>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Hit 3 Kolejki: Manchester United - Arsenal Londyn 28.08.2011 (Old Trafford)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Szlagier 3 kolejki Premier League. Na Old Trafford Mancheter United zagra z Arsenalem. Mecze między tymi ekipami od lat elektryzują cała Europę i nie inaczej będzie tym razem.

Manchester wobec wielkich problemów kadrowych Arsenalu wydaje się być pewnym faworytem. Odszedł Fabregas , odszedł Nasri po za tym kontuzje i zawieszenia , wielka presja bo dwa mecze i 1 pkt. Po ewentualnej porażce w złym stylu zrobi się głośno wobec Arsenalu jak i Wengera ( i tak jest głośno ) Na plus dzisiejdza wygrana z Udinese 1:2 i awans do Ligi Mistrzów. Old Trafford to bardzo nie przyjemny teren dla Kanonierów. Jak będzie tym razem ? Przekonamy sie w niedzielę.


by:Unibet

Zachęcam do dyskusji ;)
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
:siata:Manchester United - Arsenal Londyn
Typ 1
Kurs 1.50
Jak wiadomo , Kanonierzy przegrali u siebie z Liverpool&#39;em po dość słabej grze gospodarzy , więc jak chcą wygrać z lepszym zespołem na wyjeździe :?: Szczerze wątpię aby Ferguson zafundował Wenger&#39;owi taryfe ulgową , w takich hitowych meczach punkty sa dość warzynym elementem , zwłaszcza na początku sezonu. Na chwilę obecną FCC śpi , FCL gromi , MC raczej utrzyma fotel lidera aż do starcia z czołówką. Raczej w tym meczu powinnyśmy sie spodziewać powrotu Valencji czy Chicharito.
Co do gości to rzeczywiście potrzebują oni transferów last minute.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Przy obecnej formie MU i fatalnej Arsenalu można spróbować MU -1 .
Bardzo silne skrzydła w postaci Younga - Naniego oraz fantastyczny atak Rooney - Chicharito powinni rozgromić U SIEBIE Arsenal .
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
To jest jednak Premier League,kurs na United mimo,że niezbyt wielki,to kusi,ale ja odpuściłbym to spotkanie,Arsenal na pewno podbudowany awansem do LM,morale wzrosły,było raczej pewne,że drużyna po kilku transferach &quot;z&quot; wpadnie w dołek,jednak nie będzie on trwał wiecznie,mecz z United może wyglądać całkiem inaczej niż ten z L&#39;poolem,jeśli miałbym spojrzeć na to obiektywnie,to nawet -2 na United,ale jeśli miałbym ten mecz obstawiać,to w grę wchodzi tylko opcja na czerwoną kartkę w meczu,innych zakładów nie miałbym odwagi zagrać,to jednak wciąż dwie wyrównane firmy.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Ferguson wstawił do składu na mecz z będącym w formie Tottenhamem (wygrana 5-0 na wyjeździe z Hearts) kilku rezerwowych i wygrał ten pojedynek 3-0. Dlatego nie sądzę, żeby Arsenal pogrążony w kryzysie i wyprzedaży najważniejszych ogniw zespołu coś zdziałał na Old Trafford, gdzie MU praktycznie zawsze inkasują komplet punktów. Dobrą opcja na to spotkanie jest według mnie handicap.
 
melocoton 0

melocoton

Użytkownik
Z tym, że Tottenham jest w formie to bym nie przesadzał. Fakt, wysoka wygrana z Hearts,bo aż 5:0, jednak myślę, że bardziej tam zadecydowała przepaść jaka dzieli ligę angielską i szkocką :p W meczu z Manchesterem rozegrali bardzo przyzwoitą pierwszą połowę, i mogli spokojnie strzelić bramkę (szczególnie akcja Lennona kiedy nie dostrzegł świetnie ustawionego VdVaarta, lub słupek Bale&#39;a w końcówce).
Druga połowa to jednak całkowita dominacja ManU, i udokumentowanie tej przewagi aż trzema golami. Bardzo dobrze w tym meczu zaprezentował się szczególnie Welbeck, Young i Rooney.
Arsenal rozbity stratą dwóch kluczowych zawodników - Nasri i Fabregas. W bramce jednak mają kapitalnie ostatnio spisującego się Wojtka Szczęsnego. Jednak czy on wystarczy do zatrzymania Manchesteru na ich własnym stadionie? Szczerze wątpie.

Manchester,wiadomo braki w obronie - Vidic, Ferdinand, Rafael. Być moze do skladu wróci Valencia.
Arsenal małe braki w środku pola,oraz nie zagrał w obronie Gibbs i byc moze Koscielny.

Co do typu, to jak najbardziej zagrałbym na ekipę z Old Trafford, która po pierwsze nie zwykła jest przegrywać na swoim stadionie, a po drugie nie uważam, żeby Arsenal, który przeżywa teraz niezbyt ciekawy okres, mógłby chociaż zremisować w Manchesterze. ???? Handicapu bym jednak nie ruszal ;d
 
melocoton 0

melocoton

Użytkownik
Fabregasa nie licze :p ale fakt, słowo &quot;małe&quot; powinno być w cudzysłowie;)

Arsenal potrzebuje solidnego wzmocnienia na tej pozycji.. Ciekawy jestem jak rozegrają tą końcówkę okienka transferowego.
 
A 0

alechin

Użytkownik
Zacznijmy od sytuacji kadrwej w Arsenalu:
Fabregas, Nasri, Clichy - Sprzedani
Kościelny, Wilshere, Gibbs, Diaby - Kontuzjowani
Song, Gervinho, Frimpong - pauzują za kartki
Zespół w rozsypce. Najmocniejszym ich punktem jest chyba obecnie Szczęsny, który udowadnia, że należy do ścisłej światowej czołówki bramkarzy. W innych aspektach niestety bieda. Początek sezonu nie jest zbyt udany dla Londyńczyków. W 2 pierwszych meczach zdobyli zaledwie 1 pkt, a po niedzielnym meczu przypuszczam, że ich dorobek nie zmieni się.
Naprzeciw Kanonierów stanie ekipa Czerwonych Diabłów. Do składu najprawdopodobniej wróci Ferdinand, a linię defensywy wraz z Evrą uzupełnią młodzi piłkarze - Smalling, Jones lub Evans. W linii pomocy nie powinno być większych zmian w stosunku do wygranego meczu z Tottenhamem, natomiast w ataku Ferguson będzie mieć naprawdę bardzo duże pole manewru - Rooney, Hernandez, Welbeck, Berbatov, Diouf. Manchester powinien przeważać w każdym aspekcie gry. Jedyną moją obawą jest dyspozycja Davida de Gei, do której mam obawy oraz świetne interwencje Szczęsnego, które mogą uratować nie jedną bramkę. Biorąc pod uwagę obecne składy i formy obydwu zespołów, a także uwzględniając atut własnego boiska myślę, że warto zaryzykować zwycięstwo gospodarzy więcej, niż 1 bramką:
Manchester United (-1) - Arsenal 1 2,3 ✅
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Rosicky, Djourou z Koscielnym powinni byc dostepni na mecz... W ataku najprawdopodobniej Arszawin, Van Persie z Walcottem. Gervinho nie zagra z Songiem.... Za to zagra Ramsey.
Wbrew pozorom Arsenal wcale takiego złego składu nie będzie mieć.
Nie zmienia to faktu że United są faworytem tej potyczki, a Arsenal musi szukać zgubionym punktów, jednak na Old Trafford będzie o to bardzo ciężko...
Przewidywane składy:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Coś o hicie. MU póki co równa forma od początku przygotowań. Szaleje Young , skuteczny Rooney i Welbeck , ładnie rozgrywają Cleverley z Andersonem , na drugim skrzydle Nani. Póki co żelazna 6 Fergusona zagra 3 mecz z rzędu. Jeśli chodzi o defensywę to tam każdy widzi problemy. Bo nie gra Vidic i Rio. Z Tottenhamem też nei grali a obrona zagrała bardzo dobrze. Imponował Smailing na PO. Na LO Evra trochę sobie nie radził z Lennonem , ale Aaron to szybki piłkarz , dziś zresztą też obroną City pare razy zakręcił. Evra więcej dobrego w ofensywie robił ????
No i ten De Gea. Z Kogutami Redknap chyba kazał strzelać swoim piłkarzom z każdej pozycji , bo trochę miejsca i szedł strzał. David interweniował pewnie , każde wybicie i złapanie piłki i owacja od kibiców. Takie meczu musza pomagac. Bez błędu się nie obeszło , bo raz wypuścił piłkę z ręki i ktoś tam dobijał , już nie pamiętam kto i trafił w słupek.
Ale reasumując obrona zagrała na takim poziomie , że nie dopuszczali zbytnio do bramki Hiszpana. Jedyne zagrożenie to te strzały z dystansu.
Arsenal zły początek sezonu. To każdy wie. Zawieszenia , kointuzje transfery wychodzące. Nie jako Wojtek Szczęsny wprowadził ich do LM. Słabe mecze w EPL , szczególnie ten fatalny (jeszcze z Nasrim) z Liverpoolem i porażka 0:2. Dziś bez Diabego , Wilshera i Gibbsa i zawieszonych Frimponga , Gervinho i Songa. Do tego dochodzi magia Old Trafford , a właściwie twierdza bo nikt dawno z tąd 1pkt nie wywiózł , a co mowa o 3. Kanoneirzy na OT z MU grac nie potrafią + te problemu z początku sezonu i mamy kurs 1.45 na MU.
Fakt , że śmieszny jak na taki mecz ale innej opcji nie ma jak wygrana Manchesteru
⚽ Manchester - Arsenal 1.45 Expekt.

Dużo zależy od dyspozycji Szczęsnego. Jak będzie w transie to może się skończyć jedną bramką , jak nie nie będzie dnia to polecam również
⚽ MU (-1.5gola) - AFC 1 2.17 Pinnacle

Man Utd: De Gea - Smalling, Jones, Evans, Evra - Nani, Cleverley, Anderson, Young - Welbeck, Rooney.
Rezerwowi: Lindegaard, Ferdinand, Fabio, Park, Giggs, Berbatow, Hernandez.
Arsenal: Szczęsny - Jenkinson, Djourou, Koscielny, Traore - Coquelin, Ramsey, Rosicky - Walcott, van Persie, Arszawin.
Rezerwowi: Fabiański, Ozyakup, Oxlade-Chamberlain, Chamakh, Miquel, Lansbury, Sunu.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wenger po tym meczu po prostu musi polecieć, to co robiła obrona Arsenalu to był kabaret. Jeśli Wenger nie zostanie zwolniony to w miejsce Fabregasa i Nasriego pewnie znowu ściągnie jakiś młodziaków bez doświadczenia... ????
 
M 2

maciek8787

Użytkownik
No wydaje mi się że nadciągają ciemne chmury nad głowę Arsene Wengera,porażka 8:2 jest wielka kompromitacją dla Arsenalu.Szkoda mi Szczęsnego bo dostać 8 bramek do siatki w jednym meczu na pewno nie jest przyjemne.Zal patrzeć na ten wynik.:-(
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Arsenal potrzebuje zmiany trenera, wydaje mi się, że dzieje się to co kiedyś Guardiola powiedział, że po kilku sezonach trener i piłkarze są już ze sobą zmęczeni... zapowiadając przy tym, że nie zostanie w Barcelonie przez wiele lat.
Polityka transferowa Arsenalu to po prostu DNO. Sprowadzić Nasri i teraz go sprzedać, z drugiej strony nie dziwie się Francuzowi, że nalegał na transfer skoro widział, że Arsenal z takim składem nie ma czego szukać. Fabregas też to dobrze wiedział.
Cóż moim zdaniem Arsene Wenger sam powinien podać się do dymisji, pokazać, że kocha na tyle tą drużynę, aby dać jej od niego odpocząć bo nawet nie do końca skład jest zły a po prostu Wenger być może się lekko wypalił...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Polityka transferowa Arsenalu to po prostu DNO. Sprowadzić Nasri i teraz go sprzedać, z drugiej strony nie dziwie się Francuzowi, że nalegał na transfer skoro widział, że Arsenal z takim składem nie ma czego szukać. Fabregas też to dobrze wiedział.
Dno to mało powiedziane, Wenger chyba ma jakiś pociąg do młodych chłopców że ich tak lubi ściągać. Co do Fabregasa to wydawało mi się że chcąc tak bardzo odejść do Barcy robi z siebie błazna, ale on wiedział co robi, po kilku dniach od odejścia z Arsenalu wygrał puchar i zdobył w tym meczu gola, a Arsenal...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Z tego co się od dawna mówiło to Arsenal kontynuuje taką politykę transferową bo ciągle spłacają dług zacięgnięty na budowę Emirates. Nie wiem na ile w tym prawdy jest ale skoro ciągle sprzedają to coś musi być na rzeczy.
Co do Wengera. To Arsene może być tylko maskotką zarządu. Ma być od tego aby posklejać zespół z tego co jest , a od transferów są właściciele klubu. Być może się mylę ale to jest moje zdanie.
Co do meczu. od 1 do 93 min dominacja MU. Piekne bramki chyba wszystkie , polecam obejrzeć.
Karny obroniony przez De Geę i gol wpuszczony między nogami. + kilka dobrych interwencji
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Już tak nie zwalajcie winy na Wengera , dla mnie to cały zespół podupadł chyba psychiczne po odejściu swoich dwóch gwiazd , chociaż Wenger wiedział że oni odejdą i nie dokonał żadnych sensownych wzmocnień , dla Arsenalu ten sezon prawdopodobnie będzie stacony , co może skutkować brakiem Kanonierów w pucharach europejskich.
PS: Gdzie był jeden z czołowych bramkarzy świata :?: Bo City upuje wszytsko co najlepsze...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wojtek Szczęsny mimo 8 bramek wpuszczonych został wybranym najlepszym piłkarzem AFC. MoTM - Wayne Rooney.
W sumei nie ma się czego dziwić - gdyby nie Wojtek to by był pogrom totalny. 8 bramej wpuścił ale kilka razy wybronił AFC. Czytam sobie teraz komentrze kibiców AFC i wszyscy zwalają winę na Wengera i już szukają następcy. Nie wiem czy to dobry pomysł. Z jednej strony Arsenal to wielki i markowy klub , ale z drugiej kto będzie chciał przejąć zespół w takim dołku ?
 
A 0

alechin

Użytkownik
Wyrzucenie człowieka, który tyle zrobił dla Arsenalu po pierwszych meczach nowego sezonu byłoby błędem. W chwili obecnej żaden nowy trener nie zmieniłby zbytnio sytuacji Kanonierów. Francuz musi przemyśleć kilka spraw, przede wszystkim swoją politykę transferową. Pomimo słabego początku, liczę że londyńczycy uplasują się na 5, 6 miejscu w tabeli.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czytam sobie teraz komentrze kibiców AFC i wszyscy zwalają winę na Wengera i już szukają następcy. Nie wiem czy to dobry pomysł. Z jednej strony Arsenal to wielki i markowy klub , ale z drugiej kto będzie chciał przejąć zespół w takim dołku ?
Wenger już miał wystarczająca czasu, nic nie osiągnął mimo że przez lata miał zespół z wielkimi gwiazdami, na czele z Vierą i Henrym. Jeśli dojdzie do dymisji to na pewno znajdzie się ktoś kto będzie chciał objąć Arsenal, choć klasowych trenerów bez pracy praktycznie nie ma, może Rafa Benitez zgodziłby się na powrót do PL?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom