>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

J 7K

juanroman08

Forum VIP
rychu pojechał tedego ostro, zdecydowanie ma lepsze dissy ... zobaczymy co sie dalej bedzie dzoał ;)

a jeśli jeszcze ktos nie słyszała to tutaj mozna posluchac

http://www.hip-hop.pl/ustawki/album_projector.php?id=1255082515
To czy zdecydowanie lepsze i czy w ogóle lepsze to mógłbym się kłócić, każdy ma swój gust i lubi inne style. Jednak jeśli oceniać poziom merytoryczny dissów to Tede bije na głowe Peje. Bardzo podoba mi się ten oto post Gusto klik w którym jasno ocenił sprawę dissów. Myślę, że czasami warto przesłuchać owe kawałki z innego punktu widzenia a nie tylko ocenianie przez pryzmat obelg i wulgaryzmów.
Pozdrawiam
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
&quot;Kontrargumenty&quot; i &quot;Powiedz jakie to uczucie&quot;.
Dwa nowe dissy Rycha na Tedego. Bardziej merytoryczne, z większą ilością argumentów, a mniejszą bluzgów. Troche słabiej muzycznie, wg mnie. Wg mnie narazie Peja prowadzi
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ostatnio w miare przyzwoity projekt Esende był oparty właśnie na biffie z Płomieniem teraz Biff o wiele ciekawszy wiec zwrośnie sprzedaż kolejnej płyty i dobrze Rychu powiedział że jak dostanie złotą płyte to tylko dzięki niemu...
Tede jedzie na farmazonie tylko dla korzysci dobro hip-hopu nie ma tu nic do rzeczy ;)
Obu raperów lubie ale Tedzio troche przegina
 
pezio 30,2K

pezio

Użytkownik
Szybko nie odpowie bo jest na wakacjach,a zanim wróci i coś napisze to ......

Wraca jutro.. a nie wierzę, że &#39;na wakacjach&#39; nie słyszał dissow Ryśka i nie skminił odpowiedzi ;) Jutro , góra piątek coś się powinno pojawić.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja tez nie popieram tego co Peja zrobił, tymbardziej nie mam powodów by popierać tego gościa choć dobry rap robi, ale panowie kto w takiej sytauacji zaeragował by inaczej nie biorąc pod uwage publiczki
,,idziesz sobie ulica ni stąd ni zowąd przechodzien pokazuje ci fucka co robisz??,, proponuje brać rzeczy obiektywnie jak zwykły człowiek bo to chodzenie po ciękim lodzie
A co zrobi Tede ?? Myśle że to oleje i nagra kolejną płyte opartą na tym biffie, bo o to mu chodziło ???? a wy się tym jarajcie
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Powiem tak,Dajcie sobie na luzik.Zajarajcie se lola przy rytmach reegae ;)
ten bit zkontraargumenty skąd jest???Coś kojarzę ale dokładnie nie wiem.Można gdzies go ściągnąć???
 
pezio 30,2K

pezio

Użytkownik
Powiem tak,Dajcie sobie na luzik.Zajarajcie se lola przy rytmach reegae ;)

ten bit zkontraargumenty skąd jest???Coś kojarzę ale dokładnie nie wiem.Można gdzies go ściągnąć???

Mobb Depp - Shock Ones II

Znany z 8 mile, ściagnąć bit można z youtube.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
&quot;Warto pokrótce przypomnieć całą historię beef&#39;u. Podczas szumnie zapowiadanej imprezy &quot;Winobrania&quot; w Zielonej Górze, na której miała wystąpić czołówka polskiej sceny rap, doszło do pewnego incydentu, który gdyby nie media, przeszedłby bez echa.
Podczas koncertu Pei, jeden ze zgromadzonych uczestników &quot;Rap Gry II&quot; trzymał wyprostowane ręce w górze, wskazując obraźliwy gest (środkowe palce). Raper zauważył prowokacyjne zachowanie delikwenta i postanowił uporać sobie z nim w uliczny sposób. Niestety zejście ze sceny i krótka wymiana zdań (tylko zdań, ochrona nie dopuściła Peję do &quot;fana&quot;) nie zaowocowały. Peja w stanie wskazującym nadużycie alkoholu albo środków odurzających postanowił wymierzyć sprawiedliwość za pomocą swoich oddanych fanów, czyli w tym wypadku: pijanych kretynów. Dalszy ciąg zdarzeń można łatwo przewidzieć. Tym zagorzałym antyfanem okazał się 15-letni chłopak, jednak podkręcani przez Peję pozostali uczestnicy imprezy nie zdawali sobie z tego sprawy, testując na jego twarzy wytrzymałość swoich nike&#39;ów (osoba będąca na tym koncercie relacjonowała, jakoby inny raper - Pih - także wykorzystał tą okazję do sprawdzenia swego obuwia...). Minęły trzy dni, sprawa ucichła aż nagle materiał wideo pokazujący całe zajście pojawił się w mediach, wywołując ogólnokrajową dysputę na temat przemocy na koncertach i szkodliwości kultury Hip Hop.
Swój głos w tej sprawie zajęła czołówka polskiej sceny, można było przeczytać oświadczenie Kaczora, Pezeta, Żuroma, Liroya, Dużego Pe, Molesty a także Tedego. Kaczor postanowił bronić swojego kolegę, Pezet uznał, że całą afera jest sztucznie nadmuchana. Żurom stwierdził, że to godzi w wizerunek rapu (i rozsądnie poradził Pei rozwiązanie sprawy bez udziału sądu), Duże Pe jak i Molesta wyrazili swoje oburzenie a Tede? Tede za pomocą facebook&#39;a, do którego dostęp mają tylko jego znajomi, wyraził niezadowolenie z tego, że bierze udział w tym samym przedstawieniu co Peja, czyli w Polskim Hip Hop&#39;ie. Pei nie spodobały się te słowa i postanowił wywołać wojnę, odwołując koncert Tedego w Poznaniu (a później też w Warszawie). Dalszy ciąg beefu każdy zna, Tede opublikował &quot;Erratę do N2&quot; a Peja &quot;Trzy Bomby&quot;. Bez wątpienia ciąg dalszy nastąpi po powrocie Tedego z wakacji w Egipcie.
Tede &amp;quot;N2&amp;quot; Vs. Peja &amp;quot;Na Serio&amp;quot; - felieton- Tede Peja / Slums Attack rap graffiti breakdance
Płyta &quot;Na Serio&quot; to najlepsze dzieło Pei od paru lat. Niezwykle dojrzały album, niewiarygodnie szczere historie.
Co najbardziej dziwi w całej tej aferze, to wywiady Tedego w różnych portalach, w których nagina rzeczywistość kreując się na bohatera oraz idiotyczne stanowisko Pei w sprawie afery w Zielonej Górze. Co do Rysia, który swoje zachowanie uważa wręcz za bohaterskie i nie widzi powodów by się za nie wstydzić, a tym bardziej tłumaczyć, przytoczę jego własne wersy z utworu &quot;Kochana Mamo&quot;:
&quot;Ja mam się nieźle lecz myśleć nie mogę przestać
20 lat mija od czasu gdy odeszłaś
Wiem, że na mnie patrzysz, czy jesteś ze mnie dumna?
mam nadzieję, że się śmiejesz, nie jesteś smutna&quot;
Peja - &quot;Kochana Mamo&quot; CD &quot;Na Serio&quot; min. 00:18
Czy Matka Pei byłaby dumna widząc swojego syna pijanego, zachowującego się jak zwierze, który namawia tłum do ataku na dziecko? Raczej nie byłaby zadowolona, widząc w głównym wydaniu wiadomości swojego syna, przedstawionego w negatywnym świetle.
Tede z kolei w wywiadzie dla pewnego serwisu muzycznego stwierdził, że oprócz niego nikt nie zabrał stanowiska w tej przykrej sprawie, mówiąc, że w Polsce panuje zmowa milczenia według której nikt nie chce się wychylać. Tylko problem w tym, że to inni wystąpili w telewizji broniąc Peje (Liroy) lub mówiąc negatywnie o nim (Żurom). Tede jedyne co zrobił, to opublikował komentarz na facebook&#39;u, do którego dostęp mają tylko jego znajomi. Gdyby nie pewien użytkownik portalu hip-hop.pl, który postanowił skopiować słowa Tedego i zrobić z tego newsa - całego tego beefu pewnie by nie było. Nagle się jednak dowiadujemy, że to Tede jest pierwszym w Polsce raperem, który otwarcie atakuje Peje za jego zachowanie. Ten jedyny, który miał odwagę coś powiedzieć. A Żurom, który za pomocą TVP zastanawiał się nad chorobą umysłową Pei? A Liroy, który potępił zachowanie Pei, wskazując jednak na trudne środowisko w jakim Peja się wychował? Tede jest mimo wszystko hipokrytą. Skoro on jedyny jest tym odważnym, to dlaczego otwarcie nie zaatakuje Jędkera z WWO, z którego się naśmiewa na płycie?
Wierząc słowom Pei, pozostaje pytanie także odnośnie zachowania Tedego, który rzekoma miał śmiać się z pamiętnej akcji &quot;Marzanna&quot; podczas której Rychu spalił koszulkę PROSTO (Tede i Sokół współpracują razem na polu odzieżowym). Argument Pei mówiący o dwulicowości Tedego jest chyba jednym słusznym argumentem z dissów &quot;Trzy Bomby&quot;.
Tede &amp;quot;N2&amp;quot; Vs. Peja &amp;quot;Na Serio&amp;quot; - felieton- Tede Peja / Slums Attack rap graffiti breakdance
Tede w swoich dissach zasypał argumentami Peję, tworząc muzykę na luzie, z uśmiechem na twarzy.
Gdyż niestety reszta to żenada i trudno wskazać innego zwycięzce niż Tede. Argumenty Pei takie jak &quot;kończę z legendą bo Tede to szmata&quot; lub &quot;Jebać bogatych, tych z domu, tak gadam&quot; są dziecinne, prosto z piaskownicy, są autodissem. Wykorzystanie przez Peję wersów Chady, który aktualnie odsiaduje wyrok 2 lat więzienia też jest nie fair. Tede w swoich dissach zasypał argumentami Peję, tworząc muzykę na luzie, z uśmiechem na twarzy.
Zwycięzca beefu: Tede*
* Nadchodząca odpowiedź Tedego i jeszcze późniejsza odpowiedź Pei ma tu małe znaczenie, Tede ma po prostu rację. Uprzedzam (!), to moje subiektywne zdanie, masz prawo się z nim nie zgadzać.
&quot;
felieton z Hip-hop.pl
Warto przeczytać.
 
J 19

jajo

Użytkownik
żenujące jest dla mnie takie wypominanie głębokich tekstów do zmarłej matki przy tej okazji.
Nie możemy też mówić na razie o jakimkolwiek zwycięstwie. Każdy pewnie ma swojego faworyta, ale to pewnie dopiero początek. Sądzę, że w przypadku beefów, nie powinno się pojedynku oceniać jedynie poprzez to, kto ma rację, czy komu ją przyznajemy. Niczym w debacie oksfordzkiej (ciekawe co by na takie porównanie Rychu powiedział ;) )powinno się wziąć uwagę umiejętności zawodników, pomysłowość, podejście do tematu itd.
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
hhe tede wielki intelektualista sam wiecej &quot;kurw.*.*&quot; uzywal niz peja i kto tu jest intelektualista zal mi jest troche tedego hahha
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
hhe tede wielki intelektualista sam wiecej &quot;kurw.*.*&quot; uzywal niz peja i kto tu jest intelektualista zal mi jest troche tedego hahha
Nie no Tede jest po studiach dziennikarskich to jednak wygadanie przed kamerami to jego specjalność :razz:
 
K 18

klakson

Użytkownik
Nie ma jak muzyka WWO a nie jakieś peje tede i inne geje ... Chociaż Tede to dobry Koleś jest i kiedyś dobrze nagrywał

Ted
zobacz co napisałem. Wielki Szacun dla tedego że odnalazł się i robi z tego nie małe pieniądze. tyle ????
 
Do góry Bottom