>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Hit 15 kolejki: Chelsea - Manchester City 12.12.2011 (Stamford Bridge)

Status
Zamknięty.
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Zwróćmy uwagę jak układały się do tej pory wyniki pomiędzy &quot;Wielka czwórką&quot;:

Chelsea 3:5 Arsenal 2:8 Manchester United 1:6 Manchester City

Wynika z tego jak nic że City wygra dzisiaj 19:6. ???? Matematyka nie kłamie. :p

A tak na poważnie, mile zaskoczył mnie kurs na City i skłonił bym się jednak bardziej w ich stronę. Wydaje się że powinno też pość dużo bramek choć z tym to różnie bywa w takich ważnych meczach.
Dylemat miedzy over 3.0 a City over 1,5 oba zakłady z kursem w granicach @2.4.
Jednak chyba nie zaryzykuję postawienia na Obywateli ani na over 3 i wybiorę City over 1,5, gdyz łączy to poniekąd oba zakłady.
 
grubybob 7

grubybob

Użytkownik
Newcastle prowadziło z nimi taką grę, że nawet zwycięstwo srok nie byłoby zaskoczeniem, po prostu ich pech a w końcówce Chelsea tylko kontrowała (89-90 min).
Owszem, Newcastle miało swoje sytuacje, jednak radzę popatrzeć ile sytuacji zmarnował Sturridge + Lampard karnego...

Wg mnie też.
Smerfy kupiły Torresa, gdzie Mancini zainwestował w Silvę.
To jest jedyny człowiek, za którego dałbym wszystko aby grał dla nas. Niesamowity rzemieślnik, a do tego bajeczna technika. Porównanie do Messiego? Błąd, bo Messi nie wraca się pod własną bramkę, nie goni za rywalem przez całe boisko i nie gra typowo twardo, gdzie naraziłby się na krzywdę.
Silva to ewidentny lider ataku MC, do tego przynajmniej na boisku skromny i waleczny chłopak.

✅ dla Manciniego

Romek kupił Meirelesa, gdzie Mancini ściągnął Nasriego. Obaj to ofensywni pomocnicy, tylko, że Samir nie gra tak często jak Portugalczyk a i tak wnosi sporo więcej do gry. Dla mnie to młody Oriol wprowadza więcej do gry w środku Chelsea niż Raul.

✅ dla Manciniego

Chelsea Lukaku, gdzie araby ściągnęły Dzeko.

Ile meczy dla ekipy z SB zagrał Romelu? Jeden, dwa, trzy? Cena to 18mln funtów, a gania w rezerwach... Komentatorzy to prawie o nim zapomnieli. Wszak Dzeko strzela regularnie od półtora roku dla Obywateli i ma pewne miejsce w składzie, do tego zrobił wielkie postępy i rozwinął talent (tak jak przewidywali eksperci, gdy grał w Wolfsburgu).

✅ dla Manciniego

Mata i Aguero, chyba jedyny równy zakup jutrzejszych rywali. Nad Aguero nie trzeba się rozpisywać, a o Hiszpanie powiem tyle, że gdyby nie on to formacja przednia Chelsea zamulałaby nieprawdopodobnie.
Co do Torresa i Silvy zgodzę się.
Nasri? Piszesz, że gra rzadziej niż Raul a to nieprawda.(Nasri Premier League:783 minuty, Meireles:621) Po drugie to nawet nie ta sama pozycja na boisku. Plus Chelsea chąc ściągnąć do siebie Nasriego musiała by mu płacić teraz niebotyczne tygodniówki czego CFC próbuje coraz bardziej unikać.
Lukaku to jednak transfer z myślą o przyszłości.
Pozdrawiam.
 
W 6

wojciech1905

Użytkownik
Witam mam pytanie odnośnie tego meczu ( z góry przepraszam że w tym dziale)
prosił bym kogoś o w miarę szybką odp. Chodzi o promocje bet365 . Czy jeżeli przed meczem założe zakład za 40 zł z kursem nędznym np over 0,5 gola w meczu i podczas trania pojedynku założe znacznie bardziej odważny kurs za 40 zł który nie siądzie to dostane zwrot 40zł + 40zł*1,05 ?zakładam ze padnie min 1 gol ( czy zakład przedmeczowy musi mieć minimalny kurs?) czy może być taki jak napisałem
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Witam mam pytanie odnośnie tego meczu ( z góry przepraszam że w tym dziale)
prosił bym kogoś o w miarę szybką odp. Chodzi o promocje bet365 . Czy jeżeli przed meczem założe zakład za 40 zł z kursem nędznym np over 0,5 gola w meczu i podczas trania pojedynku założe znacznie bardziej odważny kurs za 40 zł który nie siądzie to dostane zwrot 40zł + 40zł*1,05 ?zakładam ze padnie min 1 gol ( czy zakład przedmeczowy musi mieć minimalny kurs?) czy może być taki jak napisałem
zwrot dostajesz tylko za live
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia: Premier League
Spotkanie: Chelsea Londyn - Manchester City
Typ: Powyżej 5.5 kartek
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Hit 15. kolejki Premier League, na Stamford Bridge przyjeżdża obecny i niezwyciężony w ligowych rozgrywkach lider Premier League - Manchester City.
Typ jaki proponuję to ilość kartek w meczu. Od wczoraj kursy nieco wzrosły i nie mam pojęcia dlaczego.
Wczoraj
Powyżej 5.5 kartek @ 2.00
Chelsea powyżej 2.5 kartek @ 1.90
City powyżej 2.5 kartek @ 1.72
Dziś
Powyżej 5.5 kartek @ 2.20 ✅
Chelsea powyżej 2.5 kartek @ 2.10 ✅
City powyżej 2.5 kartek @ 1.83 ✅
Wzrost o całe 20gr, na zakład oprócz ilości kartek dla drużyny City.
Sędzia spotkania, Mark Clattenburg. Jego statystyki w tym sezonie są następujące.
Mark Clattenburg - Gosforth - 9 spotkań - 31 :zoltakartka: 3 ???? - średnio 3.4 :zoltakartka: i - 0.3 ????
W porównaniu do innych perełek, które sędziują jakże brutalną ligę angielską, Mark na ich tle wypada nieco słabo... Mowa np. o Deanie, Jonesie, Dowdzie czy Atkinsonie. Co nie oznacza, że dziś Clattenburg nie popisze się na Stamford Bridge.
Jeśli chodzi o sędziowanie ważniejszych spotkań nie miał ich zbyt wiele, bo aż jedno. Przyszło mu pełnić rolę głównego arbitra w derbach Manchesteru, w których kartek sobie nie oszczędzał - 7 żółtych kartek i 1 czerwona dla Evansa. Dziś może i nie są to tak ważne derby, jak w przypadku spotkania United - City, ale spotkanie prestiżem dorównujące potyczce obu Manchesterów. Głównie typ ma szanse powodzenia ze względu na to, że to raczej ekipa Maniciniego, będzie prowadzić grę i to oni będą dominować w tym spotkaniu, co będzie skutkowało kartkami dla Chelsea. Nie zmienia to faktu, że i w ekipie &quot;The Citizens&quot; ma kto kartki łapać... Choćby taki głupowaty Balotelli, który np. w spotkaniu przeciwko Liverpoolowi w ciągu sześciu minut zebrał dwie żółte kartki, co skutkowało czerwoną... Jest także Milner czy Vincent Kompany. Jeżeli chodzi o tabelę najbardziej brutalnych drużyn w Premier League, Chelsea jest liderem... zajmuje ostatnią pozycję z dorobkiem 35 :zoltakartka: i 3 ????. Ekipa z Manchesteru znacznie lepiej prezentuje się jeśli chodzi o tą tabelę, zajmuje wysokie trzecie miejsce mając na koncie 17 :zoltakartka:, a także 2 ????.
Myślę, że 2.20 na over 5.5 kartki w tym spotkaniu to bez zwątpienia prezent od bukmachera Bet365!

Ps. Polecam ten typ zagrać w promocji FREEBET&#39;a na LIVE od Bet365 i dobierać na LIVE typ na kartki w zależności od tego jak potoczy się spotkanie. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Owszem, Newcastle miało swoje sytuacje, jednak radzę popatrzeć ile sytuacji zmarnował Sturridge + Lampard karnego...



Co do Torresa i Silvy zgodzę się.
Nasri? Piszesz, że gra rzadziej niż Raul a to nieprawda.(Nasri Premier League:783 minuty, Meireles:621) Po drugie to nawet nie ta sama pozycja na boisku. Plus Chelsea chąc ściągnąć do siebie Nasriego musiała by mu płacić teraz niebotyczne tygodniówki czego CFC próbuje coraz bardziej unikać.
Lukaku to jednak transfer z myślą o przyszłości.
Pozdrawiam.
No to po kolei.

Chelsea mówisz próbuje unikać? I co im to daje? Czy wydawali, czy zakręcili korek i tak nie wiedzą jak zbudować silną drużynę. Żeby inteligentnie zarządzać ekipą, trzeba mieć odpowiedniego człowieka na ławce, czego nigdy mieć nie będą, bo nadęty Romuś upatrzył sobie, ze trener leci, jak na przestrzeni 2 lat nic nie osiągnie. Zresztą nie moja sprawa, jest on tak głupi - a przy tym pomocny dla rywali, że szkoda się chłopa czepiać :rolleyes:

Mówisz o pensji, okej, araby muszą każdemu (w tym Nasriemu) pompować kasę niemiłosiernie. Lecz mają z tego pożytek? Mimo, że nie ma jeszcze półmetka to ta ekipa ma przyszłość, a w następnym sezonie z pewnością wyjdzie mądrzejsza na boiska LM i min. wyjdzie z grupy.

Ile by araby kasy nie wydawali, to jeśli większość, jak dotąd będzie wydawana mądrze - nikt się nie będzie pruł jak na początku tego sezonu.

Lukaku za 18 milionów z myślą o przyszłości? ????

Jeśli chcesz to wyjaśnię Ci, co znaczy zakup piłkarza w świetle przyszłości, choć szczerze wcale mi się nie chce
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
7. City na wyjeździe niby dobrze bo zmietli United ale tym to bym się nie sugerował, powiem krótko Londyn im nie leży z Fulham 2-2, z QPR 2-3 a z Chelsea liczę na ich porażkę
albo wyliczając dalej, 1:5 z Tottenhamem... ???? za obiektywizm


W gruncie rzeczy, to City dzisiaj nic nie musi, City może. Do tej pory mierzyło się na wyjazdach z Man Utd., Tottenhamem i Liverpoolem, zdobywając 7 na 9 możliwych punktów. Myślę że prawdziwy czas żniw, jeśli Citizens nie spuszczą z tonu, przyjdzie na wiosnę, kiedy to u siebie będą podejmować czołówkę.
Z kolei Chelsea niestety musi, bo dotąd rozegrała 3 (2 spotkania u siebie) mecze z top6 (podobnie jak w przypadku City, nie liczę tutaj Newcastle), przegrywając wszystkie.

Patrząc na wyniki meczów pomiędzy czołowymi 6 zespołami Premier League, widać że pada w nich ogrom bramek. City jak już wygrywało to łoiło dupska przeciwnikom. Chelsea mimo że nawet nieźle się prezentowała pod względem ataku w meczach z Arsenalem i Man Utd. schodziło do szatni pokonane. I tutaj się skupię na ich stylu gry, który widać w praktycznie każdym hitowym meczu. Linia pomocy praktycznie cały czas stara się grać prostopadłe piłki do napastników. Zdaje to jako tako egzamin. Poza tym jeśli pomocnicy Chelsea chcą zbudować atak, to bardzo często opiera się to na grze po ziemi. A pod względem defensywy, City wg mnie jest w takiej grze najlepsze. W sumie to ciężko się przebić przez ich obronę, bo doskonale się asekurują. Pewność obrony była widoczna w meczu z United i choć oczywiście nie można było całkowicie oddalić gry od swojego pola karnego z uwagi na potencjał ofensywny Diabłów, to wiele akcji zostawało sprawnie przerywanych. Wątpię, aby dzisiaj Chelsea dała radę strzelić sporo goli.

Z kolei w ataku Citizens radzą sobie bardzo dobrze i myślę, że nie trzeba przedstawiać poszczególnych zawodników tej formacji. Nie przeceniałbym spotkania z United pod względem bramek, ale uważam, że City jeśli tylko chce to może stworzyć sobie sytuacji na 3-4 bramki, (mecz z Bayernem, tyle tylko że obrona Niemców była w tamtym czasie w doskonałej formie, a dodatkowo dochodziła presja związana z LM)pod warunkiem że rywal nie broni się całym zespołem. Chelsea w obronie gra przeciętnie. Świadczy o tym większość meczy w Premier League, gdzie albo obrońcy popełniali głupie błędy albo dawali łatwo wywieźć się w pole napastnikom przeciwnika.

Dzisiejszy mecz będzie bardzo ważny dla Villasa-Boasa, bo dowiedzie wielkości jego umiejętności lub ich braku. Do tej pory źle obierał strategie na ważne mecze. Mancini z kolei, w Premier League sobie radzi z przygotowaniem zespołu do kluczowych meczów. Możliwe że dzisiaj AVB pokaże swój geniusz zadając kłam mojej opinii o nim, ale osobiście w to wątpię.

Jako że niemal wszystkie hity w EPL obfitowały w bramki, podobnie przewiduję i dzisiaj. Chelsea średnio w obronie, a w ataku styl pasujący obrońcom City, z kolei goście świetny atak i solidna obrona. To wszystko skłania mnie by postawić na City. Uważam jednak, że lepiej niż grać po @2,90 na ich wygraną, zagrać City -1,5 @6,00, co wg mnie jest niewiele mniej prawdopodobne od samego zwycięstwa.

Chelsea v City - City -1,5 @6,00 ⛔

Powodzenia ????

E\\
Brawo dla typującyh na Chelsea.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Gram dziś;
CHELSEA - Manchester City 2,40 [ Expekt ] 100 zł

over 2,5 - 1,70
[ UNIBET ] 200 zł
Obie drużyny strzelą - TAK - 1,55 [ BWIM ] 100 zł

Cóż, mimo iż jestem kibicem Chelsea i powinienem się trzymać od tego meczu z daleka to jednak postanowiłem zagrać na Chelsea, uważam że przemawia za nią obecnie więcej atutów niż za City, przede wszystkim jest to doświadczenie i ogranie, własny stadion i fakt że jeżeli teraz nie zdobędą 3 pkt to mistrzostwo się mocno oddali. Wiem że te argumenty nie są zbyt pewne, jednak uważam że 2,40 warto zagrać na Chelsea, City w końcu musi kiedyś dopaść kryzys i uważam że to powinno wydarzyć się dziś.
Obstawiam również over 2,5 jest to liga angielska, mecz na szczycie więc goli braknąć nie powinno.
No i na koniec obie drużyny strzelą - uważam że oba teamy mają możliwości aby wpakować bramkę, więc zakład warty gry.
Pozdrawiam ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
albo wyliczając dalej, 1:5 z Tottenhamem... za obiektywizm
To tak samo mógłbym się szczycić,że United rozbiło AFC 8-2... szkoda tylko,ze wtedy forma nie ta była, moim zdaniem dziś pewne zwycięstwo Chelsea
 
pietra 5

pietra

Użytkownik
Ciekawy mecz się szykuję, więc pasuje coś zagrać :]
Chelsea - Manchester City (Poniżej/powyżej: 2.5) - Powyżej 2.5 - 1.70 tobetMyślę, że typu nie ma co tłumaczyć, dwa ofensywnie ustawione zespoły, z gwiazdami w składach, praktycznie gwarantują dużo bramek.
Sergio Aguero - Will score - 2.95 tobet
Chelsea - Manchester City (Draw no bet)
- Man City - 2.10 tobet
Myślę, że mimo ostatnich dobrych meczy w wykonaniu Chelsea, nie uda się dziś pokonać świetnie dysponowanego City, które w tym sezonie w Premier League jest praktycznie nie do pokonania. Gdybym miał obstawiać wynik to coś na styku.
Mój typ 1:2
Pozdrawiam
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
To tak samo mógłbym się szczycić,że United rozbiło AFC 8-2... szkoda tylko,ze wtedy forma nie ta była, moim zdaniem dziś pewne zwycięstwo Chelsea
Myślę że nie zrozumiałeś o co mi chodzi.
Pisałeś, że City słabo się wiedzie w meczach w Londynie, przy czym pominąłeś mecz poniekąd zadający kłam Twojej teorii.
Nie chodzi tu o szczycenie się wynikami, ale o sumienną analizę i przedstawianie własnych argumentów.

E\\
ok, chodziło mi o świadome pominięcie tego wyniku. Ale wg bez względu na formę, wynik 5:1 na White Hart Lane jest dużym sukcesem. Dlatego też nie uważam, by nad City ciążyło jakieś fatum jeśli chodzi o mecze w Londynie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Chelsea - Manchester City
Typ: poniżej 2,5 - 2,07
Buk: Bet365
Ten mecz będę typował za mniejsze sumy, a to dlatego, że wszystko może się zdarzyć. Już chyba każdy powiedział co możliwe o tym meczu dlatego nie będę się rozpisywał. Ostatnie mecze Chelsea pokazują, że forma zwyżkuje. Ale jest to spowodowane zmianą taktyki - nastawienie na kontratak. Newcastle ruszyło odważnie (nawet zbytnio odważnie, ale przed TV super się to oglądało) i nie które kontry Chelsea były bardzo groźne. Z Walencją meczu nie oglądałem, ale z tego co czytałem to Chelsea też nastawiła się na kontrę. Dziś uważam, że będzie to wszystko wyglądało tak samo. Pytanie brzmi: Co zrobi Mancini? - Sztab szkoleniowy City na pewno przeanalizował dogłębnie grę Londyńczyków. Wnioski mogą być takie, że jeśli ruszymy za mocno to nas mogą skaleczyć. Chyba że trener The Citiziens uważa że ma taką siłę ognia, że w Anglii rozjadą każdego (wyniki pokazują że tak jest). Dziś rano bym typował over 2,5 i prawdopodobnie typ na City. Lecz myślałem o tym meczu mocno i uważam że City się od chyba razu nie odkryje tylko też będzie czekać jak Chelsea. To nie jest dobry mecz do typowania dlatego nie radze go grać mocno.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Myślę że nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Pisałeś, że City słabo się wiedzie w meczach w Londynie, przy czym pominąłeś mecz poniekąd zadający kłam Twojej teorii. Nie chodzi tu o szczycenie się wynikami, ale o sumienną analizę i przedstawianie własnych argumentów.
Zrozumiałem, ale nie oszukujmy się pokonali Spurs w kryzysie, Fulham remis a to nie potęga chociaż Craven do łatwych terenów nie należy, QPR i 2-3 to nie jest imponujące a h2h na korzyść Chelsea ;) dwa widać mądre kroki, sprzedaż głównie powodującego zamieszanie czyli Anelki ;)
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Zamieszanie? Co Ty w ogóle za bzdety gadasz... Dali mu wolną rękę, praktycznie wszystko załatwiał po cichu, od składu kompletnie odsunięty. Pare wywiadów tylko, w których powiedział, że zmieni pracodawce, w ostatnim tylko powiedział, kto to będzie... Zamieszanie - Anelka? Pozdro... W takim razie, kto dla Ciebie jest spokojny...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Miki szanuje Ciebie ale Ty od wczoraj się interesujesz EPL?
Anelka od zawsze robil problemy, ze teraz ich nie robil to nie znaczy,ze nie pozbyli sie konia trojańskiego... ;)

A wracając do tematu:
Panowie, każda passa się zaczyna i każda kończy, póki co w Anglii, kryzys przechodziły kolejno Arsenal, Tottenham, United i Chelsea, Liverpoolu nie wymieniam bo dla mnie to chimeryczna ekipa,ktora wypunktuje mocnego rywala a ze słabszym straci.
Co jest isotne w miesiacu grudniu, to terminarz i natężenie spotkań a co z tym się wiąże? Gra pod presją! Dodajmy do tego,że City wszystko idzie jak należy, brak kontuzji... Judasz za burta ????
Szczerze mówiąc ten mecz to no bet, interesuje się nim tylko dlatego bo grają dwie mocne ekipy i chciałbym aby United odrobiło do City ;) Remis jak najbardziej zadowalający będzie dla obu stron, wątpię aby Roberto rzucił się na Chelsea... jedyny błąd jak może popełnić jutro Chelsea to ten sam co w meczu z AFC, otwarta gra i wymiana ciosów, tutaj świeżość jest po stronie City.
Dla mnie idealnym scenariuszem byłaby strata punktów przez City a poza tym moim zdaniem United na Nowy Rok jak nie przed to minimalnie za City będzie...żeby nie być gołosłownym wybiegnę w przód i zaprezentuję Wam najbliższych przeciwników City i United:
City: Chelsea (w) Arsenal (d) Stoke (d) WBA (w) Sunderland (w) Liverpool (d) to są mecze w lidze plus półfinał CC z Liverpoolem i mecz w ramach FA CUP z United
United: Wolves (d) QPR (w) Fulham (w) Wigan (d) Rovers (d) NU (w) i mecz z City w FA CUP

Tak więc chciałbym aby Chelsea wygrało i zrzuciło na barki City presję ???? City nie ma doświadczonej ekipy, grają dobrze ale nie mają typowego lidera,który będzie to trzymał w ryzach bo niby kto? Balotteli? Silva? Aguero? Hart? Jedynym takim wydaje mi się być Kompany ale ten też jak nie idzie to puszczają mu grubo nerwy.
Typowo pod kątem bukmacherki patrząc na ten mecz to unikać go szerokim łukiem bo może być wszystko ale z racji,że b365 dał fajną ofertę to grzech nie spróbować.
Ja osobiście chyba jednak skuszę się na coś takiego jak podczas GD, oleje bawienie się w typowanie zwycięscy a poszukam czegoś z fajnym kursem, jakiejś kartki u zawodnika czy coś w tym stylu. Do meczu jeszcze trochę to pokombinuje, ale jak miałbym dawać 1,X,2 to stawiam na 1 ;)
 
raper 26

raper

Użytkownik
witam
Temat bardzo popularny i chyba wszystko zostało powiedziane ja bd grał wg mnie bezpieczny kurs ap-ropo ze CHELSEA WIN TO NIL : nie dlaczego tak?
wpierw zacznijmy od tego ze Chelsea musi ten mecz wygrać co mi się wydaje 50% a po drugie Chelsea nie może stracić bramki co się wydaje pod względem mojej oceny nie możliwe z obecnym przeciwnikiem. Nie będę się bawił w obstawienie 1 x 2 bo jest praktycznie nieprzewidzenia jak coś obstawiał bym x2 po kursie 1,71

Chelsea win to Nil : Nie 1,22
(to mój typik na którego wystawiam większą kasę) Betfair ✅✅✅
Manchester City x2 1,71 Betfair ⛔⛔⛔

Over 3,5 3
Betfair ⛔⛔⛔
edit/// brawo dla tych co typowali Chelsea nie spodziewałem się ich zwycięstwa milej nocy
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Generalnie to interesował mnie zakład, że Bosingwa zostanie ukarany żółtym kartonikiem. Ale nie mam czasu na szukanie takiego kursu, bo mecz za 15 minut. Chodziło mi głównie o to który z zawodników Chelsea będzie grał przeciwko Davidowi Silvie, wg. dzisiejszych awizowanych składów Silva rozpocznie na lewej stronie, a dzis na prawej zagra właśnie Bosingwa, który nie gra zbyt często. No ale mam nadzieję, że David będzie się dzisiaj wymieniał pozycjami z Milnerem i stoczy kilka indywidualnych ucieczek z Colem, który już w tym sezonie 5x kartkował i na pewno dzisiaj nie będzie odstawiał nogi. Mam także nadzieje, że Aquero kilka razy pociągnie też prawą stroną i Ashley będzie miał trochę roboty. Dodatkowo sędziuje dzisiaj Pan Clattenburg, który lubi sobie kartkować trochę.
Cole - Will get booked @3.20
Tobet
 
grubybob 7

grubybob

Użytkownik
No to po kolei.

Chelsea mówisz próbuje unikać? I co im to daje? Czy wydawali, czy zakręcili korek i tak nie wiedzą jak zbudować silną drużynę. Żeby inteligentnie zarządzać ekipą, trzeba mieć odpowiedniego człowieka na ławce, czego nigdy mieć nie będą, bo nadęty Romuś upatrzył sobie, ze trener leci, jak na przestrzeni 2 lat nic nie osiągnie. Zresztą nie moja sprawa, jest on tak głupi - a przy tym pomocny dla rywali, że szkoda się chłopa czepiać :rolleyes:

Mówisz o pensji, okej, araby muszą każdemu (w tym Nasriemu) pompować kasę niemiłosiernie. Lecz mają z tego pożytek? Mimo, że nie ma jeszcze półmetka to ta ekipa ma przyszłość, a w następnym sezonie z pewnością wyjdzie mądrzejsza na boiska LM i min. wyjdzie z grupy.

Ile by araby kasy nie wydawali, to jeśli większość, jak dotąd będzie wydawana mądrze - nikt się nie będzie pruł jak na początku tego sezonu.

Lukaku za 18 milionów z myślą o przyszłości? ????

Jeśli chcesz to wyjaśnię Ci, co znaczy zakup piłkarza w świetle przyszłości, choć szczerze wcale mi się nie chce
Co do człowieka na ławce i nadętości Romka - możemy wrócić do tej rozmowy za pare(naście) miesięcy. Z oceną AVB bym poczekał a nie chce mi się wierzyć żeby Romek go wywalił.
Na razie Araby nie mają żadnego pożytku. Jak wiesz UEFA wprowadza finansowe fair play i zobaczymy wtedy jak City się będzie trzymać. Co do następnego sezonu wstrzymał bym się z oceną tego czy wyjdą / nie wyjdą z grupy. Czy ktoś bral pod uwagę, że United w tym roku nie wyjdzie?
Na koniec, tbh wolę Lukaku za 18mln niż Bebe za 8,8mln ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom