił. Jak do tej pory to najlepsze spotkanie na tej olimpiadzie. Walka na maxa o każdy metr lodu, do samego końca nie wiadomo było jak się ten mecz zakończy. Ostatnie 3 minuty meczu to coś co chyba żadnę inne drużyny by nie wytrzymały. USA przez prawie 2 minuty nie było wstanie wyjechać z własnej tercji. 40sek przed końcem błąd Perrego zadecydował o wyniku. Bohaterem USA został Miller, który dokonywał cudów w bramce, a ta końcówka to już majstersztyk. Kanada oddała 45strzałow USA 22. Rzeczywiscie było to żenujące spotkanie Kanady hehehe. Pozdrawiam i życze powodzenia w dalszym obstawianiu turnieju hokeja ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
No ja bym raczej powiedział że był to żenujący występ bramkarzyny skoro na nędzne 22 strzały puścił tylko 5 bramek, nie ma o czym gadać jeśli bramkarz będzie bronił tak skutecznie to na pewno nie będą w stanie sięgnąć po tytuł.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No ja bym raczej powiedział że był to żenujący występ bramkarzyny skoro na nędzne 22 strzały puścił tylko 5 bramek, nie ma o czym gadać jeśli bramkarz będzie bronił tak skutecznie to na pewno nie będą w stanie sięgnąć po tytuł.
Ty chyba nie wiesz o kim piszesz ... bramkarzyny ... :| Człowiek który stał w bramce Kanady to legenda, &quot;bramkarzyn&quot; to proszę szukać w polskiej reprezentacji piłki nożnej i innych takich ...

Martinowi ten mecz nie wyszedł, pisałem już komuś że według mnie nie powinien być Starterem z obecną formą zdecydowałbym się na wystawienie Luongo. Ale mecz jak zwykle wygrywa i przegrywa cała drużyna. Jeśli Kanadyjczycy myśleli że trzy bramki strzelone wystarczą na USA to się grubo przeliczyli.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Mało obchodzi mnie co to za bramkarz, bo hokejem się raczej nie interesuje, nawet tego meczu nie oglądałem ale jeśli widzę statystyki to jasne dla mnie jest że bramkarz zawalił mecz Kanadzie.
Tyle na ten temat.
 
Baqu 693,7K

Baqu

Forum VIP
Owca pokazał Jagrowi kto jest Panem tafli...



Ovechkin: &quot;It&#39;s just a moment. If I have a chance to hit somebody, it does not matter who it is.&quot;

Jagr po meczu: &quot;Guys, before you asked me the question, I know I make a mistake. It was a big mistake. The hit, I don’t really care. But the mistake was the turnover I made, they scored a goal. that hurt me the most.

I don’t care how I feel. If something hurt, it’s always healed. But the mistake is not that easy to heal.&quot;

jak dla mnie to są IO, a nie NHL gdzie takie &quot;wjazdy&quot; są tolerowane... tutaj zasady są troszke inne i takie &#39;ataki&#39; ( widac jak Owiec specialnie podnosi lewy lokieć do ataku ) nie powinny być tolerowane, tym bardziej, że po tej stracie Ruscy strzelili bramke...

Mało obchodzi mnie co to za bramkarz, bo hokejem się raczej nie interesuje, nawet tego meczu nie oglądałem ale jeśli widzę statystyki to jasne dla mnie jest że bramkarz zawalił mecz Kanadzie.

Tyle na ten temat.
ale urwał !
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Mało obchodzi mnie co to za bramkarz, bo hokejem się raczej nie interesuje
To po co tu coś piszesz ?
jeśli widzę statystyki to jasne dla mnie jest że
Taa kolejny który myśli że po cyferkach i tabelach można ogarnąć jakąkolwiek dyscyplinę i wiedzieć jak to naprawdę wygląda.
Martinowi zapisałbym na jego &quot;konto&quot; jedną bramkę, resztę goli stracił wraz z obroną która nieudolnie w tym meczu nie nadążała po prostu za szybkimi atakami Amerykanów.
Brodeur zagrał słaby mecz i w tej kwestii nie ma dyskusji, ale większość Kanadyjczyków zagrała wczoraj słabo. Liczba strzałów ? Sorki ale to nic nie mówi - USA świetnie bronili, a te strzały przynajmniej do trzeciej tercji w której Kanada przycisnęła mocniej i zagrała ją najlepiej, były z pozycji niedogodnych z pozycji nieprzygotowanych co jest wielką zasługą defensywy Stanów Zjednoczonych - wiedzieli że Kanadyjczyków nie da się tak zamknąć w obronie żeby w ogóle nie strzelali, więc zamiast tego po prostu dawali im złe pozycje do oddawania strzałów.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Słuchaj ja nie pisze że ten bramkarz jest słaby, tylko że wczoraj zagrał słabo, co zresztą sam przyznałeś, więc nie unoś się tu za bardzo bo naprawdę nie ma o co a statystyki nie kłamią.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Słuchaj ja nie pisze że ten bramkarz jest słaby, tylko że wczoraj zagrał słabo, co zresztą sam przyznałeś, więc nie unoś się tu za bardzo bo naprawdę nie ma o co a statystyki nie kłamią.
Przypomina mi się powiedzenie... &quot;Statystyka jest jak strój bikini, pokazuje dużo, ale nie to co najważniejsze...&quot;.
Jak zaczynały się Igrzyska i trener Kanady powiedział, że w fazie grupowej da zagrać wszystkim bramkarzom to wiedziałem, że na mecz z USA wystawi Martina.
Oglądałem mecz. Bo nie mogłem go nie oglądać. Chciałem dobrego widowisko i takie było.
Bramki dla USA padały w większości jak bramkarz Kanady był po prostu zasłonięty. Amerykanie przed nim robili skuteczny &quot;traffic&quot; jak to Mariusz podkreślał. Co najmniej jedna bramka padła po rykoszecie od obrońcy...
Ale Ciebie obchodzą tylko statystyki...
W statystykach też nie znajdziesz, że bramkarz USA bronił takie strzały (czy jak Mariusz mówi &quot;szczały&quot;), których nie powinien obronić...
Bramkarz USA zagrał bardzo dobrze, bramkarz Kanady zagrał trochę słabiej. Ale ta porażka to nie jest wyłącznie jego wina. Zespół słabo sobie radził jako całość. Ostatnie minuty Kanada grając 5 on 5 cisnęła tak jakby mieli 5 on 4 albo nawet 5 on 3.
Okazało się to za mało na Jankesów i tyle...
------------
Baquś już teraz wiem czemu chciałeś żeby rozbudować emotikonki na forum ????
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ja dodam od siebie, że juesej świetnie zagrali w obronie, o ile techniką i szybkością gry nie dorównywali chłopakom z pod znaku liścia o tyle świeżość, agresja i determinacja była zdecydowanie po ich stronie co było widać zwłaszcza na bandach gdzie amerykanie zdecydowanie zdominowali rywala. Ogólnie jestem pod wrażeniem ich gry i w tej formie to oni są dla mnie głównym faworytem do złota. Bardzo podoba mi się również gra naszych południowych braci Janosików, chyba mało kto ich bierze na poważnie jako kandydatów na finał, a myślę, że jeszcze tu sporo namieszają. Mój wymarzony finał to właśnie USA-Słowacja i myślę, że jest całkiem realny o ile drabinka turniejowa na to pozwoli ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mecz o którym tak zaawansowana dyskusja się narodziła był przednim widowiskiem. Ci co chociaz przez chwile widizeli mecz Szwecja - Finlandia zauważyli diametralną różnice w poziomie gry zespołów.

Pisanie że satystyki wygrywają mecz to kompletna bzdura. Można miec przewage przeceiż w strzałach 100-1 a nie trafic nic do sieci i przegrac mecz, to jest sport, wszystko jest możliwe!

Wielu z Nas sądziło że Klonowe Liscie wygraja, ale USA zaatakowało ostron od samego początku, świetny w bramce Miller, Rafalski świetnie uderzał z pod niebieskiej i fenomenalna bramka Keslera przy empty net. Kanada miała pewien okres w którym &quot;cisła&quot; niesamowicie. Nawet już uparcie patrząc w te statystyki one to w pewnym stopniu odzwierciedlają. Pisanie że Brodeur grał żenująco też nie na miejscu bo wybronil kilka groźnych strzałow. Amerykańce okazali się &quot;lepszejsi&quot; i bardziej zdeterminowani. Mecz warty zarwania nocki jednym słowem. Aż zacieram ręce przed fazą decydującą o tym kto zagra w 1/4 a potem o medale.

A propo komentarza Szpaka jescze to składy przedstawiał jakby komentował mecz piłkarski hehe. Trzeba przyznac że mieliście racje pisząc już w tym temacie że nie pasuje mu komentowanie hoka. Ubaw miałem szczególnie z jego &quot;Go Canada Go&quot; ???? Ileż razy on to powiedział podczas wczorajszej transmisji hehe, zaczyna cos mowic że to ten moment na włączenie się i próbe odrobienia rezultatu a tu nagle ni z gruszki ni z pietruszki dodaje &quot;Go Canada Go &quot; i tak w kółko ;)
Aaa i jeszcze ciekawie cieszyli się z bramek :cool: Zamiast &quot;Goool&quot; czy coś w tym stylu to oni &quot;aaaaaaa&quot; ???? No ale dobrze że z boku siedział Czerkawski bo bez niego komentarz byłby bardziej biedny.
Ale najważniejszy był mecz ktory stał na wysokim poziomie. Oby takich jak najwięcej:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom