>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokej na lodzie

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Moja propozycja na dziś to zakład na drugą tercje spotkania USA - Norwegia. Dokładnie skupiam się na ilości strzelonych bramek i myślę że warto spróbować typ na over 2,5. Przyczyna dość prosta, tak jak w przypadku drużyny Kanady myślę że 1 tercja będzie dość ciężka dla kadry USA w rozpracowaniu rywala, jednak myślę że już w drugiej worek z bramkami się rozwiąże i zobaczymy przynajmniej 3 lub 4 bramki. Tak jak pisałem wczoraj od drużyny amerykańskiej wymagam znacznie więcej niż to co pokazali w pierwszym spotkaniu i mam cichą nadzieję że dziś zobaczymy jeszcze lepszą grę, choć mam również świadomość tego iż Norwegia to mimo wszystko ekipa słabsza od reprezentacji Szwajcarii.
over 2,5 (2 tercja) 2.40 gamebookers ⛔ 1:1
I jeszcze zakładzik na rzecz lepszego oglądania tego spotkania:
Most Points (Goals+Assists) in Match Bobby Ryan vs Phil Kessel
Bobby Ryan (USA) 2,70 ⛔ betsafe
 
U 2

ufo21

Użytkownik
Wpadł mi w oko zakład w meczu Szwajcaria - Kanada
Czy J Iginla strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry?
Tak kurs 2.30 Expekt ⛔
Ostatni mecz 3 jego bramki, mecz niby zapowiada się na grad goli linia ustawiona na poziomie 7,5 ostatni mecz 8-0 jak i w tym tak postrzelają to pewnie też się załapie. Podobne zakłady na S Crosby 2.20 Expekt Heatley, D 1.95 Unibet. Moim zdaniem zakład i kurs wart ryzyka ????
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Spotkanie: Szwajcaria - Kanada (Hokej na lodzie - mężczyźni) ✅ 2-2
Typ: under 7,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jeśli chodzi o hokeja na igrzyskach to drużyny rozegrały już przynajmniej po jednym spotkaniu i wiemy już trochę więcej. Myślę, że linie under/over są dość wysoko postawione przez bukmacherów, hokej męski i żeński bardzo się różni. Mężczyźni nie rozbijają swoich rywali 18-0 czy 13-0 tak jak dzieje się to u kobiet. Szwajcaria swoje pierwsze spotkanie przegrało 1-3 z bardzo mocnym zespołem USA i również po tym spotkaniu stwierdzam, że Szwajcaria na pewno postawi każdemu rywalowi wysoko poprzeczkę, a już na pewno nie da się skompromitować jakąś wysoką porażką. Kanada wygrała pewnie swoje pierwsze spotkanie, ale grała z bardzo słabą drużyną Norwegi, wynik 8-0. Wielkim znawcą hokeja nie jestem, ale często poczytam na forum co piszą eksperci i już mogę tutaj przytoczyć typ Odisio, który typuje, że Szwajcaria strzeli poniżej 1,5 gola, a jeśli tak się stanie to żeby mój typ nie wszedł Kanada musiałaby wygrać 7-1 lub 8-0 czyli bardzo wysoko. Moim zdaniem spotkanie zakończy się rezultatem 4-1 dla Kanady.
izi 2-2 szwajcarzy to nie chłopcy do bicia!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: Czech Republic - Latvia -&gt; Latvia under 1,5 goals [1,72] ⛔
:hokej: Belarus (3,5) - Sweden (0) -&gt; Sweden win [1,67] ⛔
AKO = 2,87 Betsafe

Łotwa, drużyna stworzona z mieszanki doświadczonych i zupełnie nowych w reprezentacji graczach jest mimo wszystko outsiderem całego olimpijskiego turnieju. W meczu otwarcia przegrali dosyć wysoko z Rosją ale gdy Rosjanie rozluźnili szyki w trzeciej tercji czując się już dosyć pewnie to Łotyszom udało się strzelić bramki. Czesi mieli ciężką przeprawę ze Słowakami i wynik ich wygranej 3-1 wcale nie odzwierciedla zaciętego przebiegu meczu. Po wczorajszej dosyć dużej niespodziance czyli potknięciu Rosjan, nasi południowi sąsiedzi powinni zwietrzyć szansę i wygrać tutaj wysoko co praktycznie zapewniło by im dogodną sytuacje jeśli chodzi o wyjście z grupy. Łotysze bardzo zmobilizowali się na mecz z Rosją bo jest to jak wiemy mecz z wieloma podtekstami, jeśli Czesi na chłodno podejdą do tego meczu i wykorzystają swój dużo wyższy potencjał to &quot;Latvia&quot; nie strzeli dwóch bramek Vokounovi.
Niemcy postawili Szwedom wysoko poprzeczkę, wszystkim którym wydawało się że Szwecki atak rozbije w pył Niemiecką obronę opadły szczęki po tym meczu bo Greiss kapitulował tylko dwa razy. Patrząc na wynik Finlandii z Białorusią i biorąc pod uwagę fakt że bilans bramek będzie miał prawdopodobnie istotną różnice w końcowej klasyfikacji to napakowany gwiazdami Szwecki offense musi pokazać w dzisiejszym meczu klasę. Białorusini dosyć zaskakująco w pierwszym meczu wyszli z Kowalem w bramce i nie był to zły występ tego gracza, dziś jednak widzę zmianę na tej pozycji i chyba zagra Mezin ale czy zdoła zatrzymać Skandynawów w to już wątpię. Moim zdaniem Szwecja pokona Bialorusinów wyżej niż Finowie (w tamtym meczu wynik 5-1)

:hokej: Finland - Germany -&gt; under 1,5 goals in 1T [2.00] [Betsafe]
✅
Niemcy udowodnili że hokejowymi ogórkami nie są, Szwedzi byli po pierwszej tercji meczu z nimi zaskoczeni ich dobrym przygotowaniem fizycznym i brakiem właściwie błędów technicznych. Finowie jak na moje oko dysponują odrobinę gorszym niż ich sąsiedzi atakiem, zaś Niemcy zachęceni tak dobrym za jaki wynikiem za jaki trzeba uznać minimalną przegraną z faworytami do medalu Szwedami mogą znów pokusić się o niespodziankę. Podstawą będzie ponownie postawienie twardych warunków od pierwszej tercji. Nie sądzę aby Kiprusoff i Greiss kapitulowali wiele razy w pierwszej tercji tym bardziej że obie obrony wyglądają na dosyć szczelne.
-------------------
BTW tak przy okazji, Szpakowskiemu ostatnio po pierwszych meczach wystawiłem za komentowanie ocenę 4. Po wczoraj zmieniam ją na mocne 2 :|
Nazwanie Jamie Langenbrunnera -&gt; LAGEN BRAŁENEM (sic!) sprawiło że mało się nie udławiłem ze śmiechu. W następnej kolejności Staal został okrzyknięty &quot;STILEM&quot;. Kolejny hit w wykonaniu Pana Dariusza specjalisty od wszystkiego to zmiana bramkarza Szwajcarii Hillera w HILAREGO. No i bezcenna gadka przed rzutami karnymi CAN - SWI gdy Mariusz Czerkawski wyjaśniał że w hokeju odwrotnie niż w piłce nożnej to bramkarz ma dużo większe szansę na udaną interwencje Szpaku dorzucił &quot;no chyba że broni Jurek Dudek&quot; ...
Robson// cały Szpaku, nawet w piłce nie potrafi dobrze wymawiac nazwisk... Jedyny jego plus to to że potrafi czasem głosem ubarwic sytuacje boiskową, ale i tak nie jestem jego zwolennikiem.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
SWE vs BLR under 6,5 1.80 Pinnacle 4-2 ✅
Druzyna Bialorusi to nie sa wcale chlopcy do bicia o czym przekonywali juz nie raz na igrzyskach. Pamietam mecz cwiercfinalowy wlasnie ze Szwecja, po ktorym to team zza naszej wschodniej granicy znalazl sie w polfinale a nie Szwedzi... Mysle, ze pierwszy mecz z Finami przegrali juz przed wyjsciem na lod w swoich glowach i dzisiaj podejda do tematu juz zupelnie inaczej, bez tremy i z pewnoscia obejrzymy bardziej wyrownany mecz, a co za tym idzie padnie malo goli... Natomiast jesli chodzi o team trzech koron to skromne zwyciestwo z Niemcami nie bylo przypadkiem, mysle ze w Vancouver Szwedzi nie zajda juz tak daleko jak w Turynie, przynajmniej narazie sie na to nie zanosi... Wg mnie zawodza glownie zawodnicy Detroit Red Wings - Zetterberg, Franzen, Lidstrom i Kronwall, to pierwszoplanowe postaci Skrzydel i wystarczy spojrzec na tabele Western Conference zeby zorientowac sie ze nie sa juz w takiej formie jak w ostatnich sezonach. Bracia Sedin rowniez maja ostatnio znizke formy... Mysle ze bedziemy mieli do czynienia z meczem bardzo podobnym do spotkania Szwedow z Niemcami, czyli niskie zwyciestwo Trzech Koron jest bardzo prawdopodobne:cool:

Olympics 1-0-0 [100%] +80units
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
FIN vs GER Germany(+3) 1.73 Pinnacle 5-0 ⛔
Niemcy w swoim pierwszym meczu na olimpiadzie pokazali ze naleza do swiatowej czolowki, moze nie do tej scislej (Kanada, Rosja, Czechy, Finlandia, Szwecja, USA i Slowacja) ale na pewno depcza po pietach ww. gigantom, maja w swoim skladzie 7 zawodnikow NHL i w wiekszosci sa to wazne ogniwa swoich teamow (Ernhoff, Sturm, Hecht, Goc). Suomi swietnie zaprezentowali sie w swoim jedynym jak do tej pory meczu w Vancouver, jednak wg mnie Niemcy stawia o wiele wiekszy opor niz stremowana Bialorus. Jak juz zorientowalismy sie na tym turnieju jedyna odstajaca od stawki druzyna to Norwegia, ale na pewno nie Niemcy i mysle ze dzisiaj w nocy zagraja dobre zawody i nie przegraja z Finami wysoko:cool: A moze nawet pokusza sie o doprowadzenie meczu do dogrywki jak wczoraj Szwajcarzy z Kanada... Who knows.. Oczywiscie, nie zaryzykuje X, a tymbardziej ML na Niemcow. Handicap 3 goli to rozsadne rozwiazanie.

Olympics 1-1-0 [50%]
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
I już jesteśmy po kolejnym dniu olimpijskiego turnieju. Zastanawiające jest dla mnie jedno, o ile rozumiem decyzje Kanadyjczyków o zmianie w bramce na drugi mecz (dysponują trzema świetnymi fachowcami mogą szachować siłami nie tracąc na jakości) o tyle w zespołach czy to Szwecji czy Finlandii i Niemiec takie posunięcie wydaję się co najmniej dziwne.
Niemcy po pierwszej obiecującej grze, w której jedną z głównych ról odegrał Greiss z Finlandią wypadli dużo gorzej a bramkarz który bronił moim zdaniem już w 1T udowodnił paroma interwencjami że na miaro no 1 na tym poziomie nie zasługuje. Słabo spisał się Gustavsson a przecież w pierwszym meczu Lundqvist zanotował SHO. Finowie wystawiając do składu Backstroma również mocno ryzykowali według mnie bo w Minnesocie ma on słaby sezon i jego forma jest niewiadomą (w meczu udało mu się zachować czyste konto - brawo). Rozumiem że ten turniej również ma swoje trudy a mecze rozgrywane są co dwa dni, ale póki co najlepiej wychodzą (na wynikach) Ci którzy konsekwentnie stawiają na jednego goalie.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Na pewno Odisio masz rację, wg mnie Niemcy stawiając na tego drugiego goalie po prsotu stwierdzili, że z Finami i tak szans nie mają i już się szykują na decydujący mecz z Białorusią, bardzo ważny dla nich, bo zwycięstwo da im słabszego przeciwnika w walce o ćwierćfinał. Szwedzi wg mnie zlekceważyli Białoruś i mogło się to źle skończyć, bo Gustavsson bronił średnio. Backstrom sobie poradził, na takiego przeciwnika jak Niemcy to wystarcza nawet średnio spisujący się bramkarz NHL. Ten manewr z bramkarzem zrobili wszyscy, nawet Rosjanie, którzy teoretycznie najgorzej na tym wyszli, ale to już nie wina Bryzgalowa, że zagrali bardzo słabo ze Słowakami.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja ze swojej strony też dorzucę parę przemyśleń.
Zaczynając od tematu bramkarzy to jeśli chodzi o reprezentację Niemiec to faktycznie wystawienie drugiego goalie było odebraniem sobie na starcie przynajmniej parunastu % szans na powodzenie w konfrontacji z Finami.
Jednak jeśli chodzi o reprezentacje Szwecji i Finlandii myślę że nic nie straciły na wystawieniu Backstroma i Gustavssona, co więcej w mojej ocenie to Niklas powinien być cały czas numer jeden jednak mam na uwadze kontuzje które go dręczyły przed IO. Kontynuując kwestie zmiany bramkarzy to w przypadku tych najlepszych zespołów rotacja na tej pozycji w pojedynkach ze znacznie słabszymi drużynami jest dobrym posunięciem ponieważ każdy z tych bramkarzy ma duży potencjał i myślę że na choćby jeden występ na IO zasłużył.
Co do kolejnych spotkań to myślę że w Szwedzkiej drużynie do końca będziemy już oglądali Lundqvista.

Odnosząc się jeszcze do spotkań które za nami to bardzo cieszy mnie fakt iż Słowacy &quot;zbili ruską sodę&quot; najpiękniejszy moment tego spotkania to bez wątpienia rzut karny Demitry :cool:. Małe zaskoczenie ze strony Kanady to że mogą mieć problemy było do przyjęcia jednak fakt remisu i karnych był lekkim szokiem.
Gra Finów jak na razie bez zarzutu wydają się na tę chwilę bardzo mocni i niecierpliwie czekam na ich konfrontacje z Trzema Koronami, jak i również pojedynek na który czekają wszyscy w Vancouver czyli Kanada - USA :razz:

Na dziś myślę że lekki i przyjemny typ Szwajcaria (-1,5) 1.55 expekt
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jednak jeśli chodzi o reprezentacje Szwecji i Finlandii myślę że nic nie straciły na wystawieniu Backstroma i Gustavssona, co więcej w mojej ocenie to Niklas powinien być cały czas numer jeden jednak mam na uwadze kontuzje które go dręczyły przed IO. [/b]
Backstrom ma raczej słaby sezon i dużo stabilniejszym wyborem wydaje się Kiprusoff (doświadczenie przede wszystkim) a co do Gustlika no to jego występ słaby nie wiemy i się nie dowiemy czy Lundqvist puściłby mniej bramek ale mam dziwne wrażenie że tak.
Co do dzisiaj to będą bardzo fajne mecze do oglądania do obstawiania ... jeszcze się przyglądnę :p
EDIT : oj jest co grać i trzeba zagrać ????
:hokej: Norway - Switzerland -&gt; Norway under 1,5 goals [1,95] ⛔
Tak mocne w ofensywie reprezentacje USA i Kanady zdołały strzelić Szwajcariom odpowiednio 3 i 2 bramki, Hiller zebrał jak do tej pory najlepsze recenzje ze wszystkich bramkarzy biorących udział w olimpijskich zmaganiach. Dodatkowo jak się spodziewałem Szwajcarska obrona &quot;chodzi&quot; jak w zegarku, w tym upatrywałem ich szans przed turniejem i widać że swoje atuty znają i potrafią wykorzystać. Rosnąca forma w defensywie (tendencja straconych bramek spadająca) i waga meczu skłania mnie żeby zaufać temu typowi. Jeśli chodzi o Norwegów to raczej najsłabsza ekipa spośród całej dwunastki, w ataku potrafią jak na to elitarne grono nie wiele nie sądzę aby zdołali strzelić jak Kanadyjczycy 2 bramki, za to Szwajcarzy powinni wreszcie poczuć się swobodniej i parę goli zdobyć.
:hokej: Germany - Belarus -&gt; Germany win (ML) [1.75] ⛔
Niemcy z Greissem w bramce pokazały się jak już pisałem z bardzo dobrej strony w meczu ze Szwecją gdzie na prawdę niewiele odstawali od tak utytułowanych rywali. W meczu z Finlandia drużyna była już troszkę inaczej nastawiona i dziwnie teraz myślę że Niemcy świadomi różnicy klas lekko w 3 tercji już odpuszczali wietrząc swoją szansę w tym właśnie meczu. Reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów, mimo że przed turnieje pojawiały się komentarze o kryzysie Niemieckiego hokeja jak widać ma się całkiem nie najgorzej a w tym turnieju jeszcze nie strzeliła bramki. Nie wierzę że dziś nie ustrzelą kilku goli tym bardziej że mają całkiem liczne i nie najgorsze przecież zaplecze personalne z NHL. Białorusini walczą, i tą walką zdobyli sympatie wielu kibiców jednak braki techniczne nie pozwalają im na wiele. Spotkanie może być dosyć zacięte ale jednak wyżej cenie sobie postawę Niemców na tym turnieju a dodając do tego absencje w ataku Białorusinów wychodzi mi ich wygrana ????
:hokej: Norway - Switzerland - Most Points (Goals+Assists) in Match
- Mats Zuccarello Aasen (NOR) - Mark Streit (SUI)
-&gt; Mark Streit [2.80]
⛔
Jak wspomniałem w notce numer jeden myślę że Norwegowie zdobędą maksymalnie jedną bramkę dzisiaj. Zuccarello gra co prawda w pierwszym ataku wikingów ale nie określiłbym go jako zawodnika szczególnie groźnego. Natomiast Mark Streit przeciw któremu raz stawiałem już w tym turnieju w identycznym zakładzie (na Prongera, i obaj zdobyli 0 punktów), jest dowódcą Szwajcarskie defensywy ale także wyprowadza większość ataków Helwetów. Gra także w formacjach specjalnych, przy przewagach dosyć dużo od niego właśnie zależy i choć uznałem kilka dni temu że jego strzał nie należy do najmocniejszych i najprecyzyjniejszych w NHL to na Norwegów myślę że może wystarczyć.
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Szwajcaria - Chiny - kobietki kurs 1,7 na win szwajcarek ✅ 6:0
unibet mocno zawyzył kurs na win Szwajcarek tak mocno iż w połaczeniu z pinnacle mamy surbeta 0,35%.
valuebet jakby nie patrzeć - proponuje postawic tylko na Szwajcarki zamiast bawić sie w surki
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Odisio widze ze dzisiaj ostro grasz... ja rowniez przygotowalem kilka typow na dzisiejszy wieczor:

SUI vs NOR Switzerland(-2,5) 2.32 Pinnacle 5-4 OT ⛔
Jak juz pisalem w swoim wczesniejszym poscie Norwegowie to jedyny team odstajacy umiejetnosciami od reszty zespolow i mysle ze Szwajcarzy podbudowani swietnym wystepem z Kanada nie beda mieli z nimi wiekszych problemow.. To, ze strzela kilka bramek jest bardzo prawdopodobne. Natomast biorac pod uwage dyspozycje Jonasa Hillera watpie zeby Norwegow bylo stac na jakas odpowiedz, skoro Kanadyjczycy meczyli sie z bramkarzem Ducks to czemu Norwegom mialoby pojsc lepiej...

SVK vs LAT Slovakia(-2,5) 1.926 Pinnacle 6-0 ✅
Ten typ jest wg mojej oceny nawet pewniejszy niz ww. pewne zwyciestwo Szwajcarow. Slowacy jak zwykle udowadniaja ze zasluguja na miano czarnego konia turnieju, z meczu na mecz prezentuja sie coraz lepiej, po porazce z Czechami odprawili z kwitkiem faworyzowana Rosje i nie sadze zeby Lotwa stanela im dzisiaj na drodze... Co wiecej, Lotysze traca sporo bramek (8 z Rosja; 5 z Czechami) - biorac pod uwage ten fakt oraz dobry goaltending w teamie Slowakow mysle ze handicap 2,5 goli to dobre rozwiazanie.
GER vs BLR over 4,5 2.01 Pinnacle 3-5 ✅
W tym spotkaniu nie zaryzykuje typu na ktorakolwiek z druzyn... Ale szanse na to, ze padnie w nim 5 goli lub wiecej, sa spore. Do tej pory w Vancouver na 12 meczow jednie w 4 padlo mniej niz 5 goli... Mysle, ze w glowach zarowno Niemcow jak i Bialorusinow pojawia sie pytanie &quot;Jesli nie z nimi to z kim?!&quot; i oba zespoly beda walczyc tutaj nie tylko o 3. miejsce w tabeli ale takze beda chcialy zaprezentowac sie w jak najlepszym stylu. Biorac pod uwage fakt, ze ostatnie miejsce w tabeli nie dyskwalifikuje jeszcze z turnieju zadnej z druzyn, mysle ze beda prowadzily one otwarta gre:cool:
edit:
Calkiem dobry dzien:cool: zaluje tylko ze nie postawilem jeszcze na zwyciestwo Bialorusi w regulaminowym, kurs byl bardzo dobry i czulem ze rozprawia sie z hansami, no trudno..
Odisio, mi sie wydaje ze technika uzytkowa to wlasnie mocna strona utalentowanych Bialorusinow..


Olympics 3-2-0 [60%] +74 units
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
ufff, podhale wygrało, wracamy do typowania :grin:
Szwajcaria - Norwegia
kurs:1.72
typ: under 5.5
⛔
Ostrzegałbym przed łatwym zwycięstwem Szwajcarii, jak dla mnie Norwegowie poczują dzisiaj szansę i na pewno nie odpuszczą, szczerze powiedziawszy na razie trochę jestem zdziwiony ich postawą, od kilku lat robią postępy na MŚ, a tutaj to tak grali przestraszeni z tą Kanadą i USA. Faworytem są Szwajcarzy, myślę że obie ekipy zaprezentują siłowy fizyczny hokej z małą ilością bramek, na pewno Norwegom ciężko będzie wbijać bramki z mocną &quot;kanadyjską&quot; defensywą i Hillerem w bramce.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ostrzegałbym przed łatwym zwycięstwem Szwajcarii,.
Ostrzegalem ;), Norwegowie to nie kartofle, ten zespol od awansu do grupy A robi systematyczne postepy, regularnie wchodzi do 12, raz byl nawet byl w cwiercfinale z tego co pamietam, zreszta popatrzmy gdzie graja na codzien Norwegowie: Frolunda, Farjestadt, Modo. Ogolnie naliczylem ponad polowe hokeistow grajacych za granica, ale tylu bramek to sie nie spodziewalem musze przyznac.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Łotwa - Słowacja - Łotwa over 1,5 ⛔ 0-6
kurs: 1,85 bwin

Na noc zdecydowałem się na ten typ. W poprzednich spotkaniach Łotwa zdołała wbić po dwie bramki zarówno Rosji jak i Czechom. W tym drugim przypadku mieli sporo szczęścia, ale jednak dwukrotnie będący w dobrej formie Vokoun skapitulował. Liczę na to, że i tym razem wykorzystają błędy przeciwnika i zdobędą co najmniej dwie bramki. Drugi mecz Niemcy - Białoruś trudny do wytypowania i raczej skupiłbym się w tym przypadku na bramkach. Na pierwszy rzut oka dobrze wygląda under 5,5, ale mimo wszystko odpuszczam ten pojedynek.

E: a Łotysze jak na złość nawet bramki nie strzelili. Pechowa dla mnie ekipa, bo w meczu z Czechami grałem na nich under 1,5 i oczywiście szczęśliwie wbili 2 gole :-|
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Odisio, mi sie wydaje ze technika uzytkowa to wlasnie mocna strona utalentowanych Bialorusinow..
No to szkoda że tego nie pisałeś przed meczem ???? Teraz to i ja nauczony spotkaniem Białorusi z Niemcami muszę przyznać że technicznie Białorusini w niczym nie ustępowali drużynie GER ????
No ale w meczu z Finlandią nie potrafili wjechać w tercje Finów nie robiąc spalonego, a grę w przewadze spędzali w większości za własną bramką ???? i to już z techniką miało mało wspólnego
Ogólnie zaskoczyli nas wszystkich troszkę Ci Norwegowie, ale ja z przebiegu meczu ująłbym to inaczej - bardziej Szwajcarzy rozczarowali i zagrali dużo słabiej niż Norwedzy pokazali coś wyjątkowego. Być może z Helwetami jest tak że bronią dobrze tylko jak są w 90 % skoncentrowani na bronieniu ... bo gdy przyszło do prowadzenia otwartego meczu z Wikingami to w obronie jeździli jak ślimaki ...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiaj prawdziwa uczta dla fanow hokeja na lodzie. Tylko jednej nocy trzy szlagiery. Na początek Rosja -Czechy od 21:00. Dla mnie faworytem tu będzie Sborna. Co prawda mówilem że będe 3mał za Czechów, ale Rosjanie mają coś do udowodnienia po porażce ze Słowakami. Wiadomo ROsjanie super ekipa główny rywal Klonwych Liści do złota i jeżeli ktoś ma pokrzyzowac im plany to włąśnie oni. To będzei mecz o 1msc w grupie który daje rozstawienie bodajże, bo nie do końca ogarniam te zasady w tym roku :p Myślę by postawic tutaj na Rosje właśnie.
Typ : Rosja @ 1,75 Unibet✅4:2

-----------------------
Dalej mamy najbardziej interesujący mecz gospodarzy. Kanada-USA również elektryzuje wszystkich. O ile mecz Rosja -Czechy głownie Wschodnią Europe to Kanada- USA całą Ameryke Północną ;) Amerykanie nigdy mnie nie przekonywali. A obserwuje hokej w wydaniu reprezentacji od ładnych paru lat. Mam wrażenie że to taki uboższy brat Kanady. Kanada z reguły walczy o najwyższe cele na kazdym turnieju a USA tak zawsze kojarzy mi się z 1/4 głownie że tam dochodzą i odpadają lub awansują i grają o 3msc:p Kanada wiadomo u siebie i tak myslę sobie że powinna pocisnac ich, Tymbardizej że ze Szwajcarami męczyli się wypadałoby kibicom dac troche radosci ;)
Typ : Kanada @ 1,60 Unibet⛔3:5

----------------------
Skoro było coś dla Europy Wschodniej i Ameryki Północnej to na deser coś dla Skandynawów czyli mecz Szwecja - Finlandia. Na ten mecz faworyta nie mam. Niby powinna rządzic walka z obu stron więc może under. Ale poczekam co spece od Hoka napiszą to może coś się ustosonkuje to tego.

Ciekaw jestem co sądzicie o moich typach ?;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: Canada (0) - USA (2,5) -&gt; USA win [1.35] ✅
:hokej: Sweden (0) - Finland (1,5) -&gt; Finland win [1.35] ⛔
AKO = 1.80 Betsafe

Niedziela której prawdziwy kibic hokeja nie może odpuścić ???? Kanadyjczycy muszą przygotować się na ciężki bój, nie będzie tak łatwo jak z Norwegią i nie będzie tak swobodnie jak ze Szwajcarią. Patrząc po wynikach to nawet lekko korzystnie wypadają one na korzyść Stanów Zjednoczonych, jednak o ile pierwsze dwie linie obu zespołów są bardzo wyrównane o tyle kolejne ataki jak dla mnie przemawiają na korzyść CAN. Amerykanie do tego meczu podejdą na pewno na większym luzie, to że mają tu ogromne szansę na medal potwierdzili oni sami a także Rosjanie i Kanadyjczycy którzy zaliczyli już po małych wpadkach. Spodziewam się wyrównanego meczu i nie sądzę aby któraś ekipa zdołała tu przez dłuższy czas dominować stąd wybór że USA nie przegra 3 bramkami wydaje się raczej pewny.
Szwedzi zawodzą oczekiwania, mimo kompletu punktów ich gra wygląda dosyć słabo i pojawiają się już pierwsze pytania czemu np Modin gra w reprezentacji skoro na jego miejsce pewnie znalazło by się paru graczy będących w wyższej formie. Finowie takich problemów nie mają, grają bardzo dobrze a przede wszystkim niezwykle mądrze taktycznie. To że im kibicuje napisałem już na początku IO ale po tym co pokazali z co prawda słabszymi przeciwnikami pokazuje że mogą się liczyć w walce o medale. Bratobójczy pojedynek Skandynawów nie powinien obfitować w bramki bo u reprezentacji &quot;Trzech Koron&quot; zauważalny jest brak strzeleckiej formy czołowych graczy, Finowie zaś pewnie podejdą po cwaniacku do tego meczu i będą trochę szachować, trzymam kciuki za Finów że zdołają wygrać i zająć pierwsze miejsce w grupie. W dotychczasowych meczach z tymi samymi rywalami pokazali się dużo lepiej niż Szwedzi.

:hokej: Russia - Czech Republic -&gt; Russia win [1.75] ✅

Rosjanie zaliczyli w ostatnim meczu sporą wtopę ze Słowakami. Mimo że Słowacja to mocny hokejowy kraj to &quot;Sborna&quot; była uważana za sporego faworyta. Kto zawiódł ? Atak i to jest największe zaskoczenie, kolejne linie ofensywne z trudem przedostawały się w tercje obronną słowacji czy to Ovechkin czy Kovalchuk nie mieli zbyt dużo miejsca na oddawanie strzałów a jeśli już to robili to pewnie interweniował Halak. Jeśli Rosja przegra drugi mecz z rzędu na tej rangi imprezie to już będzie mega sensacja bo oznaczałoby to być może zajęcie dopiero 3 miejsca w grupie co oczywiście nie wyklucza ich z walki o medale ale sporo ogranicza, i podstawia nóż pod gardło. Czesi są dosyć nie obliczalni, po bardzo wyrównanym spotkaniu ze Słowacją zdołali wygrać ale fajerwerków tam nie było, podobnie w zwycięstwie z Łotwą nie oglądaliśmy jakiegoś super hokeja a Łotysze kilka razy zdołali Czechów przepchnąć i przystawić do muru. Jak dla mnie dziś górą główni faworyci do złota czyli Rosjanie.
:hokej: Most Points (Goals+Assists) in Match (regular time) - Teemu Selänne vs Olli Jokinen -&gt; Teemu Selanne [2.85] ⛔
Do tej pory zakłady tego typu nie przyniosły mi profitu na tej imprezie no ale może dziś ? Nie byłbym sobą zresztą gdybym o tym nie napisał, stawiam dziś na rekordzistę wszech czasów w olimpijskiej klasyfikacji punktowej. Selanne to świetny zawodnik, ma już bodajże dwie asysty na tym turnieju i choć jest zaawansowany wiekowo co sprawia że mniej udziela się jeśli chodzi o strzelanie bramek to podawanie krążka do kolegów z ataku wychodzi mu świetnie. Jokinen przeżywa regres formy, co w NHL poskutkowało oddaniem go bez większego żalu z Calgary do Rangersów. Olli także tutaj w Vanvouver nie czuje się zbyt dobrze i wypada chyba najgorzej jeśli chodzi o Fińskich napastników.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Kanada - USA
Typ: 1
kurs: 1.6
Kanada dzisiaj wygrać musi i zrobią wszystko, aby nie trzeba było grać dodatkowego meczu o ćwierćfinał. Wprawdzie zapewnić im to może remis, ale kalkulacji na pewno nie będzie. Dlaczego Kanada? Bilans ostatnich meczów między tymi drużynami przemawia zdecydowanie na korzyść Kanady. W ostatnich 8 meczach między tymi zespołami - 8 zwycięstw Kanady. Można powiedzieć, że Amerykanie mają kompleks sąsiadów, tak samo jak Słowacy mają kompleks Czechów. Nic w tym dziwnego, gdyż to Kanada miała w historii hokeja najsłynniejszych graczy, to Kanada jest najbardziej utytułowaną drużyną w historii hokeja, wreszcie przechodząc do teraźniejszości to Kanada ma Crosby&#39;ego i Heatley&#39;a, którzy powinni dzisiaj być liderami. Na pewno USA dysponuje słabszymi piątkami, będzie miała przeciwko sobie kanadyjską publiczność, ale ma Millera w bramce i to oni zaprezentowali się korzystniej jak dotychczas. &quot;Klonowy Liść&quot; nieoczekiwanie zremisował ze Szwajcarią prezentując się słabo. Dzisiaj ma być roszada, Richards idzie do 1 piątki, dzięki temu Nash będzie mógł grać na swoim prawym skrzydle. Na ile przyniesie to korzyść, zobaczymy.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Faktycznie dzisiaj prawdziwa uczta, graja ze soba najwieksze potegi swiatowego hokeja.. Spotykaja sie teamy, ktore graly w wielkich finalach o zloto w 3 poprzednich olimpiadach: w 1998r. (Nagano) Sborna ulegla Czechom 0-1; w 2002r. (Salt Lake City) Kanada utarla nosa gospodarzom; a cztery lata temu w Turynie derby Skandynawii na swoja korzysc rozstrzygneli Szwedzi... Oczywiscie, mecze finalowe rzadza sie swoimi prawami i to zupelnie inna bajka jesli chodzi o stawianie... Jednakze, mimo ze dzisiaj mamy do czynienia tylko z meczami grupowymi to i tak nie pokusze sie o wskazanie zwyciezcy w zadnym z nich ???? W starciach Skandynawow oraz Czechow z Rosja moze zdarzyc sie wszystko. Pewniejszy wydaje sie typ na Kanade, jednak kurs jest bardzo niski (1.56 w Pinnacle) i moim zdaniem nie ma co ryzykowac biorac pod uwage fakt ze Amerykanie rowniez dysponuja swietnym skladem, handicap 1,5 bramki to juz w ogole zabawa dla graczy o stalowych nerwach;) Reasumujac, ja odpuszczam typowanie zwyciezcow, ale zdecydowalem sie na nastepujacy pick:


CAN vs USA under 5,5 2.26 Pinnacle 3-5 ⛔

Na pewno wielu osobom, biorac pod uwage sile ofensywna obu teamow, typ wyda sie bardzo ryzykowny... Jednak kurs na under w regulaminowym czasie gry zacheca i wydaje mi sie ze niski wynik meczu jest bardzo prawdopodobny. Na przeciwko siebie stana druzyny zlozone w 100% z hokeistow wystepujacych w NHL i to najwiekszych gwiazd tej ligi, jednak jak pokazaly mecze obu zespolow ze Szwajcaria, gdy mamy do czynienia z dobra obrona i swiatowej klasy bramkarzem to o strzelanie bramek rywalowi wcale nie jest latwo.. A w dzisiejszym starciu oba teamy dysponuja bardzo dobra obrona i swietnymi fachowcami w bramce, mysle ze zarowno Ryan Miller jak i goalie Klonowych Lisci (bez znaczenia czy bedzie to Luongo czy Brodeur) stana na wysokosci zadania:cool: Mysle, ze mecz zakonczy sie wynikiem oscylujacym wlasnie wokol 5 bramek... cos w stylu 4-1, 3-2, 2-1 na korzysc ktorejkolwiek ze stron wyglada bardzo prawdopodobnie:cool:


edit: zgadzam sie z dublem Odisio, rowniez nieco bardziej sklaniam sie ku Finom, ale u mojego buka nie ma mozliwosci postawienia takich handicapow, moze to i lepiej bo jednak jak napisalem, dzisiaj wszystko moze sie zdarzyc ????




Olympics 3-3-0 [50%]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom