>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Hit 30. Kolejki: Borussia Dortmund - Bayern Monachium 11.04.2012

Status
Zamknięty.
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Data: 11.04.2012
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: 1
Kurs: 2,55
Bukmacher: Pinnacle
Godzina rozpoczęcia: 20:00

To będzie wielki hit. Lider Bundesligi Borussia Dortmund zmierzy się z drugą drużyną tabeli, a więc Bayernem Monachium. Oba kluby dzieli tylko trzy punkty. W przypadku wygrania tego meczu przez drużynę gospodarzy, tytuł mistrza może być już na wyciągnięcie ręki.

To iż podopieczni Kloppa są w fenomenalnej formie potwierdza fakt, że nie przegrali już od 23 spotkań. W tym czasie wygrali aż 18 i zanotowali 5 remisów. Jeśli byśmy brali pod uwagę minione 13 gier to Borussia triumfowała aż 11 krotnie. Przy tylko 2 remisach to wynik bardzo dobry. Ostatnie cztery spotkania Dortmundczyków to 3 wygrane oraz remis. U siebie Borussia nie przegrała kolejnych 11 meczy, wygrywając 9 z nich. Ostatnie 6 domowych starć to 5 zwycięstw: z Hoffenheim 3:1, z Bayerem 1:0, z Hannoverem 3:1, z Mainz 2:1 i z Werderem 1:0 oraz remis po szalonym spotkaniu 4:4 ze Stuttgartem. Jednak ten remis to wypadek przy pracy, a poprzednie niełatwe konfrontacje to potwierdzenie dobrej dyspozycji Borussii.

Bayern to na pewno wielka firma. Ostatnie 6 gier w lidze to komplet ich zwycięstw, lecz wcześniej przegrali dwukrotnie, zanotowali 2 remisy oraz odnieśli 3 zwycięstwa. Jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe piłkarze z Monachium wygrali 7 meczy, 3 razy remisowali i przegrali czterokrotnie. Ostatnie 6 wyjazdów to po 2 wygrane: 6:0 z Herthą i 1:0 z Nurnbergią, 2 remisy: 1:1 z Hamburgiem i 0:0 z Freiburgiem oraz 2 przegrane: 1:3 z Borussią M&#39;gladbach i Bayerem 0:2. Tak więc ich gra nie jest rewelacyjna. Jak widać mecze z lepszymi, wyżej notowanymi rywalami kończyły się ich porażkami lub w najlepszym wypadku remisami. Nawet wysoka wygrana z bardzo słabą Herthą nie zamazuje niezbyt dobrej dyspozycji Bawarczyków poza własnym obiektem.

Mam wielką nadzieje że drużyna Lewandowskiego, Piszczka i Błaszczykowskiego poradzi sobie z Bayernem, gdyż bardzo lubię grę Borussii. Grają oni ładnie dla oka i do tego skutecznie. Według mnie jest to najlepsza ekipa w Niemczech i jakby nie słaby start w obecnym sezonie, już teraz mogli by mieć tak wielką przewagę nad resztą stawki, że już praktycznie świętowali by mistrzostwo. Lecz myślę, iż udowodnią wyższość w lidze nad pozostałymi teamami i także nad Bayernem i zwyciężą po ładnym i zaciętym spotkaniu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
dla mnie faworytem jest Dortmund bo gra u siebie i tyle
Trochę przesadzasz faworytem Borussia nie jest... Bayern rzeczywiście pod ogromną presją ale oni zawsze po sezonie bez mistrzostwa mają must win.

Moim zdaniem zobaczymy mecz na wyczucie rywala, jakiś under może, a nawet gol po 28 minucie jak będą dobre kursu.

Robert Lewandowski Will not score Kurs: 1,4 ???? myślałem, że będzie z 1,8....

O :razz:

28:00 min or later/No goal Kurs:1,9 Tobet

Smuda pojechał na mecz ? bo gdzieś słyszałem, że wypowie się na temat Peszki po powrocie z Niemiec :]
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
A ja myślę że walka o tytuł nie rozstrzygnie się jeszcze w tej kolejce ????
Wygrywając Dortmund przybliżył by się do niego nie znacznie,ale to by było chyba zbyt piękne.Sądze że Bayern nie odpuści ale nie będzie w stanie wygrać tego spotkania zresztą sam Otmar Hitzfeld przewiduje remis w tym spotkaniu.Jak odnieść się do jego słów.Albo czuje że czeka ich ciężka przeprawa i jest świadomy tego że remis w tym spotkaniu to najbardziej korzystny wynik jaki ugrają w Dortmundzie,albo czysta zagrywka psychologiczna,by nie co uśpić rywala.Hitzfeld jest jednak wielkim optymistą mówić że przeczuwa remis a i tak mistrzem zostanie Bayern,no ale zobaczymy jak to będzie..
Odcinając się od tego co mówi sam szkoleniowiec Bayernu,ja również typuje remis w tym spotkaniu.Stawka tego meczu jest wysoka i obie drużyny wiedzą o tym nie będą chcieli popełniać głupich błędów.
Dortmund z przewagą 3pkt i atutem własnego boiska może troszke bardziej rozluzniony wejść w to spotkanie,w końcu zwycięstwo dało by im 6pkt przewagi nad Bayernem ale z drugiej strony porażka oznaczała by oddanie fotela lidera bawarczykom z lepszym bilansem bramkowym.W każdym razie ja typuje czysty remisik.

Typ:Remis⛔
Kurs:3,40
Bukmacher:BetClic
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Borussia Dortmund - FC Bayern München

W razie wygranej gospodarze to właśnie BVB będzie bardzo blisko zdobywania Mistrzostwa Niemiec. Chociaż na pewno nie będzie to łatwe ponieważ Bawarczycy łatwo tutaj się nie poddadzą. Obecnie różnica punktowa pomiędzy tymi zespołami to zaledwie trzy punkty. BVB jest liderem i niewątpliwie są w lepszym położeniu przed tym meczem poniewaz dla nich remis będzie dobrym wynikiem w tym meczu. Jednak jestem przekonany, że tutaj żadna drużyna nie bedzie grała na remis tym bardziej, że zmierzą się ze sobą dwie najskuteczniesze zespoły. Bayern do tej pory strzelił sześćdziesiąt dziewięć bramek zaś BVB o trzy mniej. Poodpieczni Kloppa grając przed własną publicznością zanotowali jedenascie wygranych, dwukrotnie remisowali a także raz przegrywali.Jezeli idzie o strzelanie bramek w ostatnich meczach to wygląda to następująco 6-1 z Koln, 4-4 z Stuttgartem oraz w weekend 3-1 z Wolfsburgiem. Tak wiec widać, że potencjał mają bardzo duży. Jednak nie ma się czemu dziwić ponieważ w tej formacji mają grozićnych zawodników. Takich jak Lewandowski czyli najskutecznieszy zawodnik tego zespołu. Jednakprzecież są jeszcze Kagawa, który również strzela sporo rbamekw ostatnich spotkaniach, Blaszczykowski czy Perisic i jak ktoś może tutaj strzelić bramkę to własnie Ci zawodnicy. Ekipa BVB jest dobrze przygotowana kondycyjne ponieważ warto jest zobaczyć ile bramek strzelają w drugich połowach tym samym pokazują jak sa bardzo groźni w tym sezonie. Bayern jeżeli myśli o Mistrzostwie Niemiec nie może tego spotkania przegrać. Jednak ich grafik jest napiety ponieważ grają dzisiaj bardzo cieżkie spotkanie ligowe w weekend w meczu z Mainz również nie powinno być wcale łatwiej zaś w następnym tygodniu czeka ich mecz półfinałowy z Realem Madryt. Bawarczycy pomimo, że na wyjazdach mają całkiem dobry bilans ponieważ zanotowali siedem wygranych, trzykrotnie remisowali a także cztery przegrywali. Ale w głownej mierze jest to bardzo dobry wynik z pierwszej cześci sezonu ponieważ w tym roku na poza Allianz Arena nie prezenotują się dobrze. Jednak są bardzo doświadczoną drużyną i to jest ich tutaj spory atut ponieważ co rok grają o najwyższe cele zarówno w rodzimej lidze jak i na arenie miedzynarodowej. Chociaż mieli w marcu trzy bardzo dobre spotkania w których strzelili dwadziescia bramek ejdnak w pięciu ostatnich potyczkach strzelili najwięcej dwie bramki. Jednak na pewno w żadnym momencie spotkania nie można ich lekceważyć ponieważ w każdej formacji mają bardzo dobrych zawodników. W pomocy w bardzo dobrej formie na skrzydłach znajdują się Ribery oraz Robben, którzy niewątpliwie będą tutaj przeprowadzać akcje bokami boiska. W środku przecież jest chociażby Olić, który jest w dobrej formie. Mają najskutecznijeszego zawodnika ligi jakim jest Mario Gomez, który strzela jak na zawołanie w weekend dołożyl dwa trafienia do swojego konta. Reasumujac emocji tutaj nie powinno zabraknąc i spodziewam się, że i bramek ponieważ jak zobaczymy na potencjał tych drużyn w ofenswyie wygląda to bardzo dobrze.

Typ over 2.5 @1.70
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Sądzę, że warto spróbować może x2 zagrać, bowiem kurs 1,50 może nie powala na kolana, no ale jest zupełnie dopuszczalny ???? oczywiście zakład ten polecam osobom, które jednak faworyta upatrują w drużynie z Bawarii - podobnie jak ja ???? Wiadomo, to jest taki mecz, w którym może wydarzyć się wszystko, jednakże, szczerze wątpię, że Bawarczycy pozwolą sobie na stratę punktów, ponieważ 6 pkt w razie przegranej, może być cholernie ciężko odrobić w 4 kolejki, gdy będą również obciążeni półfinałem LM z Realem. Można spróbować. Pozdrawiam
Ponadto, sądzę, że ewentualny remis nie jest aż tak tragicznym rezultatem dla Bayernu, bowiem 3 pkt w 4 kolejki, to zupełnie do odrobienia ????
 
candida 45

candida

Użytkownik
Sądzę, że warto spróbować może x2 zagrać, bowiem kurs 1,50 może nie powala na kolana, no ale jest zupełnie dopuszczalny
Zgadzam sie, może zmienilbym tylko slowo &quot;dopuszczalny&quot; na &quot;do zaakceptowania&quot; :grin:

Cieszy mnie ogromnie fakt że BVB, mistrz kraju, druzyna walczaca o najwyzsze cele, ma w skladzie Polakow. Cieszy mnie to, ale ów radosc w dzisijszej konfrontacji nie ma nic do rzeczy i patrzac chlodno na personalia, widze zdecydowana przewage Bayernu. Ktos powie &quot;nazwiska nie graja&quot; a reszta bedzie mu klaskac, to to fakt. Niemniej w takich meczach jak dzisiejszy, zdecydowac moga indywidalnosci, chwilowy przeblysk i element poezji - wiemy jakimi skrzydlami dysponuje Bayern. Naturalnie nie jest moim celem deprecjonowanie sukcesow BVB, poprostu jakosciowo Bayern cenie wyzej, jesli do tego dodamy ich motywacje, wychodzi mi prosty rachunek - goscie dzis nie przegraja.

Opieram sie na intuicji, wszelkie analizy na pol strony, ktore czyta sie moze niekiedy ciekawie, nie beda mialy dzis absolutnie znaczenia - zdecyduje dyspozycja dnia, w mojej ocenie szane rozkladaja sie 40-60 na korszysc Monachium, stad decyduje sie grac DNB Bayern.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Opieram sie na intuicji, wszelkie analizy na pol strony, ktore czyta sie moze niekiedy ciekawie, nie beda mialy dzis absolutnie znaczenia - zdecyduje dyspozycja dnia, w mojej ocenie szane rozkladaja sie 40-60 na korszysc Monachium, stad decyduje sie grac DNB Bayern.
Przyznam, że właśnie zupełnie podobnie rozkładam szanse. Zgodzę się również, że analizy analizami ale bardziej tak intuicyjnie w stronę Bayernu się skłaniam ????
Dla mnie typ na to, że obie drużyny strzelą gole po kursie 1.6 to pewniak. Grzech nie zagrać.
A to myślę, że wręcz ryzykowny typ. Taki mecz może zakończyć się bezbramkowym remisem (bowiem każda z drużyn będzie uważać w obronie by nie stracić bramki) bądź wynikiem 1-0 dla którejś z drużyn - ale oczywiście mogę się mylić i mecz może się skończyć 2-2 lub 3-2 dla kogoś. No ale każdy ma swoje spojrzenie na ten mecz. Pozdrawiam
Chociaż rozważania rozważaniami, ale ja to cały czas się zastanawiam czy postawić to x2, bowiem tak jak napisałem, w takim meczu może jednak zdarzyć się wszystko, choć minimalnie większe szanse daję Bayernowi, co nie znaczy, że Borussia nie wyjdzie i udowodni, że należy im się mistrzostwo ???? Sam nie wiem czy warto stawiać i się denerwować. Pozdrawiam
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Dawno nie czytałem tylu herezji, ale po kolei
Cytat 1
Dortmund wyraźnie nie potrafi grać pod wielką presją jeśli ktoś się z tym nie zgadza zapraszam do dyskusji.

Jeśli ktoś nie potrafi grać pod presją, to jest to akurat Bayern. Wystarczyło, że pojawiła się drużyna, która może im zagrozić, a nogi mają jak z waty. Wystarczy popatrzeć na wyniki bezpośrednich spotkań czy niektóre mecze Bayernu, kiedy rywal nie położył się od razu.

Cytat 2
Kurs na Bayern niebawem podejdzie pod 3,00 i wtedy trzeba będzie to zagrać.

Zagrać można zawsze. Rzecz w tym, by postawić na właściwego konia, bo w każdym innym wypadku są to staracone pieniądze. Dla mnie kurs może podejść do 10 nawet, ale na Bayern nie postawię, bo Bayern nie wygra, ale o tym później.

Cytat 3
Nie oszukujmy się - na papierze Bayern z taką kadrą, pod taką presją musi
wygrać.

No właśnie: nie oszukujmy się!
Papier przyjmie wszystkie brednie, ale musi to na Rusi, a to jest Bundesliga. Nazwiska nie grają, pieniądze także. Presja wcale nie jest po stronie Borussii, ale po stronie Bayernu. Inaczej mówiąc - jeśli Bayern dzis nie wygra, to po raz drugi z rzędu Borussia sprzątnie mu paterę sprzed nosa, a to dla Bawarczyków będzie bardzo, ale to bardzo bolesne. To będzie drugi policzek w twarz.
Bayern chcąć myśleć o mistrzostwie musi dziś wygrać. Dortmund, choć ma trudne mecze, zadowoli się remisem.
Dlaczego Bayern dziś nie wygra?
Dortmund gra u siebie, a tam nie przegrywa. Przyjdzie 80k luda. Dortmund 2 razy więcej biega, ma patent na Bayern. poza tym Dortmund jest o klasę lepszy w defensywie. taki Santana, ktory grzeje tam ławę, spokojnie łapałby się do pierwsze jedenastki Bayernu. Nie żartujmy sobie. Boateng to średniej klasy obrońca, a Badstuber wygląda jak chłopczyk we mgle.
Owszem, Bayern ma lepsze nazwiska, ale Dortmund gra szybszą i nowocześniejszą piłkę. Bardzo podobną do Realu. moment nieuwagi i piłka jest w siecie rywala. Sorry, ale przed Bayernem i jego kibicami bardzo trudne czasy. Lanie od Borussii, a później tęgie baty od Realu. Dziwię się tylko, że nikt w Monachium nie widzi, że cała obrona poza Lahmem nadaje się do Koln lub Herthy. Bayern musi mieć defensorów z prawdziwego zdarzenia, bo siłą ataku nic nie wskóra. Zespoły buduje się od defensywy, a nie od d...y strony.
Mój typ: Dortmund
Dla mniej odważnych Dortmund w opcji remis nie ma zakładu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 135

mhm

Użytkownik
Zaczalem analizowac i powiem tak: Bayern ma 3 zawodnikow tj. Gomez, Ribbery i Robben.
Forma tego 1 jest taka jak zawsze czyli wysoka, pozostala dwojka gra jak baby tzn. jest okres (slowo nieprzypadkowe) to raz graja raz nie graja.
Kto ma ich kryc? Schmelzer i Piszczek czyli mega zapieprzacze, swietni gracze, bardzo solidny punkt. Na tym sie konczy moc Bayernu. Srodek pola srednio, obrona biedna. BVB gra bardzo kombinacyjnie a Bayern nie umial przekonujaco wygrac z Nurnberg czy Augsburgiem (u siebie!!)
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
mhm
Hmmm..w obronie Bayern ma czterech obrońców reprezentacji Niemiec, z tego wszyscy będą grali najprawdopodobniej w podstawowej jedenastce, jedyny znak pytania przy Boatengu. Środek pola biedny? Schweinsteiger, jeden z najlepszych środkowych pomocników świata obok niego wielki pracuś, reprezentant Brazylii - Luiz Gustavo, może grać tam również kolejny reprezentant Niemiec- Toni Kroos. Bayern środkiem pola i siłą ofensywną bije BVB na głowę, oczywiście nazwiskami, boisko resztę zweryfikuje ????
Prawda jest taka, że jeżeli Bayern zagra na swoim poziomie to Borussia nie ma szans.
 
billi 207

billi

Użytkownik
Na fejsie mi wyskoczyło ????
BVB : Romek,Piszczek,Hummels,Subotic,Schmelzer,Gundogan,Kehl,Kuba,Kagawa,Groskrojc i Lewy ,czyli standard :razz:
Bayern : Neuer,Lahm,Badstuber,Boateng,Alaba,Schweinsteiger,Kroos,Robben,Muller,Ribery,Gomez

Patrząc na to, to obrona oraz ofensywny pomocnik/podwieszony napastnik (Kagawa/Muller) na korzyść BVB,obrona oczywiście patrząc na to co umieją a nie to w jakiej są formie,chociaż jestem przekonany ,że dzisiaj formacja defensywna BVB zagra mistrzostwo świata.
Bramkarz,skrzydła,środek pola niestety na korzyść Bayernu:razz:
 
M 135

mhm

Użytkownik
Gustavo, Kroos to sa tylko nazwiska, to samo Badstuber czy Boateng. Jedyna szansa Bayernu to swietna dyspozycja Robbena i Riberyego.
Muller ostatnio bieda.
BVB ma lepszy team spirit i gra u siebie wiec dnb bvb biore bo czuje value.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Smuda pojechał na mecz ? bo gdzieś słyszałem, że wypowie się na temat Peszki po powrocie z Niemiec
Tak, pojechał pooglądać naszych chłopców w akcji.

Co do meczu: Zapowiada się ciekawe widowisko, kursy wyrównane, ale...
Zauważyłem coś takiego: kurs na dzisiejszy Bayern ~2,7, kurs na Bayern na 17.04 z Realem ~2,7. Dziś gość, później gospodarz. Wiadomo, że na Iduna Park gra się ciężko rywalom BVB, ale kurs na zwycięstwo Bayernu np. w Pinnacle 2,95 wydaje się duży, za duży jak na tego pokroju drużynę. Chociaż wolałbym tutaj wygraną Dortmundu z naszymi w składzie, to jednak sportowo i kursowo przemawia za mną Bayern.

Bayern DNB @ 2,06 Pinnacle
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Chyba czas na małe podsumowanko :razz:

Ten mecz chyba nie wpisuje w żadne schematy:
2 poprzeczki, słupek, karny, a wynik 1-0 i całkiem zasłużenie.
Inna ciekawostka: okrągłe zero kartek ????
Arjen Robben - man of the match :]

A już tak na poważnie, to Bayern kompletnie bez pomysłu na BVB. Wyglądali jakby oczekiwali aż Borussia się ukłoni ku nim, a tu się okazało że nie mają kompletnie argumentów aby sprostać rywalowi. Majstra dziś poznaliśmy, czekamy wiec na zwycięzce DFB-Pokal, tu też czeka nas rywalizacja obu tych drużyn.

Jak ktoś nie oglądał to wszystko co najważniejsze już na eurosport.pl

No i pozdrowienia dla pana Tomasza Hajto, miło że pan wpadł ????

 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Przewagę miała zdecydowanie Borussia i wynik to odzwierciedlił. Robben man of the match, ale jeśli nie wszyscy widzieli wspaniały wyczyn Subotica, to mają teraz okazję:
Nie wiem czy to wspaniały wyczyn. Teraz wszyscy sezonowi kibicie piszą o Holendrze Man of the Match a już chyba nie pamiętają jak dawał nam awans do LM. To jak zachował się tutaj Holender to profesja, myślę, że nie jeden tutaj by nie wytrzymał. Co do Subotica to spokojnie, przyjdzie czas na niego może nie w tym sezonie ale prędzej czy później ????
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Pierdzielicie. Dobrze Subotic pocisnął gościa, jak się widzi na boisku, że rywal jest psychicznie zlamany to się go niszczy do samego końca, tak żeby się już nie podniósł, to nie jest gra dla płaczków i innych lalusiów, akurat to &quot;zagranie&quot; Subotica było w dobrym momencie, zreszta potem Robben z 4 metrów nawet juz do pustej nie potrafił strzelić. Z tematu przed meczem się dowiedzialem, że największe pewki meczu to X2, Lewy nie strzeli, i obie strzelą bramki. Jak widac kibiców Bayernu tu nie brakuje, ale to, że BVB ma patent na Bayern to fakt ;)
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Pierdzielicie. Dobrze Subotic pocisnął gościa, jak się widzi na boisku, że rywal jest psychicznie zlamany to się go niszczy do samego końca, tak żeby się już nie podniósł, to nie jest gra dla płaczków i innych lalusiów, akurat to &quot;zagranie&quot; Subotica było w dobrym momencie, zreszta potem Robben z 4 metrów nawet juz do pustej nie potrafił strzelić.
Przykro się czyta takie rzeczy. Zawsze chciałem wierzyć, że futbol to twarda, męska gra ale oparta przede wszystkim na zasadach fair play. Zdrowe współzawodnictwo chyba odchodzi do lamusa, ale jak może być inaczej skoro przyklaskuje się takim &quot;zagraniom&quot; jak to Suboticia?

Co do samego meczu to nie będę wylewał się na temat Roberta, bo głośno jest o nim wszędzie. Żałuję, że tak fantastyczny zawodnik jak Robben w jednej chwili stał się pośmiewiskiem dla wszystkich. Rozumiem, że zawiódł w najważniejszym meczu ale z obecnego składu Bayernu chyba niewielu ma równie duży wkład w grę tego zespołu. Ja nie będę na niego patrzył przez pryzmat meczu z BVB, bo pamiętam zbyt wiele cudownych zagrań Holendra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom