>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Hit 15 kolejki: Chelsea - Manchester City 12.12.2011 (Stamford Bridge)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Hit 15 kolejki to nie wątpliwie poniedziałkowe starcie na Stamford Bridge po między Chelsea a Manchesterem City. Obywatele w środku tygodnia pożegnali się z LM , co prawda z 3 miejsca weszli do Ligi Europejskiej ale pamiętając ich podejście z tamtego roku najnormalniej w świecie oleją sobie te rozgrywki. Co za tym idzie The Citiznes praktycznie mogą skupić się na rozgrywkach w Anglii. 14 kolejek za nami i jeszcze nikt nie znalazł recepty na ekipe Manciniego. W poniedziałek zadanie z najwyższej półki. Może i trochę za wcześnie aby tak pisać , ale Chelsea jak chce dalej liczyć się w walce o mistrzostwo to najnormalniej w świecie musi ten mecz wygrać , co prawda ponad 20 kolejek przed nami , ale City łatwo punktów nie traci. Obecnie mają już 10 przewagi nad The Blues. Mecz zapowiada się przednio ;)
Kursy z Unibetu:

Zachęcam do dyskusji ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chelsea v Man City - Zakład za darmo

Promocja dla wszystkich - nowych i dotychczasowych klientów.
W poniedziałek, faworyt Premier League - Manchester City wybierze się do Londynu, aby zagrać z drużyną trenera Andre Villas-Boasa - Chelsea i oferujemy fantastyczny zakład za darmo, aby zwiększyć emocje w tym długo oczekiwanym spotkaniu.
Postaw zakład przedmeczowy na mecz Chelsea v Man City, a otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (aż do 40 PLN*).
Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 60 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, suma rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.
Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem za darmo, bet365 jest najlepszym miejscem na postawienie zakładów na piłkę nożną.

Zobacz szczegóły
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chelsea - Manchester City 2,90 2:1 ⛔
- Moim zdanie w tym meczu szanse są rozłożone po równo czyli 50/50, ale skoro kurs jest wyższy na City to jest to value moim zdaniem
- Chelsea ma okropnie chwiejną formę, w meczu z Valencią trener Boas obrał świetną taktykę. Chelsea była cofnięta, a Valencia atakowała. Została za to surowo ukarana pomimo, że to oni prowadzili grę, ale Chelsea kontrolowała przebieg spotkania. Skończyło się 3:0. Choć na Valencię bym przymknął oko bo wczoraj przegrali wyjazdowy mecz z Betisem który nie wygrał meczu od września.
- City widziałem w meczu z Bayernem i wcale nie byli tak piekielnie mocni. Niemcy zagrali 2 składem, a i tak potrafili nieźle napsuć krwi Anglikom. Z drugiej strony nie ma co porównywać LM do PL.
- Ostatnie 4 pojedynki między tymi drużynami to 1 zwycięstwo Londyńczyków i 3 Manchesteru City.
- City może teraz skupić się na lidze krajowej, bo wątpię, żeby traktowali LE poważnie. A w meczach na szczycie potrafią dać z siebie wszystko. Mecz z Newcastle, Manchesterem United, Arsenalem. Wszystkie wygrane.
- Chelsea potrafi przegrać z QPR, u siebie z Arsenalem 3:5, Liverpoolem x2. Choć ostatnio zwyżka formy, 3:0 z Newcastle, Valencią czy Wilkami. To jednak myślę i tak, że przez City zostaną solidnie skarceni.
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Chelsea-Manchester City typ: Obie strzelą @ 1.60 ✅
Chelsea (Probable, 4-2-1-3): Cech; Ivanovic, Alex, Terry, Cole; Ramires, Romeu; Lampard; Sturridge, Drogba, Mata.
Man City (Probable, 4-3-3): Hart; Zabaleta, Lescott, Kompany, Clichy; Yaya Toure, Barry, Nasri; Silva, Dzeko, Agüero.
Według mnie to jeden z ostatnich dzwonków dla graczy ze Stamford Bridge jeżeli chcą jeszcze liczyć się w walce o mistrzostwo Anglii ich strata wynosi już w tym momencie 10-punktów i po wielkich transferach myślę że porażka w tym meczu może oznaczać początek końca Andre Villas-Boasa który w klubie nie zachwyca a pamiętajmy że do ostatniej kolejki Chelsea walczyła o awans z grupy a to w ostatnich latach im się nie zdarzało. Było niby ostatnie pewne zwycięstwo ze &#39;&#39;Srokami&#39;&#39; (3-0) jednak dwie ostatnie bramki padły w końcówce spotkania a rychłe odejście Drogby wcale nie wydaję się już być takie przesądzone gdyż trafiał trzy razy w dwóch ostatnich meczach. &#39;&#39;The Blues&#39;&#39; bez zawieszonego Davida Luiza (5/0) oraz kontuzjowanych M. Essien (0/0), Hilário (2/0) i J. McEachran (1/0).
City jeśli wygra ponownie zwiększy przewagę do pięciu oczek nad United jeśli przegra zostaną dwa ,odpadli dość pechowo z ligi mistrzów bo ich 10-punktów zdobytych w tych elitarnych rozgrywkach dałoby awans z 7z8 grup jednak Napoli było tym wyjątkiem i pozostaje im gra w lidze europejskiej gdzie zapewne będą jednym z głównych faworytów. Manchester w lidze ostatnio ograł Norwich (5-1) w lidze mistrzów Bayern (2-0) i w pucharze ligi Arsenal (1-0) więc są na fali bo grali nie z byle kim. Szalenie skuteczny jest duet Aguerro-Dżeko łącznie 21-bramek a i siedem ma M. Balotelli. Mancini bez A. Kolarov (6/1) a mało możliwy jest występ M. Richards (13/1)
Podsumowując nie sądzę by City nie strzeliło a przecież Londyńczycy muszą tu wygrać tak więc BTS powinien się pokryć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 135

mhm

Użytkownik
Chelsea - Manchester City 2,90 - Moim zdanie w tym meczu szanse są rozłożone po równo czyli 50/50, ale skoro kurs jest wyższy na City to jest to value moim zdaniem
to by byla prawda gdyby kurs byl 2,9 na dnb!
Szanse sa 50/50 ale jest jeszcze remis wiec twoje rozumowanie jest bledne.
2,19 masz w sbobet i mozliwe ze to bedziesz mogl uznac za value.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Chelsea - Man City

Ekipa The Blues ostatnie 3 mecze miala wrecz kapitalne ?

- Castle 3-0 (away)

- Wolves 3-0 (home)

i w miedzycczasie domowe tez pewne zwyciestwo nad Valencia 3-0...

Troche ciekawe biorac pod uwage, ze jeszcze niedawno pilkarze Villas-Boasa grali naprawde kiepsko i brzydko, a porazki na SB z AFC 3-5 czy Poolem 1-2 byly po slabych wystepach. Ciezko rozgryzc na co ich stac z rywalem pokroju Citizens ale kolejna domowa porazka moze bardzo zachwiac pozycja portugalskiego szkoleniowca w ekipie z Londynu. Zreszta, nie wnosi on nic nadzwyczajnego do tego teamu, po prostu robi dobre show na linii ale trener z niego kiepski...

Plany szejkow odnosnie Champions League legly w gruzach... Po czesci na wlasne zyczenie gdyz City z Mancinim notowali wyniki w kratke. W lidze jednak nie ma na nich mocnych i z dotychczasowymi 2 remisami i reszta zwyciestw przewodza w tabeli EPL. Jak narazie City wykorzystuje idealnie kalendarz (mocny Spurs away i wygrana 5-1, United away i wygrana 6-1, Liverpool away i 1-1 teraz kolej na CFC z dala od domu) i w rewanzu wydaje sie, ze beda mieli lzej... Ale to czas pokaze.

Dlaczego brzydki mecz ? Zestawie moje przypuszczenia w fakty :

- City pomimo wygranej 2-0 nad Bayernem i tak odpadlo z CL (czyli najgorszy mozliwy sposob, to musi bolec i na kims trzeba ten bol wyladowac)

- CFC po paru swietnych spotkaniach moze wkoncu poczuc moc i mobilizacja zostanie, porazki z AFC i Poolem nalezy jakos sobie odbic choc rywal niewygodny ale wlasnie z najwyzszej polki

Chelsea powinno sie obawiac City i w druga strone. Na ile forma The Blues jest stala po tych 3 swietnych meczach ? Nie wie tego pewnie nawet sam Villas-Boas... City sa zranieni, a zraniona zwierzyna jest bardzo niebezpieczna. Oba zespoly beda sobie przeszkadzac w grze. Stawiam na nieladne dla oka spotkanie i klincz bokserski. Niestety, tutaj najwazniejsza sprawa jest obecnie wynik bo kazdy ma cos do udowodnienia. Podzial punktow ? Chyba najsprawiedliwszy po paskudnym spotkaniu gdzie emocji pozasportowych nie powinno zabraknac...

Chelsea - Man City X @ 3.46
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
tylko ze 2 bramki w 89 i 90 jak juz newcastle sie totalnie odkrylo. Powinno byc gora 1:0 jezeli w ogole Chelsea zaslugiwala na wygrana.
Nie mozna meczu oceniac po samym wyniku.
Wiem, dlatego napisalem &quot;wrecz kapitalne ?&quot; ze znakiem zapytania ;) Z mojej calej wypowiedzi jak dobrze przeczytasz chodzi o to, ze wlasnie CFC ma dobre wyniki ale nie wiadomo nawet skad i napewno nie jest to zasluga Villas-Boasa...
 
M 135

mhm

Użytkownik
ok.
Wyniklo to z okolicznosci. Mogli grac z kontry i strzelali. Z Wolves nie ogladalem to nie powiem.
Tylko ze w takim meczu moze wpasc 1 bramka i Chelsea sie zamuruje. City raczej nie ma dobrej psychiki. Nie widzielismy ich jeszcze w kryzysie, nie wiemy jak zareaguja na porazke. Tutaj jest ten glowny czynnik. Chelsea miala dzien wiecej na odpoczynek. Nie ma to raczej wielkiego znaczenia.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim faworytem jest Chelsea a oto dlaczego:
1. Villas nie bawi się w sentymenty i daje grać najlepszym zwłaszcza chodzi mi o Drogbe
2. Oriol - cytat z komentarza podczas meczu &quot;aż dziw bierze,że Barca wychowała takiego rzeźnika&quot;
3. Zimne głowy - Chelsea ma w składzie rutyniarzy, którzy nie dają się ponieść emocją
4. Muszą zacząć wygrywać z czołówką - z MU i LFC plecy
5. Wygrali z twardo grającym NU u nich to czemu mają nie zagrać dobrze u siebie z City
6. Sytuacja w tabeli - dziś poległ Tottenham, ewentualna wygrana Chelsea da im 3 miejsce w tabeli!
7. City na wyjeździe niby dobrze bo zmietli United ale tym to bym się nie sugerował, powiem krótko Londyn im nie leży z Fulham 2-2, z QPR 2-3 a z Chelsea liczę na ich porażkę
8. Atmosfera w klubie - W Chelsea świetna, pokonali u siebie Wolves i Valencie nie tracąc bramki, City zaczyna trudny okres, pierwszy egzamin niby zdany bo wygrali z Bayernem ale z Bayernem, któremu nie zależało... Chelsea będzie bardziej zmotywowana taktycznie.
9. bilans na 5 ostatnich spotkań w Londynie, 4 razy wygrała Chelsea i to za każdym razem wygrali bez straty bramki, jedyna porażka miała miejsce w 2010 kiedy to City pokonało ich 2-4... jednak mi bliżej do tej zasady,że wygra Chelsea ????
10. Chelsea musi wygrać i zaburzyć równowagę w City a co za tym idzie, wskoczyć na 3 miejsce i pozwolić United odrobić stratę do lokalnego rywala... tak to widzę ja ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
Nie rozumiem punktu 4, 5, 7, 8, 9 i 10.
Mozna jeszcze 5 takich punktow dopisac. Co to znaczy ze musza wygrac? Nic nie musza. Graja normalny mecz ligowy. Powinni wygrac jezeli mysla o mistrzostwie ale to dziala na minus bo Mancini o tym wie ze Chelsea raczej sie rzuci. City moze grac spokojnie. Remis z taka druzyna na wyjezdzie gwarantuje mistrzostwo, ktore zdobywa sie glownie przez wygranie ze wszystkimi ogorkami. Nie chodzi o to zeby wygrac z United, Liverpoolem, City i Chelsea. Wyjazdy mozna zremisowac. Najwazniejsze ograc wszystkich od miejsca 5 do 20 i cieszyc sie z mistrzostwa. City to na razie robi i wcale tego meczu nie musi wygrywac.
Haslo ze city niby gra dobrze bo wygrali 2:3 z QPR jest tez dziwne. Wygrali? Wygrali. Przegrywali i sie spieli i wygrali. Bardzo dobrze grali z rzeznikami z QPR. Mimo ze Rangers walczyli to i tak City pokonalo ich technika. Gdyby kazdy kto musi wygrac wygrywal to nie byloby firm bukmacherskich i nikt by z ligi nie spadal ani nie byl mistrzem. Poprzednie wygrane Chelsea nic nie mowia ale najwyrazniej nie ogladales tych meczy. Nie pisz 10 punktow z czego 5 takich samych bo to nie ma sensu.
Co do pkt 9 to City byli wtedy inna druzyna. Co z tego ze Chelsea wygrala z nimi 8 razy pod rzad w latach bodajze 2009-2006. Nie ma co gadac ze generalnie Chelsea lezy City bo nazwa nie gra w pilke. W 1950 roku tez pewnie City mialo fajna serie z Chelsea ale jaki to ma zwiazek? Skad wiesz jaka jest atmosfera w City? Nie awansowali dalej, trudno. Glowny cel mistrzostwo. Na razie idzie im swietnie.
Napisalem takie cos bo denerwuja mnie analizy na chama. Zastanawiam sie co tu zagrac. Moze sie skusze na +0,25 City ale moze sie zdarzyc wszystko. Pisze to jako kibic United. Chce zeby Chelsea wygrala ale to ma byc analiza meczu a nie wymyslenie tekstu pod to jakie rozstrzygniecie sie komu wydaje (takie rzeczy to w dziale TD).
Pozdro. Stoimy po tej samej stronie ale trzeba zaakceptowac ze niestety City w tym sezonie pewnie zmierza po mistrzostwo.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy, kolejny mecz na szczycie... Wielkie emocje, walka z obu stron. Sędzia Mark Clattenburg. W derbach Manchesteru obie &quot;jedenastki&quot; poczęstował 8 żółtymi kartkami i 1 czerwoną.
Jutro to może i nie derby, ale tak samo ważny mecz.
Typy warte gry w bet365 to:
Powyżej 5.5 kartek @ 2.00
Chelsea powyżej 2.5 kartek @ 1.90
City powyżej 2.5 kartek @ 1.72
Na 1X2 bym nie postawił... Ale jeśli mam typować, to niestety chyba kolejne zwycięstwo ligowe podopiecznych Manciniego...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
To i może ja dorzucę coś od siebie, bo widzę dyskusja trwa o wiele lepsza niż za mojej kadencji w meczu Liverpoolu z City ;)
Na początku dam dwie swoje teorie, które potwierdzenia jednak nigdy nie znajdą. Gdyby jutrzejszy mecz byłby na Eithad, nie miałbym wątpliwości. Gdyby jutro Chelsea na SB prowadził Ancelotti, nie miałbym wątpliwości - mimo, że przegrał z nimi w poprzednim sezonie.
City wydaje mi się doroślejszą ekipą od Chelsea i nie mówię tego tylko w kwestii trenera, choć w dużej mierze też. AVB musi się pogodzić z tym, że w tej lidze i z tego zespołu nie zrobi stylu, który miał miejsce w Porto. Jak widać, zrozumieć tego nie chce i to jest jego błąd. Dużo mówicie o dobrym okresie niebieskich, okej, trzy mecze pod rząd 3:0 robią wrażenie, ale...
Newcastle prowadziło z nimi taką grę, że nawet zwycięstwo srok nie byłoby zaskoczeniem, po prostu ich pech a w końcówce Chelsea tylko kontrowała (89-90 min). Wolves? No proszę Was, nie to żebym nie doceniał jakiegokolwiek rywala z PL, ale dajmy na wstrzymanie. Zostaje Valencia. W LM ujrzeliśmy naprawdę zorganizowaną ekipę z SB i to był najlepszy mecz za kadencji Boasa, lecz tylko jeden taki do tej pory. Nie zapominając o tym, że nietoperze zagrali bez jaj, a ich obrona była gorsza od zbiórki na orliku podczas szkolnego wf. Co do &quot;bez jaj&quot; - wystarczy spojrzeć na jedną akcje Mathieu (o ile dobrze go pamiętam) - podczas wyprowadzania ataku, nogi im się tak trzęsły, jakby grali min. w finale LM.
Mniejsza o te mecze, jutro będzie zdecydowanie inna bajka i inne podejście.
Nadmienię o swoim określeniu, gdzie nazwałem ekipę City doroślejszą od Chelsea. Dodam do tego też spostrzeżenie, że ich gra (oczywiście w PL) jest bardziej spokojna i poukładana. Poza tym, na kim ciąży presja? Na City? Absurd, bo niby czemu? Że United wygrało, bądź są liderem? Wygrało, ale nie przegoniło. Dla nich remis zły nie będzie, a i o zwycięstwo warto pograć. Chelsea gra u siebie, mecz ostatniej szansy na dogonienie i bardziej tutaj doszukiwałbym się presji. AVB w takiej sytuacji w swojej karierze jeszcze nie był, bo asystent to nie to samo.
Co o składach?
Jest Cech? Jest i Hart, obrony w obu zespołach silne. Po jednej stronie chociażby Ivanovic, Terry czy Cole - gdzie po drugiej z pewnością Lescott, Clichy czy Richards.
Po stronie City stoją lepsi defensywni pomocnicy. Mikel czy Ramires w porównaniu do Nigela De Jonga, ew. Toure są o wiele &#39;mniejsi&#39;.
Drogba, Meireles, Sturridge, Mata? Aguero, Nasri, Dzeko, Silva.
Czeka nas spoko mecz, choćby takie kontrowanie nazwisk rywala jakie zrobiłem na górze już to może w jakimś stopniu potwierdzić :p
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Ogólnie to czeka nas mecz typu 200 mln na transfery vs. 200 mln na transfery... Dwa nadziane kluby, że aż przykro... Tyle tylko, że według mnie to City lepiej wydało hajs.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ogólnie to czeka nas mecz typu 200 mln na transfery vs. 200 mln na transfery... Dwa nadziane kluby, że aż przykro... Tyle tylko, że według mnie to City lepiej wydało hajs.
Wg mnie też.

Smerfy kupiły Torresa, gdzie Mancini zainwestował w Silvę.
To jest jedyny człowiek, za którego dałbym wszystko aby grał dla nas. Niesamowity rzemieślnik, a do tego bajeczna technika. Porównanie do Messiego? Błąd, bo Messi nie wraca się pod własną bramkę, nie goni za rywalem przez całe boisko i nie gra typowo twardo, gdzie naraziłby się na krzywdę.
Silva to ewidentny lider ataku MC, do tego przynajmniej na boisku skromny i waleczny chłopak.

✅ dla Manciniego

Romek kupił Meirelesa, gdzie Mancini ściągnął Nasriego. Obaj to ofensywni pomocnicy, tylko, że Samir nie gra tak często jak Portugalczyk a i tak wnosi sporo więcej do gry. Dla mnie to młody Oriol wprowadza więcej do gry w środku Chelsea niż Raul.

✅ dla Manciniego

Chelsea Lukaku, gdzie araby ściągnęły Dzeko.

Ile meczy dla ekipy z SB zagrał Romelu? Jeden, dwa, trzy? Cena to 18mln funtów, a gania w rezerwach... Komentatorzy to prawie o nim zapomnieli. Wszak Dzeko strzela regularnie od półtora roku dla Obywateli i ma pewne miejsce w składzie, do tego zrobił wielkie postępy i rozwinął talent (tak jak przewidywali eksperci, gdy grał w Wolfsburgu).

✅ dla Manciniego

Mata i Aguero, chyba jedyny równy zakup jutrzejszych rywali. Nad Aguero nie trzeba się rozpisywać, a o Hiszpanie powiem tyle, że gdyby nie on to formacja przednia Chelsea zamulałaby nieprawdopodobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kuchcik ładnie wypunktował słabość Chelsea i rozłożył wysokie wygrane The Blues na części pierwsze. Więc wygląda to tak:
Wygrana z Wolves nikomu nie imponuje, rywal z najniższej półki, 3:0 o niczym nie świadczy.
3:0 z Newcastle, wcale nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Do tego 2 bramki w końcówce meczu gdzie Sroki rzuciły się do desperackiego ataku.
3:0 z Valencią może się podobało, ale Valencia w tym meczu była naprawdę bezsilna, druga sprawa to nie ma co porównywać hiszpańskiego zespołu z LM do PL.
Jutro się nie zdziwię jak Manchester City znowu rozjedzie kolejnego rywala. Zwycięstwo wcale nie musi być jedno bramkowe. &quot;Dobra passa&quot; Londyńczyków już za długo trwa.
A odnośnie Silvy to według mnie to taki angielski (żeby nie powiedzieć Manchesterski? :|) Iniesta. Kreator gry.
 
corona 49

corona

Użytkownik
Jak dla mnie ciekawie wygląda zestawienie spotkać obu ekip z najlepszymi drużynami w Premier League, a więc:

Chelsea:
Chelsea - Liverpool 1:2
Chelsea - Arsenal 3:5
Man. Utd. - Chelsea 3:1

Manchester City:
Liverpool - Man. City 1:1
Man. Utd. - Man. City 1:7
Tottenham - Man. City 1:5

Po tych spotkaniach można powiedzieć, że jako tako Chelsea nie radzi sobie z tymi najlepszymi w lidze angielskiej. City po odpadnięciu z LM, praktycznie została tylko liga, bo chyba każde wie jak Mancini podejdzie do ligi europejskiej. Wg mnie City ma troszkę większe szanse, a jak dla mnie typy na to spotkanie są następujące:

over 2.5 gola - 1.70
obie drużyny strzelą gola - 1.50
City X2 - 1.56
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom