>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Hit dnia (wtorek): Manchester City vs. Bayern Monachium (25.11.2014)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Arcyciekawie zapowiada się wtorkowy hit dnia w Lidze Mistrzów. Manchester City z nożem na gardle będzie walczyć z Bayernem Monachium o komplet oczek. The Citizens ostatnią porażką z CSKA Moskwa mocno skomplikowali swoją sytuację w tabeli. Gospodarze mają dwa punkty i tym samym małe szanse na upragniony awans. Mistrzowie Anglii mogą nawet uplasować się na ostatnim miejscu co byłoby kompletnym upokorzeniem. Manuel Pellegrini mimo braku Fernandinho oraz Yaya Toure (czerwone kartki w meczu z CSKA) będzie musiał postawić wszystko na jedną kartę. Bayern jest niezwykle mocny, pokazał to w dwumeczu z Romą. Zatem bardzo trudne zadanie przed zespołem z Manchesteru.
Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Dla mnie bankierem wtorkowych beczy będzie Bayern, dlaczego tak uważam? Już wam tłumaczę, Bayern w świetnej formie natomiast City po porażce z CSKA będzie potrzebować punktów. Nie znam składów ale Bayern ma takich zawodników, którzy mogą zapewnić 6 wygranych w 6 meczach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bayern za pewne będzie chciał podtrzymać świetną passę i dla tego gram na nich po dość dobrym kursie.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Dla mnie bankierem wtorkowych beczy będzie Bayern,
Moim zdaniem, kluczem w tym meczu będzie skład w jakim zagra Bayern. Oni już nie muszą umierać na boisku za punkty. A, czy obecnie trzeci zespół Premier League nie jest w stanie w końcu wywalczyć 3 punktów w LM? Warto poczekać na składy, ale myślę, że już dziś można myśleć nad szukaniem niespodzianki w tym meczu.
 
M 340

macvas

Użytkownik
Oni już nie muszą umierać na boisku za punkty.
I tu się nie do końca zgodzę. Nie zapominaj, że mówimy o Bayernie. Od nich - gwiazd, którym klub miesięcznie wypłaca grube miliony - w każdym meczu oczekuje się wygranej i pełnego zaangażowania.
Fakt, że awans został wywalczony w cuglach, nie zwalnia ich z zarabiania istotnych dla budżetu pieniędzy za zwycięstwo w LM. Nie ma mowy o jakiejkolwiek taryfie ulgowej. Nawet jak Bayern wyjdzie w zmienionym składzie albo zagra tzw. drugi garnitur (w co wątpię), to jest w stanie nawiązać wyrównaną walkę właściwie z każdym zespołem. Bayern to nie pierwszy lepszy uczestnik LM.
City jest na musiku, ale łatwo mieć nie będzie. imho, można szukać wszelkich wymówek ale faworytem nadal jest Bayern.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
I tu się nie do końca zgodzę. Nie zapominaj, że mówimy o Bayernie. Od nich - gwiazd, którym klub miesięcznie wypłaca grube miliony - w każdym meczu oczekuje się wygranej i pełnego zaangażowania.
Fakt, że awans został wywalczony w cuglach, nie zwalnia ich z zarabiania istotnych dla budżetu pieniędzy za zwycięstwo w LM. Nie ma mowy o jakiejkolwiek taryfie ulgowej. Nawet jak Bayern wyjdzie w zmienionym składzie albo zagra tzw. drugi garnitur (w co wątpię), to jest w stanie nawiązać wyrównaną walkę właściwie z każdym zespołem. Bayern to nie pierwszy lepszy uczestnik LM.
City jest na musiku, ale łatwo mieć nie będzie. imho, można szukać wszelkich wymówek ale faworytem nadal jest Bayern.
Trochę nielogiczne jest to co napisałeś.
Bayern ma zapewnione pierwsze miejsce w grupie. Od swoich gwiazd klub oczekuje, że będą one robiły wszystko aby osiągnąć cele założone na początku sezonu. Jednym z nich jest wygranie ligi mistrzów. Żeby wygrać ligę mistrzów wszystkie (albo prawie wszystkie) gwiazdy muszą być zdrowe, bez kontuzji. Nie pisz więc, że w meczu z MC gwiazdy Bayernu będą gryzły trawę i grały z pełnym zaangażowaniem. Klub nie potrzebuje kolejnych, nic nie znaczących trzech punktów w grupie. Klub potrzebuje swoich zawodników zdrowych. Dla takiego klubu jak Bayern liczy się tylko konkretna kasa a taka kasa jest za zdobycie Pucharu Europy. Nie drobne za zdobyte punkty w grupie. Taki mecz to jest szansa dla rezerw. I tylko gracze rezerwowi będą grali na 150%. Reszta bardziej będzie uważała na swoje kulasy.
Nie twierdzę, że Bayern odda mecz. Jest szansa wyeliminowania jednego z groźniejszych rywali do zdobycia pucharu i pewnie Bayern będzie chciał to zrobić. Ale nie za wszelką cenę. Nie kosztem zdrowia swoich gwiazd.
Dla mnie osobiście mecz nie do grania.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Oczywiście masz rację. Ale popatrz po wynikach podobnych meczy w minionych edycjach Ligi Mistrzów. Wprawdzie to nie ostatnia kolejka, ale nie wiemy co wymyślił trener. Kilka zmian w składzie nie sprawi, że Bayern stanie się chłopcem do bicia - fakt. Jednak za takiego chłopca nie można też traktować Manchesteru. Nie idzie im w LM, co nie zmienia faktu, że stać ich na postawienie się Bawarczykom.
 
lejasotto 0

lejasotto

Użytkownik
Moim zdaniem, kluczem w tym meczu będzie skład w jakim zagra Bayern.
A ja jestem przekonany, że na niespodziankę City w tym meczu liczyć nie można, bo jeżeli mówicie, że są w stanie to zrobić to argumentujecie to tylko występami Citizens w Premier League, a wszyscy wiemy jak oni graja w Champions League. Do tego bez swoich asów w ataku czyli Yaya Toure i Davida Silvy będzie im niezwykle ciężko. Więc skład w jakim zagra Bayern nie ma znaczenia, bo nie ważne kogo wystawią to i tak będzie to drużyna na którą myślę w aktualnej formie City nie stać.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Skoro piszecie o Bayernie i jego podejściu do meczu, to pamiętajcie, że włodarze FCB traktują ten mecz jako walkę &quot;dobra ze złem&quot;. Złem są oczywiście sztucznie napompowane petrodolary w City, a dobrem Bayern, który na obecną potęgę pracował od połowy lat 70&#39;. Wątpię, że Bawarczycy odpuszczą ten mecz.
Przypuszczalny skład: Neuer - Rafinha, Boateng, Dante, Bernat - Robben, Alonso, Goetze - Mueller, Lewandowski, Ribery
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Bayern nie odpuści na pewno tego meczu.
Niby dlaczego? W lidze mają bezpieczną pozycje, nie muszą się na nic oszczędzać.
Dodatkowo nie oszukujmy się mało kto lubi MC i nikt im nic odpuszczał nie będzie.
Inna sprawa iż, MC stać na wygraną z Bayernem u siebie w czysto sportowej walce.Trzeba poczekać na oficjalne składy przede wszystkim City,ale w tym meczu bardziej czaiłbym się na over bramkowy typu 3,0.
 
M 340

macvas

Użytkownik
Trochę nielogiczne jest to co napisałeś.
Mógłbym to samo napisać o kilku zdaniach z Twojego ostatniego posta, ale nie tędy droga. Bayern to wielka firma. Taka firma musi na siebie zarabiać na każdy możliwy sposób. Przykład z ostatnich dni: skoro chwalą się w mediach, że spłacili Alianz-Arenę 15 lat przed czasem, to oznaka wielkiej finansowej prosperity i wzorcowego zarządzania finansami klubu. Taki kapitał zbija się właśnie pomnażając m.in. te jak to ująłeś &quot;drobne za zdobyte punkty w grupie&quot;, im więcej tych drobnych, które są celem same w sobie, tym bliżej jest do celu końcowego jakim są tytuły na krajowym i europejskim podwórku. Koniec o finansach.
Dla mnie osobiście mecz nie do grania.
Tu się zgodzę. Za większe pieniądze no bet. Dla zabawy można strzelić w którymś kierunku.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Mógłbym to samo napisać o kilku zdaniach z Twojego ostatniego posta, ale nie tędy droga. Bayern to wielka firma. Taka firma musi na siebie zarabiać na każdy możliwy sposób. Przykład z ostatnich dni: skoro chwalą się w mediach, że spłacili Alianz-Arenę 15 lat przed czasem, to oznaka wielkiej finansowej prosperity i wzorcowego zarządzania finansami klubu. Taki kapitał zbija się właśnie pomnażając m.in. te jak to ująłeś &quot;drobne za zdobyte punkty w grupie&quot;, im więcej tych drobnych, które są celem same w sobie, tym bliżej jest do celu końcowego jakim są tytuły na krajowym i europejskim podwórku. Koniec o finansach.

Tu się zgodzę. Za większe pieniądze no bet. Dla zabawy można strzelić w którymś kierunku.
Tylko, że Bayern ma już pewne pierwsze miejsce w grupie, więc pośredni cel (o którym mówisz) w drodze po puchar już osiągnęli i nie ma sensu zbytnio sie spinać. Oczywiście nie mówię tu o pełnej olewce. Ale inaczej się gra o jakąś stawkę a inaczej o pietruchę, bo te &quot;parę&quot; euro za punkt w grupie to w przypadku Bayernu pietrucha nie warta ryzyka podstawowych piłkarzy. Dla klubu ważniejsze jest to żeby podstawowi gracze byli w pełni zdrowi niż to żeby zdobyli trzy punkty na MC kosztem jakiejś kontuzji. Oczywiście Bayern ma taką ławę, że może ona rozjechać niemrawy obecnie MC. &quot;Angole&quot; będą na bank walczyć do końca i nogi nie odstawią - wszak porażka z Bayernem ogranicza do minimum szanse wyjścia z grupy. Dlatego myslę, że nie ma sensu napalać się na ten mecz i tak jak mówisz ewentualnie pograć za drobne dla wiekszych emocji w czasie oglądania.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Gadacie ale niewiele praktycznych argumentow podajecie procz tego, ze Bayern nie lubi Man City - argument 3latka, Nikt nie lubi Man City - argument 2latka, Bayern nic nie musi, Bayern sie bedzie oszczedzal, man City to petrodolary itd, itp.
Obecnie na moj gust wyglada to tak.
Man City ma ogromne problemy z gra obronna. Pokazaly to ostatnie mecze, mowia o tym eksperci od PL, widac to w wynikach Man C. w meczu ze Swansea labedzie mogly spokojnie strzelic 2 badz 3 bramki. Skonczylo sie na 1 bo umiejetnosci zawodnikow Swansea byly niewystarczajace by wykonczyc akcje 1 na 1 z Hartem, Bayern tego problemu nie powinien miec. Moim zdaniem Bayern bedzie mial conajmniej kilka jak nie kilkanascie okazji do strzelenia gola. Kilka z nich wykorzysta na bank wiec over 1,5 gola @ 1,86 badz over 2,5 gola Bayernu @ 3,9 to jak dla mnie zaklady warte uwagi.
Man City gra w tym meczu o zycie. Albo wygraja (i beda grali mecz ostatniej szansy w ktorym beda musieli na wyjezdzie pokonac Rome) albo zremisuja badz przegraja z Bayernem i odpadaja z wyscigu. Co za tym idzie, Man City bedzie musialo zagrac otwarta pilke z Bayernem a nie liczyc na fartowne zwyciestwo. Ten mecz moze przeobrazic sie w festiwal goli, bo Bayern raczej nie bedzie sie bronil przez 90 minut a i Man City w pewnym momencie bedzie musialo zaryzykowac i grac o pelna pule.
Kolejna sprawa to ktos wspomnial o absencjach w Man City. Niestety lawka zawodnikow z Manchesteru nie jest tak szeroka jak lawka w Bayernie. Ktos mowil o oszczedzaniu sie Bayernu, ale z 99 pewnoscia mozemy powiedziec, ze zawodnicy tacy jak Muller, Robben, Lewandowski, Goetze, Ribery itd zagraja w tym meczu, jak nie w podstawowej jedenastce to wejda z lawki wiec sila ofensywna bedzie duza. Po drugiej stronie Man City bedzie liczyc praktycznie tylko na Aguero, bo reszta zespolu spisuje sie ponizej oczekiwan.
Dodatkowo, zastanawia mnie czy Pelegrini bedzie w stanie zmotywowac swoich pilkarzy do tego meczu, po dosyc duzej fali krytyki ktore spadly na trenera Man City. W pilkarzach zdecydowanie nie widac zaciecia i tej jak to sie mowi, sportowej agresji. Jesli mam sobie wyobrazic gre Man CIty z Bayernem z takim samym podejsciem jak w meczu ze Swansea - ospalym, powolnym, bez asekuracji, z duza liczba bledow w obronie i malym zaangazowaniem to naprawde nie widze tutaj wygranej the Citizens. Pilkarze Man City tez wiedza jaka jest ich sytuacja (w LM jak i w PL) i fakt, ze znajduja sie na ostatnim miejscu w grupie LM i maja nikle szanse na awans do PO w LM (a ide o zaklad, ze Pelegrini zrobi wszystko by uniknac gry w LE bo dla Man City priorytetm bedzie gra w PL a nie tulaczka po Europie i granie z cieniasami) zapewne nie doda im skrzydel ich jakos specjalnie nie bedzi emotywowac.
Ja w tym meczu ide w strone Niemcow tylko dlatego, ze Man City jest pod forma i nic wielkiego nie prezentuja. Bayern tego meczu wygrac nie musi, ale nie znaczy to, ze pojedzie do Manchesteru odbebnic to spotkanie. Kursy na Bayern sa bardzo fajne i zadko w sezonie taki kurs wyjdzie na Bawarczykow wiec mysle, ze warto cos na nich postawic.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Gadacie ale niewiele praktycznych argumentow podajecie procz tego, ze Bayern nie lubi Man City - argument 3latka, Nikt nie lubi Man City - argument 2latka, Bayern nic nie musi, Bayern sie bedzie oszczedzal, man City to petrodolary itd, itp.
.
Nikt synu nie pisze, że specjalnie Bayern będzie jakoś podwójnie napierał by zrobić nazłość MC bo ich nie lubią i że to argument do tego by stawiać na Bayern tylko że ogólnie nikt nie będzie szedł na rękę MC jak wyżej pisali bo MC mało kto lubi tyle, więc mecz będzie normalny bez jakiś tam odpuszczaniu.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dla mnie bankierem wtorkowych beczy będzie Bayern, dlaczego tak uważam? Już wam tłumaczę, Bayern w świetnej formie natomiast City po porażce z CSKA będzie potrzebować punktów. Nie znam składów ale Bayern ma takich zawodników, którzy mogą zapewnić 6 wygranych w 6 meczach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bayern za pewne będzie chciał podtrzymać świetną passę i dla tego gram na nich po dość dobrym kursie.
Pierwszy post na wtorek patrzę czytam.
A wynika z niego tak:
Cześć jestem Janusz mam dla Was pewke miesiąca.
Grajcie Bayern juz Wam mowie dlaczego.
Dlatego ze Bayern ma ten mecz gdzieś bo rewanż za poprzedni sezon juz był i teraz Bayern pewnie mimo ze nie zagra w pełnym składzie to i tak wygra bo Bayern to Bayern a City to zło i w ogóle słaba forma.
Dlatego koledzy grajcie Bayern zeby mozna było fajnie pieniążki dla buka oddać.
Absurdalny kurs na zwycięstwo City pisałem juz wcześniej ze jak dla mnie to wszystko śmierdzi z daleka i City zapewne wygra z Bayernem ✅ ✅ a potem awansuje dalej.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Manchester City - Bayern Monachium
Godzina 20:45
Typ : Over 2.5 + BTTS
Kurs 1.90
bet365​

✅✅✅ Wynik 3:2 ✅✅✅

Najciekawsze spotkanie z wtorkowych meczy Ligi Mistrzów. Na Etihad zmierzą się dwa olbrzymie kluby - Man City z Bayernem. Szanse na awans Obywatele mają nikłe, ale zawsze jakieś są, i na pewno będą grać do końca, jak to mają w zwyczaju. Nie odpuszczą tego meczu, tylko zagrają na 100% możliwości.

W przypadku wygranej nad Bayernem i remisie w Rosji, City wskoczy na drugie miejsce w tabeli mając jeszcze mecz w Rzymie do rozegrania, bo CSKA w Monachium polegnie na 95%. Jest o co grać, jest o co walczyć. Obie drużyny mają świetne składy, a najlepsze są u nich formacje ofensywne. City ma póki co dwa remisy i dwie przegrane, póki co nie jest to dobry bilans, ale można go poprawić już we wtorkowy wieczór. BTTSy mieli w 3/4 meczach, a dodatkowo z overem, w dwóch meczach z CSKA. Pamiętam mecz w Monachium, dzielnie grali i głównie bronili się, ale w końcówce Joe Hart skapitulował po świetnym strzale Boatenga. City ostatnio było w dołku, ale wydaje mi się, że zaczyna z niego wychodzić. W ostatniej kolejce wygrali ze Swansea 2:1, odrobili jednobramkową stratę. Mam nadzieję że podobny wynik będzie i we wtorek.

Bayern to hegemon ligi niemieckiej, ogólnie chyba nie ma w tej lidze drużyny, która ma argumenty aby na przeciągu całego sezonu walczyć na równi z nimi o Mistrzostwo Niemiec. Prawie wszystkie mecze to lekkie i przyjemne wygrane, często kilkoma bramkami. Ofensywy zespołu z Bawarii chyba wymieniać nie trzeba., bo każdy szanujący się fan piłki ją zna ;) Ostatnio Over 2.5 + BTTS w zespole z Monachium pokryty w meczu z Borussią gdzie wygrali 2:1. Ostatnie mecze to wygrane do zera, ale nie ma co porównywać Hoffenheim czy Frankfurtu do Manchesteru... Jestem skłonny uwierzyć, że City jest w stanie wygrać ten mecz, ale stracić straci na pewno. Najbardziej możliwy scenariusz jak dla mnie to 2:1 dla którejś ze stron lub 2:2. W ostatnich trzech meczach City typ był pokrywany, w ostatnich 4/5 meczach Bayernu był pokrywany over 2.5, a wydaje mi się że na Etihad bramkę stracą, więc 1.90 to nie jest najwyżej ale przy tych drużynach to kurs jak najbardziej do gry. ;)

Polecam ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
City- Bayern
Typ: City under 16,5 fauli 1.62 Óni ✅14(4 do przerwy)
Biorę pod lupę szlagier tego dnia, a konkretnie faule. Linia ogólna spadła już z 29,5 na 27,5 ale na oba zespoły trzyma się dalej na tym samym poziomie. Bayern ma już zapewniony awans i nie wydaje mi się, żeby wyszli w najsilniejszym składzie. Pep będzie zapewne oszczędzał kluczowych graczy, chroniąc ich przed kontuzjami, bo faza grupowa to formalność, dla nich gra zaczyna się od 1/8. City gra o życie, jak narazie spisuje się słabo, jak na swój potencjał. Całkiem możliwe, że dwumeczem z CSKA zaprzepaścili szanse na awans z grupy, ale to jest sport i wszystko się może dzisiaj zdarzyć.
Linia 16,5 jest wysoka jak na jeden zespół. Bayern teoretycznie powinien mieć więcej % piłki(linia 56,5), a to przekłada się często na ilość fauli. IMO posiadanie będzie mniej więcej po równo, bo City będzie gryzło trawę i co za tym idzie nie będą dużo faulować. Obecnie jest tendencja do częstego stosowania korzyści, mało używania gwizdka, co przekłada się oczywiście na cyferki. Dawniej fauli było więcej, to nie ulega wątpliwości. Polecam ;)
 
M 7

makaveli7777

Użytkownik
Ja tu łapie bts. City będzie chciało zdobyć za wszelką cene 3 pkt a bayern ma już zapewniony awans więc wyjdzie słabszym składem a zmiennicy bedą chcieli się pokazać i powinni gola pyknąć.
Mój typ to btts i city wygra.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
CSKA Moscow - AS Roma x2 za 1,42 Bet365 9\10

Roma gra ładny football wygrali ostatni mecz z Atalantą nie przemęczając się zbytnio. Dojrzali zawodnicy dobrze komponują się z młodymi dając mieszankę &quot;wybuchową&quot;, która w Serie A ustępuje tylko Juventusowi (9-1-2). N drugim biegunie CSKA na 4 miejscu w Rosji (8-1-5), 4 punkty w LM zdobyli na M. City, który nie przykłada się do pucharów przegrał między innymi z Lechem Poznań.

BATE- Porto więcej bramek 2 połowa za 2,05 Bet365 5\10
Spodziewam się meczu, którego żadna ekipa nie będzie chciała przegrać i gra zacznie się w drugiej połowie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom